Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

12,5 χρονια εφιαλτης Empty 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 6:23 am

kelly30


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν ξερω ακριβως τι θα θελα να πετυχω γραφοντας αυτη την ιστορια...ισως να ακουσω και να εκτιμησω τις αποψεις σας,ισως απλα να προειδοποιησω καποιες μαμαδες.
Ειμαι παντρεμενη 12 χρονια τωρα και εχω 2 μικρα παιδια.Με τον αντρα μου παντρευτηκαμε απο τρελο ερωτα.Ολα ξεκινησαν στις αρχες του 2012.Μεχρι τοτε ειχαμε καποια θεματα,συνηθισμενα θα ελεγα.Ειμασταν αρκετα ευκαταστατοι και εγω δεν δουλευα,φροντιζα σπιτι και παιδια.Το βασικοτερο προβλημα μας ηταν το σεξ.Ο αντρας μου ηθελε συνεχεια και εγω...ελαχιστα.Τα παιδια βλεπετε.Σε κανουν πρωτα μανα και πολυυυ μετα γυναικα.Απλα δεν ειχα ορεξη.Επαιξε ρολο και η υστερεκτομη που εκανα λογω καρκινου,κι ηρθε κι εδεσε το γλυκο.Μεχρι τοτε να τονισω οτι απο τον αντρα μου δεν ειχα κανενα σοβαρο παραπονο,ισως μονο οτι ηταν λιγο μαμακιας.
Και ετσι ξαφνικα,γυρω στις αρχες του 12 αρχισε η μεταλλαξη.Απο φιλησυχος οικογενειαρχης,γελαστος ανθρωπος αρχισε σιγα σιγα να μετατρεπεται σε ενα εγωιστικο,αδιαφορο τερας που ξαφνικα εδειχνε να εχει συνειδητοποιησει οτι "μετραει σαν αντρας " και ηρθε ο καιρος να ζησει κι αυτος επιτελους για τον εαυτο του.Δικα του λογια.Καταλαβα οτι κατι υποπτο συμβαινει οταν μετα απο εξοδο του,το επομενο πρωι βρηκα στην τσεπη του προφυλακτικο.Τον αντιμετωπισα,ειπε οτι του το εδωσε ενας φιλος του για να δει αν θα ζηλεψω,δεν παρελειψε ομως να αναφερει οτι ξενερωσε μαζι μου(λες και ειμαστε γκομενοι) και του περασε πια η καψουρα (λες και ολοι μετα απο 10 χρονια γαμου και 2 παιδια καψουρηδες ειναι).Ε,αυτο ηταν μονο η αρχη.Λιγους μηνες μετα εμπλεξε με μια παντρεμενη,επισης με δυο παιδια και αρχισε τις απουσιες.Δεν ερχοταν σπιτι τα μεσημερια μετα τη δουλεια,φροντιζε υπερ του δεοντος την εμφανιση του και με παρατησε στο σπιτι να περιμενω ποτε θα εμφανιστει και να μου δωσει λιγη σημασια.Και να ταν μονο αυτο...προκαλουσε συνεχως καβγαδες,με ακυρωνε συνεχεια σαν προσωπικοτητα,σαν μανα,σα νοικοκυρα...εκανα υπομονη και ελεγα οτι θα του περασει,αλλα 7-8 μηνες μετα το πραγμα παραφουντωνε.Ημουν πια σιγουρη οτι οχι απλα με κερατωνε,αλλα ειχε κολλησει και τρελα με οποια ειχε.Γιατι ηταν βεβαιο οτι επροκειτο για μια συγκεκριμενη.Τις υποψιες μου επιβεβαιωσε ντετεκτιβ,ο οποιος με πληροφορησε και για την οικογενειακη κατασταση της "κυριας".Κατερρευσε φυσικα ολος μου ο κοσμος.Αλλο να το υποψιαζεσαι κι αλλο να το ξερεις.Μια βδομαδα μετα του ειπα τι ηξερα.Περιμενα η χαζη συγγνωμες,μεταμελειες κτλ. αλλα εισεπραξα περισσοτερες κατηγοριες που ξενοκοιταξε,υπερασπιστηκε με σθενος την αθωοτητα και τον χαρακτηρα αυτηνης,και γενικα μονο εγω εφταιγα για ολο αυτο.Αυτος καμμια τυψη.Εφυγα στο εξοχικο με τα παιδια για καλοκαιρι,λεγοντας "βλεπουμε τον Σεπτεμβρη" τι θα γινει.
Στη διαρκεια του καλοκαιριου συνεχισε μαζι της σαν να μην ετρεχε τιποτα.Μου εκοψε ολες τις πιστωτικες και μου εδινε 50 ευρω τη βδομαδα.Ο αντρας της ενημερωθηκε απο εμενα για την κατασταση,οχι οτι δεν το ψιλοηξερε κιολας,αλλα δυστυχως ουτε αυτο τους σταματησε.Επεσα και σε συζυγο μπουλη,βλεπετε.Το τι καλοκαιρι περασα περσι μονο εγω το ξερω.Στη μανα του που υποτιθεται ηταν με το μερος μου,αρνιοταν οτι συνεχιζει αλλα εγω ειχα τις πληροφοριες μου.Και η συμπεριφορα του συνεχιζε να ειναι προκλητικη.
Επιστρεφοντας το Σεπτεμβρη,ξεσηκωθηκα 2 φορες να φυγω,αλλαζοντας γνωμη και τις 2 φορες τελευταια στιγμη.Καμμια αλλαγη απο πλευρας του.Μου εσπαγε τα νευρα μεσα στο σπιτι κανοντας οτιδηποτε ηξερε οτι με ενοχλει και που και που δημιουργουσε και εντονους καβγαδες.Σε εναν απο αυτους κατεληξα στην αστυνομια η οποια τον καλεσε για συστασεις.
Τον τελευταιο καιρο απουσιαζει ολο και πιο συχνα απ το σπιτι,εκτος απο ΣΚ που μαζευονται προφανως και οι 2 στα σπιτακια τους και την υπολοιπη εβδομαδα ζουν διπλη ζωη.
Απ οτι καταλαβαινω απλα πεεριμενει να αγανακτησω και να πρω τα παιδια και να του αφησω το πεδιο ελευθερο.Σημειωτεον οτι ζουμε σε ενα σπιτι τεραστιο και πολυτελες,με κηπους κλπ οπου μαλλον σχεδιαζει να φερει τον νεο του ερωτα με τα παιδια της.
Οι τελευταιες εξελιξεις ειναι οτι αρχισε πια καθαρα να μου λεει να φυγω να βρω αλλο σπιτι.(Α,και για διατροφες κλπ ειχε πει οτι θα δινει μονο 300 ευρω)!Και ρωτω τωρα εγω:πρεπει να φυγω με 2 παιδια και να ξεσπιτωθω γιατι αυτος τρελαθηκε κι εγινε αλλος ανθρωπος αφηνοντας οτι φτιαχτηκε για τα παιδια μας ερμαιο στα νυχια αυτηνης,ή να κατσω εκει μεχρι να βαρεθει και να σηκωθει να φυγει αυτος;;; γιατι για να τα ξαναβρουμε μου το εχει αποκλεισει,παρ'ολο που του ειπα οτι ειμαι διατεθειμενη να προσπαθησω.
Η πεθερα μου λεει οτι αν φυγω,απλα θα τους ανοιξω το δρομο αλλα ουσιαστικη βοηθεια δεν βλεπω,πχ. να του τριξει τα δοντια.Φοβαται βλεπετε μη χασει το γιο της,αλλα απ την αλλη δεν θελει και να χωρισουμε και να φυγουν τα εγγονια της.
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα λοιπον.Τα τελευταια 2 χρονια δουλευω,αλλα η δουλεια μου ειναι τελειως στον αερα.Πως θα τα βγαλω περα μονη;Και γιατι να πληρωσουν τα παιδια το οτι αυτος ξαναμωραθηκε;Αδικια......
Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο,και παλι δεν εγραψα λεπτομερειες,αυτα που ζω μονο σε ταινιες γινονται.....

Φιλικα Κελυ.

22,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 6:32 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καθόλου μπρος γκρεμος Κ πίσω ρέμα. προχωρά.. πολύ καθησες. Κ γιατί; μη μου πεις για τα παιδιά.. μίλησες ποτε με εναν δικηγόρο; γνωρίζεις ντι δικαιουσαι;; απο το σπίτι δεν μπορεί να σε διώξει για εναν χρονο. ή διατροφή όσο Κ να χτυπιέται θα την ορίσει το δικαστήριο.απορω πως αντεχεις αυτή τη ζωή. σου μιλώ ως χωρισμένη μονουλα.

32,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 6:34 am

eva81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλα σου εκανε. Οταν τον ειχες γραμμενο και σιγουρο ηταν καλα. Εκανες την ''μανα''. Οταν τον ειχες στον ''παγο''δεν ηξερες οτι καποτε θα βγει απο εκει και θα βρει κατι αλλο? Τωρα ετσι οπως τα εκανες βρες την λυση.

42,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 6:35 am

γεωργια καρ

γεωργια καρ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσι μου συμφωνω με τη ολγα.Φυγε!Βασανιζεσαι που μενεις εκει.Ενταξει εγω δεν εχω πειρα σε τετοια θεματα αλλα ειναι η καλυτερη λυση για σενα και τα παιδια σου.Αν υπηρχε ευκαιρια να σωθει ο γαμος σου να ελεγα ενταξει μεινε αλλα τωρα οχι.Ψαξ'το δεν θα βγεις εσυ χαμενη αυτος θα βγει.

52,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 6:38 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eva81 έγραψε:Καλα σου εκανε. Οταν τον ειχες γραμμενο και σιγουρο ηταν καλα. Εκανες την ''μανα''. Οταν τον ειχες στον ''παγο''δεν ηξερες οτι καποτε θα βγει απο εκει και θα βρει κατι αλλο? Τωρα ετσι οπως τα εκανες βρες την λυση.
τι θα πει έκανες τη μάνα;; ποσο μικρό ψυχή είσαι;;

62,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 6:53 am

kelly30


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μην ασχολεισαι olgakim.Οποιος ειναι εξω απ το χορο πολλα τραγουδια λεει.Αμφιβαλλω αν ειναι καν γυναικα πισω απ το ψευδωνυμο....

72,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 6:57 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ή Τζίτζι θα είναι.

82,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:07 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα! Φυσικά κ αυτά δεν συμβαίνουν μόνο στις ταινίες.είναι πολύ εύκολο ένας άντρας να χάσει τον δρόμο του ειδικά όταν η γυναικα του δεν τον ικανοποιεί σεξουαλικά.

Εγω αν κ δεν ξέρω όντως τι θα έκανα αν ήμουν στη θέση σου θα εμενα μέχρι να βαρεθεί αυτός να ζει μαζί μου .γιατί να μείνεις εσύ χωρίς σπίτι;ας μείνει αυτός.κ σιγά να μην οαραχωρουσα το σπίτι μου σε μια αλλη.

92,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:13 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ή γνώμη μου λοιπον είναι αν τελικά αποφασισεις να πάρεις διαζύγιο να κάνετε μια ουσιαστική κουβέντα χωρίς κατινιες Κ ξεσπάσματα. απο όσα γραφείς δεν τραβάει άλλο. ουτε για σένα ουτε γι αυτόν. μην ρίχνεις ευθύνες όμως. κάπου φταιξατε Κ οι δύο. τα παιδιά να είσαι σίγουρη πως θέλουν μια ευτυχισμένοι οικογένεια Κ όχι κια μίζερη. στην κουβέντα σας δεν πρεπει για κανέναν λόγο να αναφέρεις την ύπαρξη άλλης. ο λογος που είστε έτσι δεν είναι αυτός. αργότερα όταν τα ξεπερασεις όλα Κ θα έχει βγει το ουράνιο τόξο α το δεις Κ μονη σου. είστε γονεις, κρατήστε αυτό Κ πορευτειτε χωριστά. τα παιδιά φυσικά έχουν δυο γονείς. ποτε μην σκεφτείς να τα δηλητηριάσεις ακόμα Κ αν ο άντρας σου το κανει για σένα.

102,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:15 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ρε Ντέμη επκοινωνεις;;; να κάτσει να κανει τι;; να ταπεινωνεται;;; αν είναι δυνατόν.

112,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:17 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να κάτσει στο σπίτι της κ να φύγει αυτός.αυτό λέωιόχι να τα βρούνε.

122,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:20 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγωιστικό. το να ανοίξει τα φτερά της δηλ δεν παίζει;;;θα πρεπει να πληγώνεται κάθε μέρα; μπορείς να μπεις λίγο στην καθημερινότητα της;;;;

132,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:24 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι δεν είναι εγωιστικό.θα ξεσπιτωσει τα παιδιά της για να μπουνε μέσα παιδιά ξένα;όχι δεν θα το δεχομουν.αυτος να φύγει.

142,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:29 am

eva81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
olgaki m έγραψε:Ή Τζίτζι θα είναι.
Η tsitsi θα εγραφε σαν tsitsiεξυπνη. Τοσα σας σερνει τωρα θα σας φοβοταν .Σπιρτο και εσυ.

152,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:33 am

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva81 έγραψε:Καλα σου εκανε. Οταν τον ειχες γραμμενο και σιγουρο ηταν καλα. Εκανες την ''μανα''. Οταν τον ειχες στον ''παγο''δεν ηξερες οτι καποτε θα βγει απο εκει και θα βρει κατι αλλο? Τωρα ετσι οπως τα εκανες βρες την λυση.

Εγώ δεν θα σε πω μικρόψυχη όπως η άλλη κοπέλα πιο πάνω αλλά ΜΑΥΡΟ-ΨΥΧΗ. Στο κάτω κάτω της ζωής ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ???? Δηλαδή κατ'εσέ όλες οι γυναίκες σε όποια φάση της ζωής τους κι αν είναι πρέπει να είναι μόνιμα κεφάτες και διαθέσιμες για σεξ??? Ε? Και αν περνούν και λίγο δύσκολα πρέπει ο άντρας τους να τρέξει να τις κερατώσει??? Αυτός δεν φταίει σε τίποτα???

Τώρα Kelly30. Θα απευθυνθώ σε σενα κοπελιά. 1. Εσύ εξακολουθείς να αγαπάς τον άντρα σου ή φοβάσαι επειδή δεν έχεις σταθερή εργασία? Με άλλα λόγια θες να τον διεκδικήσεις ή το να μεινεις εκεί θα είναι μια επιλογή ανάγκης??? 2. Δεν μας λες τίποτα για τους δικούς σου??? έχεις γονείς αδέρφια??? Υπάρχει διάθεση στήριξης απ την μεριά τους??? Το έχεις συζητήσει μαζί τους???
3. Πρέπει να ενημερωθείς για το τι δικαιούσαι νομικά.

Θα συνεχίσω αφού πρώτα ακούσω το αν θες να τον διεκδικήσεις ή αν θες να μείνεις από ανάγκη (παιδιά εργασία κτλ)

162,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:39 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
demaki88 έγραψε:Όχι δεν είναι εγωιστικό.θα ξεσπιτωσει τα παιδιά της για να μπουνε μέσα παιδιά ξένα;όχι δεν θα το δεχομουν.αυτος να φύγει.
ποια παιδιά μωρέ; αν ηταν τόσο καψουρης θα την είχε κανει ηδη. την ωρα του περνάει.

172,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:40 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:Ή Τζίτζι θα είναι.
Η tsitsi θα εγραφε σαν tsitsiεξυπνη. Τοσα σας σερνει τωρα θα σας φοβοταν .Σπιρτο και εσυ.
σαν την πορδη πεταγεσαι.

182,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:40 am

eva81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω δεν θα σε πω μαυροψυχη αλλα βοδι. Ειμαι οποια εισαι και εσυ που κρινεις εμενα.Κοψε τις ορμονες γιατι σε χαλανε και τα λεμε οταν ισιωσεις.

192,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:42 am

eva81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
olgaki m έγραψε:
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:Ή Τζίτζι θα είναι.
Η tsitsi θα εγραφε σαν tsitsiεξυπνη. Τοσα σας σερνει τωρα θα σας φοβοταν .Σπιρτο και εσυ.
σαν την πορδη πεταγεσαι.
Για πορδες στις Μαιου.Το ξερουν καλα το αθλημα .Ρωτα το Ντεμακι.

202,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:44 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:Ή Τζίτζι θα είναι.
Η tsitsi θα εγραφε σαν tsitsiεξυπνη. Τοσα σας σερνει τωρα θα σας φοβοταν .Σπιρτο και εσυ.
σαν την πορδη πεταγεσαι.
Για πορδες στις Μαιου.Το ξερουν καλα το αθλημα .Ρωτα το Ντεμακι.
Μου έχει πει το ντεμακι για τα παράσιτα της κλάσης σου.

212,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:46 am

eva81


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
olgaki m έγραψε:
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:Ή Τζίτζι θα είναι.
Η tsitsi θα εγραφε σαν tsitsiεξυπνη. Τοσα σας σερνει τωρα θα σας φοβοταν .Σπιρτο και εσυ.
σαν την πορδη πεταγεσαι.
Για πορδες στις Μαιου.Το ξερουν καλα το αθλημα .Ρωτα το Ντεμακι.
Μου έχει πει το ντεμακι για τα παράσιτα της κλάσης σου.
Να το πιστευεις το Ντεμακι γιατι ειναι ο φωστηρας του φορουμ.Μιλαμε για γαταααααααααααααααααααα. 2,5 χρονια εφιαλτης 534787 2,5 χρονια εφιαλτης 534787 

222,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:49 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:Ή Τζίτζι θα είναι.
Η tsitsi θα εγραφε σαν tsitsiεξυπνη. Τοσα σας σερνει τωρα θα σας φοβοταν .Σπιρτο και εσυ.
σαν την πορδη πεταγεσαι.
Για πορδες στις Μαιου.Το ξερουν καλα το αθλημα .Ρωτα το Ντεμακι.
Μου έχει πει το ντεμακι για τα παράσιτα της κλάσης σου.
Να το πιστευεις το Ντεμακι γιατι ειναι ο φωστηρας του φορουμ.Μιλαμε για γαταααααααααααααααααααα. 2,5 χρονια εφιαλτης 534787 2,5 χρονια εφιαλτης 534787 
ευχαριστώ για την ενημέρωση Κ για τις πολύτιμες συμβουλες σου. Razz 

232,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:50 am

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva81 έγραψε:εγω δεν θα σε πω μαυροψυχη αλλα βοδι. Ειμαι οποια εισαι και εσυ που κρινεις εμενα.Κοψε τις ορμονες γιατι σε χαλανε και τα λεμε οταν ισιωσεις.

Λάθος δεν έχουμε να πούμε τίποτα καθώς το κόμπλεξ πάει σύννεφο κι η μαλακία επίσης. Απολύτως τίποτα. ΤΕΛΟΣ.

Κορίτσια δεν ξέρω αν την γνωρίζει καμιά σας αλλά ας σταματήσουμε όλες να ασχολούμαστε μαζί της. Καμία κουβέντα από καμιά. Εδώ έχει γράψει κάποια κοπέλα που χρειάζεται την γνώμη μας. Ας βγούμε λοιπόν από το γνωστό τρυπάκι της τρολιάς γιατί εκεί επιδιώκει να μας ρίξει. Αυτά.

242,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 7:51 am

olgaki m

olgaki m
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Φωστιρααααα;;; που είσαι καλε; 2,5 χρονια εφιαλτης 215994 

252,5 χρονια εφιαλτης Empty Απ: 2,5 χρονια εφιαλτης Σαβ Μάης 24, 2014 8:25 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:
eva81 έγραψε:
olgaki m έγραψε:Ή Τζίτζι θα είναι.
Η tsitsi θα εγραφε σαν tsitsiεξυπνη. Τοσα σας σερνει τωρα θα σας φοβοταν .Σπιρτο και εσυ.
σαν την πορδη πεταγεσαι.
Για πορδες στις Μαιου.Το ξερουν καλα το αθλημα .Ρωτα το Ντεμακι.
Μου έχει πει το ντεμακι για τα παράσιτα της κλάσης σου.
Να το πιστευεις το Ντεμακι γιατι ειναι ο φωστηρας του φορουμ.Μιλαμε για γαταααααααααααααααααααα. 2,5 χρονια εφιαλτης 534787 2,5 χρονια εφιαλτης 534787 
πάλι καλά που είσαι εσύ εδώ να της πεις να με πιστεύει γιατί δεν με ξέρει το κορίτσι κ έπρεπε να πάρει το οκ το δικό σου.αι κατουρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις