Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lilly μου γεια σου θελω να σε ρωτησω κατι.
Εδω και λιγες μερες εχω ενοχληση στην κοιλια αλλα δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι χαμηλα ή στο εντερο.
Υπαρχει περιπτωση να ειναι παρενεργεια απο το σιδηρο;
Εχω και πολυ πρηξιμο, νοιωθω οτι θα σκασω.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino εχεις δικιο!! Σημερα ειναι η μερα σου!!!

Ποσο ευχομαι να πας στην παρακατω λιστα με τις ετοιμες κοιλιτσες!! Ειμαι σιγουρη οτι το Ρηνακι νιωθει μονο εκει και θελει παρεουλα!!
Αιντε κοπελα μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 654316 I love you I love you I love you I love you I love you 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουνελάκι έγραψε:Lilly μου γεια σου θελω να σε ρωτησω κατι.
Εδω και λιγες μερες εχω ενοχληση στην κοιλια αλλα δεν μπορω να καταλαβω αν ειναι χαμηλα ή στο εντερο.
Υπαρχει περιπτωση να ειναι παρενεργεια απο το σιδηρο;
Εχω και πολυ πρηξιμο, νοιωθω οτι θα σκασω.

Κουνελακι μου, αν αυτο ξεκινησε απο τη ληψη του σιδηρου και μετα, τοτε σιγουρα ειναι αυτο..Απο την αλλη βλεπω οτι πλησιαζεις προς την ακατανομαστη και ειτε ειναι αυτη, ειτε κανενα νινι η προγεστερονη που εκκρινεται σε αυτη τη φαση κανει τετοια παιχνιδια με το εντερο... Παντως αλλο πονο κανει το εντερο, αλλο η μητρα..σαν περιοδου..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καθαρισα λιγο το μπανιο εκανα και σαλατουλα με φακες και μολις εκατσα!!!το παρακανα σημερα..τωρα κωλο κατω!!!ναι λιλλυ εχει μοναξια εδω κατω για να κατηφοριζουν και οι υπολοιπες παρακαλω πολυ!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:καλημερα νυχτερινες πολυλογουδες!!!εγω εκλεισα ενα ωραιοτατο 12ωρο και αν δεν επαιρνε τηλ ο αντρουλη θα σθνεχιζα ακαθεκτη  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ..λιονατινα μου πολυ ωραια μου ακουγονται αυτα που λες!!!!και συ τιτινο μου ακομα τπτ ε,???αχ τι ωραια!!!μακαρι κοριτσια μου!!!λιλλυ μου θελω και λιγη ψαροσουπα παρακαλω  Laughing Laughing λενακι μου σου ευχομαι συντομα να βρεις μια δουλιτσα που να σου αρεσει!!!φιλακια και σε οοοολα τα υπολοιπα κοριτσακια τζενακι,κουνελακι,αγγελικη,βασουλα,μαριαννα,κατερινακι,αναμπελα,περπερουνα αν ξεχασα καμια σορυυυυυυυ  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 


χμμμ εκεινη η σκουπα της Βασουλας λες να μεταφερει χωρις κραδασμους τις σουπες;;;
Ή να την καβαλησω να ερθω να σε φτιαξω μια;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 35468 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ειναι πονος, ειναι κατι σαν μουδιασμα και που και που σουβλιες.
Πιεσω την κοιλια μου να δω μηπως μ'ενοχλει καπου συγκεκριμενα αλλα τιποτα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε: 


χμμμ εκεινη η σκουπα της Βασουλας λες να μεταφερει χωρις κραδασμους τις σουπες;;;
Ή να την καβαλησω να ερθω να σε φτιαξω μια;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 35468 


α σκπουπα της βασουλα ειναι εγγυηση οποτε μια χρα θα φτασει αλλα αν θες να ερθεις μια βολτα για καφεδακι ακομα καλυτερα  Very Happy Very Happy 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tesa έγραψε:Καλημερα κοριτσια δεν κρατηθεικα κ πηγα στο νοσοκομειο..δεν ειμαι

tesa σου εκαναν υπερηχο;; τι ειπαν;; και τι σου εδωσαν για να ερθει η αλεκα;;

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Αμαν βρε Βασουλα μου..Ουτε λιγο σασπενς αυτη η δικια σου.... Πωπωπωπω τυπικοτητα!! Ηταν που πηγες εκεινο το ταξιδι προσφατα μαλλον... Razz Razz Razz Razz 

Χαχα ειδες η ατιμη!!αλλα δεν θα της περασει!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουνελάκι έγραψε:Δεν ειναι πονος, ειναι κατι σαν μουδιασμα και που και που σουβλιες.
Πιεσω την κοιλια μου να δω μηπως μ'ενοχλει καπου συγκεκριμενα αλλα τιποτα.


και εχω ειχα που και που σουβλιες και το πιο περιεργο ηταν αν δεις αι στις παλαιοτερες συζητησεις μας ενιωθα πως οταν κανεις πολυ γυμναστικη και νιωθεις καπως σφυγμενους του μυς..ε καπω ετσι αν καταλαβαινεις ενιωθα την μητρα μου σαν "πιασμενη"

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:καθαρισα λιγο το μπανιο εκανα και σαλατουλα με φακες και μολις εκατσα!!!το παρακανα σημερα..τωρα κωλο κατω!!!ναι λιλλυ εχει μοναξια εδω κατω για να κατηφοριζουν και οι υπολοιπες παρακαλω πολυ!!!!

Καταρχην εσυ να μην κανεις τετοιες δουλειες γιατι θα σε δειρουμε οοολες μαζι..affraid 
Δευτερον αιντε να "σπρωξουμε" καμια προς την κατω λιστα να παιζετε παρεουλα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 893968 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Αμαν βρε Βασουλα μου..Ουτε λιγο σασπενς αυτη η δικια σου.... Πωπωπωπω τυπικοτητα!! Ηταν που πηγες εκεινο το ταξιδι προσφατα μαλλον... Razz Razz Razz Razz 

εγγλεζα παιδι μου η δικια της,εγγλεζα!!!!

ενω η δικια μου μου εκανε μια μερα τσαλιμακια χαχαχ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 

βασικα καλησπερα σε ολα τα κοριτσιααααααααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 417472 

Κατερινακι μου μαλλον με λυπαται κ λεει ας την αφησω να κανει κανενα μπανακι γιατι ετσι φοβιτσιαρα που ειμαι σιγα μην εμπαινα!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουνελάκι έγραψε:Δεν ειναι πονος, ειναι κατι σαν μουδιασμα και που και που σουβλιες.
Πιεσω την κοιλια μου να δω μηπως μ'ενοχλει καπου συγκεκριμενα αλλα τιποτα.

Οκ..Το παρακολουθεις και περιμενεις σε αυτη τη φαση..Αν γινει πολυ ενοχλητικο, στο νοσοκομειο για υπερηχο! Μη φοβαστε τα επειγοντα των νοσοκομειων.. Ναι σιγουρα εχουν αναμονη,αν εισαι σε μεγαλη πολη, στην επαρχια δεν εχουν τοσο, αλλα τουλαχιστον ξεκαθαριζεις μια ωρα αρχιτερα τι παιζει...

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:

Καταρχην εσυ να μην κανεις τετοιες δουλειες γιατι θα σε δειρουμε οοολες μαζι..affraid 
Δευτερον αιντε να "σπρωξουμε" καμια προς την κατω λιστα να παιζετε παρεουλα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 893968 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 893968 


βαλε καμια τρικλοποδια μπας και ετσι γινει κατι!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Δεν ειναι πονος, ειναι κατι σαν μουδιασμα και που και που σουβλιες.
Πιεσω την κοιλια μου να δω μηπως μ'ενοχλει καπου συγκεκριμενα αλλα τιποτα.


και εχω ειχα που και που σουβλιες και το πιο περιεργο ηταν αν δεις αι στις παλαιοτερες συζητησεις μας ενιωθα πως οταν κανεις πολυ γυμναστικη και νιωθεις καπως σφυγμενους του μυς..ε καπω ετσι αν καταλαβαινεις ενιωθα την μητρα μου σαν "πιασμενη"

Ρηνακι μου ποτε αρχισαν τα δικα σου συμπτωματα;
Μυρωδιες κλπ;
Εγω περιμενω ακριβως σε μια εβδομαδα.
Ειναι νωρις για καποιο συμπτωμα ή τα γενναει η φαντασια μου;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα!Ελπίζω να έχετε όλες μια υπέροχη κυριακή!Ειρηνάκι μου έτσι  σε θέλω 12ώρα!!Με το καλό ο γάμος λιονταρίνα η ώρα η καλή!!Εγώ κορίτσια μου αδιαθέτησα πρωί πρωί μην ξεχνιόμαστε κ χάσουμε το μηνιαίο ραντεβού μας!Αλλά πάμε γερά για τον επόμενο!Λίλλυ αγαπημένη βάμε με για 18/7 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 417472 


βασουλινι μου τι κανεις???τουλαχιστον οπως ειπε η κατερινα δεν επαιξε με την ψυχολογια σου..

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Δεν ειναι πονος, ειναι κατι σαν μουδιασμα και που και που σουβλιες.
Πιεσω την κοιλια μου να δω μηπως μ'ενοχλει καπου συγκεκριμενα αλλα τιποτα.

Οκ..Το παρακολουθεις και περιμενεις σε αυτη τη φαση..Αν γινει πολυ ενοχλητικο, στο νοσοκομειο για υπερηχο! Μη φοβαστε τα επειγοντα των νοσοκομειων.. Ναι σιγουρα εχουν αναμονη,αν εισαι σε μεγαλη πολη, στην επαρχια δεν εχουν τοσο, αλλα τουλαχιστον ξεκαθαριζεις μια ωρα αρχιτερα τι παιζει...

Ναι αυτο θα κανω,υπομονη και πολλα πολλα ονειρα.
Δε λενε οτι η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουνελάκι έγραψε:
irene-_- έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Δεν ειναι πονος, ειναι κατι σαν μουδιασμα και που και που σουβλιες.
Πιεσω την κοιλια μου να δω μηπως μ'ενοχλει καπου συγκεκριμενα αλλα τιποτα.


και εχω ειχα που και που σουβλιες και το πιο περιεργο ηταν αν δεις αι στις παλαιοτερες συζητησεις μας ενιωθα πως οταν κανεις πολυ γυμναστικη και νιωθεις καπως σφυγμενους του μυς..ε καπω ετσι αν καταλαβαινεις ενιωθα την μητρα μου σαν "πιασμενη"

Ρηνακι μου ποτε αρχισαν τα δικα σου συμπτωματα;
Μυρωδιες κλπ;
Εγω περιμενω ακριβως σε μια εβδομαδα.
Ειναι νωρις για καποιο συμπτωμα ή τα γενναει η φαντασια μου;


στο περιπου εκει ξεκινησαν..αυτο που σου περιεγραψα και καουρες!!!μετα απο λιγες μερες αλλαξε η γευση απο το νερο,ειχα το συνδρομο της φασολαδας,υγρα,πονακια που και που και σουβλιες δεξια σαν πολλα συμπτωματα δεν ειχα!!!χαχα και εγω στην κοσμαρα μου τον σεπτεμβρη!!!!! Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela έγραψε:Τσα!!!! Να μαι και γω οχι δεν σας ξεχασα αλλα 2 μερες τωρα προσπαθω να επανελθω στους ρυθμους μου. Τοσο καιρο που ημουν στην μητερα μου ειχαν μεινει διαφορα πισω και ετσι τωρα εχω στρωθει στην δουλεια. Κανω το σπιτι τακτοποιω τα της δουλειας γενικα μπαινω στον ρυθμο μου.

Επισης περιμενω να ξε-αδιαθετησω οποτε λειαν συντομως θα αρχισει ο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 215994 . Τελικα κοριτσια κατα 90% θα παμε στον Πλαταμωνα βορεια. Ειναι ωραια εκει λεει ο αντρας μου εχει ξαναπαει. Ξερει καμια το μερος??? Αλλα καποιος απο την δουλεια μετακομιζει Αυστραλια και πρεπει να εκπαιδευσουν τον καινουριο και περιμενουμε απαντηση για τις ακριβεις ημερομηνιες της αδειας. Δεν εχετε ιδεα πως το περιμενω. Σαν παιδι το γλειφιτζουρι η να παει λουνα παρκ. Ε ετσι και γω. Μαλιστα αλλαξαμε ημερομηνιες για να μην ειμαι παλι αδιαθετη αλλα ετυχε και αυτο τωρα που φευγει το αλλο παιδι για τα ξενα και ακριβως δεν ξερουμε.

Ελπιζω αυτον τον μηνα να γεμισουμε με θετικα τεστς. Ακομη κι αν αποτυγχανουμε ειτε με φυσικο τροπο ειτε με εξωσωματικη οπως εγω μασαμε εμεις??? οχι δεν μασαμε οποτε γερα και δυνατα ετουτον τον μηνααααααααααααααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 40746 


καλως το μας!!!!τον πλαταμωνα τον εχω διπλα και εχω παει πολλες φορες..ειναι ομορφα ειδικα αν πατε με αυτοκινητο να στρτιψετε μεσα στα τεμπη εκει που λεει στομιο εχει πολυ ωραια θαλασσα και μετα κοκκινο νερο και συνεχιζοντας ειναι ολο παραλιες!!!πρεπει οπωςδηποτε να πας κουτσουπια!!!!τελεια νερα παντακαθαρα!!!αμα δεις κανενα κορμι φανατηφορο να πλατζουριζει εγω θα ειμαι!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε: 


βασουλινι μου τι κανεις???τουλαχιστον οπως ειπε η κατερινα δεν επαιξε με την ψυχολογια σου..

οχι απλα μου την επαιξε,αλλα μου την ξεσκισε την ψυχολογια......που παει το μυαλο σας???πονηροσουσουραδες????εεεεεε??????

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια μου, τι κανετε? ειρηνακι μου κοιμησου εσυ γιατι ο μπεμπης σου ειναι υπναρας απ'οτι φαινεται. χαχαχαχα. τιτινο μου αντε βρε με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα. λιλυ μου πως εισαι εσυ? βασουλα ολα καλα? η αγγελικη αθηνα που ειναι σημερα? εγω καλα περιμενω να τελειωσει η αλεκα να ξεκινησω παλι αλλα πλεον το πηρα αποφαση δεν θα ξανα αγχοθω που αν εχω κ προβλημα ορμονων δυσκολο οποτε ας ευχαριστηθω εγω τις αγκαλιτσες και βλεπουμε. αυτη τη φορα με βασανισε παρααααα πολυ. μεσα σε 2 μερες εφυγε ενα πακετο ελεος δηλ. τετοιο πραγμα ποτε ξανα ασε που εχω κατι νευρααααααα εκει που ειμαι καλα θα κλαψω, κατι θα με πειραξει θα νευριασω. ουφ οι ορμονες μου τα επαιξαν. πρεπει σημερα να μου επεσε κ η πιεση ζαλιστηκα στο ακυρο. αυτα απο μενα.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:καλως το μας!!!!τον πλαταμωνα τον εχω διπλα και εχω παει πολλες φορες..ειναι ομορφα ειδικα αν πατε με αυτοκινητο να στρτιψετε μεσα στα τεμπη εκει που λεει στομιο εχει πολυ ωραια θαλασσα και μετα κοκκινο νερο και συνεχιζοντας ειναι ολο παραλιες!!!πρεπει οπωςδηποτε να πας κουτσουπια!!!!τελεια νερα παντακαθαρα!!!αμα δεις κανενα κορμι φανατηφορο να πλατζουριζει εγω θα ειμαι!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 


anabela φυσικα δεν θα παραλειψεις ενα φωτογραφικο ντοκουμεντο για την παρεουλα εδω..ετσι;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzeni27 έγραψε:καλησπερα κοριτσια μου, τι κανετε? ειρηνακι μου κοιμησου εσυ γιατι ο μπεμπης σου ειναι υπναρας απ'οτι φαινεται. χαχαχαχα. τιτινο μου αντε βρε με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα. λιλυ μου πως εισαι εσυ? βασουλα ολα καλα? η αγγελικη αθηνα που ειναι σημερα? εγω καλα περιμενω να τελειωσει η αλεκα να ξεκινησω παλι αλλα πλεον το πηρα αποφαση δεν θα ξανα αγχοθω που αν εχω κ προβλημα ορμονων δυσκολο οποτε ας ευχαριστηθω εγω τις αγκαλιτσες και βλεπουμε. αυτη τη φορα με βασανισε παρααααα πολυ. μεσα σε 2 μερες εφυγε ενα πακετο ελεος δηλ. τετοιο πραγμα ποτε ξανα ασε που εχω κατι νευρααααααα εκει που ειμαι καλα θα κλαψω, κατι θα με πειραξει θα νευριασω. ουφ οι ορμονες μου τα επαιξαν. πρεπει σημερα να μου επεσε κ η πιεση ζαλιστηκα στο ακυρο. αυτα απο μενα.


Καλως το τζενακι!! Πινε κανενα χυμουλη κοριτσι, ειδικα οταν εχεις την βλαμμενοαλεκα παρεα σου!
Τα δικα μου θα σας τα γραψω σε λιγο γιατι ειμαι στενοχωρημενη και οργισμενη.... Mad Mad Mad Mad 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
anabela έγραψε:
καλως το μας!!!!τον πλαταμωνα τον εχω διπλα και εχω παει πολλες φορες..ειναι ομορφα ειδικα αν πατε με αυτοκινητο να στρτιψετε μεσα στα τεμπη εκει που λεει στομιο εχει πολυ ωραια θαλασσα και μετα κοκκινο νερο και συνεχιζοντας ειναι ολο παραλιες!!!πρεπει οπωςδηποτε να πας κουτσουπια!!!!τελεια νερα παντακαθαρα!!!αμα δεις κανενα κορμι φανατηφορο να πλατζουριζει εγω θα ειμαι!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #135 - Σελίδα 29 604962 

κουτσουπια ειναι τελεια!!!εχω παει
στομιο ωραια,ρηχα νερα μεχρι πολυυυυ μεσα αλλα ρε παιδι μου πολυκοσμια πολυυυυυυυυυυυυυ.....
εγω δεν μπροω την πολυκοσμια θελω ησυχια.....
δεν γινεται ο καθε περαστικος να βλεπει ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΡΜΑΡΑ  affraid 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:


anabela φυσικα δεν θα παραλειψεις ενα φωτογραφικο ντοκουμεντο για την παρεουλα εδω..ετσι;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


καλα δε ντρεπεσαι εσυ????κοροϊδευεις την κορμαρα μου????ωραια φιλη εισαι!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις