Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
194 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 194 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσαρες τι εγινε δεν σας προλαβαινω λιγο ελειωα και τσουπ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Λοιπον καλοριζικο το νεο θεματακι και ευχομαι το Ρηνιο να μας φερει πολυ πολυ πολυ τυχη και μεσα σε μερικους μηνες να ειμαστε ολες εγκυμονουσες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 604962 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni 27 διαβασα στο προηγουμενο θεματακι...Κι εγω νομιζω οτι εισαι εγκυος..Η χοριακη σου ηταν 4 αν θυμαμαι ειπες..Δεν ειναι απολυτα αρνητικο αυτο....Συν την καθυστερηση, συν τα καφε.......χμμμμμ

Το 135 θα ξεκινησει ΔΥΝΑΜΙΚΑ!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και πως να μην ξεκινσει δυναμικα αφου το ανοιξε η αγαπημενη μας γκαστρουλα Το Ρηνακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 379767 


Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εν τω μεταξυ, βλεπω στην τυχερη λιστα οτι σημερα ειναι η μερα της darsel!!

Αννουλαααααααα!!!!flower flower flower 

Μπες να μας ενημερωσεις και μη στενοχωριεσαι...Αν εισαι εγκυος δεν θα το πουμε στα μπαρμπασταθακια σου!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lilibell μου μακαρι αλλα ξερεις δεν παω με αυτη την ψυχολογια παω χαλαρα για να δω παλι αρνητικο ωστε εαν εχει γινει θαυμα να χαρω πραγματικα. τελικα εσεις το πιστευετε περισσοτερο απο οτι εγω..  I love you Like a Star @ heaven Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 4872 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:lilibell μου μακαρι αλλα ξερεις δεν παω με αυτη την ψυχολογια παω χαλαρα για να δω παλι αρνητικο ωστε εαν εχει γινει θαυμα να χαρω πραγματικα. τελικα εσεις το πιστευετε περισσοτερο απο οτι εγω..  I love you Like a Star @ heaven Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 4872 

Οπως νιωθεις να πραξεις..Αλλα ΝΑΙ εγω το πιστευω! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 446177 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι να φερω γουρι σε ολες σας!!!λιλλυ μου την ειδες την καινουργια χοριακη μου?εκανα τελικα δεν κρατηθηκα μιας και ημουν κεντρο  Laughing Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη μου μας βλεπω να κανουμε παρεα και στο αλλο θεματακι που αννοιξα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 215994 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:μακαρι να φερω γουρι σε ολες σας!!!λιλλυ μου την ειδες την καινουργια χοριακη μου?εκανα τελικα δεν κρατηθηκα μιας και ημουν κεντρο  Laughing Laughing Laughing Laughing 


Α ναι την ειδα!! Ειναι τελεια!!
Μην ξανακανεις αλλη..Δεν εχει νοημα..Τωρα θα περιμενις λιγες μερες να παει περιπου στο 1500 για να δειτε το σακο..Και μετα απο λεγες να δειτε την καρδουλα!! I love you I love you 

Υπερρρροχες στιγμες!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε: 


Α ναι την ειδα!! Ειναι τελεια!!
Μην ξανακανεις αλλη..Δεν εχει νοημα..Τωρα θα περιμενις λιγες μερες να παει περιπου στο 1500 για να δειτε το σακο..Και μετα απο λεγες να δειτε την καρδουλα!! I love you I love you 

Υπερρρροχες στιγμες!!!!


αυτο θα κανω..δε θελω να ασχολουμαι συνεχεια με χοριακες..περιμενω υπομονετικα το ραντεβου μου  Very Happy Very Happy 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε: 


Α ναι την ειδα!! Ειναι τελεια!!
Μην ξανακανεις αλλη..Δεν εχει νοημα..Τωρα θα περιμενις λιγες μερες να παει περιπου στο 1500 για να δειτε το σακο..Και μετα απο λεγες να δειτε την καρδουλα!! I love you I love you 

Υπερρρροχες στιγμες!!!!


αυτο θα κανω..δε θελω να ασχολουμαι συνεχεια με χοριακες..περιμενω υπομονετικα το ραντεβου μου  Very Happy Very Happy 

Ναι ναι, υπομονετικα, οσο γινεται! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 679259 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειρηνη μου φυσικα και θα κανουμε παρεα. δεν θελω να χαθουμε ουτε με σενα ουτε με πολλες αλλες κοπελες που με βοηθησαν, αλλωστε ειστε ολες πολυ αξιολογες και μ'αρεσει που μιλαμε

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε: 


Α ναι την ειδα!! Ειναι τελεια!!
Μην ξανακανεις αλλη..Δεν εχει νοημα..Τωρα θα περιμενις λιγες μερες να παει περιπου στο 1500 για να δειτε το σακο..Και μετα απο λεγες να δειτε την καρδουλα!! I love you I love you 

Υπερρρροχες στιγμες!!!!


αυτο θα κανω..δε θελω να ασχολουμαι συνεχεια με χοριακες..περιμενω υπομονετικα το ραντεβου μου  Very Happy Very Happy 

Ναι ναι, υπομονετικα, οσο γινεται! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 679259 


χαχαχαχαχαχα

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:ειρηνη μου φυσικα και θα κανουμε παρεα. δεν θελω να χαθουμε ουτε με σενα ουτε με πολλες αλλες κοπελες που με βοηθησαν, αλλωστε ειστε ολες πολυ αξιολογες και μ'αρεσει που μιλαμε


παντως το δικο μου εγαστηριο την θεωρει θετικη απο 5,8 οποτε δεν απεχεις και πολυ.. αντε να δουμε!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι χα χα καλε;; Τι χαχα;;;; Laughing Laughing Laughing 
Λες κι εγω δεν ξερω..... Razz Razz 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν αγχονομαι πλεον , ας βγει οσο καλυτερη γινετε χιχιχιχι

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Τι χα χα καλε;; Τι χαχα;;;; Laughing Laughing Laughing 
Λες κι εγω δεν ξερω..... Razz Razz 


αφου ξερεις εχω υπομονη..εγω τον σεπτεμβρη!!!!χαχαχαχα διαβαζα πριν τα μνμτ μου τωρα που ξανα μπηκα και γελουσα!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:δεν αγχονομαι πλεον , ας βγει οσο καλυτερη γινετε χιχιχιχι

tzeni27 ποτε θα παρεις αποτελεσμα;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Τι χα χα καλε;; Τι χαχα;;;; Laughing Laughing Laughing 
Λες κι εγω δεν ξερω..... Razz Razz 


αφου ξερεις εχω υπομονη..εγω τον σεπτεμβρη!!!!χαχαχαχα διαβαζα πριν τα μνμτ μου τωρα που ξανα μπηκα και γελουσα!!!!


Ε μα ναι...Μονο για γελια ηταν η σιγουρια σου!!
Κι εγω τι σ'ελεγα;; Ασε το Σεπτεμβρη να κανεις αυχενικη...Μεσα επεσα η ροφιαννννννααααα Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Τι χα χα καλε;; Τι χαχα;;;; Laughing Laughing Laughing 
Λες κι εγω δεν ξερω..... Razz Razz 


αφου ξερεις εχω υπομονη..εγω τον σεπτεμβρη!!!!χαχαχαχα διαβαζα πριν τα μνμτ μου τωρα που ξανα μπηκα και γελουσα!!!!


Ε μα ναι...Μονο για γελια ηταν η σιγουρια σου!!
Κι εγω τι σ'ελεγα;; Ασε το Σεπτεμβρη να κανεις αυχενικη...Μεσα επεσα η ροφιαννννννααααα Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 


αυγουστο θα παω για αυχενικη  Laughing Laughing Laughing Laughing tongue tongue tongue tongue tongue tongue 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Τι χα χα καλε;; Τι χαχα;;;; Laughing Laughing Laughing 
Λες κι εγω δεν ξερω..... Razz Razz 


αφου ξερεις εχω υπομονη..εγω τον σεπτεμβρη!!!!χαχαχαχα διαβαζα πριν τα μνμτ μου τωρα που ξανα μπηκα και γελουσα!!!!


Ε μα ναι...Μονο για γελια ηταν η σιγουρια σου!!
Κι εγω τι σ'ελεγα;; Ασε το Σεπτεμβρη να κανεις αυχενικη...Μεσα επεσα η ροφιαννννννααααα Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 


αυγουστο θα παω για αυχενικη  Laughing Laughing Laughing Laughing tongue tongue tongue tongue tongue tongue 

Τελη Αυγουστου;

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Τι χα χα καλε;; Τι χαχα;;;; Laughing Laughing Laughing 
Λες κι εγω δεν ξερω..... Razz Razz 


αφου ξερεις εχω υπομονη..εγω τον σεπτεμβρη!!!!χαχαχαχα διαβαζα πριν τα μνμτ μου τωρα που ξανα μπηκα και γελουσα!!!!




Ε μα ναι...Μονο για γελια ηταν η σιγουρια σου!!
Κι εγω τι σ'ελεγα;; Ασε το Σεπτεμβρη να κανεις αυχενικη...Μεσα επεσα η ροφιαννννννααααα Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 


αυγουστο θα παω για αυχενικη  Laughing Laughing Laughing Laughing tongue tongue tongue tongue tongue tongue 

Τελη Αυγουστου;


μεσα αυγουστου..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποσο Αυγουστου;  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Ποσο Αυγουστου;  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


τωρα εσυ με δουλευεις για να δεις οσο μουρλη ειμαι!!!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ποσο ζηλευω (με την καλη εννοια παντα) χοριακες καθυστερηση καφε θετικο τεστακι...τι ωραια αναμονη κ αυτη..εχει τη γλυκα της..αλλα κοριτσια μη με κραξετε..κουραστηκα πολυ αυτο το μηνα να  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 2 215994  δεν εχω αλλη διαθεση κ ορεξη κ δεν θελω να το κανω αναγκαστικα ..ειμαι πολυ τραγικη το ξερω...αλλα εχω περασει τετοια κουραση αυτο το μηνα με τη σχολικη γιορτη που θελω μονο υπνο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις