Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
126 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 126 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
irene-_- έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Δεν ειναι πονος, ειναι κατι σαν μουδιασμα και που και που σουβλιες.
Πιεσω την κοιλια μου να δω μηπως μ'ενοχλει καπου συγκεκριμενα αλλα τιποτα.


και εχω ειχα που και που σουβλιες και το πιο περιεργο ηταν αν δεις αι στις παλαιοτερες συζητησεις μας ενιωθα πως οταν κανεις πολυ γυμναστικη και νιωθεις καπως σφυγμενους του μυς..ε καπω ετσι αν καταλαβαινεις ενιωθα την μητρα μου σαν "πιασμενη"

Ρηνακι μου ποτε αρχισαν τα δικα σου συμπτωματα;
Μυρωδιες κλπ;
Εγω περιμενω ακριβως σε μια εβδομαδα.
Ειναι νωρις για καποιο συμπτωμα ή τα γενναει η φαντασια μου;


στο περιπου εκει ξεκινησαν..αυτο που σου περιεγραψα και καουρες!!!μετα απο λιγες μερες αλλαξε η γευση απο το νερο,ειχα το συνδρομο της φασολαδας,υγρα,πονακια που και που και σουβλιες δεξια σαν πολλα συμπτωματα δεν ειχα!!!χαχα και εγω στην κοσμαρα μου τον σεπτεμβρη!!!!! Laughing Laughing Laughing 

Ειρηνη μου κι εγω ετσι θα την πατησω, οταν θα εχω πραγματικα συμπτωματα θα εχω κλειστα τ'αφτια μου απο φοβο μην απογοητευτω.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
irene-_- έγραψε:

 

κουτσουπια ειναι τελεια!!!εχω παει
στομιο ωραια,ρηχα νερα μεχρι πολυυυυ μεσα αλλα ρε παιδι μου πολυκοσμια πολυυυυυυυυυυυυυ.....
εγω δεν μπροω την πολυκοσμια θελω ησυχια.....
δεν γινεται ο καθε περαστικος να βλεπει ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΡΜΑΡΑ  affraid 



εμεις αγαπη οπου και να παμε οι κορμαρες μας θα ξεχωριζουν!!!! Laughing Laughing Laughing 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:


anabela φυσικα δεν θα παραλειψεις ενα φωτογραφικο ντοκουμεντο για την παρεουλα εδω..ετσι;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


καλα δε ντρεπεσαι εσυ????κοροϊδευεις την κορμαρα μου????ωραια φιλη εισαι!!!!

Εγω;;;  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Κοροιδευω εγω;;;  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Που θελω να θαυμασω;;;;  Shocked  Shocked  Shocked εεε οχι !!!
Με παρεξηγησες φιλη μου!! Razz Razz Razz 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τζενη εχεις ορμονικο θεματακι?τι κοριτσι?αν θες λες......

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουνελακι οπως μου ειχε πει και η λιλλυ ημουν χαλαρη και στην κοσμαρα μου και ετσι την "πατησα" με την καλη εννοια βεβαια!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βρε το κατερινακι ξεχασα να χαιρετησω συγνωμηηηη. γεια σου κατερινακι μου. οκ λιλυ μου αυτο θα κανω θα πιω χυμουλη γτ δεν με βλεπω καλα αυτο τον μηνα περιεργα μας τα ειπε η κυρα. ποιος σε πειραξε λιλυ μου εσενα?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:


anabela φυσικα δεν θα παραλειψεις ενα φωτογραφικο ντοκουμεντο για την παρεουλα εδω..ετσι;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


καλα δε ντρεπεσαι εσυ????κοροϊδευεις την κορμαρα μου????ωραια φιλη εισαι!!!!

Εγω;;;  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Κοροιδευω εγω;;;  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Που θελω να θαυμασω;;;;   Shocked  Shocked  Shocked εεε οχι !!!
Με παρεξηγησες φιλη μου!! Razz Razz Razz 


τωρα εχω μπουτι και ποπουδακι οχι τοσο κοιλια φανταζεσαι να φουσκωσει και αυτη τι εχει να γινει????γοργονοτσουναμιιιιιιιιιι!!!!!!!χαχαχαχαχα

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενακι μου το ο μπεμπης καθε φορα με σκοτωνει!!!!!!!χαχαχα  Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina1983 έγραψε:τζενη εχεις ορμονικο θεματακι?τι κοριτσι?αν θες λες......

δεν ξερω αλλα λογικα ναι. αυτο μου ειπε ο γιατρος οτι μαλλον ορμονικη διαταραχη οπως βεβαιως βεβαιως το ειπε η ειρηνουλα πρωτη. και παλι ομως δεν θα το κοιταξουμε ακομα αν δεν περασουν 2 κυκλοι μου ειπε. παλι στην αναμονη δηλ. ελεος. με τρελαινει να μην ξερω τι μου γινετε. γτ να μην το κοιταζαμε τωρα? ουφ αγχωθηκα.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:τωρα εχω μπουτι και ποπουδακι οχι τοσο κοιλια φανταζεσαι να φουσκωσει και αυτη τι εχει να γινει????γοργονοτσουναμιιιιιιιιιι!!!!!!!χαχαχαχαχα

Τι θα γινει;; Ενα συμμετρικο σωμα θα γινει!! Αλλες κι αλλες σκοτωνουν για να εχουν συμμετρικο σωμα!! Razz Razz Razz 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tzeni27 έγραψε:
katerina1983 έγραψε:τζενη εχεις ορμονικο θεματακι?τι κοριτσι?αν θες λες......

δεν ξερω αλλα λογικα ναι. αυτο μου ειπε ο γιατρος οτι μαλλον ορμονικη διαταραχη οπως βεβαιως βεβαιως το ειπε η ειρηνουλα πρωτη. και παλι ομως δεν θα το κοιταξουμε ακομα αν δεν περασουν 2 κυκλοι μου ειπε. παλι στην αναμονη δηλ. ελεος. με τρελαινει να μην ξερω τι μου γινετε. γτ να μην το κοιταζαμε τωρα? ουφ αγχωθηκα.

ηρεμααααααααα!!!!!!!!!!!!!!μην αγχωνεσαι........παθαινουν ταρακουλο οι ορμονες με το αγχος!!! Wink 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:τζενακι μου το ο μπεμπης καθε φορα με σκοτωνει!!!!!!!χαχαχα  Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
χαχαχαχα ωρε ενας παιδαρος που θα βγει αυτος θα αναστατωσει ολοι τις γυναικες στο μαιευτηριο

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:τωρα εχω μπουτι και ποπουδακι οχι τοσο κοιλια φανταζεσαι να φουσκωσει και αυτη τι εχει να γινει????γοργονοτσουναμιιιιιιιιιι!!!!!!!χαχαχαχαχα

Τι θα γινει;; Ενα συμμετρικο σωμα θα γινει!! Αλλες κι αλλες σκοτωνουν για να εχουν συμμετρικο σωμα!! Razz Razz Razz 


μμμμμ δεν εχεις δει εμενα που τα εχω ολα πακετο φουλ εξτρα....γι'αυτο αναρωτιεσαι για γοργονοτσουναμια!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:
irene-_- έγραψε:τζενακι μου το ο μπεμπης καθε φορα με σκοτωνει!!!!!!!χαχαχα  Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
χαχαχαχα ωρε ενας παιδαρος που θα βγει αυτος θα αναστατωσει ολοι τις γυναικες στο μαιευτηριο

Ααα ναι! κι εγω στανταρακι το εχω!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 49454 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 49454 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 49454 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 49454 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:τωρα εχω μπουτι και ποπουδακι οχι τοσο κοιλια φανταζεσαι να φουσκωσει και αυτη τι εχει να γινει????γοργονοτσουναμιιιιιιιιιι!!!!!!!χαχαχαχαχα

Τι θα γινει;; Ενα συμμετρικο σωμα θα γινει!! Αλλες κι αλλες σκοτωνουν για να εχουν συμμετρικο σωμα!! Razz Razz Razz 


χαχαχα μπαλιτσα!!!!!!

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina1983 έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
katerina1983 έγραψε:τζενη εχεις ορμονικο θεματακι?τι κοριτσι?αν θες λες......

δεν ξερω αλλα λογικα ναι. αυτο μου ειπε ο γιατρος οτι μαλλον ορμονικη διαταραχη οπως βεβαιως βεβαιως το ειπε η ειρηνουλα πρωτη. και παλι ομως δεν θα το κοιταξουμε ακομα αν δεν περασουν 2 κυκλοι μου ειπε. παλι στην αναμονη δηλ. ελεος. με τρελαινει να μην ξερω τι μου γινετε. γτ να μην το κοιταζαμε τωρα? ουφ αγχωθηκα.

ηρεμααααααααα!!!!!!!!!!!!!!μην αγχωνεσαι........παθαινουν ταρακουλο οι ορμονες με το αγχος!!! Wink 
μα πρωτη φορα τετοιο πραγμα ...νευρα υπερβολικα ομως , κλαματα, γκρινια, ολα μου φταινε. θα προσπαθησω να χαλαρωσω δεν μπορω αλλα χαπια κ νοσοκομεια βαρεθηκα ποια ολος ο χρονος μεσα σε νοσοκομεια με εχει βρει .

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:
irene-_- έγραψε:τζενακι μου το ο μπεμπης καθε φορα με σκοτωνει!!!!!!!χαχαχα  Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
χαχαχαχα ωρε ενας παιδαρος που θα βγει αυτος θα αναστατωσει ολοι τις γυναικες στο μαιευτηριο


στειλε και εσυ διευθυνση να σου στειλει ο αντρουλης μου γλυκα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
tzeni27 έγραψε:
irene-_- έγραψε:τζενακι μου το ο μπεμπης καθε φορα με σκοτωνει!!!!!!!χαχαχα  Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 
χαχαχαχα ωρε ενας παιδαρος που θα βγει αυτος θα αναστατωσει ολοι τις γυναικες στο μαιευτηριο

Ααα ναι! κι εγω στανταρακι το εχω!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 49454 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 49454 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 49454 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 49454 


ε τοτε στην αυχενικη κατι θα δουμε....

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaxaxaxa. γερο να'ναι Παναγια μου πανω απ'ολα!!!! μα ενα περιεργο πραγμα. συνηθως μου βγαινει να λεω για κοριτσι αλλα με σενα μου βγαινει αγορι και το πιστευω απολυτα οτι θα βγει κ ψιλο μωρο ...οποτε σιγουρα θα'ναι παιδαρος.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:xaxaxaxa. γερο να'ναι Παναγια μου πανω απ'ολα!!!! μα ενα περιεργο πραγμα. συνηθως μου βγαινει να λεω για κοριτσι αλλα με σενα μου βγαινει αγορι και το πιστευω απολυτα οτι θα βγει κ ψιλο μωρο ...οποτε σιγουρα θα'ναι παιδαρος.


οπως ειπες γερο πρωτα απ'ολα!!!αν παρει απο τον μπαμπακα του θα ναι ψηλος ο μπεμπης..να μου ετοιμασετε υποψηφιες νυφες παρακαλω  Laughing Laughing Laughing Laughing 

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχου αχου βλεπω να'ναι πολλες........

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:τωρα εχω μπουτι και ποπουδακι οχι τοσο κοιλια φανταζεσαι να φουσκωσει και αυτη τι εχει να γινει????γοργονοτσουναμιιιιιιιιιι!!!!!!!χαχαχαχαχα

Τι θα γινει;; Ενα συμμετρικο σωμα θα γινει!! Αλλες κι αλλες σκοτωνουν για να εχουν συμμετρικο σωμα!! Razz Razz Razz 


χαχαχα μπαλιτσα!!!!!!


Γλύκα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 35468 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα!Ελπίζω να έχετε όλες μια υπέροχη κυριακή!Ειρηνάκι μου έτσι  σε θέλω 12ώρα!!Με το καλό ο γάμος λιονταρίνα η ώρα η καλή!!Εγώ κορίτσια μου αδιαθέτησα πρωί πρωί μην ξεχνιόμαστε κ χάσουμε το μηνιαίο ραντεβού μας!Αλλά πάμε γερά για τον επόμενο!Λίλλυ αγαπημένη βάμε με για 18/7 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 30 417472 


βασουλινι μου τι κανεις???τουλαχιστον οπως ειπε η κατερινα δεν επαιξε με την ψυχολογια σου..


Καλά ρηνούλα μου έκανα ένα καφεδάκι και άραξα!Έπιασε ζεστούλα!!Εσείς έχετε πολύ φαντάζομαι..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
tzeni27 έγραψε:καλησπερα κοριτσια μου, τι κανετε? ειρηνακι μου κοιμησου εσυ γιατι ο μπεμπης σου ειναι υπναρας απ'οτι φαινεται. χαχαχαχα. τιτινο μου αντε βρε με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα. λιλυ μου πως εισαι εσυ? βασουλα ολα καλα? η αγγελικη αθηνα που ειναι σημερα? εγω καλα περιμενω να τελειωσει η αλεκα να ξεκινησω παλι αλλα πλεον το πηρα αποφαση δεν θα ξανα αγχοθω που αν εχω κ προβλημα ορμονων δυσκολο οποτε ας ευχαριστηθω εγω τις αγκαλιτσες και βλεπουμε. αυτη τη φορα με βασανισε παρααααα πολυ. μεσα σε 2 μερες εφυγε ενα πακετο ελεος δηλ. τετοιο πραγμα ποτε ξανα ασε που εχω κατι νευρααααααα εκει που ειμαι καλα θα κλαψω, κατι θα με πειραξει θα νευριασω. ουφ οι ορμονες μου τα επαιξαν. πρεπει σημερα να μου επεσε κ η πιεση ζαλιστηκα στο ακυρο. αυτα απο μενα.


Καλως το τζενακι!! Πινε κανενα χυμουλη κοριτσι, ειδικα οταν εχεις την βλαμμενοαλεκα παρεα σου!
Τα δικα μου θα σας τα γραψω σε λιγο γιατι ειμαι στενοχωρημενη και οργισμενη.... Mad Mad Mad Mad 


Ποιος σε πείραξε ζαργάνα μου να τον πλακώσω που είμαι κ κοντά?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:




Καλά ρηνούλα μου έκανα ένα καφεδάκι και άραξα!Έπιασε ζεστούλα!!Εσείς έχετε πολύ φαντάζομαι..


εγω τρωω τα νεκταρινια μου..εχω παθει πλακα με τον εαυτο μου ποσο υγιεινα τρωω απο τοτε που το εμαθα..σημερα εχει ζεστη αλλα γενικα φετος ο ιουνιος μας λυπηθηκε τα βραδια εχει πολυ ωραια δροσουλα μεχρι στιγμης..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις