Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 38]

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακάρι να τα χάσουμε γρήγορα κορίτσια!! Λένε ότι ο θηλασμός βοηθάει τώρα θα δείξει...

Το Ποπάκι δεν έχει μπει κι αγχώνομαι.. μακάρι να πήγαν όλα καλά με την αλλεργία  Crying or Very sad Crying or Very sad 

Τώρα θέλω την γνώμη σας... Μια πολύ πολύ καλή μου φίλη που μένει από κάτω μου υιοθέτησε ένα μωράκι πριν τα χριστούγεννα και δεν του έχω πάρει τίποτα για δώρο. Σκέφτηκα να της πάρω ένα καρεκλάκι φαγητού κι μου αρέσει αυτό εδώ σαν σχέδιο κ λειτουργίες (σε λαχανί) http://www.qualito.gr/product_detail.jsp?prdId=6001 ή αυτό http://www.letoshop.gr/default.aspx?id=22&cId=51&pId=14504#2
Μέχρι αυτό φτάνει η τσέπη μας... ποιό Σας αρέσει????

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξαναχαιρετω χοντροκοιλιτσες!!! Τι μου κανετε;εγω απο σημερα "διατροφη" γιατι η ζυγαρια θα γονατισει!! Χαχαχα!!!
Το ποπακι ακομη να μπει ρε κοριτσια;;;
Ελενη πολυ ομορφο το καρεκλακι κ πολυ ωραια ιδεα για δωρο!!!! ;-)

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου καλησπερα....
τελικα δεν το γλιτωσα το νοσοκομειο....πριν λιγο γυρισα απο το Αλεξανδρας.
ημουν εκει απο το πρωι....πολυ ταλαιπωρια!!
λοιπον τα νεα μου:
οσον αφορα την μπουμπου ολα καλα!
ειναι 503 γρ και υπερζωηροτατη. εκανε ολο κωλοτουμπες και η γιατρος δεν μπορουσε να την μετρησει.....
τωρα με το θεμα της αλλεργιας....το πρωι που ξυπνησα ημουν καργα φουντωμενη και ειχα τρελη φαγουρα. επισης ποναγανε οι αδενες στον λαιμο μου και τα λαιμα μου...πηρα τον ντοκ και ειπε πηγαινε νοσοκ.
στο Αλεξανδρας λοιπον μου εβαλαν ενδοφλεβια κορτιζονη....3 μπουκαλια, 1 μικρο και 2 μεγαλα (τι ηταν ακριβως το καθενα δεν ξερω). ο κνησμος εχει λιγο ηρεμησει. παρολα αυτα μου ειπαν οτι μπορει παλι να φουντωσω και αν γινει κατο τετοιο παμε παλι νοσοκ. συνεχιζω κανονικα και το ζιρτεκ για μερικες μερες ακομη....απο φαγητο δεν μπορω να φαω σχεδον τπτ....
αυτο που με χαλασε ειναι που μου ειπαν οτι εχω παρει και μια ψιλολοιμωξη γι' αυτο και ο ερεθισμενος λαιμος.....και ο ελαφρυς βηχας.....εκτος λοιπον απο την αλλεργια που με ταλαιπωρει εχω και λοιμωξη.....
κοριτσια αμα με δειτε θα με λυπηθειτε.....πολυ ταλαιπωρημενη και αισθανομαι και φαινομαι.....
αντε να δουμε ποτε θα τελειωσει η ταλαιπωρια μου και θα ευχαριστηθω την εγκυμοσυνη και το μωρακι μου.....ακομα για ενα καφεδακι δεν εχω καταφερει να παω......αντε να δουμε.....
αυτο που ευχομαι ειναι να μη ξαναυποτροπιασω....δεν αντεχω αλλα νοσοκμεια και ταλαπωρια!!! Sad Sad Sad Sad Sad 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλως την!!!! Περαστικα ρε κοριτσι μου! Σου ευχομαι να ξεμπερδεψεις γρηγορα!!!! Μια χαρα το κοριτσι σου!!!!!! Αντε γρηγορα να γινει κ η μαμα περδικι!!!!! ;-)

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε ποπακι ποτέ θα ησυχασεις...?περαστικά σου ευχόμαι!πολλα τα φάρμακα τι να πω?εγω πιο πολύ αυτά θα φοβόμουν παρα τα συμπτώματα που έχεις.αλλα απο το να καθεσε κ να σε τρώει κ να γίνεις χειρότερα,καλητερα τα φάρμακα!εύχομαι να μη χρειαστείς άλλο νοσοκομείο!

Ελένη το πρώτο με το λιονταρι θα έλεγα εγώ!απο τιμή καλό είναι κ 70 ευρώ δεν ειναι λίγα,θα το χρειαστεί το καρεκλάκι!
Κ εμείς έχουμε τη βάφτιση την αλλη βδομάδα κ ακομα δε πήρα δώρο,τη παρασκευή το θυμήθηκα!
Θα πάω αύριο αλλα δεν έχω καταλήξει!ειδα στα h&m ένα τζην παλτουδακι με γιακά ανοιξιάτικο τέλειο κ εχει κ το ιδιο καπελάκι.αν βρω κ ένα ζευγαράκι μπαλαρινες κ κατι σε παιχνιδάκι θα τα φτιάξω όλα μαζι ένα πακετάκι! Ειναι τόσο κοντινοί φίλοι μας κ κουμπάροι οποτε θέλω να τη παρω κατι ωραίο!κατά τα αλλα τα χει ολα κιολας,γι'αυτό κ είπα κατι σε ρούχο η παιχνίδι, ειναι σχεδόν 6 μηνών τωρα κ απο δω κ πέρα ειναι η ώρα τους που απασχολούνται μόνα τους τα ΠΑΙΔΑΚΙΑ κ αρχίζουν να μαθαίνουν το κόσμο!

Έχω γιατρουλη αύριο στις 9 κ μισή, ο άντρας μου παει νυχτερινός σημερα κ μέχρι παρασκευη ξημερώματα, ελπιζω να μη μας πάρει ο ύπνος κ αργήσουμε!εγω σ'αυτόν βασίζομαι!χαχαχααα η Υπναρου!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ελενη εμενα μου αρεσε αυτο απο το λητω!! Ποπακι περαστικα σου και παλι κοριτσι μου!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου!
εγω ειμαι ακομα χαλια......το πρωι που ξυπνησα τα εξανθηματα και η φαγουρα ειχαν περιοριστει στο επανω μεχρος του κορμου και τωρα εξαπλωθηκαν παλι σε ολο το σωμα.....τι να κανω ρε κοριτσια.....φαινεται να μη με πιανει τπτ, ουτε η κορτιζονη ουτε το ζιρτεκ. επισης εχει γεμισει ο λαιμος μου πυον και δεν μπορω να μιλησω καθολου. εχω και δεκατα......κοριτσια μου ειμαι πολυ χαλια και ψυχολογικα και σωματικα.....εχω απελπιστει..... Sad Sad Sad Sad Sad 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κορες με τα σπορινια σας!!!  Very Happy Very Happy 
τι κανετε??

ποπακι μου το καταλαβαινω οτι ο ψυχολογικος παραγωντας ειναι παντα αυτος που μας επηρεαζει πολυ!μιλα με το γιατρο σου συνεχεια κ μη διστασεις να ξαναπας νοσοκομειο..
θα περασει κ αυτο κοριτσακι μου!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 35468 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 35468 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 35468 

καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσια!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 417472 

εγω σημερα εκατσα σπιτι μου,για να δω πως θα τα παω!
αρρωστησε κ ο φιλιππακος κ ειμαι σιγουρη οτι ειμαι η επομενη!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕλένηΚ έγραψε:Μακάρι να τα χάσουμε γρήγορα κορίτσια!! Λένε ότι ο θηλασμός βοηθάει τώρα θα δείξει...

Το Ποπάκι δεν έχει μπει κι αγχώνομαι.. μακάρι να πήγαν όλα καλά με την αλλεργία  Crying or Very sad Crying or Very sad 

Τώρα θέλω την γνώμη σας... Μια πολύ πολύ καλή μου φίλη που μένει από κάτω μου υιοθέτησε ένα μωράκι πριν τα χριστούγεννα και δεν του έχω πάρει τίποτα για δώρο. Σκέφτηκα να της πάρω ένα καρεκλάκι φαγητού κι μου αρέσει αυτό εδώ σαν σχέδιο κ λειτουργίες (σε λαχανί) http://www.qualito.gr/product_detail.jsp?prdId=6001 ή αυτό http://www.letoshop.gr/default.aspx?id=22&cId=51&pId=14504#2
Μέχρι αυτό φτάνει η τσέπη μας... ποιό Σας αρέσει????

ελενακι κ εγω το πρωτο λεω,με το λιονταρακι!!!  Very Happy Very Happy 
πολυ καλη τιμη!!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!!!Τί κάνετε;;;
Στεναχωρεθηκα πολύ που διάβασα τα νέα σου Ποπάκι..........
Πάρε το γιατρό σου τηλ και κάνε ό,τι σου πει...
Καταλαβαίνω πως έχεις απελπιστεί...Είναι πολύ δύσκολα...Αλλά μη το βάζεις κάτω...Μια δοκιμασία είναι και θα περάσει...Ίσως δεν σου έδωσαν το κατάλληλο φάρμακο...Ή πρέπει να κάνει τον κύκλο του...Τί να πώ...
Υπομονή..... pale 
Εδώ κορίτσια συννεφιά πάλι...
Ελένη εμένα μου άρεσε το καρεκλάκι απο το λητώ...Αλλά όποιο και να πάρεις είναι πανέμορφο...
Είμαι λίγο βαριά σήμερα...για να δούμε θα αλλάξει η διάθεση μου... Rolling Eyes 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!!! Ελενη κ εγω εκεινο με το λιονταρακι εννοουσα που ειπα τελειο πιο πανω!!! ;-)
Ποπακι περαστικα βρε κοριτσι μου! κανε οτι σου πει ο γιατρος! Ισως αυτο που λεει η αναστασια οτι πρεπει να κανει τον κυκλο του!!!! Υπομονη!! Δυσκολη λεξη αλλα τι να κανεις αλλο!!! Βαλε δες τπτ στο ιντερνετ ευχαριστο! Δες κανα πρωιναδικο!!! Να μη σκεφτεσαι!!!! Θα πας στη δουλεια κανονικα; Θα περασει που θα παει!
Ουτε κ εγω πολυ ανεβασμενη σημερα! Εβλεπα πολυ ασχημα ονειρα! Ειναι η δευτερα που μας "ενοχλει" μηπως;;;

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου!
Σας γραφω απο την αίθουσα αναμονής του γιατρού μου,ακομα δε με πήρε μέσα!
Μετά το ραντεβού θα πάω για πρωινακι με τη κουμπάρα κ το βαφτιστιρι μας!

Σοφακι επιτέλους εμφανίστηκες!κ έλεγα που χάθηκες!πως εισαι?

Μπου εγω να δεις όνειρα...αν σας πω τη προηγούμενη βδομάδα πού ειδα λέει να ειμαι στκ μήνα μου κ άναψα τσιγάρο...?κ λεει ήμουν με παρέα κ μόλις ρουφιξα μια είπε Καλε ειναι έγκυος δε κανει...!άλλο κουφό κ αυτό!
ΜΑΛΛΟΝ υποσυνείδητο,η μου λείπει τοσο πολυ η ειναι το δίλλημα να το ξαναρχισω μετά τη γέννα η οχι...?τι να πεις...?
ΦΙΛΑΚΙΑ θα σας πω νέα μου αργότερα οταν τελειώσω!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα με πολύ ήλιο από εδώ!!!

Πόπηηηη μακάρι να ηρεμήσεις γρήγορα ρε κορίτσι μου... θέλοντας και μη μάλλον πρέπει να σταματήσεις τα μαθηματάκια και να επικεντρωθείς σε σένα και στην μπέμπα για λίγο διάστημα.

Σόφι καλως ήρθες πάλι  Very Happy Very Happy Very Happy 

κι εγώ προς το λαχανί καρεκλάκι τείνω μάλλον..

Νικολέτα αυτο το όνειρο με το τσιγάρο κι εγω το έχω δει!!! Νομίζω ότι επειδή πλέον αισθάνομαι καλά μου έλειψε αλλά κι εγω έχω αυτο το δίλημμα για το μετά... Embarassed  Embarassed 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποπακι τι να πω κοριτσακι μου.....σκορδα φορα πανω σου μηπως και φυγει το κακο το ματι..ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!! I love you I love you I love you 

ααα κ εγω το λιονταρακι ψηφιζω,
Νικολετα περιμενουμε νεα!!!

φιλια σε ολες!!

επισης σημερα ηπια φραπε ντεκαφ φυσικα και ηθελα τσιγαρο  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 534787  δεν εκανα βεβαια!!
γ αυτο εκοψα κ τους καφεδες! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 534787 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλουτσικα ειμαι τωρα κοριτσακια μου,ευχαριστω!!!

το τσιγαρο δε μου λειπει,βοηθουν κ οι αναγουλες σε αυτο!

αλλα κατι ονειρα πονηρό που βλεπω  Embarassed 
και εχει ανοιξη κ η ορεξη ρε κοριτσια για ...  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 215994 
τι να πω!!!  Embarassed Embarassed 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια τελικά παράγγειλα το καρεκλάκι με το λιονταράκι αλλά σε πορτοκαλί γιατί το λαχανί υπήρχε μόνο σε εκθεσιακό και είχε φθορές αισθητικής κι εγώ το θέλω για δώρο. Γλυκούτσικο ήταν κι αυτό το περιμένω την τετάρτη.. για να δούμε... Wink Wink 

Σήμερα το απόγευμα περιμένω και τα αποτελέσματα των τυπικών εξετάσεων... για να δούμε σε τι φάση είναι θυροειδής κ αιμοσφαιρίνη!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια να ρωτησω κατι γιατι μαλλον εχω ξεχασει! Εχει καμια σας πονους κατω χαμηλα στα οστα στο...πιπι;;;; Καταλαβατε;; Λετε να ναι ανησυχητικο;;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Κοριτσια να ρωτησω κατι γιατι μαλλον εχω ξεχασει! Εχει καμια σας πονους κατω χαμηλα στα οστα στο...πιπι;;;; Καταλαβατε;; Λετε να ναι ανησυχητικο;;

εγω! το ειχα πει κ πιο πανω .ο γιατρος με ειπε οτι ειναι μυικο προφανως και να μην ανησυχω....αν δεν εχω αισθηση οτι κατι "βγαινει" να μην ανησυχω,γιατι αν ειχα αισθηση οτι βγαινει θα ειχαμε προβλημα.
μπορω να χαρακτηρισω τον πονο σα να εκανα πολλες ωρες ποδηλατο και με πιαστηκε το πιπι Embarassed 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ακριβως ετσι το νιωθω!!! Η σα να εκανα σεξ αχαλινωτο!!!!χαχαχα! Α! Δν το θυμομουν μαρακι σορυ!!! Ευχαριστω για την ενημερωση!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Ακριβως ετσι το νιωθω!!! Η σα να εκανα σεξ αχαλινωτο!!!!χαχαχα! Α! Δν το θυμομουν μαρακι σορυ!!! Ευχαριστω για την ενημερωση!!!

αχαλινωτο κ wild!!! α να μπραβο!!!αχχχχ  Sad παλιες καλες εποχες!!τι με το θυμισες....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ελα ντε τι μας το θυμισα;χαχαχαχα!!! Καλο μεσημερι!!!! Φιλακια!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:Αχ ελα ντε τι μας το θυμισα;χαχαχαχα!!! Καλο μεσημερι!!!! Φιλακια!!!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 11 531909 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω είμαι κ εγω πάλιιιιι!
Ααααα καλαααα εγω λεω όλες τα ίδια μυαλά κουβαλάμε!τι με το τσιγάρο τι με Το σεξ....πάνε κ μαζι αυταααα!!αλλα ΚΟΡΙΤΣΙΑ αυτό που λέτε κάτω χαμηλά κ εγω το χω, κ νόμιζα ήμουν η μόνη!δε ρώτησα το γιατρό σήμερα όλο κατι θα ξεχάσω κάθε φορά, το χω το αίσθημα αυτό οταν θέλω να πάω τουαλετα πιο πολύ.άσε πού προχθές απο το πολυ ζόρι που ήμουν στους δρόμους κ δεν είχε τουαλέτα,μπήκα στο σπίτι κ σχεδόν δε πρόλαβα να ξεκουμπωθω! Λίγο αδύναμη με βρίσκω αλλα ειναι συνηθισμένο!

Λοιπόοοοοοον στο γιατρουλη όλα καλά, αλλα δε με έκανε υπέρηχο αυτη τη φορά!θα κανει την επόμενη κ με καρδιοτοκογραφο αρχίζουμε.εναλλάξ κάθε δύο εβδομάδες με την εξέταση.εδω ετσι είναι!σκέφτηκα την επόμενη βδομάδα η θα πάω νοσοκομείο τάχα οτι κατι νοιώθω κ θα κανω εκεί υπέρηχο η θα παρω το γιατρό κ θα κλαφτω λίγο μπας κ με πάρει!ειχε κόσμο σημερα κ δεν ήθελα να τον πριξω πολυ!
Κάναμε κ τεστ σακχαρου κ με κράτησε μια ώρα στην αναμονή, μου δώσε να πιω ένα ποτήρι με κατι σα ζαχαρονερο κ μετά αφού ενήργησε με πήρε αίμα, στην επόμενη εξέταση τα αποτέλεσματα αν δεν ειναι κατι σημαντικό κ θα μου κανει κ το εμβόλιο για τα αντιγονα του αίματος, εσείς αλήθεια κανει καμία τέτοιο εμβόλιο? το χα ακούσει κ απο τη μαμά μου το κάνε στην ΑΔΕΡΦΗ μου.το κανεις οταν το μωρό εχει άλλη ομάδα αιματος απο σένα η αν εχεις νομίζω αρνητικό εσύ.

Ατταααα τα νέα μου...παλι μπουγάδα μου βγήκε!
Πάω να μαγειρεψω στα γρήγορα γιατί έχω κ μπανακι αργότερα!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αμαν καλέ με αυτό το σεξ!!! Μην μου το θυμίζετε γιατί μου το δήλωσε κ χθες "δεν θα σου κάτσω μέχρι να γεννήσεις!!!" Όχι ότι δεν το ήξερα αλλά λέμε τώρα!!

Αυτό για τον πόνο στο ηβικό οστό, έχω διαβάσει ότι σιγά σιγά ανοίγει η λεκάνη.

Νικολέτα μάλλον σου έκανε σαν την καμπύλη ζαχάρου! Το εμβόλιο αυτό το έχει κάνει φίλη μου και στις δύο εγκυμοσύνες από το πρώτο 3μηνο γιατί της είπαν ότι υπάρχει κίνδυνος αποβολής. Είχαν διαφορετικό ρέζους αυτή κ ο άντρας της. Το ρέζους είναι το θέμα αν είναι στον έναν (+) κ στον άλλον (-) γιατί μπορεί να προκύψει κ το μωρό να έχει διαφορετικό από την μαμά έτσι.
Α! κ μην κρατιέσαι μάνα μου κ πάθεις καμιά ουρολοίμωξη ή κυστίτιδα και τρέχουμε!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕλένηΚ έγραψε:Αμαν καλέ με αυτό το σεξ!!! Μην μου το θυμίζετε γιατί μου το δήλωσε κ χθες "δεν θα σου κάτσω μέχρι να γεννήσεις!!!" Όχι ότι δεν το ήξερα αλλά λέμε τώρα!!

Αυτό για τον πόνο στο ηβικό οστό, έχω διαβάσει ότι σιγά σιγά ανοίγει η λεκάνη.

Νικολέτα μάλλον σου έκανε σαν την καμπύλη ζαχάρου! Το εμβόλιο αυτό το έχει κάνει φίλη μου και στις δύο εγκυμοσύνες από το πρώτο 3μηνο γιατί της είπαν ότι υπάρχει κίνδυνος αποβολής. Είχαν διαφορετικό ρέζους αυτή κ ο άντρας της. Το ρέζους είναι το θέμα αν είναι στον έναν (+) κ στον άλλον (-) γιατί μπορεί να προκύψει κ το μωρό να έχει διαφορετικό από την μαμά έτσι.
Α! κ μην κρατιέσαι μάνα μου κ πάθεις καμιά ουρολοίμωξη ή κυστίτιδα και τρέχουμε!


Οχι μάνα μου δε κρατιεμαι αλλα έτυχε εκείνη τη μερα δε μπόρεσα να πάω γιατί ήμασταν για ψώνια με τον αντρουλη!
Αυτό το "μάνα μου" το λεει η κολλητή μου συνέχεια!Σαλλλλονικια κ αυτη κ εχει μεταναστεύσει Μόναχο κ την έχω κοντά!

Δεν θυμόμουν πως γινοταν η εξέταση κ με παραξένεψε λίγο σήμερα!το εμβόλιο ειναι για προστασία δική μου απο οσο ξέρω,εγω έχω αρνητικό ρεζους κ πρέπει να το κάνω, λεει αλλιώς μπορεί να "δηλητηριαστω",το παιδί δε παθαίνει κατι, η ετσι μου το χαν εξηγήσει την πρώτη φορα.

Το ξανά είπαμε...όπως η θεοπουλα...κόβετε το Σεξ...?άσε πού ούτε εμενα θα μου κάτσει ξανά απο οσο έχω ψυλιαστει!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις