Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρήνη, συγχαρητήρια και από μένα!! Είμαι καινούρια εδώ, δε γνωριζόμαστε αλλά πολύ χάρηκα μαζί σου!! Μπράβο σου και ό,τι καλύτερο σου εύχομαι με μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 654316 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:Ειρήνη, συγχαρητήρια και από μένα!! Είμαι καινούρια εδώ, δε γνωριζόμαστε αλλά πολύ χάρηκα μαζί σου!! Μπράβο σου και ό,τι καλύτερο σου εύχομαι με μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 654316 


σ'ευχαριστω πολυ μαριαννα μου..και σε σενα ευχομαι οτι ποθεις  Very Happy 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θετικη και η χοριακηηηηηηηηη!!!! 33 μοναδες!!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Ειρήνη, συγχαρητήρια και από μένα!! Είμαι καινούρια εδώ, δε γνωριζόμαστε αλλά πολύ χάρηκα μαζί σου!! Μπράβο σου και ό,τι καλύτερο σου εύχομαι με μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 654316 


σ'ευχαριστω πολυ μαριαννα μου..και σε σενα ευχομαι οτι ποθεις  Very Happy 
Εγώ προς το παρόν επιθυμώ να περάσουν οι μέρες να πάω στο νοσοκομείο για τις εξετάσεις, να δω τι στο καλό συμβαίνει... Δε μπορώ άλλο, μου χουν σπάσει τα νεύρα!! Άσε που χω γίνει και υπερευαίσθητη έτσι στα ξαφνικά!! Κι απ'τον άλλο μήνα βουρ στον πατσά και εγώ...   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994   Embarassed   Embarassed 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:θετικη και η χοριακηηηηηηηηη!!!! 33 μοναδες!!!
Μπραβόοοοο!!! Ο άντρας σου το ξέρει;;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:θετικη και η χοριακηηηηηηηηη!!!! 33 μοναδες!!!



Εεεεεε ΝΑΙΙΙΙ!!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 417472 

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγχαρητηρια κοπελα μ!

διαβαζω τ θεματακι σας κ χαιρομαι πραγματικα όταν καποια μενει εγκυος  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994 
εγω μια-δυο φορες εγραψα εδώ κ μετα εμεινα εγκυος, ειχα συνομιλησει μονο μ τη βασουλα, είναι γουρλου κ αυτή κ τ θεματακι!!

καλη συνεχεια κ γρηγορα ν ερθει κ στις υπολοιπες κοπελες Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω ολες μεσ απο την καρδια μου ειλικρινα!!!!παω λιγο απο τον γιατρο μου τωρα και τα λεμε αργοτερα!!!μαριαννα ναι του το ειπα το πρωι μετα το τεστ!!!φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:σας ευχαριστω ολες μεσ απο την καρδια μου ειλικρινα!!!!παω λιγο απο τον γιατρο μου τωρα και τα λεμε αργοτερα!!!μαριαννα ναι του το ειπα το πρωι μετα το τεστ!!!φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994 


Τα καλυτερα νεαααααααα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 35468 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:εγω για να εχω ενα γερο μωρακι θα ειμαι στρατιωτακι στη διατροφη μου.θα παω και σε διατροφολογο..θα τον κανω τον ντοκτορ να τριβει τα ματια του σε καθε ζυγισμα  Razz 


Ναι κοπεεεεελα μου...ετσι να κανεις! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 13953 

Κατεριναααααααααααααααααααααααααααααα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

με ψαχνετε????ρηνακι ζυγιστηκες τελικα????

Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:λιλλυ ντεπον επιτρεπεται???θα σπασει το κεφαλι μου απο τον πονο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 679259  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 679259 


Μη με ρωτας μαρι τετοια πραματα.... Για φαρμακα ρωτα το γιατρο...  Πεσε λιγο να ξεκουραστεις... ΑΠο την ταραχη ειναι και απο την αγωνια...Κλειστα ολα για λιγο και ξαπλωσε..

ακουει το τρελοκομειο????τα ιδια της λεω απο το μεσημερι,κανε ντους και ξαπλωσε...αλλα πουυυυυ ακουει το τρελοκομειο?????αντε σουλτουκα  Razz 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αντε μπραβο!!!!!! ειδες που τελικα τσαμπα ανησυχησες για το τεστ που ελεγες πριν??? αντε με το καλο να εχεις μια υγειη εγκυμοσυνη και ευχαριστη!!!!

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΟΥΡΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΝΕΑΚΙΑ ΤΕΤΟΙΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρο..μου ειπε να μην ασχοληθω με χοριακες και κλεισαμε ραντεβου την αλλη παρασκευη για υπερηχο  Very Happy 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου μολις γυρισα απο τον γιατρο..μου ειπε να μην ασχοληθω με χοριακες και κλεισαμε ραντεβου την αλλη παρασκευη για υπερηχο  Very Happy 
Άντε, ωραία, βρε κορίτσι.. Και εγώ έτσι νομίζω ότι είναι καλύτερα, ούτε άγχος ούτε αναμονή!! Όλα καλά;; Σου είπε τίποτα άλλο;;

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Άντε, ωραία, βρε κορίτσι.. Και εγώ έτσι νομίζω ότι είναι καλύτερα, ούτε άγχος ούτε αναμονή!! Όλα καλά;; Σου είπε τίποτα άλλο;;
μου εγραψε φυλλικο οξυ να παιρνω μου ειπε ζουζουνιες γιοκ και οτι ειναι φυσιολογικα να εχω πονακια και να μην ανησυχω..

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
Άντε, ωραία, βρε κορίτσι.. Και εγώ έτσι νομίζω ότι είναι καλύτερα, ούτε άγχος ούτε αναμονή!! Όλα καλά;; Σου είπε τίποτα άλλο;;
 μου εγραψε φυλλικο οξυ να παιρνω μου ειπε ζουζουνιες γιοκ και οτι ειναι φυσιολογικα να εχω πονακια και να μην ανησυχω..
Χαχα σιγά που θα έχετε και όρεξη για ζουζουνιές.. Τώρα οι μόνες ζουζουνιές θα είναι φιλάκια αγκαλίτσες και όνειρα για το μέλλον!! Πωπω, λες και είμαι εγώ κάνω... Χαχαχα!! Μου φαίνεται θα τελειώνω με τα τρεχάματα και θα ξεκινήσω και εγώ τις   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 215994 !!!  Very Happy 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριαννα μου σου ευχομαι πολυ συντομα να νιωσεις την χαρα μου..δε περιγραφεται!!σαν ψεματα μου φαινεται!!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:μαριαννα μου σου ευχομαι πολυ συντομα να νιωσεις την χαρα μου..δε περιγραφεται!!σαν ψεματα μου φαινεται!!!
Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου πραγματικά, αφού έχω αρχίσει να νομίζω ότι όλα αυτά που μου συμβαίνουν με πονάκια κτλ, πρηξίματα και τέτοια, τα δημιουργώ μόνη μου με τη φαντασία μου!!!  Crying or Very sad 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:
irene-_- έγραψε:μαριαννα μου σου ευχομαι πολυ συντομα να νιωσεις την χαρα μου..δε περιγραφεται!!σαν ψεματα μου φαινεται!!!
Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου πραγματικά, αφού έχω αρχίσει να νομίζω ότι όλα αυτά που μου συμβαίνουν με πονάκια κτλ, πρηξίματα και τέτοια, τα δημιουργώ μόνη μου με τη φαντασία μου!!!  Crying or Very sad 


προσπαθειται καιρο για μωρακι?

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
irene-_- έγραψε:μαριαννα μου σου ευχομαι πολυ συντομα να νιωσεις την χαρα μου..δε περιγραφεται!!σαν ψεματα μου φαινεται!!!
Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου πραγματικά, αφού έχω αρχίσει να νομίζω ότι όλα αυτά που μου συμβαίνουν με πονάκια κτλ, πρηξίματα και τέτοια, τα δημιουργώ μόνη μου με τη φαντασία μου!!!  Crying or Very sad 


προσπαθειται καιρο για μωρακι?
Εμ, εδώ σε θέλω καρδιά μου.. Δεν προσπαθούμε γιατί ο γλυκούλης ήθελε να περιμένουμε να πάνε καλύτερα τα οικονομικά μας!! Αλλά απ'τη στιγμή που μου έδωσε το πράσινο φως, που λέμε, όλο αυτό σκέφτομαι!! Και μόλις, το πήραμε απόφαση, θυμήθηκαν στις κυρίες πολυκυστικές να κάνουν τα κουλά τους!! Τις έχω απ' τα 15 και τώρα τους θυμήθηκε... Κατάλαβες;; Άσε έχω φάει τα λυσσακά μου!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Θα μπει καποα στιγμη αλλα τωρα πηζει στη δουλεια λεει!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 911307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 30 911307 


κλασσικα θα κανει το ντου της ξαφνικα!!!

Φεε μου φα τρελλαφω!!!
Ρηνακι μουυυυυ αγαπημενο ποσο μα ποσο χαιρομαι μ@ρη σκατουλα! ολα καλα να πανε με ενα τεραστιο χαμογελο all the way!!!

και τωρα τζους απο το γκρουπ. σε αποκαταστησαμε!!!

αλλος με τη βαρκαααα μας!!!!!

 cheers   cheers   cheers   cheers 

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anabela έγραψε:Καλημερα κοριτσια καλα ειστε? Ανυπομονουσα να μπω σημερα. Θελω να ρωτησω κατι. Ισως πρεπει να ρωτησω κ αλλου (σε αλλο thread δεν το χω ψαξει) πιο εξειδικευμενα. Ειπαμε εκανα εμβρυομεταφορα με φαρμακα στις 9/6 και μου ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη στις 20/6 δηλ ετουτη την Παρασκευη. Χτες και προχτες βραδυ ξεκινησαν ελαφρα πονακια περιοδου σημερα το πρωι αρκετα εντονα σαν να κοντευω να αδιαθετησω απ ωρα σε ωρα.Πριν στην τουαλετα ειδα δυο φορες τα εξης. Την μια μια μικρη γραμμουλα σκουρο καφε πολυ σκουρο την δευτερη απαλο καφε. Ακομη περνω φαρμακα μια ενεση ινοχεπ την μερα, τα ουτροτζεσταν ανελλειπως καθε εξι ωρες και κατι βιταμινες.
Η απορια μου ειναι η εξης. Εχει υπαρξει καποια κοπελα που εχει κανει εξωσωματικη και της εχει ερθει η περιοδος πριν την αναμενομενη χοριακη??? Ρωταω επειδη εχω διαβασει (αλλα δεν ειμαι και σιγουρη) πως αν παιρνεις φαρμακα εξωσωματικης και τελικα η χοριακη δειξει πως δεν εισαι εγκυος η περιοδος ερχεται δυο μερες αφοτου τα σταματησεις.
Κοινως θελω να καταλαβω αν αυτο που ειδα σημαινει εμφυτευση η κατι αλλο. Ο γιατρος ειχε πει πως μπορει στις 10 μερες δηλ αυριο να δω λιγο καφε η αιμα. Και πως αυτο θα ναι καλο σημαδι

ΕΓΩ!!! Ηξερα απο πριν οτι θα εχω αρνητικη χοριακη γιατι παντα με προλαβαινε η περιοδος. τι ουτροτζεσταν και μ@λ@κιες! το ραντεβου της ουτε με τις ορμονες δεν το εχανε.

παρολα αυτα ειναι πολυ πιθανο να ειναι και εμφυτευση απλα εμενα μου ειχε πει για ροζ οχι καφε οποτε δεν ξερω τι να σου πω.
παντως με σενα εχω ενα θετικο προαισθημα δεν ξερω γιατι!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:
anabela έγραψε:Καλημερα κοριτσια καλα ειστε? Ανυπομονουσα να μπω σημερα. Θελω να ρωτησω κατι. Ισως πρεπει να ρωτησω κ αλλου (σε αλλο thread δεν το χω ψαξει) πιο εξειδικευμενα. Ειπαμε εκανα εμβρυομεταφορα με φαρμακα στις 9/6 και μου ειπε ο γιατρος να κανω χοριακη στις 20/6 δηλ ετουτη την Παρασκευη. Χτες και προχτες βραδυ ξεκινησαν ελαφρα πονακια περιοδου σημερα το πρωι αρκετα εντονα σαν να κοντευω να αδιαθετησω απ ωρα σε ωρα.Πριν στην τουαλετα ειδα δυο φορες τα εξης. Την μια μια μικρη γραμμουλα σκουρο καφε πολυ σκουρο την δευτερη απαλο καφε. Ακομη περνω φαρμακα μια ενεση ινοχεπ την μερα, τα ουτροτζεσταν ανελλειπως καθε εξι ωρες και κατι βιταμινες.
Η απορια μου ειναι η εξης. Εχει υπαρξει καποια κοπελα που εχει κανει εξωσωματικη και της εχει ερθει η περιοδος πριν την αναμενομενη χοριακη??? Ρωταω επειδη εχω διαβασει (αλλα δεν ειμαι και σιγουρη) πως αν παιρνεις φαρμακα εξωσωματικης και τελικα η χοριακη δειξει πως δεν εισαι εγκυος η περιοδος ερχεται δυο μερες αφοτου τα σταματησεις.
Κοινως θελω να καταλαβω αν αυτο που ειδα σημαινει εμφυτευση η κατι αλλο. Ο γιατρος ειχε πει πως μπορει στις 10 μερες δηλ αυριο να δω λιγο καφε η αιμα. Και πως αυτο θα ναι καλο σημαδι

ΕΓΩ!!! Ηξερα απο πριν οτι θα εχω αρνητικη χοριακη γιατι παντα με προλαβαινε η περιοδος. τι ουτροτζεσταν και μ@λ@κιες! το ραντεβου της ουτε με τις ορμονες δεν το εχανε.

παρολα αυτα ειναι πολυ πιθανο να ειναι και εμφυτευση απλα εμενα μου ειχε πει για ροζ οχι καφε οποτε δεν ξερω τι να σου πω.
παντως με σενα εχω ενα θετικο προαισθημα δεν ξερω γιατι!

darsel μου η μανα μου η κολλητη μου μια αλλη φιλη μου ολες εχουν λεει θετικο προαισθημα εγω δεν εχω κανενα προαισθημα. Τα καφετια εξακολουθουν σε χαλαρο ρυθμο τιποτα εντονο και πονοι περιοδου αρκετα εντονοι. Και νυστα μαυρη μαλλον απο τα ρημαδοχαπια. Εγω νιωθω πως θα αδιαθετησω παντως.  Sad 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:



Φεε  μου φα τρελλαφω!!!
Ρηνακι μουυυυυ αγαπημενο ποσο μα ποσο χαιρομαι μ@ρη σκατουλα! ολα καλα να πανε με ενα τεραστιο χαμογελο all the way!!!

και τωρα τζους απο το γκρουπ. σε αποκαταστησαμε!!!

ποια εισαι εσυ κυρια μου που θα με διωξεις απο δω??????αιντεεεεεεεε!!!!!!!

ασε θα παρει χρονο να συνειδητοποιησω οτι bye bye βρωμο αλεκα!!!αντε και συ καλη επιτυχια με τα μπαμπα σταθακια σου  Laughing  Laughing 

αλλος με τη βαρκαααα μας!!!!!

 cheers   cheers   cheers   cheers 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριαννα μου τριξε τα δοντια στις κυριες και πες να σοβαρευτουν γιατι τωρα που πηρες το πρασινο φως δεν εχει χρονο για παιχνιδακια!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις