Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
201 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 201 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 38]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!!
μπαινουμε στα καλουπια μας παλι, τερμα τα ψεματα, τα κεφαλια μεσα!
εγω εχω τρια μθμ σημερα...
αχ κοριτσια μου, χτες μου εστειλε μια φιλη μου που ειναι εγκυος στο δευτερο και περιμενει αγορακι (εχει ενα κοριτσακι 5 ετων) 3 βαλιτσες ρουχαλακια και παπουτσακια!!!
ειναι ολα σε πολυ κατασταση, μυρωδατα και περιποιημενα. θα κατσω σημερα να τα ξεχωρισω και ν' αρχισω σιγα σιγα να ετοιμαζω το συρταρι της μικρουλας μου!!!
ειμαι πολυ χαρουμενη!!!
φαρμακακια κοριτσια μου περνω και εγω πολλα......3 σιδηρους την ημερα, 2 μαγνησια, 1 ασβεστιο και 1 φυλλικο!!!τα ειχα σταματησει λογω της αλλεργιας, αλλα τωρα αρχισζω και τα ενσωματωνω ενα ενα οπως μου ειπε ο γιατρος.
εμεις φαγαμε γαυρακι τηγανιτο χτες με πατατοσαλατα. και εγω κουραστηκα πολυ με το τηγανισμα και πιο πολυ με το μαζεμα μετα.......πηγα και αναψα και μια λαμπαδα στην Ευαγγελιστρια και εφαγα μπολικο αντιδωρο!
Αχ περιμενω πως και πως την Τριτη που εχω την β επιπεδου!!!Θελω να δω την σβουριτσα μου!!!!!

 flower flower flower flower flower

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα διαδικτυακτες μου φιλεναδες!!!τι κανετε?
εδω σα να παει να μας χαλασει ο καιρος...δροσισε.....
ρε σεις ακουσα στον Παπαδακη πριν λιγο οτι τα φαρμακεια κλεινουν επ αοριστον απο σημερα..... Shocked κ δεν εχω πολλα χαπακια ακομα....να δω θα προλαβω να παω να παρω?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε κορες,εγω σημερα ειμαι 27 εβδομαδων,και αλλαζω μηνα καθε 25 συμφωνα με το γιατρο μου....μπηκα στον 7ο???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 
το τικερακι λεει ομως οτι την αλλη βδομαδα μπαινω στο 3ο τριμηνο,οπως κ να χει αυτη η την αλλη βδομαδα μπαινουμε στην τελικη ευθεια.....αααααααααμαν !!!!!! αγχωθηκα... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 534787 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τί κάνετε???

Εμείς εδώ αράζουμε γιατί πάει απόγευμα αντρούλης μου...
Εγώ από φάρμακα μετά το 1ο τρίμηνο παίρνω μόνο μία φορά την μέρα σίδηρο που περιέχει και φυλλικό οξύ και ένα salospir για την πήξη του αίματος. Μετά την β' επιπέδου βέβαια θα ξαναπάω στον αιματολόγο και θα το γυρίσω σε αντιπηκτικές ενέσεις.....

Μαράκι ο γιατρός μου μου έχει πει ότι η αλλαγή του μήνα δεν ισχύει ακριβώς καθώς κάθε μήνας δεν έχει τις ίδιες μέρες πόσο μάλλον εμείς που περάσαμε τον κουτσοφλέβαρο... οπότε η αλλαγή του μήνα παίζει στο περιπου και το τίκερ είναι σωστό γιατί μετράει ημερες... Περνάει ο καιρός κορίτσια!!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια μου!!!Πώς είστε;;
Εγω μια χαρά...Χτες όλη μέρα γυρνούσαμε και δε πρόλαβα να σας δω...Μια χαρά περάσατε όλες όμως... Smile Smile 
Κι εμεις χτες φαγαμε το μπακαλιαρο μας,τη σκορδαλιά μας και κατι άλλα ψάρια που έψησε ο μπαμπάς μου...
Ήμασταν στο κτήμα και είχε πολύ ωραία μέρα...
Στο γυρισμό χτυπήσαμε και παγωτάκι... Embarassed Embarassed 
Μετά ξεκούραση και πήγαμε επίσκεψη στην κουμπάρα που γιόρταζε...έφαγα κι εκει μπόλικο...ΑΧΧΧΧΧ!!!!Θα σκασω καμιά ώρα...
Πριν λίγο έβρεχε εδώ....μας τα χάλασε!!!
Κι έχω μια βαρεμάρα σήμερα με τα μαθήματα...
Με πήρε χτες και ένα καινούργιο παιδί να ξεκινήσουμε..λέω όσο σε προλάβω...με την κοιλούμπα θα μαι...έλα κι εσυ...
Μαράκι αντε κι εσυ έλα στον έβδομο...μοναχούλα θα μαι;;;
Νομίζω κορίτσια πως μεγάλωσε η κοιλιά μου κι εμένα...θα βγάλω άλλη φώτο.. Very Happy Very Happy 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εδω χαλασε ο καιρος κοριτσια μου!!!παει για βροχη.... Sad Sad 
αχ εφτιαξα ενα ολοκληρο συρταρι με ρουχαλακια της μικρης!!!πολυ ωραια και καινουργια πραγματακια μου εδωσε η φιλη μου!να ναι καλα!!!πολλα λεφτα γλιτωνω!!!τωρα με το καλο που θα ερθει η μανουλα, θ' αναλαβει το πλυσιμο και το σιδερωμα τους.....δεν χρειαζεται ν' αγορασω τπτ εκτος απο κοντομανικα ζιπουνακια γτ η φιλη μου γεννησε νοεμβρη και δεν εχει πολλα.....απο ολα τ' αλλα ειμαστε κομπλε!!!
αχ κοριτσακι μου δεν το πιστευω οτι ειναι για την μπουμπου μου.....σαν ψεμα μου φαινεται!!!
ακυρωθηκε το ενα μθμ μου και πηγε παρασκευη.....οποτε ψιλαχαλαρωσε το προγραμμα για σημερα.....ωραια!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυριο θα παω να κανω την καμπυλη...και ο Θεος βοηθος.....την Τριτη -πρωταπριλια-εχω το βραδακι γιατρο....
ξυπνησα στις 7.30 και εφαγα στις 9 ενα κουλουρι,ω ρε πεινα λεμεεεεεεεεεεεεε..........

για τη καμπυλη νηστικη παω ε?ουτε το σιδηρο μου να πιω???

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bourboulithra έγραψε:αυριο θα παω να κανω την καμπυλη...και ο Θεος βοηθος.....την Τριτη -πρωταπριλια-εχω το βραδακι γιατρο....
ξυπνησα στις 7.30 και εφαγα στις 9 ενα κουλουρι,ω ρε πεινα λεμεεεεεεεεεεεεε..........

για τη καμπυλη νηστικη παω ε?ουτε το σιδηρο μου να πιω???
Οχι Μαρακι δε κανει να φας ουτε να πιεις τιποτα εκτος απο λιγο νερο.Και το βραδυ μεχρι τις 9 ο,τι φας...

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια και μαρακι βλεπω τα τικερακια σας και ανυπομονω να σας φτασω!
καλε τσουπρες κοντευετε.......τελικα περναει γρηγορα ο καιρος!!!
μαρακι νομιζω τελειως νηστικη πας για την καμπυλη......και δεν παλευεται λεμε.....εγω με το που σηκωνομαι τρωω 2 τοστ και γαλα. αντε να δουμε πως θα αντεξουμε.....ειναι και 3 ωρες εξεταση......εγω λεω να παω πολυ νωρις να την κανω, οταν θα ερθει η ωρα, με το που θα ανοιξει το μικροβιολογικο κατα τις 7 δλδ, ετσι ωστε στις 10 που θα εχω τελειωσει να φαω.....

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
poppaki έγραψε:αναστασια και μαρακι βλεπω τα τικερακια σας και ανυπομονω να σας φτασω!
καλε τσουπρες κοντευετε.......τελικα περναει γρηγορα ο καιρος!!!
μαρακι νομιζω τελειως νηστικη πας για την καμπυλη......και δεν παλευεται λεμε.....εγω με το που σηκωνομαι τρωω 2 τοστ και γαλα. αντε να δουμε πως θα αντεξουμε.....ειναι και 3 ωρες εξεταση......εγω λεω να παω πολυ νωρις να την κανω, οταν θα ερθει η ωρα, με το που θα ανοιξει το μικροβιολογικο κατα τις 7 δλδ, ετσι ωστε στις 10 που θα εχω τελειωσει να φαω.....
Ποπάκι μου πραγματικά ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα...κι εγω δε το πιστεύω πολλές φορες...Έρχεσαι κι εσυ....ούτε θα το καταλάβεις ....

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασακι ευχαριστω,θα λιμοκτονησω με φαινεται !!ειναι κ αυτο το πραγμα που με ειπαν οτι θα πιω.αηδια λενε οτι ειναι.....

θα παω κ εγω οσο νωριτερα μπορεσω.

Ποπακι ουτε θα καταλαβεις ποτε θα φτασεις στις εβδομαδες μας....εδω εγω καλα καλα δεν το πιστευω!!! Razz Razz 

Αναστασια αντε βαλε νεα κοιλιτσο-φωτο!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bourboulithra έγραψε:Αναστασακι ευχαριστω,θα λιμοκτονησω με φαινεται !!ειναι κ αυτο το πραγμα που με ειπαν οτι θα πιω.αηδια λενε οτι ειναι.....

θα παω κ εγω οσο νωριτερα μπορεσω.

Ποπακι ουτε θα καταλαβεις ποτε θα φτασεις στις εβδομαδες μας....εδω εγω καλα καλα δεν το πιστευω!!! Razz Razz 

Αναστασια αντε βαλε νεα κοιλιτσο-φωτο!
Μαράκι όντως είναι αηδία...εμένα η κακομοίρα ήταν και 100 γρ!!!Όταν είδα το μπουκάλι έπαθα σοκ...Απλά πιες το μονορούφι...εγώ έτσι έκανα!!!Σε λίγο θα φωτογραφηθώ... Smile Smile Smile Smile 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia's έγραψε:
bourboulithra έγραψε:Αναστασακι ευχαριστω,θα λιμοκτονησω με φαινεται !!ειναι κ αυτο το πραγμα που με ειπαν οτι θα πιω.αηδια λενε οτι ειναι.....

θα παω κ εγω οσο νωριτερα μπορεσω.

Ποπακι ουτε θα καταλαβεις ποτε θα φτασεις στις εβδομαδες μας....εδω εγω καλα καλα δεν το πιστευω!!! Razz Razz 

Αναστασια αντε βαλε νεα κοιλιτσο-φωτο!
Μαράκι όντως είναι αηδία...εμένα η κακομοίρα ήταν και 100 γρ!!!Όταν είδα το μπουκάλι έπαθα σοκ...Απλά πιες το μονορούφι...εγώ έτσι έκανα!!!Σε λίγο θα φωτογραφηθώ... Smile Smile Smile Smile 

αααααα κ εγω 100 γραμμ εχω σημειωμενα στο χαρτακι του γιατρου Sad 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου τι κάνετε?

Μαρακι κ εγω παίρνω 3 την μέρα.νομίζω κ με ένα σίδηρο τη μερα γίνετε δουλεια.
Ασβεστίο γιατί παίρνεις έξτρα? Εγω τον ειπα οτι δε μπορώ να πιω πλεν γάλα γιατί μου φέρνει τάση για εμετό κ τωρα ακόμα κ είπε δε πειραζει, κ το τυρί κ το κασερι κάνουν τη δουλειά τους,ειδικά η φέτα εχει μεγαλη περιεκτικότητα.
Εγώ παίρνω κατι σκευάσματα συμπυκνωμένα, ένα που εχει το μεγαλύτερο μερος φυλικο οξύ κ σίδηρο αλλα κ λίγο απτις υπόλοιπες βιταμίνες κ εινα για έγκυες κ λεχωνες. Δυο μαγνήσιο πρωί βράδυ κ το βράδυ ένα χαπακι Ωμεγα 3.
Τον εξτρα σιδηρο μου τον έκοψε γιατί ανέβηκε αρκετά ο αιματοκριτης.
Δεν υπάρχει καλύτερα κατι σε πολυβιταμινη να σου γραψει?δε θα το ξεχνάς ετσι νομίζω.

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Την έβαλα τη φουσκοκοιλίτσα μου...μεγάλωσε κορίτσια;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αναστασακι τι ωραια κοιλιτσα!!!
φαινεται πλεον οτι εισαι στον 7ο!!!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 990599  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 990599  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 990599  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 990599 
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 265569  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 265569  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 265569 
αντε με το καλο ολες μας κοριτσακια μου!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Καλημέρα ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου τι κάνετε?

Μαρακι κ εγω παίρνω 3 την μέρα.νομίζω κ με ένα σίδηρο τη μερα γίνετε δουλεια.
Ασβεστίο γιατί παίρνεις έξτρα? Εγω τον ειπα οτι δε μπορώ να πιω πλεν γάλα γιατί μου φέρνει τάση για εμετό κ τωρα ακόμα κ είπε δε πειραζει, κ το τυρί κ το κασερι κάνουν τη δουλειά τους,ειδικά η φέτα εχει μεγαλη περιεκτικότητα.
Εγώ παίρνω κατι σκευάσματα συμπυκνωμένα, ένα που εχει το μεγαλύτερο μερος φυλικο οξύ κ σίδηρο αλλα κ λίγο απτις υπόλοιπες βιταμίνες κ εινα για έγκυες κ λεχωνες. Δυο μαγνήσιο πρωί βράδυ κ το βράδυ ένα χαπακι Ωμεγα 3.
Τον εξτρα σιδηρο μου τον έκοψε γιατί ανέβηκε αρκετά ο αιματοκριτης.
Δεν υπάρχει καλύτερα κατι σε πολυβιταμινη να σου γραψει?δε θα το ξεχνάς ετσι νομίζω.
Das ist Griechenland schatzi!!Καλε τι πολυβιταμινες?και τι θα κανουν οι φαρμακευτικες?κλεφτες θα γινουν??? Razz  εε με ενα χαπακι τα εσοδα πεφτουν ενω με πολλα ολοι εχουν κερδος!! Razz Razz Razz 

με το γαλα κ εγω εχω το ιδιο προβλημα...αλλα παιρνω ασβεστιο για να μην εχω προβλημα με δοντια και κοκκαλα..

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia's έγραψε:Την έβαλα τη φουσκοκοιλίτσα μου...μεγάλωσε κορίτσια;;

ελα ρε!!!! φαινεσαι τωρα κανονικα!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 τι καλα!!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εε ενταξει μολις προσεξα οτι το "καλος ηρθατε" που ειναι στην αρχη του φορουμ εγινε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ "καλως ηρθετε"  Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι φαίνομαι πλέον νομίζω για το μήνα μου...εδω και δυο εβδομάδες μεγάλωσε απότομα.... Smile Smile 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia's έγραψε:Ναι φαίνομαι πλέον νομίζω για το μήνα μου...εδω και δυο εβδομάδες μεγάλωσε απότομα.... Smile Smile 

τελεια!!! αντε τσουπρες πλησιαζει ο καιρος !!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ach Schatzi έχεις δίκιο!
Τα δικά μου κάνουν το ένα 19,το άλλο 17 κ το μαγνήσιο 13 ευρώ το κουτί.πάνε λίγο παραπάνω από μήνα κ τα παίρνω από το γιατρο μου,ειναι από μια εταιρία που δε πωλειτε στα φαρμακεια,στη πρώτη εγκυμοσύνη με έγραφε ένα που υπήρχε κ στα φαρμακείο κ έκανε 25 ευρώ συν αλλα δυο σκευάσματα κ το μαγνήσιο,τωρα κάπως άλλαξαν τα πράματα κ γλυτωνω ένα 10αρικο με 15 το μήνα.

Καλε Αναστασια όντως πολυυυυ κοιλουμπα η δικιά σου!εισαι κ λίγο πιο εγκυα από μας.σε κάνα δυο βδομάδες κ εμενα ετσι με βλέπω!
Μαρακι κ η δικιά σου έγινε μπαμπατσικια η κοιλιτσα!θα κοιταξω να βγάλω κ εγω καινούρια!

Πάω να βάλω πλυντήριο κ να πιάσω να κάνω κ καμία δουλειά γιατί γίνετε ενας χαμός!ευτυχώς δε θα χρειαστεί να μαγειρέψω σήμερα!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια μου!Τι κάνετε;Όλες πίσω στο πρόγραμμα πάλι,ε;Εγώ ήμουν πρωινή σήμερα.Αύριο έχω καρδιολόγο το απόγευμα κ μεθαύριο πάλι γιατρό για να ακούσουμε τη μικρή.αχ τώρα που πάω κάθε εβδομάδα τσουκου τσούκου φεύγουν οι μέρες..

Αναστασία μεγάλωσε πράγματι η κοιλιά σου!Σου φαίνεται μια χαρά ότι είσαι στον 7ο..!άντε κ στα δικά μας σε λίγο καιρό..εγώ στις 6 απρίλη μπαίνω στον 7ο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 21 534787 πώς πέρασε ο καιρός βρε κορίτσια;;

Εγώ παίρνω 2 μαγνήσια το πρωί,1 σίδηρο με φυλλικό το απόγευμα κ 2 μαγνήσια το βράδυ

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασία τέλεια κοιλούμπα!!!!! Με το καλό όλες έτσι θα γίνουν!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια τι τελεια κοιλιτσα;
Ειδα χθες ολες ωραια περασατε ε;;; Κ εμεις φαγαμε μπακαλιαρο απ τη μαμα κ μετα τρελαθηκαμε στα νερα!!!!χαχαχα!!!!
Καθε μερα χλαπακιαζω σοκολατες ρε κοριτσια τι θα απογινω!!!; Αυριο εχω β επιπεδου κ σε 17μερες εβαλα δυο κιλα!!! Θα με κανει με τα κρεμμυδακια αυριο!!! Πφ!!!! Επιτελους αυριο θα δουμε αν "πειραχτηκε" ο τραχηλος απ τις συσπασεις που συνεχιζουν κανονικα!!! Ελπιζω να ναι οι προπαρασκευαστικες παντως!!!!
Κοριτσια δν θελω να σας φοβιζω να πω την αληθεια γιαυτο δν μπαινω πολυ συχνα!!!!
Αυτα απο μενα!!! Φιλια!!!
Υ.γ.θα σας ενημερωσω την παρασκευη για τ αυριανα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις