Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 31]

201ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουν 15, 2014 5:02 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε?

εγω εδω σπιτι χαλαρωνω.ειχαμε παει σε μια βαφτιση το πρωι ενος μπεμπη,πολυ ομορφα ηταν!!
ηταν 8 μηνων αλλα φαινοταν τοοοσο μικρουλης!!

202ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουν 15, 2014 7:02 am

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας αγαπες!!εμεις πηγαμε για μπανιο κ μας επιασε βροχη !!!!χαχαχα...τι καλοκαιρι κι αυτο....maraκi απο δουλειες αλλο τπτ....οι πιλατες ομως σε αναζοωγονουν...πετας μετα....!!!!

203ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουν 15, 2014 7:12 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κοριτσια. Μαλλον ο καιρος ειναι με το μερος μου για να μην στεναχωριεμαι που δεν μπορω να σηκωθω ακομα... αυριο εχουμε ραντεβου για να δουμε πως παει το μωρο και η αποκολληση. Τι αγχος και αυτο καθε φορα μια μερα πριν και μεχρι να ακουσω την καρδουλα της... αλλα και μετα τι ομορφο συναισθημα να το βλεπεις ποσο εχει μεγαλωσει!

204ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 1:32 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?

Ρια μου δλδ ξινό σας βγήκε το μπανάκι ε?
ε η επόμενη φορά θα είναι η καλύτερη!!

Μαράκι που είσαι?

mama prwti fora,κάνε υπομονή κορίτσι μου θα περάσει και αυτό!θα πας σήμερα και θα την ακούσεις την μικρούλα σου.στείλε να μας πεις νεα!

εγώ εδώ σπίτι,μαγειρεύω τη φακούλα μου  Very Happy 

205ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 5:12 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας, γεια σας και γεια σας!!!!
Ria μου εμενα μου αρεσει πολυ το μπανιο στη θαλασσα με βροχη αλλα δεν μου εχει τυχει με τη μικρη... καλα οσο για το φετινο καλοκαιρι δεν λεει να αποφασισει να ερθει!!!
mama prwti fora σου ευχομαι ολα καλα να πανε με το σημερινο υπερηχο και να αρχισεις σιγα σιγα να σηκωνεσαι!! Περιμενουμε νεα εεεε..μη μας ξεχασεις!!
Valgreg εμεις απο βαφτησεις ξεμπερδεψαμε για φετος αφου ειχαμε τρια συνεχομενα σαβ/κα απο μια. Τωρα αρχισαμε με τους γαμους...χαχαχα!!!
εμεις ετοιμαζομαστε για κουφονησια κι ελπιζω ο καιρος μη μας το χαλασει γιατι θα εκνευριστω πολυυυυ!!! Θα ειναι οι μονες διακοπες μας(εκτος των εξοχικων γονιων και πεθερικων που αυτο για μενα δεν ειναι διακοπες ακριβως) και θελω και η μικρη μου να την ευχαριστηθει αυτη τη θαλασσα!!!!

206ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 5:27 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα Μαρακι  Very Happy 

για ποτε με το καλο φευγετε για κουφονησια?
να φανταστω θα κατσετε αρκετες μερουλες?
εριξε μια βροχη εδω χτες αστα να πανε τι παλιοκαιρος και αυτος!
και αντι να δροσισει εχει και ζεστη απο πανω.
εγω βγηκα να απλωσω κατι ρουχα πριν λιγο και με τσιμπησαν κουνουπια.3 προς το παρον,σιχαμενα!!
εχω θεμα με τα κουνουπια,πρήζομαι και γι αυτο αποφευγω να βγαινω το απογευμα αλλα που να φανταστω οτι θα μου την φυλουσαν μεσημεριατικα  Mad 

207ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 5:35 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα κοριτσια. Αντε φτιαχνει ο καιρος απο τεταρτη και θα το χαρουμε το καλοκαιρακι... εμεις βεβαια δεν θα χαρουμε την θαλασσα αλλα τουλαχιστον μπορουμε πλεον να βγουμε μια βολτουλα. Ο πλακουντας ειναι χαμηλα και εχει κανει μια "γλωσσα" προς τον τραχηλο και εκει μας κανει αποκολλησουλες. Το μωρο ομως ειναι σε τελεια κατασταση, φτασαμε τα 17 εκατοστα και 200 γρμ. Ειμαστε στην 17 εβδομαδα, αληθεια τα δικα σας μωρακια σας εχουν πει ποσο ειναι σε υψος και βαρος?

208ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 5:41 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλώς το κορίτσι μας!
ειδες που ανησυχούσες?η μπουμπου σου ειναι μια χαρα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 215994 
να σου πω την αληθεια πριν 15 μερες που ειχαμε παει το μονο που μας ειναι τα εκατοστα της,ηταν 9 εκατοστα αλλα για βαρος δεν ρωτησα!αυτη τη φορα που θα παμε ομως θα ρωτησω!!
ενταξει τωρα,σου εφυγε το αγχος?τι σου ειπε?ακομα ξαπλα?

209ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:03 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μας ειπε οτι μπορω να σηκωνομαι αλλα παντα με προσοχη. Δεν με πειραζει καθολου πλεον. Στην αρχη ηταν λιγο δυσκολα μαζι με το αγχος για το αν θα πανε ολα καλα,τωρα πια δεν με νιαζει τιποτα, ας ειναι η μπουμπου καλα και καθομαι στο κρεβατι μεχρι το τελος! Θα σου πει σιγουρα και βαρος την επομενη φορα, ποτε εχεις ραντεβου? Επισης μου ειπε να ξεκινησω κρεμα για την κοιλια και για το στηθος, οποια θελω μου ειπε αλλα την καλυτερη δουλεια λεει την κανει η αγνη βαζελινη. Μαλλον αυτο θα κανω μια βαζελινη και μια αμυγδαλελαιο που ειναι φυσικο, δεν θα προτιμησω αλλες κρεμες.
Εσεις εχετε ξεκινησει κατι?

210ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:11 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω εχω το επομενο ραντεβου την 1/7 και μετα λογικα για την β επιπεδου.
εσενα ποτε ειναι το επομενο σου ραντεβου?σου ειπε τελικα ποτε για την β επιπεδου?
οχι δεν εχω ξεκινησει κατι αλλα και εγω μαλλον σε κατι τετοιο οπως εσυ θα καταληξω.
απλη βαζελινη και αμυγδαλελαιο.
ανυπομονω να ακουσω την μπουμπου μου αλλα επειδη εχω προσθιο πλακουντα ισως και να μην την καταλαβω αμεσως!αν και ννομιζω οτι ειναι ακομα νωρις Rolling Eyes 

211ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:12 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Valgreg φευγουμε Τεταρτη και θα κατσουμε μεχρι την Κυριακη. Θα ηθελα παραπανω αλλα μια χαρα ειναι κι αυτες οι μερουλες. Αστα ο καιρος εχει ξεφυγει... κι εμεις χθες πηγαμε βολτιτσα στο αττικο ζωολογικο παρκο και στο τσακ τη γλιτωσαμε τη βροχα..και η ζεστη ζεστη μην ξεχνιομαστε!!! Καλα τα κουνουπια ειναι αλλη ιστορια.. ουτε εγω τα αντεχω γιατι φοβαμαι οτι θα κολλησω απο δαυτα καμια σοβαρη αρρωστια και ολο με αντικουνουπικα ειμαι...!!!
mama prwti fora μια χαρα λοιπον η μικρουλα σου!!! Οποτε κι εσυ χαλαρα τωρα πια και αν δεν υπαρχει λογος να κουραζεσαι κατσε ξαααπλα να το ευχαριστηθεις.... Βαρος κι εμενα λογικα στον επομενο υπερηχο θα μας πει. Εγω θα σου προτεινα να χρησιμοποιησεις αμυγδαλελαιο γιατι το θεωρω πιο καθαρο απο τη βαζελινη. Το ειχα χρησιμοποιησει και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και μου αρεσε.

212ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:19 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελικα Valgreg την ιδια ημερα εχουμε τον επομενο υπερηχο!!! Αυτα ειναι...
εγω εχω ξεκινησει και βαζω μια κρεμα της frezyderm πουμου εδωσε η κολλητη μου και μολις τελειωσει αμυγδαλελαιο. Βρε κοριτσια τη βαζελινη τη φοβαμαι λιγο παρολο που την προτεινουν και γιατροι γιατι εχω ακουσει οτι παραγεται απο το πετρελαιο... δεν ξερω τί ισχυει αλλα προσωπικα την αποφευγω!!

213ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:22 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Valgreg β επιπεδου εχω τελος ιουλιου αλλα θα με δει ξανα ο γιατρος μου στις 7 ιουλιου γιατι λογω τον αποκολλησεων μετραμε με υπερηχο συχνα τον τραχηλο. Θα την ακουσεις σιγουρα την μπουμπου σου συντομα, σε τι εβδομαδα εισαι? εμενα ειναι πολυ δραστηρια και την καταλαβαινω ηδη!
Μαρια μου εχεις δικιο,θα ευχαριστηθω την ξεκουραση τωρα που μπορω χωρις γκρινιες γιατι φανταζομαι τι με περιμενει... και εγω το σκεφτομαι για την βαζελινη, μηπως δεν την χρησιμοποιησω. Θα παρω πρωτα το λαδακι μου και βλεπουμε. Το χρησιμοποιησες και στο στηθος στην πρωτη σου εγκυμοσυνη?

214ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:25 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια χαρα ειναι οπως τα λες Μαρακι και αυτες οι μερουλες!εμεις ισως παμε για λιγες μερες μετα τον υπερηχο που λεγαμε στο πατρικο του αντρα μου στις σερρες.ειναι σε χωριο και ειναι πολυ ησυχα!
το ραντεβου μας εμας ειναι 12 ωρα το μεσημερι αλλα επειδη απεχουμε απο τον γιατρο γυρω στην 1,5 ωρα θα φυγουμε κατα τις 10.
εσυ τι ωρα εχεις?
οσον αφορα την βαζελινη και εγω εχω τις επιφυλαξεις μου δεν σου λεω ψεματα και ισως καταληξω μονο στο αμυγδαλελαιο.
αυτο ρε παιδια μπορουμε να το παρουμε και χυμα νομιζω σωστα?

215ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:30 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama prwti fora ειναι το πρωτο σου παιδακι αν κρινω απο το ονομα ε?
και εμενα το ιδιο και η αληθεια ειναι πως δεν σκαμπαζω και πολυ απο αυτα οσον αφορα τις κρεμες.
και μενα μαλλον τελος ιουλιου θα μου πει να την κανουμε και η αληθεια ειναι πως μια αγωνια την εχω.
την τεταρτη μπαινω στις 17 εβδομαδες αλλα μεχρι να παω για τον υπερηχο ξερεις πολλα περνανε απο το μυαλο μου  Rolling Eyes 
εγω κοριτσια πρεπει να παω να παρω κανενα ειδικο σουτιεν γιατι αυτα που ειχα μας τελειωσανε,το στηθος μου τα παιζει εκει μεσα  Laughing 

216ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:44 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αμυγδαλελαιο ειχα παρει χυμα απο φαρμακειο και εκανε 2€ αν θυμαμαι καλα τα 100ml. Ενω οι κρεμες που κυκλοφορουν ειναι πανακριβες ρε παιδακι μου!!! Σιγα πια.... Εβαζα σε κοιλια και στηθος και πιο πολυ το χρησιμοποιησα στο τελος της εγκυμοσυνης.
Valgreg εμεις εχουμε υπερηχο απογευμα οποτε θα μας πεις πρωτη τα νεα... οντως παντως οταν ο πλακουντας ειναι μπροστα αργεις λενε να ακουσεις το μωρο. Εγω κατι εχω νιωσει αλλα δεν ειναι σιγουρη οποτε δεν το εχω δεσει ακομα!!!

217ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:48 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα οσο για σουτιεν εχω αλλαξει εδω και κανενα μηνα κιολας γιατι πραγματικα με δυσκολευαν πολυ αυτα με τις μπανελες που εχω. Πηρα τυπου pretty bra και μια χαρα!! Ουτε νομίζω πως θα αλλαξω μεχρι να γεννησω γιατι ειναι πολυ ελαστικο.
καλα κι εγω μεχρι τον επομενο υπερηχο εχω τρελο αγχος...ασε μ'αυτη τη β επιπεδου!!!

218ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:49 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Valgreg δεν νομιζω οτι εχεις πια λογους να εχεις αγωνια. Το μωρακι σου αλλα και το σωμα σου θα σου το εδειχναν αν κατι δεν πηγαινε καλα. Ναι ειναι το πρωτο μωρακι μου, και γενικα πρωτο και στις δυο μας οικογενειες. Ασε που δεν ξερω καποια κοπελα που να εχει μωρακι,αρα ολα απο το ιντερνετ και απο το γιατρο μου τα μαθαινω. Σουτιεν δεν χρειαζομαι ακομα αλλα σιγουρα αφου πλεον μπορω σιγα σιγα νακανω μια βολτα θα παω στα h&m που εχου ρουχα εγκυμοσυνης για καμια βερμουδα και κανενα καπρι γιατι η κοιλια μου εχει μεγαλωσει πολυ!
Ψαξτο λιγο με τα σουτιεν γιατι απο οτι διαβασα τα ειδικα ειναι ακριβα και δεν χρειαζονται τοσο πολυ, ισως καποιο μαλακο αθλητικο σε βοηθουσε περισσοτερο.

219ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 6:59 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mama prwti fora θα συμφωνησω σ'αυτο που λες για τα σουτιεν. Τα εχουνε κανει λιγο εμποριο ολα και τραβανε χρηματα απο παντου. Κι εμενα παντως αυτα τα μαλακα τυπου αθλητικα με βολευουν πολυ.. σας φιλω προς το παρον γιατι ξυπνησε το τερατακι μου!!!!

220ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 7:01 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Να μας το φιλησεις μαρια μου το τερατακι σου! Να εχετε ενα ωραιο απογευμα!

221ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 7:27 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα λετε κοριτσια,θα καταληξω σε κανενα αθλητικο γιατι το εχουν παρατραβηξει με ολα αυτα.
ρε παιδι μου σαν τον γαμο.... Laughing Laughing 
παπουτσια γαμου τοσα  Mad 
ετσι και με τα σουτιεν!
καλα λες μαρια θα παω να ρωτησω σε ενα μαγαζι εδω που εχει τετοια πραγματα με ελαια κτλ
να φιλησεις το τερατακι σου,καλο απογευμα!!

mama prwti fora καλα τα λες εσυ αλλα το μυαλο μου εκει που ξεφευγει εκει ξαναεπανερχεται  Laughing 
εμενα ειναι το πρωτο μας απο τη μερια του αντρα μου.εχει δυο αδελφια ακομα αλλα δεν εχει κανει κανενας μωρακι.
εγω απο πλευρας μου οοολα μου τα αδερφια εχουν απο 1-3 παιδια οποτε γινεται χαμος!!
οι γονεις μου μολις πριν λιγο καιρο υποδεχτηκαν και το δευτερο τους δισεγγονο  Very Happy Very Happy Very Happy 

222ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Δευ Ιουν 16, 2014 8:43 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ααααα τι ωραια!!! Αρα εχεις κοσμο να σε βοηθησει και θα εχεις και εσυ μια εικονα, εγω να φανταστεις δεν εχω δει καν νεογεννητο μωρακι, και δεν ειμαι και μικρη απλα δεν ετυχε... καλα δευτερο δισεγγονο? Δεν το πιστευω! αρα εχεις και εσυ εγγονι απο αδελφη/αδελφο? Να τα χαιρεστε ολα και να γινουν ακομα περισσοτερα!

223ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Ιουν 17, 2014 2:28 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?καλησπερα μαλλον!

εγω καλα εδω χαλαρα στο σπιτι,βγηκα μια βολτιτσα πιο νωρις μεχρι το φαρμακειο και πηρα αμυγδαλελαιο.
το ειχε σε μπουκαλακια των 50ml ο,80 λεπτα το ενα και ετσι πηρα για αρχη 4.
μολις πριν λιγο εμαθα για μια φιλη απο εδω μεσα που μιλουσαμε για πολυ καιρο σε αλλο θεματακι οτι ειναι εγκυος και η χαρα μου δεν περιγραφεται  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 215994 

mama prwti fora ποσο χρονων εισαι?ναι εχω δει ανηψια απο τα αδερφια μου,συνολικα εχω 10 ανηψια!
ο μεγαλυτερος ειναι 26 χρονων και πριν λιγο καιρο εγινε για δευτερη φορα μπαμπας!!

224ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Ιουν 17, 2014 2:52 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Valgreg να σου ζησουν ολα! 32 χρονων ειμαι, τα αδερφια μου ειναι πιο μικρα, οπως και του αντρα μου, και δεν ειχαμε ακομα την τυχη να εχουμε μωρο στην οικογενεια, οποτε φανταζεσαι τι γινεται τωρα που ειμαι εγκυος!

225ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Τρι Ιουν 17, 2014 3:00 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω γεννημενη το '82!
φανταζομαι την χαρα βεβαια!!θα το εχουν ολοι μη σταξει και μη βρεξει αυτο το μικρο!!
εγω δεν ξερω πως ειναι να εχεις μικρα αδερφια γιατι εγω ειμαι η μικροτερη!ο μεγαλυτερος μου αδερφος ειναι στα 48!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 31]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις