Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αιντε, ας γραψω και τα δικα μου....


Πηγαμε λοιπον σε παιδοτοπο, οπως ειχα πει πριν βγω το πρωι...Αμ το λεγα..δεν ελεγα κατι αλλο...Ειπα λοιπον οτι "δεν ειναι ακι το καλυτερο μου οι παιδοτοποι'...Ε λοιπον σημερα επιβεβαιαωθηκα για αλλη μια φορα..Και εξηγω..
Πηγαινουμε λοιπον, να γινεταιιιι πανικος!!!!!
Ε το παιδι επεμενε, ειπαμε ας καθισουμε..Βρηκαμε ενα τραπεζακι πιιιισω πισωω και παω με τη μικρη στα παιχνιδια..Εμεις, ο αντρας μου κι εγω, δεν την αφηνουμε μονη ακομα. Πεστε μας υπερβολικους, αλλα προσεχουμε για να εχουμε..Μπαινει λοιπον η μικρη σε ενα παιχνιδι σαν κλουβι μεγαλο που εχει κατω μπαλακια χρωματιστα... Εκει να γινεταιιιιιι ΧΑΜΟΣ!! Κορμακια παιδικα ξαπλωμενα, τα ρουχα τους να τα κανουν αορατα λογω χρωματων ιδιων με τα μπαλακια!! Και να τσαλαπατιουνται ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!!! ξαπλωνει και η δικια μου!!! Σε χρονο dt πρεπει να την τσαλαπατησαν θωρακα και λαιμο 3-4 παιδακια που προσπαθουσαν να βγουνε!!! ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
Την αρπαζω, της βαζω παλι τα παπουτσια και τρεχουμε! Παω στον αντρα μου και πισω του ηταν ο ιδιοκτητης..Εεε ρε τον αρπαζω και αρχιζω να ορυωμαι!!!!!!!!!! Αυτος μου ελεγε να μη φωναζω!! Ναι ο κυριος!! Αντι να κοιταξει τα χαλια του προσβληθηκε που φωναζα!! Φοβηθηκε μην ξυπνησω τους αλλους πελατες- προβατα δηλαδη!!!
Του ελεγα να βαλει ταριφα στον αριθμο των παιδιων που θα μπαινουν στο καθε παιχνιδι!! Απο το νομο υποχρεουται να το κανει!! Αλλα αυτος, προκειμενουν να βγαλει οσο το δυνατον περισσοτερα φραγκα αφηνει να μπαινει ανεξελεγκτος αριθμος παιδιων μεσα...
Εχει λεει κοπελες!!! του λεω 10 λεπτα ειμαι εκει και καμια δεν ενδιαφερθηκε για τα μικρα παιδια μεσα στα μπαλακια!!! Τσαλαπατιουνται!!! Και αλλοι γονεις ηταν εκει και τα παιρνανε!!

Ε οχι φιλες μου!! Τον ξεχεσα και φυγαμε! Με λιγα λογια...
Ειμαι ακομα οργισμενη και πιο πολυ με τους γονεις-προβατα που για να πιουνε εναν καφε δεν βλεπουν την ηλιθιοτητα των παιδοτοπων και των λουνα παρκ..
Ακομα κλαιει η μανα τους μικρου στο λουνα παρκ που χαθηκε το παιδακι προσφατα..Κανεις δεν φωναξε εκει, για να μην στενοχωρησει τους ιδιοκτητες...
Εγω αρνουμαι να αφησω τα ρεμαλια να βγαλουν φργακα στο κορμακι του παιδιου μου.....


Σορυ για το σεντονι..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Αιντε, ας γραψω και τα δικα μου....


Πηγαμε λοιπον σε παιδοτοπο, οπως ειχα πει πριν βγω το πρωι...Αμ το λεγα..δεν ελεγα κατι αλλο...Ειπα λοιπον οτι "δεν ειναι ακι το καλυτερο μου οι παιδοτοποι'...Ε λοιπον σημερα επιβεβαιαωθηκα για αλλη μια φορα..Και εξηγω..
Πηγαινουμε λοιπον, να γινεταιιιι πανικος!!!!!
Ε το παιδι επεμενε, ειπαμε ας καθισουμε..Βρηκαμε ενα τραπεζακι πιιιισω πισωω και παω με τη μικρη στα παιχνιδια..Εμεις, ο αντρας μου κι εγω, δεν την αφηνουμε μονη ακομα. Πεστε μας υπερβολικους, αλλα προσεχουμε για να εχουμε..Μπαινει λοιπον η μικρη σε ενα παιχνιδι σαν κλουβι μεγαλο που εχει κατω μπαλακια χρωματιστα... Εκει να γινεταιιιιιι ΧΑΜΟΣ!! Κορμακια παιδικα ξαπλωμενα, τα ρουχα τους να τα κανουν αορατα λογω χρωματων ιδιων με τα μπαλακια!! Και να τσαλαπατιουνται ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!!!  ξαπλωνει και η δικια μου!!! Σε χρονο dt πρεπει να την τσαλαπατησαν θωρακα και λαιμο 3-4 παιδακια που προσπαθουσαν να βγουνε!!! ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
Την αρπαζω, της βαζω παλι τα παπουτσια και τρεχουμε! Παω στον αντρα μου και πισω του ηταν ο ιδιοκτητης..Εεε ρε τον αρπαζω και αρχιζω να ορυωμαι!!!!!!!!!! Αυτος μου ελεγε να μη φωναζω!! Ναι ο κυριος!! Αντι να κοιταξει τα χαλια του προσβληθηκε που φωναζα!! Φοβηθηκε μην ξυπνησω τους αλλους πελατες- προβατα δηλαδη!!!
Του ελεγα να βαλει ταριφα στον αριθμο των παιδιων που θα μπαινουν στο καθε παιχνιδι!! Απο το νομο υποχρεουται να το κανει!! Αλλα αυτος, προκειμενουν να βγαλει οσο το δυνατον περισσοτερα φραγκα αφηνει να μπαινει ανεξελεγκτος αριθμος παιδιων μεσα...
Εχει λεει κοπελες!!! του λεω 10 λεπτα ειμαι εκει και καμια δεν ενδιαφερθηκε για τα μικρα παιδια μεσα στα μπαλακια!!! Τσαλαπατιουνται!!! Και αλλοι γονεις ηταν εκει και τα παιρνανε!!

Ε οχι φιλες μου!! Τον ξεχεσα και φυγαμε! Με λιγα λογια...
Ειμαι ακομα οργισμενη και πιο πολυ με τους γονεις-προβατα που για να πιουνε εναν καφε δεν βλεπουν την ηλιθιοτητα των παιδοτοπων και των λουνα παρκ..
Ακομα κλαιει η μανα τους μικρου στο λουνα παρκ που χαθηκε το παιδακι προσφατα..Κανεις δεν φωναξε εκει, για να μην στενοχωρησει τους ιδιοκτητες...
Εγω αρνουμαι να αφησω τα ρεμαλια να βγαλουν φργακα στο κορμακι του παιδιου μου.....


Σορυ για το σεντονι..

Δυστυχως αυτη τη γνωμη εχω κ γω για τους παιδοτοπους οταν πηγαινω με τον βαφτησιμιο..θελει ιδιαιτερη προσοχη αφου μονο φυλασωμενοι χωροι δεν ειναι..ελπιζω η μικρη να ειναι οκ

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν πηγαινω..Πολυ σπανια..Απλα σημερα υπεκυψα..Δεν προκειται ξανα!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειναι ζωα οι ανθρωποι το μονο που τους νοιαζει ειναι πως θα βγαλουν λεφτα αλλα αν ηταν το δικο τους το παιδι δεν θα ηταν ψυχραιμοι φανταζομαι. τι να πω μακρυα . ευτυχως να λες δεν επαθε τιποτα το παιδι σου και ειχες το νου σου.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η στενοχωρια μου ειναι για ολα τα παιδακια τελικα...Θα φριξω αν μαθω οτι καποιο παιδακι επαθε το οτιδηποτε εκει μεσα...Και θα παει φυλακη αυτος και θα δωθουν αποζημιωσεις και συγγνωμες..Και μετα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasoula1 έγραψε:Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα!Ελπίζω να έχετε όλες μια υπέροχη κυριακή!Ειρηνάκι μου έτσι  σε θέλω 12ώρα!!Με το καλό ο γάμος λιονταρίνα η ώρα η καλή!!Εγώ κορίτσια μου αδιαθέτησα πρωί πρωί μην ξεχνιόμαστε κ χάσουμε το μηνιαίο ραντεβού μας!Αλλά πάμε γερά για τον επόμενο!Λίλλυ αγαπημένη βάμε με για 18/7 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 417472 

καλη επιτυχια για τον επομενο μηνα βασουλα! και ευχαριστω πολυ!να περασεις ομορφα και θα ερθουν ολαααα!!!

Liontarina29

Liontarina29
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κουνελάκι έγραψε:
Liontarina29 έγραψε:κοριτσια μου μαλλον θα σας απογοητευσω..σημερα ειμαι στην 25η μερα του κυκλου μου και ο ασυγκρατητος αντρουλης μου μου φερε ενα τεστακι iq που λενε οτι ανιχνευει απο 10mlu. εγω δεν το εχω ξαναακουσει αλλα βγηκε ενα ασχημοτατο αρνητικοτατο!

Κοριτσακι μου γλυκο μην απογοητευεσαι γιατι τα τεστ των φαρμακειων δεν δινουν παντα σωστα αποτελεσματα.
Εχεις καθυστερηση & οχι ακομα;

οχι ακομα...υποτιθεται ο κυκλος μου ειναι 27-29 ημερών και ειμαι στην 25η!αλλα ειναι πολυ ευαισθητο λεει το τεστ αυτο.και σβουυυνν προσγειωθηκα στην πραγματικοτητα αν και καπως διαφορετικα νιωθω ...ισως ειναι η ιδεα μου τελικα

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Liontarina29 έγραψε:οχι ακομα...υποτιθεται ο κυκλος μου ειναι 27-29 ημερών και ειμαι στην 25η!αλλα ειναι πολυ ευαισθητο λεει το τεστ αυτο.και σβουυυνν προσγειωθηκα στην πραγματικοτητα αν και καπως διαφορετικα νιωθω ...ισως ειναι η ιδεα μου τελικα


Liontarina μου, οντως ειναι λιγο νωρις...Αλλα κι εγω την εχω πατησει με τετοιο τεστ που λεει οτι δειχνει και με τοσο μικρο ποσοστο β χοριακης...Για μενα, τα πιο εμπιστα, που δειχνουν και νωρις, ειναι τα κλιαρ και μονο..Δευτερα ερχονται τα χομ κι αυτο λογω του οτι εκει ειχα ψευδως θετικο και τζαμπα χαρηκαμε...
Λεω, αν θες, να κανεις μια εξεταση αιματος ακομα και αυριο...Θα εισαι στην 26 μερα..κατι θα δειξει..

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell και πολυ καλα του εκανες. Δεν παιζουν ετσι με παιδια. Εγω πχ που εχω μεγαλυτερα στο φροντιστηριο το ξερετε οτι πολλες φορες αν μπορω, ουτε τουαλετα δεν παω? τοσο φοβαμαι μην γινει κατι στο δευτερολεπτο και δεν μιλαμε για 4χρονα αλλα αρκετα μεγαλυτερα και ουτε ερχονται για παιχνιδι και ομως τρεμω. Παιδια ειναι ενα σπρωξιμο ενα παραπατημα δεν θελει πολυ. Ας επιμενει η μικρη εσυ μακρια.

Επισης Lillybell τωρα λογικα εγω θα αδιαθετησω 14-15/7 οποτε γραψε με στην λιστα αντι για ερωτηματικο.Το καλοκαιρι παντως δεν στοχευω σε τιποτα. Απλα θα το ευχαριστηθω και οπως ειπαν και ρεφλεξολογος και γυναικολογοι .....απο Σεπτεμβρη τωρα. Οποτε καλοκαιρακι της χαρας του ηλιου και της ξεγνοιασιας σου ρχομαι. Παραλιες επισης σας ερχομαι και ο πλαταμωνας με περιμενει και οι καφετεριες και η φυση ολη να την περπατησω. Διοτι αυριο ξεαδιαθετω και πιανω την γυμναστικη. Ηδη εχω ξεκινησει αλλη διατροφη. Παω να κανω δουλειεεεες θα μπω μετααα

Υ.Γ η Αγγελικη που ειναι καλε την εχει δει καμια σας εδω μεσα??? ειναι καλα βασικα??

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela έγραψε:Lillybell και πολυ καλα του εκανες. Δεν παιζουν ετσι με παιδια. Εγω πχ που εχω μεγαλυτερα στο φροντιστηριο το ξερετε οτι πολλες φορες αν μπορω, ουτε τουαλετα δεν παω? τοσο φοβαμαι μην γινει κατι στο δευτερολεπτο και δεν μιλαμε για 4χρονα αλλα αρκετα μεγαλυτερα και ουτε ερχονται για παιχνιδι και ομως τρεμω. Παιδια ειναι ενα σπρωξιμο ενα παραπατημα δεν θελει πολυ. Ας επιμενει η μικρη εσυ μακρια.

Επισης Lillybell τωρα λογικα εγω θα αδιαθετησω 14-15/7 οποτε γραψε με στην λιστα αντι για ερωτηματικο.Το καλοκαιρι παντως δεν στοχευω σε τιποτα. Απλα θα το ευχαριστηθω και οπως ειπαν και ρεφλεξολογος και γυναικολογοι .....απο Σεπτεμβρη τωρα. Οποτε καλοκαιρακι της χαρας του ηλιου και της ξεγνοιασιας σου ρχομαι. Παραλιες επισης σας ερχομαι και ο πλαταμωνας με περιμενει και οι καφετεριες και η φυση ολη να την περπατησω. Διοτι αυριο ξεαδιαθετω και πιανω την γυμναστικη. Ηδη εχω ξεκινησει αλλη διατροφη. Παω να κανω δουλειεεεες θα μπω μετααα

Υ.Γ η Αγγελικη που ειναι καλε την εχει δει καμια σας εδω μεσα??? ειναι καλα  βασικα??

Θα το αλλαξω anabela.. Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ειπε νωριτερα οτι θα πηγαινε για μπανιο με τις φιλες της...
Εσυ θα κανεις την καλυτερη δουλεια που αχολεισαι μονο εμ το θεμα διακοπων και γενικης χαλαρωσης..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ειναι αυτα που διαβαζω βρε λιλλυ μου πριν καλα καλα ανοιξουν τα ματια μου???ελεος!!!γ@μω τα λεφτα τους!!!!αϊ στο @@@@@!!!! εχουμε χασει καθε ιχνος ανθρωπιας!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουτε ιερο ουτε οσιο!! Αυτος θελει να βγαλει τα χρηματα ολου του χρονου μεσα σε ενα καλοκαιρι!! Οποτε αφηνει ανεξελγκτα να μπαινυον οσο γινεται περισσοτεροι!
Αλλα φταιμε ΕΜΕΙΣ πανω απ'ολα που πηγαινουμε και τα δινουμε τα χρηματα μας και δεν απαιτουμε καλυτερες συνθηκες.....

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Ουτε ιερο ουτε οσιο!! Αυτος θελει να βγαλει τα χρηματα ολου του χρονου μεσα σε ενα καλοκαιρι!! Οποτε αφηνει ανεξελγκτα να μπαινυον οσο γινεται περισσοτεροι!
Αλλα φταιμε ΕΜΕΙΣ πανω απ'ολα που πηγαινουμε και τα δινουμε τα χρηματα μας και δεν απαιτουμε καλυτερες συνθηκες.....


εχεις απολυτο δικαιο!!!ελπιζω να ειναι καλα η μικρη και να μην χτυπησε

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Ουτε ιερο ουτε οσιο!! Αυτος θελει να βγαλει τα χρηματα ολου του χρονου μεσα σε ενα καλοκαιρι!! Οποτε αφηνει ανεξελγκτα να μπαινυον οσο γινεται περισσοτεροι!
Αλλα φταιμε ΕΜΕΙΣ πανω απ'ολα που πηγαινουμε και τα δινουμε τα χρηματα μας και δεν απαιτουμε καλυτερες συνθηκες.....


εχεις απολυτο δικαιο!!!ελπιζω να ειναι καλα η μικρη και να μην χτυπησε


Δεν χτυπησε εμφανως, αλλα πανικοβληθηκε που ξαφνικα βρεθηκε κατω απο ποδια αλλων παιδιων....Δεν καταλαβε απο που της ηρθε...Και γι'αυτο μολις τη φωναξα να βγει εξω, το εκανε χωρις γκρινιες....

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καημενο το παιδι!!παλι καλα που ησουν εκει!!!ενα γλυκο φιλακι για την ζουζουνα σου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 417472 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λογικο τρομαξε το παιδι...

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά είμαι! σιδέρωνω! θα μπω πιο μετά

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφηστε κοριτσια... Φουντωνω αμα τα θυμαμαι...

Παμε παρακατω να πουμε και τιποτα χαρουμενο... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 654316 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino, μηπως να χτυπουσες ενα τεστακι;;; Ετσι, για να περασει η ωρα... Razz Razz Razz Razz 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκανα μια υπεροχη σαλατα με φακες!!!πολυ την ευχαριστηθηκα!!ζυμωσα και τον κιμα μου για αυριο και ειμαι κομπλε!!!τιτινο ακομα τπτ??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 654316 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:εκανα μια υπεροχη σαλατα με φακες!!!πολυ την ευχαριστηθηκα!!ζυμωσα και τον κιμα μου για αυριο και ειμαι κομπλε!!!τιτινο ακομα τπτ??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 654316 

Σαλατα με φακες; πως γινεται;; Τρωγεται κρυα να υποθεσω;; Γιαα λεει, για λεει...

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:εκανα μια υπεροχη σαλατα με φακες!!!πολυ την ευχαριστηθηκα!!ζυμωσα και τον κιμα μου για αυριο και ειμαι κομπλε!!!τιτινο ακομα τπτ??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 31 654316 

Σαλατα με φακες; πως γινεται;; Τρωγεται κρυα να υποθεσω;; Γιαα λεει, για λεει...


πρωτη φορα την εκανα.εβρασα τις φακες μεσα σε ζωμο λαχανικων.αφου κρυωσαν εβαλα μεσα πολυχρωμες πιπεριες,καροτο,αγγουρι ολα αυτα σε κυβακια φρεσκο κρεμμυδακι και ντοματα τπυ παει πολυ εγω δεν την τρωω λιγο λαδακι λεμονι και ξιδι..πολυ δροσερη.α και το καλροτακι το εβρασα ελαφρως και τελος λιγο μαϊντο ψιλοκομμενο!!!ψαχομαι τωρα να περνω βιταμινες και να τρωω σωστα!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:Σαλατα με φακες; πως γινεται;; Τρωγεται κρυα να υποθεσω;; Γιαα λεει, για λεει...


πρωτη φορα την εκανα.εβρασα τις φακες μεσα σε ζωμο λαχανικων.αφου κρυωσαν εβαλα μεσα πολυχρωμες πιπεριες,καροτο,αγγουρι ολα αυτα σε κυβακια φρεσκο κρεμμυδακι και ντοματα τπυ παει πολυ εγω δεν την τρωω λιγο λαδακι λεμονι και ξιδι..πολυ δροσερη.α και το καλροτακι το εβρασα ελαφρως και τελος λιγο μαϊντο ψιλοκομμενο!!!ψαχομαι τωρα να περνω βιταμινες και να τρωω σωστα!!


Ακουγεται πολυ καλη! Θα προσπαθησω να την δοκιμασω την επομενη φορα που θα κανω φακες...

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:




Ακουγεται πολυ καλη! Θα προσπαθησω να την δοκιμασω την  επομενη φορα που θα κανω φακες...


θα περιμενω εντυπωσεις αν την δοκιμασεις!!λιλλυ μου σημερα δεν εχω ουτε πονακια ουτε τπτ μονο μια μονιμη κουραση..φυσιολογικο ειναι?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:λιλλυ μου σημερα δεν εχω ουτε πονακια ουτε τπτ μονο μια μονιμη κουραση..φυσιολογικο ειναι?


Ε ναι η κουραση ειναι πολυ φυσιολογικη και οφειλεται στην αυξηση του ογκου αιματος και στις ορμονες που τρεχουν σαν τρελες στο σωμα σου.. Δε μπορεις να κανεις κατι αλλο, παρα να ακους τι ζητα το σωμα σου και να το ικανοποιεις...
Οποτε υπνο, πολλα υγρα, καλο φαγητο και γενικα χαλαρα! I love you I love you 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις