Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:Καλε τι απίστευτα ευχάριστα νέα διαβάζω???
Ρηνούλα μου να έχεις μια τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη κοπελάρα μου!!!
Ολα να σου πάνε καλά.


ευχαριστω πολυ..και σενα ευχομαι συντομα με ενα θετικο τεστακι!!!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den antexo allo έγραψε:Αναμπέλα ηρέμησε κορίτσι μου, μην προτρέχεις.Ετσι και αλλιώς δεν είναι και λίγο νωρίς να σου έρθει η περίοδος?Στις 20 δεν πας για χοριακη?


στις 20 ναι αλλα αν ειδες νωριτερα τι μου ειπε η darsel...... μετα απο εξωσωματικη της ειχε ερθει περιοδος και πριν την χοριακη.

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Καλε τι απίστευτα ευχάριστα νέα διαβάζω???
Ρηνούλα μου να έχεις μια τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη κοπελάρα μου!!!
Ολα να σου πάνε καλά.


ευχαριστω πολυ..και σενα ευχομαι συντομα με ενα θετικο τεστακι!!!
Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου, τρελαίνομαι με το καινούργιο τικεράκι σου, ευχομαι να ξεπεράσει τις 38 3βδομάδες. Wink 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:Λιλλυ σε έχασα για λίγες μέρες, δεν συντονιστήκαμε.Καλά είσαι?


Ελα Λενακι.. I love you  I love you  I love you Ολα καλα! πολυ χαρουμενη σημερα με τη Ρηνιω..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 446177  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 446177 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anabela έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Αναμπέλα ηρέμησε κορίτσι μου, μην προτρέχεις.Ετσι και αλλιώς δεν είναι και λίγο νωρίς να σου έρθει η περίοδος?Στις 20 δεν πας για χοριακη?


στις 20 ναι αλλα αν ειδες νωριτερα τι μου ειπε η darsel...... μετα απο εξωσωματικη της ειχε ερθει περιοδος και πριν την  χοριακη.
Ναι καλή μου το ξέρω, και σε άλλες κοπέλες έχεις συμβεί, έχει συμβεί όμως και με κανονικη ροη αιματος θετικη χοριακή λόγο αποκόλλησης.Εσύ ξάπλα και ότι είναι να γίνει θα γίνει.Εννοείται ότι ευχόμαστε όλες το καλύτερο.Θέλω να μου είσαι ψύχραιμη ναι?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:
irene-_- έγραψε:[quote="den antexo allo"


Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου, τρελαίνομαι με το καινούργιο τικεράκι σου, ευχομαι να ξεπεράσει τις 38 3βδομάδες. Wink [/quote]

ε αφου σου αρεσε τοσο να αποκτησεις και εσυ ενα συντομα  Very Happy Very Happy 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Λιλλυ σε έχασα για λίγες μέρες, δεν συντονιστήκαμε.Καλά είσαι?


Ελα Λενακι.. I love you  I love you  I love you Ολα καλα! πολυ χαρουμενη σημερα με τη Ρηνιω..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 446177  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 446177 
Αν μείνει άλλη μια θα με αφήσεις να ανοίξω και το 135?

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το καταφερες το τικερακι σου ρηνιωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!


λιωνω μωλε!!!το σποριδιον σας!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 35468 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:
den antexo allo έγραψε:
irene-_- έγραψε:[quote="den antexo allo"


Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου, τρελαίνομαι με το καινούργιο τικεράκι σου, ευχομαι να ξεπεράσει τις 38 3βδομάδες. Wink 


ε αφου σου αρεσε τοσο να αποκτησεις και εσυ ενα συντομα  Very Happy Very Happy [/quote]
Αν θα αποκτήσω λέει???Είμαι αποφασισμένη..ο επιμένων νικά...

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina1983 έγραψε:το καταφερες το τικερακι σου ρηνιωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!


λιωνω μωλε!!!το σποριδιον σας!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 35468 
Κατερινιώ σου ευχομαι να είσαι η επόμενη μαζί με την Αναμπέλααααααααα

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:
anabela έγραψε:Κοριτσια μολις πηγα στο μπανιο. Ειχα λιγο κοκκινο. Κανονικο κοκκινο αλλα οχι πολυ. Θα μπορουσαμε να πουμε πως ειναι αιμα εμφυτευσης αλλα εμενα το ενστικτο μου μου λεει πως οσο παει θα ερχεται και περισσοτερο και περισσοτερο αιμα μεχρι ν αδιαθετησω κανονικα και τωρα απογοητευτηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυ. Ουτε να κλαψω δεν εχω κουραγιο. Δηλ τοσος κοπος τοσες προσπαθειες να πανε χαμενα???? Sad Sad Sad Sad 

λοιπον δεν ειμαστε κοντα να σε ταρακουνησω να συνελθεις. πες στην κολλητη σου να σε χαστουκισει για λογαριασμο μου.
1. ο δρομος που διαλεξαμε -βλεπε εξωσωματικη- ειναι μακρυς κι εχει ανηφορα. οπλισου με υπομονη.
2. δηλαδη τι κοπο καναμε? σκαβαμε? σιγα τον κοπο, καναμε μια-δυο ενεσεις την ημερα και χεστηκε η φοραδα στο αλωνι. αλλες γυναικες κανουν χημειοθεραπειες. αυτο ναι ειναι κοπος και μαλιστα με αποτελεσμα οχι απαραιτητα θετικο.
3. ποιες προσπαθειες? πρωτη σου φορα ειναι. δεν εχεις κανει και 10 εξωσωματικες.
4. φορα το πιο γλυκο σου χαμογελο και σκεψου θετικα. ακομα κι αν ειναι αρνητικο αυτη τη φορα, θα ειναι θετικο την επομενη.
τι να κανουμε? καθε σπιτι εχει τα δικα του. εμας ο Θεος μας εστειλε αυτο το βασανο. αλλα σπιτια εχουν πολυ χειροτερα προβληματα να ασχοληθουν.

ενταξει εχεις δικιο δεν λεω καποιοι περνανε πολλα μαρτυρια και οπως ειπες αλλες κανουν χημιοθεραπειες τι να πει κι αυτος ο κοσμος??? Απλα ειδα οτι ολο αυτο θελει χρονο (εκτος απο χρηματα). Δεν ειμαι Αθηνα και η δουλεια μου απαιτει πολλες πολλες ωρες ημερεσιως. Ενιωθα πως κανουμε ακροβατικα-μαγικα με την συναδελφο μου για να τα βγαλω περα και φυσικα να μην δωσω δικαιωματα γιατι λειπω και τι και πως. Απειρα δρομολογια σε γιατρους. Αθηνα μενεις darsel??? Αν ναι απο αυτην την αποψη εισαι τυχερη εγω ομως δεν μενω Αθηνα και τιποτα δεν ειναι διπλα μου και κοντα μου. Οπως καταλαβαινεις ειναι κοπος για μενα και μαλιστα μεγαλος και τα εξοδα διπλα. Πολλες φορες πχ επρεπε να πηγαινω δυο τρεις φορες την βδομαδα στην γιατρο μου. Τεσπα μωρε τι μου φταιτε και σεις να σας τρελαινω???? θα δειξει καλα λεει η δεν αντεχω αλλο και η Λιλυ ας μην προτρεξω ας σας στειλω και μερικα φιλακια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 334590 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναμπελα εγω οταν ειχα αιμα εμφυτευσης το ειχα για ενα ολοκληρο 24ωρο και ηταν κανονικα σαν περιοδος απλα με μικρη ροη δλδ συνολικα μια σερβιετα..και μια συναδελφος επιασε διδυμα αλλα το ενα δεν πιαστηκε καλα και ειχε αιμα κανονικα 2-3 μερες αλλα το αλλο μωρακι μια χαρα.χρονισε τωρα!!!οποτε κανεις δε ξερει με σιγουρια τι συμβαινει εκει μεσα

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anabela έγραψε:
darsel έγραψε:
anabela έγραψε:Κοριτσια μολις πηγα στο μπανιο. Ειχα λιγο κοκκινο. Κανονικο κοκκινο αλλα οχι πολυ. Θα μπορουσαμε να πουμε πως ειναι αιμα εμφυτευσης αλλα εμενα το ενστικτο μου μου λεει πως οσο παει θα ερχεται και περισσοτερο και περισσοτερο αιμα μεχρι ν αδιαθετησω κανονικα και τωρα απογοητευτηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυ. Ουτε να κλαψω δεν εχω κουραγιο. Δηλ τοσος κοπος τοσες προσπαθειες να πανε χαμενα???? Sad Sad Sad Sad 

λοιπον δεν ειμαστε κοντα να σε ταρακουνησω να συνελθεις. πες στην κολλητη σου να σε χαστουκισει για λογαριασμο μου.
1. ο δρομος που διαλεξαμε -βλεπε εξωσωματικη- ειναι μακρυς κι εχει ανηφορα. οπλισου με υπομονη.
2. δηλαδη τι κοπο καναμε? σκαβαμε? σιγα τον κοπο, καναμε μια-δυο ενεσεις την ημερα και χεστηκε η φοραδα στο αλωνι. αλλες γυναικες κανουν χημειοθεραπειες. αυτο ναι ειναι κοπος και μαλιστα με αποτελεσμα οχι απαραιτητα θετικο.
3. ποιες προσπαθειες? πρωτη σου φορα ειναι. δεν εχεις κανει και 10 εξωσωματικες.
4. φορα το πιο γλυκο σου χαμογελο και σκεψου θετικα. ακομα κι αν ειναι αρνητικο αυτη τη φορα, θα ειναι θετικο την επομενη.
τι να κανουμε? καθε σπιτι εχει τα δικα του. εμας ο Θεος μας εστειλε αυτο το βασανο. αλλα σπιτια εχουν πολυ χειροτερα προβληματα να ασχοληθουν.

ενταξει εχεις δικιο δεν λεω καποιοι περνανε πολλα μαρτυρια και οπως ειπες αλλες κανουν χημιοθεραπειες τι να πει κι αυτος ο κοσμος??? Απλα ειδα οτι ολο αυτο θελει χρονο (εκτος απο χρηματα). Δεν ειμαι Αθηνα και η δουλεια μου απαιτει πολλες πολλες ωρες ημερεσιως. Ενιωθα πως κανουμε ακροβατικα-μαγικα με την συναδελφο μου για να τα βγαλω περα και φυσικα να μην δωσω δικαιωματα γιατι λειπω και τι και πως. Απειρα δρομολογια σε γιατρους. Αθηνα μενεις darsel??? Αν ναι απο αυτην την αποψη εισαι τυχερη εγω ομως δεν μενω Αθηνα και τιποτα δεν ειναι διπλα μου και κοντα μου. Οπως καταλαβαινεις ειναι κοπος για μενα και μαλιστα μεγαλος και τα εξοδα διπλα. Πολλες φορες πχ επρεπε να πηγαινω δυο τρεις φορες την βδομαδα στην γιατρο μου. Τεσπα μωρε τι μου φταιτε και σεις να σας τρελαινω???? θα δειξει καλα λεει η δεν αντεχω αλλο και η Λιλυ ας μην προτρεξω ας σας στειλω και μερικα φιλακια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 334590 

ολα καλα θα πανε λεμεεεεεεεεεεεε

  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 215994 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:το καταφερες το τικερακι σου ρηνιωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!


λιωνω μωλε!!!το σποριδιον σας!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 35468 


σποριδιο αλλα το εχεο ταραξει το σταμαχι γερο να ναι!!!!!με εχει στη διαιτα..ασε παλι εφερε τουρτα αλλα την εβαλα στην καταψυξη..και ηταν τοσο ομορφη  Laughing Laughing 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anabela έγραψε:
darsel έγραψε:
anabela έγραψε:Κοριτσια μολις πηγα στο μπανιο. Ειχα λιγο κοκκινο. Κανονικο κοκκινο αλλα οχι πολυ. Θα μπορουσαμε να πουμε πως ειναι αιμα εμφυτευσης αλλα εμενα το ενστικτο μου μου λεει πως οσο παει θα ερχεται και περισσοτερο και περισσοτερο αιμα μεχρι ν αδιαθετησω κανονικα και τωρα απογοητευτηκα πολυυυυυυυυυυυυυυυ. Ουτε να κλαψω δεν εχω κουραγιο. Δηλ τοσος κοπος τοσες προσπαθειες να πανε χαμενα???? Sad Sad Sad Sad 

λοιπον δεν ειμαστε κοντα να σε ταρακουνησω να συνελθεις. πες στην κολλητη σου να σε χαστουκισει για λογαριασμο μου.
1. ο δρομος που διαλεξαμε -βλεπε εξωσωματικη- ειναι μακρυς κι εχει ανηφορα. οπλισου με υπομονη.
2. δηλαδη τι κοπο καναμε? σκαβαμε? σιγα τον κοπο, καναμε μια-δυο ενεσεις την ημερα και χεστηκε η φοραδα στο αλωνι. αλλες γυναικες κανουν χημειοθεραπειες. αυτο ναι ειναι κοπος και μαλιστα με αποτελεσμα οχι απαραιτητα θετικο.
3. ποιες προσπαθειες? πρωτη σου φορα ειναι. δεν εχεις κανει και 10 εξωσωματικες.
4. φορα το πιο γλυκο σου χαμογελο και σκεψου θετικα. ακομα κι αν ειναι αρνητικο αυτη τη φορα, θα ειναι θετικο την επομενη.
τι να κανουμε? καθε σπιτι εχει τα δικα του. εμας ο Θεος μας εστειλε αυτο το βασανο. αλλα σπιτια εχουν πολυ χειροτερα προβληματα να ασχοληθουν.

ενταξει εχεις δικιο δεν λεω καποιοι περνανε πολλα μαρτυρια και οπως ειπες αλλες κανουν χημιοθεραπειες τι να πει κι αυτος ο κοσμος??? Απλα ειδα οτι ολο αυτο θελει χρονο (εκτος απο χρηματα). Δεν ειμαι Αθηνα και η δουλεια μου απαιτει πολλες πολλες ωρες ημερεσιως. Ενιωθα πως κανουμε ακροβατικα-μαγικα με την συναδελφο μου για να τα βγαλω περα και φυσικα να μην δωσω δικαιωματα γιατι λειπω και τι και πως. Απειρα δρομολογια σε γιατρους. Αθηνα μενεις darsel??? Αν ναι απο αυτην την αποψη εισαι τυχερη εγω ομως δεν μενω Αθηνα και τιποτα δεν ειναι διπλα μου και κοντα μου. Οπως καταλαβαινεις ειναι κοπος για μενα και μαλιστα μεγαλος και τα εξοδα διπλα. Πολλες φορες πχ επρεπε να πηγαινω δυο τρεις φορες την βδομαδα στην γιατρο μου. Τεσπα μωρε τι μου φταιτε και σεις να σας τρελαινω???? θα δειξει καλα λεει η δεν αντεχω αλλο και η Λιλυ ας μην προτρεξω ας σας στειλω και μερικα φιλακια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 334590 
Ετσι σε θέλω κορίτσι μου δυνατή, και να ξέρεις ότι δεν μας πρήζεις, γι'αυτό το λόγο μαζευτήκαμε εδώ για να λέμε τον πόνο μας.
Οτι θέλεις να μας πεις εμείς θα είμαστε εδώ και στη γκρίνια σου και στην χαρά σου.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:
irene-_- έγραψε:
den antexo allo έγραψε:
irene-_- έγραψε:[quote="den antexo allo"


Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου, τρελαίνομαι με το καινούργιο τικεράκι σου, ευχομαι να ξεπεράσει τις 38 3βδομάδες. Wink 


ε αφου σου αρεσε τοσο να αποκτησεις και εσυ ενα συντομα  Very Happy Very Happy 



ετσι ηθικο ακμαιοτατον!!!!
Αν θα αποκτήσω λέει???Είμαι αποφασισμένη..ο επιμένων νικά...[/quote]

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σ'ευχαριστω πολυ λενιω μου και σου ευχομαι ακριβως το ιδιο και συντομα!!!!
η αναμπελα εχει σειρα τωρα.....
εγω αν δεν ερθει μεχρι τελος του καλοκαιριου θα βαδισω και εγω σε αυτα τα ''δυσκολα'' μονοπατια οπως και πολλα ζευγαρια αλλωστε!!!!!


αναμπελα σε καταλαβαινω απολυτα,και εμενα ο γιατρος μου ειναι μιας ωρας δρομο μακρια + εξοδα + πρεπει να προγραμματισεις την εργασια σου να πας,και οταν ειναι λιγα ατομα προσωπικο δυστυχως (για εμενα) πρεπει να τα συντονισω ολα αυτα σε αδεια η σε απογευματα που καποια πραγματα απογευματα δεν γινονται......
ειμαι και αγχωδης τυπος που αυτο ειναι πολυ μειον....
λοιπον αστα ολα μα ολα και σκεψου θετικα...μιλα με την γιατρο σου...και την παρασκευη πρωι πρωι στο μικροβιολογικο οκ κουκλα?  Wink 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
σποριδιο αλλα το εχεο ταραξει το σταμαχι γερο να ναι!!!!!με εχει στη διαιτα..ασε παλι εφερε τουρτα αλλα την εβαλα στην καταψυξη..και ηταν τοσο ομορφη  Laughing Laughing 

δεν καταλαβες καλα χαμενο μου κορμι!!!!
αυριο βαλτην σε ενα φορητο ψυγειακι και στειλτην με το πρωτο δρομολογιο του κτελ!!! tongue χαχααχ μην την εχεις τζαμπα στο ψυγειο και σου πιανει χορο απο τα φρουτα και τα λαχανικα σου!!! rabbit rabbit rabbit rabbit 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina1983 έγραψε:σ'ευχαριστω πολυ λενιω μου και σου ευχομαι ακριβως το ιδιο και συντομα!!!!
η αναμπελα εχει σειρα τωρα.....
εγω αν δεν ερθει μεχρι τελος του καλοκαιριου θα βαδισω και εγω σε αυτα τα ''δυσκολα'' μονοπατια οπως και πολλα ζευγαρια αλλωστε!!!!!


αναμπελα σε καταλαβαινω απολυτα,και εμενα ο γιατρος μου ειναι μιας ωρας δρομο μακρια + εξοδα + πρεπει να προγραμματισεις την εργασια σου να πας,και οταν ειναι λιγα ατομα προσωπικο δυστυχως (για εμενα) πρεπει να τα συντονισω ολα αυτα σε αδεια η σε απογευματα που καποια πραγματα απογευματα δεν γινονται......
ειμαι και αγχωδης τυπος που αυτο ειναι πολυ μειον....
λοιπον αστα ολα μα ολα και σκεψου θετικα...μιλα με την γιατρο σου...και την παρασκευη πρωι πρωι στο μικροβιολογικο οκ κουκλα?  Wink 
Ποιο τέλος καλοκαιριού καλέ?Στις 20 δεν περιμένεις?Ελα να αυξηθούνε οι εγκυούλες λέμεεεεε....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:
Lillybell έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Λιλλυ σε έχασα για λίγες μέρες, δεν συντονιστήκαμε.Καλά είσαι?


Ελα Λενακι.. I love you  I love you  I love you Ολα καλα! πολυ χαρουμενη σημερα με τη Ρηνιω..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 446177  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 446177 
Αν μείνει άλλη μια θα με αφήσεις να ανοίξω και το 135?


Εχεις καλο ποδαρικο!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 654316  Η Ρηνιω που της εφερες γουρι θα αποφασισει!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 328109 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ηταν πολύ όμορφα τα νεάκια που διάβασα, έχω ένα πολύ γλυκό χαμόγελο στα χείλη μου.
Κοριτσάρες μου υπομονή για όλες έχει ο Θεός είτε με τον ένα είτε με τον άλλο τρόπο όλες θα γίνουμε μανούλες.
Σας καληνυχτώ φίλες. Very Happy 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
σποριδιο αλλα το εχεο ταραξει το σταμαχι γερο να ναι!!!!!με εχει στη διαιτα..ασε παλι εφερε τουρτα αλλα την εβαλα στην καταψυξη..και ηταν τοσο ομορφη  Laughing Laughing 

δεν καταλαβες καλα χαμενο μου κορμι!!!!
αυριο βαλτην σε ενα φορητο ψυγειακι και στειλτην με το πρωτο δρομολογιο του κτελ!!! tongue χαχααχ μην την εχεις τζαμπα στο ψυγειο και σου πιανει χορο απο τα φρουτα και τα λαχανικα

σου!!! rabbit rabbit rabbit rabbit 



εξυπναδες!!!!μπλακ φορεστ ειναι!!!

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
den antexo allo έγραψε:
Lillybell έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Λιλλυ σε έχασα για λίγες μέρες, δεν συντονιστήκαμε.Καλά είσαι?


Ελα Λενακι.. I love you  I love you  I love you Ολα καλα! πολυ χαρουμενη σημερα με τη Ρηνιω..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 446177  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 446177 
Αν μείνει άλλη μια θα με αφήσεις να ανοίξω και το 135?



Εχεις καλο ποδαρικο!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 654316  Η Ρηνιω που της εφερες γουρι θα αποφασισει!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 32 328109 
Μπα έχω βάλει στόχο άλλη μια τουλάχιστον αλλιώς άλλη θα πάρει την σκυτάλη προεδρίνα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την den antexo allo στις Τρι Ιουν 17, 2014 12:27 pm, 1 φορά

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λενακι απο μενα εχει το ελευθερο για το 135!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:αναμπελα εγω οταν ειχα αιμα εμφυτευσης το ειχα για ενα ολοκληρο 24ωρο και ηταν κανονικα σαν περιοδος απλα με μικρη ροη δλδ συνολικα μια σερβιετα..και μια συναδελφος επιασε διδυμα αλλα το ενα δεν πιαστηκε καλα και ειχε αιμα κανονικα 2-3 μερες αλλα το αλλο μωρακι μια χαρα.χρονισε τωρα!!!οποτε κανεις δε ξερει με σιγουρια τι συμβαινει εκει μεσα

αντε βρε ειρηνη και αναθαρρησα μαυτο που εγραψες. Θα σας καληνυχτισω ολες παω για ξεκουρασηηηηηηηηηη. Καλο βραδυ τα λεμε αυριο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις