Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
irene-_- έγραψε:κοριτσια που χαθηκατε???ολες καλα??τα σπορακια σας???μια ομορφη καλησπερα σε ολες..

καλημερα !! δυστυχως εμενα τελειωσε αδοξα εχθες με αιμοραγια στις 6 εβδομαδες .. Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ερθουν τα μωρακια σας με το καλο και να εχετε ολες μια τελεια και τελειομηνη εγκυμοσυνη !!

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
star30 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια που χαθηκατε???ολες καλα??τα σπορακια σας???μια ομορφη καλησπερα σε ολες..

Καλημερα Ειρηνη δε πηγε καλα το ραντεβου. παλλινδρομη και αποξεση την επομενη μερα. δεν ειχα ιντερνετ. Φιλια σε όλες μακαρι να σας πανε όλα πολυ καλα.

καλημερα ! σε νιωθω απολυτα !!! και εγω το ιδιο επαθα στις 6 εβδομαδες εχθες μεγαλη αιμοραγια ...ας ειμαστε αισιοδοξες ! και μην στεναχωριεσε αν και εγω στο ιδιο χαλη ειμαι ....χχχ να προσεχεις !!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου ειλικρινα δε ξερω τι να πω..δεν υπαρχουν λογια για τετοιες περιπτωσεις..σας νιωθω γιατι και εγω στο παρελθον λογο λαθους "γιατρου" επρεπε να μπω στην διαδικασια διακοπης και δεν το ξεπερασα ποτε..να σας ευχηθω δυναμη και πολυ συντομα να ερθει ενα σπορακι για να μεινει  I love you 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eftixia έγραψε:Γεια σου Ειρηνη!!!! Ειμαι καλα, αρκετα καλα θα ελεγα!!Αν και λιιιιιγο αγχωμενη αλλα ευτυχως το κοντρολαρω ακομα!!Η πρωτη σου εγκυμοσυνη ειναι Ειρηνη?Ευχομαι οοοολα με το καλο να σου ερθουν!!!!


δευτερη εγκυμοσυνη αλλα δεν εχω παιδακι!και εγω εχω τρελο αχος οσο πλησιαζει η ωρα για τον υπερηχο αλλα προσπαθω να απασχολω τον εαυτο μου.στον γιατρο σου εχεις παει?

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="Marshmallow"]
star30 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια που χαθηκατε???ολες καλα??τα σπορακια σας???μια ομορφη καλησπερα σε ολες..

Καλημερα Ειρηνη δε πηγε καλα το ραντεβου. παλλινδρομη και αποξεση την επομενη μερα. δεν ειχα ιντερνετ. Φιλια σε όλες μακαρι να σας πανε όλα πολυ καλα.

καλημερα ! σε νιωθω απολυτα !!! και εγω το ιδιο επαθα στις 6 εβδομαδες εχθες μεγαλη αιμοραγια ...ας ειμαστε αισιοδοξες ! και μην στεναχωριεσε αν και εγω στο ιδιο χαλη ειμαι ....χχχ να προσεχεις !!![/qu



Λυπαμαι κοριτσι μου μακαρι να ηταν καλυτερα τα αποτελεσματα και για τις 2 μας. Χρειαζεται αποξεση? Προσπαθω να μη στεναχωριεμαι αλλα δε γινεται τιποτα. Το κακο ειναι οτι κανω και τους γυρω χαλια αλλα θα περασει. Εκανα και ιστολογικη μηπως δω που οφειλεται.

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
star30 έγραψε:
Marshmallow έγραψε:
star30 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια που χαθηκατε???ολες καλα??τα σπορακια σας???μια ομορφη καλησπερα σε ολες..

Καλημερα Ειρηνη δε πηγε καλα το ραντεβου. παλλινδρομη και αποξεση την επομενη μερα. δεν ειχα ιντερνετ. Φιλια σε όλες μακαρι να σας πανε όλα πολυ καλα.

καλημερα ! σε νιωθω απολυτα !!! και εγω το ιδιο επαθα στις 6 εβδομαδες εχθες μεγαλη αιμοραγια ...ας ειμαστε αισιοδοξες ! και μην στεναχωριεσε αν και εγω στο ιδιο χαλη ειμαι ....χχχ να προσεχεις !!![/qu



Λυπαμαι κοριτσι μου μακαρι να ηταν καλυτερα τα αποτελεσματα και για τις 2 μας. Χρειαζεται αποξεση? Προσπαθω να μη στεναχωριεμαι αλλα δε γινεται τιποτα. Το κακο ειναι  οτι κανω και τους γυρω χαλια αλλα θα περασει. Εκανα και ιστολογικη μηπως δω που οφειλεται.


δεν ξερω ακομα για αποξεση ! θα μας δειξει αυριο η χοριακη , αν επεσε η τιμη κατω απο 10 οχι δεν χρειαζετε ...αν ομως παραμενη αυξημενη περιπου στο 100 ( δευτερα ειχα 114 ) τοτε φοβαται για εξωμητριο ο γιατρος μου και φυσικα ταχυτατα αποξεση ...αυτα !!! εγω στεναχωριθηκα πολυ για τον αντρα μου που το κρυβει οτι ειναι χαλια γιατι βλεπει εμενα να κλαιω συνεχεια . το καλο ειναι οτι δεν ειχαμ πει ακομα τιποτα στον κυκλο μας εκτα απο 1-2 κολλητους . ευτυχως οχι σε γονεις ! ας ειμαστε αισιοδοξες για το μελλον αμμεσα !!! υπομονη και κουραγιο και στις 2 μας !

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και συγνωμη για την επεμβαση στο θεματακι σας.
ηθελα μονο να πω στα κοριτσια που εχασαν το μωρακι τους να κανουν υπομονη και με τον καιρο θα περασει ο πονος οχι ομως η αναμνηση.
δυστυχώς στις μερες μας η παλινδρομηση ειναι πολυ συχνο φαινομενο.
εγω πριν απο αυτη την εγκυμοσυνη ειχα 2 σε διαστημα ενος χρονου.ακομα και μετα απο ιστολογικες και καρυοτυπο ολα εδειχναν οτι ειναι τυχαιο γεγονος.
να ειστε αισιοδοξες για το μελλον και να θυμαστε πως αφου ηρθε μια φορα το θαυματακι θα ξαναερθει.
καλη δυναμη και καλη συνεχεια σε ολες  Smile 

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια περασα τρεις αποβολες περισυ τη μια μετα την αλλη!!!!Η πρωτη ηταν αυτοματη , βιοχημικη κυηση , η δευτερη τον επομενο μηνα μενω ξανα εγκυος και λιγο πριν κλεισω τον τριτο μπηκα στο νοσοκομειο για αποξεση και την τριτη τρεις μηνες μετα ειχα αδειο σακο οποτε και με χαπια εγινε η αποβολη για να αποφυγω το χειρουργειο για δευτερη φορα!!!Στην αρχη εκλαψα πολυ και αναρωτιομουνα συνεχεια γιατι?!?!?!γιατι σε μενα?Μετα πεισμωσα και μετα απο ενα καρο εξετασεις και αφου αφησα το χρονο να κυλησει εκανα το γαμο μου πριν απο 25 μερες και εβαλα κατευθειαν εμπρος!!!Πριν 2 μερες εμαθα οτι ειμαι παλι εγκυος...Πιο ψυχραιμη αυτη τη φορα και εχοντας στο μυαλο μου ολα οσα μπορουν να συμβουν ξερω οτι μονο υπομονη χρειαζεται!!!Θελει χρονο τη δυναμη τη βρισκεις!!Δεν ξερω πως μαλλον ετσι ειναι φτιαγμενη η φυση μας!!!Δεν θελω να στεναχωριεστε -οσο ουτοπικο και αν ακουγεται αυτο- γιατι θα ερθει η στιγμη που θα κρατατε τα μωρακια σας αγκαλια!!! Φιλια πολλα σε ολες και υπομονη!!!

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ειρηνη μου στη γιατρο μου θα παω την αλλη Παρασκευη γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα!!Εσυ το ειδες?!?!?Ειναι μεγαλο θεμα το πως να διαχειριστεις το αγχος σου!!Αντε μονο καλα να ακουμε απο δω και περα στο θεματακι αυτο κοριτσια!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eftixia έγραψε:Ειρηνη μου στη γιατρο μου θα παω την αλλη Παρασκευη γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα!!Εσυ το ειδες?!?!?Ειναι μεγαλο θεμα το πως να διαχειριστεις το αγχος σου!!Αντε μονο καλα να ακουμε απο δω και περα στο θεματακι αυτο κοριτσια!!!


καλησπερα ευτυχια μου!αυριο το απογευμα στις 6.30 εχω ραντεβου..θα μπω μετα να ενημερωσω  Very Happy 

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα Ειρηνη!!!Σημερα ειναι το ραντεβου?!?!?!?!Αντε με το καλο κοριτσι μου να ακουσεις και καρδουλα!!!!Θα περιμενω νεοτερα!!!!Φιλια!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eftixia έγραψε:Καλημερα Ειρηνη!!!Σημερα ειναι το ραντεβου?!?!?!?!Αντε με το καλο κοριτσι μου να ακουσεις και καρδουλα!!!!Θα περιμενω νεοτερα!!!!Φιλια!!!


σημερα ναι ειναι η μεγαλη μερα και ολο το βραδυ εβλεπα εφιαλτες!!μου εχει κολλησει οτι κατι δε παει καλα!!ειναι στις 6.30 αλλα επειδη στο καπακι θα παω για δουλεια θα μπω το βραδακι να γραψω τα νεα μου!!εσυ τι κανεις?νιωθεις τπτ περιεργο?

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Περιεργο οχι. Πολυ υπνηλια και μια αηδια γενικοτερα!!!!Περιεργο ενιωθα την προηγουμενη βδομαδα, οι ριζες απο τα μαλλια μου με πονουσαν!!!Σαν να ειχα πληγες σε ολο το κεφαλι!!χαχαχαχαχα και το μαλλι απο σπαστο εγινε καρφι!!!ισιο τελειως!!Και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη το ειχα αυτο!!Βασικα το μαλλι ηταν σγουρο καποτε....Οσο μενω εγκυος ισιωνει κι αλλο!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.
Αφου θα πας δουλεια αυριο θα μπω να δω τι σου ειπε ο γιατρος!!Αντε κοριτσι μου με το καλο!!!ΟΟΟΟλα καλα να πανε να κανεις την αρχη εσυ για τα χαροhttps://2img.net/i/fa/i/smiles/icon_lol.gifυμενα νεα!!!φιλιααααα!!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον το ραντεβου μου πηγε πολυ καλα!!!καναμε υπερηχο κοιλιακο αυτο μου εκανε εντυπωση γιατι τοσο νωρις περιμενα κολπικο ειδαμε εναν πολυ καθαρο και καλοσχηματισμενο σακο και σε καλο σημειο!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ραντεβου ξανα σε δυο εβδομαδες να δω το σπορακι μου και να το ακουσω με το καλο  Very Happy Very Happy 

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα!!!!!Μπραβο παρα πολυ καλα νεα!!!!!Αντε να περασουνε αλλες δυο βδομαδουλες τωρα και να ακουσεις και καρδουλα!!!!!Κοιλιακο γιατι και οχι κολπικο?Και εγω ξερω οτι μεχρι και τον τριτο μηνα σχεδον κολπικα γινονται οι υπερηχοι!Τεσπα.... Το σημαντικο ειναι οτι ολα ειναι καλα και θα συνεχισουν ετσι!!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eftixia έγραψε:Καλημερα!!!!!Μπραβο παρα πολυ καλα νεα!!!!!Αντε να περασουνε αλλες δυο βδομαδουλες τωρα και να ακουσεις και καρδουλα!!!!!Κοιλιακο γιατι και οχι κολπικο?Και εγω ξερω οτι μεχρι και τον τριτο μηνα σχεδον κολπικα γινονται οι υπερηχοι!Τεσπα.... Το σημαντικο ειναι οτι ολα ειναι καλα και θα συνεχισουν ετσι!!!!!


καλησπερα ευτυχια μου!!που ξερω γιατι??παντως μετα ειχα εντονα πονακια περιοδου που κρατησαν ολη νυχτα..τωρα αν ηταν απο το πατημα δε ξερω..ευτυχως το πρωι που ξυπνησα ημου μια χαρα..αντε με το καλο να κανεις και εσυ τον πρωτο υπερηχο..δε φανταζεσαι τι μοναδικο συναισθημα ειναι..  I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you 

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Irene ηρθα κιολας στο θεματακι!!!ποσων εβωομαδων εισαι?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_maria krhth έγραψε:Irene ηρθα κιολας στο θεματακι!!!ποσων εβωομαδων εισαι?

καλως μας ηρθες στην ομαδουλα μας..ειμαι στην 6η εβδομαδα.χθες ειχα τον πρωτο μου υπεροχο που ειδαμε τον σακο σε πολυ καλο σημειο.μαρια σε λενε?εγω ειμαι η ειρηνη.

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι Μαρια,χαρηκα πολύ Ειρηνη!
από την 6η εβδομαδα πρεπει να παω και εγω?
θυμαμαι στη πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα παει στην 6η εβδομαδα αν θυμαμαι καλα και μου ειχε πει ο γιατρος μουοτι ηταν πολύ νωρις ακομα..μου εγραψε εξετασεις και μου ειπε να παω την 8η εβδομαδα για να ακουσω τη καρδουλα της..και ετσι εγινε! με ενδοκολπικο μου ειχε κανει το πρωτο υπερηχο και τους αλλους κανωνικα.
εχεις αλλα παιδακια η το πρωτο είναι?ευχομαι όλα να πανε καλα με την εγκυμοσυνη σου!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_maria krhth έγραψε:ναι Μαρια,χαρηκα πολύ Ειρηνη!
από την 6η εβδομαδα πρεπει να παω και εγω?
θυμαμαι στη πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα παει στην 6η εβδομαδα αν θυμαμαι καλα και μου ειχε πει ο γιατρος μουοτι ηταν πολύ νωρις ακομα..μου εγραψε εξετασεις και μου ειπε να παω την 8η εβδομαδα για να ακουσω τη καρδουλα της..και ετσι εγινε! με ενδοκολπικο μου ειχε κανει το πρωτο υπερηχο και τους αλλους κανωνικα.
εχεις αλλα παιδακια η το πρωτο είναι?ευχομαι όλα να πανε καλα με την εγκυμοσυνη σου!


και εγω χαρηκα μαρακι μου..οχι δεν εχω αλλο παιδακι θα ειναι το πρωτο μου με το καλο!εσυ να χαιρεσαι την κορουλα σου!εμενα μου ειχε πει οτι θελει αρχικα να δουμε οτι ειναι μεσα στη μητρα και οτι φαινεται καλα ο σακος.ραντεβου για καρδουλα μου ειπε σε 2 εβδομαδες.εμενα μου εκανε κοιλιακο και με παρεξενεψε πολυ γιατι εχω και πολλαααααα παραπανισια κιλα..τι να πω..σημασια εχει οτι ειδαμε αυτο που θελαμε  Very Happy 

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρηνη μου ξερεις αν επιτρεπεται η όχι η θαλασσα τους πρωτος μηνες?μαλλον δε θα επιτρεπεται και τι θα κανω τη ζουζουνα μου ολο το καλοκαιρι που αν δε μπαινω εγω δε μπαινει ουτε αυτή στη θαλασσα.... Rolling Eyes Rolling Eyes 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_maria krhth έγραψε:Ειρηνη μου ξερεις αν επιτρεπεται η όχι η θαλασσα τους πρωτος μηνες?μαλλον δε θα επιτρεπεται και τι θα κανω τη ζουζουνα μου ολο το καλοκαιρι που αν δε μπαινω εγω δε μπαινει ουτε αυτή στη θαλασσα.... Rolling Eyes Rolling Eyes 
εμενα μου ειπε οτι επιτρεπεται αρκει να ειναι καθαρη!!για ηλιοθεραπεια μου ειπε οχι!

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μακαρι να μου και εμενα το ιδιο!γιατι κάθε γιατρος λεει και αλλα..πιστευω ότι αν εχεις μια ομαλη εγκυμοσυνη ότι δεν υπαρχει πρόβλημα...

καπνιζεις 'η καπνιζες?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_maria krhth έγραψε:μακαρι να μου και εμενα το ιδιο!γιατι κάθε γιατρος λεει και αλλα..πιστευω ότι αν εχεις μια ομαλη εγκυμοσυνη ότι δεν υπαρχει πρόβλημα...

καπνιζεις 'η καπνιζες?


ποτε μου δε καπνισα ουτε καν δοκιμασα!!!ποσ ειναι η μικρη σου?ποσο υπολογιζεις να εισαι?εγω ειχα τερ 21/5!

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η μικρη μου διπλοχρονιαζει 7 του σπτεμβρη.τελυταια περιοδο 29/5!μια βδομαδα διαφορα εχουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις