Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 23]

nik75


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλό κουράγιο

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggelaki τι κάνεις?πως εισαι?

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπέρα efaki καλα κοριτσι μου εσυ πως εισαι?? τι εκανες με την σαλπιγγογραφια μιλησες με τον γιατρο σου που θα την κανεις???

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:καλησπέρα  efaki  καλα  κοριτσι  μου  εσυ  πως εισαι??  τι   εκανες  με την  σαλπιγγογραφια   μιλησες  με  τον γιατρο  σου  που  θα την  κανεις???
καλά και εγώ, περιμένω να μου ερθει περιοδος για να δω ποσα οωθυλάκια εχω και ποια θεραπεία ( λογικα 3 μερα περιοδου) θα ακολουθήσω και να την κάνω την σλπιγγογραφία(λογικά 9 μέρα ).πήρα το υγρο και μια αντιβιωση απο το φαρμακείο.θα την κάνω σε νοσοκομείο,με την καλύπτει η ασφάλεια,χωρίς ραντεβού γιατί η γυναικολόγος μου δουλεύει σε αυτο το νοσοκομ. εσύ τι σκέφτεσε να κάνεις?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελάκι, εξέταση για θρομβοφιλία έκανεσ?

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
όχι δεν μου ηπαν να κανω αν και επερνα σαλοσπιρ!!!!!
για την ωρα θα χαλαρωσω και θα δουμε , αν και τα οινομικα για την ωρα δεν μας το επιτρεπουν να συνεχισουμε !!!!
σε ποιο νοσοκομειο θα την κανεις την σαλπιγγογρ;

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:όχι δεν  μου  ηπαν   να  κανω  αν  και  επερνα  σαλοσπιρ!!!!!
για  την  ωρα  θα   χαλαρωσω    και  θα  δουμε ,  αν  και  τα  οινομικα  για  την  ωρα  δεν  μας  το  επιτρεπουν  να  συνεχισουμε !!!!  
σε  ποιο  νοσοκομειο  θα  την  κανεις  την  σαλπιγγογρ;
καλημέρα σου στελνω πμ να σου πώ....αχ αυτα τα οικονομικά...

elpidenia

elpidenia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
....ολα θα ερθουν οταν ειναι η σωστη η ωρα...ολες μου οι θετικες σκεψεις μαζι σου...

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να εισαι καλα elpidenia!!!!!!!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μακάρι τώρα που θα χαλαρώσεις να ρθει απο μόνο του...εμεις εδω θα ειμαστε και θα περιμενουμε νεα σου!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σας ευχαριστω πολύ κορίτσια μου.. ετσι θα δινουμε θαρρος η μια στη άλλη!!!!!!

 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 2 417472 

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:σας   ευχαριστω  πολύ  κορίτσια  μου..  ετσι  θα  δινουμε  θαρρος  η  μια  στη  άλλη!!!!!!

 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 2 417472 
ετσι ειναι αγγελακη, το ταξιδι μας θα ειναι μεγαλο αλλα πιστευω με αποτελεσμα...καληνυχτα!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια καλημέρα σημερα ξυπνησα πολύ χαλια μου ηρθε και η ακατανομαστη και πολύ αιμα κορίτσια μου, και από ψυχολογια αστα να πανε βλεπω μωρα και κλαιω συνεχεια αχ τι θα γινει το χαλι μου..

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΖΗΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Stevi_tasos

Stevi_tasos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:κορίτσια καλημέρα  σημερα  ξυπνησα  πολύ  χαλια  μου  ηρθε  και  η  ακατανομαστη     και  πολύ  αιμα   κορίτσια  μου,  και  από  ψυχολογια    αστα  να  πανε  βλεπω  μωρα  και  κλαιω   συνεχεια  αχ  τι  θα  γινει  το  χαλι   μου..


Η χαρά των εταιριών !

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:κορίτσια καλημέρα  σημερα  ξυπνησα  πολύ  χαλια  μου  ηρθε  και  η  ακατανομαστη     και  πολύ  αιμα   κορίτσια  μου,  και  από  ψυχολογια    αστα  να  πανε  βλεπω  μωρα  και  κλαιω   συνεχεια  αχ  τι  θα  γινει  το  χαλι   μου..
καλημερα!
και εγώ έτσι ήμουνα μερικες φορες που μου ερχοταν, δεν ηθελα να βγενω εξω γιατι όλοι ηταν με τα μωρα τους,ουτε σε βαφτιση δεν πηγα...αν αποτυχει η πρωτη μου εξωσ. πάλι έτσι θα νιβθω κ χειροτερα, θα χρειαστω την βοηθεια σου αγγελακι. δεν γινετε ανεξηγητη υπογ. ομως,πιστευω κατι φταιει κ δε το βρηκαν ακομα,τι λες?εχει ο θεος για όλλες μας

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΖΗΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ.  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
καλημερα μαρια, και εγω με κατεψυγμενα θα κανω, καλως ηρθες,ειναι η πρωτη φορα?εμενα ναι

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Stevi_tasos έγραψε:
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:κορίτσια καλημέρα  σημερα  ξυπνησα  πολύ  χαλια  μου  ηρθε  και  η  ακατανομαστη     και  πολύ  αιμα   κορίτσια  μου,  και  από  ψυχολογια    αστα  να  πανε  βλεπω  μωρα  και  κλαιω   συνεχεια  αχ  τι  θα  γινει  το  χαλι   μου..


Η χαρά των εταιριών  !
τι εννοεις ?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι δυο χρονια που προσπαθουσαμε (χωρις να γνωριζουμε οτι υπαρχει προβλημα) και ερχοταν η κολοπεριοδ... ήμουν θυμωμενη και τσατισμενη,νομιζα οτι θα πιαναμε κατευθειαν, την εβλεπα κ εριχνα κατι βρισιδια, έτυχε να δίνω και μπουνιες στην κοιλια μου...εκεινο το διαστημα,ηρθα κοντα στον θεο και πιστεψα οσο ποτε άλλοτε,τωρα νιωθω οτι ο Χριστος μου κραταει το χερι και πορευομαστε μαζι, θα με πεις τρελη αλλά ετσι νιωθω!εχω τον Χριστο μου,και άλλες αποτυχιες να ρθουν ,ξερω οτι θα μου κραταει το χερι και θα προχωρησουμε μαζι!σορυ αν σε κουρασα

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δεν με κουρασες καθολου efaki μου το ξερω κοριτσι μου ότι ο θεος δεν θα μας αφησει ετσι καποια στιγμη θα γελαμε και εμεις , αλλα ωρες ωρες δεν μπορω να καταλαβω της αδικιες που γινονται , και πανε τα μωρα εκει που δεν πρεπει, και για να μην παρεξηγηθώ εννοω ότι υπαρχουν γυναικες που δεν θελουν παιδια και κανουν συνεχεια εκτρωσεις ξανα και ξανα!!!! Mad  Crying or Very sad 
συγνωμη κορίτσια μου δεν θελω να σας ριξω ψυχολογικα αλλα μονο εσεις με καταλαβαίνετε και με νιώθετε..
σας ευχαριστω που μου αφιερώνετε το χρονο σας!!!!!!!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
efaki27 έγραψε:
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:κορίτσια καλημέρα  σημερα  ξυπνησα  πολύ  χαλια  μου  ηρθε  και  η  ακατανομαστη     και  πολύ  αιμα   κορίτσια  μου,  και  από  ψυχολογια    αστα  να  πανε  βλεπω  μωρα  και  κλαιω   συνεχεια  αχ  τι  θα  γινει  το  χαλι   μου..
καλημερα!
και εγώ έτσι ήμουνα μερικες φορες που μου ερχοταν, δεν ηθελα να βγενω εξω γιατι όλοι ηταν με τα μωρα τους,ουτε σε βαφτιση δεν πηγα...αν αποτυχει η πρωτη μου εξωσ. πάλι έτσι θα νιβθω κ χειροτερα, θα χρειαστω την βοηθεια σου αγγελακι. δεν γινετε ανεξηγητη υπογ. ομως,πιστευω κατι φταιει κ δε το βρηκαν ακομα,τι λες?εχει ο θεος για όλλες μας




όχι κοριτσι μου θα εισαι δυνατη δεν θα το βαλεις κατω... και εγω ωρες ωρες πεφτω αλλα λεω ΟΧΙ θα το κερδίσουμε!!! και εμας η γιατροι μας λενε ανεηγητη υπογον. αλλα λεω εγω τωρα μηπως θα φταιει και το αγχος!!!!θα προσπαθης να κανεις ολες σου της εξετασης και πιστευω να είναι ολες καλες!!!θα περιμενω νεα σου!!!!

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
efaki27 έγραψε:
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΖΗΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ.  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
καλημερα μαρια, και εγω με κατεψυγμενα θα κανω, καλως ηρθες,ειναι η πρωτη φορα?εμενα ναι






γεια σου μαριαμ καλως ηρθες στην παρεα μας..θα σε βοηθήσουμε οσο ποιο πολύ μπορούμε!!!!!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντώνη, τώρα πρέπει να κατεβάσεις στην αρένα μία που να έχει ροζ υγρά, οκ;

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:
efaki27 έγραψε:
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:κορίτσια καλημέρα  σημερα  ξυπνησα  πολύ  χαλια  μου  ηρθε  και  η  ακατανομαστη     και  πολύ  αιμα   κορίτσια  μου,  και  από  ψυχολογια    αστα  να  πανε  βλεπω  μωρα  και  κλαιω   συνεχεια  αχ  τι  θα  γινει  το  χαλι   μου..
καλημερα!
και εγώ έτσι ήμουνα μερικες φορες που μου ερχοταν, δεν ηθελα να βγενω εξω γιατι όλοι ηταν με τα μωρα τους,ουτε σε βαφτιση δεν πηγα...αν αποτυχει η πρωτη μου εξωσ. πάλι έτσι θα νιβθω κ χειροτερα, θα χρειαστω την βοηθεια σου αγγελακι. δεν γινετε ανεξηγητη υπογ. ομως,πιστευω κατι φταιει κ δε το βρηκαν ακομα,τι λες?εχει ο θεος για όλλες μας




όχι  κοριτσι  μου  θα  εισαι  δυνατη  δεν  θα  το  βαλεις  κατω... και  εγω  ωρες  ωρες  πεφτω  αλλα  λεω  ΟΧΙ  θα  το  κερδίσουμε!!! και  εμας  η  γιατροι  μας  λενε   ανεηγητη  υπογον. αλλα  λεω  εγω  τωρα  μηπως  θα   φταιει  και  το  αγχος!!!!θα  προσπαθης  να  κανεις    ολες  σου  της  εξετασης  και  πιστευω  να  είναι  ολες  καλες!!!θα  περιμενω  νεα  σου!!!!
aggelaki για την ανεξηγ.υπογ. για σενα το εγραψα,εμεις το ξερουμε το προβλημα μας,100.000 σπερματοζ. κ 3%κινητικοτιτα....την αλλη βδομαδα θα δωσει και αν δεν βρεθουν υγιει ή δεν βρεθουν καθολου παμε για βιοψια,αν βρεθουν εστω κ 8 παμε για καταψυξη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις