Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 31]

376ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 4:10 am

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:καλε δεν σας ειπα το σημαντικοτερο!!
απο την τριτη που πηγαμε στον γιατρο και μετα την μπεμπα την καταλαβαινω συνεχεια!!
τι τελεια αισθηση βρε κοριτσια!!
μερεντουλα εσυ τελικα την ενιωσες?
εμενα ο γιατρος ειπε πως σε λιγο καιρο θα την καταλαβεις αλλα την καταλαβα την ιδια μερα!


Ψυχολογικό θα είναι !
Θα την καταλάβεις όταν αναποδογυρίζει στο σάκο.

377ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 4:40 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελα βρε κοριτσαρα...... πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!! Μεχρι και στον υπνο μου ειδα οτι μας ειχες στειλει μηνυμα.. τι σου κανει το μυαλο εεεε..;;
Β επιπεδου εχω κλεισει για 29 Ιουλιου το απογευμα και μετραω τις μερες σαν φανταρος!!! Παλι κοντα ειναι οι εξετασεις μας..χιχιχι!! Και οντως οπως το λες ειναι οταν νιωσεις το νινι ειναι τελεια η αισθηση!!

ελπιζω να περασατε ομορφα και να χαλαρωσατε..χρειαζοντ αι λιγες μερες χαλαρωσεις εκτος σπιτιου!!!

378ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 4:54 am

merentoula

merentoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
valgreg έγραψε:καλε δεν σας ειπα το σημαντικοτερο!!
απο την τριτη που πηγαμε στον γιατρο και μετα την μπεμπα την καταλαβαινω συνεχεια!!
τι τελεια αισθηση βρε κοριτσια!!
μερεντουλα εσυ τελικα την ενιωσες?
εμενα ο γιατρος ειπε πως σε λιγο καιρο θα την καταλαβεις αλλα την καταλαβα την ιδια μερα!
Αντε!Τι τελεια θελω κι εγωωωωωω!!!Εγω ακομα δεν την ενιωσα αλλα δεν ξερω αν ειναι της ιδεας μου αλλα νομιζω οτι εχθες στον υπνο μου ενιωσα κατι αλλα μπορει να το ειδα και στον υπνο μου!!!!Με επιασε στον υπνο αρα δεν μετραει!!!

379ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 5:11 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αααα κι εγω merentoula τις πρωτες φορες με επιανε στον υπνο και γι'αυτο δεν ημουν σιγουρη... συνηθως οταν κοιμομουνα ανασκελα!! Οπου να'ναι θα το νιωθεις κι εσυ κανονικα!!

380ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 6:29 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αντε βρε valgreg ολες περιμεναμε νεα σου πως και πως!
Χαιρομαι πολυ που ενιωσες και εσυ την μπεμπα σου, πραγματικα εκεινα τα δευτερολεπτα ειναι τα πιο ομορφα της ημερας!
Εμεις β επιπεδου εχουμε 23 ιουλιου, αρα θα σας πω πρωτη την εμπειρια μου.
Να σας ρωτησω ομως κατι, εχει καμια ακομα πονακια χαμηλα στην κοιλια? Αυτη την εβδομαδα ειχα αρκετα, θα ρωτησω αυριο το γιατρο μου φυσικα, αλλα λεω αν εχετε και εσεις...

381ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 7:11 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama prwti fora έγραψε:Αντε βρε valgreg ολες περιμεναμε νεα σου πως και πως!
Χαιρομαι πολυ που ενιωσες και εσυ την μπεμπα σου, πραγματικα εκεινα τα δευτερολεπτα ειναι τα πιο ομορφα της ημερας!
Εμεις β επιπεδου εχουμε 23 ιουλιου, αρα θα σας πω πρωτη την εμπειρια μου.
Να σας ρωτησω ομως κατι, εχει καμια ακομα πονακια χαμηλα στην κοιλια? Αυτη την εβδομαδα ειχα αρκετα, θα ρωτησω αυριο το γιατρο μου φυσικα, αλλα λεω αν εχετε και εσεις...

αντε τυχερουλα.... μετρας λιγοτερες μερες για τη β επιπεδου....χαχαχα!!!! Πονακια στην κοιλια γενικοτερα εχω αν κουραστω παραπανω απ'οτι συνηθως αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο. Ομως αφου εχεις ραντεβου με το γιατρο ρωτα να σου πει για πιο σιγουρα!!!

382ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 7:16 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι ναι παλι κοντα εχουμε τους υπερηχους!και εγω την εχω την αγωνια αλλα πιστευω πως με την βοηθεια του θεου ολα θα ειναι καλα!
ναι τελεια ειναι οταν φευγεις αλλα τωρα που γυρισαμε πολυ πικρα!
ευτυχως θα βρουμε το σπιτι και ετσι θα ξεχαστω λιγο.

Μερεντουλα μου μπορει και να ηταν η μπεμπα σου και οχι ονειρο,αλλα οπως και να εχει θα την καταλαβεις πολυ συντομα!!
βρηκες κανενα αυτοκολλητο τελικα για το δωματιο?
β επιπεδου εσυ ποτε εχεις?

Mama prwti fora εσυ εχεις β επιπεδου πιο πριν τι καλα!!
ναι και εγω αυτη τη βδομαδα ειχα πονακια αλλα δεν διαρκουσαν πολυ.και πολλες κραμπουλες χαμηλα και καποιες φορες στα ποδια.

τελικα κοριτσια με αιματοκριτη 36,5 ο γιατρος δεν μου εγραψε σιδηρο.ειπε οτι ακομα ειναι πολυ καλος.θα κανω τελος του μηνα και παλι αιματολογικες και αν εχει πεσει πιο πολυ θα παρω.το μονο που μου εγραψε ειναι ασβεστιο.
αυριο θα εχω και νεα για το ποτε θα κανει χειρουργειο ο μπαμπας μου.

383ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 10:02 pm

merentoula

merentoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
valgreg έγραψε:Μαρακι ναι παλι κοντα εχουμε τους υπερηχους!και εγω την εχω την αγωνια αλλα πιστευω πως με την βοηθεια του θεου ολα θα ειναι καλα!
ναι τελεια ειναι οταν φευγεις αλλα τωρα που γυρισαμε πολυ πικρα!
ευτυχως θα βρουμε το σπιτι και ετσι θα ξεχαστω λιγο.

Μερεντουλα μου μπορει και να ηταν η μπεμπα σου και οχι ονειρο,αλλα οπως και να εχει θα την καταλαβεις πολυ συντομα!!
βρηκες κανενα αυτοκολλητο τελικα για το δωματιο?
β επιπεδου εσυ ποτε εχεις?

Mama prwti fora εσυ εχεις β επιπεδου πιο πριν τι καλα!!
ναι και εγω αυτη τη βδομαδα ειχα πονακια αλλα δεν διαρκουσαν πολυ.και πολλες κραμπουλες χαμηλα και καποιες φορες στα ποδια.

τελικα κοριτσια με αιματοκριτη 36,5 ο γιατρος δεν μου εγραψε σιδηρο.ειπε οτι ακομα ειναι πολυ καλος.θα κανω τελος του μηνα και παλι αιματολογικες και αν εχει πεσει πιο πολυ θα παρω.το μονο που μου εγραψε ειναι ασβεστιο.
αυριο θα εχω και νεα για το ποτε θα κανει χειρουργειο ο μπαμπας μου.
Εγω εχω β επιπεδου 23 Ιουλιου και ανυπομονω να ερθει αυτη η μερα!Απο τοτε που εμεινα εγκυος σαν φανταρος νιωθω.Μια μετραω μερες για να παω στο γιατρο ,μια για να κανω αυχενικη ,μια για β επιπεδου!Οποτε 16 και σημερα!!!χαχαχχα

384ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 11:27 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!!!

merentoula αυτη ειναι η αληθεια..απ'τη στιγμη που μενεις εγκυος ξεκιναει ενα μεγαλο αγχος!!! Λες αντε να γεννησω να ξεαγχωθω λιγο.... και μολις γεννησεις συνειδητοποιεις οτι το αγχος δεν θα τελειωσει ποτε απο εδω και περα!! Αλλα ειναι τοσο ομορφο....!! Εχεις β επιπεδου την ιδια μερα με την mama prwti fora..;;; οποτε θα μας πειτε πρωτες τα νεα σας!!!!

valgreg κι εμεις οταν γυρισαμε απο την εκδρομουλα μας ηθελα μερες για να προσαρμοστω στο χαος της Αθηνας και στη ρουτινα αλλα οσο να'ναι ανανεωνεσαι...!!! Να μας ενημερωσεις για τον μπαμπα σου!!

παω να κανω τις δουλιτσες μου και να δω τι θα φαμε και σημερα.... φιλια και καλη εβδομαδα σε ολες!!!

385ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 12:19 am

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημεεερααα!!!! Καλη εβδομαδα να εχουμεεε!!! Καλως ηρθες στην παρεα μας sylvie....ολα καλα να πανε !!!!! Κοριτσια μια εβδομαδα ελιωσαααα....ουτε δουλειες εκαναααα...χαχαχαχα....το σπιτι εμεινε καθαρο κ εκανα 5μερες να βαλω πλυντηριοοοο...απιστευτο για μεεεενααα!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 328109 εμενα ο σπορος εχει ξεσαλωσει...ειδικα οταν ξαπλωνωωω...αυτος ο αντρας μου πρωτη φορα δεν μπορει να καταλαβει τις κλωτσιες...... Shocked Shocked valgreg μου πες μας νεα με τον μπαμπακουλη σου....Μαρακι εσενα η μεγαλη τι λεει για το μπεμπε???? Εκλεισα για β επιπεδου 14/7 ....
Ανυπομονω να την δουμεεεε κ τρισδιαστατα....!!!! Ρε παιδια οσα παιδια κ να κανεις παντα θα ειναι σαν πρωτη φορααααα.....

386ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 12:29 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου και καλη εβδομαδα να εχουμε!

εγραψα πριν μηνυμα και βλεπω οτι δεν το πηρε!
εγω σημερα μαγειρευω φασολακια αλλα θα φαω μονη μιας και ο αντρας μου εχει υπηρεσια.
δεν μπορουσα να σηκωθω σημερα!χτες πηγαμε και ειδαμε και τρια σπιτια αλλα τζιφος!
το πρωτο η σπιτονοικοκυρα πολυ ιδιοτροπη,το δευτερο πολυ παλιο και το τριτο με πολυ ακριβο ενοικιο!αντε να τελειωνουμε με αυτο γιατι μου εχει γινει αγχος.
νεα απο τον μπαμπα μου θα εχω το απογευμα οποτε θα μπω να σας πω.

μερεντουλα οντως εχεις υπερηχο ιδια μερα με τη μαμα πρωτη φορα,θα εχουμε διπλα νεα να ακουσουμε,τι καλα!!

ριακι σε χασαμε παιδι μου αλλα αφου ξεκουραστηκες αυτο εχει σημασια.εσυ εχεις β επιπεδου πιο πριν απο ολες,δηλαδη σε 6 μερες απο σημερα,πω πω τελεια!!

μαρακι εμεις εχουμε ακομα οποτε κανουμε υπομονη παλι  Laughing Laughing 

387ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 1:38 am

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ωχ Χριστουλη μου ....αυτο το ψαξε τρεξε δες με τα σπιτια στην αρχη ειναι ωραιο κ μετα γινεται σπασιμο νευρων............κ εχεις κ μετακομιση....χαρα στο κουραγιο σου παιδακι μου.....κ εγω σε 2 εγκυμοσυνες πετυχα μετακομιση κ ηταααααν.....ασταααα. .αλλα εγω ειχα την μια μεγαλη που γυρναγα απο Αγγλια εγκυος στο πρωτο μου...κ η αλλη εγκυος στο τεταρτο με 3 παιδια πανω κατω....αρα ενταξη ....εισαι σε καλυτερη μοιρα I love you I love you να παρει ευχη ειμαστε ολες σχεδον απο την μια ακρη στην αλλη να κανονιζαμε εγκυοσυναντηση..... Rolling Eyes 

388ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 2:11 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια χαρα ria.....γι'αυτο σε χασαμε αλλα αφου χαλαρωσες χαλαλι..χαχαχα!!!! Ναι οντως πλακα θα ειχε αν μεναμε ολες κοντα να τα λεγαμε για καφεδακι...εεε χυμουλη εννοουσα...!!!
Οποτε εισαι η πρωτη που θα μας πει νεα απο β επιπεδου!!! Αντε να παρουμε σειρα κι εμεις που αργουμε ακομα... Η μεγαλη μου το εχει παρει ζεστα το θεμα με το μωρο..αλλα οσο ειναι στην κοιλια μια χαρα ειναι. Κατσε με το καλο να βγει και μετα θα σας πω.....!!!
valgreg η αληθεια ειναι οτι εμενα μου αρεσουν οι μετακομισεις μεχρι το σημειο που να πρεπει να πακεταρω.. μ'αρεσει να βλεπω σπιτια και να επιλεξω το καταλληλο παντως!!!
το μενου για μας εχει τραχανα με κιμα κοκκινιστο και φετα!!!

389ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 2:55 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πραγματικα βρε κοριτσια τι καλα θα ηταν να μπορουμε να βρεθουμε.και στο προηγουμενο θεματακι που ημουν εχει τοσα κοριτσια που μιλουσαμε και θα ηθελα να τα γνωρισω απο κοντα!

Ρια μου χαρα στο κουραγιο σου με τις μετακομισεις ειλικρινα,οντως ειμαι σε καλυτερη μοιρα!

τα φασολακια μας εγιναν τελεια!!!
Μαρακι και το δικο σου φαγητο μου αρεσει πολυ!!
κοιτα πιστευω πως η μικρη σου θα το παρει ακομα πιο ζεστα το θεμα οταν γεννηθει η μπεμπα γιατι θα το δει σαν δευτερη μαμα  Very Happy 

και εμενα μου αρεσει να κοιταω σπιτια δεν λεω αλλα χτες κατι το ταξιδι κατι η νυστα μου ηρθε και εδεσε ολο αυτο.
πιστευω οταν το βρουμε θα ηρεμησω.αν και να σας πω την αληθεια κοριτσια πολυ το σκεφτομαστε να ψαξουμε και παραεξω,σε κανενα χωριο και οχι κεντρο.να εχουμε και τον κηπακο μας με τα κηπευτικα,τα λουλουδακια μου,μια χαρα!!

αστε κοριτσια ξεκινησα σημερα πρωτη μερα το ασβεστιο και λιγη ωρα αφου το ηπια,ξεκινησε μια ανακατωσουρα αλλο πραγμα,πηγα και εκανα εμετο  Shocked 

390ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 3:05 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα μου δινει αναβραζον ασβεστιο και τωρα που θα παω θα της πω να μου το αλλαξει γιατι με πρηζει παααρα πολυ!!! Δοκιμασα μασομενο απο την κουνιαδα μου και μου αρεσε περισσοτερο!!!

κι εγω στο προηγουμενο θεματακι που ημουνα ειχαμε κανονισει με τις κοπελες που εμεναν Αθηνα και τα ειχαμε πει και απο κοντα..με καποιες τα λεμε ακομα αλλα μεσο τηλεφωνου!!

η μικρη μου το παιζει πολυ μαμα γενικοτερα με τα μωρα. Εχει η κολητουλα μου μωρακι και οταν ερχονται στο σπιτι προσεχουμε μην το χτυπησει απο την αγαπη που της βγαινει!! Αλλο ομως ειναι το μωρο να ερχεται και να φευγει και αλλο να ειναι δικο μας..... δεν αγχωνομαι παντως...θα δειξει!!!!

391ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 3:49 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα αναβραζον ειναι μαρακι το ασβεστιο αλλα με ανακατεψε πολυ.
θα το παρω και αυριο και θα δουμε αν παθω το ιδιο θα τον παρω τηλεφωνο.
φυσικα και να μην αγχωνεσαι,ολα καλα θα πανε.
το μπεμπε θα το βαλεις στο ιδιο δωματιο με την μικρη σου?

392ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 3:54 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι τα νινια μου θα εχουν κοινο δωματιο... τους πρωτους μηνες βεβαια θα κοιμαται στο δικο του μικρο κρεβατακι διπλα μου και μετα θα μετακομισει με τη μεγαλη του αδερφη...!!! Τη μεγαλη την ειχα παει 10 μηνων στο δικο της δωματιο.
Δες πως θα παει με το ασβεστιο αλλα μαλλον φταιει το οτι ειναι αναβραζον..εμενα με πεθαινει το φουσκωμα που μου δημιουργει!!

393ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 4:31 am

merentoula

merentoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγω μασωμενο ασβεστιο παιρνω μια φορα δοκιμασα αναβραζον και δεν μου αρεσε καθολου.
Εχει εδω και δυο βδομαδες περιπου που με ποναει πολυ η ουριτσα μου σε σημειο που οταν καθομαι και θελω να σηκωθω πεθαινω στον πονο!!!Τι να κανω???Καμια ιδεα?

394ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 5:29 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα δω αυριο τι θα γινει με το ασβεστιο!

Μαρακι 10 μηνων την πηγες ε?εμεις τωρα ειμαστε σε φαση με το σπιτι που ψαχνουμε για 2 υπνοδωματια και σκεφτομαστε τι θα γινει αν τελικα μεινουμε σε ενα.ποσο πρεπει να μενει ενα μωρο με τους γονεις στο ιδιο δωματιο.

Μερεντουλα πρεπει να το πεις στον γιατρο και εκεινος θα σε συμβουλευσει καταλληλα.

mama prwti fora σημερα εχεις γιατρο!περιμενουμε νεα σου!!

κοριτσια γενικα εχετε κοιταξει για επιπλα για το δωματιο το παιδικο?

395ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 5:41 am

merentoula

merentoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω πιστευω οτι δεν πειραζει να εισαστε ολοι μαζι σε ενα δωματιο θα την προσεχεις κιολας!Αληθεια κατα που ψαχνετε σπιτι?Απο που εισαι?εγω δεν εχω κοιταξει τιποτα απο επιπλα και γενικα μωρουδιακα.Βεβαια εχω απο την ανηψια μου καποια .Οπως κρεβετακι,μπανιεριτσα,καροτσι,αποστειρωτη κ.α. οποτε λεω κατα τον Σεπτεμβριο να αρχισω να φτιαχνω σιγα σιγα το δωματιο και να δω τι μου λειπει.Εσεις ποτε λετε να το ξεκινησετε?

396ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 5:52 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω μερεντουλα μου κατα τον σεπτεμβριο λεω να αρχισω να αγοραζω καποια πραγματα.
τα πιο πολλα τα εχω και εγω απο την ξαδερφη μου που η μικρη της ειναι 2,5 χρονων και ειναι σαν καινουρια.
εγω εμενα για χρονια στον πειραια,εκει γεννηθηκα αλλα λογω δουλειας του αντρα μου μετακομισα στην ορεστιαδα.οπως καταλαβαινεις οσον αφορα παιδικα καταστηματα εδω δεν εχει πολλες επιλογες.
οποτε σεπτεμβρη που θα κατεβω αθηνα θα κοιταξω απο εκει.εσυ απο που εισαι?

397ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 5:53 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα κοριτσια! Τελικα ολες εχουμε παρα πολλα κοινα, εχουμε κοριτσακια, καναμε η θα κανουμε μετακομιση, κ.α. μονο που οντως μενουμε ολες πολυ μακρια...
Εμενα αυτη η μετακομιση ηταν η καλυτερη, ηρθαμε στο ωραιοτερο σπιτι απο οσα εχω ζησει ποτε μου και δεν εκανα και τιποτα, αφου στο τελος τους λεω α τελικα δεν ηταν τιποτα και ολοι με κοιταγαν ετοιμοι να με φανε!
Τα νεα απο το γιατρο τωρα, η μπεμπα μας ειναι μια χαρα, μεγαλωσε παρα πολυ, ειναι τωρα 320 γραμ. και πανω απο 20 εκ.
Και επιτελους η αποκολληση ειναι παρελθον. Μπορουμε να παμε μεχρι και για μπανιο!!!! Η χαρα μου δεν περιγραφεται που το μωρο μου ειναι καλα και μπορω επιτελους να βγω απο το σπιτι. Επισης μου προτεινε το βραδακι να πηγαινουμε για περπατημα για να μην παρω βαρος, αν και με ζυγισε και εχω παρει μολις μισο κιλο, κατι που οπως μου ειπε ειναι πολυ καλο. Ξεκινησα με φυσιολογικα κιλα και ελπιζω μεχρι το τελος να παρω μονο οσα πρεπει.
Αυτα απο εμενα, περιμενουμε νεα και απο την valgreg για τον μπαμπα της!

398ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 5:58 am

merentoula

merentoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μαμα πρωτη φορα τελεια τα νεα σου δυο μετρα κοριτσαρο θα κανεις!!!
valgreg εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη

399ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 6:04 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Οντως merentoula o γιατρος ειπε οτι ειναι παραπανω σε εκ. και φαινεται απο τα ποδαρακια της οτι θα ειναι ψηλο παιδακι....
Ο μπαμπας της ειναι σχεδον 1.90 και εγω μολις 1.60 αρα με φανταζεσαι αναμεσα τους αν παρει απο εκεινον; θα εχει πολυ γελιο... Καλα να ειναι τα μωρακια μας και ολα τα αλλα δεν εχουν σημασια...

400ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 16 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουλ 07, 2014 6:07 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama prwti fora μια χαρα ο κοριτσαρος σου!!! Μπραβο βρε κοριτσι μου!! Καλε μονο μισο κιλο απο την αρχη ή τον τελευταιο μηνα;;;;; μια χαρα εισαι, τι να το κανεις το περπατημα...!!!

merentoula οντως καλητερα να μιλησεις με το γιατρο σου γι'αυτο το πονο που εχεις. Εγω δεν το εχω παθει για να σου πω καμια ιδεα τι μπορει να ειναι...

valgreg την πηγα στο δωματιο της 10 μηνων γιατι ειχε αρχισει να σηκωνει το κεφαλι της και να μας βλεπει οποτε μαλλον αν την κρατουσαμε κι αλλο μαζι μας θα αργουσε πολυ να φυγει.... παντως αυτο εχει να κανει μετον καθε γονιο. Η κουνιαδα μου ας πουμε τη μικρη τη πηγε 3ων μηνων στο δωματιο της ενω εμενα σ'αυτη την ηλικια μου φαινοτανε πολυ μωρο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 31]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις