Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φιλιά αγάπες.
Αναμπέλα θα προσευχομαι για σένα ειδικά για να μην ξαναπεράσεις το κατώφλι των εξωσωματικών.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela έγραψε:
irene-_- έγραψε:αναμπελα εγω οταν ειχα αιμα εμφυτευσης το ειχα για ενα ολοκληρο 24ωρο και ηταν κανονικα σαν περιοδος απλα με μικρη ροη δλδ συνολικα μια σερβιετα..και μια συναδελφος επιασε διδυμα αλλα το ενα δεν πιαστηκε καλα και ειχε αιμα κανονικα 2-3 μερες αλλα το αλλο μωρακι μια χαρα.χρονισε τωρα!!!οποτε κανεις δε ξερει με σιγουρια τι συμβαινει εκει μεσα

αντε βρε ειρηνη και αναθαρρησα μαυτο που εγραψες. Θα σας καληνυχτισω ολες παω για ξεκουρασηηηηηηηηηη. Καλο βραδυ τα λεμε αυριο


καληνυχτα κοπελα μου κατσε χαλαρωσε και εμεις αυριο παλι εδω θα ειμαστε για οτι χρειαστεις!!!καληνυχτα με μια γλυκεια αγκαλια   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 35468 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα σε οσα κοριτσια πανε για νανακια!

Σε λιγο κι εγω...

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Καληνυχτα σε οσα κοριτσια πανε για νανακια!

Σε λιγο κι εγω...


ααα λιλλυ μου το χαλασες το ωραριο σου αποψε!!!  tongue tongue tongue tongue 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Καληνυχτα σε οσα κοριτσια πανε για νανακια!

Σε λιγο κι εγω...


ααα λιλλυ μου το χαλασες το ωραριο σου αποψε!!!  tongue tongue tongue tongue 


Λογω της ημεραααςςςς  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 654316 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου σας καληνυχτω και εγω γιατι ηταν μια πολυ εντονη μερα και ειμαι πτωμα.. σας ευχαριστω και παλι ολες για τις ευχες σας αντε και στα δικα σας οι αγκαστρωτες!!!!!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσια μου σας καληνυχτω και εγω γιατι ηταν μια πολυ εντονη μερα και ειμαι πτωμα.. σας ευχαριστω και παλι ολες για τις ευχες σας αντε και στα δικα σας οι αγκαστρωτες!!!!!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472 


  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 379767 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den antexo allo έγραψε:
katerina1983 έγραψε: 
Ποιο τέλος καλοκαιριού καλέ?Στις 20 δεν περιμένεις?Ελα να αυξηθούνε οι εγκυούλες λέμεεεεε....

σ'ευχαριστω πολυ λενακι μου,αλλα δεν το νομιζω,οπως προειπα με μια φορα και στην αρχη των γονιμων αμα επιασα θα ειμαι πολυ μα πολυ κ@λ@φαρδη.....απο και κλειεται λοιπον!!!!η αναμπελα εχει σειρα τωρα!!!!
δεν νομιζω να ειναι καμια εδω μεσα τετοια ωρα.....μοναχικο ξενυχτοπουλι εγω!!!!!

σας καληνυχτω και εγω με την σειρα μου.....καληνυχτα σας και ονειρα γλυκα   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 417472 

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΑΝΤΕ 5 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΜΑΘΩ...!ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ Ε?

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα τσουπρες μου. Τι μου κανετε;
Ειρηνη μου πως εισαι σημερα;
Anabela μου υπομονη περνανε οι μερουλες.
Liontarina μου μακαρι να υπηρχε ενα τεστ και κα ξεραμε αμεσως μετα την επαφη γιατι αυτη η αναμονη δεν παλευεται. Ποτε περιμενεις;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den antexo allo έγραψε:Φιλιά αγάπες.
Αναμπέλα θα προσευχομαι για σένα ειδικά για να μην ξαναπεράσεις το κατώφλι των εξωσωματικών.

Σε χιλιοευχαριστω 'δεν αντεχω αλλο'. Να εχεις τα καλα ολου του κοσμου και συ με ενα μωρακι συντομα

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλημερα. Τι κανετε? Εγω δεν το θελω αλλα αλλιως δεν μπορω εχω την ψυχολογια των πατωματων. Ροη δεν εχω μονο δυο μονιμες κηλιδες στο σερβιετακι. Αλλα στο σκουσμπισμα τα καφετια τα σκουρα ειναι εκει. Οχι πολλα αλλα δεν σταματανε. Δεν μπορω να νιωσω καλα μεχρι να παρω αποτελεσματα της χοριακης δηλ την Παρασκευη ωπου θα το παρω τουλαχιστον και αποφαση. Δεν κοιμηθηκα καλα καθολου καλα. Ολο το βραδυ διαβαζα για αιμα για εμφυτευση για εξωσωματικες.
Ξερω τι θα πειτε να μην το σκεφτομαι αλλα δεν μπορω. Σε λιγο θα τηλ στην γιατρο και αν δεν απαντησει θα παρω τον εξωσωματικο. Sad 

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπον η κατασταση εχει ως εξης. Ξαναπηρα την γυναικολογο μου παλι δεν απανταει αλλα πηρα τον εξωσωματικο. Του τα ειπα ολα με ρωτησε για το στηθος το οποιο βεβαια ουτε πρισμενο το νιωθω ουτε με ποναει. Αυτο που μου ειπε ηταν να παω για χοριακη αυριο οχι Παρασκευη. Εσας πως σας ακουγεται αυτο να με στελνει πιο νωρις??? Δηλ μου χε πει πως κατα πασα πιθανοτητα θα δεις λιγο αιμα την Τεταρτη σημερα δηλ. εγω το εχω απο χτες. Και μου λεει ''ποτε το ειδες?'' λεω απο χτες. και απαναει: ε για πηγαινε κανε μια χοριακη αυριο. Θα σκασω αλλα κατι αλλο δεν μου ειπε. ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κουνελάκι έγραψε:Καλημερα τσουπρες μου. Τι μου κανετε;
Ειρηνη μου πως εισαι σημερα;
Anabela μου υπομονη περνανε οι μερουλες.
Liontarina μου μακαρι να υπηρχε ενα τεστ και κα ξεραμε αμεσως μετα την επαφη γιατι αυτη η αναμονη δεν παλευεται. Ποτε περιμενεις;

περιμενω δευτερα-τριτη αλλα εχω πολλα προεορτια νομιζω...χμμ θα δειξει!

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
anabela έγραψε:Λοιπον η κατασταση εχει ως εξης. Ξαναπηρα την γυναικολογο μου παλι δεν απανταει αλλα πηρα τον εξωσωματικο. Του τα ειπα ολα με ρωτησε για το στηθος το οποιο βεβαια ουτε πρισμενο το νιωθω ουτε με ποναει. Αυτο που μου ειπε ηταν να παω για χοριακη αυριο οχι Παρασκευη. Εσας πως σας ακουγεται αυτο να με στελνει πιο νωρις??? Δηλ μου χε πει πως κατα πασα πιθανοτητα θα δεις λιγο αιμα την Τεταρτη σημερα δηλ. εγω το εχω απο χτες. Και μου λεει ''ποτε το ειδες?'' λεω απο χτες. και απαναει: ε για πηγαινε κανε μια χοριακη αυριο. Θα σκασω αλλα κατι αλλο δεν μου ειπε. ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ

μου φαινεται ενθαρρυντικο! ομως ηρεμησε και σκεψου θετικα! ουτως η αλλως ο,τι ειναι να εχει γινει, θα εχει γινει! ολα θα πανε καλα ! εχω feeling! Very Happy Very Happy Very Happy 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα όμορφες κοπελούδες.
Αναμπέλα να πας αυριο για χοριακή γιατί κατα πάσα πιθανότητα αν είναι θετική θα σου αυξήσει την προγεστερόνη για να σταματήσει το αίμα.

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Liontarina29 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Καλημερα τσουπρες μου. Τι μου κανετε;
Ειρηνη μου πως εισαι σημερα;
Anabela μου υπομονη περνανε οι μερουλες.
Liontarina μου μακαρι να υπηρχε ενα τεστ και κα ξεραμε αμεσως μετα την επαφη γιατι αυτη η αναμονη δεν παλευεται. Ποτε περιμενεις;

περιμενω δευτερα-τριτη αλλα εχω πολλα προεορτια νομιζω...χμμ θα δειξει!
Η ώρα η καλή κορίτσι μου και ευχομαι τα προερτια να είναι σύμπτωμα εγκυμόσυνης.

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
den antexo allo έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Καλημερα τσουπρες μου. Τι μου κανετε;
Ειρηνη μου πως εισαι σημερα;
Anabela μου υπομονη περνανε οι μερουλες.
Liontarina μου μακαρι να υπηρχε ενα τεστ και κα ξεραμε αμεσως μετα την επαφη γιατι αυτη η αναμονη δεν παλευεται. Ποτε περιμενεις;

περιμενω δευτερα-τριτη αλλα εχω πολλα προεορτια νομιζω...χμμ θα δειξει!
Η ώρα η καλή κορίτσι μου και ευχομαι τα προερτια να είναι σύμπτωμα εγκυμόσυνης.

ευχαριστώ πολύ!!! θα σας ενημερώσω!!! αν και μου φαινεται ακατορθωτο να ειμαι τοσο τυχερη με τοσα που διαβαζω! δεν θα πτοηθω ομως...θα επικεντρωθω στο παρτυ μας και μετα στις διακοπεεες μας!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den antexo allo έγραψε:Καλημέρα όμορφες κοπελούδες.
Αναμπέλα να πας αυριο για χοριακή γιατί κατα πάσα πιθανότητα αν είναι θετική θα σου αυξήσει την προγεστερόνη για να σταματήσει το αίμα.

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Μολις με πηρε και η γυναικολογος μου η οποια ειχε ηδη μιλησει με τον εξωσωματικο. Μου λεει αυτο που βλεπεις μπορει να ειναι πολυ πολυ καλο. Μα της λεω να εχω καφετια και πονους περιοδου??? Καλα μου λεει αυτο δεν ειναι σημαδι πως δεν εισαι σε καποιες περιπτωσεις αυτα συνεχιζονται για καιρο. Περιμενει κι αυτη ταποτελεσματα της χοριακης μου αυριο

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
anabela έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Καλημέρα όμορφες κοπελούδες.
Αναμπέλα να πας αυριο για χοριακή γιατί κατα πάσα πιθανότητα αν είναι θετική θα σου αυξήσει την προγεστερόνη για να σταματήσει το αίμα.

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Μολις με πηρε και η γυναικολογος μου η οποια ειχε ηδη μιλησει με τον εξωσωματικο. Μου λεει αυτο που βλεπεις μπορει να ειναι πολυ πολυ καλο. Μα της λεω να εχω καφετια και πονους περιοδου??? Καλα μου λεει αυτο δεν ειναι σημαδι πως δεν εισαι σε καποιες περιπτωσεις αυτα συνεχιζονται για καιρο. Περιμενει κι αυτη ταποτελεσματα της χοριακης μου αυριο

δεν θα σε ενθαρρυνε και εκεινη εαν δεν υποπτευοταν κατι καλο...εχω πολυ θετικο feeling!!!αντε θα περιμενουμε και μεις μαζι σου αυριο τα νεοτερα με αγωνια!αλλα οπως ειπαμε, σκεψου θετικα και ηρεμησε!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου anabela μου δεν θελω να σου δωσω ελπιδες αλλα τον περασμενο Νοεμβριο δυο γνωστα μου κοριτσια ειχαν θετικες χοριακες.
Απο την πρωτη στιγμη ειχαν καφε σημαδια στο σκουπισμα και λιγο στο εσωρουχο.
Αυτα τα σημαδια κρατησαν αρκετο καιρο. Τωρα τον επομενο μηνα θα μπουν στο μηνα τους.
Γι'αυτο κοριτσακι μου μην απογοητευσαι,κανε υπομονη και κοιτα να δεις που αυριο θα εχουμε κι αλλα ευχαριστα.
Προσευχομαστε ολες για σενα,ολα θα πανε καλα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι αλλα νέα ρε κορίτσια?Ρηνιώ πότε θα κάνεις επαναληπτική χοριακή αυριο?
Αναμπέλα σταμάτησε το αίμα?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε???Ειρηνη μου πως εισαι απο αναγουλες???Anabella αυτο θα σου ελεγα και εγω να πας αυριο οτι ειναι να δειξει θα το δειξει και αυριο εγω την πρωτη φορα ειχα παει μια ημερα πιο νωρις για χοριακη.το λιγο αιμα και εμενα για καλο μου ακουγεται ασε που η"δεν αντεχω αλλο"εχει απολυτο δικιο αν εισαι εγκυος θα πρει να αυξησεις τα ουτρατζεσταν.Εχω καλο προαισθημα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 328109 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den antexo allo έγραψε:Τι αλλα νέα ρε κορίτσια?Ρηνιώ πότε θα κάνεις επαναληπτική χοριακή αυριο?
Αναμπέλα σταμάτησε το αίμα?

Κοριτσι τι κανεις ???Εισαι γουρλου παει και τελειωσε και αυριο θα ακουσουμε και τα ευχαριστα της anabela.Επισης ανοιξες το θεμα και γεμισε μεσα σε 10 μερες.ολο μπουρου μπουρου ειμαστε εδω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 654316 

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπον κοριτσια εχουμε και λεμε. Πριν μιαμιση ωρα ημουν στα πατωματα κυριολεκτικα. Ειχα μια ωρα μαθημα και την ωρα που τελειωνα ενιωσα κατι να κυλαει περισσοτερο απ οσο θα επρεπε. Μου κοπηκαν τα ποδια. Παω τουαλετα. Λιγο παραπανω αιμα στην σερβιετα και πλεον σχεδον κανονικο κοκκινο στο σκουπισμα. Βεβαια δεν εχω ροη σαν περιοδου αλλα πλεον ειναι κοκκινο και λιγο περισσοτερο. Ξαναπηρα την γιατρο. Της λεω πειτε μου ξεκαθαρα το κοκκινο δεν ειναι καλο ε? Μου λεει οχι το κοκκινο δεν ειναι το καφε ειναι καλο. Μετα τις λεω εχετε δει ξανα αναλογη περιπτωση με αιμα και θετικο αποτελεσμα και απαντησε??? ουυυυυ παρα πολλες. Να μην αγχωνεσαι μου λεει και να περιμενεις αυριο ν δουμε το αποτελεσμα.

Και ξερετε???? Δεν αγχωνομαι. Το πηρα αποφαση δεν ειμαι εγκυος. Θα κανω την χοριακη για τυπικους λογους. Ο τροπος που το θα το ξεπερασω ξερω και ποιος ειναι. Να βρω τροπο να κρατησω το μυαλο μου απασχολημενο ολη την ωρα. Δουλευοντας διαβαζοντας κανοντας δουλειες. Οποτε θα κανω και κατι αλλο.Μολις παρω τα αποτελεσματα χοειακης (την οποια οκ τυπικα πρεπει να κανω) Θα του πω του αντρα μου αμεσως κιολας παρε αδεια Ιουλιο παμε διακοπες. Αμε. Οχι δεν μπορω να πεθανω ουτε να ειμαι μεσα στην μαυριλα ολη την ωρα. Συν οτι θα αρχισω ξανα το   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 33 215994 μολις τελειωσει το αιμα σε βαθμο κακουργηματος. Ω ναι θα αναπληρωσω και τους δυο μηνες που δεν εκανα. φιλια σε οοοοοοοοοοοολες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις