Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 42]

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:Εγω θα σου μαγειρευω και εσυ θα μου κανεις τις δουλειες του σπιτιου
Deal!! Χαχαχαχα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 328109 

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaGeorge έγραψε:Ναι εχω αρκετους πονους κυριως στην πιο γονιμη μερα

φανταζομαι πως αυτο ηταν!!!με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για οποια βαριεται την μαγειρικη να μου πει να ξεκινησω να στελνω ταπερακια  Razz Razz Razz Razz 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaGeorge έγραψε:Αν παρεις τηλεφωνο και τους πεις να στο αλλαξουν θα το κανουν την ειχα πατησει και εγω ετσι με κατι εξετασεις


ναι ε?θα περιμένω να δω και αν έρθει αύριο θα πάρω τηλεφωνο να μου το αλλαξουν!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:Ναι εχω αρκετους πονους κυριως στην πιο γονιμη μερα
Εεεε βρε κορίτσι τότε μάλλον αυτό που λένε και τα άλλα κορίτσια θα είναι, η ωορρηξία!! Μη σκας, όλα καλά θα πάνε!! Θα φτάσει ο μικρός Κεντέρης στο τέρμα του!!  Very Happy Very Happy Very Happy 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaGeorge έγραψε:και τι να ηταν πριν 1 μηνα εκανα ολες τις εξετασεις και δεν ειχα καποιο προβλημα


λογικά πονάς απο την μεριά που ελευθερώνεται το ωάριο δεν είναι τίποτα αυτό οπότε βουρ στο ψητο τώρα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 654316 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:Για οποια βαριεται την μαγειρικη να μου πει να ξεκινησω να στελνω ταπερακια  Razz Razz Razz Razz 
Βάλε με στη λίστα σου!! Δεν είμαι και δύσκολη.. Τα πάντα τρώω εκτός από κρέας(πολύ σπάνια) και από λαδερά!! Ό,τι άλλο θες σε λαχανικό, χορταρικό, όσπριο τρελαίνομαι!!

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinoula έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:Αν παρεις τηλεφωνο και τους πεις να στο αλλαξουν θα το κανουν την ειχα πατησει και εγω ετσι με κατι εξετασεις


ναι ε?θα περιμένω να δω και αν έρθει αύριο θα πάρω τηλεφωνο να μου το αλλαξουν!!

Ναι Κατερινουλα μην αγχονεσαι για αυτο απλα αναλογως που εκλεισες ραντεβου θα εχεις και την αναλογη καθυστερηση

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακαρι ο Κεντερης να φτασει στο τερμα αυτη τη φορα

και να εχω ενα
 Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Marianna50"]
MariaGeorge έγραψε:Για οποια βαριεται την μαγειρικη να μου πει να ξεκινησω να στελνω ταπερακια  Razz Razz Razz Razz 
Βάλε με στη λίστα σου!! Δεν είμαι και δύσκολη.. Τα πάντα τρώω εκτός από κρέας(πολύ σπάνια) και από λαδερά!! Ό,τι άλλο θες σε λαχανικό, χορταρικό, όσπριο τρελαίνομαι!!

οκ και εγω δεν ειμαι πολυ του κρεατος αν και φωναζει ο γιατρος να τρωω εστω 2 φορες την εβδομαδα

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:Μακαρι ο Κεντερης να φτασει στο τερμα αυτη τη φορα

και να εχω ενα
 Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 
Ναι ναι ναι!!! Πολύ το εύχομαι!! Άντε να έχουμε να ζαλίζουμε και καμιά άλλη με ερωτήσεις εκτός απ'την Ειρηνούλα... Να βλέπουμε και πολλά τικεράκια με σποράκια όμορφα και δυνατά!!  I love you I love you I love you I love you I love you Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 727892 

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:Για οποια βαριεται την μαγειρικη να μου πει να ξεκινησω να στελνω ταπερακια  Razz Razz Razz Razz 
Βάλε με στη λίστα σου!! Δεν είμαι και δύσκολη.. Τα πάντα τρώω εκτός από κρέας(πολύ σπάνια) και από λαδερά!! Ό,τι άλλο θες σε λαχανικό, χορταρικό, όσπριο τρελαίνομαι!!

οκ και εγω δεν ειμαι πολυ του κρεατος αν και φωναζει ο γιατρος να τρωω εστω 2 φορες την εβδομαδα

Ναι το ξέρω και εγώ μια απ'τα ίδια!! Θέλει λέει 1 φορά τη βδομάδα τουλάχιστον κόκκινο κρέας για να παίρνω σίδηρο!! Τέσπα, κορίτσια την κάνω εγώ, πάω να γυμναστώ και τα λέμε μετά!! Φιλιά σε όλες!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 315810 

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marianna50 έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:Για οποια βαριεται την μαγειρικη να μου πει να ξεκινησω να στελνω ταπερακια  Razz Razz Razz Razz 
Βάλε με στη λίστα σου!! Δεν είμαι και δύσκολη.. Τα πάντα τρώω εκτός από κρέας(πολύ σπάνια) και από λαδερά!! Ό,τι άλλο θες σε λαχανικό, χορταρικό, όσπριο τρελαίνομαι!!

οκ και εγω δεν ειμαι πολυ του κρεατος αν και φωναζει ο γιατρος να τρωω εστω 2 φορες την εβδομαδα

Ναι το ξέρω και εγώ μια απ'τα ίδια!! Θέλει λέει 1 φορά τη βδομάδα τουλάχιστον κόκκινο κρέας για να παίρνω σίδηρο!! Τέσπα, κορίτσια την κάνω εγώ, πάω να γυμναστώ και τα λέμε μετά!! Φιλιά σε όλες!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 315810 

Εγω λογο αναιμιας σιδηρου περνω φιλισιν κα ισιδηρο καθημερινα

Αντε καλη γυμναστικη

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marianna50 έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:Μακαρι ο Κεντερης να φτασει στο τερμα αυτη τη φορα

και να εχω ενα
 Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 
Ναι ναι ναι!!! Πολύ το εύχομαι!! Άντε να έχουμε να ζαλίζουμε και καμιά άλλη με ερωτήσεις εκτός απ'την Ειρηνούλα... Να βλέπουμε και πολλά τικεράκια με σποράκια όμορφα και δυνατά!!  I love you I love you I love you I love you I love you Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 727892 

Μακαρι το θελουμε παρα πολυ και οι δυο μας

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια μου καλησπέρα σας!Ευχομαι όλες όσες προσπαθούμε για μωρουδέλι να το αποκτήσουμε σύντομα και οσο γινεται με λιγοτερο κοπο και πονο!
Λοιπον, όπως σας είχα ξαναγράψει πήγα σε γιατρό να παρακολουθήσουμε τις γόνιμες. Το πρωτο μας ραντεβού ηταν 2 Μαιου 1 μέρα αφου μου τελειωσε η περιοδος. με παρακολούθησε ως τις 16 οπου και αποφάνθηκε πως δεν κάνω ωορηξια και πρεπει οταν αδιαθετήσω να κάνω ορμονικές εξετάσεις και να ξεκινήσω κλομιφάνη. Περιμενα να αδιαθετήσω στις 23 μαιου. Δεν αδιαθέτησα, ζαλιζόμουν πολύ και είχα ατονια. Στις 30 του μαη ξεκίνησα να έχω λίγο ροζ, έτσι φαντάστηκα πως σε καμια ωρίτσα θα έχω κανονική ροη. Πήρα να μου γράψει τις ομορνικές για να τις κάνω την δευτέρα. Όλο το σ/κ είχα πόνους και ένα απαλό ροζ. Την δευτέρα αντι να πάω να κάνω τις ορμονικές δεν τις εκανα γιατι δεν είχα αδιαθετησει. Πήγα και έκανα χοριακή . Η τιμή της ηταν 111 μονάδες. Ο μικροβιολόγος μου είπε πως ειμαι εγκυος περιπου 2- 3 εβδομάδες. Η είναι καποια εγκυμοσυνη που παλινδρομη επειδη η τιμή ειναι χαμηλή και είχα και ροζ. Την Πέμπτη που ξαναέκανα χοριακή η τιμή ήταν 0,3 μοναδες. Ο μικροβιολογος μου είπε οτι πανινδρόμησα. Ο γυναικολόγος οτι ποτε δεν ημουν εγκυος και οτι το εργαστήριο έκανε λάθος. Ολα αυτα χτυπόντας το χέρι στο τοιχο και φωνάζοντας. Επεμενε πως σε λίγες μερες θα μου ερθει κανονικη περιοδος και να πάω να κανω ορμονικες εξετασεις και να ξεκινησω κλομιφενη. Αλλαξα γιατρο γιατι με ενοχλησε πολυ η συμπεριφορα. Ο επόμενος που πηγα μου είπε πως εγκυομοσυνη υπήρξε βαση τον αποτελεσματων του εργαστηριου η οποια παλινδρόμησε. Και οτι αιμα θα δω αλλα σε καμια περιπτωση κανονική περιοδο. Ειναι αιμα για να καθαρισει ο οργανισμος. Ετσι και έγινε, ειχα για 6-7 μερες απαλό ροζ παλι. Στις 21 ιουνιου μετα τη σεξουαλική επαφη παλι ειδα ενα πηχτο κοκκινο για μια στιγμη και μετα τελος. Απο τις 30 ιουλίου εως και σήμερα μετα την σεξουαλική επαφη βλεπω παλι ροζ. Στην αρχη νομιζα πως θα αδιαθετησω αλλα προς το παρον οχι. Επίσης έκανα ενα τεστ χθες και βγήκε αρνητικό. Μηπως έχει συμβεί σε κάποια κάτι παρόμοιο; Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Χίλια συγνώμη που σας κούρασα

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ο μικρος Κεντερης!!!!μ αρεσε πολυ αυτο!!!
με το καλο να κρατησεις θετικο τεστακι μαρια!!!!!
σας χαιρετω κι εγω!!τα λεμε το βραδακι!!

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Κουνελακι μου τι κανεις δεν ειπαμε να αλλαξεις γιατρο???ειρθε η ωρα νομιζω πηγαινε νοσοσκομειο καλυτερα ακου εκει δεν μπορεισ να τον παρεις τηλ τι γιατροσ ειναι αυτος και αν χρειαζεσαι κατι δηλαδη???Εξεταση γυναικολογικη υπερηχοσ και παπ μια φορα το χρονο και μετα τα 35 και μαστογραφια
Γεια σου αγγελικη μου,δεν εχω το θαρρος να τον παρω,θα μου πει πηγαινε στο νοσοκομειο να σε δει αυτος που διανυκτερευει.
Αν συνεχιστει ο πονος θα κλεισω αυριο ραντεβου,ελπιζω να ειναι συντομα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κι απο μενα!!!!!
περπερουνα μου περιμενε λιγο ακομη...!!
μαριαννακι γυμναστηριο ε??μπραβο!!Καλά αυτό το να φτάσει ο μικρόε Κεντέρης στο τέρμα του πολύ μου άρεσε!!!

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anmar έγραψε:Κορίτσια μου καλησπέρα σας!Ευχομαι όλες όσες προσπαθούμε για μωρουδέλι να το αποκτήσουμε σύντομα και οσο γινεται με λιγοτερο κοπο και πονο!
Λοιπον, όπως σας είχα ξαναγράψει πήγα σε γιατρό να παρακολουθήσουμε τις γόνιμες. Το πρωτο μας ραντεβού ηταν 2 Μαιου 1 μέρα αφου μου τελειωσε η περιοδος. με παρακολούθησε ως τις 16 οπου και αποφάνθηκε πως δεν κάνω ωορηξια και πρεπει οταν αδιαθετήσω να κάνω ορμονικές εξετάσεις και να ξεκινήσω κλομιφάνη. Περιμενα να αδιαθετήσω στις 23 μαιου. Δεν αδιαθέτησα, ζαλιζόμουν πολύ και είχα ατονια. Στις 30 του μαη ξεκίνησα να έχω λίγο ροζ, έτσι φαντάστηκα πως σε καμια ωρίτσα θα έχω κανονική ροη. Πήρα να μου γράψει τις ομορνικές για να τις κάνω την δευτέρα. Όλο το σ/κ είχα πόνους και ένα απαλό ροζ. Την δευτέρα αντι να πάω να κάνω τις ορμονικές δεν τις εκανα γιατι δεν είχα αδιαθετησει. Πήγα και έκανα χοριακή . Η τιμή της ηταν 111 μονάδες. Ο μικροβιολόγος μου είπε πως ειμαι εγκυος περιπου 2- 3 εβδομάδες. Η είναι καποια εγκυμοσυνη που παλινδρομη επειδη η τιμή ειναι χαμηλή και είχα και ροζ. Την Πέμπτη που ξαναέκανα χοριακή η τιμή ήταν 0,3 μοναδες. Ο μικροβιολογος μου είπε οτι πανινδρόμησα. Ο γυναικολόγος οτι ποτε δεν ημουν εγκυος και οτι το εργαστήριο έκανε λάθος. Ολα αυτα χτυπόντας το χέρι στο τοιχο και φωνάζοντας. Επεμενε πως σε λίγες μερες θα μου ερθει κανονικη περιοδος και να πάω να κανω ορμονικες εξετασεις και να ξεκινησω κλομιφενη. Αλλαξα γιατρο γιατι με ενοχλησε πολυ η συμπεριφορα. Ο επόμενος που πηγα μου είπε πως εγκυομοσυνη υπήρξε βαση τον αποτελεσματων του εργαστηριου η οποια παλινδρόμησε. Και οτι αιμα θα δω αλλα σε καμια περιπτωση κανονική περιοδο. Ειναι αιμα για να καθαρισει ο οργανισμος. Ετσι και έγινε, ειχα για 6-7 μερες απαλό ροζ παλι. Στις 21 ιουνιου μετα τη σεξουαλική επαφη παλι ειδα ενα πηχτο κοκκινο για μια στιγμη και μετα τελος. Απο τις 30 ιουλίου εως και σήμερα μετα την σεξουαλική επαφη βλεπω παλι ροζ. Στην αρχη νομιζα πως θα αδιαθετησω αλλα προς το παρον οχι. Επίσης έκανα ενα τεστ χθες και βγήκε αρνητικό. Μηπως έχει συμβεί σε κάποια κάτι παρόμοιο; Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Χίλια συγνώμη που σας κούρασα

Υπαρχει περιπτωση να ειναι καποιο υπόλειμμα και να το ειδες καλυτερα να μιλησεις με τον γιατρο σου

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ ελπιζω οι ευχες σας να βγουν αληθινες

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ο γιατρος όταν τον είχα πάρει τις 6-7 μέρες που είχα ροζ μου είπε πως πρεπει να καθαρισει ο οργανισμος. Και οτι θα δω διάφορα μέχρι να στρωσει ξανα ο κυκλος.

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια.Τι κάνετε?Διαβασα εντελώς επιγραμματικά γιατί δεν σας προλαβαίνω.
Περπερούνα υπομονή, όταν θα είναι να έρθει το σποράκι σου θα έρθει, δεν χρειάζεται απογοητευση από τώρα.
Η εγκυούλα μας τι κάνει?
Μαριαννα χαλαρά με την γυμναστικη τώρα που προσπαθείς για μπεμπάκι ναι μεν αλλά όχι να ζορίζεσαι πολύ...κάνει και ζέστη.
Φιλιά σε όλες.

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anmar έγραψε:Ο γιατρος όταν τον είχα πάρει τις 6-7 μέρες που είχα ροζ μου είπε πως πρεπει να καθαρισει ο οργανισμος. Και οτι θα δω διάφορα μέχρι να στρωσει ξανα ο κυκλος.

ΔΕν μου εχει τυχη ποτε κατι τετοιο αλλα καλυτερα να τον ξαναενοχλησεις για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den antexo allo έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.Τι κάνετε?Διαβασα εντελώς επιγραμματικά γιατί δεν σας προλαβαίνω.
Περπερούνα υπομονή, όταν θα είναι να έρθει το σποράκι σου θα έρθει, δεν χρειάζεται απογοητευση από τώρα.
Η εγκυούλα μας τι κάνει?
Μαριαννα χαλαρά με την γυμναστικη τώρα που προσπαθείς για μπεμπάκι ναι μεν αλλά όχι να ζορίζεσαι πολύ...κάνει και ζέστη.
Φιλιά σε όλες.

Καλησπερα και σε εσενα

καλα ειμαστεεεεεεεεεεεε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 13 654316 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anmar έγραψε:Ο γιατρος όταν τον είχα πάρει τις 6-7 μέρες που είχα ροζ μου είπε πως πρεπει να καθαρισει ο οργανισμος. Και οτι θα δω διάφορα μέχρι να στρωσει ξανα ο κυκλος.
Καλησπέρα καλή μου, οτιδήποτε σε ξενίζει τηλέφωνο στον γιατρό σου για να το λύσεις, είσαι και από παλίνδρομη και δεν παίζουμε με αυτά.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις