Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

χαζομαμά

χαζομαμά
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 57 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ!ΜΠΟΡΩ ΕΝΩ ΘΗΛΑΖΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ??????????ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝΑ ΞΑΝΘΙΑ,ΕΝΩ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΣΤΑΝΟ.ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΟΛΑ!!!!ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ.Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ:ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ.ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ!ΟΚ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΨΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΛΙ?!!!!ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙΓΟΜΑΙ!ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ....

martha 25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμενα ο γυναικολογος μου μου ειχε πει οτι μετα τον 8ο μηνα βαφτα.οποτε οταν γεννησα ηταν βαμμενα και θηλασα.ρωτα παλι τον γιατρο σου για να μην αγχωνεσαι

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η μαυρη βαφη μονο ειναι τοξικη και περνα στο αιμα.εγω εκανα ανταυγιες που στην ουσια ειναι ξέβαμμα μαλλιών....ειχα πολλα ασπρα και ντρεπομουν να πηγαινω στην δουλεια σε ασπρο χαλι!Βεβαια στο συνολο απο την αρχη της εγκυμοσυνης πηγα κομμωτηριο 3 φορες.Ο μπεμπης μου μια χαρα ειναι...και με λιγο οξυζενε

ΗΡΩ

ΗΡΩ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΥΛΑΖΑ ΠΗΡΑ ΦΥΤΙΚΗ ΒΑΦΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΜΩΝΙΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ.
ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΡΕ ΦΥΤΙΚΗ. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

martha 25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω τα εχω και μαυρα.αλλα τα εβαψα στον 8ο οχι ποιο πριν.αλλα παρε φυτικη.ρωτα και τον γιατρο σου

tzitzikaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Με ενδιέφερε και εμένα το θέμα γ'αυτό και ψάχτηκα αρκετά. Σύμφωνα με τους σύμβουλους θηλασμού μπορείς να βάψεις κανονικά τα μαλλιά σου με ότι βαφή προτιμάς.Το γάλα δεν επηρεάζεται καθόλου (και γιατί να επηρεαστεί άλλωστε? με ποιά λογική?).Η βαφή είναι απαγορευτική κατα την εγκυμοσύνη και κυρίως κατα το πρώτο τρίμηνο που σχηματίζεται το μωράκι.Όχι κατα την περίοδο του θηλασμού.Οι αυστηρές αυτές απαγορεύσεις είναι τεχνάσματα των γαλακτοκομικών εταιριών που θέλουν να πουλήσουν το ξένο γάλα και να δυσκολέψουν τη μαμά που θηλάζει!!Συνέχισε να θηλάζεις και κάνε ότι θέλεις με τα μαλλιά σου! sunny

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αναγκαστικα τα κανω ανταυγειες,γιατι εχω αρκετα ασπρα(και ολα μπροστα ρε @%&%#@).Ειναι μια καλη λυση,διοτι η βαφη δεν παει στο δερμα. Wink

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΕΒΑΦΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ(ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΒΕΒΑΙΑ)ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Veroniki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioanna έγραψε:ΕΓΩ ΕΒΑΦΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ(ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΒΕΒΑΙΑ)ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
Ιωαννα,απο Λαρισα βλεπω και συ.... sunny

protoula

protoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαζομαμά έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ 57 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ!ΜΠΟΡΩ ΕΝΩ ΘΗΛΑΖΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ??????????ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝΑ ΞΑΝΘΙΑ,ΕΝΩ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΣΤΑΝΟ.ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΟΛΑ!!!!ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ.Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ:ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ.ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ!ΟΚ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΨΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΛΙ?!!!!ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙΓΟΜΑΙ!ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!ΑΠΛΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ....
εχω διαβασει ερευνες οι οποιες υποστηριζουν οτι για να περασει η βαφη στον οργανισμο μας θα πρεπει να χρησιμοποιησουμε ποσοτητα 1 τονου!
μπορεις λοιπον να τα βαψεις, αρκει να μην ειναι στον ιδιο χωρο το μωρο σου.

http://nov08mommies.forumotion.net

Vasaki

Vasaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εχω να κάνω ανταυγιες στα μαλλια μου σπο τον περασμενο Νοεμβριο. Τον Αυγουστο παντευεται η αδερφη μου και τον Σεπτεμβριο βαπτιζουμε τον γιο μας. Δεν θελω να ειμαι με χαλια μαλλι εννοειται !!!
Χθες ρώτησα τον παιδιατρο μου αν μπορω να κανω ανταυγιες επειδη θηλάζω αποκλειστικα και μου ειπε οτι ολα παιρνανε στο γαλα, ακομη και οι φυτικες βαφες και ειναι καθαρα δικη μου η αποφαση τι θα κανω. Ειμαι σε σκεψεις...τι να κανω??? Να το ρισκαρω και να τα βαψω? τι μπορει να παθει το μωρο? τοσες γυναικες τα βαφουν....

https://www.facebook.com/petvaso

NATASHA


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Nefeli_Natasa

Nefeli_Natasa
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χαζομαμά να σου ζησει το μωρακι σου.!!!!
Και εγω θηλαζω την μπεμπα μου απο την αρχη και ημουν και εγω ξανθια μεχρι που εμαθα οτι ειμαι εγκυος...Αυτο που εκανα με υποδειξη κ του παιδιατρου εκανα ανταυγιες μολις σαραντισαμε που δεν πιανουν ριζα αρα δεν υπαρχει προβλημα.Δεν θα σε συμβουλευα να βαλεις βαφη αν κ λενε οτι δεν υπαρχουν αποδεδειγμενα αποτελεσματα οτι βλαπτουν το εμβρυο και τωρα το μωρακι σου μεσω του θηλασμου. ΒΑΦΕΣ ΜΑΛΛΙΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ 804467

http://www.ntexhibit.gr

stela

stela
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
na sou zisi to mwraki sou!!!!vafi apo oso kserw den kanei,mia lisi einai h antaugies!etsi ekana kai egw otan thilaza.!alla kalo einai na rwtisis ton giatro ekeinos tha sou pei!!kai den to vriskw katholou egoistiko kala kaneis kai thes na niwseis kalitera!! Smile

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα βαφω κανονικα με κορρε..ειχα ρωτησει τον γυναικολογο μου αλλα και την παιδιατρο και μου ειπαν οκ!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ με κορρέ τα έβαψα αλλά δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα με την κανονική. Πιο πολύ σκέφτηκα τη μυρωδιά για τόσο μικρό μωράκι.

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ μόνο ανταύγειες κάνω,αλλά στην εγκυμοσύνη μέχρι τον 5ο μήνα δεν είχα κάνει ούτε καν ανταύγειες.

Πάντοτε με Κορρέ τα έβαφα,είναι ότι καλύτερο και τα χρώματα του μου αρέσουν πολύ.

Εγώ θήλασα 2,5 μήνες μονάχα,αλλά μόλις σαράντισα και έβαψα τα μαλλιά μου με Κορρέ,ήταν σύμφωνος και ο παιδίατρος και η μαία μου.

Νικολέττα

Νικολέττα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μια καλή λύση είναι οι ανταύγειες (βάφεται μόνο το 1/3 των μαλλιών) και ακόμα καλύτερα αν η κομμώτρια δεν τις αρχίσει απο τη ρίζα.

Kate


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marizaki έγραψε:τα βαφω κανονικα με κορρε..ειχα ρωτησει τον γυναικολογο μου αλλα και την παιδιατρο και μου ειπαν οκ!!
Ακριβώς κι εγώ. Ο θηλασμός είναι χαρά, όχι περιορισμοί....

http://skiouromanoula.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις