Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 38]

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κοριτσακια κ εγω παθαινω φρικη με την καθαριοτητα ειδικα που ολα τα ιδιαιτερατερχονται σπιτι μας αλλα τελευταια κανω πως δν βλεπω!!! Χαχα! Εξαλλου οπως ειπατε κ εσεις απ το καλοκαιρι κ μετα το σπιτι δν θατναι ποτε ιδιο!!! :-) ποπακι το ποσο λαχταρησα τις τηγανητες σου πατατες!!! Θεουλη μου λιποθυμω!!! Χαχαχα!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια....αυτα δεν γινονται στην ελλαδα!!!!
μολις με πηραν απο τον εοπυυ!!!
αυριο περναω επιτροπη!!!!σε μια μερα!!!!τι λες τωρα!!!!αντε να τελειωνω και με αυτο...μπας και παρω και κανενα ευρουλακι!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:οσον αφορα το θεμα των δουλειων....ο αντρουλης μου βοηθαει πολυ λιγο τα σκ και κανει τις βαριες δουλειες μονο, οχι γτ δεν θελει, αλλα λειπει πολλες ωρες και κανει και πολυ δυσκολη δουλεια.....
εχω τη θεια μου ευτυχως που μια φορα την εβδομαδα μου κανει καποιες δουλιτσες (οι γονεις μου ειναι σε νησι), να ναι καλα η γυναικα!!!
στην αρχη φρικαρα με την σκονη και τα χνουδια γτ εχω θεμα και εγω με την καθαριοτητα......τωρα εχω χαλαρωσει μπορω να πω......προετοιμαζομαι για το μετα......γτ μη ξεχνατε οτι μετα δεν θα μπορουμε να τα κανουμε ολα οπως πριν, αλλα και το σπιτι δεν θα ειναι παντα αψογο με το μωρο μεσα. εξαλλου εμενα ειναι και πολυ μικρο, οποτε θα ειναι ολα μεσα στην μεση αφου το μπεμπε δεν θα εχει δικο του δωματιο..... Crying or Very sad Crying or Very sad

αχ ποπακι αυτο το σκεφτομαι κ εγω,πεταει που πεταει ο δικος μου παντου τις καλτσες και τα μπλουζακια,θα εχω να μαζευω συνεχεια μετα! εμεις εχουμε μεγαλο σπιτι δυστυχως....


μαρακι μου εμενα μπορει ο δικος μου να μη κανει πολλα, αλλα δεν μπορω να πω.....ειναι πολυ τακτικος!!δεν πεταει πραγματα απο εδω και απο εκει.....το αντιθετο.....πολλες φορες μαζευει....να φανταστεις....αν οι παντοφλες πχ ειναι η μια καλη και η αλλη αναποδα, θα την γυρισει και θα τις βαλει ομορφα διπλα διπλα.....αφου τον λεω ψυχακι μερικες φορες!!!του λεω τι θα κανεις αργοτερα με το μωρο που θα τα πεταει απο εδω και απο εκει;;;;θα του μαθω να τα μαζευει, λεει!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:κοριτσια....αυτα δεν γινονται στην ελλαδα!!!!
μολις με πηραν απο τον εοπυυ!!!
αυριο περναω επιτροπη!!!!σε μια μερα!!!!τι λες τωρα!!!!αντε να τελειωνω και με αυτο...μπας και παρω και κανενα ευρουλακι!!!!


Ωωω! Τι λες τωρα;;; Μπραβο ρε ποπακι!!! Τυχερη!!! Αντε με το καλο να τελειωνεις!!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαιρετω τα κοριτσια!!!!Μολις γυρισα απο τη μαμα μου,πηγα πηρα φαγητο,εκατσα και λιγο να ξεσκασω....απλωσα και κατι ρουχακια μια και ο καιρος εστρωσε....κι εγω δεν εχω παραπονο...βοηθαει πολυ ο αντρουλης....και σκουπα βαζει,και πιατα πλενει,και μπαλκονια πλενει....εχω και τη μαμα μου που μαγειρευει σχεδν καθε μερα και ειμαστε ενταξει...για γενικη καθαριοτητα παιρνω μια γυναικα ,γιατι δε θελω να ταλαιπωρω και τη μανουλα....Επιτελους εστρωσε και ο καιρος....ολα κομπλε...
Ποπακι επιτελους....αντε να τελειωνεις και μ αυτο!!!!
Τωρα βλεπω την Τσιμτσιλη,το διαφημιστικο με τον υπερηχο....ελεος!!!!καλα που μενει εγκυος και κανει εκπομπες....χαχαχαχα!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia's έγραψε:Χαιρετω τα κοριτσια!!!!Μολις γυρισα απο τη μαμα μου,πηγα πηρα φαγητο,εκατσα και λιγο να ξεσκασω....απλωσα και κατι ρουχακια μια και ο καιρος εστρωσε....κι εγω δεν εχω παραπονο...βοηθαει πολυ ο αντρουλης....και σκουπα βαζει,και πιατα πλενει,και μπαλκονια πλενει....εχω και τη μαμα μου που μαγειρευει σχεδν καθε μερα και ειμαστε ενταξει...για γενικη καθαριοτητα παιρνω μια γυναικα ,γιατι δε θελω να ταλαιπωρω και τη μανουλα....Επιτελους εστρωσε και ο καιρος....ολα κομπλε...
Ποπακι επιτελους....αντε να τελειωνεις και μ αυτο!!!!
Τωρα βλεπω την Τσιμτσιλη,το διαφημιστικο με τον υπερηχο....ελεος!!!!καλα που μενει εγκυος και κανει εκπομπες....χαχαχαχα!!!!


καλημερα αναστασακι!!
ναι εντελως κουλο που της εδωσαν εκπομπη σε προχωρημενη εγκυμοσυνη!!!
αυτη δεν γενναει σε λιγο;;

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απαραδεκτη διαφημιση οντως!!! Κ όντως καλα που μενει εγκυος κ της δινουν δουλεια!!! Εμας τις κοινες θνητες μας απολυουν στην εγκυμοσυνη κ αυτες τις προσλαμβανουν!!! Λετε ν απευθυνθω στο μεγκα μια που δν εχει εγκυο φετος; Χαχαχα!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:απαραδεκτη διαφημιση οντως!!! Κ όντως καλα που μενει εγκυος κ της δινουν δουλεια!!! Εμας τις κοινες θνητες μας απολυουν στην εγκυμοσυνη κ αυτες τις προσλαμβανουν!!! Λετε ν απευθυνθω στο μεγκα μια που δν εχει εγκυο φετος; Χαχαχα!!!


δεν ειναι κακη ιδεα!!!!καθολου κακη θα ελεγα!!! Laughing Laughing Laughing 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλλα σε ποια εκπομπη να μπω;;;χαχαχα! Λες να κανω δικη μου; Βραδινη;;; Χαχαχα!!!
Κοριτσακια εχω μαθημα σε λιγο!!! Σας αφηνω!!!
Π Ε Ι Ν Α Ω!!!!!
τα λεμε το βραδακι!!! ;-) kisses!!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νομιζω πως ειναι στον εκτο....ε καλα....και την αλλη φορα στο στουντιο εσπασαν τα νερα της...το ιδιο θα κανει....δε μου αρεσει καθολου που χρησιμοποιει την εγκυμοσυνη της για να κανει εκπομπη....απορω.....αυτος ο Σοφος και καλα ο αντρας της δε τη μαζευει λιγο;;;;;;;;Αναστασια κανε ενα τοκ σοου και καθε βραδυ να καλειςκαι μια απο μας.....τρελο γελιο ε;;;;; Smile Smile 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα!!εννοειται θα καλεις καθε βραδυ και μια απο εμας!!!εχουμε τοσα να πουμε!!!
και η εκπομπη θα λεγεται:
" εγω ποτε θα γινω μανα;;;;;;"
 Laughing Laughing Laughing Laughing 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εναλλακτικος τιτλος....Θα γινω επιτελους μανα!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 7 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 7 215994 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια μου!!Επιτέλους έβγαλε κ εδώ ήλιο σήμερα.
Κορίτσια σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια φτάνει η μέρα κ σκέφτομαι πιο θετικά.
Ποπάκι τι όμορφη η κουβερτούλα με το καλό να τη χρησιμοποιήσετε!κι εμένα η γιαγιούλα μου άρχισε να πλέκει κασκολάκι κ καλτσάκια για τη μπέμπα μας..κ η κοιλίτσα σου όσο πάει μεγαλώνει κι άλλο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 7 215994 Όλα τέλεια με τη μικρούλα σου που σας μουτζώνει κιόλας!!Δεν απέχει κ πολύ η β' επιπέδου,εκεί θα τη δείτε καλύτερα!
Συμπάσχω με όλα τα κορίτσια που πεινάνε..κι εγώ στο κλαμπ των πεινασμένων,υπομονή όμως τι να κάνουμε.εγώ έχω βάλει 1,5-2 κιλά έως τώρα..αρχίζω να παίρνω τον ανήφορο σιγά σιγά. Rolling Eyes 
Εγώ επειδή μένω μόνη τώρα τα κάνω όλα μόνη μου αλλά δε σκοτώνομαι κιόλας για ευνόητους λόγους αλλά δεν έχω κανένα παράπονο από το αντράκι μου.κ πριν μείνω έγκυος έκανε δουλειές κ βοηθούσε κ τώρα που ήρθε μου έκανε πολλές δουλειές,με προσέχει πολύ..είναι πολύ καθαρός και τακτικός.

Έκανα και την καμπύλη σήμερα κορίτσια.Τι απαίσιο πράμα αυτό ατελείωτο,όλο έπινα κ όλο είχε κι άλλο!Τα αποτελέσματα νομίζω είναι πολύ καλά θα πάρω να τα πω κ στον ντοκ μετά.
0' 71
60' 106
120' 101

Αναστασία πολύ ωραίο το τικεράκι σου I love you 
Καλά αυτή η τσιμτσιλή έλεος κάθε φορά που είναι έγκυος κάνει εκπομπή;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσια να πιασω λιγο το θεμα πεθερα γιατι πολυ με απασχολησε σημερα.

ο νονος του αντρα μου ειναι παλιος συναδερφος με τον μπαμπα μου,και το ανακαλυψαμε σε μια τυχαια κουβεντα που ειχαμε ολοι μαζι μια κυριακη που τρωγαμε(δεν εχουν εδω και χροοοοονια επαφες βαφτιστηρι-νονος).ο μπαμπας μου χαρηκε γιατι ειναι πολυ καλος κυριος ο νονος και ειπε θα τον πω να ξερει ποιος ειναι ο γαμπρος μου τον πετυχαινω που και που εξω.
ε και σημερα ετυχε να τον βρει εξω (θα καταλαβετε γιατι λεω για το θεμα πεθερα στην αρχη)και τον λεει το και το,ο γαμπρος μου ειναι το βαφτηστηρι σου κλπ κλπ.
ο νονος συγκινηθηκε πολυ και τον ειπε "εχω να τον δω παρα πολλα χρονια,απο τα 3 του,το μονο που σου ευχομαι για τον ανθρωπο που αποφασισε το παιδι σου να ζησει μαζι,ειναι να μην εχει μοιασει στη μαμα του ο βαφτηστικος μου" Shocked 
μας απομακρυνε λεει γιατι δεν ημασταν της ιδιας "κλασης",εγω χτιστης,ανθρωπος του μεροκαματος,αυτη καθηγητρια.μας εκανε περα 3 χρονια μετα μολις βαφτισανε το αδερφακι του κατι καθηγητες και βγαινανε μονο μαζι...δεν δικαιολογηθηκε ο ανθρωπος,ελεγε και εγω σα νονος επρεπε να ειμαι πιο σωστος απεναντι στο παιδι,αλλα οταν βρισκεις μια πορτα κλειστη απο τη μανα του παιδιου τι να κανεις?

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 

γενικα εχω μαθει κ απο αλλου οτι δεν κανει παρεα με κανεναν εδω και χρονια,μονο με τον αντρα της(δευτεροπαντρεμενη-εμεινε χηρα),παλιες της φιλες την εχουν χασει χωρις λογο,εχει εξαφανιστει απ ολα.

συγχιστηκα πολυ κοριτσια,οκ εγω δεν εχω σχεσεις μαζι της γιατι βλεπω κρυαδα,χωρις να εχουμε μαλωσει φυσικα,αλλα ειναι κρυα πολυ κρυα.αλλα ειναι ακομα και με τα παιδια της ετσι και στεναχωριεμαι πολυ για τον αντρουλη μου.πως ειναι δυνατον ενα παιδι να πει"δεν ηξερα τι ειναι αγαπη,δεν την ενιωσα ποτε μου,ουτε απο τη μανα μου,ποτε δε μου ειπε οτι μ αγαπαει,ουτε το εβλεπα,εσυ μου εδειξες οτι καποιος μπορει να νοιαζεται πραγματικα για τον αλλον"κ ομως μου το ειπε αυτο κοριτσια ο αντρας μου.
ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΠΕ.ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑΝ.δε γινεται να το πεις σ εναν ανθρωπο που στεναχωριοταν για το νονο του που τον "εχασε"χωρις να ξερει γιατι.....(εγω εχω αρκετα καλες σχεσεις με το νονο μου,και οσο να ναι,η συγκριση γινοταν)
οι δικοι μου,μεροκαματιαρηδες ανθρωποι κ αυτοι,τους κανανε πολλες φορες το οριστε στο σπιτι,ειτε για φαι,ειτε για καφε,Τ Ι Π Ο Τ Α.ουτε καλεσε πισω βεβαια τους δικους μου.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαρακι μου το θεμα πεθερικα ειναι πολυ δυσκολο και εχουν γινει συζητησεις και συζητησεις....εγω εχω να πω να μη στεναχωριεσαι καθολου για την πεθερα....ειναι επιλογη της η σταση της αυτη...καποια μερα να ξερεις πως μεσα της θα μετανιωσει που χανει στιγμες σας....διοτι ο ανθρωπος δεν ειναι παντα γερος και νεος...τωρα οσον αφορα το νονο σας,δε ξερω κατα ποσο δε πρεπει να ξερει ο αντρας σου για τη σταση της μανας του....διοτι,ειναι κριμα να θεωρει πως ο νονος του δεν ηθελε να χει σχεσεις....ομως,κι αυτος απο πλευρας του,θα πρεπε να επιδιωκει συναντηση με το παιδι,εστω σε ουδετερο εδαφος...
Εσυ παντως,να χαιρεσαι πολυ σε ολο αυτο,που ο αντρας σου δεν ειναι κολλημενος με τη μανα του,γιατι υπαρχουν και περιπτωσεις που η σταση της μανας ηταν λαθος,κι ομως ο γιος εκει............

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia's έγραψε:Μαρακι μου το θεμα πεθερικα ειναι πολυ δυσκολο και εχουν γινει συζητησεις και συζητησεις....εγω εχω να πω να μη στεναχωριεσαι καθολου για την πεθερα....ειναι επιλογη της η σταση της αυτη...καποια μερα να ξερεις πως μεσα της θα μετανιωσει που χανει στιγμες σας....διοτι ο ανθρωπος δεν ειναι παντα γερος και νεος...τωρα οσον αφορα το νονο σας,δε ξερω κατα ποσο δε πρεπει να ξερει ο αντρας σου για τη σταση της μανας του....διοτι,ειναι κριμα να θεωρει πως ο νονος του δεν ηθελε να χει σχεσεις....ομως,κι αυτος απο πλευρας του,θα πρεπε να επιδιωκει συναντηση με το παιδι,εστω σε ουδετερο εδαφος...
Εσυ παντως,να χαιρεσαι πολυ σε ολο αυτο,που ο αντρας σου δεν ειναι κολλημενος με τη μανα του,γιατι υπαρχουν και περιπτωσεις που η σταση της μανας ηταν λαθος,κι ομως ο γιος εκει............
δε θελω να σιγονταρω το νονο αλλα αν ημουν κ εγω στη θεση του,και "Εχανα" ενα παιδακι στα 3 του γιατι μεχρι μια Α ηλικια οι γονεις "πηγαινουν" το παιδι τους οπουδηποτε,δε νομιζω να ειχα τα κοτσια να το ψαξω στα 12-15 που θα μπορει σα μεγαλο παιδι να επικοινωνησει και να βρεθει με το νονο του...
απο τη μια εχεις δικιο κ εσυ μ αυτο που λες για τους μαμακηδες! δε θα θελα με τιποτα να ειναι ετσι....!!!
ουφ ηθελα απλα καπου να τα πω να ξεσκασω....ξελαφρωσα ειναι η αληθεια...

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου!!Επιτέλους έβγαλε κ εδώ ήλιο σήμερα.
Κορίτσια σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια φτάνει η μέρα κ σκέφτομαι πιο θετικά.
Ποπάκι τι όμορφη η κουβερτούλα με το καλό να τη χρησιμοποιήσετε!κι εμένα η γιαγιούλα μου άρχισε να πλέκει κασκολάκι κ καλτσάκια για τη μπέμπα μας..κ η κοιλίτσα σου όσο πάει μεγαλώνει κι άλλο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 7 215994 Όλα τέλεια με τη μικρούλα σου που σας μουτζώνει κιόλας!!Δεν απέχει κ πολύ η β' επιπέδου,εκεί θα τη δείτε καλύτερα!
Συμπάσχω με όλα τα κορίτσια που πεινάνε..κι εγώ στο κλαμπ των πεινασμένων,υπομονή όμως τι να κάνουμε.εγώ έχω βάλει 1,5-2 κιλά έως τώρα..αρχίζω να παίρνω τον ανήφορο σιγά σιγά. Rolling Eyes 
Εγώ επειδή μένω μόνη τώρα τα κάνω όλα μόνη μου αλλά δε σκοτώνομαι κιόλας για ευνόητους λόγους αλλά δεν έχω κανένα παράπονο από το αντράκι μου.κ πριν μείνω έγκυος έκανε δουλειές κ βοηθούσε κ τώρα που ήρθε μου έκανε πολλές δουλειές,με προσέχει πολύ..είναι πολύ καθαρός και τακτικός.

Έκανα και την καμπύλη σήμερα κορίτσια.Τι απαίσιο πράμα αυτό ατελείωτο,όλο έπινα κ όλο είχε κι άλλο!Τα αποτελέσματα νομίζω είναι πολύ καλά θα πάρω να τα πω κ στον ντοκ μετά.
0'   71
60' 106
120' 101

Αναστασία πολύ ωραίο το τικεράκι σου I love you 
Καλά αυτή η τσιμτσιλή έλεος κάθε φορά που είναι έγκυος κάνει εκπομπή;

νομιζω κ εγω πως ειναι πολυ καλα τα αποτελεσματα της καμπυλης σου!!!
καλε βαλε καμια νεα φωτο κοιλιτσας!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας όμορφες. Τι κανετε; Σημερα ειχε καλη μερα και πηγα την πριγκιπεσσα μου στις κουνιες! Δουλειες και μενα κάνει ο αντρας μου ειδικα τις ζορικες αλλα με το μωρό που μπουσουλοπερπαταει και παει παντου και σκαλίζειτα παντα ενα σκουπισμα- σφουγγαρισμα καθε μέρα χρειαζεται. Για τα υπολοιπα δεν τρελαινομαι. Καθε μερα κανω και απο μια δυο δουλιτσες γιατι θελω να περναω ωρα και με ρη μικρη μου.
Τζενη μια χαρα η καμπυλη σου. Οντως πιο αηδια δεν υπαρχει. Εγω εχω την αλλη Πεμπτη και τη σκεφτομαι απο την αρχη της εγκυμοσυνης.
Ποπη τελεια. Να και που κατι δουλευει σωστα σε αυτο τον ερμο τοπο.
Μαρια η πεθερα σου κανει τις επιλογές της και θα πρεπει να ζει με αυτες γιατι οταν το μετανιώσει ισως να είναι αργα. Εσυ δωσε ολη την αγαπη σου στον αντρα σου και την οικογενεια σου. Υπαρχουν και τετοιες μανες δυστυχως. Οσο για το νονο μπορεις διακριτικα να προσπαθησεις να τον φερεις σε επαφη με τον αντρα σου. Κριμα γιατι κανεις απο τους δτο δεν εφταιγε που χαθηκαν.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξαναγεια σας!!! Σχολασα για σημερα!!!
Μαρακι η πεθερα σου εχει αποφασισει να φερεται ετσι κ τα παιδια της οσο κ να πληγωνονται ισως το χουν πια αποδεχτει(δν εχω πεθερα αλλα ο πεθερος μου "απεχει"απ τη ζωη μας απο παντα,κ ο καλος μου εχει το ιδιο παραπονο με το δικο σου για τον μπαμπα του)! Ο αντρουλης σου παιρνει την αγαπη σου κ τωρα που θα μεγαλωσει η οικογενεια σας θα νιωσει μεγαλυτερη πληροτητα ακομη!!!! Σιγουρα παντα θα τον ποναει η απουσια της αλλα δυστυχως αυτες οι μανες υπαρχουν για να ναι η εξαιρεση στον κανονα!!!! Συμφωνω με τη τζενη αν μπορεις διακριτικα να φερεις σε επαφη τον καλο σου με το νονο του γιατι κριμα να χει λανθασμενη εντυπωση ο αντρας σου εξαιτιας της μαμας του!!!!!


Ελενη εφτασε το σαββατο κ θα δεις που ολα θα ναι σουπερ τελεια!!!!
Ποπακι κ αναστασια ωραια η ιδεα σας για την εκπομπη!!!! Μεχρι να σας καλεσω ολες θα γεννησουμε καλε!!!χαχαχα! Δυο δυο θα σας καλω για να χει γουστο!!!χαχαχαχα
Τζενη μου τι καλα που ειχε καλο καιρο κ ξεπορτισε το κοριτσι σου!!!
Κοριτσια,θα φτιαξω ενα κολασμενο,αμαρτωλο κεθκ σοκολατας(ετσι λεει στη συνταγη)χαχαχα!!! Θα γινω αρκουδα μεχρι να γεννησω!!!!
Εγω δν θα κανω καμπυλη! Ο γιατρος μου αν ειναι καλο το ζαχαρο δν δινει την εξεταση αυτη!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζενη κ. Μπραβο που εβαλες 1,5 κιλο μονο! Πως τα καταφερες;;;; Ολη μερα πειναω ρε παιδια!!! Το χταποδακι μου θελει να χοντρυνω!!!ταχαχαχα!!! Ηδη εχω βαλει 5κ οδευω στο 6ο!!! Κ οχι τπτ εχω ξανα ραντεβου 27!!! Αν εχω βαλει κιλα την πατησα!!!! Απ τις 10μαρτιου μεχρι τις 27 θα με κανει πεντε παρα ο ντοκ!!!χαχαχα

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσια! Ουφ τα διαβασα ολα νομιζω και ειμαι up to date! Ποππακι μια απο τα ιδια και ο αντρας μου ! Εγω τον λεω μονκ! Λεει θα βγει το παιδι και θα το μαθω να ειναι τακτικο! Ελπιζω να μην απογοητευτει πολυ!!!! Οσο για τις δουλειες οτι μπορω κανω! Τα υπολοιπα ο αντρας μου! Την μαμα μου δεν θελω να την κουραζω! Οσο αφορα τις πεθερες τι να πω! Πραγματικα κριμα!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου ελευθερια μου! Σε "συναντησα" κ εσενα! Νομιζω πως "γνωριστηκα"με ολες σας ε;;; :-/

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σου Αναστασία!! Ναι με "συνάντησες" και εμένα!!!!  Very Happy 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαράκι μου απαράδεκτη η πεθερά κι έχω γνωρίσει πολλά τέτοια άτομα κι ένα είναι η πεθερά μου! Θεωρεί όλους τους δικούς μου κατώτερους και παρακατιανούς κι ότι αυτή είναι από την πρωτεύουσα!!! (τώρα πως συνδέεται η κως με την υψηλή κοινωνία δεν ξέρω!!!)

Παρόλα αυτά ότι έγινε έγινε στο παρελθόν και κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να χαίρεσαι που είναι αδιάφορη και δεν χώνει ότι έχει εύκαιρο ανάμεσά σας όπως η δικιά μου που ακόμα κ με ένα τηλ μπορεί να σου ανεβάσει πίεση 24!!! Να σας λείπουν τα μούτρα τους... Εμένα η δικιά μου στον αρραβώνα απειλούσε δεν θα έρθει κι ότι θα πεθάνει απο καρδιά αν γίνει αυτό κι ότι δεν το περίμενε ποτέ αυτό!!!! (θέατρο μεγάλο  Laughing Laughing Laughing )... τα ίδια κι όταν καναμε πολιτικό με την διαφορά ότι τον κάναμε μόνο με φίλους... όταν έμεινα έγκυος την 1η φορά με έπαιρνε τηλ κρυφά από τον άντρα μου κι έλεγε ότι θα έπρεπε να ντρέπομαι κι ότι δεν το περίμενε ποτέ κι αυτό. μετά πως να μου πάει καλά η εγκυμοσύνη.. (είναι για βραζιλιάνικο... έστω τούρκικο  Laughing Laughing )
Δεν θα σχολιάσω καν για τα καλοκαίρια στο νησί που με ξεφτύλιζε όπως μπορούσε σε όλους. και πόσα άλλα έχει κάνει Θεε μου ψηλά είσαι και χαμηλά βλέπεις..
Αποτέλεσμα να την σιχαθεί το ίδιο της το παιδί, να μάθουν όλα τα καλούδια της τα σόγια της και να την έχουν στην μπούκα. Και το πιο ωραίο ο γιός της δεν της έχει πει αυτή την φορά ότι είμαι έγκυος και δεν τον ενδιαφέρει γιατί δεν της αξίζει λέει αφού δεν θα χαρεί...
Εγώ την έχω γραμμένη καιρό αλλά δεν καταλαβαίνει ότι το παιδί της πικραίνει...

Όπως στρώνουν να κοιμηθούν οι κυράδες... Τα'πα κι εγω κ ξαλάφρωσα!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α! Ρε κοριτσακια,πολλες πεθεροπληκτες ε;;; Να σας πω αν ειστε καλα με τα αντρακια σας ποιος τις λογαριαζει!!!! Να δινετε οσο περισσοτερη αγαπη μπορειτε στ αγορια σας κ αυτες να πανε να κουρευονται!!!! Κ ελενη νομιζα οτι εγραφες κουραδες(σορυ)χαχαχαχα κ λυθηκα να γελαω!!! Θα τις αξιζε παντως ο χαρακτηρισμος!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 22 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις