Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ολα τα κοριτσια εδωσαν το παρον βλεπω.
Εγω κοριτσια μαγεορεψα τελικα σφουγγατο,αυτη τη στιγμη αναπαυεται στο φουρνο.
Μια που λετε για καφριλα θα σας πω εγω τι μου συνεβει.
Δουλευω μαζι με μια κοπελα στο ιδιο ποστο και οταν ξεκινησαμε τις προσπαθειες θεωρησα καλο να την ενημερωσω για να μην μεινουμε και οι δυο ταυτοχρονα και λαλησει ο εργοδοτης μου.
Και καποια στιγμη σε μια κουβεντα που καναμε με τα υπολοιπα κοριτσια στο διαλλειμμα μου λενε αντε χρυσακι ηρθε η σειρα σου και για πειτε τι απ;ντησε η οχια "δεν μπορει γιατι του αντρα της δεν του κανει κουκου"
Ρε κοριτσια μου ηρθε να τη μαδησω.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αντε κατερινιω να μην ερθει η ακατανομαστη και να ερθει σπορακιιιιιιιιιιιιι

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:τωρα μιλαω μαζι τους.... αναμονη.

Έχουμε τρελαθεί από αγωνία!


Ουφ! Ναι ρε παιδι μου!!

το διαβασατε? ισχυει κατω απο 10 αρνητικη? εγω θυμαμαι σε παλιοτερη εξεταση που ειχα κανει η τιμη ξεκιναγε απο 5 η το καθε εργαστηριο εχει διαφορετικη τιμη???

Εγω ξερω πανω απο 8 οτι ειναι κατι..Αλλα δεν ειναι το νοημα εκει...Το νοημα στη χοριακη ειναι να αυξανεται απο οσο χαμηλα κι αν ξεκιναει...Απο τη στιγμη που δεν περασε το 10, τοτε δεν χρειαζεται να ασχολεισαι..
Ακομα και βιοχημικη να ηταν η κυηση, οπως διεγνωσε η παρασκευαστρια, δεν εχει νοημα γιατι δεν προκειταιγια αληθινη κυηση..Δεν εχασες κανενα μωρο δηλαδη..Οποτε αστο..Ανωμαλια του οργανισμου ηταν πουλακι μου... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 14 35468 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina1983 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Σημερα η μερα του Κατερινακιου!! I love you  I love you 
ναι λιλακι μου...βαση τον 28αρη κυκλο ειναι η μερα μου σημερα!!!!βαση τον 30αρη θα ειναι την κυριακη!!!!οποτε,αναμεινατε εις τας οθονας σαςLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

την καλησπερα μου σε οοοολεεεεςςςς!!!! Very Happy 
Ας μην έρθει καθόλου για 9 μήνες λοιπόν να είμαστε όλες ευχαριστημένες!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzeni27 έγραψε:αντε κατερινιω να μην ερθει η ακατανομαστη και να ερθει σπορακιιιιιιιιιιιιι

σ'ευχαριστω πολυ τζενακι μου!!!!αν και δεν το πολυπιστευω αλλα και παλι λεω λες???τα ωραιοτερα ερχονται εκει που δεν το περιμενεις!!!!θα δειξει...... Rolling Eyes 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:Ολα τα κοριτσια εδωσαν το παρον βλεπω.
Εγω κοριτσια μαγεορεψα τελικα σφουγγατο,αυτη τη στιγμη αναπαυεται στο φουρνο.
Μια που λετε για καφριλα θα σας πω εγω τι μου συνεβει.
Δουλευω μαζι με μια κοπελα στο ιδιο ποστο και οταν ξεκινησαμε τις προσπαθειες θεωρησα καλο να την ενημερωσω για να μην μεινουμε και οι δυο ταυτοχρονα και λαλησει ο εργοδοτης μου.
Και καποια στιγμη σε μια κουβεντα που καναμε με τα υπολοιπα κοριτσια στο διαλλειμμα μου λενε αντε χρυσακι ηρθε η σειρα σου και για πειτε τι απ;ντησε η οχια "δεν μπορει γιατι του αντρα της δεν του κανει κουκου"
Ρε κοριτσια μου ηρθε να τη μαδησω.

τελικα σε ολες μας υπαρχει και μια φαρμακογλωσσα ετσι??? ρε τι κακια υπαρχει στον κοσμο? κοιτα μαρη την δουλεια σου και ασε τι κανουν οι αλλοι. Twisted Evil Twisted Evil 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κουνελάκι έγραψε:Ολα τα κοριτσια εδωσαν το παρον βλεπω.
Εγω κοριτσια μαγεορεψα τελικα σφουγγατο,αυτη τη στιγμη αναπαυεται στο φουρνο.
Μια που λετε για καφριλα θα σας πω εγω τι μου συνεβει.
Δουλευω μαζι με μια κοπελα στο ιδιο ποστο και οταν ξεκινησαμε τις προσπαθειες θεωρησα καλο να την ενημερωσω για να μην μεινουμε και οι δυο ταυτοχρονα και λαλησει ο εργοδοτης μου.
Και καποια στιγμη σε μια κουβεντα που καναμε με τα υπολοιπα κοριτσια στο διαλλειμμα μου λενε αντε χρυσακι ηρθε η σειρα σου και για πειτε τι απ;ντησε η οχια "δεν μπορει γιατι του αντρα της δεν του κανει κουκου"
Ρε κοριτσια μου ηρθε να τη μαδησω.
Μα πόσο βλαμένη πια.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina1983 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:αντε κατερινιω να μην ερθει η ακατανομαστη και να ερθει σπορακιιιιιιιιιιιιι

σ'ευχαριστω πολυ τζενακι μου!!!!αν και δεν το πολυπιστευω αλλα και παλι λεω λες???τα ωραιοτερα ερχονται εκει που δεν το περιμενεις!!!!θα δειξει...... Rolling Eyes 
εννοειτε οτι ερχονται εκει που δεν το περιμενιες οποτε δεν ξερεις ποτε, η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια Very Happy 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λενακι μου μακαρι....να ειμαστε ολες κοντα...η μια μετα την αλλη....μακαρι!!!!

κουνελακι στην συγκεκριμενη ενα θα πω ''μελι σταζει το στοματακι της,μελι''  Razz Rolling Eyes 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzeni27 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Ολα τα κοριτσια εδωσαν το παρον βλεπω.
Εγω κοριτσια μαγεορεψα τελικα σφουγγατο,αυτη τη στιγμη αναπαυεται στο φουρνο.
Μια που λετε για καφριλα θα σας πω εγω τι μου συνεβει.
Δουλευω μαζι με μια κοπελα στο ιδιο ποστο και οταν ξεκινησαμε τις προσπαθειες θεωρησα καλο να την ενημερωσω για να μην μεινουμε και οι δυο ταυτοχρονα και λαλησει ο εργοδοτης μου.
Και καποια στιγμη σε μια κουβεντα που καναμε με τα υπολοιπα κοριτσια στο διαλλειμμα μου λενε αντε χρυσακι ηρθε η σειρα σου και για πειτε τι απ;ντησε η οχια "δεν μπορει γιατι του αντρα της δεν του κανει κουκου"
Ρε κοριτσια μου ηρθε να τη μαδησω.

τελικα σε ολες μας υπαρχει και μια φαρμακογλωσσα ετσι??? ρε τι κακια υπαρχει στον κοσμο? κοιτα μαρη την δουλεια σου και ασε τι κανουν οι αλλοι. Twisted Evil Twisted Evil 

Λυπαμαι πολυ τζενακι μου, δεν πηραζει δεν ειπαμε τον σεπτεμβρη.
Οσο για την ιστορια μου να ξερεις οτι η ζηλια ειναι το χειροτερο.ελλατωμα.
Οτι δεν μπορεις κα φτασεις προσπαθεις να το υποτιμησεις.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:λενακι μου μακαρι....να ειμαστε ολες κοντα...η μια μετα την αλλη....μακαρι!!!!

κουνελακι στην συγκεκριμενη ενα θα πω ''μελι σταζει το στοματακι της,μελι''  Razz Rolling Eyes 

Εγω θα πω οτι η συγκεκριμενη πολυ θα γουσταρε τον αντρα του κουνελακιου...... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά τι βλαμμένη είναι αυτή;
Κοίτα την δουλειά σου, και ασε μας ήσυχους στο τι κανουμε στο κρεβατι.
Μην δίνεις σημασία...

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
katerina1983 έγραψε:λενακι μου μακαρι....να ειμαστε ολες κοντα...η μια μετα την αλλη....μακαρι!!!!

κουνελακι στην συγκεκριμενη ενα θα πω ''μελι σταζει το στοματακι της,μελι''  Razz Rolling Eyes 

Εγω θα πω οτι η συγκεκριμενη πολυ θα γουσταρε τον αντρα του κουνελακιου...... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Αχ κοριτσια μου να ξερατε τι τραβαω.
Lilly μου μαγος εισαι; Πριν γνωρισω τον αντρα μου του την ειχε πεσει αλλα δεν της εκατσε της κυριας.
Δεν ειναι για τα δοντια της το μαναρι μου.
Οχι να το πενευτω αλλα ειναι κουκλακι ζωγραφιστο το μωρο μου.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="κουνελάκι"Αχ κοριτσια μου να ξερατε τι τραβαω.
Lilly  μου μαγος εισαι; Πριν γνωρισω τον αντρα μου του την ειχε πεσει αλλα δεν της εκατσε της κυριας.
Δεν ειναι για τα δοντια της το μαναρι μου.
Οχι να το πενευτω αλλα ειναι κουκλακι ζωγραφιστο το μωρο μου.[/quote]


Μωρε μαγος δεν ειμαι, αλλα σας ριχνω και μερικα χρονακια η γεροντισσα, οποτε η εμπειρια μου αυτο μου δειχνει...... Laughing Laughing 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν χρωσταει καμια καλο τελικα.Κουνελακι ειναι η ιδια που σου ελεγε αν δεν μεινεις μεχρι τον Σεπτεμβριο θα μεινω εγω????

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Ολα τα κοριτσια εδωσαν το παρον βλεπω.
Εγω κοριτσια μαγεορεψα τελικα σφουγγατο,αυτη τη στιγμη αναπαυεται στο φουρνο.
Μια που λετε για καφριλα θα σας πω εγω τι μου συνεβει.
Δουλευω μαζι με μια κοπελα στο ιδιο ποστο και οταν ξεκινησαμε τις προσπαθειες θεωρησα καλο να την ενημερωσω για να μην μεινουμε και οι δυο ταυτοχρονα και λαλησει ο εργοδοτης μου.
Και καποια στιγμη σε μια κουβεντα που καναμε με τα υπολοιπα κοριτσια στο διαλλειμμα μου λενε αντε χρυσακι ηρθε η σειρα σου και για πειτε τι απ;ντησε η οχια "δεν μπορει γιατι του αντρα της δεν του κανει κουκου"
Ρε κοριτσια μου ηρθε να τη μαδησω.

τελικα σε ολες μας υπαρχει και μια φαρμακογλωσσα ετσι??? ρε τι κακια υπαρχει στον κοσμο? κοιτα μαρη την δουλεια σου και ασε τι κανουν οι αλλοι. Twisted Evil Twisted Evil 

Λυπαμαι πολυ τζενακι μου, δεν πηραζει δεν ειπαμε τον σεπτεμβρη.
Οσο για την ιστορια μου να ξερεις οτι η ζηλια ειναι το χειροτερο.ελλατωμα.
Οτι δεν μπορεις κα φτασεις προσπαθεις να το υποτιμησεις.
δεν αγχωνομαι πλεον αρκετους μηνες αγχωθηκα..αλλωστε τον οκωβρη που μαε ρχεται θα κλεισω χρονο προσπαθειων οποτε μετα εχει ο Θεος...και αυτο που ειπες ισχυει οποτε ας τες να λενε κλεισε τα αυτια σου και ας τες να λυσανε. αυτο θελουν να σου ριξουν την ψυχολογια μην τους κανεις την χαρη λοιπον.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Δεν χρωσταει καμια καλο τελικα.Κουνελακι ειναι η ιδια που σου ελεγε αν δεν μεινεις μεχρι τον Σεπτεμβριο θα μεινω εγω????

Η ιδια δυστυχως.
Ανετα θα της εβγαζα το μαλλι τριχα τριχα κοριτσια και με το τσιμπιδακι φρυδιων παρακαλω πολυ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κουνελάκι έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Δεν χρωσταει καμια καλο τελικα.Κουνελακι ειναι η ιδια που σου ελεγε αν δεν μεινεις μεχρι τον Σεπτεμβριο θα μεινω εγω????

Η ιδια δυστυχως.
Ανετα θα της εβγαζα το μαλλι τριχα τριχα κοριτσια και με το τσιμπιδακι φρυδιων παρακαλω πολυ.
Το κ'ατω μαλλί θα πανάει μάλλον περισσότερο!!!!αουτσ αουτσ

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Σημερα η μερα του Κατερινακιου!! I love you  I love you 
ναι λιλακι μου...βαση τον 28αρη κυκλο ειναι η μερα μου σημερα!!!!βαση τον 30αρη θα ειναι την κυριακη!!!!οποτε,αναμεινατε εις τας οθονας σαςLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

την καλησπερα μου σε οοοολεεεεςςςς!!!! Very Happy 



Α ρε κατερινιώ μου!!Θεά λέμε!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον κοριτσια μου εγω σας αφηνω.
Παω να ριξω μια βουτια. Μου εμεινε μια εβδομαδα μεχρι ν'αδιαθετησω,ας την εκμεταλλευτω.
Φιλακια.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχχαχαχα. βρε λιλυ μου εσυ που ξερεις αυτο το ορμονικο που λες περναει μονο του η θα πρεπει να κανω εξετασεις. ο γιατρος ειπε οτι πρεπει να το παρακολουθησω 2 κυκλους και μετα να το δουμε. μπορει να ειναι και το αγχος, η ζεστη αλλαγη κυκλου τι να πω ποια.
κουνελακι ακου συμπτωση και μενα η και καλα φιλη μου που μου λεει και βγαζει ολο το δηλητηριο για να μην κανω μπεμπε τον γουσταρει τον δικο μου τρελλαααααα αααααααααααα αλλα δεν της κανω την κανω την χαρη και φυσικα ο δικος μου δεν ειναι και κανενα τρελλο πιπινι χιχιχ ας μην το δει παναγια μου αλλα εχει τελεια καταπρασινα μεγαλα ματια και πανω απ'ολα ειναι καλως ανθρωπος

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και άντε αν σου πετάει κακίες γυναίκα λες ζηλεύει...Αν σε ρωτάει σε γάμο μπροστά στα πεθερικά ο αδερφός του γαμπρού έχετε κανένα παιδάκι δεν βάζετε μπρος?γκρρρρρ τον κουτουλάς δεν τον κουτουλάς κύριοι ένορκοι?Τον κουτουλάς!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω κοριτσια σας αφηνω, θα μπω αργοτερα να τα πουμε! Φιλακια! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 14 417472 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:αχχαχαχα. βρε λιλυ μου εσυ που ξερεις αυτο το ορμονικο που λες περναει μονο του η θα πρεπει να κανω εξετασεις. ο γιατρος ειπε οτι πρεπει να το παρακολουθησω 2 κυκλους και μετα να το δουμε. μπορει να ειναι και το αγχος, η ζεστη αλλαγη κυκλου τι να πω ποια.
κουνελακι ακου συμπτωση και μενα η και καλα φιλη μου που μου λεει και βγαζει ολο το δηλητηριο για να μην κανω μπεμπε τον γουσταρει τον δικο μου τρελλαααααα αααααααααααα αλλα δεν της κανω την κανω την χαρη και φυσικα ο δικος μου δεν ειναι και κανενα τρελλο πιπινι χιχιχ ας μην το δει παναγια μου αλλα εχει τελεια καταπρασινα μεγαλα ματια και πανω απ'ολα ειναι καλως ανθρωπος


Καλέ μακριά από τέτοια άτομα!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενακι ακριβως αυτο που σου ειπε ο γιατρος σου..Πρεπει να παρακολουθησεις λιγο καιρο, γιατι με τη μια φορα δε μπορουμε να πουμε οτι αλλαξε ο κυκλος σου ή απορρυθμιστηκε ο οργανισμος σου...
Ορμονικες ανωμαλιες συμβαινουν σε ολες μας κατα καιρους, αλλα αν ειναι μια φορα, δεν τρεχει τιποτα.

Βασουλα αθωα η κατηγορουμενη!! Και μια κλωτσια απο μενα στον πισινο του... Γκρρρρρρρρρρρρρρρ  Mad Mad Mad Mad Mad Mad 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις