Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
170 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 170 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 38]

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα στα κοριτσια!!!Πριν λιγο. ηρθαμε απο το γιατρο!!!Ολα πολυ καλα μας τα βρηκε!!!!1200 γρ εγινε ο μπομπιρας!!!!!Απιστευτο;;;;;Σημερα μπηκα και στον εβδομο....Για το ζαχαρο μου πε να κανω διατροφη,δεν ειναι κατι ανησυχητικο....οποτε θα παω να παρω μια.....Ειμαστε πολυ χαρυμενοι που ολα ειναι καλα....
Τζενακι σου στελνω ολη μου τη θετιη ενεργεια γιατο Σαββατο....ολα καλα θα πανε!!!!ειμαι σιγουρη!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia's έγραψε:Καλησπερα στα κοριτσια!!!Πριν λιγο. ηρθαμε απο το γιατρο!!!Ολα πολυ καλα μας τα βρηκε!!!!1200 γρ εγινε ο μπομπιρας!!!!!Απιστευτο;;;;;Σημερα μπηκα και στον εβδομο....Για το ζαχαρο μου πε να κανω διατροφη,δεν ειναι κατι ανησυχητικο....οποτε θα παω να παρω μια.....Ειμαστε πολυ χαρυμενοι που ολα ειναι καλα....
Τζενακι σου στελνω ολη μου τη θετιη ενεργεια γιατο Σαββατο....ολα καλα θα πανε!!!!ειμαι σιγουρη!!!
Αναστασια μου σε ποια εβδομαδα εισαι κ ειναι ο παιδαρος 1200γρ. Εσεις μας περνατε παρα πολυ!!!χαχαχα εμεις χθες μολις 370γρ.!! Χαχαχα!!!
Ωραια τα νεακια σου!! Κ με τη διατροφη ολα θα διορθωθουν!!! ;-)

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Μπου"]
anastasia's έγραψε:Καλησπερα στα κοριτσια!!!Πριν λιγο. ηρθαμε απο το γιατρο!!!Ολα πολυ καλα μας τα βρηκε!!!!1200 γρ εγινε ο μπομπιρας!!!!!Απιστευτο;;;;;Σημερα μπηκα και στον εβδομο....Για το ζαχαρο μου πε να κανω διατροφη,δεν ειναι κατι ανησυχητικο....οποτε θα παω να παρω μια.....Ειμαστε πολυ χαρυμενοι που ολα ειναι καλα....
Τζενακι σου στελνω ολη μου τη θετιη ενεργεια γιατο Σαββατο....ολα καλα θα πανε!!!!ειμαι σιγουρη!!!
Αναστασια μου σε ποια εβδομαδα εισαι κ ειναι ο παιδαρος 1200γρ. Εσεις μας περνατε παρα πολυ!!!χαχαχα εμεις χθες μολις 370γρ.!! Χαχαχα!!!
Ωραια τα νεακια σου!! Κ με τη διατροφη ολα θα διορθωθουν!!! ;-)[/quoteΑναστασια ειμαι στην 27

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αναστασια ειμαι στην 27

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia's έγραψε:Αναστασια ειμαι στην 27


Ωωω ζηλευωωωωω!!! Τελεια!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εσεις δεν απεχετε πολυ Αναστασια,οι εβδομαδες περνανε πολυ γρηγορα.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 5 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 5 328109 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!προσπαθώ να μην το σκέφτομαι κ ταράζω κ το μωράκι μου..
Αναστασία πώς μεγάλωσε έτσι ο μπόμπιρας;;πω πω 1.200!
Μου είπε ο γιατρός ότι από δω και πέρα αρχίζουν κ παίρνουν πιο γρήγορα βάρος. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 5 215994 
Να σας ενημερώσω κ για κάτι πρωτόγνωρο σε περίπτωση που συμβαίνει σε κάποια κ ανησυχει..Καλέ έχει κανά 2 εβδομάδες τώρα που οι θηλές μου βγάζουν υγρά.Σοκ σας λέω!Ρώτησα τον γιατρό και μου είπε ότι ετοιμάζεται το στήθος μου για τον θηλασμό κ ότι είναι καλό λέει επειδή θα έχω μπόλικο γάλα μάλλον. Shocked Τόσο νωρίς;;Ακόμα βέβαια δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι έφτασα στην 24η..!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαι κ πάλι!
Τα χω μπερδέψει λίγο με τους γιατρούς,τόσες που είμαστε όλο κ κάποια θα παει κάθε μέρα!

Τζένη δεν έμεινε πολύ μέχρι το Σάββατο, ξέρω πως νοιώθεις γιατί το πέρασα!αλλα θα πάνε όλα καλα με το μωράκι σού!

Ο μπόμπιρας μας τελικα ξύπνησε!εχει 3 μερουλες που ειναι πολυ ζωηρός!ευτυχώς γιατί ήμουν πολυ down την περασμένη βδομάδα κ όλο με το φόβο,που ηταν τόσο ήσυχος!
Κ τωρα που μιλάμε χορεύει!
Α και ο μπαμπάς μας τον άκουσε μια φορά,το κατάλαβε επιτέλους!

Ρώτησα μια φίλη μου, που εχει στο παιδικό της έναν τοίχο με γκράφιτι, αν αυτός που το ζωγράφισε κανει πίνακες κ πόσο θα κοστίσει, μου είπε για πίνακα 1επι1 μέτρο,γύρω στα 120 ευρώ!!!
Θέλω να κανω όλο το δωμάτιο του μωρού με θέμα τον μικρό πρίγκιπα όπως το βιβλίο κ εχω βρει ήδη κουρτίνες κ σεντόνια,κ κατι αλλα αξεσουάρ και κατι καδρακια απο μια κοπέλα στην Αθήνα,γύρω στα 12 ευρώ το ένα 20 εκ.μέγεθος.ειμαι σε δίλλημα!!!πολλα τα λεφτά!!

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσαρες!!!ζηλευω θελω να μπενω πιο συχνα αλλα με το μικρο δε προλαβαινω...χαιρομαι για τα καλα σας νεα κ καλοσοριζω κ εγω με τη σειρα μου την καινουρια συνεγκυουλα!!!!!καλως ηρθες λοιπον και ολα καλα να σου πανε αυτη την φορα σου ευχομαι...ειχα κ εγω μια παλινδρομη κυηση πριν απο αυτη ξερω δε εχει σχεση με το δικο σου αλλα χαιρομαι που εισαι καλα κ ολα α σου πανε τελεια ευχομαι οπως κ σε ολες μας!!!ααστασια 1200 ο αντρακλας ε;;;;;μια χαρα παιδαρος!!!ελενακη πολυ ωραια τα νεα σου!!!τζενακι ολα καλα θα πανε με τον γιατρο βρε!!!angel mommy θυμισε μου το ονοματακι σου;;;μια χαρα που εφυγε η πεθερα τωρα θα τα κοιταξεις με την ησυχια σου τα μωρουδιακα!!αληθεια πως κ πηγατε γερμανια;;;μονιμα η θα επιστεψετε;;κ εμενα ο μπουμπουκος σημερα εγινε πιο ζωηρουλης κ πολυ χαιρομαι!!!αυτα τα νεα μας λοιπον !!!!σας φιλω ματς μουτς  Smile Smile Smile

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nina 1 έγραψε:καλησπερα κοριτσαρες!!!ζηλευω θελω να μπενω πιο συχνα αλλα με το μικρο δε προλαβαινω...χαιρομαι για τα καλα σας νεα κ καλοσοριζω κ εγω με τη σειρα μου την καινουρια συνεγκυουλα!!!!!καλως ηρθες λοιπον και ολα καλα να σου πανε αυτη την φορα σου ευχομαι...ειχα κ εγω μια παλινδρομη κυηση πριν απο αυτη ξερω δε εχει σχεση με το δικο σου αλλα χαιρομαι που εισαι καλα κ ολα α σου πανε τελεια ευχομαι οπως κ σε ολες μας!!!ααστασια 1200 ο αντρακλας ε;;;;;μια χαρα παιδαρος!!!ελενακη πολυ ωραια τα νεα σου!!!τζενακι ολα καλα θα πανε με τον γιατρο βρε!!!angel mommy θυμισε μου το ονοματακι σου;;;μια χαρα που εφυγε η πεθερα τωρα θα τα κοιταξεις με την ησυχια σου τα μωρουδιακα!!αληθεια πως κ πηγατε γερμανια;;;μονιμα η θα επιστεψετε;;κ εμενα ο μπουμπουκος σημερα εγινε πιο ζωηρουλης κ πολυ χαιρομαι!!!αυτα τα νεα μας λοιπον !!!!σας φιλω ματς μουτς  Smile Smile Smile


Νικολετα με λενε εμενα Νίνα μου!
Εγω ηρθα Γερμανία, ο άντρας μου εδω γεννήθηκε κ εδω ζούσε, οταν παντρευτηκαμε ήρθα κ εγω μαζί του!
Οποτε κ τα πεθερικά εδω ηταν πάντα!
Με τη πεθερά μου ειναι λίγο περίεργη η φάση, απο τη μια δε θέλω να την αφήνω απ'έξω σα γιαγιά, μου φτιάχνει κ πράγματα κ ΑΡΧΙΣΕ να ψωνίζει κλπ.αλλα χωνετε κ νομίζει ειναι εξπερ κ αυτο μου τη δίνει πολύ!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nικολετα,καλε καινουρια ειναι η φωτο????σα να φαινεται πιο μπαμπατσικη η κοιλια σου!!

ρε σεις,καθε φορα που κανω μπανιο εχω για κανα μισαωρο πονακια χαμηλα στην κοιλια μου.. Sad τωρα βγηκα απο το μπανιο και ενοχλουμαι.....

τεσπα,τουλαχιστον περναει....

σημερα εφαγα ενα τυροψωμο το πρωι,ενα πιατο μακαρονια με κιμα το μεσημερι με σαλατα,και 2 σοκολατακια.ρε σεις δε με φαινονται υπερβολικα αυτα που τρωω,και για φυσιολογικο ανθρωπο καλα με φαινοντα,ποσο μαλλον για εγκυο...αλλα ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩ!!!!τουλαχιστον να μεινω σταθερη να μη βαλω! Sad 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:Nικολετα,καλε καινουρια ειναι η φωτο????σα να φαινεται πιο μπαμπατσικη η κοιλια σου!!

ρε σεις,καθε φορα που κανω μπανιο εχω για κανα μισαωρο πονακια χαμηλα στην κοιλια μου.. Sad τωρα βγηκα απο το μπανιο και ενοχλουμαι.....

τεσπα,τουλαχιστον περναει....

σημερα εφαγα ενα τυροψωμο το πρωι,ενα πιατο μακαρονια με κιμα το μεσημερι με σαλατα,και 2 σοκολατακια.ρε σεις δε με φαινονται υπερβολικα αυτα που τρωω,και για φυσιολογικο ανθρωπο καλα με φαινοντα,ποσο μαλλον για εγκυο...αλλα ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩ!!!!τουλαχιστον να μεινω σταθερη να μη βαλω! Sad



Μαρακι αφου περναει μην ανησυχεις! Ισως ειναι μικροσυσπασουλες! Στο μηνα σου ειναι φυσιολογικο!!!!
Εμενα δν μου φαινονται πολλα αυτα που εφαγες! Κ εγω συνεχεια πειναω!!!! Μια χαρα ηταν,πιο πολλα τρωω μεσα ςτη μερα!!! Εβαλες πολλα κιλα;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες συνεγκυουλες!!!!
λοιπον τα νεακια μας απο τον ντοκ ειναι πολυ καλα....η μπουμπου μου (μπουμπου ειναι καρατσεκαρισμενο πια Very Happy ) ειναι μια χαρα και μεγαλωνει κανονικοτατα!!!ολες οι λειτουργιες σουπερ και ειναι κανονικη για τις βδομαδες της!
εγω πηρα 1.5 κιλο εφτασα αισιως τα 48.5!!!ο ντοκ μου εβαλε χερι.....οχι τοσο για τα κιλα, οσο για τα πατατακια που τρωω συνεχεια.....μου ειπε οχι αλμυρα απο εδω και περα μη κανουμε καμια πιεση!!!
η αληθεια ειναι πως μου εχει ανοιξει και εμενα η ορεξη......
τον σιδηρο δεν τον αλλαζουμε, ειναι καλος αυτος που παιρνω λεει και με καλυπτει.....αρκει να τρωω και το κρεατακι μου!!!το οτι παιφτει ειναι φυσιολογικο γτ τραβαει το μωρο!
για το μαλλι που θελω να βαψω μου ειπε μονο φυτικη βαφη ή ανταυγιες που δεν ακουμπανε ριζα......θα κανω ανταυγιες!!!
το σεξ κοριτσια......μου το απαγορευσε!!!μου ειπε με το δικο μου ιστορικο.....καλυτερα να ειμαστε εξτρα προσεκτικοι!!!εξαλλου απ' οτι καταλαβα απο την μια φορα που το επιχειρησα......η μπουμπου ειναι αρνητικη!!!
ααα στον υπερηχο ειχε ανοιχτη την παλαμη της λες και μας μουτζωνε!!!!συνεχεια λεμε!!!να τα μαααααας λεω!απο τωρα;;;!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes 
τελος ..... β επιπεδου κανονισαμε την 1η Απριλιου!
αυτα κοριτσια μου!!!
ειμαι πολυ χαρουμενη και περιμενω πως και πως να δουμε την φατσουλα της!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 

αχ σημερα ειμαι φουλ στα μθμ....και εχει παλι εναν παλιοκαιρο!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα συνεγκυουλες μου!!! επιτελους ηλιος!!!!! εχει πολυ ωραια μερα!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 

Ποππακι τελεια με τη μπουμπου σου! ποσα γραμμ ειναι???τα χερια ανοιχτα ε???ανοιχτοχερα την κοβω τη μικρη!!! χαχαχααχ!!!
δυσκολα το σεξ ε? .... Rolling Eyes υπομονη,για τη στρουμφιτα σου!οι αντρες μας θα θυμηθουν τα νιατα τους παλι,με φαινεται ολοι με τσοντες θα τη βγαζουν!!! Razz 

εχετε φιλακια απο τη Σοφουλα την αγορομανα την Κερκυραια,δε μπορει να μπει στο φορουμ απο το κιν,μολις εχει προσβαση στο ιντερνετ απο υπολογιστη ειπε θα μπει,ειναι καλα μονο που εχει ακομα αναγουλες.... Rolling Eyes 

Μπου οχι δεν εβαλα πολλα 2 κιλα εβαλα αλλα ειχα απο πριν περισσια μπολικα Razz  γ αυτο δε θελω να παρω πολλα!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!Τί κάνετε;;;;Επιτέλους ΗΛΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!Δε το πίστευα σήμερα που άνοιξα το παντζούρι.....Τώρα μάλιστα!!!Μου έφτιαξε τη διάθεση!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 5 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 5 328109 
Ποπάκι τη μικρούλα τη βλέπω τσαμπουκαλού απο τώρα...καλά κάνει!!!Μη τη παρετε τον αέρα!!!! Smile Smile 
Τώρα όσο για τις επαφές...είπαμε....υπομονή!!!!
Μαράκι 2 κιλά;;;;Τίποτα!!!Εγώ πάντως κορίτσια τελικά είμαι η πιο χοντρή Sad Sad 
Έβαλα 8!!!!!!!Για να δούμε πού θα το φτάσω!!!Ελπίζω τώρα με τη διατροφή να μη πάρω πολλά!!!!! Laughing 
Μα τί να κάνωωωωωωω....Είμαι λιχούδα!!!! Embarassed Embarassed 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia's έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!!Τί κάνετε;;;;Επιτέλους ΗΛΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!Δε το πίστευα σήμερα που άνοιξα το παντζούρι.....Τώρα μάλιστα!!!Μου έφτιαξε τη διάθεση!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 5 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 5 328109 
Ποπάκι τη μικρούλα τη βλέπω τσαμπουκαλού απο τώρα...καλά κάνει!!!Μη τη παρετε τον αέρα!!!! Smile Smile 
Τώρα όσο για τις επαφές...είπαμε....υπομονή!!!!
Μαράκι 2 κιλά;;;;Τίποτα!!!Εγώ πάντως κορίτσια τελικά είμαι η πιο χοντρή Sad Sad 
Έβαλα 8!!!!!!!Για να δούμε πού θα το φτάσω!!!Ελπίζω τώρα με τη διατροφή να μη πάρω πολλά!!!!! Laughing 
Μα τί να κάνωωωωωωω....Είμαι λιχούδα!!!! Embarassed Embarassed 

εγω κρατιεμαι με νυχια κ με δοντια να μη φαω! Twisted Evil πριν την εγκυμοσυνη πιο πολυ ετρωγα! Razz 
δεν ξερω ποσο καιρο ακομα θα ζοριζομαι.καπου πιο πανω,ισως και στο αλλο θεμα καποια ειχε αναφερει πως εβαλε 10 ηδη.εμενα με ειπε το πολυ 10 να παρω ο γιατρος κοριτσια και ειμαι χεστρα,τον ακουω....εδω ουτε μπυρα χωρις αλκοολ δε μ αφηνει να πιω και δεν πινω,σοδα παιρνω οταν βγαινω εξω.ειναι και σε ψηλο ποτηρι με λεμονακι,ετσι να φαινεται οτι πινω κ καλα ποτο! Razz Razz Razz Razz 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μαρακι!!!
καλημερα αναστασακι!!!

μολις εβγαλε και εδω ηλιο!!! τι ωραια!!!
δεν ξερω ποσο ειναι η μπουμπου μου μαρακι.....δεν ρωτησα..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes θα την δουμε μια και καλη στη β' .
και εγω για τσαμπουκαλου την κοβω την μικρη!!!την βαψαμε!!!χιχιχι!!!

μολις εβαλα και τις φακουλες μου να βραζουν.....ειμαι κομπλε......

αχ ρε κοριτσια και εγω δεν θελω να βαλω πολλα κιλα και ας εχω περιθωριο......και ο ντοκ φωναζει......μου ειπε να προσεχω γτ τωρα θ' αρχισουν να μπαινουν ευκολα!!!και η αληθεια ειναι πως εχει ξανανοιξει η ορεξη μου.....χτες το βραδυ γουργουριζε το στομαχι.....αλλα κρατηθηκα, δεν εφαγα τπτ.....βεβαια τσαντιζεται η μικρη με το γουργουρητο και χορευει, αλλα καταφεραμε και κοιμηθηκαμε!!!

σας ανεβαζω φωτο την κουβερτουλα που μου εκανε η μανουλα......τωρα μου ετοιμαζει και σεντονακια!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτελους τα καταφερα!!!
εβαλα και καινουργια κοιλιτσα!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα συνεγκυουλες!

Μου ήρθε ο τεχνικός για το γκάζι στο μπάνιο πριν λίγο,ξεχάστηκα κ με πήρε ο ύπνος,χτυπούσε κ δεν τον άκουσα!!ειμαι που ειμαι Υπναρου απο μόνη μου τωωωωωρααααα τη πατήσαμε ακομα περισσότερο!

Μαρακι εγω είπα οτι έβαλα 10 κιλα κιόλας, τη Δευτέρα που θα ξαναπάω να δούμε αν θα πει κατι ο ντοκ. Πεινάω κ τρώω φυσιολογικά, ειναι μετρημένες οι φορές που υπερβάλλω, κ αυτό πού κ που με γλυκό.
Τρώω οσο έτρωγα κ πριν κ τα βαλα!
Θα φτάσω τα 95 σίγουρα,όπως κ την αλλη φορά!τι να πω κ τι να κάνω? Κ τη σαλατιτσα τρώω κ φρουτάκι,γιαουρτάκι και 2 με 3 λίτρα νερό τη μέρα!απο τη μια δε φαίνεται αλλα τα χω βάλει!

Πάντως απο τον 7 κ μετά ειναι που βάζουμε τα πιο πολλα,γιατί το μωρό τραβάει τα πάντα κ εκει παίρνει όλο το βάρος του!
Η μόνη πισινή που έχω ειναι να κανω μεγάλο μωρό για να φύγουν όσα πιο πολλα γίνετε στη γέννα!!!

Η κοιλιά δεν ειναι καινούρια εχει κάνα δύο βδομάδες η φώτο,αλλα μεγάλωσε αρκετά!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ποπάκι φτου φτου στην κοιλίτσα!!!!!!
Τί ωραία κουβερτούλα είναι αυτή;;;;;;
Τέλεια!!!!!!!Χρυσοχέρα η μαμά!!!!! Smile Smile Smile 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερες κ απο μενα!!! Επιτελους επεστρεψε κ εδω ο ηλιος!!! Τ ε λ ε ι α!!!
Ποπακι τελεια τα νεα σας!!! Μπραβο το κοριτσι σου!!! Κ η κουβερτουλα της μαμας σου υπεροχη!!!! Με το καλο να τη χρησιμοποιησετε!!!!
Κοριτσακια εγω εβαλα 5 κιλα κ ο γιατρος με μαλωσε :-( :-( :-( αλλα πειναω,τι να κανω!!!!η κοιλιτσα μου παντως ειναι μεγαλη!!! (με το ζορι την κρυβω,δν θελω να το μαθει πολυς κοσμος ακομη,λογω ιστορικου το κουτσομπολιο θα πεσει συννεφο,ηδη ακομη ασχολουνται με το προηγουμδνο μωρακι μου!!!,ουτε στο κατω παρταλι τοση ιντριγκα χαχαχα)
Μου αρεσει το εικονιδιο που εβαλες μαρακι στην πητ μου!!! Χαχαχα!!! Ο καλος μου λεει οτι ειναι κοριτσι(μαλλον επειδη αυτο θελει ;-)) εμενα μου φανηκε στον υπερηχο ενα τσουτσουνακι εκει κοντα στην ουροδοχο κυστη!!! Βεβαια δν το ψαχνω γιατι δν θελω να μαθω κ δν με νοιαζει! Ας ειναι καλα το χταποδακι μου κ θα μας κανει εκπληξη!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω...αυτό το ticker πώς το βάζετε ;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia's έγραψε:Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω...αυτό το ticker πώς το βάζετε ;;;



πατας πανω στο τικερακι, συμπληρωνεις τα στοιχεια σου και κανεις copy paste το λινκ που σου βγαζει στο προφιλ σου εκει που λεει υπογραφη.....

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
poppaki έγραψε:
anastasia's έγραψε:Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω...αυτό το ticker πώς το βάζετε ;;;



πατας πανω στο τικερακι, συμπληρωνεις τα στοιχεια σου και κανεις copy paste το λινκ που σου βγαζει στο προφιλ σου εκει που λεει υπογραφη.....
Ποπάκι το κανα αλλά δε το βγάζει....τί έκανα λαθος... Sad 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις