Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 31]

26ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Σαβ Απρ 05, 2014 11:52 pm

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα Μar1987 !! Με το καλό!!! Εύχο
μαι κ σε αυτή την εγκυμοσύνη, καμία ναυτία!!! Αχ αντε να έρθει η Τρίτη να δούμε κάτι!
Εσεις είστε έμπειρες, εγω πρωτάρα!! Φιλιά πολλά και να χετε μια όμορφη μέρα!!!!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 50580 

27ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Απρ 06, 2014 1:12 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpiskoto έγραψε:Καλημέρα Μar1987 !! Με το καλό!!! Εύχο
μαι κ σε αυτή την εγκυμοσύνη, καμία ναυτία!!! Αχ αντε να έρθει η Τρίτη να δούμε κάτι!
Εσεις είστε έμπειρες, εγω πρωτάρα!! Φιλιά  πολλά και να χετε μια όμορφη μέρα!!!!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 50580 
Καλημέρα! !!!! Μπα μην το λες εγώ προσωπικά το ίδιο άγχος έχω! !!!! Το μόνο που αλλάζει είναι οτι ας πούμε οι μέρες περνάνε λίγο πιο γρήγορα επειδή έχεις να φροντίσεις κ το άλλο παιδάκι! !! Αλλά το άγχος δεν νομίζω να το ξεπεράσεις ποτε!!!! Χιχιχι!!!
απο τη στιγμή που βγήκε η χοριακη μέχρι να κάνω τον πρώτο υπέρηχο αστα σιυ λεω...οποτε τι πρωτομανα τι δευτερομανα όλες στο ίδιο καζάνι βράζουμε! !!!! Χαχαχα!!!!!

28ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Απρ 06, 2014 1:29 am

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νομιζω οτι οι μέρες κυλούν εξαιρετικά αργά!!! Απο την Δευτέρα που έκανα την χοριακή ως σήμερα, νιώθω οτι πέρασε κανας μήνας!!! Δεν παώ και δουλειά γιατί είδα καφέ υγρά και μου πε να ξεκουραστώ και όλη μέρα κοιτάω το ταβάνι και σκέφτομαι! Ανυπομονώ να είναι όλα καλά και να το ανακοινώσουμε!ουτε οι γονεις μας δν το ξέρουν! Το παιδάκι σου πόσο χρονων είναι? Να το χαίρεσαι!!Θα χει χαρά που έρχεται αδελφάκι!!

29ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Απρ 06, 2014 4:22 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα!!!!
mpiskoto πρωτα ο Θεος θα γεννησω στο Ιασω γιατι εκει ειναι η γιατρος μου. Ακομα δεν εχουμε μλησει για λεφτα αλλα ελπιζω σε μια καλητερη τιμη σε σχεση με την πρωτη μου γεννα γιατι κι εγω το δημοσιο δεν το αποκλειω καθολου!! Βεβαια θα ηθελα να μην την αλλαξω γιατι την εμπιστευομαι πολυ!!
ακριβως οπως τα λες Mar1987. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν δουλευα και ειχα το μυαλο μου συνεχεια στην κοιλια μου. Τωρα που ασχολουμαι και με τη μικρη το ξεχναω αλλα το αγχος υπαρχει...ετσι για να μην ξεχνιομαστε..χιχιχι.
και σημερα εχει γεννεθλιακια το λουλουδι μου, ποτε περασαν 2 χρονια ουτε που το καταλαβα!!!!!!

30ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Απρ 06, 2014 4:58 am

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να το χαίρεσαι το λουλουδάκι σου!!! Γερό και ευτυχισμένο!!!

31ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Απρ 06, 2014 10:00 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρια να το χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!! Ναι όντως περνάει γρήγορα ο καιρός! !!!
εμένα θα κλειστό χρόνο σε ένα μήνα περίπου! !!
κ εγώ έχω εδώ κ δύο βδομάδες καφέ υγρά αλλά όλα καλά ευτυχώς! !!!! Σήκωνα συνέχεια τον μικρό τώρα όμως συμμαζευτηκα λιγάκι κ προσέχω! !!

32ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Απρ 07, 2014 6:03 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοπελουδες!!! Τι κανετε;; ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας! Χθες καναμε ενα mini party για να σβησει η μικρη μου τα κερακια της αλλα το επισημο θα γινει την αλλη εβδομαδα γιατι ηταν λιγο αρρωστουλα και δεν ηθελα να κολλησει κανενα παιδακι.
κατα τ'αλλα ολα καλα!!! Σημερα θα παω στη γιατρο μου να μου γραψει τις εξετασεις και μετραω αντιστροφα τις μερες μεχρι τη Μ.Τριτη σαν φανταρος!!!! Γκρρρρ και δεν περνανε με τιποτα....
Εσεις τι κανετε;;; ολα καλα;;;;

33ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Απρ 07, 2014 6:21 am

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Όλα καλά κορίτσι μου!! Κάνε υπομονή!! Μια βδομαδα έμεινε!!!!! Βρε κορίτσια, μια ερωτηση,για να το μοιραστώ, να μην σκέφτομαι άσχημα. Σήμερα δεν με πονάει καθόλου η κοιλιά μου..Τόσες μέρες είχα ενοχλήσεις.Μπορεί να σταματάνε κάποιες μέρες??

34ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Απρ 07, 2014 8:03 am

μπεμπουλα*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μπισκοτο,θα μετραμε μαζι της μερες μεχρι την αλλη εβδομαδα....θα πεις εσυ πρωτα τα τελεια νεα σου για το μωρακι σου και μετα εγω...οσο για τα πονακια κ εγω δεν εχω το ιδιο καθε μερα κ νομιζω οτι υπαρχουν καποιες μερες που δεν εχω τιποτα..το στηθος μονο μου ειναι σταθερη μου ενοχληση...κ εγω υπαρχουν ωρες ωρες που λεω ας ειχα πιο δυαντα συμπτωματα για να νιωθω οτι συνεχιζει να υπαρχει κατι εκει μεσα...ασε που 100φορεςτην ημερα πηγαινω τουαλετα για να δω αν εχω τιποτα στο εσωρουχο..ειμαστε τρελες μανουλες απο τωρα!!θετικη σκεψη...θετικη σκεψη ολες μαζι.....maria να χαιρεσαι το παιδακι σου,οτι καλυτερο ευχομαι!! Very Happy 

35ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Απρ 07, 2014 11:49 am

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Aκριβώς έτσι!!! Μια απο τα ίδια!! Αυριο πάω γιατρο...ελπίζω να επιστρέψω στην παρέα μας με ευχάριστα νέα!

36ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 08, 2014 1:03 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερουδια!!!!
Μπισκοτο αντε καλα αποτελεσματα και να μπεις να μας πεις τα νεα....
κι εγω αυτο με την τουαλετα το κανω συνεχεια!!! Τσεκαρω να δω μηπως δω κατι που δεν πρεπει.
πονακια στην κοιλια κι εγω δεν εχω καθε μερα αλλα το στηθος παραμενει σταθερη αξια!!
Μπεμπουλα αν θυμαμαι καλα εμεις εχουμε υπερηχο κοντα. Αντε να πουμε και τα δικα μας ευχαριστα νεα!! Φιλια σε ολες και στις κοιλιτσες!!

37ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 08, 2014 3:26 am

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια όλα καλά!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για την θετική σας ενέργεια!!!!
Είδαμε σάκο κ εμβρυάκι και θα ξαναπάω την Δευτέρα να ακούσουμε καρδούλα!!
Μου είπε οτι είναι νωρίς έτσι κ αλλιώς, το αν είναι στη μήτρα θελαμε να δούμε σε αυτή τη φάση!
Πραγματικά δεν το περίμενα οτι μέσα μου μεγαλώνει πολύ σιγά μια ζωή.
Μου έγραψε για αρχή μόνο εξετάσεις θρομβοφιλίας και αυτό λόγω παραπάνω κιλών. Οι υπόλοιπες απο βδομάδα! Μου σύστησε κ διαγνωστικό κέντρο. Ελπίζω να μην είναι φαρμακείο!!!
Σας ευχαριστώ που με ξεαγχώνατε!! Τουλάχιστον τώρα που είδαμε κάτι μπορώ να αρχίσω να σκέφτομαι θετικά!!!!
Περιμένω κ τα δικά σας ευχάριστα!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!

38ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 08, 2014 6:08 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpiskoto έγραψε:Κορίτσια όλα καλά!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για την θετική σας ενέργεια!!!!
Είδαμε σάκο κ εμβρυάκι και θα ξαναπάω την Δευτέρα να ακούσουμε καρδούλα!!
Μου είπε οτι είναι νωρίς έτσι κ αλλιώς, το αν είναι στη μήτρα θελαμε να δούμε σε αυτή τη φάση!
Πραγματικά δεν το περίμενα οτι μέσα μου μεγαλώνει πολύ σιγά μια ζωή.
Μου έγραψε για αρχή μόνο εξετάσεις θρομβοφιλίας και αυτό λόγω παραπάνω κιλών. Οι υπόλοιπες απο βδομάδα! Μου σύστησε κ διαγνωστικό κέντρο. Ελπίζω να μην είναι φαρμακείο!!!
Σας ευχαριστώ που με ξεαγχώνατε!! Τουλάχιστον τώρα που είδαμε κάτι μπορώ να αρχίσω να σκέφτομαι θετικά!!!!
Περιμένω κ τα δικά σας ευχάριστα!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!!!!
μπραβο σου μπισκοτακι μου!!!!!ολα καλα πηγαν!!!!!!να παρεις ενα τηλ πρωτα στο διαγνωστικο να ρωτησεις τιμη!κ να παρεις κ σε κανα αλλο κ να συγκρινεις...εκτος αν στις εγραψε οποτε θα πληρωσεις μονο την συμμετοχη!!!!οντως ειναι νωρις για καρδουλα!!!αντε την επομενη φορα να ακουσετε κ καρδουλα!!!ποτε θα ξαναπας?

39ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 08, 2014 6:26 am

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σε ευχαριστώ πολύ!!!
Στο διαγνωστικό που μου πρότεινε πήρα τηλ και μου είπε 266ε, σε άλλα που έψαξα μέσω διαδικτύου και απο συζητήσεις σε φορουμ είδα κάτι ποσά τρελά!!!500...700... και απ οτι καταλαβα δεν γραφονται..αστα να πάνε..τουλαχιστον πετυχαινω καλυτερη τιμή. Μακάρι όλες τις άλλες εξετάσεις να τις κάνω μεσω εοππυ, αν κ εκει έχω ακούσει η συμμετοχή είναι μεγάλη..Εχεις κάποια πληροφορία να μου δώσεις πάνω σε αυτό??
Θα ξαναπάω την Μ. Δευτέρα!
Το είπα και σε γονείς, αδέλφια...ασε.....τα λόγια περιττά.....!!
Σας ευχαριστω και πάλι και χαίρομαι που θα κρατήσουμε παρεά η μια στην άλλη τους επόμενους 7 μήνες!!
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

40ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 08, 2014 6:41 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpiskoto έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ!!!
Στο διαγνωστικό που μου πρότεινε πήρα τηλ και μου είπε 266ε, σε άλλα που έψαξα μέσω διαδικτύου και απο συζητήσεις σε φορουμ είδα κάτι ποσά τρελά!!!500...700... και απ οτι καταλαβα δεν γραφονται..αστα να πάνε..τουλαχιστον πετυχαινω καλυτερη τιμή. Μακάρι όλες τις άλλες εξετάσεις να τις κάνω μεσω εοππυ, αν κ εκει έχω ακούσει η συμμετοχή είναι μεγάλη..Εχεις κάποια πληροφορία να μου δώσεις πάνω σε αυτό??
Θα ξαναπάω την Μ. Δευτέρα!
Το είπα και σε γονείς, αδέλφια...ασε.....τα λόγια περιττά.....!!
Σας ευχαριστω και πάλι και χαίρομαι που θα κρατήσουμε παρεά η μια στην άλλη τους επόμενους 7 μήνες!!
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
μπράβο σας! !! Μεγάλη χαρά από τους γύρω σας! !! Κ ειδικά αν είναι το πρώτο παιδάκι στην οικογένεια. ..!!!!!!
δυστυχώς δεν έχω κάποια πληροφορία μέσω εοπυυ γιατί λιγες φορές είχα κάνει εξετάσεις ετσι! Αν θυμάμαι καλά πληρώνεις ένα μικρό ποσό.. Γύρω στο 10 τοις εκατό αν δεν κάνω λάθος. . Δεν θυμάμαι!!
ωχ τόσα χρήματα για αυτές τις εξετάσεις? Κ δεν γράφονται κιόλας ε? Κρίμα. .. Αλλά χαλαλι!!!!! Με το καλό λοιπόν!

41ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 08, 2014 7:01 am

μπεμπουλα*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μπραβο μπισκοτακι...χαιρομαι παρα πολυ για σενα...ετσι ολα καλα θα μας πηγαινουν... Very Happy Very Happy Very Happy Ναι,maroui το μπισκοτακι θα ακουσει Μ.δευτερα,εσυ Μ.τριτη, και εγω Μ.τεταρτη.. Very Happy Very Happy.Να σας πολυ λιγο λοριτσια να μου πειτε κ εσεις ο αντρας-φιλος σας πως ειναι μαζι σας??εμενα με σπαει τα νευρα...σημερα μαλωσαμε πολυ ασχημα γιατι χρησιμοποιησα otrivin για την μυτη,ενω μου ειπε να μην το κανω...ε,το ξερω αλλα δεν μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα...οτι με φωναζε κ φωναζα κ εγω μετα δεν τον πειραξε...τεσπα...ενταξει δεν νομιζω οτι επαθε τιποτα το μπιζελι επειδη με συγχησε ε??θα τον σκωτωσω...

42ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 08, 2014 11:54 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβο βρε μπισκοτο...μια χαρα ολα!!! Φανταζομαι παρτυ θα εκαναν οι δικοι σου.... Αντε με το καλο να ακουσεις και καρδουλα!!!
Εμενα απ'οτι μου ειπε η γιατρος μου σ'αυτη την εγκυμοσυνη θα κανω μια εξεταση που δεν μπορει να μου τη γραψει. Ειναι για την κυστικη ινωση (δεν ξερω αν το γραφω σωστα ορθογραφικα). Αυτη την εξεταση δεν την ειχα κανει στην κορη μου και δεν ξερω τι ειναι. Αλλα τιμες γενικοτερα για τις εξετασεις ουτε που θυμαμαι!!!
Μπεμπουλα εχουμε παρει σβαρνα τη Μ.Βδομαδα με τους υπερηχους μας...χαχαχα!!! Μακαρι να βαλει ο Θεος το χερι του και να ειναι ολα καλα σε ολες μας. Οσο για τον αντρα μου επιδη το εχει ξαναζησει ολο αυτο ειναι πολυ χαλαρος!!!

43ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 08, 2014 12:08 pm

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστώ!!! Ναι η Μεγάλη βδομάδα για μας θα ναι μεγάλη και για άλλο λόγο!!
Η εξέταση κυστικής ίνωσης όντως δεν καλύπτεται, αλλά να ξέρεις μπορείς να την κάνεις με λιγότερο κόστος στο Λαικό και στο Χωρέμιο ερευνητικό κέντρο, νομίζω κάπου στα 150ε πανω κάτω, δε θυμάμαι ακριβώς, αλλιώς είναι πάνω απο 200 κ βάλε. Κανόνικά όλες μας πρέπει να την κάνουμε και απορώ πως δεν είναι έτσι κ αλλιώς ενταγμένη στον προγεννητικό. Ευτυχώς γνωρίζω 5 πράγματα παραπάνω λόγω επαγγέλματος (νοσηλέυτρια). Πάντως μην σε ανησυχεί, προληπτικά εντελώς στην ζητάει.
Κορίτσια μου φαίνεται πως θα περάσουμε το καλύτερο Πάσχα μας!!

44ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 08, 2014 12:12 pm

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mπεμπούλα ο άντρας μου δεν σκέφτεται τίποτα άλλο!! Ολη μέρα οτι έχει να κάνει με το μωρο. Καμιά φορά με αγχώνει!!!! Φυσικά μου κάνει διαφορα που με εκνευρίζουν, αλλά του δίνω άφεση !!!
φιλια πολλά!!!

45ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τετ Απρ 09, 2014 12:53 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ααααα για τετοιες τιμες μιλαμε;;; οποτε η γιατρος μου που μου ειπε για το ιασω οτι αυτη η εξεταση κοστιζει 50€ μια χαρα τιμη ειναι!!! Παντως στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν την ειχε αναφερει καν σαν εξεταση.. ξερω οτι δεν ειναι κατι για να αγχωνομαι αλλα αγχωνομαι και μ'αυτο!! Αχ εμεις οι μανες τι τραβαμε.....!!!! Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε;;;

46ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Απρ 14, 2014 1:31 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου!!!!!! Τι κανετε;;; μπηκαμε στη Μ.Βδομαδα...... αντε με το καλο και καλα νεα να εχουμε ολες απο τους υπερηχους μας!!!!

47ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Απρ 14, 2014 1:54 am

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα!!! Καλά νέα να έχουμε, όλα να πηγαίνουν τέλεια!! Μαρία τα νεα ξεκινούν απο εμένα.. έχω το απόγευμα ραντεβού!! Λέτε να ακούσουμε καρδιά? Στις 7 εβδομάδες συνήθως δεν ακούγεται?? Μακάρι....  Εξακολουθώ να μην έχω ναυτίες κλπ. Εσείς πως είστε????Καλή Μεγάλη εβδομάδα σε όλες!!!!!


 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 893968

48ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Απρ 14, 2014 2:24 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε λοιπον με το καλο να ακουσεις την καρδουλα σημερα!!! Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα κανει τον πρωτο υπερηχο 7 εβδομαδων και 3 ημερων και ειχα ακουσει καρδουλα. Κι εγω αυριο το απογευμα εχω ραντεβου και θα ειμαι 7κ1. Ναυτιες δεν ειναι απαραιτητο οτι θα εχεις. Εγω δεν ειχα καθολου και τωρα απ'οτι βλεπω μαλλον δεν θα εχω και παλι... μακαρι δηλαδη γιατι δεν νομιζω οτι παλευεται!!! Το μονο που συνεχιζω και εχω ειναι στηθος αλα pamela....χιχιχι!!

49ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Απρ 14, 2014 10:56 am

mpiskoto

mpiskoto
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια μου όλα καλά!!! Είδαμε την καρδούλα να αναβοσβήνει και την απεικόνιση της σε καρδιογραφο..ολα τελεια!!!

Υπομονή η αυριανή!!!! Όλα θα ναι υπέροχα κ για εσας!!!!

50ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Απρ 15, 2014 9:26 am

μπεμπουλα*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια μου...Καλη Μεγαλη εβδομαδα ευχομαι σε ολες...και απο οτι διαβαζω οντως ξεκιναει καλα.....πολυ ωραια μπισκοτακι..πολυ χαιρομαι Very Happy Very Happy Very Happy ...ετσι να πηγαινουν σε ολες ολα καλα!!Maroui περιμενουμε και απο σενα να μας πεις...ολα θα ειναι καλα ειμαι σιγουρη!!εγω εχω αυτες τις μερες αυξημενα υγρα(κ μοιαζουν περισσοτερο με αυτα τις ωορρηξιας)και καμια φορα λιγο ναυτια που κ που...τι να πεις..αλλα εμενα δεν με νοιαζει κ καθολου!!μπισκοτακι εσενα σε ειπε τιποτα ο γιατρος για την κυστικη ινωση??αντε αντε...ολα τελεια!!τελειο πασχα φετος..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 31]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις