Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
MariaGeorge έγραψε:
anmar έγραψε:Ο γιατρος όταν τον είχα πάρει τις 6-7 μέρες που είχα ροζ μου είπε πως πρεπει να καθαρισει ο οργανισμος. Και οτι θα δω διάφορα μέχρι να στρωσει ξανα ο κυκλος.

ΔΕν μου εχει τυχη ποτε κατι τετοιο αλλα καλυτερα να τον ξαναενοχλησεις για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο


Σωστα, δεν έχεις και άδικο!Απλος φοβηθηκα μην γινω κουραστικη

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaGeorge έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.Τι κάνετε?Διαβασα εντελώς επιγραμματικά γιατί δεν σας προλαβαίνω.
Περπερούνα υπομονή, όταν θα είναι να έρθει το σποράκι σου θα έρθει, δεν χρειάζεται απογοητευση από τώρα.
Η εγκυούλα μας τι κάνει?
Μαριαννα χαλαρά με την γυμναστικη τώρα που προσπαθείς για μπεμπάκι ναι μεν αλλά όχι να ζορίζεσαι πολύ...κάνει και ζέστη.
Φιλιά σε όλες.


Καλησπερα και σε εσενα

καλα ειμαστεεεεεεεεεεεε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 
Γεια σου χαρουμενάκι....εσύ πας φουλ για μπεμπάκι....φαίνεσαι....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την den antexo allo στις Πεμ Ιουλ 03, 2014 3:52 am, 1 φορά

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marianna50 έγραψε:
elila έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Αααα δε σας είπα, ξεκίνησα και γυμναστήριο!! Να περνάει λίγο η ώρα μου! Αλλά επειδή είδα και ένα άσχημο όνειρο!!  Very Happy Very Happy Very Happy 


Mpravo Marianna!!! kai egw thelw na arxisw, alla olo to anavalw. esu se ti ta3eis graftikes?
Τι εννοείς τάξη;; Μόνη μου θα κάνω όργανα με τον γυμναστή.. Για σύσφιξη πάω, όχι για αδυνάτισμα!! 48 κιλά είμαι!!  Embarassed Embarassed Embarassed 



Pw pw ekana ena dialeima gia fai kai gemisate 3 selides!!! Smile 
Marianna mou rwtousa an tha pigaines aerobic, yoga, pilates ktl... Egw skeftomai kanena podilato kai liga vari, me polu stadiaki enar3i, min mou pesoun kai varia!!! kali gumnastiki!  Very Happy 

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den antexo allo έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
den antexo allo έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.Τι κάνετε?Διαβασα εντελώς επιγραμματικά γιατί δεν σας προλαβαίνω.
Περπερούνα υπομονή, όταν θα είναι να έρθει το σποράκι σου θα έρθει, δεν χρειάζεται απογοητευση από τώρα.
Η εγκυούλα μας τι κάνει?
Μαριαννα χαλαρά με την γυμναστικη τώρα που προσπαθείς για μπεμπάκι ναι μεν αλλά όχι να ζορίζεσαι πολύ...κάνει και ζέστη.
Φιλιά σε όλες.
Γεια σου χαρουμενάκι....εσύ πας φουλ για μπεμπάκι....φαίνεσαι....

Καλησπερα και σε εσενα

καλα ειμαστεεεεεεεεεεεε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 

θελω θελω θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 654316 

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elila έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
elila έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Αααα δε σας είπα, ξεκίνησα και γυμναστήριο!! Να περνάει λίγο η ώρα μου! Αλλά επειδή είδα και ένα άσχημο όνειρο!!  Very Happy Very Happy Very Happy 


Mpravo Marianna!!! kai egw thelw na arxisw, alla olo to anavalw. esu se ti ta3eis graftikes?
Τι εννοείς τάξη;; Μόνη μου θα κάνω όργανα με τον γυμναστή.. Για σύσφιξη πάω, όχι για αδυνάτισμα!! 48 κιλά είμαι!!  Embarassed Embarassed Embarassed 



Pw pw ekana ena dialeima gia fai kai gemisate 3 selides!!! Smile 
Marianna mou rwtousa an tha pigaines aerobic, yoga, pilates ktl... Egw skeftomai kanena podilato kai liga vari, me polu stadiaki enar3i, min mou pesoun kai varia!!! kali gumnastiki!  Very Happy 

Εκανα πιο παλια power yoga και ηταν τελεια

Ειδες τι ειμαστε παλι καλα που ηταν μονο 3

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elila έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
elila έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Αααα δε σας είπα, ξεκίνησα και γυμναστήριο!! Να περνάει λίγο η ώρα μου! Αλλά επειδή είδα και ένα άσχημο όνειρο!!  Very Happy Very Happy Very Happy 


Mpravo Marianna!!! kai egw thelw na arxisw, alla olo to anavalw. esu se ti ta3eis graftikes?
Τι εννοείς τάξη;; Μόνη μου θα κάνω όργανα με τον γυμναστή.. Για σύσφιξη πάω, όχι για αδυνάτισμα!! 48 κιλά είμαι!!  Embarassed Embarassed Embarassed 



Pw pw ekana ena dialeima gia fai kai gemisate 3 selides!!! Smile 
Marianna mou rwtousa an tha pigaines aerobic, yoga, pilates ktl... Egw skeftomai kanena podilato kai liga vari, me polu stadiaki enar3i, min mou pesoun kai varia!!! kali gumnastiki!  Very Happy 
Πιλάτες...τέλεια.

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anmar έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
anmar έγραψε:Ο γιατρος όταν τον είχα πάρει τις 6-7 μέρες που είχα ροζ μου είπε πως πρεπει να καθαρισει ο οργανισμος. Και οτι θα δω διάφορα μέχρι να στρωσει ξανα ο κυκλος.

ΔΕν μου εχει τυχη ποτε κατι τετοιο αλλα καλυτερα να τον ξαναενοχλησεις για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο


Σωστα, δεν έχεις και άδικο!Απλος φοβηθηκα μην γινω κουραστικη

ΔΕν γινεσαι ποτε κουραστικη ουτε σε εμας αλλα ουτε και στον γιατρο σου
πρεπει να προσεχεις παρα πολυ
κυριως τωρα

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
MariaGeorge έγραψε:
anmar έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
anmar έγραψε:Ο γιατρος όταν τον είχα πάρει τις 6-7 μέρες που είχα ροζ μου είπε πως πρεπει να καθαρισει ο οργανισμος. Και οτι θα δω διάφορα μέχρι να στρωσει ξανα ο κυκλος.

ΔΕν μου εχει τυχη ποτε κατι τετοιο αλλα καλυτερα να τον ξαναενοχλησεις για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο


Σωστα, δεν έχεις και άδικο!Απλος φοβηθηκα μην γινω κουραστικη

ΔΕν γινεσαι ποτε κουραστικη ουτε σε εμας αλλα ουτε και στον γιατρο σου
πρεπει να προσεχεις παρα πολυ
κυριως τωρα

Ευχαριστώ παρα πολύ!Απλώς έχω αποδιοργανωθει με όλο το σκηνικό και δεν ξέρω πως να λειτουργήσω.

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tha rwtisw se ena kontino mou gumnastirio, na dw ti ta3eis exei ekei, alla nomizw oti tha to kanw apo Septemvri, giati twra kai pou to skeftomai zestainomai!!! Euxaristw koritsia!

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anmar έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
anmar έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
anmar έγραψε:Ο γιατρος όταν τον είχα πάρει τις 6-7 μέρες που είχα ροζ μου είπε πως πρεπει να καθαρισει ο οργανισμος. Και οτι θα δω διάφορα μέχρι να στρωσει ξανα ο κυκλος.

ΔΕν μου εχει τυχη ποτε κατι τετοιο αλλα καλυτερα να τον ξαναενοχλησεις για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο


Σωστα, δεν έχεις και άδικο!Απλος φοβηθηκα μην γινω κουραστικη

ΔΕν γινεσαι ποτε κουραστικη ουτε σε εμας αλλα ουτε και στον γιατρο σου
πρεπει να προσεχεις παρα πολυ
κυριως τωρα

Ευχαριστώ παρα πολύ!Απλώς έχω αποδιοργανωθει με όλο το σκηνικό και δεν ξέρω πως να λειτουργήσω.

Λογικο ειναι και εμεις οσο μπορουμε συμβουλευουμε η μια την αλλη

Ηρεμησε λιγο και ολα θα πανε καλα και θα εχεις και εσυ συντομα ενα μωρακι

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elila έγραψε:tha rwtisw se ena kontino mou gumnastirio, na dw ti ta3eis exei ekei, alla nomizw oti tha to kanw apo Septemvri, giati twra kai pou to skeftomai zestainomai!!! Euxaristw koritsia!

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις περναει και η ωρα ευχαριστα

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
MariaGeorge έγραψε:
anmar έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
anmar έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
anmar έγραψε:Ο γιατρος όταν τον είχα πάρει τις 6-7 μέρες που είχα ροζ μου είπε πως πρεπει να καθαρισει ο οργανισμος. Και οτι θα δω διάφορα μέχρι να στρωσει ξανα ο κυκλος.

ΔΕν μου εχει τυχη ποτε κατι τετοιο αλλα καλυτερα να τον ξαναενοχλησεις για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο


Σωστα, δεν έχεις και άδικο!Απλος φοβηθηκα μην γινω κουραστικη

ΔΕν γινεσαι ποτε κουραστικη ουτε σε εμας αλλα ουτε και στον γιατρο σου
πρεπει να προσεχεις παρα πολυ
κυριως τωρα

Ευχαριστώ παρα πολύ!Απλώς έχω αποδιοργανωθει με όλο το σκηνικό και δεν ξέρω πως να λειτουργήσω.

Λογικο ειναι και εμεις οσο μπορουμε συμβουλευουμε η μια την αλλη

Ηρεμησε λιγο και ολα θα πανε καλα και θα εχεις και εσυ συντομα ενα μωρακι

Μακαρι βρε συ να πανε ολα καλα γιατι δεν μπορω αλλη ταλαιπωρια!Ποτε μου δεν φανταζομουν οτι θα ειναι τοσο δυσκολο να κανω ενα παιδακι

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaGeorge έγραψε:
elila έγραψε:tha rwtisw se ena kontino mou gumnastirio, na dw ti ta3eis exei ekei, alla nomizw oti tha to kanw apo Septemvri, giati twra kai pou to skeftomai zestainomai!!! Euxaristw koritsia!

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις περναει και η ωρα ευχαριστα


 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 587529 Very Happy 

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη

και πρεπει να την βλεπυμε ξεχωριστα τα συμπτωματα ναι μεν ειναι ιδια αλλα διαφερουν σε καθε γυναικα εχουμε διαφορετικους οργανισμους και διαφορετικες αντοχες δεν μας πτοει ποτε μια αποτυχια
και εμενα ο γιατρος μου παντα λεει οτι η μοναδικη γυναικα που δεν θα κανει παιδι εινα ιαυτη που δεν εχει μητρα
πλεον ολα διορθωνονται με καλη θεληση και πιστη

Η ψυχολογια σου πρεπει να αλλαξει το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα πρεπει σκεψου θετικα και ολα θα γινουν πραγματικοτητα

Ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα αρκει να το θελουμε

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elila έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
elila έγραψε:tha rwtisw se ena kontino mou gumnastirio, na dw ti ta3eis exei ekei, alla nomizw oti tha to kanw apo Septemvri, giati twra kai pou to skeftomai zestainomai!!! Euxaristw koritsia!

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις περναει και η ωρα ευχαριστα


 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 587529 Very Happy 

 Wink Wink Wink Wink 

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλη συνεχεια απο εμενα

Πηγαινω για να πλυνω πιατα να σφουγγαρισω και βουρ για βουτια στη θαλασσα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 14 315810 

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Το έχω ρίξει στο κολύμπι μπας και σταματήσω να σκέφτομαι!

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anmar έγραψε:Το έχω ρίξει στο κολύμπι μπας και σταματήσω να σκέφτομαι!




Ypomoni kai tha erthei kai to mwraki!!!! Otidipote se anisixei na to rwtas ston gunaikologo sou!!! Den xwrane ntropes sta iatrika!!!

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:Κοριτσια κακα τα ψεμματα..δεν νομιζω να παιζει κατι αλλο..παντως αιμα δν εχω δει ακομα..μεχρι τοβραδυ ομως θα δω..δν σας το κρυβω οτι ειμαι πολυ στεναχωρημενη κ απογοητευμενη..αυτα..ειμαι ακομα δουλεια θα τα πουμε πιο μετα


Περπερούνα μην στενοχωριέσαι. Βασικά, έτσι είμα κ εγώ απ'την Κυριακή που αδιαθέτησα.. Ακόμα δεν έχω συνέλθει κ έχω κ άρνηση στο να κάνω παιδί πλέον. Τον καημένο τον αντρούλη μου σκέφτομαι που αγχώνεται κ αυτός κ στενοχωριέται που στενοχωριέμαι κ προσπαθεί να με συνεφέρει.

Δεν πειράζει κορίτσι, τον άλλο μήνα μπορεί να είσαι πιο τυχερή!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimimi82 έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσια κακα τα ψεμματα..δεν νομιζω να παιζει κατι αλλο..παντως αιμα δν εχω δει ακομα..μεχρι τοβραδυ ομως θα δω..δν σας το κρυβω οτι ειμαι πολυ στεναχωρημενη κ απογοητευμενη..αυτα..ειμαι ακομα δουλεια θα τα πουμε πιο μετα


Περπερούνα μην στενοχωριέσαι. Βασικά, έτσι είμα κ εγώ απ'την Κυριακή που αδιαθέτησα.. Ακόμα δεν έχω συνέλθει κ έχω κ άρνηση στο να κάνω παιδί πλέον. Τον καημένο τον αντρούλη μου σκέφτομαι που αγχώνεται κ αυτός κ στενοχωριέται που στενοχωριέμαι κ προσπαθεί να με συνεφέρει.

Δεν πειράζει κορίτσι, τον άλλο μήνα μπορεί να είσαι πιο τυχερή!


Dimini μου δεν μου εχει ερθει ακομα ροη κανονικη κοκκινη..εχω δυο σταγονες καφε απο το πρωι κ αντε μια στο σκουπισμα...αλλα εχω ξενερωσει τοοοοοοσο ππολυ που δεν θελω κ εγω τπτ πια..ουτε παιδι ουτε τπτ..δεν ξερω τι μου γινεται τωρα δεν ειμαι εγκυος??να το θεωρησω ως κανονικη περιοδο η να εχω ελπιδες ακομα???συγνωμη που σας πρηζω αλλα μονο εσεις μπορειτενα με συμβουλεψετε ..

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anmar έγραψε:Κορίτσια μου καλησπέρα σας!Ευχομαι όλες όσες προσπαθούμε για μωρουδέλι να το αποκτήσουμε σύντομα και οσο γινεται με λιγοτερο κοπο και πονο!
Λοιπον, όπως σας είχα ξαναγράψει πήγα σε γιατρό να παρακολουθήσουμε τις γόνιμες. Το πρωτο μας ραντεβού ηταν 2 Μαιου 1 μέρα αφου μου τελειωσε η περιοδος. με παρακολούθησε ως τις 16 οπου και αποφάνθηκε πως δεν κάνω ωορηξια και πρεπει οταν αδιαθετήσω να κάνω ορμονικές εξετάσεις και να ξεκινήσω κλομιφάνη. Περιμενα να αδιαθετήσω στις 23 μαιου. Δεν αδιαθέτησα, ζαλιζόμουν πολύ και είχα ατονια. Στις 30 του μαη ξεκίνησα να έχω λίγο ροζ, έτσι φαντάστηκα πως σε καμια ωρίτσα θα έχω κανονική ροη. Πήρα να μου γράψει τις ομορνικές για να τις κάνω την δευτέρα. Όλο το σ/κ είχα πόνους και ένα απαλό ροζ. Την δευτέρα αντι να πάω να κάνω τις ορμονικές δεν τις εκανα γιατι δεν είχα αδιαθετησει. Πήγα και έκανα χοριακή . Η τιμή της ηταν 111 μονάδες. Ο μικροβιολόγος μου είπε πως ειμαι εγκυος περιπου 2- 3 εβδομάδες. Η είναι καποια εγκυμοσυνη που παλινδρομη επειδη η τιμή ειναι χαμηλή και είχα και ροζ. Την Πέμπτη που ξαναέκανα χοριακή η τιμή ήταν 0,3 μοναδες. Ο μικροβιολογος μου είπε οτι πανινδρόμησα. Ο γυναικολόγος οτι ποτε δεν ημουν εγκυος και οτι το εργαστήριο έκανε λάθος. Ολα αυτα χτυπόντας το χέρι στο τοιχο και φωνάζοντας. Επεμενε πως σε λίγες μερες θα μου ερθει κανονικη περιοδος και να πάω να κανω ορμονικες εξετασεις και να ξεκινησω κλομιφενη. Αλλαξα γιατρο γιατι με ενοχλησε πολυ η συμπεριφορα. Ο επόμενος που πηγα μου είπε πως εγκυομοσυνη υπήρξε βαση τον αποτελεσματων του εργαστηριου η οποια παλινδρόμησε. Και οτι αιμα θα δω αλλα σε καμια περιπτωση κανονική περιοδο. Ειναι αιμα για να καθαρισει ο οργανισμος. Ετσι και έγινε, ειχα για 6-7 μερες απαλό ροζ παλι. Στις 21 ιουνιου μετα τη σεξουαλική επαφη παλι ειδα ενα πηχτο κοκκινο για μια στιγμη και μετα τελος. Απο τις 30 ιουλίου εως και σήμερα μετα την σεξουαλική επαφη βλεπω παλι ροζ. Στην αρχη νομιζα πως θα αδιαθετησω αλλα προς το παρον οχι. Επίσης έκανα ενα τεστ χθες και βγήκε αρνητικό. Μηπως έχει συμβεί σε κάποια κάτι παρόμοιο; Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Χίλια συγνώμη που σας κούρασα


ξαναμίλησες με τον γιατρό σου; του είπες για το αίμα που είδες μετά την σεξ.επαφή;

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζα να μαι και εγω!!!!λοιπον ελευθερια μου σωστα δε θυμαμαι?τα καφε οσο ειναι καφε δεν μας απασχολουν και δε χαθηκε τπτ ακομα!!!!!ειναι χαζη φραση αλλα ηρεμησε και απλα παρακολουθα το οπως και κανεις!!!ξερω πλλλες γνωστες μου που ξεκινησαν με καφε την εγκυμοσυνη τους!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λενακι μου εδω ειμαι εγω σουρτουκευα... Very Happy Very Happy μαριαννα βλεπουν καλα τα ματια μου?????48 κιλα????? cyclops cyclops cyclops cyclops affraid affraid affraid affraid affraid affraid τι αριθμος ειναι αυτος????εγω ειμαι 3 φορες εσυ!!!:!!!!!!!!δε σε παιρνει ο αερας???? οι υπολοιπες τσουπρες τι κανουν????

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσια κακα τα ψεμματα..δεν νομιζω να παιζει κατι αλλο..παντως αιμα δν εχω δει ακομα..μεχρι τοβραδυ ομως θα δω..δν σας το κρυβω οτι ειμαι πολυ στεναχωρημενη κ απογοητευμενη..αυτα..ειμαι ακομα δουλεια θα τα πουμε πιο μετα


Περπερούνα μην στενοχωριέσαι. Βασικά, έτσι είμα κ εγώ απ'την Κυριακή που αδιαθέτησα.. Ακόμα δεν έχω συνέλθει κ έχω κ άρνηση στο να κάνω παιδί πλέον. Τον καημένο τον αντρούλη μου σκέφτομαι που αγχώνεται κ αυτός κ στενοχωριέται που στενοχωριέμαι κ προσπαθεί να με συνεφέρει.

Δεν πειράζει κορίτσι, τον άλλο μήνα μπορεί να είσαι πιο τυχερή!


Dimini μου δεν μου εχει ερθει ακομα ροη κανονικη κοκκινη..εχω δυο σταγονες καφε απο το πρωι κ αντε μια στο σκουπισμα...αλλα εχω ξενερωσει τοοοοοοσο ππολυ που δεν θελω κ εγω τπτ πια..ουτε παιδι ουτε τπτ..δεν ξερω τι μου γινεται τωρα δεν ειμαι εγκυος??να το θεωρησω ως κανονικη περιοδο η να εχω ελπιδες ακομα???συγνωμη που σας πρηζω αλλα μονο εσεις μπορειτενα με συμβουλεψετε ..


έτσι είμαι κ εγώ ψυχολογικά.. Στις τελευταίες 2 περιόδους μου έτσι κ εγώ, στην αρχή λίγα καφέ μετά κανονική ροή. Αφού σκέφτομαι μήπως συνέλλαβα τελικά κ τα απέβαλλε το σώμα μου από μόνο του.. Τέσπα, περίμενε λίγο να δεις τι γίνεται.. Πότε περιμένεις κανονικά , σε 2-3 μέρες;

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
irene-_- έγραψε:λενακι μου εδω ειμαι εγω σουρτουκευα... Very Happy Very Happy μαριαννα βλεπουν καλα τα ματια μου?????48 κιλα????? cyclops cyclops cyclops cyclops affraid affraid affraid affraid affraid affraid τι αριθμος ειναι αυτος????εγω ειμαι 3 φορες εσυ!!!:!!!!!!!!δε σε παιρνει ο αερας???? οι υπολοιπες τσουπρες τι κανουν????


Εδώ είμαστε κ εμείς. Περιμένω να καθαρίσω να ξαναμπώ στο παιχνίδι , αν κ έχω καραξενερώσει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις