Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας βρε κοριτσια...

Τρεχουμε και δεν φτανουμε...που χρονος για υπολογιστη....

Εμεις ολη μερα σημερα την βγαλαμε αγκαλιτσα...Πολυ γκρινια...

Αυριο εχουμε παιδιατρο και εμβολια...Αλλη γκρινια απο εκει...Ευτυχως ερχονται οι γονεισ μου να με παρουν αυριο να παμε στο χωριο μας οποτε θα ξεκουραστω αρκετα...ΔΛΔ δεν θα κανω τιποτα απολυτως......!!!!ΑΧ πως το περιμενω...!!!!

Ευτυχως αρχιζει και συνιθιζει την βανιλια...Στις πρωτες 2-3 κουταλιες γκρινιαζει αλλα μετα σταματαει και το αδειαζει το μπωλ...

Για να δουμε αυριο θα μας δωσει φρουτοκρεμα???

Εσας τι κανουν τα μπεμπακια σας...


Ασχετο βρε κοριτσια αλλα απο οταν γεννηθηκε στα μπιμπερο εχω τις 0 πιπιλες μονο που τους εχω ανοιξει τις τρυπες...Πρεπει λετε να τις αλλαξω??? Οπως και τις πιπιλες του???

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβακι εγω πιπιλες αλλαζω καθε διμηνο,καθως κ τις θηλες απο τα μπιμπερο. Αναλογως βεβαια κ ποσο το χρησιμοηοιεις,εγω εχω 3-4 κ τα βαζω εναλλαξ. Γιατι γκρινιαζει το ψυχακι σου,τ επαθε; Απο αγκαλια κ εμεις αλλο τπτ! Περιμενω πως κ πως την πεμπτη να παμε γιατρο κ εμεις! Δν μ λετε,ξεκινησαν να καθονται τα μωρα σας;να μπουσουλανε;εμενα καθεται αρκετα καλα,του αρεσει κιολας κ προσπαθει να μπουσουλησει αλλα δν τα καταφερνει.μυστηριωδως ωστοσξ σουρνεται στο κρεβατι κ αλλαζει θεση!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα ομορφες!

Βιβη κ εγω ετσι εχω ακούσει, ότι αλλάζεις τις θηλες μετα απο καποιες χρησεις.

Μαριά πώς πάνε οι ετοιμασίες? Ανεβασε μας να δουμε καμια φωτο!

Ντεμακι οι μικρες σου ειναι στη φωτο? τις εκλεισες φυλακη??? χαχαχαχα!

Ροξαν η δικια μου ψιλοκαθεται, αν χανει την ισορροπια αν δεν εχει στηριγμα. Επίσης αν την βαλω μπρουμτα σερνεται. Μονο που δεν μου γυρναει ρε παιδια, ενω την βλέπεις ότι εχει δυναμη, δε λεει να γυρισει με τιποτα! Βεβαια ο παιδιατρος τη βρηκε μια χαρα, αλλά ο μπαμπας της αγχωνεται!

Εμείς τρωμε πολύ τις τελευταιες μερες, ποναει το στηθος μου μάσα-μασα παρότι εχουμε και 2 γευματα μεσα στη μερα. Χθες δοκιμασε κ μπανανα, απορω με τοσο που τρωει πώς είναι το πιο μικρό μωρό! Τουλάχιστον να της μεινει αυτο να μην τυραννιεται με διαιτες οταν μεγαλώσει. Ετσι ηταν η μαμα μου, για να παρει κιλό έπρεπε να φαει εναν σκασμό!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑ ΟΧΙ ΝΑΦΣ ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ!! Razz Razz Razz 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που είστε βρε τσουπρες;;
Να σας πω τα νέα.οι μικρές έχουν μπούκωμα κ ακούω κ στου μικρού τη μυτούλα ένα χρου χρου.ελπίζω να μην μου αρρωστησουν!!
Ο μικροςμαλλον περανει άλμα.τις εβδομάδες βέβαια σταμάτησα να τις μετράω οπότε κ δεν ξέρω σίγουρα αλλά δεν μπορεί,κοντευουμε να γίνουμε σιαμαια .ο θηλασμός κρατάει μια ώρα κ βάλε θηλάζει ανά 2-2,5 ώρες αλλά τουλάχιστον το βραυ κοιματε.
Την μέρα δεν κάθετε στο καρότσι.θέλει αγκαλιά.έχω κουραστεί παρά πολύ.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δ εχω καταλαβει καθολου μ.βδομαδα με τον μικρο...περναμε οι μερες σα νερακι, τρεχω με την βαφτιση&ακομα σε ονομα δ καταληξαμε!!!ναι, ναι φιλες μου την αλλη κυριακη ειναι η βαφτιση&ονομα δ αποφασισαμε ακομα!

Ναφς φωτο θα βαλω μαζεμενες...δ εχω χρονο να κατσω να τις επεξεργαστω για να χωρεσουν!

Βιβακι καλη ξεκουραση ευχομαι!

Ντεμακι περαστικα στα ζουζουνια σου! Σπασιμο ν'αρρωσταινουν τετοιες μερες!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μαστε κ εμεις! Πολυ τρεξιμο σημερα ρε κοριτσια... Πηγαμε κ γιατρο, ειχαμε εμβολιο. Δεν κλαψαμε καθολου Very Happy Very Happy Very Happy  ειμαστε δυνατα αντρακια! Φτασαμε τα 7 κιλα! κ τους 67 ποντους. Ξεκιναμε φρουτα αυριο κ νερο. Αποστειρωση τελος επιτελους! Ανυπομονω!! πρωτο φρουτο μας εδωσε μπανανα, μετα απο μια εβδομαδα μηλο κ μετα αχλαδι. Παραλληλα συνεχιζουμε την κρεμα μας, απλα την βαζουμε το πρωι.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι πες μας ποια ονόματα έχεις κατά νου να κάνουμε γκάλοπ..

Εγω λέω σήμερα να πάω τον μικρό να τον ακούσει μη μου κάνει καμία βρογχιολιτιδα Πασχαλιάτικαφφοβάμαι πατά πολύ.όταν ήταν η μεσαία μου 5 μηνών την είχα στο νοσοκομείο με βαρυα βρογχιολιτιδα 2 φορές.αν και μόνο μυξα έχει ο μικρός αλλά δεν ξέρω το ένστικτο μου μου λέει να πάω.

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περατικά σας ντεμακι, ελπίζω να μην ειναι τιποτα!

Ροξαν, προσεξε μη σου κανει δυσκοιλιοτητα σκετη η μπανανα. Εμεις στουπώσαμε λίγο κ τωρα της εβαλα κ λιγο πορτοκαλι κ επανηλθε!

Μαρία, εεεεεεεεεεεεεχετε καιρό ακόμα! Πειτε στο νονο να αποφασίσει, χεχε!

Εμεις λίγη γκρινια εχουμε αλλα δεν πειραζει, ειναι καλό το ψυχακι μου. Πολύ φαί ρε παιδιά, ενα μπολ κρεμα κ στηθος δεν την φτανουν! Με εφαγε το σκατοπαιδο!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσια καλη ανασταση να εχουμε και να χαιρομαστε τα μπεμπακια μας!!!

Μαρακι ουτε κι εγω εχω καταλάβει καθόλου οτι ερχεται πασχα με την μπεμπα, περναει ο καιρος ετσι!!!! Την αλλη κυριακη εχετε βαπτιση??? Αντε με το καλο, μην αγχωνεσαι και κοιτα να το απολαυσεις!!!

Ροξαν φρουτακια ε? Αχ θα ριξετε πολυ γελιο...Χαχαχαχα . Εμεις με το που φαγαμε φρούτα αμεσως αλλαξαν τα κακα της, τι πραγμα κι αυτο!!!! Και να φανταστειτε τρωμεκαι κμπόλικα δαμασκηνα! !!!

Ντεμακι ελπιζω να μην εχετε κολλησει τπτ, πηγαιντε καλυτερα στον γιατρό μην εχεις τρεχαματα πασχαλιατικα!!!!

Φιλακια πολλά ααααααααααααααα

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και απο εδώ αν και μεσημέριασε! Εμάς πάλι η ώρα του φαγητού είναι ώρα παιχνιδιού...κάνει μπουρμπουλήθρες με το νερό, φυσάει την κρέμα&γινόμαστε χάλια απο πάνω μέχρι κάτω...πολύ γέλιο!!!! Ελπίζω την Κυριακή να είναι καμία μέσα για να πω τον πόνο μου...Πάσχα στα πεθερικάΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 966307 
Τα ονόματα που έχουμε κατά νου είναι με σειρά προτίμησης απο εμάς:
Φίλιππος
Εμμανουήλ
Απόστολος
Άγγελος
Μιχάλης
Πέτρος
Παύλος
......για ψηφίστε...

Ντεμάκι βουρ στο γιατρό&περιμένουμε νέα...κρίμα το ψυχάκι ν'αρρωστήσει πασχαλιάτικα!

Ναφς αμα το αφήσω στο νονό είναι ικανός να τον πεί '' Φρίξο- Φωκίωνα" affraid affraid affraid ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 966307 

Γκρινιαρούλα&Ροξάν ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 417472 

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ψηφίζω Φίλιππο και Μιχάλη!!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ψηφίζω άγγελο κ Πέτρο.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω μοναξιές...ο άντρας πήγε εκκλησία&εγώ έμεινα σπίτι γτ ο μικρός το απόγευμα μετά την κρέμα έκανε εμετό...το ψυχάκι μου, το λυπήθηκε η ψυχή μου!!!! Όλες εκκλησιαζόσαστε????

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι ψηφίζω Άγγελος ή Φίλιππος! κ επειδή δεν θα βγαλεις ακρη απο εμας καθως θα σου τα πουμε ολα (χε χε) βαλτε το μια κληρωση!!! Wink 

Εμεις θα τον πουμε Γιαννη, τον φωναζουμε Γιαννίνο κ ηδη γυρναει καθως ετσι τον λεμε απο τοτε π γεννηθηκε!

Πριν λίγο γυρίσαμε απο τo mediterranean cosmos, πηγαμε με την μαμα μου κ τον μικρο. ψωνισαμε τελεια πραγματα, του ανανεωσαμε ολη την γκαρνταρομπα (ολα του μικρυνανε!!!) κ πηρα κ εγω δυο πραγματακια. Στον αντρα μου πηρα δωρακι κινητο κ στη μαμα μ ρολοι! αυτα ειναι ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 7!!! - Σελίδα 3 215994 

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι κι εμείς σπίτι μειναμε γιατί δεν ήθελα να βγάλω την μπεμπουλα στο κρυο!!!!

Ροξαν με γεια τα ρουχαλάκια κσι τα δωράκα σας...αχ θέλω κι εγώ ανανεωση....ΤΩΡΑ!!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!
Εμείς χθες πήγαμε εκκλησία.ο μικρός στο μάρσιπο νια ζαρα.αλλά ρε κορίτσια μέσα στη μέρα θέλει συνέχεια να ασχολούμενος μαζί του.όλη μέρα αγκαλιά.το ξεσνεριστικε κ ο άντρας μου.αυτό το μωρό ήταν το πιο ήσυχο τι έπαθε τώρα;
Τέλος πάντων.
Οι δουλειές δεν τεκειωνουν ποτέ.αύριο έχω Εγω τραπέζι κ έχω ν; κάνω καθαριότητα κ σίδερο σήμερα.ακόμα δεν έχω αποφασίσει τι θα Β;πω το βράδυ.γλυκό για αύριο θα κάνω προφιτερολ.οωπωπωπω!
Ο μικροςωαπο την χθεσινή μυξα σαν να έχει λιγότερη.μίλησα με την παιδίατρο κ του ξεκινησα σταγόνες tobradex ,αυτά τα νέα.
Α γι; τα ρούχα κ Εγω του έκανα ανανέωση κ στα κορίτσια κ αυτά που δεν κάνουν πια στον μικρό κ στην μικρή τα έδωσα.της μεγάλης τα κρατάω για την μικρή.

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα βρε κοριτσια και χρονια πολλα...!!!
Μαρακι ψηφιζω Φιλιππος η Αγγελος...

Χαθηκαμε λιγο λογω χωριου...
Πηγαμε παιδιατρο προχτες...
8.900 και 69 ποντους το βαρελακι μου...
Εχει παθει πλακα η παιδιατρος με τον μπεμπη....Τον εξεταζει κ αυτος ξεκαρδιζετε στα γελια...
Ξεκινησαμε φρουτο...πρωτα αχλαδι...με το οποιο ξετρελαθηκε...αυριο προσθετουμε κ μηλο κ μετα απο τρεις μερες κ μπανανα...πορτοκαλι οχι ακομη μου ειπε ειναι νωρις...
Και πρωτη του μηνα ξεκιναμε κ φαγητο....
Οσο για την βανιλια το απογευμα ουτε να την βλεπει δεν θελει...τσιριζει κ την φτυνει κ μου ειπε η παιδιατρος να την σταματησω κ να του δινω γαλα...
Εχτες τον πηγα στον επιταφιο μονο στην εκκλησια κ ο χαζουλης νανουριστηκε κ κοιμηθηκε στην αγκαλια μου τον πηρα κ πηγαμε σπιτι...σημερα θα τον αφησω με την προγιαγια του γτ θα κοιματε δεν τον παιρνω μαζι...
Αυτα απο εμας....Καλη Ανασταση κ καλα να περασετε αυριο...

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!!!!καλή Ανάσταση να έχουμε με υγεία πάνω απολα!!!
εμείς σήμερα είχαμε πάει στη μαμά μου και φτιάξαμε το κοκορέτσι , αύριο θα ψήσουμε εκεί. Σήμερα θα φάμε την μαγειρίτσα σπίτι μας έφτιαξα κι εγώ προφιτερολ, ντεμακι, την συνταγή της αργυρως με τα μπισκότα ορεο!!!!!κόλαση!!!!η μπεμπουλα θα μείνει σπίτι με την γιαγιά της και θα πάμε οι υπόλοιποι εκκλησία.
Βιβακθ μπράβο το αντρακι σου!!!!είδες που δεν τα θέλει τα έτοιμα????κοψτα και δώσε στο παιδί φρέσκα φρουτάκια!!!!! ;-)

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορες!!εμείς χθες ήμασταν στον επιταφειο,μια χαρά ο μικρός.κ τα κορίτσια ήσυχα.
Σήμερα θα πάμε στην Ανάσταση όλο το team.
Φαΐ για το βράδυ δεν έφτιαξα δεν έχω άλλες αντοχές.νιώθω ερείπιο.σήμερα σκουπισα σφουγγαρισα με το μωρό στο μάρσιπο.έχει πάθει κόλλημα μαζί μου.κ τηγανισα θηλαζοντας.κατά τ'άλλα αύριο έχουμε εδώ τραπέζι.δεν ξέρω πως θα βγάλω την αυριανή μέρα.θα θελα μια γυναίκα να την έχω όλη μερα σπίτι για μια βδομάδα να μην κουνιεμαι καθόλου.να αραξω.κ από τον άντρα μου βοήθεια καμία ρε γαμ@@το.δεν κουνάει το μικρό του δαχτυλάκι.αντί αυτού μου κάνει κ ακαταστασειες.χθες έκλαιγα από την κούραση,σήμερα το ίδιο.κ βασικά όχι από την κούραση αλλά από την αγανακτηση που δεν με καταλαβαίνει.
Σας κούρασα πάλι το ξέρω αλλά τα γράφω εδώ για να τα ακούω μόνη μου.ουφ.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε Ντεμάκι τι τα θες τα τραπεζώματα με 3 παιδιά&χωρίς καμιά βοήθεια??? Μπράβο σου πάντως για το κουράγιο...εγώ δ θα το τολμούσα! Ίσα-ίσα ο μόνος λόγος που με χαροποιεί αύριο που θα κάνω Πάσχα αλλού, είναι οι ετοιμασίες&η λάντζα μετά!

Βιβάκι μπράβο στο αγοράκι σου!!!

Εγώ πάλι είχα 4 πλυντήρια για σίδερο&ξεπατώθηκα όλο το απόγευμα! Πριν λίγο έκανα μπανάκι&τώρα άραξα μιας&δ θα πάω εκκλησία...θα μείνω με τον μικρό!

Καλή Ανάσταση σε όλες! Με υγεία η αυριανή μέρα&καλά να περάσετε!Φιλάκια!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλη ανασταση τσουπρες! Κ εμεις δυσκολη μερα,αλλα ευχαριστη παραλληλα! Ηρθε η μαμα μ,απο χθες κανουμε δουλειες παρεα κ μοιραζομαστε τις αγκαλιες τ μωρου!!! Ετοιμαζομαστε για εκκλησια τωρα,θα παμε μ τν αντρουλη μ,ο μικρος θα μεινει μ τ γιαγια.Εφτιαξα κατι ψιλολογια για μετα να τσιμπησουμε γτ ολη μερα με βλακειες ειμαστε! Βιβακι γιγαντας!!! Ντεμακι καλο κουραγιο κ τν αντρα μια παντοφλιτσα! Μαρακι..σωστη σε βρισκω! Γκρινιαρουλα κ Ναφς τα φιλια μας!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρόνια πολλά φίλες μου.Χριστός Ανέστη.υγεία να έχουμε πανω απ Ολα.να περάσετε ομορφα!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρονια πολλα με υγεια! να χαιρομαστε τις οικογενειες και τα παιδακια μας! το πρωτο τους Πασχα!!!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη...τι κανατε κοριτσια???πως τα περασατε???

Εμενα ο μπεμπης εχει αφινιασει....ολη μερα χορευει γελαει κ εμαθε κ βγαζει την γλωσσα του κ μας κοροιδευει...Ασε που εχει κλαταρει...θα κοιματε μια εβδομαδα για να συνελθει..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις