Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

726Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Παρ Ιουλ 04, 2014 11:41 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό Αναστασία μου, να το χαρείς το νυφικό σου! Τι ωραία, μετά τον γάμο μου (ίσως επειδή ήμουν φοβερά ευτυχισμένη), ακούω για γαμους και συγκινουμαι!

Μαράκι το θυμάμαι τον γάμο σου πέρυσι!

Εμείς κοιμηθηκαμε μια χαρά, ξυπνησαμε μεσα στην τρελή χαρά και δεν βρισκουμε ησυχία πουθενα. Θα πάμε καμια βολτα μπας και ηρεμησει το σκατούλι!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόλις ξεκινησα να κανω μια λιστα για το τι θα πάρω μαζί μου στις διακοπές και εχω φρικάρει! !!! Δεν φερνω καλύτερα φορτηγό μετακομισης???? Χαχαχαχα Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 328109

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γκρινιαρούλα, θα σε δείρωωωωωωωω! Ετοιμαζει διακοπές λέει, γκρρρρρρρρρρρρρ!

Να σου πω αυτο το στρωματακι που εχεις την μικρη σου στο αβαταρ απο που το πήρες? ΠΟλύ ωραία φαίνεται, θέλω κι εγώ ένα!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nafs έγραψε:Γκρινιαρούλα, θα σε δείρωωωωωωωω! Ετοιμαζει διακοπές λέει, γκρρρρρρρρρρρρρ!

Να σου πω αυτο το στρωματακι που εχεις την μικρη σου στο αβαταρ απο που το πήρες? ΠΟλύ ωραία φαίνεται, θέλω κι εγώ ένα!


Είναι αφρολεξ και τα κομμάτια είναι σε παζλ, τα ενωνεις οπως θες δηλαδή,  απο τα jumbo τα πηρα αλλα θα παρω ακόμα ενα να τα ενωσω να γίνει πιο μεγαλο γιατί μονο με αυτο αν γειρει στα πλάγια θα χτυπήσει το κεφάλι της.
Της το πηρα μπας και αρζισει να μπουσουλαει αλλά δεν το βλέπω! !!

Οσι για διακοπές στις 25 θα φυγουμε αλλά για να μην μου φανουν πολλές οι μερες ετοιμαζω τα πράγματα απο τωρα! !!! Laughing  Very Happy  Laughing

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασία με το καλο!!
Τι μου θύμισες;;;άνετα ξαναπερνουσα γαμο βαφτηση έτσι για να το ξαναζησω!!
Ροξαν ξεκίνησα τη δίαιτα της μονάδας!εκα να πιαστουμε χέρι χέρι να ενώσουμε τις πεινες μαΣ.
Και ρίξε κ καμία ιδεα!λιμοκτωνω η γυναικα!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσακια!εμεις καναμε δουλιτσες σημερα!

griniaroula εγω να φανταστεις ειχα παρει 3  Rolling Eyes (της ειχα βαλει 2 1/2 κοντεψαμε να βγουμε εμεις απο το σπιτι...αλλα τη βοηθησε στην αρχη ...τωρα βεβαια δεν υπαρχει περιπτωση να περιοριστει μονο σ αυτο το χωρο,οποτε το μετακομισαμε στο δωματιο της απλα για να παιζει κ να χαζευει τα χρωματα.
οσο για τη λιστα σε καταλαβαινω αυτο ειχα πει κ εγω πιο ευκολο θα ηταν να βαλω ροδακια στο σπιτι παρα αυτο που ειχα κανει κ θα ξανακανω σε 20 μερες! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 534787 μη το σκεφτεσαι απλα αδειασε ολα τα συρταρια του μωρου μεσα στη βαλιτσα... Very Happy εκει θα καταληξεις στο τελος...!

anastasie η ωρα καληηηηηηηη........πολυ ωραιο ακουγεται απο τη περιγραφη σου το νυφικο!αντε θελουμε φωτο οταν μπορεσεις να θυμηθουμε τα δικα μας ...!

demaki κ roxanne την εκανα 2 μερες την προηγουμεν εβδομαδα αλλ σταματησα γιατι εχω ενα ''αλητακι'' μες στο σιτι (τον αντρα μου)κ φερνει λιχουδιες pig pig απο δευτερα ομως ξεκινααααω δυναμικα....χιχι!

φιλακια κ στις υπολοιπες!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 417472 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είμαι off!!
Με έχουν τρελάνει τα παιδιά.τα κορίτσια μιλάνε ακατάπαυστα κ τσακωνοντε όλη μερα.ο μικρός έχει 2 μέρες που δεν τρώει ούτε τα φρούτα ούτε τα δημητριακά.έχω κουραστεί να είμαι στη κουζίνα.3 διαφορετικά του έβγαλα για απογευματινό κ έφαγα πόρτα.το ένα ήταν βρώμη-μπανάνα,το δεύτερο κεχρι-κολοκύθι το τρίτο ήταν απο το μεσημεριανό του.Ε απο το τριτο κάτι έφαγε,εγω όμως απελπιστικα!με πιναει ο αυχένας κ τραβάει όλη τη σπονδιλικη στυλη κ έχω τρελα νευρα!τρέλα ομως!

733Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Σαβ Ιουλ 05, 2014 10:30 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια ειμαι off.... ο μικρος με τρελανε σημερα, καλα κ ο μεγαλος δεν πηγε πισω, ολη μερα γκριιιιινια! Τα νευρα μου! Γκρινιαρουλα ειλικρινα να λες ευχαριστω που δεν μπουσουλαει...ολη μερα ειμαι πισω του, φευγει σφαιρα, αλωνιζει το σπιτι. Εγω εχω 2 σετ με παζλ, στρωμενα στο σαλονι, αλλα φυσικα δεν μενει μονο εκει, σημερα ανακαλυψε κ τα μπαλκονια, κλαφτε με! Πηγαινει στα πιο απιθανα μερη για να σηκωθει, πχ στον τοιχο, βαζει βαρος στα χερια του κ σηκωνεται...κρεμιεται απο το επιπλο της τηλεορασης κ γενικα κανει οοοοτι επικινδυνο μπορειτε να φανταστειτε. Ντεμακι 3,5 εβδομαδες αντεξα με τη διαιτα, εχασα 3-4 κιλα, τωρα κανω μια παυση 2-3 ημερες να ξελαμπικαρω κ απο δευτερα βουρ. Απο συνταγες εχει πολυ πραμα, φαντασια να εχεις. Γινε μελος στο φατσαμπουκ.

Γκρινιαρουλα, πιο ευκολο μ φαινεται ειναι να ερθουν οι διακοπες, παρα να παμε εμεις!!! εγω δν ξερω αν θα παμε γτ ο αντρας μου ειναι σχετικα καινουριος στη δουλεια του κ λογω ελλειψης προσωπικου ενδεχεται να παρουν αδεια μονο οι παλιοι εργαζομενοι...πικραααα μεγαλη!

734Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Σαβ Ιουλ 05, 2014 10:38 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγινα φιλτατη!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα...πως ειστε φιλες μου;;; πως περασατε το Σαββατοβραδο σας;;; εμεις πηαγαμε σ'ενα συναδελφο με τον μικρο, ηταν πολυ καλος&ειχε τοσα πολλα καλουδια που εσπασα την διατροφη Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 966307 ...επισης δ εχουμε νερο Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 966307 ευτυχως προλαβα&κ@τ.......σα!!!!
Ερωτηση: οι θεσσαλινοκιες θα πατε σε αυτο;;;
https://m.facebook.com/events/807756922587857?aref=22&refid=17
Αν&δ εχω φατσαμπουκ tongue ενημερωθηκα&ο αντρας ψιλο-ψηνεται ερθουμε...αμα πατε οι θεσσαλονικιες σε 2ωριτσες ειμαι πανω...ευκαιρια να γνωριστουμε,  λετε;;;;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μαρακι27 στις Σαβ Ιουλ 05, 2014 9:25 pm, 1 φορά

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!
Πουρνο πουρνό πάλι!!
Χθες πάλι από το πρωί έτρεχα!!κούραση αλλά γίνονται πολύ ωραία τα πραγματάκια μας!!
Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχες!!
ροξαν θα σου στείλω τις λεπτομέρειες σε πμ.
διαιτες ακούω! βαστάτε κορίτσια!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι, ε; χαμπάρι δεν πήρα!!
Λέτε;

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζωή κα γκρινιαρουλα διακοπες βλέπω.για που με το καλό;

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Μαρακι, ψηνομαι να ερθω, εκτος απροοπτου φυσικα, γτ ειπαμε οτι με την δουλεια που κανει ο αντρας μ τα πλανα ειναι πολυτελεια. Ενα 80% αν ψηθειτε να ερθετε κ οι υπολοιπες. Θα κοιταξω κοινως αν δουλευει να ερθω με αλλο μεσο.

Αναστασια, ξερω οτι καιγεσαι, αλλα αν βρεις λιγο χρονο, πραγματικα θα το εκτιμουσα! Στειλε μου το λινκ ειτε στο μεηλ μου, ειτε σε πμ. πληηηηηηηηηζ!

740Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Σαβ Ιουλ 05, 2014 10:01 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια εσυ τι λες;; θα στειλω πμ στη Μαιρη&την Ειρηνη για να δω τι λενε&αυτες...εγω παντως ψηνομαι&θα'ναι πολυ ωραια να γνωριστουμε απο κοντα...
Ροξαν δες το&εσυ&το ξανασυζηταμε Wink 

741Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Σαβ Ιουλ 05, 2014 11:46 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μέσα ειμαι αλλά δεν ξέρω αν.θα λείπει ο αντρας μου.αν είναι εδώ θα έρθω!!
πιστεύω αύριο μέχρι το βράδυ θα ξέρω το πρόγραμμα του.

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κανονίζετε βολτιτσα εεεεεεεεεε? Αντε μπραβο κοριτσια!

Εμείς κοιμηθηκαμε, ξυπνησαμε και ησυχία δεν βρίσκουμε. Πού την βρίσκουν τόση ενέργεια τα σκατουλια????Βρε βολτα όλη μέρα, παιχνίδι, κόσμος μπανιο και πάλι το ματι γαρίδα!!!!

Εσείς τι κάνετε?

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις στη μαμά μου για φαγητό!!
Δεν ξέρω!! οντως τόση ενέργεια!! χθες 15 ωρες ξυπνιος με 45' ύπνο κα τις 12 μπουσουλουσε κ σηκωνοταν ορθιος κα πάλι τα ίδια, κ με το ζόρι κοιμήθηκε 12 το βράδυ!!
Βρε κορίτσια τις τελευταιες μερες τρώει πολύ λίγο.κα οκ, στερεες δεν τρώει, μόνο το φρούτο του αλλά τελευταία ούτε γάλα πίνει.λέτε από την ζέστη;

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anastasie έγραψε:Εμεις στη μαμά μου για φαγητό!!
Δεν ξέρω!! οντως τόση ενέργεια!! χθες 15 ωρες ξυπνιος με 45' ύπνο κα τις 12 μπουσουλουσε κ σηκωνοταν ορθιος κα πάλι τα ίδια, κ με το ζόρι κοιμήθηκε 12 το βράδυ!!
Βρε κορίτσια τις τελευταιες μερες τρώει πολύ λίγο.κα οκ, στερεες δεν τρώει, μόνο το φρούτο του αλλά τελευταία ούτε γάλα πίνει.λέτε από την ζέστη;

Ακόμα και στη μαμά σου τρώτε ; Μια Κυριακή καλέ σας μένει να φάτε μόνοι σας και αυτή τη σπαταλάτε με τη μαμά ;

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασακι τα ιδια&ο δικος μου!!! τις τελευταιες μερες....μαχη δινω για να φαει εστω το μισο&γκρινια απιστευτη...μου τιναζει τα νευρα το σκατοπαιδο! Ομως μολις τον κατεβασω&αρχιζει να μπουσουλαει, παιζει κ.α ξανα χαρουλες&γελακια...εμεις περναμε αλμα...τ'αλματα μου μεσα!!!!!!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας γεια σας...
Χαθηκαμε....

Ναι ειμαστε ακομα αρρωστοι....μεχρι την τριτη ειχε πυρετο ο μικρος...μετα σταματησε αλλα η ψυχη μου εχει το λαιμο του κ μπουκωμα...εχουμε περασει μια εφιαλτικη εβδομαδα...ολη νυχτα στο μπαλκονι να κοιματε στην αγκαλια μου για λιγο κ μετα γκρινια....μυξες τρεχουν νερο...αλλα το πιο σπαστικο ειναι οτι δεν μπορει να ανασανει...

Να δειτε κατασταση ο μπεμπης να νυσταζει να θελει την πιπιλα αλλα να μην μπορει να ανασανει να την βγαζω να τσιριζει...

Ολες αυτες τις μερες δεν τρωει γιατι ποναει ο λαιμος του κ τα φτιαχνω ολα κρυα...

Κ δεν φτανουν ολα αυτα ειμαι μια απο τα ιδια κ εγω...με κολλησε κ δεν λεει να περασει...

Ευτυχως ειχα δυο μερες την μαμα μου κ την γιαγια μου κ τωρα εχω τις ξαδερφες μου κ αυριο ερχετε η θεια μου οποτε εχω φουλ βοηθεια...

Πηγαμε κ θαλασσα μου ειπα η παιδιατρος να τον παω και να μπει θαλασσινο νερακι στην μυτη του...επιτελους την συνηθισε και δεν κλαει...

Αααα σε εναν μηνα ειναι η βαφτιση κ μονο της μπομπονιερες εχω παραγγειλει....αυριο παω για προσκλητητια...κ τρεξιμο για ρουχα

φιλακια σε ολες...σας διαβαζω αλλα δεν ειχα κουραγιο να απαντησω

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα φιλες!!μπηκα να σας γράψω κ κλαίει ο μικρος!!ανρε σαςψαφηνω να ετοιμαστω να παμε για μπανακι!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια!τι κανετε?εμεις κανουμε το δευτερο μπανακι μας κ ειναι super!σημερα δε βαλαμε μπικινι,ηταν πιο τολμηρο κοριτσι κ εκανε τοπλες...;-)χιχιχι!

συναντησουλα ετοιμαζεσαι?μπραβο κοπελακια μου να περασετε υπεροχα κ να μας πειτε νεα!ενταξειιιιι????

Φιλακια.......

749Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! Κυρ Ιουλ 06, 2014 12:10 pm

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας κορίτσια

Βλέπω βολτιτσες ετοιμαζετε ε???

Βιβακι Περαστικά σας, καπου αρπαξατε την ιωσουλα!!!ς!!

! Εμείς σήμερα είχαμε πάει στην πεθερά μου οπου ημασταν κομμάτια και εγώ και ο αντρας μου και την πεσαμε για υπνο και οι δυο και εκεινη κραταγε  το μωρο. Αχ ποσο ξεκουραστηκα δεν λεγεται...
Το βραδακι πηγαμε λούνα παρκ και μπήκα μαζι με την μικρή στο καρουζελ !!!!! Very Happy καλα δεν μπορειτε να φανταδτειτε, επαθε πλακα, αφου τελειωσε το καρουζελ και δεν ηθελε με τιποτα να κατεβει

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες...ποιες ειναι χωρις γαλα, να τις στειλω λιγο;;; Παροτι ξυπνησε απο τις 7ειχαμε καλη νυχτα...

Βρε Βιβακι τι ηταν να παθει το αγορι σου;;;; κριμα η ψυχουλα μου....ταλαιπωρηθηκε πολυ!!!! Γρηγορα περαστικα Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 8!!! - Σελίδα 30 417472 

Γκρινιαρουλα λουνα παρκ;;;;; θελω&εγω!!! Εγινες&εσυ παιδι μαζι με την μπουμπου σου;;; τι καλα!!"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις