Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

726ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Πεμ Μάης 29, 2014 10:29 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα τοσο δ με πειραζει το ξενυχτι οσο το οτι γκρινιαζει...ανα 1 με 1,5 ωρα...&αμα τον πιασει για τα καλα δ ηρεμει με τπτ μες στα σκοταδια! Πρεπει ν'αναψω φως, να τον παω στο μπανιο&ετσι καταληγει να ξαγρυπανει! Που ειναι τα μωρα που κοιμουνται οοοοοοοοοοοοολη τη νυχτα?????Γκρινιαρουλα δοξα το θεο να λες!!!!!

727ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Πεμ Μάης 29, 2014 11:00 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα! Κ εμεις σημερα δεν κοιμηθηκαμε πολύ καλά. Ξυπνησε 5.30 και δεν ξανακοιμοταν. Πού την βρισκει την ενεργεια αφου μες τη μερα κοιμαραι λιγο;;;

Τελικά κατα τις 7.30 ανελαβε ο αντρας κ επεσα ξερη!

Μαρια σε νιωθω. Όταν ηταν η μικρη 2 μηνων που ξυπναγε ανα 3ωρο, παντρευτηκε η κουμπάρα μου. Παρα την τεραστια χαρα μου δεν σου κρυβω ότι τις σκεφτηκα τις χαμενες ωρες υπνου...

728ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Πεμ Μάης 29, 2014 11:47 pm

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νιωθω τυψεις που νευριασα το πρωι Embarassed Embarassed Embarassed  Τι να κανω, με ξενυχτησε που με ξενυχτησε με τις σβουρες του, με σηκωσε απο τις 7, ε ανθρωπος ειμαι κ εγω...... Εχθες ηρθε η πεθερα μ κ με βοηθησε με το σιδερο, η αληθεια, πολυ με ξελαφρωσε. Εκανα κ εγω κατι δουλιτσες στο δωματιο των ξενων γτ δεν βλεποταν! Ηρθε κ η κουνιαδα...αυτη που θα κανουμε κουμπαρα. Καλη κοπελα, αλλα δεν εχουμε δεσει καθολου, αλλο φρουτο εγω, αλλο εκεινη. Για τον αντρα μου το κανω, αν κ βλεπω κ αυτος τελευταια εχει τις επιφυλαξεις του. Εχω μια διαισθηση πως τελευταια στιγμη θα αλλαξει το πραγμα...

Βουδαπεστη Πράγα μπριζωθηκα, πηγε καμμια? επισης Ιταλια, Ρώμη, γιατι θα εχουμε κ τον μικρο μαζι, οποτε ενας προορισμος θα ειναι πιο ευκολο κ για αυτον κ για εμας.

729ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Παρ Μάης 30, 2014 12:02 am

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα ομορφες...!!!

Εμεις ευτυχως κοιμηθηκαμε μια χαρα οπως παντα με μια μονο διακοπη κατα τις 4 που πηγε ο κκομοιρης και σφηνωσε οριζοντια στην κουνια κ δεν μπορουσε να κουνηθει...Εβαλε μια τσιριδα πηγα τον ισιωσα κ ξεραθηκ μεχρι τις 8:30...Βεβαια κατα τις 5:30 με ξυπνησε ο αντρας μου τον επιασε η αλλεργια του με βηχα και φτερνισμα κ δεν μπορουσε να ανασανει και κοιμηθηκαμε κατα τις 6...

Εγω ροξαν μου θα πηγαινα μονη μου αυτο το ταξιδι...Πιστευω θα εινι ταλαιπωρια με τον μικρο και δεν θα το ευχαριστηθητε...Αν εχεις καπου να τον αφησεις θα ειναι καλυτερα εκτος και αν δεν εμπιστευεσαι κανεναν...Εμεις αν παρει αδεια ο αντρας μου και παμε πουθενα ενα 3μερο θα τον αφησω στην θεια μου και νονα του την οποια εμπιστευομαι απολυα καλυτερα και απο εμενα..απλα ειναι αθηνα ρε γαμωτο...Ευτυχως ομως ολο τον Ιουλιο και Αυγουστο θα ειναι εδω...τι ωραια...

730ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Παρ Μάης 30, 2014 12:08 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν θελω να τον αφησω με τιποτα, οχι μονο γιατι δεν εμπιστευομαι κανεναν οσο εμενα η τον αντρα μου, αλλα γιατι θελω κ αυτος να χαρει. Θα ειναι 13 μηνων κ θα καταλαβαινει πια. Ανεκαθεν θαυμαζα τις οικογενειες που ερχοντουσαν με τα μωρα στα διαφορα ξενοδοχεια που εργαζομουν, δεν υπάρχει περιπτωση να δεις ξενο να αποχωριζεται το μωρο του για να παει διακοπες! Very Happy  κ πραγματικα ανυπομονω να παμε καπου ολοι μαζι. Επιπλεον κ το καλοκαιρι θα κανουμε διακοπες στο εξοχικο του αντρα μου στη Χαλκιδικη, κ πιστεψε με εκει οντως θα ειναι δυσκολα γτ θα εχω κ ολο το νοικοκυριο κ 2 αντρες!!!

731ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Παρ Μάης 30, 2014 12:31 am

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βουδαπέστη κι Ρώμη πήγα! πολύ ωραία κι τα δύο!!

Κι εμεις λέω να πάμε στο εξοχικό μας για καλοκαίρι(σάν την Χαλκιδική δεν έχει) αλλά o αντρας μου θα δουλεύει κι θα έχω τυψεις να τον αφήσω στην πόλη.από την, άλλη θα κάνει μπανακια το νινι κι θα ευχαριστηθουμς θάλασσα!!

732ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Παρ Μάης 30, 2014 12:49 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια κ εμεις μια απο τα ιδια. Δεν θελω να παω μονη μου με το μωρο, αν κ καλο θια ηταν να κανει τα μπανακια του. Θα παμε ολοι μαζι τον Αυγουστο. Χαλκιδικαρα δεν εχει! Εμεις ειμαστε Χανιωτη, εσεις?

733ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Παρ Μάης 30, 2014 12:52 am

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις νέα πλάγια! με αρέσει η χανιώτη! ελεύθερη όλο εκεί ήμουν έχω περάσει τέλεια!! εμένα δεν έχει άδεια o αντρας μου!!

734ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Παρ Μάης 30, 2014 12:57 am

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ροξαν μουυ σε καταλαβαινω...εγω ομως πραγματικα αυτο που χρειαζομαι ειναι 3 μερες μονη μου με τον αντρα μου σε ενα σπα...Εχουμε απο το 2011 να παμε καπου διακοπες..κ θεωρω οτι ο μικρος ειναι πολυ μικρος για να καταλαβει αν τον παρουμε μαζι...

Εαν ειναι χειμωνα προτεινω Βουδαπεστη δεν εχω παει αλλα η κολλητη μου ειναι αεροσυνοδος κ μου εχει πει τα καλυτερα...

Κοριτσια του πηρα πιπιλες για 6+ τις βαζω στο στομα του και αναγουλιαζει του ειναι μεγαλες...χαχα η φατσα εχει πολυ πλακα..

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβάκι κ εγω σε καταλαβαινω κ ευχομαι να πατε συντομα κ να περασετε τελεια!!! κ εγω το εχω αναγκη, αλλα δεν θελω να αποχωριστω τον ποκοπικο μου!

τι γελιο ριχνω με αυτο το μωρο.... σημερα την μπανανα του την πατησα με το πιρουνι κ το μηλο κλασικα στον τριφτη. Δεν του αρεσε του κυριου κ μετα την πρωτη μπουκια στραβωσε... Πηρα ενα μπισκοτακι της νουτριτσια που εχω κ το χτησιμοποιησα για κουταλι....εξαφανιστηκε κ το μπισκοτο κ τα φρουτα χα χαχ α!!!

Βιβακι μεχρι να συνηθισει ειναι, κ εμενα ετσι εκανε. Τωρα ομως οι μικρες που εχω του φευγουν απο το στομα, δεν μπορει να τις κρατησει.

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κοριτσια αισθανομαι ασχημα...Μονο εγω "δεν εχω" προβλημα να τον αποχωρηστω για 2-3 μερες??? Βεβαια θεωρητικα το λεω μεχρι τωρα δεν τον εχω αποχωριστει... Εχουμε τοσο πολυ αναγκη ομως για ενα διημερο...Ο αντρας μου κλεινει τωρα 4 χρονια χωρις αδεια...1 ρεπο τον μηνα παιρνει κ αμα το παρει κ αυτο...Πιο πολυ για εκεινον το θελω...

Μεταξυ μας ο αντρας μου θα εχει μεγαλυτερο προβλημα στην αποχωρηση...

βρε ροξαν λεσ ε?? να μην τις παρατησω να τις βαλω μεχρι να τις συνηθισει???

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Βιβακι, τι χαζα λες? δηλαδη εγω που δεν θελω να τον αποχωριστω αγαπαω πιο λιγο τον αντρα μου???χα χα χα

ειναι καθαρα στην ιδιοσυγκρασια του καθενος κ δεν σημαινει τιποτα μα τιποτα απολυτως ομως! Εμενα τις συνηθισε μετα απο 3-4 μερες παντως. Δως του λιγο χρονο.

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα! οι δικες μου κοιμουνται συνεχομενα απο τις 11 παρα εως τις 8-8.30, αλλα δε θηλαζουν. η μεγαλη ξυπναει απ τις 5.30 μια δυο φορες γιατι χανει την πιπιλιτσα της. η μικρη οπως πεφτει ετσι σηκωνεται! πολυ για ταξιδια κ για θαλασσες λεμε κ θα με πιασει στερητικο συνδρομο!!
πηγα βουδαπεστη οταν σπουδαζα βεβαια προσφατως δηλαδη- (πριν 10 χρονια!)τελεια ηταν κ πολυ οικονομικα τοτε. ειχα κανει τρελα ψωνια..εποχες πριν τα παιδια..

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσακια επιτελους εφτιαξαν το ιντερνετ τελικα του μικρου του ελειπε ο μπαμπας του αφου του εκανε μουτρα στην αρχη γυριζε το κεφαλι του να μην τον εχει στο οπτικο του πεδιο απο το ιδιο βραδυ κοιμαται σχεδον σερι στο παρκοκρεβατο του μαλλον ενιωσε ασφαλεια.Θα σας πω μετα και ιστοριες με ενα αλλο αγορακι που ειναι εδω και τελικα καταλαβαινω οτι εμεις τα μωρα μας τα υπερπροστατευουμε και καλα κανουμε βεβαια.
Φιλακια

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα μανες!
Mary μου αρέσει που την μια την λες μεγάλη κ την άλλη μικρή.!κ εμάς ετσι μας λένε οι δικοί μας που ειμαστε δυδυμες.πόση ώρα έχουν διάφορα;

Ήρθε η κοπελα κ μου ξεναεφτιαξε νυχακια!!τελεια.

Εμενα ο μικρός ξύπνησε στις 3 τον θηλασα κ μετα κπιμηθικε μέχρι τις 8.κ κοιμηθικε από τις 9 μισή.καλά ήτανκαι τα κορίτσια κοθμηθικαν ήσυχα.

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
.καλησπέρα και απο εμάς. Αχ με αυτά που ακούω όντως νιώθω πολύ τυχερη μαρακι. Εμενα Κοιμάται από τις 11 το βράδυ ως τις 9 το πρωί. Λέτε ν αλλάξει??? Φτου φτου μην την ματιασω...χαχαχαχα

ροξαν εγώ έχω πάει και Βουδαπέστη και Πράγα και Ρώμη και Βαρκελώνη...πρώτα θα έβαζα την Βαρκελώνη και μετά όλες τις υπόλοιπες. Ρώμη και Πράγα είναι πιο μικρές και γυριζονται πιο εύκολα με το μωρό.

βιβακθ αχ κι εγώ πόσο θα ήθελα ένα ταξιδάκι με τον αντρουλη μου χωρίς το μωρό...ύπνο, θάλασσα και πολλές αγκαλιτσες...πολλά ζητάω Ε???

Εβαψα κι εγώ τα νύχια σήμερα...αύριο έχω τα γενέθλια μου και είπα να ανανεωθω λιγάκι

σας φιλώ όλες

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααααα δεν το πιστευω εισαι διδυμη;; ειστε ιδιες; εμενα ηταν η καθεμια στο σακο της. εχουν 2 ολοκληρα λεπτα διαφορα! η μεγαλη ειναι η χριστινα η ξανθια κ η μικρη η βασιλικη πιο σκουρη! αν και δωσαμε τα ονοματα δεν μπορουμε να ξεκολλησουμε απ'το ''μικρη-μεγαλη''! οταν τις λεω με τα ονοματα κατι δεν μου καθεται καλα.. εσυ εισαι η μικρη η η μεγαλη; για πες πως ειναι η ζωη για τα διδυμα;; εγω σαν μοναχοπαιδι μαλλον δεν θα τις καταλαβω ποτε!

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
griniaroula νομιζα οτι μονο η δικια μου ειναι υπναρου! η μικρη μια δυο φορες τη βδομαδα ξυπναει 10! βασικα την ξυπναει η μεγαλη που τσιροκοπαει.. μου μοιασε το παιδι, εγω λατρευω τον πρωινο υπνο!! πριν τα παιδια οταν δεν δουλευα ξυπνουσα 12-13.οο.. αν δε ξυπνουσε η μεγαλη που ειναι πρωινο τυπακι-σαν το μπαμπα της- θα ριχνα κατι υπνους........
μηπως να κανα κ γ ω κανα νυχι; αναρωτιεμαι ποσο θα κρατησει!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς έχουμε 1 τεταρτο διαφορα.κ εμείς σε διαφορετικό σάκο.εμεις μοιάζουμε παρα πολύ.έχουμε τα ίδια χρώματα ίδια χαρακτηριστικά.η αδερφή μου είναι πιο αδύνατη,όχι ότι είμαι παχυα αλλά αυτή είναι αρκετά αδύνατη.η μικρότερη είμαι εγω.
Η ζωή με δίδυμα,Ε κοίτα στο μεγάλωμα δεν ξέρω να σου απαντήσω πως ένοιωθε η μαμά μας.ειμασταν βασικά πολύ ήσυχα παιδιάπαιζαμε συνέχεια μαζί,υπάρχει φυσικά παρά πολύ μεγάλο δέσιμο.θα είναι γενικά πολύ καλό παρεακι αν κρίνω από εμάς.τα δίδυμα γενικά έχουν έναν ξεχωριστό δεσμό που αν δεν είσαι δεν το νοιώθεις.

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ενα τεταρτο;σας γεννησε με φ.τ λογικα.. ναι κ γω ετσι ξερω οτι υπαρχει ισχυρο δεσιμο ιδιαιτερα σ τα κοριτσια. οι δικες μου συνεχεια θελουν να ναι κοντα, γελανε πολυ η μια στην αλλη αλλα ακομη ειναι νωρις για να τις αφηνω μαζι.. πεφτουν ξεγυρισμενες κλωτσιες, τραβαν μαλλια, βαζουν χερακια στα ματια..
εγω ακομη δεν το πιστευω οτι εχω 2 παιδια! τις κοιταζω καμια φορα, κοιταζω τα διπλα κρεβατακια κ λεω ειναι δυνατον;; ποτε γιναν ολα αυτα;;

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παντως στο μεγαλωμα ελπιζω να μη ζοριζομαστε ετσι μια ζωη οπως τωρα.. θα τα παιξω!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα σε βολέψει πιστευω που θα είναι ίδια ηλικία γιατί θα τις πηγαινοφερνεις μαζί σχολείο η στις δραστηριότητες τους θα έχουν κοινούς φίλους οπότε δεν θα βρησκεις τη μια μα χάνεις την αλλη.

748ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Παρ Μάης 30, 2014 10:01 am

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mary2 εμένα η θεία μου μεγάλωσε δίδυμα αγόρι κορίτσι, κι μόνη της, χωρις καμία βοήθεια! εδώ να σου πω ότι o πρωτις καιρος, o χρονος, ήταν η πιο δύσκολη περιοδος.γιατί μέχρι να ταΐσει το δεύτερο(αποστειρωσεις κτλ) ερχόταν πάλι η ώρα του φαγητού! αφού να φανταστείς έβαλε ρούχα στους 8 μηνες, ήταν μονιμως με πυτζάμα!
Μετά που θα αρχίσουν να παίζουν είναι σούπερ! έχουν πάντα παρέα, στο σχολείο μαζί, όλα ωραία! απλά στην αρχή είναι ταλαιπωρία!

mary2

mary2
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα παλι καλα που εχω τη μαμα μου .. σε καποια φαση με ειχε πιασει απελπισια! πνιγεται κ ο αντρας μου σε μια κουταλια νερο ρε γαμωτο.. ημασταν σε πανικο ειναι η αληθεια. ηθελα κ γω να παω για τσιγαρα κ να γυρισω σε 10 χρονια οπως ελεγε κ καποια μανουλα απο δω! η μαμα μου δυσκολευεται αρκετα, βγηκε τωρα στη συνταξη κ ηθελε να κατσει αλλα τα διδυμακια της το χαλασαν το σχεδιο! μακαρι να ναι οπως τα λετε ρε κοριτσια, να χαλαρωσουμε λιγακι!
δουλεια που χρειαζεται πανω απο τεταρτο δεν ανοιγω, παντα στη μεση μενει! καληνυχτα κ ονειρα γλυκα σε ολες..

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα. Εγώ είμαι αυτή με τα τσιγάρα,πείτε αλήθεια δεν τους καταλαβαίνετε λίγο αυτούς που έφυγαν κ δεν ξαναγυρισαν?

Νυστάζω,κάποιον πονάνε τα δοντάκια κ παΛο τον ξενυχτησαμε τον μακαρίτη.κ το μάτι γαριδα από τις 6. Κκάποια στιγμή πήγε να κλείσει μάτι κ νταααν η καμπάνα.δεν είναι παράνομο να χτυπάει 7 παρά? Βουδιστρια θα γίνω που είναι πιο ήσυχοι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις