Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
191 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 191 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 38]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες καλησπερα!
θα σας πω και τα σημερινα νεα εν συντομια γτ ειναι πολλα!
ξεκινησαμε με τον αντρουλη με το Ελενα!
με ειδαν εκει μετρησαν το οξυγονο μου, ακουσαν το μωρακι μου, ειδαν οτι ολα ειναι καλα και με εδιωξαν γτ το θεμα μου ηταν παθολογικο-δερματολογικο.
επομενη σταση Τζανειο που εφημερευε. εκει μου εκαναν παλι ενεσιμη κορτιζονη, αλλα οταν ειδαν οτι παλι δεν ηρεμουσαν τα συμπτωματα μου ειπαν οτι χρειαζομαι ειδικο δερματολογικο. επομενη σταση λοιπον το Συγγρος! εκει με ειδαν αμεσως και μου εδωσαν 16μερη θεραπεια ποσιμης κορτιζονης. μου ειπαν να ενημερωσω τον γυναικολογο μου για να την εγκρινει.
εννοειται πως ο ντοκ μου ειπε οτι ειναι παρα πολλες μερες οι 16 μερες κορτιζονης για το μωρακι μου γτ εχω ηδη παρει και αρκετη ενεσιμη. οποτε:
αυριο παμε μια τελευταια στο ιασω να με δουν και εκει οι γιατροι (τον ρωτησα για το οικονομικο και ειπε οτι θα φροντ να κανει οτι μπορει για να μας διαυκολυνει) και αν δεν βρεθει καποια λυση μαλλον θα το αφησουμε να κανει τον κυκλο του χωρις φαρμακα, με τη προυποθεση οτι θα νοιωθω καλα με την ανασα μου για να οξυγονωνεται καλα και το μωρακι μου.....
εντωμεταξυ τα εξανθηματα εχουν ανεβει και στο προσωπο και ειμαι σαν λεπρη!!!
ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΟΥΑ!!!

αυτα κοριτσακια μου......οταν με το καλο γυρισω αυριο, θα σας γραψω παλι τα νεα μου.....
φιλια και καλο βραδυ σε ολες!!!

υγ: τον πονο αυτο κατω χαμηλα τον εχω και εγω!!!!ειναι απο το πολυ σεξ!!!!χαχαχαχαχχαα ας γελασουμε λιγο μπας και ξεχασουμε την φαγουρα μας!!! Razz Razz Razz 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσούδια!
Ποπάκι μου γλυκό πραγματικά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι το τελευταίο πράμα που περνάς και να πάνε όλα καλά!Τι στο καλό θα περάσει απλά είσαι κ εγκυούλα κ δε μπορείς να παίρνεις ό,τι φάρμακο θα έπαιρνες αν δεν ήσουν.Όλα καλά να σου πάνε κοπέλα μου I love you 
Ελένη ψηφίζω κι εγώ καρεκλάκι Λητώ..
Νικολέτα την έκανες κι εσύ την εξέταση για σάκχαρο ε;Αυτό με το ρέζους δεν το έχω καταλάβει αλλα εμείς έχουμε κ οι 2 θετικό ευτυχώς..
Εμένα κορίτσια μου έφυγαν τα πονηρά όνειρα,στην αρχή ήταν.δε νιώθω ότι μου λείπει κ τόσο γιατί εμείς δεν το έχουμε κόψει ευτυχώς.βέβαια καμία σχέση με πριν αλλά δε βαριέσαι από το τίποτα καλό είναι κι αυτό  Laughing Laughing 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κορίτσια. Ποππάκι ελπίζω ειλικρινά να είναι η τελευταία σταση το ΙΑΣΩ (με την καλή εννοια) και να γίνεις μια ομορφη εγκυουλα χωρις βουλες. Οσο αφορά την ενεση νομίζω οσες εχουν ρεζους αρνητικό την κάνουν ώστε ο οργανισμός σου να μην αναπτυξει αντισώματα εναντίον του μωρού ( μόνο σε περίπτωση που αναμειχθουν τα αίματα σας). Τα δικά μου νεα, εκανα την καμπύλη ζαχάρου και όλα καλαααααααααααα....... Ουφ το είχα ενα αγχος.....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποπακι μου ευχομαι να ναι η τελευταια φορα που πας ιασω πριν τη γεννα!!!!!
Ρε κοριτσιαμιλαμε για πολυ πονο ωρες ωρες!!! Αληθεια!!!! Ειδικα αν ειμαι ανασκελα!!!!
Στις 22μπαινω στον 6ο!!!! ;-)
Νικολετα κ ο αντρας μου 16χρονια εζησε στο μοναχο!!! Βλεπω κατω παρταλι κ εχω λιωσει στο γελιο!!!χαχαχα!!!
Τζενακι τυχερο που κανεις σεξ!!! Χαχαχα!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenny.k έγραψε:Καλησπέρα κοριτσούδια!
Ποπάκι μου γλυκό πραγματικά σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι το τελευταίο πράμα που περνάς και να πάνε όλα καλά!Τι στο καλό θα περάσει απλά είσαι κ εγκυούλα κ δε μπορείς να παίρνεις ό,τι φάρμακο θα έπαιρνες αν δεν ήσουν.Όλα καλά να σου πάνε κοπέλα μου I love you 
Ελένη ψηφίζω κι εγώ καρεκλάκι Λητώ..
Νικολέτα την έκανες κι εσύ την εξέταση για σάκχαρο ε;Αυτό με το ρέζους δεν το έχω καταλάβει αλλα εμείς έχουμε κ οι 2 θετικό ευτυχώς..
Εμένα κορίτσια μου έφυγαν τα πονηρά όνειρα,στην αρχή ήταν.δε νιώθω ότι μου λείπει κ τόσο γιατί εμείς δεν το έχουμε κόψει ευτυχώς.βέβαια καμία σχέση με πριν αλλά δε βαριέσαι από το τίποτα καλό είναι κι αυτό  Laughing Laughing 


Βασικά με πήρε αίμα δύο μπουκαλάκια, για ζάχαρο κ για μια άλλη εξέταση γενική.αλλα επρεπε να πιω το διάλυμα μάλλον για να ελέγξουν το πόσο αντέχεις να ανέβει το ζάχαρο.
Οσο για το εμβόλιο ειναι για τα αντιγονα του αίματος.ΜΑΛΛΟΝ δε θα σου χρειαστεί αν έχεις θετικό. Η μαμά μου είπε πάντως που τη ξαναρωτησα οτι αυτη το κάνε στην αδερφη μου κ σε μενα οχι, αλλα αντίθετα το κάνανε σε μενα οταν γεννήθηκα. Εμενα ο άντρας μου εχει θετικό κ κατά πάσα πιθανότητα το μωρό θα χει θετικό οποτε κ δε ταιριάζει με το δικο μου!
Ρώτησα κ για το τεστ τοξοπλασματος κ μου είπε κάθε 10 εβδομάδες, το κάνε τη προηγούμενη που ήμουν στην 20η κ θα το ξανακάνει στις 30 εβδομάδες.
Τοοοοοσα που ειναι πια αυτά τα Τεστ,ποιοοοο να κανεις κάθε φορά? Ουφ...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω δν θα κανω τεστ γλυκοζης μαλλον!!! Εκει νικολετα κανετε πιο πολλες εξετασεις η μου φαινεται; Εμενα παντως απ τον αλλο μηνα θα με βαζει επισης στον καρδιοτοκογραφο για να μετραμε τις συσπασεις!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα κοριτσακια!!! Φιλακια στις κοιλιτσες!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Εγω δν θα κανω τεστ γλυκοζης μαλλον!!! Εκει νικολετα κανετε πιο πολλες εξετασεις η μου φαινεται; Εμενα παντως απ τον αλλο μηνα θα με βαζει επισης στον καρδιοτοκογραφο για να μετραμε τις συσπασεις!!!

Δε ξέρω τι να σου πω?οσο προχωραει η εγκυμοσύνη γίνονται πιο συχνές οι εξετάσεις κ τα τεστακια αλλα αν ειναι περισσότερα δε ξέρω. Κ εγω απ'τον άλλο μήνα θα μπω στον καρδιοτοκογραφο,στην 28η εβδομάδα ξεκινάει κ πάω κάθε δύο εβδομάδες στο γιατρό αντί για 4 που ειναι τώρα ακόμα.

Καλή σου νύχτα κ εσένα,με όνειρα γλυκά κ απονηρευτα!ΧΧααααχαα!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας γεια σας!! σας ελειψα??
ρε Ποπακι μακαρι να ειναι η τελευταια φορα που θα εισαι σε νοσοκομειο τωρα,η επομενη να ειναι η γεννα! I love you εχει κ πολλα μικροβια γαμωτη εκει μεσα....

αυτος ο πονος κοριτσια κ μενα μ ενοχλει περισσοτερο οταν ειμαι ανασκελα και καθε φορα που παω να γυρισω πλευρο στο κρεβατι νιωθω να με "Τραβαει" το πιπι μου... Embarassed 


εδω και 20 λεπτα με φωναζει ενα κομματι σοκολατοπιτα αλλα αντιστεκομαι στεναρα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 12 679259 


πηγα για τσιπουρα με κατι φιλους και τα ηπια παλι! Razz Razz Razz  κλασσικα,σοδα με λεμονακι... Razz 


θα την πεσω μαλλον οπου να ναι,οχι τιποτ αλλο να μην ακουω και τη σοκολατοπιτα που φωναζει "φαε με" Razz 


Τζενακι τυχερο εισαι που κανετε σεξακι,εγω οταν ειπα στο γιατρο γ αυτη την ενοχληση με ειπε να αποφυγω το σεξ για να μη μ ενοχλησει παραπανω Sad Sad ,τι ηθελε κ το ακουσε ο αντρουλης μου...... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 12 679259 

ελπιζω να ειστε ολες καλα!! θα τα πουμε αυριο!!


αααα καμπυλη θα κανω την αλλη βδομαδα εγω στην 27η εβδομαδα με ειπε!ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια! Πωπω νεα!
Ποπη περαστικα σου και μακαρι να είναι το τελευταιο που συμβαίνει ειναι αυτο βρε κοριτσι! Κανε ενα ευχελαιο, αγιασμο κατι! Και να φορας κανενα ματι!
Ελενη χρυσοχερα! Πολυ όμορφος ο πινακας!
Καλε τα διαβασα ολα και τα ξεχασα!
Νικολετα μια χαρα με την εξεταση! Μπραβο. Αυτο με το εμβόλιο το εχουμε κι εδω.
Εγω καμπύλη θα κανω μεθαύριο με τη β επιπεδου! Αχ Παναγια μου και πως την πινουν τη γλυκοζη! Μακαρι να ειναι ολα καλα. Αν και δευτερη φορα το αγχος ειναι ιδιο.
Εγω γενικα καλα. Ξεπορτισαμε με τη μικρη αυτες τις μερες! Εχθες της πηραμε τα πρωτα της παπουτσακια αλλα τα βλεπει σαν παιχνιδι! Επιβεβαιωσαμε τους νονους αλλα επειδη ειναι με πολιτικο και παντρεύονται το καλοκαιρι με θρησκευτικο η βαφτιση παει για το Σεπτεμβρη. Μας εφυγε ενα αγχος αν και παει λιγο πισω.
Εχω αρχισει και ετοιμαζομαι για τα γενέθλια της μπουμπουκας μου! Απιστευτο συναισθημα. Περισυ τετοια εποχη ηταν στην κοιλια μου και τωρα κοντευει να χρονισει.
Το σεξ εμας μας το εχει κοψει απο την αρχη! Και τη βγαζω με κρυα ντουζ! Ειναι κατι ωρες που η ορεξη χτυπαει κοκκινο. Διαβασα κι αλλα και τωρα τα ξεχασα! Πωπω ωρες ωρες δεν δουλευει το μυαλο.
Α εμεις καροτσι πηραμε της pegperego μεσω ιντερνετ απο Ιταλια και μας ηρθε γυρω στα 350 και παραπανω κατω. Αν μπορουσα θα επαιρνα και το κρεβατι με τη συρταριερα αλλα δεν εστελναν επιπλα. Και τωρα καθίσματακι που χρειαζομαστε πιο μεγαλο παλι απο εκει θα το παρουμε.Συμφερει σε καποια πραγματα.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερες κορες!!! που ειστε καλε και κατεβηκε τοσο χαμηλα το θεματακι μας??

εχει πολυ ωραιο καιρο παλι κ θα παω για καφεδακι!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 12 215994 

Ποπακι περιμενουμε νεα!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα καλημερα που λεει κ ο θεοδωρακης!!!
Ποπακι ολα καλα;;; Το ευχομαι!!!
Κ εδω εχει τελειο καιρο αλλα εμενα δν μ αφηνει να περπαταω πολυ κ μενουμε μακρυα απ το κεντρο κ αμαξι δν εχουμε 2ο!!! Πφ!!! Υπομονη!!!! Μονο αν βρω κανεναν με αμαξι να με παει!!!χαχαχαχα!!!
Μαρακι με ανακουφιζει που νιωθεις κ εσυ το ιδιο εκει κατω!!!χαχαχα! Δν φτανει το αχρηστεψαμε ποναει κιολας χαχαχα!!!
Νανσυ καλυτερα μετα τη γεννα να γινει η βαφτιση θατσαι πιο ανετη κ θα φορας κ οτι θες!!! ;-)
Τι καλα που εχετε γενεθλια!!!! Τι θεμα θα χει το παρτακι σας

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια μου!!!
Εδώ έχουμε 20 βαθμούς και κάργα ήλιο!!!! Μόλις άνοιξα βλέφαρο έβγαλα βόλτα την σκυλίτσα μου να πάρω κι εγώ λίγο ήλιο!!!
Καφεδάκι εγώ δεν θα πάω, πήγα χθες το απόγευμα με μια φίλη μου. Ψιλοφοβάμαι βέβαια γιατί έχει πολύ γύρη εδώ κι εχθες η φίλη μου μου έλεγε ότι έβγαλε καντήλες και πρήστηκε το μάτι της από αυτό...
Πήρα τα αποτελέσματα του μήνα κι η αιμοσφαιρίνη παραμένει σταθερή τουλάχιστον! Σήμερα θα πάω και στην ενδοκρινολόγο τα αποτελέσματα και μάλλον θα αυξήσουμε το χάπι πάλι γιατί ανέβηκαν λίγο οι τιμές..

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!Πώς είστε σήμερα;;
Κι εδω έχει τέλεια μέρα σήμερα....Τι καλά που μας κάνει τέτοιες μέρες...
Ποπάκι εύχομαι να είσαι καλύτερα σήμερα και να μην ξαναπας σε νοσοκομείο όπως είπαν τα κορίτσια παρά μόνο για να γεννήσεις....
Νανσυ τι ωραία που έχετε γενέθλια!!!!Τέλειο συναίσθημα πρέπει να ναι....Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια του χρόνου να διοργανώνουμε κι εμείς τα δικά μας....Και να δίνουμε ιδέες η μία στην άλλη....
Μαράκι σε ζηλεύω που πήγες για καφεδάκι...
Συνάδελφε(Αναστασία)έλα να πιούμε εμεις παρεούλα.... Smile Smile 
Χτες το βράδυ κορίτσια ο μπόμπιρας έκανε κάτι τούμπες....κουνιόταν όλη η κοιλιά μου...
Φιλάκια....Ποπάκι περιμένουμε νέα σου....

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nancy82 έγραψε:Καλημερα κοριτσια!  Πωπω νεα!
Ποπη περαστικα σου και μακαρι να είναι το τελευταιο που συμβαίνει ειναι αυτο βρε κοριτσι! Κανε ενα ευχελαιο, αγιασμο κατι! Και να φορας κανενα ματι!
Ελενη χρυσοχερα! Πολυ όμορφος ο πινακας!
Καλε τα διαβασα ολα και τα ξεχασα!
Νικολετα μια χαρα με την εξεταση! Μπραβο. Αυτο με το εμβόλιο το εχουμε κι εδω.
Εγω καμπύλη θα κανω μεθαύριο με τη β επιπεδου! Αχ Παναγια μου και πως την πινουν τη γλυκοζη! Μακαρι να ειναι ολα καλα.  Αν και δευτερη φορα το αγχος ειναι ιδιο.
Εγω γενικα καλα. Ξεπορτισαμε με τη μικρη αυτες τις μερες! Εχθες της πηραμε τα πρωτα της παπουτσακια αλλα τα βλεπει σαν παιχνιδι! Επιβεβαιωσαμε τους νονους αλλα επειδη ειναι με πολιτικο και παντρεύονται το καλοκαιρι με θρησκευτικο η βαφτιση παει για το Σεπτεμβρη. Μας εφυγε ενα αγχος αν και παει λιγο πισω.
Εχω αρχισει και ετοιμαζομαι για τα γενέθλια της μπουμπουκας μου! Απιστευτο συναισθημα. Περισυ τετοια εποχη ηταν στην κοιλια μου και τωρα κοντευει να χρονισει.
Το σεξ εμας μας το εχει κοψει απο την αρχη! Και τη βγαζω με κρυα ντουζ! Ειναι κατι ωρες που η ορεξη χτυπαει κοκκινο. Διαβασα κι αλλα και τωρα τα ξεχασα! Πωπω ωρες ωρες δεν δουλευει το μυαλο.
Α εμεις καροτσι πηραμε της pegperego μεσω ιντερνετ απο Ιταλια και μας ηρθε γυρω στα 350 και παραπανω κατω. Αν μπορουσα θα επαιρνα και το κρεβατι με τη συρταριερα αλλα δεν εστελναν επιπλα. Και τωρα καθίσματακι που χρειαζομαστε πιο μεγαλο παλι απο εκει θα το παρουμε.Συμφερει σε καποια πραγματα.

Καλέ να τα εκατοστήσει!!! Να το χαίρεστε!!! Με 'γειά σας το καρότσι!!! Πολύ ωραία τα καρότσια της PEGPEREGO και της INGLESINA αλλά είναι σε μειωμένες διαστάσεις βρε παιδί μου! Την κυριακή στην παραλία που πίναμε καφέ και έβλεπα αυτά τα καρότσια χρονιάρικα μωρά με το ζόρι χωρούσαν! Λέω δεν μπορεί! Έψαξα και έγραφαν τα σάητ ότι είναι σε μειωμένες διαστάσεις για να χωράνε σε στενά πεζοδρόμια και μικρά πορτπαγκάζ!!! Αν θες στείλε το σάητ που το πήρες να ρίξω ένα βλέφαρο  Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλησπερα!
μια αγγλικη παροιμια λεει: when money talks, bullshit walks!
τι θελω να πω μ' αυτο;;;αχ ρε κοριτσια....αλλη φαση τα ιδιωτικα νοσοκομεια και ειδικα το Ιασω!!κυριλα παντου!!!και σου συμπεριφερονται ανθρωπινα!!anyway....τα νεα μου να σας πω...
λοιπον συναντησαμε τον ντοκ, ο οποιος μας πηγε σε ειδικο παθολογο. εκει με εξετασε και καταληξαμε στο οτι πρεπει να γινει θεραπεια, αλλα οχι τοσο μακροχρονια οσο μου ειπαν στο Συγγρος. το περιεργο που μου ειπε και ο παθολογος ειναι οτι ξυπναω το πρωι καθαρη και μετα ξαναγεμιζω....βεβαια σημερα μπορω να πω ηταν σε υφεση τα εξανθηματα, οποτε μαλλον σιγα σιγα υποχωρει....
μακαρι κοριτσια μου να υποχωρει και να ξαναβρω τους ρυθμους μου και να παω για κανενα καφεδακι την κυριακη αν ειμαι καλα.
το επισης σπαστικο στην ολη υποθεση ειναι το θεμα του φαγητου!δεν κανει να φαω τπτ και οτι τρωω πρεπει να ειναι αναλατο λογω κορτιζονης!κοριτσια μεγαλο μανικι αυτο!μου μυριζουν τα παντα και δεν μπορω να φαω τπτ!!!
αυτα! αααα.....δεν σας ειπα οτι τελικα με ολα αυτα που μου εχουν συμβει οι γονεις μου θα κατεβουν νωριτερα απο το νησι για να ειναι εδω κοντα μου μεχρι να γεννησω. ηταν να ερθουν αρχες Ιουνιου και τωρα θα ερθουν αρχες Απριλιου, σε μερικες μερες δλδ, οποτε θα κανουμε μαζι και Πασχα!

υγ: δεν θελω να ακουω ουτε για σεξ (ακους Τζενακι!!!) ουτε για σοκολατες και κεικ (ακους μαρακι!!) στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσαρες!

Ποπακι μακάρι να υποχωρήσει κ να γίνεις καλα!οσο για το φαΐ ειναι η φάση περίεργη ίσως που απο δω κ πέρα αρχίζει η πείνα κ εσύ πρέπει να προσέξεις!
Εγω με τη καμπύλη τι να πω το σκέφτομαι απο Χθες οτι ισως μου βρει τίποτε,αλλα θα με ειδοποιησει σίγουρα κ εχει κ διατροφολογο στο ιατρείο του ο δικος μου, η γυναίκα του αν δεν κανω λάθος είναι.
Αχ βρε σας τα γράφω κ λίγο μπερδεμένα η αλήθεια ειναι,αλλα οσο να ναι μου τα λένε στα γερμανικά κ πρέπει να βρω πως λέγονται στα ελληνικά πρώτον για να μην ξεχάσω τη γλώσσα που έγινα φριτζακι που λεει κ άντρας μου αλλα κ γιατί τα λεω κ τη μαμά μου κ πρέπει να τα καταλαβει κ αυτή!!!σίγουρα κάνουμε τις ίδιες εξετασεις όμως!

Για τα καρότσια θα έλεγα της peg perego τα χω για πιο ποιοτικα απο τα inglesina που απο οσο ξέρω ειναι μόνο όνομα.στο μαγαζί που πήραμε εμείς το δικο μας εχει όλες τις μάρκες κ τα κοίταξα σχεδόν όλα.τα inglesina δε μου αρεσαν κ έκαναν γύρω στα 700 ευρώ!!!τα peg perego που ειδα δύο ηταν πολυ σταθερά κ απο μέγεθος καλα.επίσης γύρω στο 700αρι αλλα ολοκληρωμένο σετ,με κάθισμα αυτοκινήτου μέχρι κ τσάντα για αλλαξιες.
Εμεις πήραμε της Mutsy ειναι ολλανδική μάρκα ειναι 2 σε 1,χωρίς κάθισμα αυτοκινήτου κ μας κόστισε 480!!!μέχρι 3 -4 χρόνων νομίζω μας παίρνει άνετα.

Εσείς αυτό που λέτε της peg perego τι περιέχει?

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαλό!!!

Πόπη άντε καλώς να τους δεχτείς!!! Ποιο είναι το νησί αν επιτρέπεται??

Νικολέτα μάλλον το καρότσι που πήρε η νάνσυ είναι χωρίς τα καλάθι και καθισμα αυτ/του.
Εμείς αν πάρουμε τελικά πολυκάροτσο θα πάρουμε αυτό http://www.babydream.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B9%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1/%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7-%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85/%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B1/%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%84%CF%83%CE%B1/2314/%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%84%CF%83%CE%BF-new-smart-3-%CF%83%CE%B5-1-%CF%84%CE%B7%CF%82-kiddo-%CE%B1%CF%83%CE%B7%CE%BC%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CF%86%CE%B5-%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%B1%CE%B9%CE%BF%CF%87%CE%B5%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B9- ή αυτό http://www.babydream.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B9%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1/%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7-%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85/%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B1/%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%BA%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%84%CF%83%CE%B1/2270/kiddo-twist-3-%CF%83%CE%B5-1-brown-silver
είναι Ελληνική εταιρεία περιλαμβάνουν καιτο καθισμα αυτ/του κ πορτμπεμπέ κ ποδόσακο κ τσάντα. πήγα τα είδα είναι πάρα πολύ καλά. Είχα πάρει στον ανιψιό μου πριν ένα χρόνο το αντίστοιχο όχι πολυκάροτσο και τους έχει βολέψει πολύ.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλό φαίνεται,σε σετ συμφαιρει καλύτερα.κ η τιμή αρκετα καλή!
Εγω κοίταξα για τέτοια κ δρ βρήκα κατι να μ'αρέσει.ένα ηταν ολοκληρωμένο σετ αλλα η ποιότητα δεν ηταν καλή.αν πάρουμε έξτρα κάθισμα αυτοκινήτου κ ανταπτορες παλι γλυτωνω γύρω στα 70 με 100 ευρώ απο οσο αν τα έπαιρνα όλα της ίδιας μάρκας η αυτά που ειδα σε σετ.
Το δικο μας ειναι αυτό http://www.kiddies24.de/shop/de/Kinderwagen-Tragen/Kombikinderwagen/Mutsy-EVO-Kinderwagen-inkl-Tragewanne-Black-PACIFIC-2014::35194.html
Αυτη η τιμή βέβαια ειναι μόνο για σκελετό κ πορτ μπεμπε,στη σελίδα αυτη το πουλάνε ξεχωριστά,το κάθισμα για αργότερα κοστίζει αλλα 150, εμείς τα πήραμε όλα μαζι 479 κ έχουμε κ το Service απτό μαγαζί αν χρειαστεί,δηλαδή αν χαλάσει κ θελει κάποια επισκευή μας δίνουν δικο τους καρότσι μέχρι να επισκευαστεί το δικο μας.απο το μαγαζί μας βγήκε πιο φτηνά απο οτι στο ίντερνετ.
Βρήκα κ κάθισμα αυτοκινήτου με 79 ευρώ κ κανένα 35αρι τους ανταπτορες, ελπίζω να προλάβω τη προσφορά.δεν ειμαι σίγουρη τι ακριβώς ταιριάζει στο καρότσι μας κ γιαυτο δε το παρειγγειλα ακόμα

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι καλό είναι κι από ποιοτητα είμαι πολύ καλά από κοντα που τα είδα κι αυτά παρέχουν σερβις κ τετοια. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα όμως αν όντως θα πάρω πολυκάροτσο ή το ίδιο σε απλό που εχει περίπου 170€ γιατί θα τα πάρουμε όλα απ'την αρχή και δεν θα αντέξει η τσέπη μας με τίποτα αφού δεν περιμένουμε δώρα από πουθενα..  Rolling Eyes Rolling Eyes 

Πολύ ωραίο και το δικό σας!! Το χρώμα είναι σούπερ!! εγώ τείνω προς τα καφετιά  Razz 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κορίτσια! Εμένα τελικά ολα καλα με την καμπυλη ζαχαρου. Εμεινε ο ενδοκρινολόγος τώρα. αντε να δουμε τι θα μας πει και αυτος!!! Εφαγα και ενα γλυκάκι να το γιορτάσω!
Καλε τι ωραίο καρότσι είναι αυτο;;; Με γεια σας!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχεις δίκιο κ εμείς θα τα πάρουμε σχεδόν όλα, εκτός της καλαθουνας για το πρώτο καιρό αλλα θα τα γλυτώσω απο κει κ θα τα δώσω στο πάρκο κ σ'ολα τα αλλα που χρειάζονται!εμάς μας ζοριζει το αυτοκίνητο πάνω απ'όλα, γιατί αυτό που έχουμε τα χει φτύσει τελείως!αφού κ ο άντρας μου λεει οτι το φοβατε καμία φορα κ θα τον αφήσει στο δρόμο.σημερα πήγαμε για Test Drive με ένα που τον άρεσε αλλα αν κ πότε θα πάρουμε δε ξέρουμε ακόμα.ειναι κρίμα γιατί βασιζομουν στο αν πάρουμε καινούργιο θα μου μείνει το παλιό για λίγο καιρό κ οταν ξαναγυρίσω στη δουλειά να παρω ένα μικρό,δε παίζει όμως,μάλλον για ανταλλακτικά κ παλιοσίδερα θα πάει!
Όλα μαζι πέφτουνε, αλλα δε μπορείς να ξέρεις πότε θα μείνεις έγκυος κ ποτε θα τα χρειαστείς όλα.

Έχω κ τη βάφτιση κ έχω κ απο κει ποσα έξοδα αλλα ευτυχώς που κοντεύει κ τελειώνουμε, έχω κιολας τα βαπτιστικα,τα ρούχα τα χω παραγγείλει κ περιμένω να πάνε Θεσσαλονίκη,θα τα φέρει η πεθερά μου.μας έμεινε η εκκλησία,το παπουτσακι κ κατι ψιλολογια για το στολισμό μπαλονακια κλπ που θα τα κανω εγω αλλα βγαίνουν κανένα 40αρι άρα δεν ειναι πολλά.
ΚΑΙ το κουστούμι για τον αγαπημένο αντρουλη!!
Ήθελα να παρω το βαφτιστιρι μου ένα καλό ρουχαλάκι για το Πάσχα κ ταυτόχρονα για να παει στην εκκλησία, οταν διαβάζει ο παπάς.αλλα η κουμπάρα του πήρε κιόλας κ τωρα έχω ξεμείνει απο ιδέες δε ξέρω τι να του παρω για Πάσχα!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια!!!Τι κανετε;Σημερα ειχα αρκετες ωρες μαθημα και κουραστηκα...Μολις εκανα ενα μπανακι και ξεκυραζομαι...
Ποπακι ευχαριστα τα νεα σου....Ελπιζω να μην ξαναφουντωσουν.....

Ελενη,Νικολετα τι ωραια καροτσια...και ωραια χρωματα...Κι εγω εχω μπερδευτει λιγο με το θεμα καροτσιου και το χω αφησει προς το παρον...
Λεμε για κοντα το Πασχα να το ψαξουμε εντατικα...
Νικολετα τα εξοδα πολλα....και βαφτιση....αλλα δε πειραζει...αυτα ειναι ωραια!!
Βρε κοριτσια πως λεγεται το σαιτ με τα ρουχα που λεγατε;λεω να παρω κανα φορεματακι για το Πασχα αμα βρω αν και εχω γινει 100 κιλα η βοδαρα.... Sad 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας!!κ ομως τωρα γυρισα σπιτι απο κεινη την ωρα που σας αφησα το πρωι!!
ειμαι μια σουρτουκω!!!

εφαγα ενα κομματι σπανακοπιτα κ ειναι σα να εφαγα τουβλο. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 12 679259 

ααα ωραιο καροτσι Νικολετα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 12 604962 

εμεις εχουμε αυτο οπως ειπα μας το δωσανε https://www.google.gr/search?q=quinny+speedi&client=firefox-a&hs=fl2&rls=org.mozilla:el:official&channel=sb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=arMoU_YTyZOFB7vugNAF&ved=0CC8QsAQ&biw=1024&bih=424#facrc=_&imgdii=_&imgrc=2sm4BHQJ7974GM%253A%3BoNZaxWN83oVG6M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kiddies24.de%252Fshop%252Fimages%252Fproduct_images%252Fpopup_images%252F1003418_0.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ebay.de%252Fitm%252FQuinny-Speedi-Set-3-inkl-Dreami-ROSE-2011-NEU-%252F370538517569%3B600%3B600

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ax Νικολέτα ακριβώς τα ίδια κι εμείς!! Δεν φτάνουν τα έξοδα του μωρού έχουμε και το αμάξι  Mad Mad Mad 

Το σάητ είναι το http://www.asos.com/Women/Maternity/Dresses/Cat/pgecategory.aspx?cid=8343#parentID=-1&pge=0&pgeSize=204&sort=-1
Κι εγώ θέλω να πάρω φόρεμα γιατι μας κάλεσαν σε γάμο 3 Μαη. Έχει πολύ ωραία ρούχα! Αν δεν βρω κάτι εδώ ίσως παραγγείλω κι εγω κατι..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις