Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
286 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 286 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 38]

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!Ποπάκι μόλις σου γραψα το βγαλε....Ευχαριστώ!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia's έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!Ποπάκι μόλις σου γραψα το βγαλε....Ευχαριστώ!!!!!


at your disposal my dear!!! Wink Wink Wink 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορτσούδια από την υπναρού της παρέας!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 215994 

Δεν σας προλαβαίνω καλέ!!
Τζενάκι μου όλα καλά θα πάνε θα δεις αν είχε θέμα η μπουμπού θα ήταν τόσο σβούρα άλλωστε???

Ποπάνς με 'γεια η κοιλίτσα και η κουβερτούλα η τέλεια!!! Πλέκω κι εγώ τέτοιες αλλά μόλις έμεινα έγκυος μου μυριζε το μαλλί και σταμάτησα...

Νικολέτα τι καιρό θα έχετε Γερμανία όταν γεννήσεις γιατί έχω σετ σκουφακι παπουτσάκια για νεογέννητο αγόρι που εδω στην ελλάδα δεν παίζει να τα φορέσει κάποιο αν έχετε κρύο να σας το στείλω δώρο!

Αναστασία το έβαλες το τικεράκι!!!!! Παίδαρος διάβασα ο μικρός!!!!!

Μπού καλημέρα κι εδω ήλιο εχει αλλά δεν ξέρω για πόσο!!!

Μαρία μου  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 315810 

Λοιπόν χθες που έκανα μπάνιο κ μου σκούπιζε τα πόδια ο αντρούλης μου τον ακούω να λέει "χριστέ μου τι είναι αυτό!!!" σκιάχτηκα η χριστιανή παίρνω καθρέπτη και βλέπω έβγαλα την καφέ γραμμή  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 228222  Επίσης κι εγώ αυτό τον μήνα έβαλα ένα κιλό και γενικά έχω πάρει ήδη 9-10 κιλά αλλά ο γιατρός μου είπε προς το παρόν δεν υπάρχει θέμα αφού βάζω 2 κιλά τον μήνα... πρόβλημα θα έχω αν πάω σε ένα μήνα κι έχω βάλει άλλα 10 μαζί...

Σεντόνι έκανα αλλά δεν σας προλαβαίνω!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα υπναρου!!!
join the club of linea negra και εσυ λοιπον!!
 Very Happy Very Happy Very Happy 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε ποπακι ξέχασα να σου πω κ εγω πολυ ωραία η κουβερτουλα!χρωματιστή κιολας! Αγχωθηκα μη γραψω πολλα κ ξέχασα εσενα!

Ελένη μου σε ευχαριστω πολύ, να σου πω την αλήθεια δε ξέρω κ δε μπορώ να ειμαι σίγουρη για τον καιρό εδω πάνω! Πέρισυ κ προπερσι είχαμε πολυ ζέστη, βασικά σε σχέση με Ελλάδα ΜΑΛΛΟΝ δροσουλα είχαμε,αλλα εχει υγρασία με τα ποτάμια γύρω γύρω κ δε φυσάει καθόλου,οι 28 βαθμοι που μας έκανε ήτανε σαν 38!
Κ εγω έχω 2 σκουφάκια ελαφριά βαμβακερα ίσα ίσα για τις πρώτες μέρες, κ στη κλινική μας δίνουν.
Σε ευχαριστω πάντως πολύ!

Πάλι στο τρέξιμο είμαι πάω για μπάνιο κ άργησα παααααλιιιιι η Ποντια!!

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!! Προσπαθώ να μπαίνω πιο συχνά αλλά με τον μικρό περνάει η μέρα και δεν παίρνω χαμπάρι. Στην πρώτη εγκυμοσύνη όλη μέρα σχεδόν ήμουν μέσα!
Μπου με το καλό το μωράκι σας!Καλώς ήρθες στο παρεάκι! Αναστασία 1.200??Φτου φτου!Κι ο δικός μου λέει ο γιατρός είναι μεγάλος, να δω πόσο θα τον βγάλει τέλη του μήνα που έχω και τη Β' επιπέδου. Καμπύλη κι εγώ δεν έκανα, μάλλον τώρα που θα πάω θα μου πει. Κατά τα άλλα το ζουζούνι μου το νιώθω πολλές φορές πια όχι μόνο όταν ξαπλώνω. Ζωηρούλης!!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσακια μου! Τι κανετε; Διαβαζω ομορφα νεα και χαίρομαι.
Αναστασια νο2 καλως ορισες! Με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μωρακ σου. Ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα! Ειμαστε μαζι στις εβδομάδες σ;
Ποπη τελεια τα νεα της μπουμπούς! Και η μαμα κορμαρα! Φτου φτου κοπελα μου! Πανεμορφη και η κουβερτουλα! Γεια στα χερια της μαμας σου!
Εμας το σεξ μας το εχει κοψει απο την αρχη ο γιατρος λογω συσπασεων. Απο κιλα δοξα τω Θεω οτι μπορουμε κανουμε. Με τη ζυγαρια πηρα διαζυγιο σε αυτη την εγκυμοσύνη! Χαχαχχς!
Προσπαθω να μπαινω αλλα η μπουμπουκα μου οταν είναι ξυπνισ δεν αφηνει χρονο ουτε για τουαλετα.
Ελευθερια με γεια σας η κουνια. Με το καλο να το χαρει το μωρακι σου. Ελπιζω να μπω πιο σύντομα.
Σας φιλω γλυκα.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου κ εσενα νανσυ μου! Με το καλο το δευτερο ζουζουνακι σου!!!!
Κοριτσια εχει καμια σας "σφιξιματα" -συσπασεις η ειμαι η μονη; Να νιωθετε ενα τραβηγμα δευτερολεπτων η να βλεπετε μια κουρμπα για δευτερολεπτα στο ενα μερος της κοιλιας;;; Εγω εχω πολυ συχνα μεσα στη μερα αλλα ευτυχως μονο 2-3μου φερνουν δυσφορια οποτε μου ειπε ο γιατρος να μην ανησυχω! Ομως οταν ειναι μαζεμενες κ "επιπονες" παιρνω yutopar πόυ εν τω μεταξυ εχει ανακληθει,εχω μονο 3κουτια(που αχρειαστα να ναι)κ αν τελειωσουν(που ευχομαι να μην τα χρειαστω)δν διαθετει κανενα φαρμακειο στην ελλαδα!!!!!
Ειμαι οσο πιο ξαπλα μπορω! Μονο μαθημα κανω(καθιστη)κ μαγειρευω!!! Κ μια φορα το μηνα παω κ για κανα καφε με αμαξι!!! Αλλα φοβαμαι ρε κοριτσια!!! Την αλλη φορα(κακως συγκρινω το ξερω)ξαφνικα εξαλειφθηκε ο τραχηλος(λογω συσπασεων βεβαια παρα πολλων)κ δν θελω ουτε καν να σκεφτομαι προωρο τοκετο!!!! Ο γιατρος μου πε οτι απο 22ιουνιου μπορω να μαι ησυχη!!! Αντε δλδ σε 3μηνες!!!!! Πφ!!!!!
Σας επρηξα ε;;;; Σορυ αλλα ο φοβος της επαναληψης ενος τοσο απαισιου συμβαντος με ακολουθει!!! :-(

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α!!! Κ αλλη νανσυ!!; Τι καλα,ολες διπλες! Χαχα! Γεια σου κ εσενα κοριτσακι!!! Με το καλο το μωρακι το καινουριο!!! Κ εσυ συσπαςεις;;; Πφ!!!
ναι μαζι ειμαστε!!!! ;-)

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια!!!!!Μολις τελειωσα απο μαθηματα....και ειχα μια βαρεμαρα.....Λοιπον Αναστασια μου,μη ξανακουσω ασχημες σκεψεις.....Οχι τιποτα,επηρεαζεις και το μπεμπουλινι....Ξερω ποσο δυσκολο ειναι,κι εγω ειχα παλλινδρομη και σε νιωθω....Ξαναγυρνουν στο μυαλο τα ασχημα και συγκρινουμε....Ομως να κοιτας μονο προστα τωρα και να ξεκουραζεσαι....παρα πολυ!!!!!Οσο μπορεις να ξαπλωνεις και να ακους το γιατρο σου....Κι εμενα σκληραινει η κοιλια μου οχι συχνα αλλα το παθαινω....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι μωρε το ξερω αλλα ξερεις ποσο δυσκολο μου ζιναι;;; 10μερες εβλεπα τη φατσουλα της κ μετα ξαφνικα...οποτε οτιδηποτετμου θυμιζει προωροτητα,μενν κλπ.με φοβιζει!!! Θα περασει που θα παει!!!
Για πες εχεις κ γ λυκειου; Εγω αν κ δουλευω απ το 2005πρωτη φορα εχω κατευθυνση τα παντα(εκτος λατινικα πξυ αρνουμαι γιατι κ δν ξερω κ δν μ αρεσουν χαχαχα)κ ειμαι λιγο αγχωμενη αν κ τα καταφερνω μια χαρα!! Τθ τμημα τελειωσες; Εγω φ.π. Θεσνικη!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω κανω μαθηματα απο το 2002!!!Ειμαι παλια καραβανα.. Smile Smile Εχω και γ λυκειου 2 φετος...Τελειωσα φιλολογια στην Κομοτηνη...Τα λατινικα μου αρεσουν παρα πολυ...τα θεωρω πολυ ευκολα...ισως επειδη ειχα πηξει στη σχολη μ αυτα,αφου εΙχα κλασικη κατευθυνση...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε γιαυτο σου αρεσουν!!! Στη φουρνια μου στο φ.π. Ηταν προαιρετικα κ δν τα πηρα ποτε!!!(αχρηστη ειμαι σ αυτο το μαθημα) κ εγω 3εχω γ λυκειου! Το ενα τα παντα κ τ αλλα δυο μονο εκθεση! Πφ κ φετος τοσο αργα οι πανελληνιες ε;;; Γ@μω τις εκλογες μου πια!!!
Σας αφηνω για σημερα να δω λιγο το αγορι μου!!!!! Τα λεμε αυριο!!!
Συγνωμη για τη μαυριλα!!! Φιλακια σε ολες!!!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλως την καινουργια εγκυουλα στην παρεα!!! Τι κανετε; Εγω φοβερη νυστα ρε κοριτσια! Απο συσπασεις δεν εχω ( η τουλαχιστον δεν τις καταλαβαινω). Ποπη τελεια η κουβερτουλα!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχχχ ποσο κουραστηκα σημερα δε λεγεται...πολυ συμμαζεμα επεσε.θα την πεσω κ εγω σε λιγο,κουτουλαω ηδη.σας φιλω!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ψοφησα!!!!Ενα μπανιο δε μπορω να κανω!!!!!Πολυ δυσκολευομαι ρε κοριτσια....Με ποναει η μεση μετα....Σημερα παρακουαστηκα γενικα,μαγειρεμα,συγυρισμα,πλυντηρια,μαθηματα!!!!Τωρα χαλαρωμα....φιλακια κοριτσια!!!!Καλο βραδυ σε ολες!!!!!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασία ( Μπου) συσπασουλες εχω κι εγω αρκετες μεσα στη μερα και παιρνω οποτε είναι πιο δυνατες μπουσκοπαν. Yutopar επαιρνα στην πρωτη εγκυμοσύνη μεχρι που μπηκα στον ενατο! Απαισιο χαπι Παναγια μου! Βοηθαει αλλα απαίσιο. Τωρα στο δευτερο που ειχα συσπασεις πηγε να μου δωσει αλλα οταν εμαθε οτι ανακληθηκε μου ειπε ξαπλα και μου αυξησε το μαγνησιο για να μην τα παρω. Ευτυχως μεχρι τωρα καλα. Ολα καλα θα πανε και να αφησεις τις άσχημες σκεψεις στην ακρη. Το παρελθον μας είναι εκει για να παιρνουμε κουραγιο και να πεισμωνουμε περισσότερο. Εννοειται οτι τα δυσκολα και ασχημα που περασαν μας στεναχωρουν οταν τα σκεφτομαστε-θυμομαστε αλλα το μέλλον ειναι μπροστα και ολα θα πανε καλα!
Αναστασία (anastasia's) κι εσυ δουλειες ε; Κι εγω σήμερα σκουπισμα, σφουγγαρισμα, μαγειρεμα, πλυντηρια απλωμα, μαζεμα, σιδερωμα....και στο τελος συρθηκα στο κρεβατι! Ααααα και το μωρο βγαζει δοντακι και δεν ησυχαζει καιβθελει συνεεεεχεια αγκαλια! Η μεση μου βγηκε off!
Αυριο ελπιζω να εχει καλο καιρο να παμε καμιά βολτα στην παιδικη χαρα να ξεσκασει λιγο γιατι και η κλεισουρα της τη δινει στα νευρα!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοιλιτσες μου!!!
Νανσυ μου σ ευχαριστω κοριτσι μου για το μνμ!!! ;-)
Πρωινη πρωινη!!! Μια τα τροφοκαρντ! Μια το folidex μια ο σιδηρος κ ολα αυτα να χουν κ αποσταση μεταξυ τους αντε βρες ακρη!!! Χαχαχα!!! Ειναι κ η τουαλετα που εχει ρολοι κ με φωναζει καθε πρωι στις 6μιση!!! Χαχα!!! Καλημερα σε ολες!!! αυριο παρασκευουλα!!! ;-) :-) :-D

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 
Σήμερα έχει τέλεια μέρα!!! Έπρεπε να πάω για εξετάσεις αλλά ξεχάστηκα και πήρα το χάπι του θυροειδή  Mad Mad  οπότε θα πάρω την κοπέλα να έρθει να μου πάρει αυριο πρωί..
Εγώ απο δουλειές δεν κάνω σχεδόν τίποτα  Smile  άγαλμα θα στήσω στον αντρούλη μου!!! Φοβάται μην πάθω κάτι και παρόλο που πεθαίνει στην δουλειά τα κάνει όλα μόνος του όσο μπορεί. Τέλεια δεν είναι αλλά μας αρκεί. Εμένα με αφήνει να κάνω ξεσκόνισμα όπου φτάνω, μαγείρεμα, να βάλω πλυντήριο καθισμένη σε σκαμνάκι βεβαίως βεβαίως. Λούσιμο στα μαλλιά δεν μπορώ να κάνω ούτε όρθια ούτε σκυφτή οπότε σκαμνάκι μπέρτα και με λούζει σαν σε κομμωτήριο  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 328109  (πάει ξεφτιλίστηκα το ξέρω  Laughing  Laughing ) Όλα για την κόρη του τα κάνει καλέ όχι για μένα!!!

Δεν ξανα ξυπνάω νωρίς με πιάνει λογοδιάρροια  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 654316 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αχ ελιωσα στον υπνο και το καταφχαριστηθηκα!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 215994 
ωραια μερα κ σημερα!!!!!!
ελενη τι καλος ο αντρας σου!!!εμενα δε μ αρεσει πως τα κανει και τα κανω εγω,ειμαι κ λιγο σπαστικια με την καθαριοτητα κ αυτος εμενε απο τα 18 μεχρι τα 33 του μονος,μπορειτε να φανταστειτε ..... Rolling Eyes 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:καλημεραααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αχ ελιωσα στον υπνο και το καταφχαριστηθηκα!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 215994 
ωραια μερα κ σημερα!!!!!!
ελενη τι καλος ο αντρας σου!!!εμενα δε μ αρεσει πως τα κανει και τα κανω εγω,ειμαι κ λιγο σπαστικια με την καθαριοτητα κ αυτος εμενε απο τα 18 μεχρι τα 33 του μονος,μπορειτε να φανταστειτε ..... Rolling Eyes 

Τέλεια μέρα να βάλουμε κανα πλυντήριο!! Κι εμένα δεν μου αρέσει όπως τα κάνει αλλά έχοντας καεί με τον χυλό φυσάς και το γιαούρτι.... Βαθμολογώ την προσπάθεια άσε που με τις οδηγίες μου κάθε φορά τα κάνει και καλύτερα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 328109 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερες ξανα!!!
Αχ! Κ εμενα κοριτσια ο αντρουλης μου τα κανει ολα! Εγω μονο μαγειρευω αφου μου κατεβαζει τα κατσαρολικα απ ταντουλαπια!!!!
Ουτε κ εμενα τα κανει τελεια αλλα ο κακομοιρης ψοφαει στη δουλεια ολη μερα κ εχει κ το σπιτι!!! Αλλα τι να κανουμε ρε κοριτσακια;; Μεχρι τωρα τα καναμε εμεις!!! Σε λιγο θα χουμε ακομη ενα ρολο!!!!! Καλα ειδικα οι δευτερομανουλες!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!!
μολις μπηκα!!απο το πρωι δουλειες με τον αντρουλη. ευτυχως τα περισσοτερα ρυθμιστηκαν. πηγα και στα κεντρικα του πειραια για να κλεισω καινουργιο ραντεβου για να περασω επιτροπη γτ τα παλια δεν ισχυουν πια!μου εδωσαν εναν αριθμο πρωτοκολλου και ειπαν θα με καλεσουν εκεινοι να μου πουν ποτε ειναι το ραντεβου.....οταν τους ρωτησα αν θα ειναι συντομα γτ η υποθεση μου εκρεμμει απο τον νοεμβρη μου ειπαν οτι θα ειναι μεσα στον μηνα και οτι οι εγκυες ειναι ξεχωριστα και προηγουνται!!!να και κατι καλο!!!
για να δουμε λοιπον......ποσο συντομα θα με καλεσουν!!
τωρα θα παω να ξαπλαρω μεχρι να φυγω φροντ γτ κουραστηκα και με επιασε η μεση μου.....η γιαγιακα θα μου κανει πατατουλες τηγανιτες με φετουλα να φαω!!!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 6 654316 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οσον αφορα το θεμα των δουλειων....ο αντρουλης μου βοηθαει πολυ λιγο τα σκ και κανει τις βαριες δουλειες μονο, οχι γτ δεν θελει, αλλα λειπει πολλες ωρες και κανει και πολυ δυσκολη δουλεια.....
εχω τη θεια μου ευτυχως που μια φορα την εβδομαδα μου κανει καποιες δουλιτσες (οι γονεις μου ειναι σε νησι), να ναι καλα η γυναικα!!!
στην αρχη φρικαρα με την σκονη και τα χνουδια γτ εχω θεμα και εγω με την καθαριοτητα......τωρα εχω χαλαρωσει μπορω να πω......προετοιμαζομαι για το μετα......γτ μη ξεχνατε οτι μετα δεν θα μπορουμε να τα κανουμε ολα οπως πριν, αλλα και το σπιτι δεν θα ειναι παντα αψογο με το μωρο μεσα. εξαλλου εμενα ειναι και πολυ μικρο, οποτε θα ειναι ολα μεσα στην μεση αφου το μπεμπε δεν θα εχει δικο του δωματιο..... Crying or Very sad Crying or Very sad

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:οσον αφορα το θεμα των δουλειων....ο αντρουλης μου βοηθαει πολυ λιγο τα σκ και κανει τις βαριες δουλειες μονο, οχι γτ δεν θελει, αλλα λειπει πολλες ωρες και κανει και πολυ δυσκολη δουλεια.....
εχω τη θεια μου ευτυχως που μια φορα την εβδομαδα μου κανει καποιες δουλιτσες (οι γονεις μου ειναι σε νησι), να ναι καλα η γυναικα!!!
στην αρχη φρικαρα με την σκονη και τα χνουδια γτ εχω θεμα και εγω με την καθαριοτητα......τωρα εχω χαλαρωσει μπορω να πω......προετοιμαζομαι για το μετα......γτ μη ξεχνατε οτι μετα δεν θα μπορουμε να τα κανουμε ολα οπως πριν, αλλα και το σπιτι δεν θα ειναι παντα αψογο με το μωρο μεσα. εξαλλου εμενα ειναι και πολυ μικρο, οποτε θα ειναι ολα μεσα στην μεση αφου το μπεμπε δεν θα εχει δικο του δωματιο..... Crying or Very sad Crying or Very sad

αχ ποπακι αυτο το σκεφτομαι κ εγω,πεταει που πεταει ο δικος μου παντου τις καλτσες και τα μπλουζακια,θα εχω να μαζευω συνεχεια μετα! εμεις εχουμε μεγαλο σπιτι δυστυχως....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις