Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Ψηφοφορία ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 12:45 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μου εδωσαν ρουχα για το μωρο μου και τωρα μου τα ζητανε πισω γιατι θα γεννησει μια φιλη της και θελει να της τα δωσει .... και τωρα εγω πως αντιδρω? και που να θυμηθω ποιο μου εδωσε ποιος μιασ και δεν ειναι η μονη οικογενεια που εδωσε ρουχα...και πως θα αντιδρουσατε εσεις???

2Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 12:46 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να διευκρινησω οτι το μωρ ειναι 10 μηνων και μου ζητανε και το καρεκλακι φαγητου και το παρκο και τα μπιμπερο και τα σεντονια και ολα....

3Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 12:53 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα...πραγματικα εαν δεν σου ειχαν διευκρηνησει απ την αρχη οτι τα θελουν πισω ειναι επιοικωσ απαραδεκτοι...αλλα δεν μπορεις κ να τους βρισεις γιατι σε εξυπηρετησαν κατα καποιο τροπο..πεσ τουσ ομωσ την αληθεια πω δεν θυμασαι τι σιυ εχουν δωσει εφοσον σου εχουν δωσει κι αλλοι ρουχα..

4Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 1:01 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι μου ειπαν οτι δεν χρειαζομα απο μικρα νουμερα ι να τα δωσω κ εγω οτι ειχα μεχρι 6 μηνων τα εδωσα σε μια κοπελα κ καποια που δεν ηταν κ πολυ καλα στη κιβωτο γιατιαυτοι μου ειχαν πει οτι εν θελω να τα παω σε μια εκκλησια η σε ενα ιδρυμα κ τωρα θελουν ν τους δωσω στην ουσια τα ρουχα που φοραει το μωρο τα μπιμπερο το παρκο το καθισμ φαγητου κατι παιχνιδακια τουβλακια κ τετοια πραγματα . τα πηρα γιατι τα ειχα αναγκη κ προσφερθηκαν μονοι να τα δωσουν κ τωρα δεν εχω τη δυνατοτητα να τα παρω ολα αυτα. ο αντρας μου τσαντιστηκε κ μου ειπε να τους πω πως ειναι γυφτοι και πως αν δεν περασουν σημερα να τα παρουν θα τα μοιρασει .

5Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 1:06 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε παιδια ειναι δυνατον να γινονται αυτα τα πραγματα δηλ οταν μεγαλωσει το μωρο μου και δινω τα ρουχα της και τα παπουτσια της να πηγαινω μετα κ να τους λεω δωστε τα γιατι γενναει μια γνωστη μου ???? pale pale pale  και ειναι ανθρωποι με οικονομικη ανεση που δεν χρειαζεται να το κανουν αυτοκαι μιλαμε για ρουχα φορεμενα τουλαχιστιον δεκαετιας και οχι σε αριστη κατασταση. ασε που ηρθε ξαφνικα κατω απο το σπιτι μου χτες να τα παρει χωρις να παρει τηλ να ειδοποιεισει τιποτα.... ετσι κανουν οι λογικοι ανθρωποι? affraid 

6Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 1:08 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και επειδη βλεπω οτι εισαι απο αθηνα μπορω να σου δωσω τηλ τους ονοματα και διευθηνσεις της οικογενειας αυτης για να μη νομιζεις οτι λεω αρλουμπες

7Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 1:09 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειμαι πραγματικα σε χαλια καταστση το μωρ μου ειναι και αρωστο ...αλλα δεν θελω και ουε μπορω να τα κρατησω και με το ζορι ...αλλα ειναι δυνατον τωρα ετσι ξαφνικα να δωσω τα ρουχα που φοραει το μωρο και μπιμπερο και καρεκλακι και ολα???

8Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 1:40 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακομη κ να σου τα δανεισαν κ ν μη σου τα χαρισαν παλι δε στεκει αφου τιο μωρο σου είναι δεκα μηνων μονο, υποτίθεται ότι τα δινεις πισω όταν πια δε τα χρειαζεσαι

9Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 1:50 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου κανω μια ερωτηση ???Τι σχεση εχεις με αυτη την κοπελα που σου τα εδωσε ολα αυτα ??

10Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 2:14 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τιποτα γνωστη ειναι... εχει υποχρεωση λεει σαυτη τη κυρια και γιαυτο τα θελει τωρα... κοντευει τα 46 δεν το περιμενα να μην εχει μυαλο

11Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 2:43 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μερικοι ανθρωποι δεν ωριμαζουν ποτε δυστιχως.Εγω θα τισ τα εδινα ολα πισω ουτε καλτσα δεν θα κρατουσα αλλα θα τις ελεγα οτι οταν δινεις καποια πραγματα δεν τα ζητας πισω πρωτου σταματησουν να τα χρειαζοντε οι ανθρωποι ντροπη πραγματα.

12Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 4:38 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παντως οταν μεγαλωσει η κορη μου κ αρχισω κ δινω ρουχα της κ παιχνιδια κ παπουτσια κ οτι αλλο δεν θα τα ζητησω πισω κ ας κ ανω κ δευτερο αν θελει ο θεοσ αυτα ειναι γυφτιεσ.  affraid 

13Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 6:13 am

Stauroul@

Stauroul@
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mary 30 έγραψε:εγω παντως οταν μεγαλωσει η κορη μου κ αρχισω κ δινω ρουχα της κ παιχνιδια κ παπουτσια κ οτι αλλο δεν θα τα ζητησω πισω κ ας κ ανω κ δευτερο αν θελει ο θεοσ αυτα ειναι γυφτιεσ.  affraid 

υπάρχει στο fb μια ομάδα που χαρίζει διάφορα πραγματάκια για τα παιδιά μπορείς να απευθυνθείς αν εκεί κ να τους πεις τη σ συμβαίνει ώστε όπια κοπέλα μπορεί να σε καλύψει
ΧΑΡΙΖΩ-ΒΡΕΦΙΚΑ-ΠΑΙΔΙΚΑ-ΡΟΥΧΑΚΙΑ https://www.facebook.com/groups/275527625877643/

14Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 6:20 am

ΖΩΗΠΑ

ΖΩΗΠΑ
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εμενα μου ειχαν δωσει καποια ρουχαλακια και ευτυχως μου ειπαν οταν δεν τα χρησιμοποιω πλεον να τους τα δωσω οποτε δεν ηρθα προ τετελεσμενον γεγονοτων!!

15Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 7:37 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι δυνατων??λυπαμαι πολυ κοπελα μου που σου συνεβει αυτο μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω αλλα εγω εχω μικροτερο μωρο και 2 μεγαλυτερα,οποτε δεν εχω ρουχα αυτης της ηλικιας που χρηαζεσαι.εσυ θες για χρονιαρικο τωρα ε?
εγω παντως οταν μου δεινουν ρουχα παντα ρωταω αν μετα τα θελουν πισω(αν και ποτε δεν τα θελουν πισω)παντα τα δεινουν με μεγαλη χαρα(ειναι κ πολυ καλοι φιλοι της μαμας μου)και φυσικα οτι ρουχα δεινω ποτε δεν τα θελω πισω.
την καλαθουνα της κορης μου της πρωτης που την δανησα στην ξαδερφη μου της ειπα πως οταν πια δεν θα την θελει να μου την δωσει γιατι την θελω για ενθυμιο.

16Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Σαβ Ιουν 07, 2014 12:01 pm

em_diva

em_diva
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εαν τις πεις οτι ακόμη τα χρειάζεσαι?
Κ εμένα μου δάνεισαν διάφορα, απλά επειδή ήταν απο διαφορετικά άτομα έχω κάνει λίστα. Ευτυχώς, τελικά ποτέ δε ξέρεις..

17Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Κυρ Ιουν 08, 2014 8:35 am

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Μα είναι δυνατόν να τα ζητάει πίσω;

Και εγώ στην θέση σου θα τα έδινα πίσω και δεν θα της ξαναμιλούσα, είναι γυφτιές αυτές!

18Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Δευ Ιουν 09, 2014 5:32 am

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας πω την αλήθεια εγω ξέρω σ'αυτες τις περιπτωσεις στο πουν δεν στο πουν τα επιστρέφεις τα πράγματα που σου δάνεισαν πίσω όταν δεν τα χρειάζεσαι κ δεν χαρίζεις τα ξένα πράγματα δεξιά κι αριστερά. Το άσχημο είναι οτι εσυ δυστυχώς τα χρειάζεσαι ακόμα κ τα θέλουν πίσω.....  Mad Mad 

Ευτυχώς ή δυστυχώς εμενα δεν ενδιαφέρθηκε κανένας να μου δανείσει παρα μόνο 2-3 πράγματα η αδερφή μου κ προτίμησα να αγοράσω πολύ λίγα απαραίτητα κ φθηνα.

19Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Δευ Ιουν 09, 2014 5:37 am

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτη που στα ζηταει πισω ειναι τραγικη...οταν δινεισ κατι για να τον εξυπηρετησεισ δεν τα ζητασ ετσι ξαφνικα πισω...αμα ηταν ασ μη στα εδινε.μη λεσ τιποτα.δωστα και θα καταλαβουν οτι εκαναν βλακεια απο μονοι τουσ...μην ανυσηχεισ.αμα θες πετα καμια μπιχτη απ εξω απ εξω και δωστα.....εγω ετσι θα εκανα

20Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Δευ Ιουν 09, 2014 8:34 am

mother of 3


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έτσι όπως τα λες οσο γαιδουρια και να είναι πρέπει να τους τα επιστρέψεις. Προφανως είναι γυφτιά αλλα δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς. Εγώ μέτα απο τις δύο κόρες μου (δεν φανταζόμασταν οτι θα κάναμε και τρίτο) χάρησα ότι δεν χρειαζόμουν. Φυσικά οταν ήρθε και το τρίτο δεν τα ζήτησα πίσω.

21Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Δευ Ιουν 09, 2014 9:44 am

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δώστους τα, γιατί και να τα κρατήσεις, κάθε φορά που τα βλέπεις θα σκέφτεσαι τη συμπεριφορά τους και θα συγχύζεσαι... δεν ξέρω αν θα έλεγα κάτι στη θέση σου (εξαρτάται πόσο καλά τους ξέρεις) αλλά σίγουρα δε θα είχα ούτε τη γνώμη, ούτε τη σχέση που είχα πριν μαζί τους.. Τρέναρέ το όσο μπορείς και ψάξε στο ιντερνετ και από γνωστούς, πολύ πιθανόν να βρεις ρουχαλάκια για το παιδί σου.

22Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Τρι Ιουν 10, 2014 4:49 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι τους τους παιρνω τηλ και δεν απαντανε και μυνημα εχω στειλει να ερθουν να τα παρουν και ειναι 5 μερες τωρα . τωρα η καταλαβαν τη μ@λ@κια τους και γιυατο δεν ηρθαν αλλα δεν θα αφησω και το μωρο μου να τους τα παω. εφαγα τα χερια μου να τα καθαρισω που τα ειχαν χυμα σε ενα υπογειο μαυρισμενα και κιτρινιασμενα 10 χρονια και τωρα θα τους παρακαλαω να ερθουν και να τα παρουν??? μη τρελαθουμε!! και ουτε θα κατσω να μπω σαυτο το τρυπακι εγω δεν ειμαι αποθηκη κανενος οπτε θελουν να μου τα φερνουν να τους τα καθαριζω και οποτε θελουν να τα ζητανε πισω ! Twisted Evil

23Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Τρι Ιουν 10, 2014 4:53 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και ειδα που καποιες ειπατε τα ξενα ρουχα τα επιστρεφεις πισω ....οταν ο αλλος ερθει και στα δωσει χωρις να τα ζητησεις και σου πει οτι δεν θες τραβα το σε καμια εκκλησια εγω πρεπει να τον βαλω να υπογραψει συμβολαιο για να μην αλλαξει γνωμη μετα η να τον πω μ@λ@κ@ τωρα???


συγνωμη αλλα συγχιστικα

24Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Τρι Ιουν 10, 2014 4:59 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην ασχολεισαι αλλο μαζι τουσ κ αν θελουν ασ ερθουν νατ α παρουν..εσυ τους ειδοποιησες οποτε εισαι καλλυμενη..οταν ηθελαν να τα ξεφορτωθουν στα εδωσαν βρωμικα κ σου ειπαν να τα δωσεισ κ στην εκκλησια..

25Ψηφοφορία Απ: ΜΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΠΙΣΩ Τρι Ιουν 10, 2014 7:10 am

Mimine


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Είναι καραγκιόζηδες. Αν χρειάζεσαι κάτι δεν το δίνεις πίσω που να χτυπιούνται.

Εγώ έδωσα και έχω πάρει και ξέρω πως όταν πάψεις να χρειάζεσαι τα πράγματα που σου δάνεισαν ρωτάς τον άλλο μήπως τα θέλει να τα δώσει αλλού ή μήπως τα θέλει σε περίπτωση που κάνει δεύτερο, γενικά ρωτάς. Με ένα ζευγάρι φιλικό που τους έδωσα πράγματα με ρώτησαν και έκανα ένα καλό ξεδιάλεγμα και μερικά που ήταν ακόμη σε πολύ καλή κατάσταση τα πήρα πίσω και άλλα τους έδωσα το ελεύθερο να τα κάνουν ότι θέλουν. Με τον ξάδερφο στο Αγρίνιο δεν είχε τέτοια, περίμενα να με πάρει κανένα τηλέφωνο να με ρωτήσει αλλά φαίνεται το έχουν αλλιώς εκεί στην επαρχία και με έγραψε κανονικά, δανεικά κι αγύριστα. Rolling Eyes 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις