Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:βασουλινι μου τα περασες καλα βλεπω  Laughing Laughing και πολυ καλα εκανες!!!!ειπα και εγω για που τα εβαλε και χαθηκε παλι...μεγαλωσε αγαπουλα μου ναι..μακαρι την αλλη τεταρτη να ειμαι τυχερη και να ακουσω και καρδουλα  I love you I love you I love you I love you I love you I love you 


Πήγαμε στο εξοχικό μιας που χτες για την πόλη μας ήταν αργία!Τι νόμισες σας αφήνω εγώ εσάς? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 35468 Αχ πουλάκι μου την άλλη τετάρτη ε?Μακάρι να ακούσετε λένε είναι φανταστική και μοναδική εμπειρία!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NOPITSA έγραψε:Γεια σας κορίτσια σας διαβαζω αρκετο καιρο και θα ηθελα αν με θελετε να μπω και εγω στην ομαδουλα σας μιας και προσπαθω και εγω για μωρακι εδώ και καιρο!Και για να συστηθώ με λενε Νοπη και τον Αυγουστο κλεινω 4 χρονια προσπαθειών,με 2 παλλινδρομες κυησεις στο ιστορικο μου τον τελευταιο χρονο!Αυτος είναι ο πρωτος μηνας προσπαθειών μετα την δευτερη παλλινδρομη και ελπιζω όλα να πανε καλα στην επομενη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 534787 


Kαλώς την! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να κρατήσεις το μωρό σου αγκαλια!!
Εγώ είμαι η Βάσω στην προσπάθεια ενάμιση χρόνο

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:μη μιλατε για φαγητο γιατι ακομα δεν εγινε το κοτοπουλακι με τις πατατουλες μου!!!!!

Πωπω...ειμαστε ομως βρε ειρηνουλα μου νυκοκοιρες!!!αξιες μελλουσες μανουλες!!!ρηνιω αυτα τα ασπρα υγρα τι ειναι σου ειπε ο γιατρος?εμενα συνεχιζουν..τι αλλο συμπτωμα ειχες πριν τη καθυστερηση??συγνωμη που ρωταω αλλα οπως καταλαβετε εχω φαει φρικη μεγαλη...

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:βασουλινι μου τα περασες καλα βλεπω  Laughing Laughing και πολυ καλα εκανες!!!!ειπα και εγω για που τα εβαλε και χαθηκε παλι...μεγαλωσε αγαπουλα μου ναι..μακαρι την αλλη τεταρτη να ειμαι τυχερη και να ακουσω και καρδουλα  I love you I love you I love you I love you I love you I love you 


Πήγαμε στο εξοχικό μιας που χτες για την πόλη μας ήταν αργία!Τι νόμισες σας αφήνω εγώ εσάς? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 35468 Αχ πουλάκι μου την άλλη τετάρτη ε?Μακάρι να ακούσετε λένε είναι φανταστική και μοναδική εμπειρία!


πολυ καλα κανατε βασουλα μου!!!ανυπομονω τρελα..μακαρι!!!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μόλις μου έφερε το παιδί από την κούριερ τις βιταμίνες για τον αντρούλη μου που μας έγραψε ο γιατρός.Αχ μου έδωσαν τόσες ελπίδες!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:βασουλινι μου τα περασες καλα βλεπω  Laughing Laughing και πολυ καλα εκανες!!!!ειπα και εγω για που τα εβαλε και χαθηκε παλι...μεγαλωσε αγαπουλα μου ναι..μακαρι την αλλη τεταρτη να ειμαι τυχερη και να ακουσω και καρδουλα  I love you I love you I love you I love you I love you I love you 


Πήγαμε στο εξοχικό μιας που χτες για την πόλη μας ήταν αργία!Τι νόμισες σας αφήνω εγώ εσάς? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 35468 Αχ πουλάκι μου την άλλη τετάρτη ε?Μακάρι να ακούσετε λένε είναι φανταστική και μοναδική εμπειρία!


πολυ καλα κανατε βασουλα μου!!!ανυπομονω


τρελα..μακαρι!!!!!



Θα ακούσετε ματάκια μου είμαι σίγουρη!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:
irene-_- έγραψε:μη μιλατε για φαγητο γιατι ακομα δεν εγινε το κοτοπουλακι με τις πατατουλες μου!!!!!

Πωπω...ειμαστε ομως βρε ειρηνουλα μου νυκοκοιρες!!!αξιες μελλουσες μανουλες!!!ρηνιω αυτα τα ασπρα υγρα τι ειναι σου ειπε ο γιατρος?εμενα συνεχιζουν..τι αλλο συμπτωμα ειχες πριν τη καθυστερηση??συγνωμη που ρωταω αλλα οπως καταλαβετε εχω φαει φρικη μεγαλη...


ειναι απο την αυξηση των ορμονων μου ειχε πει..εμενα μου ειχε αλλαξει και η γευση απο το νερο και ειχα καουρες..και τα κλασσικα πονακια περιοδου αλλα ενιωθα αν θυμασαι και την μητρα μου καπως σφιγμενη..

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μόλις μου έφερε το παιδί από την κούριερ τις βιταμίνες για τον αντρούλη μου που μας έγραψε ο γιατρός.Αχ μου έδωσαν τόσες ελπίδες!

Τί βιταμίνες , αν επιτρέπεται;

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μόλις μου έφερε το παιδί από την κούριερ τις βιταμίνες για τον αντρούλη μου που μας έγραψε ο γιατρός.Αχ μου έδωσαν τόσες ελπίδες!

αντε βασουλα να γινουν πρωταθλητες οι κολυμβητες και να τρυπωσουν στο αυγουλακι σου!!!!!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
perperouna έγραψε:
irene-_- έγραψε:μη μιλατε για φαγητο γιατι ακομα δεν εγινε το κοτοπουλακι με τις πατατουλες μου!!!!!

Πωπω...ειμαστε ομως βρε ειρηνουλα μου νυκοκοιρες!!!αξιες μελλουσες μανουλες!!!ρηνιω αυτα τα ασπρα υγρα τι ειναι σου ειπε ο γιατρος?εμενα συνεχιζουν..τι αλλο συμπτωμα ειχες πριν τη καθυστερηση??συγνωμη που ρωταω αλλα οπως καταλαβετε εχω φαει φρικη μεγαλη...


ειναι απο την αυξηση των ορμονων μου ειχε πει..εμενα μου ειχε αλλαξει και η γευση απο το νερο και ειχα καουρες..και τα κλασσικα πονακια περιοδου αλλα ενιωθα αν θυμασαι και την μητρα μου καπως σφιγμενη..

Σε ευχαριστω ειρηνακι μου..θα δουμε τι θα παιξει με μενα..εγω νιωθω οπως ολες τις υπολοιπες μερες.ουτε προαισθημα δν εχω..αντε να περασουν οι μερες να τελειωνουμε..κουραστηκα πραγματικα

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μόλις μου έφερε το παιδί από την κούριερ τις βιταμίνες για τον αντρούλη μου που μας έγραψε ο γιατρός.Αχ μου έδωσαν τόσες ελπίδες!

Βασουλα μου τι κανεις???Ποιεσ πηρες προφερτηλ??

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:
irene-_- έγραψε:
perperouna έγραψε:
irene-_- έγραψε:μη μιλατε για φαγητο γιατι ακομα δεν εγινε το κοτοπουλακι με τις πατατουλες μου!!!!!

Πωπω...ειμαστε ομως βρε ειρηνουλα μου νυκοκοιρες!!!αξιες μελλουσες μανουλες!!!ρηνιω αυτα τα ασπρα υγρα τι ειναι σου ειπε ο γιατρος?εμενα συνεχιζουν..τι αλλο συμπτωμα ειχες πριν τη καθυστερηση??συγνωμη που ρωταω αλλα οπως καταλαβετε εχω φαει φρικη μεγαλη...


ειναι απο την αυξηση των ορμονων μου ειχε πει..εμενα μου ειχε αλλαξει και η γευση απο το νερο και ειχα καουρες..και τα κλασσικα πονακια περιοδου αλλα ενιωθα αν θυμασαι και την μητρα μου καπως σφιγμενη..

Σε ευχαριστω ειρηνακι μου..θα δουμε τι θα παιξει με μενα..εγω νιωθω οπως ολες τις υπολοιπες μερες.ουτε προαισθημα δν εχω..αντε να περασουν οι μερες να τελειωνουμε..κουραστηκα πραγματικα



καλα προαισθημα ουτε και εγω ειχα!!!τον σεπτεμβρη που λεγαμε...να φανταστεις οτι τοτε τα προσπερνουσα αυτα τα συμπτωματα απλα οταν το εμαθα ειπα κοιτα να δεις σε ποσα πραγματα δεν ειχα δωσει σημασια!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimimi82 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μόλις μου έφερε το παιδί από την κούριερ τις βιταμίνες για τον αντρούλη μου που μας έγραψε ο γιατρός.Αχ μου έδωσαν τόσες ελπίδες!

Τί βιταμίνες , αν επιτρέπεται;



καρνιτινη και βιταμινες με ψευδαργυρο

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρηνακι μου τι κανεις λοιπον σταματηστε αμεσως να μιλατε για φαγητα γιατι θα ζηλεψει το κοριτσι μας με το νινι.(νομιζω πωε εγω ζηλευω περισσοτερο)χαχαχαχαχαχα

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Ειρηνακι μου τι κανεις λοιπον σταματηστε αμεσως να μιλατε για φαγητα γιατι θα ζηλεψει το κοριτσι μας με το νινι.(νομιζω πωε εγω ζηλευω περισσοτερο)χαχαχαχαχαχα


αγγελικη μου μολις εβγαλα το φαγητο απο τον φουρνο οποτε ειμαι οκ τωρα!!!!ευχαριστωωωω  Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μόλις μου έφερε το παιδί από την κούριερ τις βιταμίνες για τον αντρούλη μου που μας έγραψε ο γιατρός.Αχ μου έδωσαν τόσες ελπίδες!

αντε βασουλα να γινουν πρωταθλητες οι κολυμβητες και να τρυπωσουν στο αυγουλακι σου!!!!!!


Μακάρι πουλάκι μου μακάρι!Αν και οι κολυμβητές μας δεν έχουν πρόβλημα εγώ το έχω με το άγχος!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Κορίτσια μόλις μου έφερε το παιδί από την κούριερ τις βιταμίνες για τον αντρούλη μου που μας έγραψε ο γιατρός.Αχ μου έδωσαν τόσες ελπίδες!

Βασουλα μου τι κανεις???Ποιεσ πηρες προφερτηλ??


Αυτες και wellmam conseption και l karnitine διαλέξαμε αυτές είναι πιο οικονομικές και είπαμε να δοκιμάσουμε πρώτα αυτές

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσάρες μου πάω να φάω ήρθε ο αντρούλης μου!Θ α μπω σε λιγο!

169Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 Empty ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ Τετ Ιουλ 02, 2014 5:25 am

ΜΑΡΙΑΜ1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ.ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ.ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάρες μου καλησπέρα!! Χθες το βράδυ ήμουν σε μια φίλη και με έκραζε που ήμουν συνέχεια στο pc και γι'αυτό εξαφανίστηκα και ούτε καν καληνύχτισα... Σόρρυ...  Embarassed Embarassed Embarassed  Δε σας προλαβαίνω ρε κορίτσια, πότε φτάσαμε στην 9η σελίδα πάλι!! Συνεχίζω το διάβασμα και επανέρχομαι!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς τις καινούργιες κοπέλες!

Μαζευόμαστε σιγα σιγα μπολικες!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
elife έγραψε:Μακάρι κορίτσια να αρχίσουμε μία μία να κατεβαίνουμε στην άλλη λίστα. Βλέπω μόνο μια κοπέλα. Σίγουρα θα θέλει παρέα..


εγω ειμαι αυτη η κοπελα και θελω σιγουρα παρεα!!!!με εχουν αφησει εδω και 2 εβδομαδες μονη μου οι κακουργες!!!! Laughing Laughing Laughing 


Αχχχχ πιστεψε με...το προσπαθουμεεε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να καλωσορισω και τα νεα κοριτσια! Αν θελετε μου λετε να σας βαλω στη λιστα με το ποτε ΔΕΝ περιμενετε την αλεκα...κραααααα Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
elife έγραψε:Μακάρι κορίτσια να αρχίσουμε μία μία να κατεβαίνουμε στην άλλη λίστα. Βλέπω μόνο μια κοπέλα. Σίγουρα θα θέλει παρέα..


εγω ειμαι αυτη η κοπελα και θελω σιγουρα παρεα!!!!με εχουν αφησει εδω και 2 εβδομαδες μονη μου οι κακουργες!!!! Laughing Laughing Laughing 


Αχχχχ πιστεψε με...το προσπαθουμεεε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 

δεν σας βέπω ομως να κατηφοριζετε!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irene-_- έγραψε:
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:
elife έγραψε:Μακάρι κορίτσια να αρχίσουμε μία μία να κατεβαίνουμε στην άλλη λίστα. Βλέπω μόνο μια κοπέλα. Σίγουρα θα θέλει παρέα..


εγω ειμαι αυτη η κοπελα και θελω σιγουρα παρεα!!!!με εχουν αφησει εδω και 2 εβδομαδες μονη μου οι κακουργες!!!! Laughing Laughing Laughing 


Αχχχχ πιστεψε με...το προσπαθουμεεε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 215994 

δεν σας βέπω ομως να κατηφοριζετε!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 7 38176 

Εχουμε καθε καλή διάθεση!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις