Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηρα και την γιατρο μου νωριτερα αλλα δεν απαντησε ουτε με ξαναπηρε που βεβαια αυτη παιρνει παντα αλλα ισως να εχει καποια εγχειρηση η γεννα και της αφησα μηνυμα πως θα την παρω αυριο πρωι εγω. Της τα γραψα να μην εχω να τα ξαναλεω να δω τι θα μου πει κι αυτη

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναμπελα μου και εγω ενιωθα οτι θα αδιαθετησω νωριτερα τρομαρα μου!!!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:μαριαννα μου τριξε τα δοντια στις κυριες και πες να σοβαρευτουν γιατι τωρα που πηρες το πρασινο φως δεν εχει χρονο για παιχνιδακια!!!
Χαχαχααχα μωρέ κάτσε να τελειώσω με τις εξετάσεις, να δω αν όλα καλά (γιατί να πω και την αμαρτία μου, επειδή δεν πέρασα και λίγα με τα γυναικολογικά μου, πλέον, τους αποφεύγω τους γιατρούς).. Και άμα δω, ό,τι όλα κομπλέ, θα κάνω πανηγύρι!! Χαχαχα!! Για Σεπτέμβρη με κόβω και μένα πάντως... Να έχω και δώρο γενεθλίων για τον καλό μου!!!  Very Happy 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρηνιω?τωρα ειμαι καλα....κολλησα ανεμογκαστριτη you know??? Rolling Eyes 
ειχα τρομερο πονοκεφαλο και στομαχι χαλια....ξαπλωσα να ηρεμησω καμια ωρα...και τωρα συνηλθα......

μια λαικη παριμοια λεει

''με οποιον δασκαλο καθησεις,τετοια γραμματα θα μαθεις''

τρελοκομειο   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 417472 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:ρηνιω?τωρα ειμαι καλα....κολλησα ανεμογκαστριτη you know??? Rolling Eyes 
ειχα τρομερο πονοκεφαλο και στομαχι χαλια....ξαπλωσα να  ηρεμησω καμια ωρα...και τωρα συνηλθα......

μια λαικη παριμοια λεει

''με οποιον δασκαλο καθησεις,τετοια γραμματα θα μαθεις''

τρελοκομειο   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 417472 


ααα δε θελω μονο συμπτωματα να ''κολλησεις'' αλλα και την ''ουσια"

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marianna50 έγραψε:
irene-_- έγραψε:μαριαννα μου τριξε τα δοντια στις κυριες και πες να σοβαρευτουν γιατι τωρα που πηρες το πρασινο φως δεν εχει χρονο για παιχνιδακια!!!
Χαχαχααχα μωρέ κάτσε να τελειώσω με τις εξετάσεις, να δω αν όλα καλά (γιατί να πω και την αμαρτία μου, επειδή δεν πέρασα και λίγα με τα γυναικολογικά μου, πλέον, τους αποφεύγω τους γιατρούς).. Και άμα δω, ό,τι όλα κομπλέ, θα κάνω πανηγύρι!! Χαχαχα!! Για Σεπτέμβρη με κόβω και μένα πάντως... Να έχω και δώρο γενεθλίων για τον καλό μου!!!  Very Happy 



χαχαχα τι μου λες τωρα???και εγω ολη την ωρα ελεγα εγω τον σεπτεμβρη και να η εκπληξη!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε: 


ααα δε θελω μονο συμπτωματα να ''κολλησεις'' αλλα και την ''ουσια"

καλα,καλα,.....ειπαμε τελευταια απο την λιστα βγαινω...ηδη το πρωτο συμπτωμα περιοδου ξεκινησε σημερα...αρα σε 3 μερες ερχεται!!!!
παντα ετσι μου κανει!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε: 


ααα δε θελω μονο συμπτωματα να ''κολλησεις'' αλλα και την ''ουσια"

καλα,καλα,.....ειπαμε τελευταια απο την λιστα βγαινω...ηδη το πρωτο συμπτωμα περιοδου ξεκινησε σημερα...αρα σε 3 μερες ερχεται!!!!
παντα ετσι μου κανει!!!!


οτι πεις χαμενο κορμι

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
irene-_- έγραψε:μαριαννα μου τριξε τα δοντια στις κυριες και πες να σοβαρευτουν γιατι τωρα που πηρες το πρασινο φως δεν εχει χρονο για παιχνιδακια!!!
Χαχαχααχα μωρέ κάτσε να τελειώσω με τις εξετάσεις, να δω αν όλα καλά (γιατί να πω και την αμαρτία μου, επειδή δεν πέρασα και λίγα με τα γυναικολογικά μου, πλέον, τους αποφεύγω τους γιατρούς).. Και άμα δω, ό,τι όλα κομπλέ, θα κάνω πανηγύρι!! Χαχαχα!! Για Σεπτέμβρη με κόβω και μένα πάντως... Να έχω και δώρο γενεθλίων για τον καλό μου!!!  Very Happy 



χαχαχα τι μου λες τωρα???και εγω ολη την ωρα ελεγα εγω τον σεπτεμβρη και να η εκπληξη!!!
Όχι, όχι εγώ είμαι σίγουρη... Θα το στήσω μη σου πω.. Γιατί έχω στερέψει κι από ιδέες, δεν ξέρω τι να του κάνω δώρο... Χαχχααχαχ, να η ευκαιρία!!!  Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Marianna50 στις Τρι Ιουν 17, 2014 11:35 am, 1 φορά

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:αναμπελα μου και εγω ενιωθα οτι θα αδιαθετησω νωριτερα τρομαρα μου!!!!

Ρηνακι θα ηθελα μια μικρη βοηθεια τωρα που σε εχουμε φρεσκια εγκυο.

1. Η εγκυμοσυνη σου τωρα ειναι απο εξωσωματικη η φυσιολογικα?

2.Αν ναι επιασε με την πρωτη??

3. Ειχες εντονους πονους περιοδου αρκετους για να λες ''τωρα θα αδιαθετησω τωρα θα αδιαθετησω''?

4. Ειχες καθολου καφετια? γιατι εγω εχω εκτος απο τους πονους περιοδου

Αν μπορεις βρε ειρηνη και δεν σε κουραζω μου λες. Ενταξει με καταλαβαινεις πιστευω σε φαση αναμονης ειμαι και ουφ αντε να τελειωνω να μαθω επιτελους.

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμενο κορμι????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
whatever!!!
μηπως πρεπει να βαλεις και το τικερακι το σπορακιου????λεω εγω τωρα........

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεεεεππ! Τι γινεται εδω;; Κι αλλη εγκυος;;;; Shocked Shocked Shocked Shocked 


Καααθριιιννννν;;;;;;;;;;;;;;;

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:χαμενο κορμι????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
whatever!!!
μηπως πρεπει να βαλεις και το τικερακι το σπορακιου????λεω εγω τωρα........
οου γιες!!!!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αναμπελα δεν ξερω το γιατι και το πως αλλα νιωθω οτι θα εχεις το πολυποθητο αποτελεσμα.....δεν ξερω αλλα ολα αυτα που εχεις μου ''ακουγονται'' καλα.....
απ'οτι εχω ακουσει γενικοτερα απο αλλες εγκυμοσυνες.....ειπαμε ομως καθε εγκυμοσυνη ειναι ξεχωριστη και μοναδικη!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Εεεεεππ! Τι γινεται εδω;; Κι αλλη εγκυος;;;; Shocked Shocked Shocked Shocked 


Καααθριιιννννν;;;;;;;;;;;;;;;

ναι λιλλυ ειμαι και εγω εγκυος!!!!ναι ναι  Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
με το γνωστο ανεμογκαστρι βεβαιως βεβαιως!!!!

αι μαρη αυτα με μια φορα  Shocked δεν γινονται....και στην λαθος ημερα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

ειναι τα γνωστα μου σημαδια......ετσι ειχα και τις αλλες 2 προγραμματισμενες και αποτυχημενες ανεμογκαστριες...... Rolling Eyes 

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μολις πηγα στο μπανιο. Ειχα λιγο κοκκινο. Κανονικο κοκκινο αλλα οχι πολυ. Θα μπορουσαμε να πουμε πως ειναι αιμα εμφυτευσης αλλα εμενα το ενστικτο μου μου λεει πως οσο παει θα ερχεται και περισσοτερο και περισσοτερο αιμα μεχρι ν αδιαθετησω κανονικα και τωρα απογοητευτηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυ. Ουτε να κλαψω δεν εχω κουραγιο. Δηλ τοσος κοπος τοσες προσπαθειες να πανε χαμενα???? Sad Sad Sad Sad 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωωωωρεεεε μανα μουυυυ!!!! Κι αλλες 2 υποψηφιες προς αποχωρηση απο τη λιστα!!


Darselaki τα δυο μας θα μεινουμε αγαπη...Κι εσυ το χειμωνα θα κανεις αποψυξη και θα μεινω μονηηηηηηηηηηηηη   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anabela έγραψε:Κοριτσια μολις πηγα στο μπανιο. Ειχα λιγο κοκκινο. Κανονικο κοκκινο αλλα οχι πολυ. Θα μπορουσαμε να πουμε πως ειναι αιμα εμφυτευσης αλλα εμενα το ενστικτο μου μου λεει πως οσο παει θα ερχεται και περισσοτερο και περισσοτερο αιμα μεχρι ν αδιαθετησω κανονικα και τωρα απογοητευτηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυ. Ουτε να κλαψω δεν εχω κουραγιο. Δηλ τοσος κοπος τοσες προσπαθειες να πανε χαμενα???? Sad Sad Sad Sad 
εχεις και πονο?προσπαθησε να μιλησεις με τον γιατρο σου.....

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:ωωωωρεεεε μανα μουυυυ!!!!   Κι αλλες 2 υποψηφιες προς αποχωρηση απο τη λιστα!!


Darselaki τα δυο μας θα μεινουμε αγαπη...Κι εσυ το χειμωνα θα κανεις αποψυξη και θα μεινω μονηηηηηηηηηηηηη    Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 31 215994 

απο και κλειεται!!!!
μαζι θα ειμαστε και αυτον τον χειμωνα!!!!
χειμωνας= κρυο καιρος για 2!!!!! Razz 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela έγραψε:Κοριτσια μολις πηγα στο μπανιο. Ειχα λιγο κοκκινο. Κανονικο κοκκινο αλλα οχι πολυ. Θα μπορουσαμε να πουμε πως ειναι αιμα εμφυτευσης αλλα εμενα το ενστικτο μου μου λεει πως οσο παει θα ερχεται και περισσοτερο και περισσοτερο αιμα μεχρι ν αδιαθετησω κανονικα και τωρα απογοητευτηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυ. Ουτε να κλαψω δεν εχω κουραγιο. Δηλ τοσος κοπος τοσες προσπαθειες να πανε χαμενα???? Sad Sad Sad Sad 

Ξαπλωνε anabela και μην κανεις υποθεσεις και αγχωνεσαι
μπορει να "επεσε" ενα..αλλα να υπαρχουν τα αλλα, δεν ξερω και ποσα βαλατε..Μην προτρεχεις και χαλιεσαι

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
anabela έγραψε:Κοριτσια μολις πηγα στο μπανιο. Ειχα λιγο κοκκινο. Κανονικο κοκκινο αλλα οχι πολυ. Θα μπορουσαμε να πουμε πως ειναι αιμα εμφυτευσης αλλα εμενα το ενστικτο μου μου λεει πως οσο παει θα ερχεται και περισσοτερο και περισσοτερο αιμα μεχρι ν αδιαθετησω κανονικα και τωρα απογοητευτηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυ. Ουτε να κλαψω δεν εχω κουραγιο. Δηλ τοσος κοπος τοσες προσπαθειες να πανε χαμενα???? Sad Sad Sad Sad 

Ξαπλωνε anabela και μην κανεις υποθεσεις και αγχωνεσαι
μπορει να "επεσε" ενα..αλλα να υπαρχουν τα αλλα, δεν ξερω και ποσα βαλατε..Μην προτρεχεις και χαλιεσαι

3 βαλαμε Lilly. Δεν ξερω εχω αρνητικο προαισθημα. Ο γιατρος ειπε αν δω αιμα την δεκατη μερα (δηλ αυριο) να μην φοβηθω και πως θα ναι και καλο. Ναι αλλα εμενα ειναι οπως μου ρχονται απο μακρια οπως συνηθιζω να λεω. Δηλ απαλα καφε πιο εντονα μετα λιγο πιο εντονα κοκκινωπα μεχρι να ρθει το κοκκινο το κανονικο. Ε σημερα ειχα τα καφε και πρινμ λιγο λιγο κοκκινωπο. Και πονους κοριτσια πονους περιοδου κανονικα και με τον νομο.
Δεν ξερω αν προτρεχω λεω το προαισθημα μου που δεν ειναι καθολου καλο. Θα ησυχασω αν σταματησει τελειως και το καφε και το κοκκινωπο και οι πονοι.

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλε τι απίστευτα ευχάριστα νέα διαβάζω???
Ρηνούλα μου να έχεις μια τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη κοπελάρα μου!!!
Ολα να σου πάνε καλά.

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναμπέλα ηρέμησε κορίτσι μου, μην προτρέχεις.Ετσι και αλλιώς δεν είναι και λίγο νωρίς να σου έρθει η περίοδος?Στις 20 δεν πας για χοριακη?

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λιλλυ σε έχασα για λίγες μέρες, δεν συντονιστήκαμε.Καλά είσαι?

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anabela έγραψε:Κοριτσια μολις πηγα στο μπανιο. Ειχα λιγο κοκκινο. Κανονικο κοκκινο αλλα οχι πολυ. Θα μπορουσαμε να πουμε πως ειναι αιμα εμφυτευσης αλλα εμενα το ενστικτο μου μου λεει πως οσο παει θα ερχεται και περισσοτερο και περισσοτερο αιμα μεχρι ν αδιαθετησω κανονικα και τωρα απογοητευτηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυ. Ουτε να κλαψω δεν εχω κουραγιο. Δηλ τοσος κοπος τοσες προσπαθειες να πανε χαμενα???? Sad Sad Sad Sad 

λοιπον δεν ειμαστε κοντα να σε ταρακουνησω να συνελθεις. πες στην κολλητη σου να σε χαστουκισει για λογαριασμο μου.
1. ο δρομος που διαλεξαμε -βλεπε εξωσωματικη- ειναι μακρυς κι εχει ανηφορα. οπλισου με υπομονη.
2. δηλαδη τι κοπο καναμε? σκαβαμε? σιγα τον κοπο, καναμε μια-δυο ενεσεις την ημερα και χεστηκε η φοραδα στο αλωνι. αλλες γυναικες κανουν χημειοθεραπειες. αυτο ναι ειναι κοπος και μαλιστα με αποτελεσμα οχι απαραιτητα θετικο.
3. ποιες προσπαθειες? πρωτη σου φορα ειναι. δεν εχεις κανει και 10 εξωσωματικες.
4. φορα το πιο γλυκο σου χαμογελο και σκεψου θετικα. ακομα κι αν ειναι αρνητικο αυτη τη φορα, θα ειναι θετικο την επομενη.
τι να κανουμε? καθε σπιτι εχει τα δικα του. εμας ο Θεος μας εστειλε αυτο το βασανο. αλλα σπιτια εχουν πολυ χειροτερα προβληματα να ασχοληθουν.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις