Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
179 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 179 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια !!! Τώρα υπάρχει και το ηλεκτρονικό ξεμάτιασμα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
https://www.youtube.com/watch?v=gIVidCBr0v4
Καλού κακού όμως διαβάστε και την ευχή που σας παράθεσα παραπάνω!. είναι πιό απτοελεσματική [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κ εγω πιστευω... πως γινεται οταν με ξεματιαζουν να αισθανομαι καλυτερα??? Ψυχολογικο ειναι????

melina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια,
Εγώ δεν πιστεύω με τίποτα στο μάτι. Δεν έχω ξεματιάσει ποτέ τα κορίτσια μου και απαγόρευσα και στην πεθερά μου να το όταν η κόρη μου ήταν μολις μηνών. Θεωρώ ότι είναι καθαρά θέμα αυθυποβολής και όταν τα μωρά κλαίνε έχουν λόγο, όχι γιατί είναι ματιασμένα.
Ευχαριστώ
Smile

Σοφία Τ.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω οσο κι αν πολλοι προσπαθουν να με πεισουν για το αντιθετο,δεν πιστευω στο ματι.Με τη λογικη αυτη, η κορη μου που απο μικρη ηταν και παραμενει μια κουκλα,θα επρεπε να ειναι συνεχεια "ματιασμενη".Παντα κατι αλλο φταιει για εμενα οταν ενα παιδακι ταλαιπωρειται απο κατι:ενας πονος,κακη διαθεση,κουραση....Οχι παντως το "ματι"! Razz

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
k bebaio to pisteuw, to mati skotwnei anthrwpo, etsi leme emeis edw stin karditsaotan ta matia trexoun dakrua xwris logo otan thes na xtupas to kefali sou ston toixo apo ton pono k otan den mporeis na elekseis to stoma sou apo to xasmourito...otan deis to ladi na skaei panw sto nero einai na min pistepseis?a!k otan deis to katw meros tou flitzaniou na spaei k na peftei otan rixneis ti stagona tou laddiou afto pou na ofeiletai?

ndim

ndim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑΖΟΥΝ ΤΗ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΤΟ ΖΗΠΟΥΝΑΚΗ ΤΗ ΜΟΥΤΣΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΤΗ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΟ ΠΑΝΤΑ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Smile

k.t.k.


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κι εγω πιστευω στο ματι οπως αλλωστε και η εκκλησια μας αλλα οχι και τοσο πολυ στο ξεματιασμα και στα ματακια που φοραμε στα μωρα!!!!ρωτησα τον πνευματικο μας και μου ειπε οτι δεν υπαρχει καλυτερο "ξεματιασμα" απο το να λεμε την προσευχη μας αλλα και να την πιστευουμε!οσο για τα μωρακια αρκει μια παναγιτσα ή ενα σταυρουδακι κι αν νομιζουμε πως ειναι ματιασμενα απλα να λεμε την προσευχη μας γι αυτα!εγω αυτα κανω και παντα πιανουν!!! I love you

gogo


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έχω ακούσει πάρα πολλά για το μάτι...
Πιστεύω ότι για όλα υπάρχει εξήγηση...το μάτι απλώς είναι μια εύκολη λύση...για να λύνουμε τις απορίες μας...

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
k.t.k. έγραψε:κι εγω πιστευω στο ματι οπως αλλωστε και η εκκλησια μας αλλα οχι και τοσο πολυ στο ξεματιασμα και στα ματακια που φοραμε στα μωρα!!!!ρωτησα τον πνευματικο μας και μου ειπε οτι δεν υπαρχει καλυτερο "ξεματιασμα" απο το να λεμε την προσευχη μας αλλα και να την πιστευουμε!οσο για τα μωρακια αρκει μια παναγιτσα ή ενα σταυρουδακι κι αν νομιζουμε πως ειναι ματιασμενα απλα να λεμε την προσευχη μας γι αυτα!εγω αυτα κανω και παντα πιανουν!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

συμφωνώ!

eirini25

eirini25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσακια μου και εμενα το ιδιο μου εχει συμβει πολλες φορες....παιρνω τη μαμα μου τηλεφωνο και ξεματιαζει το μπουμπουκι μου και μετα ηρεμει.....συμπτωση?????

ageliki_k25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και φυσικά το πιστεύω....δεν γινεται στα καλα του καθουμένου εκει που ειναι ηρεμο ξαφνικα να γκρινιαζει...
εγω της φοραω παντα ματακι...να φανταστειτε 2 μου έσπασαν κ τις 2 φορες την είχε δει ενα συγκεκριμενο ατομο...σύμπτωση??
μπα δεν το νομιζω...αφου κ η εκκλησια εχει ευχη κατα της βασκανιας...ευτυχως ο γαμπρος μου ξερει να ξεματιαζει κ οποτε χρειαζεται πεφτουν τα απαραιτητα τηλεφωνα... Very Happy

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ifigeneia έγραψε:Δεν το πίστευα μέχρι που είδα το Μαράκι να ηρεμεί μετά από 2 ώρες γκρίνιας και κλάματος. Ήταν δεν ήταν 3 μηνών. Μετά από βόλτα όλα αυτά. Ένα μωρό που δεν έκλαιγε ούτε για το γάλα!

Και σήμερα, που είναι 21 μηνών, την ξεματιάζω κάθε βράδυ.
Κάνουμε και προσευχή και κοιμάται σαν πουλάκι.
Όταν κλαίει και χασμουριέται και της τρέχουν τα σάλια και κοκκινίζουν και γυρνάνε τα μάτια της... Τι να υποθέσω?
Shocked
Χωρίς να θέλω να επιβάλω τη γνώμη μου...Από όσο ξέρω τα παιδάκια μετά τη βόλτα κουράζονται και το φυσιολογικό είναι να χασμουριούνται! Με το χασμουριτό τρέχουν πάντα σάλια (και στους μεγάλους ανθρώπους, αλλά εμείς το ελέγχουμε). Πολλές φορές κοκκινίζουν και τα μάτια μας με έντονο χασμουριτό, ιδίως όταν είμαστε πολύ κουρασμένοι (τα μάτια δείχνουν αμέσως την κούραση). Όσο για τα ματάκια που τα μωράκια τα κάνουν προς τα πάνω.... είναι γιατί ενώ πολλές φορές νυστάζουν θέλουν να μείνουν ξύπνια και προσπαθούν να τα κρατήσουν ανοιχτά!!!
Συγγνώμη για την "λογοτεχνικη" ανάλυση, αλλά πιστεύω ότι όλα εξηγούνται στη σημερινή εποχή με ποικίλους τρόπους, εκτός της μαγείας!!! ματιασμενα μωρακια.πιστευετε? - Σελίδα 2 688264

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Katerinaki έγραψε:Κ εγω πιστευω... πως γινεται οταν με ξεματιαζουν να αισθανομαι καλυτερα??? Ψυχολογικο ειναι????

Δεν αποκλείω καθόλου την περίπτωση να είναι ψυχολογικό και δεν το λέω μόνο για σένα αλλά κυρίως για μένα!

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σοφία Τ. έγραψε:Εγω οσο κι αν πολλοι προσπαθουν να με πεισουν για το αντιθετο,δεν πιστευω στο ματι.Με τη λογικη αυτη, η κορη μου που απο μικρη ηταν και παραμενει μια κουκλα,θα επρεπε να ειναι συνεχεια "ματιασμενη".Παντα κατι αλλο φταιει για εμενα οταν ενα παιδακι ταλαιπωρειται απο κατι:ενας πονος,κακη διαθεση,κουραση....Οχι παντως το "ματι"! Razz

Επιτέλους!!! Ναι, τα παιδιά μας για μας είναι μοναδικά! Αλλά όπως και να το κάνουμε, δεν είναι τα μοναδικά όμορφα στον κόσμο! Ο κόσμος είναι γεμάτος όμορφα παιδάκια και πιο όμορφα από τα δικά μας... Με το ξεμάτιασμα και ιδίως το καθημερινό (!!!) πιστεύω ότι στο παιδί παιρνάμε και λάθος μηνύματα, ότι η ομορφιά είναι το παν: η ομορφιά, ναι, καλή είναι, αλλά πιο σημαντικές είναι άλλες αρετές και αξίες!

melina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
elina έγραψε:[
Χωρίς να θέλω να επιβάλω τη γνώμη μου...Από όσο ξέρω τα παιδάκια μετά τη βόλτα κουράζονται και το φυσιολογικό είναι να χασμουριούνται! Με το χασμουριτό τρέχουν πάντα σάλια (και στους μεγάλους ανθρώπους, αλλά εμείς το ελέγχουμε). Πολλές φορές κοκκινίζουν και τα μάτια μας με έντονο χασμουριτό, ιδίως όταν είμαστε πολύ κουρασμένοι (τα μάτια δείχνουν αμέσως την κούραση). Όσο για τα ματάκια που τα μωράκια τα κάνουν προς τα πάνω.... είναι γιατί ενώ πολλές φορές νυστάζουν θέλουν να μείνουν ξύπνια και προσπαθούν να τα κρατήσουν ανοιχτά!!!
Συγγνώμη για την "λογοτεχνικη" ανάλυση, αλλά πιστεύω ότι όλα εξηγούνται στη σημερινή εποχή με ποικίλους τρόπους, εκτός της μαγείας!!! ματιασμενα μωρακια.πιστευετε? - Σελίδα 2 688264

Συμφωνών απόλυτα με την Ελίνα. Όλα έχουν λογική εξήγηση. Οι γιαγιάδες μας πίστευαν στο μάτι απλά καί μόνο επειδή δεν είχαν την κατάλληση μόρφωση-γνώση. Εμείς όμως?

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
martha 25 έγραψε:κοριτσια sos ο μπεμπης μου ειναι 8 μηνων και καποιες φορες γκρινιαζει απιστευτα χωρις λογο και δεν καθεται πουθενα.οταν τον ξεματιαζει η μαμα μου μετα απο κανα 20λεπτο ειναι μια χαρα.ισχυει?
Μήπως νυστάζει και νανουρίζεται με τη μαμά σου από πάνω να του μουρμουρίζει? Rolling Eyes

42ματιασμενα μωρακια.πιστευετε? - Σελίδα 2 Empty ματιασμενα μωρακια.πιστευετε? Τετ Ιουν 02, 2010 12:43 pm

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παντος πιστευω!!!και οποτε εγω η τα παιδια εχουμε πονοκεφαλο ο αντρας μου ειναι εκει!!!βεβαια εγω καταλαβενω ποτε ειμαι και ετσι του λεει ξεκινα!!!και αν δεν ειναι εκεινος εκει περνω τη γιαγια μου τηλ!!

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bell έγραψε:Σας παραθέτω την ευχή κατά της βασκανίας. Κανονικά πρέπει α διαβάζεται από ιερείς, αλλά υπάρχουν πολόι γονείς που τη διαδάζουν στα παιδάκια τους.
http://www.gonia.gr/gonia.php?article=2015

τη μπουμπού μου την έχουν δει πολλά μάτια. γενικώς με τον ύπνο τον καθημερινό τον ανήσυχο και κάτι που δεν ήθελε το δεξί στήθος που έκλαιγε που τεντωνόταν σαν τόξο μερικές φορές.. διάβασα την ευχούλα αυτη στη μικρή μου χθες και νομιζω πως είναι καλύτερα.. δεν ξερω αν ειναι η ιδέα μου... δεν πολυπιστεύω στο μάτιασμα.. στη ζήλεια στην κακία του κ΄οσμου, ναι. αν αυτο τωρα θεωρειται ματιασμα, ναι πιστεύω.
θα της την ξαναδιαβάζω συχνά μου φαίνεται...
να προσέχετε τα παιδάκια σας και να τους φοράτε ματάκια!

http://lovinghorses.pblogs.gr/

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ πιστεύω στο μάτι. Έχω μια προσευχή από το βιβλιο της εκκλησίας και λέει ότι το μάτι είναι μόνο κακό. Πάντως ο μικρός πολλές φορές είναι χάλια και όταν τον ξεματιάζουν ηρεμει και είναι όλο γέλια.

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγώ πιστεύω πάρα πολύ στο μάτι!Και τον μπέμπη έχω παρατηρήσει συγκεκριμμένα άτομα που τον ματιάζουν!Έχω την μάνα μου και τον ξεματιάζει!χιχιχι!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι πιστευω στο ματι ... μπορει να σκσει και ανθρωπος απο αυτο..την κορη μου βεβαια δεν την εχει πιασει ποτε γιατι εχει γκριζοπρασινα ματια και δεν την πιανει τουλαχιστον ετσι λενε χεχεχεχεχεχε cyclops cyclops

sofaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
k vevaia isxuei to matiasma.edw apo monoi mas ta matiazoume apo thn agaph mas k thn xara mas.otan kanete ta panta k to mwro sunexizei k klaiei h einai anhsuxo tote 3ematiaste to 8a hremhsei kateu8eian.

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melina έγραψε:Καλημέρα κορίτσια,
Εγώ δεν πιστεύω με τίποτα στο μάτι. Δεν έχω ξεματιάσει ποτέ τα κορίτσια μου και απαγόρευσα και στην πεθερά μου να το όταν η κόρη μου ήταν μολις μηνών. Θεωρώ ότι είναι καθαρά θέμα αυθυποβολής και όταν τα μωρά κλαίνε έχουν λόγο, όχι γιατί είναι ματιασμένα.
Ευχαριστώ
Smile

symfwnw apolyta mazi sou!!!!

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω ξεκινησα να πιστευω στο ματι οταν πριν απο αρκετα χρονια ειχα πονοκεφαλο για 2 μερες.
ειχα απαγορευσει και στην μαμα μου και στην γιαγια μου να με ξεματιασουν απλα γιατι δεν το πιστευα ελα ομως που η γιαγια λυποταν να με βλεπει ετσι και παρα το κατηγοριματικο μου οχι με ξεματιασε στα κρυφα και οταν μου εφερε το φλυτζανι με το λαδι και το νερο δεν ειχα παρει χαμπαρι τι γινεται και πιστηκα οταν μου ειπε πιες λιγο παιδακι μου αφυδατοθηκες και στο δωματιο επικρατουσε το απολυτο σκοταδι για να δω τι επινα
Μετα απο μια ωρα το πολυ ειχα συνερθει τελειως και τοτε εμαθα οτι απλα με ξεματιασαν

DimitraG

DimitraG
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημέρα! και εγώ πιστεύω στο μάτι !!! Μου έχει τύχει πάρα πολλές φορές να με πεθαίνει το κεφάλι μου και μόλις με ξεματιάζει η μαμά μου τσουπ.... φεύγει ο πονοκέφαλος ανοίγουν τα μάτια μου.... το ίδιο και ο άντρας μου και τα ανήψια μου... πως είναι δυνατόν να σταματάν να κλαίνε μετά απο το ξεμάτιασμα?????Όταν με το καλό γεννηθεί και ο μπεμπάκος σίγουρα ματάκια και την γιαγιά stand by....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις