Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 23]

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Αντώνη, τώρα πρέπει να κατεβάσεις στην αρένα μία που να έχει ροζ υγρά, οκ;
τι εννοεις?

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλα μου ντε, τι εννοώ;;; Και πήγες και την έπεσες πάλι και στην άλλη ομάδα των κοριτσιών, άδικα όμως, δεν έχουν δουλειά εκείνες, εγώ το έγραψα, όχι αυτές. Συνέχισε, τα πας καλά

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Έλα μου ντε, τι εννοώ;;; Και πήγες και την έπεσες πάλι και στην άλλη ομάδα των κοριτσιών, άδικα όμως, δεν έχουν δουλειά εκείνες, εγώ το έγραψα, όχι αυτές. Συνέχισε, τα πας καλά
σε μένα αναφερεσαι? δεν καταλαβα τι εννοεις?

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
efaki27 έγραψε:
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:
efaki27 έγραψε:
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:κορίτσια καλημέρα  σημερα  ξυπνησα  πολύ  χαλια  μου  ηρθε  και  η  ακατανομαστη     και  πολύ  αιμα   κορίτσια  μου,  και  από  ψυχολογια    αστα  να  πανε  βλεπω  μωρα  και  κλαιω   συνεχεια  αχ  τι  θα  γινει  το  χαλι   μου..
καλημερα!
και εγώ έτσι ήμουνα μερικες φορες που μου ερχοταν, δεν ηθελα να βγενω εξω γιατι όλοι ηταν με τα μωρα τους,ουτε σε βαφτιση δεν πηγα...αν αποτυχει η πρωτη μου εξωσ. πάλι έτσι θα νιβθω κ χειροτερα, θα χρειαστω την βοηθεια σου αγγελακι. δεν γινετε ανεξηγητη υπογ. ομως,πιστευω κατι φταιει κ δε το βρηκαν ακομα,τι λες?εχε
ι ο θεος για όλλες μας




όχι  κοριτσι  μου  θα  εισαι  δυνατη  δεν  θα
 το  βαλεις  κατω... και  εγω  ωρες  ωρες  πεφτω  αλλα  λεω  ΟΧΙ  θα  το  κερδίσουμε!!! και  εμας  η  γιατροι  μας  λενε   ανεηγητη  υπογον. αλλα  λεω  εγω  τωρα  μηπως  θα   φταιει  και  το  αγχος!!!!θα  προσπαθης  να  κανεις    ολες  σου  της  εξετασης  και  πιστευω  να  είναι  ολες  καλες!!!θα  περιμενω  νεα  σου!!!!
aggelaki για την ανεξηγ.υπογ. για σενα το εγραψα,εμεις το ξερουμε το προβλημα μας,100.000 σπερματοζ. κ 3%κινητικοτιτα....την αλλη βδομαδα θα δωσει  και αν δεν βρεθουν υγιει ή δεν βρεθουν καθολου παμε για βιοψια,αν βρεθουν εστω κ 8 παμε για καταψυξη





αχ αντε όλα καλα να πανε σου ευχομαι!!!!!!!!! ποιο αντιμετωπισιμο είναι το πρόβλημα του αντρα παρα της γυναικας ετσι τουλαχιστον μας λενε η γιατροι!!!!εμεις εχουμε 15.000.000 σπερμ. και 60% κινητικοτητα, και μας λενε ότι είναι μια χαρα!!! οσο για εμενα απλος δεν βγαζω πολλα ωαρια με θεραπεια βγαζω μονο 3 ωαρια και γονιμοποιούνται μονο τα 2 και στης 2 εξωσωματικες που εχω κανει!!! αν υπαρξη άλλη φορα θα ψαχτω λιγο παραπανω!!!!!!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="αγγελακι στον ουρανο"]
efaki27 έγραψε:
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:
efaki27 έγραψε:
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:κορίτσια καλημέρα  σημερα  ξυπνησα  πολύ  χαλια  μου  ηρθε  και  η  ακατανομαστη     και  πολύ  αιμα   κορίτσια  μου,  και  από  ψυχολογια    αστα  να  πανε  βλεπω  μωρα  και  κλαιω   συνεχεια  αχ  τι  θα  γινει  το  χαλι   μου..
καλημερα!
και εγώ έτσι ήμουνα μερικες φορες που μου ερχοταν, δεν ηθελα να βγενω εξω γιατι όλοι    ηταν με τα μωρα τους,ουτε σε   βαφτιση δεν πηγα...αν αποτυχει η πρωτη  μου εξωσ. πάλι έτσι θα νιβθω κ χειροτερα,  θα χρειαστω την βοηθεια σου αγγελακι. δεν   γινετε ανεξηγητη υπογ. ομως,πιστευω  κατι φταιει κ δε το βρηκαν ακομα,τι λες?εχε
ι ο θεος για όλλες μας




όχι  κοριτσι  μου  θα  εισαι  δυνατη  δεν  θα
 το  βαλεις  κατω... και  εγω  ωρες  ωρες  πεφτω  αλλα  λεω  ΟΧΙ  θα  το  κερδίσουμε!!! και  εμας  η  γιατροι  μας  λενε   ανεηγητη  υπογον. αλλα  λεω  εγω  τωρα  μηπως  θα   φταιει  και  το  αγχος!!!!θα  προσπαθης  να  κανεις    ολες  σου  της  εξετασης  και  πιστευω  να  είναι  ολες  καλες!!!θα  περιμενω  νεα  σου!!!!
aggelaki για την ανεξηγ.υπογ. για σενα το εγραψα,εμεις το ξερουμε το προβλημα μας,100.000 σπερματοζ. κ 3%κινητικοτιτα....την αλλη βδομαδα θα δωσει  και αν δεν βρεθουν υγιει ή δεν βρεθουν καθολου παμε για βιοψια,αν βρεθουν εστω κ 8 παμε για καταψυξη





αχ  αντε  όλα  καλα  να  πανε  σου  ευχομαι!!!!!!!!!  ποιο  αντιμετωπισιμο  είναι  το  πρόβλημα  του  αντρα  παρα  της  γυναικας  ετσι  τουλαχιστον  μας  λενε    η  γιατροι!!!!εμεις   εχουμε  15.000.000  σπερμ.  και  60%  κινητικοτητα, και  μας  λενε  ότι  είναι  μια  χαρα!!! οσο  για  εμενα     απλος    δεν  βγαζω  πολλα  ωαρια  με  θεραπεια  βγαζω  μονο  3 ωαρια  και  γονιμοποιούνται  μονο τα  2 και στης  2  εξωσωματικες  που  εχω  κανει!!!  αν  υπαρξη  άλλη   φορα  θα  ψαχτω  λιγο  παραπανω!!!!!! [/quoισω αν άλλαζες κεντρο?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ισως αν αλλαζες κεντρο?

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
efaki27 έγραψε:ισως αν αλλαζες κεντρο?





μαλλον αυτό θα κανω!!!!!!!καλο βραδυ να εχεις!!!!!!
 καλος σας  βρηκα  απο  θεσσαλονικη - Σελίδα 3 850933 

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καληνύχτα!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα αγγελακι τι κανεις?εισαι καλητερα? εγω ετοιμαζομαι για μπανακι

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
efaki27 έγραψε:καλημερα αγγελακι τι κανεις?εισαι καλητερα? εγω ετοιμαζομαι για μπανακι






καλημέρα κοριτσι μου ας πουμε ότι είμαι καλυτερα!!!! καλα να περασετε!!!!!
και μενα ο αντρας μου θελει να βγουμε αν και εγω δεν εχω ορεξη αλλα μου λεει ότι δεν θα κλειστεις μεσα σου κανει κακο, και ετσι θα βγουμε και εμεις όχι για μπανακι αλλα θα παρουμε τα βουνα!!!!!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα αγγελακι! πως τα περασες?εγω πριν λιγο γυρισα...ηταν υπεροχα..καλα σου λεει ο αντρας σου!σημερα αποφασισα να μην ανχωθω αλλο(εχω λιγη τριχοπτωση απτο ανχος) και να απολαυσω το καλοκαιρι μου κ οτι γινει,εγινε! βεβαια αυριο μπορει πάλι να αλλαξω γνωμη...ξερεις πως ειναι αυτα,μια πανω η ψυχολογια-μια κάτω...τεσπα,που μενεις?

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σου efaki σου στελνω Π.Μ!!!!!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελακι στον ουρανο έγραψε:γεια  σου  efaki  σου  στελνω  Π.Μ!!!!!
καλησπέρα!!!πως περασαμε??

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ.ΕΒΑΛΑ ΤΟ E-MAIL ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ(ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΡΘΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ 2 ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΥΞΗ.ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ EFAKI ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ?

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑ ΒΡΗΚΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...

αγγελακι στον ουρανο

αγγελακι στον ουρανο
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑ ΒΡΗΚΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...





καλημέρα ΜΑΡΙΑΜ πρωτα απ'ολα σου ευχομαι καλη επιτυχια που σιγουρα θα πανε όλα καλα..αν και εγω δεν εχω εμπειρια από κατεψυγμένα αλλα εχω ακουση πολλες φορες θετικα αποτελέσματα!!!!! θα περιμενουμε τα νεα σου και ειμαστε εδώ σε ότι γνωρίζουμε για να σε βοηθησουμε!!!!

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑ ΒΡΗΚΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...
καλημέρα!!! εμεις με κατεψυγμενα σπερματοζ. όχι εμβρυακια! καλη επιτυχία,θα περιμενουμε νεα σου!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.EFAKI ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΤΑΨΥΧΕΤΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.EFAKI ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΚΑΤΑΨΥΧΕΤΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.
σου στελνω π.μ. να σου πω αναλυτικα

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
efaki πως θα το δω?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:efaki πως θα το δω?
πανω δεξια κατω απο τις φαλαινες γραφει ,εχετε νεα μηνυματα.πατα εκει κ μετα εισερχομενα κ μετα για να το δεις πατα απ0: εφακι!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Efaki ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΧΕΤΕ 1 ΝΕΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΓΑ ΣΩΣΤΑ ΜΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΚΡΕΒΑΤΙ-ΚΑΝΑΠΕ-ΚΡΕΒΑΤΙ+ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΦΥΣΙΚΑ.

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:Efaki ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΧΕΤΕ 1 ΝΕΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΓΑ ΣΩΣΤΑ ΜΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ,ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΚΡΕΒΑΤΙ-ΚΑΝΑΠΕ-ΚΡΕΒΑΤΙ+ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΦΥΣΙΚΑ.
κ καλό φαγητό να προσθέσω!

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ .ΑΛΗΘΕΙΑ EFAKI ΕΣΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΑΦΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ.ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΩ.ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?

efaki27

efaki27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ .ΑΛΗΘΕΙΑ EFAKI ΕΣΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ ΑΦΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ.ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΩ.ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ,ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?
νομιζω μποεις να βγενεις να ξεσκασεις απλα να μην κανεις βαριες δουλειες.σε ειπε ο γιατρος σου να εισαι ξαπλα?ειναι η πρωτη φορα που θα κανεις?δεν δουλευω κ γω,εξωτερικο σε ποια χωρα ησουν?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις