Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_maria krhth έγραψε:η μικρη μου διπλοχρονιαζει 7 του σπτεμβρη.τελυταια περιοδο 29/5!μια βδομαδα διαφορα εχουμε!


κοντα ειμαστε!!!!αντε να πας και στον γιατρο σου να δουμε τι θα σου πει..εμενα μου εχει δωσει φυλλικο οξυ και χθες μου εδωσε και μαγνησιο..

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να παω να με δει και να ναι όλα καλα ευχομαι γιατι απ τη πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν εχω και τη καλητερη εμπειρια...
πιθανη ημερομηνια οτε σου εδωσε?
εγω απ'οτι υπολογισα γυρω στης 18 με 20 φλεβαρη γιατι είναι καισαρικη εμενα.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_maria krhth έγραψε:να παω να με δει και να ναι όλα καλα ευχομαι γιατι απ τη πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν εχω και τη καλητερη εμπειρια...
πιθανη ημερομηνια οτε σου εδωσε?
εγω απ'οτι υπολογισα γυρω στης 18 με 20 φλεβαρη γιατι είναι καισαρικη εμενα.


οχι δε μου εδωσε ειναι νωρις ακομα!απλα βαση τερ ειναι 25/2..μαρακι μου σε καληνυχτω γιατι δουλευω το πρωι..θα τα πουμε αυριο αν μπεις..φιλακια!!!!!!

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φιλια καλο βραδυ!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε?πως ειστε??? ενα γλυκο φιλακι για τα σπορακια σας  Very Happy 

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Irene μου μπήκα και εγώ στο θεματάκι!Από εδώ και πέρα θα τα λέμε συχνά. Very Happy Very Happy Very Happy

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stellina87 έγραψε:Irene μου μπήκα και εγώ στο θεματάκι!Από εδώ και πέρα θα τα λέμε συχνά. Very Happy Very Happy Very Happy


καλως ηρθες στην ομαδουλα μας στελλινα!!τι ωραια που μεγαλωνει η ομαδα!!!!

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσια!!!Τι κανετε Αντε οσο παμε και πληθαινουμε!!Τι καλα!!!!χαχαχαχαχαχα
Ειρηνη οι πονοι περιοδου ειναι απολυτα φυσιολογικοι μην αγχωνεσαι!!Αφου σε ειδε ο γιατρος και ειναι ολα καλα θα συνεχισουν να πηγαινουν ολο και καλυτερα!!!χαχαχαχαχ
Εγω τωρα υποτιθεται οτι πρεπει να παω για χοριακη αυριο για να δουμε πως αυξανεται η χοριακη αλλα το σκεφτομαι .....ειναι αρκετα αγχωτικο και δεν ξερω αν θα μπω σε αυτη τη διαδικασια!!Την Παρασκευη μου ειπε η γιατρος μου να παω για να δουμε σακο!!!Τεσπα θα μιλησω σημερα μαζι της και θα δω τι θα κανω!!!Φιλια σε ολη την παρεα!!!!!

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου Ευτυχία!Εγώ είμαι καινούργια στο forum και αυτές τις μέρες έμαθα ότι είμαι έγκυος!! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 4 654316 Αύριο έχω να κάνω και εξετάσεις:χοριακή και εξέταση προγεστερόνης.(αυτά μου είπε η γιατρός μου σαν πρώτες εξετάσεις)Για να δούμε!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια μου!!!τι κανετε???εμενα ξεκινησαν σημερα απο το απογευμα παλι οι αναγουλες!!!! Twisted Evil Twisted Evil τουλαχιστον ετσι ξερω οτι ολα πανε καλα!!!!εσεις πως πατε απο συμπτωματα?

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσια!!!Stellina μου με το καλο και εσυ κουκλα μου!!!!Σημερα και εγω τελικα εκανα τη χοριακη για να δουμε αν αυξανεται και ποσο!!!Μεχρι το μεσημερι κατα τις 13:00 μου ειπαν θα βγουν τα αποτελεσματα και ειμαι ειμαι μες στο αγχος!!!Ειρηνη μου οσο εχεις αναγουλες θα σκεφτεσαι οτι το μωρακι σου μεγαλωνει οποτε χαλαλι!!χαχαχαχαχαχ
Εγω εχω μια σχετικη υπνηλια, συχνοουρια και γενικοτερα μια κοπωση.... Τα ποδια μου τα αισθανομαι κομμενα!!Απο αναγουλες ετσι και ετσι!Απλα δεν μπρω να φαω πλεον την ποσοτητα του φαγητου που ετρωγα και μπορει να μου μυρισουν καποια φαγητα περιεργα!!!Βεβαια ειναι πολυ νωρις ακομα για κατι παραπανω οποτε...θα δουμε!!!!χαχαχαχαχαχαχα.Stellina οταν εχεις νεοτερα απο τις εξετασεις πες μας!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια μου!!ευτυχια μου ευχομαι να εχεις μια ωραια μεγαλη χοριακη!!!να μας ενημερωσεις!!!εμενα μου ειχε πει ο γιατρος να μην μπω σ'αυτο το τρυπακι αλλα εγω για να ξερω οτι ολα πανε καλα εκανα 3 φορες..τωρα μετα τον υπερηχο ησυχασα πολυ!!!με το καλο να δειτε και εσεις εναν ωραιο σακο!!!εγω τα ιδια παρεα με την αναγουλα..απο χθες που με επιασε μου κραταει συντροφια  Very Happy στελλινα μου τι εγινε με τις δικες σου τις εξετασεις??ολα καλα???αντε να ευχουμε ευχαριστα και απο τις δυο σας!!!

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια η χοριακη στα υψη!!!!1417!!!!
μια βδομαδα πριν ξεκινησε με 35,81 και περινα οτι καλως εχοντων των πραγματων θα χτυπουσα ενα 700αρι!!Ειμαι παρα πολυ χαρουμενη και προσπαθω να συγκρατησω τα τεραστια χαμογελα!!!!χαχαχαχαπεριμενω απο τη γιατρο μου τηλ για να μου πει ποτε θα παω να το δω!!!Αντε Stellina μου σειρα εχεις εσυ τωρα!!!!Ειρηνη μου υπομονη... Ειναι δυσκολο πραγμα οι αναγουλες ξεκινησαν και σε μενα δειλα δειλα να κανουν την εμφανιση τους!!Υπομονη και ολα θα γινουν!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eftixia έγραψε:Κοριτσια η χοριακη στα υψη!!!!1417!!!!
μια βδομαδα πριν ξεκινησε με 35,81 και περινα οτι καλως εχοντων των πραγματων θα χτυπουσα ενα 700αρι!!Ειμαι παρα πολυ χαρουμενη και προσπαθω να συγκρατησω τα τεραστια χαμογελα!!!!χαχαχαχαπεριμενω απο τη γιατρο μου τηλ για να μου πει ποτε θα παω να το δω!!!Αντε Stellina μου σειρα εχεις εσυ τωρα!!!!Ειρηνη μου υπομονη... Ειναι δυσκολο πραγμα οι αναγουλες ξεκινησαν και σε μενα δειλα δειλα να κανουν την εμφανιση τους!!Υπομονη και ολα θα γινουν!!!


ευτυχια μου τι ωραια νεα!!!!μπραβο!!!!αντε αυριο μεθαυριο θα φανει ο σακος στον υπερηχο!!!με το καλο  Very Happy Very Happy εγω εχω την εντυπωση οτι ειδα λιγο καφε βλεννα πριν στο σκουπισμα αλλα δεν ειμαι και σιγουρο γιατι ειναι χρωματιστο το χαρτι..πηρα λευκο τωρα και θα εχ τον νου.μπορει να το παραεκανα στην δουλεια τις προηγουμενες μερες και να θελω ξεκουραση..ουτως η αλλως για 2 εβδομαδες τωρα δεν θα δουλευω..

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοιτα να ξεκουραζεσαι και να ξαπλωνεις!!τωρα ειναι οι πρωτες βδομαδες που πρεπει να προσεχουμε οποτε μην κουραζεσαι. Αφου σταματας για 2 βδομαδες καλα ειναι. Μην αγχωνεσαι παντως στο μυαλουδακι σου εχε ευχαριστα πραγματα!!Μολις μιλησα με τη γιατρο μου και εγω και τελικα της ειπα να παω καλυτερα τη Δευτερα να εχω κλεισει την 5η εβδομαδα!!!Οποτε τη Δευτερα 6:30 η ωρα θα παω να δω το φασολακι μου!!!!

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια της παρέας!!!Ευτυχία μου ευχαριστώ πολύ.Σου εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα τέλεια και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!Πάντως η χοριακή σου στα ύψη!!!!!χιχιχι.Ειρήνη μου υπομονή με τις αναγούλες.Που θα πάει?Κάποια στιγμή θα σταματήσουν οι άτιμες!!Εγώ πάντως κορίτσια πήρα τις εξετάσεις μου και η χοριακή μου είναι 1292! Είμαι και επισήμως 5 εβδομάδων!!!! Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!! - Σελίδα 4 215994

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!XAXAXAXAXAXAXA
ολα παρα πολυ καλα ξεκινησαν και ετσι θα συνεχισουν!!!Ποτε εχεις ΠΗΤ?Εμενα μου βγαζει στις 9 Μαρτιου!!Εχουμε μια βδομαδα ακριβως διαφορα ή μου φαινεται?!?!

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μακάρι!!!Την Παρασκευή έχω το πρώτο μου ραντεβού με την γυναικολόγο(την ενημέρωσα τηλεφωνικά για την χοριακή) αλλά πητ δεν ξέρω.Πως το υπολογίζουμε???

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Απο την τελευταια περιοδο που εχεις υπολογιζεις 40 εβδομαδες. Υπαρχουν και στο ιντερνετ πολλα σαιτ που βαζεις την ημερομηνια περιοδου σου και στο υπολογιζει http://www.eimaimama.gr/
μπες σε αυτο που σου στελνω και πανω αριστερα πατα στο ποσο εγκυος εισαι!Με το καλο να πας και στο γιατρο και θα σου πει και αυτος?Η πρωτη σου εγκυμοσυνη ειναι?

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το έκανα και μου βγάζει ότι είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών δηλαδη 2ο μήνα και πητ στις 6/03/15.Ναι είναι το πρώτο μου.Εσένα??

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δηλαδη μαζι θα γεναμε ε?!?!?!?!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Εμενα ειναι η τριτη μου εγκυμοσυνη!Δεν εχω παιδια βεβαια οποτε καταλαβαινεις οτι ειμαι λιγο αγχωμενη παραπανω γιατι οι αλλες δεν πηγαν καλα....Ειμαι ομως αισιοδοξη οτι αυτη τη φορα θα τα καταφερω και πιστευω οτι ολα θα γινουν οπως πρεπει!!Απλα εγω το ξερω ηδη μια βδομαδα -δηλαδη-4 μερες πριν την περιοδο γιατι απο πολυ νωρις καταλαβα το σωμα μου οτι αλλαξε και ειδη κανω καποιες ενεσεις εκανα την πρωτη χωριακη τοσο νωρις!
Την Παρασκευη αυτη θα πας στο γιατρο?
Λογικα θα δεις το σακο!!

stellina87


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι σύμπτωση!!!χαχαχαχαχα
Μην αγχώνεσαι καθόλου.Όλα καλά θα πάνε.Άμα προσέχεις και δεν κουράζεσαι θα είσαι τέλεια!!!!Εγώ αντιθέτως δεν είχα κανένα άλλο σύμπτωμα εκτός από καθυστέρηση και πίστευα ότι οφείλεται σε άγχος.Ναι αυτή την Παρασκευή θα πάω.

eftixia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ετσι λεω και εγω ολα καλα θα πανε!Γιατι να μην πανε?Αντε ωραια, εγω εκλεισα ραντεβου τη Δευτερα!Ηθελα να μπω πρωτα στην πεμπτη βδομαδα και μετα να παω!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μολις γυρισα απο τον γιατρο!!καναμε στα γρηγορα εναν υπερηχο και μεγαλωσε πολυ ο σακος απο την παρασκευη!!!!μου εδωσε προληπτικα ουτροτζεσταν αλλα μου ειπα ολα καλα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετυχια μου εισαι ηδη στην 5η εβδομαδα!!!μπερδευεσαι μαλλον με το μετρημα  Very Happy Very Happy εγω αυριο κλεινω την 6η και μπαινω στην 7η!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις