Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 31]

551ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 5:13 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πω πω τι ειπες τωρα..... πανσετα με πατατες.. σαλακι μου ετρεξε....!!!!!

552ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 6:47 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια τι κανετε?

εγω κοριτσια καιγομαι απο τη ζεστη που εχει το σωμα μου!!πριν λιγο εκανα δροσερο μπανακι και μεχρι να βγω αντε παλι τα ιδια.και εξω εχει δροσια!τα εχω παιξει σας λεω!!

εγω σημερα εκανα κοτοπουλο κοκκινιστο με λιγκουινι.αυριο εχει γεμιστα.

Μερεντουλα οπως σου ειπε και η Αργυρω τον Οκτωβριο θα εχεις για το ντοπλερ αφου β επιπεδου αν θυμαμαι καλα εχεις 23 ιουλιου.

Μαρακι τα φασολακια μου αρεσουν πολυ,καιρο εχω να τα κανω μου εδωσες ιδεα!

Αργυρω μου αντε να ερθει και η δικη μας β επιπεδου αν και προς το παρον εχω αγχος για το χειρουργειο του μπαμπα μου.μπαινει την ημερα της γιορτης μου!

για το αλλο θεμα που αναφερατε εμενα κοριτσια ο αντρας μου φοβαται αρκετα αλλα και οσες φορες εγινε δεν το ευχαριστηθηκα γιατι νιωθω να πιεζομαι οποτε βρασε ρυζι.

ααα δεν σας ειπα,αυτη τη βδομαδα παρατηρησα χαμηλα μια μωβ γραμμη λιγο πιο κατω απο τον αφαλο εως πολυ χαμηλα...ειναι φυσιολογικο αυτο?

εντωμεταξυ κοριτσια τα πρωινα ξυπναω πολυ καλα μιας και βλεπω στο ονειρο μου καθε βραδυ οτι νταντευω μωρακια.
χτες ειδα πως ειχε γεννηθει η μπεμπα και εμοιαζε του μπαμπα της!μου εκανε λεει εντυπωση αυτη η μωρουδιστικη μυρωδια που εβγαζε και που τα μαλλακια της ηταν τοσο μαυρα  Very Happy  Very Happy  Laughing 

553ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 10:40 pm

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλιτες τι κανετε?

εγω ξυπνησα πριν λιγο αλλα ο αντρας μου ακομα κοιμαται  Laughing Laughing 
παιρνω απουσιες απο χτες το απογευμα που ειστε???ελπιζω τουλαχιστον να περασατε καλα!
εδω ο καιρος μουνταμαρα σημερα ελπιζω να μη βρεξει παλι γτ εχω απλωμενα ρουχα.
12 μερουλες ακομα για την β επιπεδου  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 328109 

554ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 11:00 pm

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερααααα!!!!εγω πρεπει να σηκωθω να μαζευτωωωω....ελειπα χθες ολη μερα κ δεν εκανα τπτ...αλλα τα ποδια μου τα νιωθω βαριααααα... No No 

555ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 11:12 pm

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Αργυρω μου!φτιαξε ενα καφεδακι να το απολαυσεις και ξεκινα σιγα σιγα

556ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 11:20 pm

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εφτιαξα κ εκανα κ ενα τοστ να παρω δυναμεις...τι μαγειρευεις σημερα????

557ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 11:26 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοπελουδες!!!

Θα σκοτωσω το μαστορα του γειτονα...... τριτη μερα με τρυπανια και καρφωματα... το κεφαλι μου!!!!

Αργυρω εγω καθε μερα που ξυπναω με ποναει η μεση μου, σαν να ξυπναω πιασμενη... μολις περασει καμια ωριτσα βεβαια ισιωνω!! Αφου νιωθεις τα ποδια σου βαρια κανε λιγα πραγματα σημερα και μη ζοριστεις!!

Βαλεντινα κι εγω μερουλες μετραω... 10 εμειναν. Παντως περασε πιο γρηγορα απ'οτι περιμενα ο καιρος.

κι εγω δεν ξερω καθολου τι να μαγειρεψω σημερα. Το ιδιο θεμα καθε μερα...

558ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 11:30 pm

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Μαρακι!
Αργυρω και εγω θα ηθελα να φαω τοστ αλλα μου φερνει καουρα οποτε θα αρκεστω σε παξιμαδι  Laughing Laughing 

εγω κοριτσια σημερα εχω γεμιστες πιπεριες με ρυζι και κιμα.

559ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 11:36 pm

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια βρηκα και αυτο το site μηπως κοιταξω απο εδω για συρταριερα.

http://www.beboulino.gr/

560ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 11:47 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σου πω την αληθεια Βαλεντινα εγω ολο το παιδικο το εφτιαξα απο το Ικεα γιατι ηταν τα πιο οικονομικα που ειχα βρει και γενικοτερα δεν εψαξα αλλου γιατι μια ματια που ειχα ριξει οι τιμες με ειχαν αποθαρρυνει...

παντως μια χαρα πραγματουδια εχει στο σαιτ που μας ανεβασες..!!

561ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Παρ Ιουλ 18, 2014 11:53 pm

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευτυχως Μαρακι απο κουνια,καλαθουνα,παρκο,στρατα,καροτσι,ρηλαξ,αποστειρωτη και αρκετα ρουχαλακια ειμαστε κομπλε.

θελω με το καλο να βρουμε το σπιτι για να της το βαψω να της κολλησω τα αυτοκολλητα,κουρτινουλα,χαλακι,φωιστικο και μια σιφινιερα.αυτα σκεφτηκα,για να δουμε.

562ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Σαβ Ιουλ 19, 2014 12:32 am

stilvy1982

stilvy1982
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα κοριτσια!!! Παει & η β επιπεδου!! Ολα μια χαρα ουφφ εφυγε το αγχος! Τι ωραια εξεταση το βλεπεις το ζουζουνι τεραστιο! Αν & η δικη μου μας παιδεψε λιγο τρωγαμε μουτζες αλλα το κεφαλι δεν δεχοτανε να το γυρισει, ευτυχως η σοκολατα εκανε το θαυμα της! Μετα την πηγαμε & βολτιτσα στην Αθηνα πρεπει το κοριτσι να μαθαινει σιγα σιγα τι εστι shopping therapy!
Σημερα το κοβω για πολυ αραλικι αν & μου εχει μεινει το κεφι απο χθες & θελω παλι βολτα!!!
& το αιωνιο ερωτημα τι τρωμε σημερα;; Το σιγουρο ειναι οτι δεν θα μαγειρεψω ο αντρας μου το δηλωσε θελει σαλατα οποτε εγω θα αρκεστω σε κατι ετοιμο!!

563ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Σαβ Ιουλ 19, 2014 12:37 am

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αμα ψαξεις Βαλεντινα θα βρεις με 450 500 ευρω παξετα ξουνια συρταριερα ρηλαξ κ τετοια...παντως κ γω με το Μαριω μας ...ικεααα ...αν οχι για ολααα...αλλα λιγα απο κει λιγσ απι αλλου μια χαρα οικονομικοτατα εφτιαξα το παιδικο ...
Κ μενα τελικα μου φερνει ξαουεα το τοστ..ειχα καιρο να φαω ...τελικα επιβεβαιοθηκααα....να παρει ...αυτο μου λειπε τωρα να χω καουρααα....
Σημερα ανακαινιζω σαλονι κουρτινες ριχταρια μαξιλαρες......αγορασα λαχανι κουρτινες με μπεζ κ ριχταρια φουξια με μαξιλαρες λαχανι σκετες κ αλλες με φλοραλ σχεδιο φουξια μοβ λαχανι λαδι ασπρο για να κανουν αντιθεση...αντε να μου φτιαξει η διαθεση λιγο...
Μαρακι το επιδομα που σου λεγα ειναι αυτο που κανεις αιτηση με το α21 με την φορολογικη δηλωση...χθες μπηκε παντως η 2η δοση αν το χετε κανει κ το δικαιουστε...

564ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Σαβ Ιουλ 19, 2014 12:41 am

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stilvy1982 έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!! Παει & η β επιπεδου!! Ολα μια χαρα ουφφ εφυγε το αγχος! Τι ωραια εξεταση το βλεπεις το ζουζουνι τεραστιο! Αν &  η δικη μου μας παιδεψε λιγο τρωγαμε μουτζες αλλα το κεφαλι δεν δεχοτανε να το γυρισει, ευτυχως η σοκολατα εκανε το θαυμα της! Μετα την πηγαμε & βολτιτσα στην Αθηνα πρεπει το κοριτσι να μαθαινει σιγα σιγα τι εστι shopping therapy!
Σημερα το κοβω για πολυ αραλικι αν & μου εχει μεινει το κεφι απο χθες & θελω παλι βολτα!!!
& το αιωνιο ερωτημα τι τρωμε σημερα;; Το σιγουρο ειναι οτι δεν θα μαγειρεψω ο αντρας μου το δηλωσε θελει σαλατα οποτε εγω θα αρκεστω σε κατι ετοιμο!!

Μπραβοοο!!!! Δοξα Τον Θεοοοοο!!!!neeeeext....ποια εχει σειρα????
Κ εγω για σαλατα μας κοβωωωω!!!! Τελειαααα.
. Αγαπω σαλατεςςς.....εχει κ λιγη πανσετουλα απο χθες να του συπληρωσω του αντρουλη κ του μικρου του Νικολα να τους κανω κ λιγες πατατουλες!!!

565ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Σαβ Ιουλ 19, 2014 1:17 am

merentoula

merentoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι καλα να ακουμε τοσο ομορφα νεα για ολες τις εξετασεις μας!!Μπραβο σας stilvy μου!Την Τεταρτη εχω εγω και η mama prwth fora!αντε να περνας οι μερες!Εγω σημερα θα κανω κοτοπουλακι κοκκινιστο με κρεμμυδια και ρυζακι.

566ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Σαβ Ιουλ 19, 2014 1:45 am

mama prwti fora


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!
Πολύ χαίρομαι που άρχισαν οι β επιπέδου και πάνε όλα τέλεια!!!!
Την Τετάρτη θα σας πούμε και εμείς τα νέα
μας.
Εγώ έχω τον μπαμπά μου εδώ για λίγες μέρες και έχει αναλάβει μαγείρεμα! Σήμερα μας έφτιαξε κρέπες με κοτόπουλο, γιαμι-γιαμι, άντε να έρθει η ώρα να τις φάμε γιατί μας έχει σπάσει η μύτη!!!
Λέτε ήρθε η ώρα να βρούμε έπιπλα?? Εγώ δεν έχω και κανέναν να μου δανείσει τίποτα, άρα πρέπει να τα πάρω όλα, αν και δεν ξέρω τι είναι αυτά τα όλα, ελπίζω να μην τα κάνω μπάχαλο και πάρω ότι να ναι, διαβάζω όμως και βιβλία για την εγκυμοσύνη και για τους πρώτους 18 μήνες του μωρού, και θα συμβουλευτώ και την λίστα που αναφέρουν.
Πολύ χαίρομαι που περνάμε όλες ένα όμορφο τρίμηνο, φτου-φτού μην μας ματιάσω.
Φιλιά σε όλες!!!!

567ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Σαβ Ιουλ 19, 2014 5:12 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα και παλι!!

Ελενη μου μπραβο κοπελα μου για τα καλα αποτελεσματα...τελεια και η δικια σου η ζουζουνα!!!

Μαρακι και Αρχοντουλα περιμενουμε λοιπον τα δικα σας νεα την ιδια μερα!! Μια χαρα!!!
Βαλεντινα πολυ τυχερη εισαι που εχεις πραγματακια για το παιδικο απο δικους σου. Εμεις δεν ειχαμε και τα πηραμε ολα απο την αρχη..το καλο ειναι οτι τοτε ημασταν πιο ανετα οικονομικα και τωρα τα εχουμε ετοιμα και για το νινι οταν με το καλο ερθει!!

Τελικα εφτιαξα κοτοπουλο με μανιταρια και πιπεριες και πατατουλες φουρνου!! Γιαμ γιαμ!! Αυριο εχουμε ψαρακι με πουρε απο μπροκολο.. (μας καλ'αρεσε την προηγουμενη εβδομαδα και θα το καθιερωσουμε..) παντως ολες κατι βρηκαμε να μαγειρεψουμε παλι..χρυσοχερες η ομαδουλα μας!!!

568ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Σαβ Ιουλ 19, 2014 5:15 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και ξεχασα να σας πω οτι ευτυχως σε εμενα δεν φερνει καουρα το τοστ γιατι πραγματικα δεν θα το αντεχα..... λατρευω τοστ... Smile Smile  καουρα συνηθως μου φερνουν τα υγρα απο το απογευμα και μετα, το πρωι και το μεσημερι δεν με πειραζει τιποτα, μεχρι στιγμης!!!!

569ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Σαβ Ιουλ 19, 2014 11:42 pm

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσακια μικρά (μπεμπουλες ) και μεγάλα (μανουλες) τι κανετε?

εγω ξυπνησα πριν λιγο,εκανα ενα ντεκαφεινε καφεδακι και ειπα να μπω να σας γραψω.
χτες δεν ξαναμπηκα γτ πηγαμε για ψωνια και μεχρι να γυρισουμε να τακτοποιησουμε τα του σουπερ αφηστε τα.
εδω ο καιρος καλος σημερα,αν και χθες απο το μεσημερι και μετα εβρεχε.
σημερα το μενου μας εχει κοτοπουλακι γεμιστο ρολο στον φουρνο με ρυζακι και σαλατουλα.

Ελενη μου μπραβο και σε εσενα για τα καλα νεα.ολα πηγαν καλα με την β επιπεδου σου!!
τι καλα που ευχαριστηθηκες την βολτιτσα σας.

Αργυρω μου σε πειραξε τελικα το τοστ ε?εμενα παιδια τελικα με πειραζει ελεεινα και αυτο και οτιδηποτε εχει πορτοκαλι.
ακομα και το ασβεστιο μου φερνει καουρα  pale 

Μαρακι μου ναι το καλο ειναι οτι ολα τα επιπλα μου τα εδωσε η ξαδερφη μου που γεννησε πριν 2,5 χρονια γτ επειδη την μικρη την κρατουσε η θεια μου τα ειχε ολα διπλα,οποτε γλιτωσαμε πολλα απο αυτα!

Αρχοντουλα μου και Μερεντουλα ειστε οι επομενες για την β επιπεδου,στις 23!δλδ σε 3 μερουλες!!
αντε με το καλο κοριτσια μου να εχετε και εσεις τα καλυτερα αποτελεσματα.
ακολουθει το Μαρακι στις 29 και εγω τελευταια και καταιδρωμενη στις 31  Laughing 

570ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 20, 2014 2:49 am

merentoula

merentoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κοριτσια!Σημερα καθομαστε κι εμεις και φυλαμε την πολη αφου βαρεθηκα να παω θαλασσα.Οποτε αποφασισαμε να ψησουμε στην αυλη με φιλους.Ετσι το μενου εχει ψητα και κολοκυθοκεφτεδες που μολις εκανα.Ετοιμασα και μελιτζανες στο φουρνο με σαλτσα για αυριο.Ειναι να μην με πιασει η προκοπη!!

571ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 20, 2014 6:36 am

stilvy1982

stilvy1982
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σας ευχαριστω πολυ ολες για το ενδιαφερον σας ευχομαι να συνεχιστουν με την ιδια επιτυχια & οι υπολοιπες Β επιπεδου!
&εγω σημερα στο σπιτι την εχω βγαλει περιμενω κατι φιλους το βραδυ να ψησουμε! Ξεκινησα απο χθες να βλεπω & διαφορα πραγματακια για την μπουμπουκα, ευτυχως τα πολυ χοντρα θα μου τα δωσει η κουνιαδα μου οποτε μενουνε μονο τα ζουζουνιστικα να παρω!!

572ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 20, 2014 7:03 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ ψησιμο επεσε βρε κοριτσια!!ζηλευωωωω
αντε να παμε και εμεις στο νεο σπιτι οταν ειναι μπας και ψησουμε.

ελατε να φαμε λουκουμαδες,σε λιγο θα ειναι ετοιμοι!!!

Αργυρω,Μαρια,Αρχοντουλα που ειστε ξαμολυθηκατε στις παραλιες κοπελιες???

πολλα φιλια!!

573ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 20, 2014 8:51 am

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τζαααα!!!! Οχι φιλεναδααα..δεν μ αρεσει Κυριακες να πηγαινω για μπανιο γιατι γινεται χαμος κ δεν το μπορω να μην βρισκω ξαπλωστρααα.....Εμεις πηγαμε στα μαγαζια βολτα ξεποδαριαστηκαμε κ γυρισαμεεεε....και εφτιαξα μια μακαροναδααααααα....τι να σας λεωω...πεσαμε με τα μουτρα κ το καταευχαριστηθηκαμεεε..εγινε οπως την φανταζομουν απο το πρωι....λαζανια με μπεικον πιπεριες φλωρινης μανιταρια κ κρεμα γαλακτος κ φρεσκοτριμμενο κοκκινο πιπερι κ τριμμενο πεκορινο Ιταλιας!!!!! Μιαμ μιαμ!!!!!!
Καλα τρελλαινομαι επισης κ για το φαγητο που εκανες!!!!! Λουκουμαδες??????? Αμααααν....μου τρεξαν τα σαλια..αλλα ας μην το παρακανωωω εφαγα γενναιο πιατο το μεσημερι.....

574ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 20, 2014 8:54 am

ria spies

ria spies
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ετοιμασα και μελιτζανες στο φουρνο με σαλτσα για αυριο.Ειναι να μην με πιασει η προκοπη!!    [/quote]

Σημερα κοιταζα να παρω να φτιαξω κ εγω το ιδιο με σαλτσα κ φεταααα.....μιααααμμ...κ μουσακα θελω να φτιαξω...κ μαλλον θα το κανω την τριτη που εχουν επετειο οι κουμπαροι μας κ θα τους κανω κ την τουρτααα

575ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! Κυρ Ιουλ 20, 2014 9:23 am

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τους καταευχαριστηθηκα τους λουκουμαδες,η μπεμπα ακομα χορευει!!
ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια,πριν λιγο ενω ημουν ξαπλωμενη ακουμπησε ο αντρας μου το χερι του στη κοιλια και καταλαβε ενα χτυπηματακι για πρωτη φορα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014!!! - Σελίδα 23 215994 
εγω αυριο παλι μονη σαν το λεμονι θα εχει ο αντρας μου υπηρεσια και δεν μαγειρευω καν.εχω το ρολο απο σημερα  Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 31]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις