Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

1ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Empty ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! Κυρ Απρ 06, 2014 10:56 am

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειπα να κανω την αρχη....

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
'Aντε, να γεμίσει κ αυτό το θεματάκι με τα όμορφα κατορθωματα των μωρων μας!

Βιβη καλή αρχη αύριο, περιμενουμε εντυπώσεις!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλοριζικο το καινούργιο μας θέματα κι!!!
Εύχομαι να γεμίσει απο ποστ που θα λένε για υπνους πολυωρους μωρακια χαρούμενα ήρεμα και φαγανα και ξεκούραστες μάνες!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994  τι ζητάμε πια;;

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλοριζικο το θεματακι μας...παλι ομως το ανοιξαμε στο"τα παντα για το νεογεννητο"...δ πειραζει!!!!

Ντεμακι απο το στομα σου&στου θεου το αυτι!!!

Βιβακι καλη αρχη!!!

Ναφς αρχιζεις κιολας φρουτα;;; Τα λαχανικα που λες ειναι για μεσημεριανο...δ νομιζω να σου βαλει λαχανικα απογευμα! Για ρωτα&πες μας&εμας!

Οσο για μενα...σε-ρνο-μαι! Δυστυχως την Παρασκευη επανηλθε η γαστρεντεριτιδα&μεχρι χτες ειχα"δρομολογια"! Δυστυχως υπαρχει μειωσει στο γαλα μου...η διατροφη μου δ ηταν καλη&ακομα δ εχω αναπληρωσει τα υγρα του οργανισμου, γαλα θα φτιαξει;;; Ο μικρος ανα2ωρο το πολυ θελει στηθος&γενικα εχει μια ανησυχια! Σημερα τον ξεκινησα ριζαλευρο...το τσακισε!!! Ντεμακι σε ποσες μερες σου επανηλθε η κανονικη παραγωγη γαλακτος;;;

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι  καλημεραα!
συνηλθες τωρα απο τη γαστρεντεριτιδα;
μολις συνηλθα πληρες τοτε ειχα παλι την κανονικη ροη κ το στηθος γεμιζε οσο πριν.δηλ ακομα κ οταν σταματησα ναπηγαινω τουαλετα η να ξανω εμετο ενιωθα μια εξαντληση για μια δυο μερες ;κομα η μια αισθηση αναγουλας ακομη οταν μετα απο 2-3 μερες περασαν κ αυτα τοτε επανηλθε το γαλα μου.
εμενα ομως επειδη ισως την περασε ταυτοχρονο με εμενα κ ο μικρος(εκανε πιο υδαρες κακακια κ πολλες φορες) δεν ετρωγε κ αυτος πολυ απ οτι θυμαμαι.
να σου π ω αν συνηλθες παρε μια δυο μπυρες χωρις αλκοολ να πηεις θυμαμαι οταν η ξαδερφη μου ειχε μιωση της ειπε η παιδιατρος.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειαααααα......τι χαλια καιρος ειναι αυτος...τα νευρα μου Twisted Evil 

Ντεμακι απο χτες ειμαι καλυτερα, με μια ελαφρα ανακατωσουρα στο στομαχι! Θ'ακολουθησω τη συμβουλη σου με την μπυρα&βλεπουμε...

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και πίνω μπύρες, πίνω μπύρες, πίιιιιιιιιινω μπύυυυυυυυυυυυρες!!!!!!!!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 4872 

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια καλησπέρα και από εμάς!!! Καλορίζικο το ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ θεματάκι μας!!!
Εμείς την παρασκευή είχαμε παιδίατρο, είμαστε 68 πόντους και 9100 γρ!!!! Ξεκινήσαμε και φρουτάκια, 4 μέρες αχλάδι μετά συν μήλο μετά συν Δαμασκηνο και μετά συν μπανάνα!!!! Αφού τα δώσω όλα αυτά μετά ξεκινάμε λαχανικά!!!! Την πρώτη μέρα πολύ ξινιλα η μπέμπα, είχαμε λιώσει στο γέλιο με τον άντρα μου, σήμερα το έφαγε σχεδόν όλο!!!!!
Μαράκι περαστικά σας, ελπίζω να είστε καλύτερα σήμερα!!!!

Φιλιά σε όλες τις υπόλοιπες!!!!!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nafs έγραψε:Και πίνω μπύρες, πίνω μπύρες, πίιιιιιιιιινω μπύυυυυυυυυυυυρες!!!!!!!!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 4872 


χαχαχαχα!!!!!και πόσο μου χει λείψει...παγωμένη μπύρα μεεζεκλικια και θέα την θάλασσα...αχ...αχ..αχ....

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που ειστε μανες;σας εχασα!!!καλοριζικο το θεματακι,με γερα κ ησυχα μωρακια,πολλα δοντακια κ τρελες μασες!!! Μαρακι πως εισαι; Ντεμακι κ εγω εχω ασπρισμα,μονο το μπανιο,αλλα κ αυτο μπελας ειναι!
Γκρινιαρουλα,τι περιμενεις;βουρ!!!
Ναφσακι τι κανετε με το φαγητο σας τελικα;
Βιβακι γκρινιαζει κ ο ησυχος της παρεας;δοντακια;;;

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα βρε κοριτσια ..

Μαρακι μου κ εδω που το ανοιξα θαυμα ειναι!!!! Μην ζηταν πολλα κ εσυ....ουτε καταλαβα πως το ανοιξα...

Παλι γκρινια σημερα...κ δεν με ενοχλει τοσο η γκρινια οσο η τσιριδα του...ακονη κ στον υπνο του ουρλιαζει κ δαγκωνει το δαχτυλο του...αφου του εχει κανει πληγη .. Ασε roxanne μου το ματιασα το παιδακι μου...

Εφτασε κ η μεγαλη μερα....φαγαμε βανιλια...κ οταν λεω φαγαμε εννοω ο μπεμπης τα ρουχα του τα χερια του ολοι παρεα ... Δεν ενθουσιαστηκε κ πολυ...στην αρχη την εφτυσε μετα εφαγε κ ξινιζε την μουρη του....ασε που εβαζε τα χερια του στο στομα κ πασαλεθψε τα παντα!!! Ποκυ γελιο ομως τον τραβουσα κ βιντεο...

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Οι μπυρες απεδωσαν&υπαρχει βελτιωση στη παραγωγη αλλα εχω ακομη για να φτασω τα προηγουμενα δεδομενα!!! Εμενα του αρεσει η κρεμα&την τρωει με ευχαριστηση...λγο το νερο σνομπαρουμε αλλα με τον καιρο θα το μαθει, δ τον φοβαμαι!!!!

Γκρινιαρουλα απο φρουτα ξεκινησατε ή&φρουτα??

Βιβακι κριμα στι αγορι σου!!! Καμια κρεμουλα, κτ για να τον βηοηθησει λιγο να ξεχαστει, δ εχεις? Οσο για τα χερια που λες κατα την διαρκεια της κρεμας, εχω το ιδιο θεμα...μονο που εγω του τα βαζω κατω απο τα λουρακια στο καθισμα, πιανει αυτα&ξεχνιεται για λιγο!!!! Βρες με κτ να του τα απασχολεις για να μην γινεται χαλια!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια,  πως κοιμηθηκατε? Εμείς μια χαρουλα,  πλέον κοιμόμαστε σερι τα βράδα.

Μαρακι πρωτα μονο φρούτα τρωμε και μετα τα λαχανικά. 
Φιλιά σε ολες σας

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε φιλες μου????
εγω χθες εκανα γενικη στην κρεβατοκαμαρα.το παω δωματιο-δωματιο.
χθες το απογευμα ηρθε κ η αδερφη μου με την μικρη κ εδω γινετε πανικοοοος!!!!!λεω να παω για τσιγαρα κ να μην ξαναγυρισω!! Laughing Laughing Laughing 

αυριο λεω να κανω γενικη στο παιδικο.

η μικρη χθες το βραδυ με αφησε αυπνη ξυπνησε ισα με 10 φορες!!!
αχ εγω χθες ηπια σαγκρια με την αδερφη μου.ποσο μου ελειψε!!!! cyclops ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 654316 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας προκομμενες κορες!

Ντεμακι, αν σε παρηγορει εγω το παω ντουλάπι-ντουλαπι, ουτε καν δωματιο-δωμάτιο. Τι ωραια η σαγκρια, κ εγω ηπια 1 ποτηρακι κρασι την παρασκευη κ ενιωσα αλλος ανθρωπος!

Ροξαν σε μελέταγα με τις αντλησεις σου. Τωρα δινω στην μπέμπα βιολογικό ρυζαλευρο με δικό μου γαλα κ καθε μερα ντουρου ντουρου να βγαλω γαλα για την κρεμα. Πώς το αντεχεις;;; Βαριεεεεεεεεεεμαιιιιιιι!

Μαρακι μπας κ τα πιες κ βλεπεις το γαλα διπλό;;; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994   Σε πειραζω, ελα επανερχεσαι!

Βιβακι υπομονη, ποναει το ψυχακι μαλλον... Εχει πλακα η κρεμα ε? Κ εμεις, παροτι την τρωμε (όχι βεβαια οτι εχουμε καταφερει ποτε να φαμε την ενδεδειγμενη ποσότητα...), τα κανουμε ολα λίμπα. Ευτυχως της εχω παρει μια τεραστια πλαστικη σαλιάρα που στο κατω μερος γυρνα σαν σακουλακι, κ κάπως γλιτωνουν τα ρουχα...

Γκρινιαρουλα, τι γυναικαρα ειναι αυτη;;;; Φτου φτου! Να ρωτησω το φρουτο το τρωτε πρωί ε? Απλα το περνας στο μουλτι κ το δινεις; Ειπα να δωσω κ στη δικια μου σημερα, αλλα προτιμησα να παμε για καφε.Τουμοροου δεν την γλιτωνει, θα δοκιμασει μηλο! Πηρα κ βιολογικα, αλλο γελιο αυριο!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera kalispera ola mazi....
Sto tsak prolava to fai na min kaei...gkriniaze o mikros k asxoliomoun mazi tou k to ksexasa...

Ase nafsaki pagkosmios ginete...tha pao na paro k ego tetoies saliares. .
Exoun omos poly gelio...
Emeis tha fame 2evdomades vanilia k meta tha mpoume frouto krema k meta apo 2 evdomades laxanika....
Mou eipe i paidiatros na tou ftiaxo programma...stis 7 toproi gala stis 10 froutokrema stis 2 fagito stis 5-6 vanilia k to vrady gala...

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nafs έγραψε:Γεια σας προκομμενες κορες!

Ντεμακι, αν σε παρηγορει εγω το παω ντουλάπι-ντουλαπι, ουτε καν δωματιο-δωμάτιο. Τι ωραια η σαγκρια, κ εγω ηπια 1 ποτηρακι κρασι την παρασκευη κ ενιωσα αλλος ανθρωπος!

Ροξαν σε μελέταγα με τις αντλησεις σου. Τωρα δινω στην μπέμπα βιολογικό ρυζαλευρο με δικό μου γαλα κ καθε μερα ντουρου ντουρου να βγαλω γαλα για την κρεμα. Πώς το αντεχεις;;; Βαριεεεεεεεεεεμαιιιιιιι!

Μαρακι μπας κ τα πιες κ βλεπεις το γαλα διπλό;;; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994   Σε πειραζω, ελα επανερχεσαι!

Βιβακι υπομονη, ποναει το ψυχακι μαλλον... Εχει πλακα η κρεμα ε? Κ εμεις, παροτι την τρωμε (όχι βεβαια οτι εχουμε καταφερει ποτε να φαμε την ενδεδειγμενη ποσότητα...), τα κανουμε ολα λίμπα. Ευτυχως της εχω παρει μια τεραστια πλαστικη σαλιάρα που στο κατω μερος γυρνα σαν σακουλακι, κ κάπως γλιτωνουν τα ρουχα...

Γκρινιαρουλα, τι γυναικαρα ειναι αυτη;;;; Φτου φτου! Να ρωτησω το φρουτο το τρωτε πρωί ε? Απλα το περνας στο μουλτι κ το δινεις; Ειπα να δωσω κ στη δικια μου σημερα, αλλα προτιμησα να παμε για καφε.Τουμοροου δεν την γλιτωνει, θα δοκιμασει μηλο! Πηρα κ βιολογικα, αλλο γελιο αυριο!


Ναι ναφς, το λιωνω στο μπλεντερ και προσθετω λιγο νερακι νσ γινει κρεμωδες, κατατις 12 το τρωμε και ριχνουμε ΤΟ γελιο με τον αντρα μου!!!!! Ααα κι εμεις βιολογικα πηραμε αυριο προσθετουμε και το μηλο, για να δουμε πως θα της φανει!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιααλλη μια φορα ειμαι στα μαχαιρια με την μεγαλη κορη.αυτο το παιδι πολυ με σκαει.νιωθω πως δεν μαγαπαει καθολου.


ο μικρος απο τις γουλιες που βγαζει συγκαικε στο προγουλακι του.πω πω τον λυπαμαι παρα πολυ.τωρα του βαζω σουντοκρεμ.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nafs έγραψε:
Ροξαν σε μελέταγα με τις αντλησεις σου. Τωρα δινω στην μπέμπα βιολογικό ρυζαλευρο με δικό μου γαλα κ καθε μερα ντουρου ντουρου να βγαλω γαλα για την κρεμα. Πώς το αντεχεις;;; Βαριεεεεεεεεεεμαιιιιιιι!

Μαρακι μπας κ τα πιες κ βλεπεις το γαλα διπλό;;; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 215994   Σε πειραζω, ελα επανερχεσαι

Επανηλθα ευτυχως γτ πραγματικα θα με εριχνε πολυ αν μου κοβοταν το γαλα!&εγω επιχειρησα να του δωσω βιολογικη σημερα με νερο ομως, αλλα ηταν ανοστη εντελως&δ του αρεσε! Θα την φτιαξω μια μερα με δικο μου μπας&δω διαφορα!

demaki88 έγραψε:Γιααλλη μια φορα ειμαι στα μαχαιρια με την μεγαλη κορη.αυτο το παιδι πολυ με σκαει.νιωθω πως δεν μαγαπαει καθολου.


ο μικρος απο τις γουλιες που βγαζει συγκαικε στο προγουλακι του.πω πω τον λυπαμαι παρα πολυ.τωρα του βαζω σουντοκρεμ.

Πολυ ζορικη η μεγαλη σου...ο αντρας σου δ μπορει να της τριξει λιγο τα δοντια, οταν θα ειναι εκει;;; οσο για το μικρο, ακομα σου βγαζει γουλιες;;; μαλλον δυσκολευεται να χωνεψει! Τρωει γρηγορα;;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μαρακι27 στις Τρι Απρ 08, 2014 12:37 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Α!μεθαυριο αρχιζουμε φρουτα!!!&εγω αυριο αρχιζω zumba...)

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφσακι, καταλαβες τι περναω τοσο καιρο? Ειναι ζορικο, κακα τα ψεμματα, αλλα ας οψεται το καμαρι μου, γι αυτον τα πάντα όλα!!! Με τρελανε λιγο σημερα, δεν κοιμηθηκε σχεδον καθολου ολη μερα, κ ενω γκρινιαζε το ματι γαριδα, τα ειδα ολα!!!

Μαρακι μην στεναχωριεσαι, ετσι μωρε κοβεται το γαλα? Με γαλα να του το φτιαχνεις, αλλιως ειναι πολυ ανοστα! Μην νομιζεις, κ αυτα θελουν τις ωραιες γευσεις!!!

Ντεμακι, χαρα στο κουραγιο σου, ηρωας!!!

Βιβακι, εχω κ εγω να θυμαμαι ενα καμμενο σπανακορυζο γιατι γκρινιαζε ο κυριος κ μ ειχε παρει τα μυαλα!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα εγω εχω να θυμαμαι ς2 καμενες πιπιλες.τις εβαλα να βρασουν στο μπρικι κ τις ξεχασα οαο θηλαζα.κολλησαν στο μπρικι.
μαρακι ρευετε αμεσως κ πολλες φορες δεν ξερω τι δεν παει καλα.ελπιζω με τις τροφες να τα παμε καλυτερα.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια! Μανουλίτσες τι κάνετε? Τα μπεμπίνια σας??? Εμείς είχαμε μια σχετικά καλή νύχτα αλλά κάθε βράδυ που τον βλέπω να κοιμάται σκέφτομαι ότι ΠΡΕΠΕΙ να γυρίσω στην κρεβατοκάμαρα& να τον αφήσω να κοιμάται μόνος του ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! 534787 &να πηγαινοέρχομαι για όταν θα με χρειάζεται!...πολύ δυσκολεύομαι να πάρω την απόφαση Crying or Very sad   Εμένα πάλι μου κόλλησε το ρύζι μια μέρα που ο μικρός γκρίνιαζε...βρώμισε όλο το σπίτι!
Κοριτσάκια έχω θεματάκι που χτες έκανα την σκέψη&κατάλαβα πως κτ μπορεί να έχει...τα μεσημέρια που μου κοιμάται 1 με 2 ώρες μου ξυπνάει με κλάματα&δ μπορεί να συνέλθει με τπτ...αυτό γίνεται κάθε μεσημέρι! Όπως επίσης κπ βράδια ενώ πέφτει για ύπνο ήρεμος&φαγωμένος, στη 1-1,5 ώρα μετά ξυπνάει με κλάματα, κλαίει κάνα 5λεπτο, μετά ηρεμεί&συνεχίζει τον ύπνο του! Γτ το κάνει αυτό?

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα!
Βλέπω όλες το χουμε καψει το φαγητο εστω μια φιρα! Εγω κοτοπουλάκι, το ειχα στην κατσαρόλα κ μου καραμελωσε το πορτοκαλι που ειχα ριξει. Κ το λιγουρευόμουνννννννννν!

Εμεις ειχαμε καλή νυχτα, 1 ξυπνημα μεσα στη νυχτα, πταισμα όμως δεν το συζητώ!

Μαρια κ μενα μου το κανει αυτο το μεσημερι αν κοιμηθει πανω από 1 ωρα. Υπέθετα ότι της πεφτει βαρυς ο μεσημεριανός ύπνος!

Όσο για την εξοδο από το παιδικό, μην το πολυσκεφτεις αλλο, καντο σημερα. Νομιζω η δικια μου αρχισε να κοιμαται καλύτερα κ περισσοτερο οταν δεν ειμαι εκει. Αλλωστε αν χρειαστει, το κρεβατι ειναι στο δωματιο, δεν φευγει!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aaaaaaxxxxx κοριτσια μου τι επαθα η ερμη!!!επλυνα τα χαλια.κ τα σηκωσα να τα απλωσω ετσι με τα νερα κ τωρα με εχει πιασει η μεση.εκανα κ γενικη στο μισο σπιτι.το υπολοιπο θελω να το βαψω πρωτα.

εχω να πω ενα τραγουδακι!!!!μααααυρη μαααααυρη μαυρη μου χεις κανει τη ζωη μου!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=jZJ8gMoxhjw ΟΠΑ!!!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Ντεμακι πως τα καταφερνεις;εγω ε προλαβαινω δυο πιατα να πλυνω κ το καμαρι μου σηκωνει την γειτονια στο ποδι!ουτε σιαμαιοι να ειμασταν,ολη μερα κολλημενος πανω μου! Περιμενω να κοιμηθει μπας κ κανω καμμια δουλεια κ ο ατιμος εκει,το ματι γαριδα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις