Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
336 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 336 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αυτο το ονειρο ειδες???κι εγω το ειπα για πλακα!!!χαχαχαχα!!ειμαι σιγουρη οτι υπερβαλλεις βεβαια αλλα παντα η γυμναστικη ειναι ευεργετικη οποτε μπραβο που το αποφασισες!!σε αντιθεση μ εμενα που ενω παλια εκανα αθλητισμο τωρα βαριεμαι να περπατησω μεχρι το περιπτερο!!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Καλο και ευλιογημενο ελεγε η γιαγια μου να ειναι το ονειρο.Κοιτα τα θεματακια εμεις τα γεμιζουμε σε λιγες ημερες αλλα ολο και κατι καλο θα σκασει δεν μπορει μονο το Ρηνακι μας εχει περασει απεναντι εγω σας το ειπα ειμαι δυσκολη αντιπαλος τελευταια θα φυγω απο την λιστα παει και τελειωσε
Άντε βρε Αγγελικούλα να φύγεις.. Να πάτε αλλού!! Χιχι!! Ναι τα όνειρα και εγώ τα ακούω πολύ!! Στα όνειρα βγαίνουν αυτά που κατά βάθος ξέρουμε και δε θέλουμε να δούμε!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Marianna50 έγραψε:Κορίτσακια καλησπέρα!! Διάβασα τα νέα σας!! Perperouna μη στεναχωριέσαι κοπέλα μου, είπαμε ηρεμία κι όλα θα γίνουν!! Πάντως, εγώ έχω ένα προαίσθημα ότι σίγουρα κάποια θα είναι σε αυτό το θεματάκι, τώρα ποια δε ξέρω... Βέβαια, δεν κρύβω ότι στεναχωρήθηκα και εγώ λίγο, γιατί ενώ το άνοιξα με τόσο αγάπη και στέλνοντας όλη μου τη θετική ενέργεια, μπήκε το τρολ και μας έριξε γκαντεμόσκονη, δηλαδή έλεος...  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 


χαχαχαχα!!!δεν υπάρχει γκαντεμόσκονη!μόνο μωρουδόσκονη ολα θα πανε καλα και σύντομα όλες μας θα τα καταφερουμε και θα γινουμε μανουλες που θα παει!!!!

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marianna50 έγραψε:
elila έγραψε:
Marianna50 έγραψε:Αααα δε σας είπα, ξεκίνησα και γυμναστήριο!! Να περνάει λίγο η ώρα μου! Αλλά επειδή είδα και ένα άσχημο όνειρο!!  Very Happy Very Happy Very Happy 


Mpravo Marianna!!! kai egw thelw na arxisw, alla olo to anavalw. esu se ti ta3eis graftikes?
Τι εννοείς τάξη;; Μόνη μου θα κάνω όργανα με τον γυμναστή.. Για σύσφιξη πάω, όχι για αδυνάτισμα!! 48 κιλά είμαι!!  Embarassed Embarassed Embarassed 

τωρα ειδα ποσα κιλα εισαι!!!και λες οτι εχεις παραμελησει τον εαυτο σου!!γρηγορα στο σουβλατζιδικο!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
lucky25 έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Καλο και ευλιογημενο ελεγε η γιαγια μου να ειναι το ονειρο.Κοιτα τα θεματακια εμεις τα γεμιζουμε σε λιγες ημερες αλλα ολο και κατι καλο θα σκασει δεν μπορει μονο το Ρηνακι μας εχει περασει απεναντι εγω σας το ειπα ειμαι δυσκολη αντιπαλος τελευταια θα φυγω απο την λιστα παει και τελειωσε

καλησπερα αγγελικη!!!!δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα...δε θελω να σκεφτεσαι ετσι!!θετικη σκεψη κι ολα θα γινουν!!!!!!

Γεια σου! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 12 654316 πλακα κανω αν ειμαι απεσιοδοξη και στη φαση που βρισκομαι καηκα!!!!

ετσι μπραβο!!!

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μπορειτε να με βοηθησετε σε κατι;

Χτες την ωρα που καναμε ερωτα με τον συντροφο μου ( ειμαι στις γονιμες μερες και θελω αλλες 15 μερες για να αδιαθετησω )

Ποναγε αριστερα η ωοθήκη μου ειναι φυσιολογικο;

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lucky25 έγραψε:αυτο το ονειρο ειδες???κι εγω το ειπα για πλακα!!!χαχαχαχα!!ειμαι σιγουρη οτι υπερβαλλεις βεβαια αλλα παντα η γυμναστικη ειναι ευεργετικη οποτε μπραβο που το αποφασισες!!σε αντιθεση μ εμενα που ενω παλια εκανα αθλητισμο τωρα βαριεμαι να περπατησω μεχρι το περιπτερο!!!
Ξέρεις τι;; Στους άλλους επειδή είμαι αδύνατη φαίνεται ότι υπερβάλλω αλλά εγώ το νιώθω έτσι.. Όταν έχεις μεγαλώσει με άθληση και πολλή σωστή διατροφή, μετά νιώθεις χάλια!! Δεν είναι ότι έχω παχύνει αλλά τρώμε όλο σκατολοίδια απ' έξω, πράγμα που εγώ συχαίνομαι!! Και το δέρμα μου έχει πλαδαρέψει, οπότε αν το αφήσω τώρα μετά πιστεύω δε θα σώζετε!! Ευτυχώς, περπατάω πολύ και αυτό με έχει κρατήσει κάπως!!  Very Happy

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marianna50 έγραψε:
lucky25 έγραψε:αυτο το ονειρο ειδες???κι εγω το ειπα για πλακα!!!χαχαχαχα!!ειμαι σιγουρη οτι υπερβαλλεις βεβαια αλλα παντα η γυμναστικη ειναι ευεργετικη οποτε μπραβο που το αποφασισες!!σε αντιθεση μ εμενα που ενω παλια εκανα αθλητισμο τωρα βαριεμαι να περπατησω μεχρι το περιπτερο!!!
Ξέρεις τι;; Στους άλλους επειδή είμαι αδύνατη φαίνεται ότι υπερβάλλω αλλά εγώ το νιώθω έτσι.. Όταν έχεις μεγαλώσει με άθληση και πολλή σωστή διατροφή, μετά νιώθεις χάλια!! Δεν είναι ότι έχω παχύνει αλλά τρώμε όλο σκατολοίδια απ' έξω, πράγμα που εγώ συχαίνομαι!! Και το δέρμα μου έχει πλαδαρέψει, οπότε αν το αφήσω τώρα μετά πιστεύω δε θα σώζετε!! Ευτυχώς, περπατάω πολύ και αυτό με έχει κρατήσει κάπως!!  Very Happy

σε καταλαβαινω..κι εγω ημουν 48 αλλα φετος το χειμωνα πηρα 3 κιλα...εγω τα καταλαβαινω..οπως και το πλαδαρο μου δερμα αλλα οι αλλοι νομιζουν οτι υπερβαλλεις!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lucky πίστεψέ με είμαι σε πολλή χειρότερη φυσική κατάσταση από οποιαδήποτε πιο παχουλή!! Τα κιλά δεν παίζουν ρόλο με τη φυσική κατάσταση! Εγώ έτσι κι αλλιώς με σουβλάκια κτλ δε παχαίνω!! Για να πάρω κιλά πρέπει να τρώω σωστές τροφές!! Έτσι είναι ο μεταβολισμός μου, δε μπορώ να πάρω κιλά!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:Κοριτσια μπορειτε να με βοηθησετε σε κατι;

Χτες την ωρα που καναμε ερωτα με τον συντροφο μου ( ειμαι στις γονιμες μερες και θελω αλλες 15 μερες για να αδιαθετησω )

Ποναγε αριστερα η ωοθήκη μου ειναι φυσιολογικο;
Κορίτσι, εγώ δε μπορώ να σε βοηθήσω, δεν ξέρω καν πως είναι ο πόνος της ωοθήκης!  Embarassed Embarassed  Αλλά η Λιλλυ λογικά θα μπορεί να σε βοηθήσει.. Λέω, μήπως(λέω εγώ τώρα) ήταν λόγω της επαφής;;

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και τι να ηταν πριν 1 μηνα εκανα ολες τις εξετασεις και δεν ειχα καποιο προβλημα

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαλλον ωορηξια ηταν γι αυτο και πονουσες

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ομποοοο κορίτσια μαλλον θα αδιαθετήσω νωρίτερα!!έχω μια ψιλο ενοχληση στην κοιλιά και τώρα που πήγα τουαλέτα είχα υγρά διάφανα όπως της ωορρηξίας.πω πω και τι θα κάνω αν έρθει νωρίτερα πάει το ραντεβού της σαλπιγγογραφίας?αν έρθει πιο νωρις λέτε να τους πάρω να τους ενημερώσω ε?λογικά θα μου αλλαξουν το ραντεβού μου  Shocked Shocked κάθε μήνα ειμαι σταθερη τώρα που θέλω να κάνω κάτι βρηκε να με παιδέψει ελεος!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lucky25 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
lucky25 έγραψε:αυτο το ονειρο ειδες???κι εγω το ειπα για πλακα!!!χαχαχαχα!!ειμαι σιγουρη οτι υπερβαλλεις βεβαια αλλα παντα η γυμναστικη ειναι ευεργετικη οποτε μπραβο που το αποφασισες!!σε αντιθεση μ εμενα που ενω παλια εκανα αθλητισμο τωρα βαριεμαι να περπατησω μεχρι το περιπτερο!!!
Ξέρεις τι;; Στους άλλους επειδή είμαι αδύνατη φαίνεται ότι υπερβάλλω αλλά εγώ το νιώθω έτσι.. Όταν έχεις μεγαλώσει με άθληση και πολλή σωστή διατροφή, μετά νιώθεις χάλια!! Δεν είναι ότι έχω παχύνει αλλά τρώμε όλο σκατολοίδια απ' έξω, πράγμα που εγώ συχαίνομαι!! Και το δέρμα μου έχει πλαδαρέψει, οπότε αν το αφήσω τώρα μετά πιστεύω δε θα σώζετε!! Ευτυχώς, περπατάω πολύ και αυτό με έχει κρατήσει κάπως!!  Very Happy

σε καταλαβαινω..κι εγω ημουν 48 αλλα φετος το χειμωνα πηρα 3 κιλα...εγω τα καταλαβαινω..οπως και το πλαδαρο μου δερμα αλλα οι αλλοι νομιζουν οτι υπερβαλλεις!!
Ξέρεις πόσο καιρό παλεύω να πάρω κάνα κιλό;; Όλοι με κράζουν.. Και πως έγινες έτσι και το ένα και το άλλο, αλλά με σαντουιτσ και βλακείες κάθε μέρα δε κάνεις δουλειά! Δυστυχώς, το μαγείρεμα δεν είναι το στοιχείο μου!! Αλλά πρέπει να γίνει και αυτό, πρέπει να συνηθίσω και για το μπεμπε, εε δε μπορώ να το ταΐζω σάντουιτσ...  Cool Cool  Και επίσης, για να μην παρεξηγηθώ, δε θεωρώ ότι κάθε γυναίκα πρέπει να είναι αδύνατη, αυτό που πιστεύω είναι πως ο καθένας πρέπει να είναι όπως νιώθει καλά με τον εαυτό σου, γιατί αν δεν αγαπάς τον εαυτό σου, δε μπορείς να εκπέμπεις θετική ενέργεια!!  I love you I love you 

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λετε να εγινε το θαυμα που περιμενουμε;Θα μαθουμε σε λιγες μερες

Αν και μετα στον υπνο μου εβλεπα οτι εκανα τεστ και εβγαινε αρνητικο και εκλαιγα ποταμι τα δακρυα

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:Λετε να εγινε το θαυμα που περιμενουμε;Θα μαθουμε σε λιγες μερες

Αν και μετα στον υπνο μου εβλεπα οτι εκανα τεστ και εβγαινε αρνητικο και εκλαιγα ποταμι τα δακρυα
Μακάρι κοπέλα μου στο εύχομαι!! Μακάρι, πραγματικά να έγινε το θαυματάκι σας!!

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν παρεις τηλεφωνο και τους πεις να στο αλλαξουν θα το κανουν την ειχα πατησει και εγω ετσι με κατι εξετασεις

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinoula έγραψε:ομποοοο κορίτσια μαλλον θα αδιαθετήσω νωρίτερα!!έχω μια ψιλο ενοχληση  στην κοιλιά και τώρα που πήγα τουαλέτα  είχα υγρά διάφανα όπως της ωορρηξίας.πω πω και τι θα κάνω αν έρθει νωρίτερα  πάει το ραντεβού της σαλπιγγογραφίας?αν έρθει πιο νωρις λέτε να τους πάρω να τους ενημερώσω ε?λογικά θα μου αλλαξουν το ραντεβού μου  Shocked Shocked κάθε μήνα ειμαι σταθερη τώρα που θέλω να κάνω κάτι βρηκε  να με παιδέψει ελεος!!
Ααα καλά δε το ξέρεις αυτό;; Είναι στο χαρακτήρα της να μας σπάει τα νεύρα!!!

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marianna50 έγραψε:
lucky25 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
lucky25 έγραψε:αυτο το ονειρο ειδες???κι εγω το ειπα για πλακα!!!χαχαχαχα!!ειμαι σιγουρη οτι υπερβαλλεις βεβαια αλλα παντα η γυμναστικη ειναι ευεργετικη οποτε μπραβο που το αποφασισες!!σε αντιθεση μ εμενα που ενω παλια εκανα αθλητισμο τωρα βαριεμαι να περπατησω μεχρι το περιπτερο!!!
Ξέρεις τι;; Στους άλλους επειδή είμαι αδύνατη φαίνεται ότι υπερβάλλω αλλά εγώ το νιώθω έτσι.. Όταν έχεις μεγαλώσει με άθληση και πολλή σωστή διατροφή, μετά νιώθεις χάλια!! Δεν είναι ότι έχω παχύνει αλλά τρώμε όλο σκατολοίδια απ' έξω, πράγμα που εγώ συχαίνομαι!! Και το δέρμα μου έχει πλαδαρέψει, οπότε αν το αφήσω τώρα μετά πιστεύω δε θα σώζετε!! Ευτυχώς, περπατάω πολύ και αυτό με έχει κρατήσει κάπως!!  Very Happy

σε καταλαβαινω..κι εγω ημουν 48 αλλα φετος το χειμωνα πηρα 3 κιλα...εγω τα καταλαβαινω..οπως και το πλαδαρο μου δερμα αλλα οι αλλοι νομιζουν οτι υπερβαλλεις!!
Ξέρεις πόσο καιρό παλεύω να πάρω κάνα κιλό;; Όλοι με κράζουν.. Και πως έγινες έτσι και το ένα και το άλλο, αλλά με σαντουιτσ και βλακείες κάθε μέρα δε κάνεις δουλειά! Δυστυχώς, το μαγείρεμα δεν είναι το στοιχείο μου!! Αλλά πρέπει να γίνει και αυτό, πρέπει να συνηθίσω και για το μπεμπε, εε δε μπορώ να το ταΐζω σάντουιτσ...  Cool Cool  Και επίσης, για να μην παρεξηγηθώ, δε θεωρώ ότι κάθε γυναίκα πρέπει να είναι αδύνατη, αυτό που πιστεύω είναι πως ο καθένας πρέπει να είναι όπως νιώθει καλά με τον εαυτό σου, γιατί αν δεν αγαπάς τον εαυτό σου, δε μπορείς να εκπέμπεις θετική ενέργεια!!  I love you I love you 

πολυ σωστα!!τα κιλα δεν παιζουν ρολο αρκει να ειναι καποιος υγιης και να νιωθει καλα με τον εαυτο του!!!μην ανησυχεις για το μαγειρεμα..εγω πριν παντρευτω δεν ηξερα να βραζω ουτε αυγο!!κι ακομα δηλαδη μαθαινω...οταν ερθει το μπεμπε ολα θα τα μαθεις!!

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ'ευχαριστω πολυ Μαριαννα...

θα μαθουμε σε λιγες μερες αν και ειμαι πολυ αισιοδοξη πιστευω οτι αυτος ο μηνας θα ειναι ο μηνας μας

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lucky25 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
lucky25 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
lucky25 έγραψε:αυτο το ονειρο ειδες???κι εγω το ειπα για πλακα!!!χαχαχαχα!!ειμαι σιγουρη οτι υπερβαλλεις βεβαια αλλα παντα η γυμναστικη ειναι ευεργετικη οποτε μπραβο που το αποφασισες!!σε αντιθεση μ εμενα που ενω παλια εκανα αθλητισμο τωρα βαριεμαι να περπατησω μεχρι το περιπτερο!!!
Ξέρεις τι;; Στους άλλους επειδή είμαι αδύνατη φαίνεται ότι υπερβάλλω αλλά εγώ το νιώθω έτσι.. Όταν έχεις μεγαλώσει με άθληση και πολλή σωστή διατροφή, μετά νιώθεις χάλια!! Δεν είναι ότι έχω παχύνει αλλά τρώμε όλο σκατολοίδια απ' έξω, πράγμα που εγώ συχαίνομαι!! Και το δέρμα μου έχει πλαδαρέψει, οπότε αν το αφήσω τώρα μετά πιστεύω δε θα σώζετε!! Ευτυχώς, περπατάω πολύ και αυτό με έχει κρατήσει κάπως!!  Very Happy

σε καταλαβαινω..κι εγω ημουν 48 αλλα φετος το χειμωνα πηρα 3 κιλα...εγω τα καταλαβαινω..οπως και το πλαδαρο μου δερμα αλλα οι αλλοι νομιζουν οτι υπερβαλλεις!!
Ξέρεις πόσο καιρό παλεύω να πάρω κάνα κιλό;; Όλοι με κράζουν.. Και πως έγινες έτσι και το ένα και το άλλο, αλλά με σαντουιτσ και βλακείες κάθε μέρα δε κάνεις δουλειά! Δυστυχώς, το μαγείρεμα δεν είναι το στοιχείο μου!! Αλλά πρέπει να γίνει και αυτό, πρέπει να συνηθίσω και για το μπεμπε, εε δε μπορώ να το ταΐζω σάντουιτσ...  Cool Cool  Και επίσης, για να μην παρεξηγηθώ, δε θεωρώ ότι κάθε γυναίκα πρέπει να είναι αδύνατη, αυτό που πιστεύω είναι πως ο καθένας πρέπει να είναι όπως νιώθει καλά με τον εαυτό σου, γιατί αν δεν αγαπάς τον εαυτό σου, δε μπορείς να εκπέμπεις θετική ενέργεια!!  I love you I love you 

πολυ σωστα!!τα κιλα δεν παιζουν ρολο αρκει να ειναι καποιος υγιης και να νιωθει καλα με τον εαυτο του!!!μην ανησυχεις για το μαγειρεμα..εγω πριν παντρευτω δεν ηξερα να βραζω ουτε αυγο!!κι ακομα δηλαδη μαθαινω...οταν ερθει το μπεμπε ολα θα τα μαθεις!!
Μωρέ μια χαρά μαγειρεύω.. Ό,τι θες.. Δεν είναι εκεί το θέμα μου.. Απλά, το μαγείρεμα είναι το χειρότερο μου.. Βάλε με να σου κάνω γενική το σπίτι 8 φορές!! Μη με βάλεις να μαγειρέψω... Θα πεθάνω!!

Marianna50

Marianna50
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:Σ'ευχαριστω πολυ Μαριαννα...

θα μαθουμε σε λιγες μερες αν και ειμαι πολυ αισιοδοξη πιστευω οτι αυτος ο μηνας θα ειναι ο μηνας μας
Ναι βρε κορίτσι και εμένα αυτός ο μήνας κάπως θετικά μου χει κάτσει.. Νιώθω ότι θα είναι τυχερός μήνας!!

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaGeorge έγραψε:Λετε να εγινε το θαυμα που περιμενουμε;Θα μαθουμε σε λιγες μερες

Αν και μετα στον υπνο μου εβλεπα οτι εκανα τεστ και εβγαινε αρνητικο και εκλαιγα ποταμι τα δακρυα

το ονειρο το ειδες καθαρα λογω αγχους!!οποτε μη στεναχωριεσαι...πιστευω πως η ωοθηκη σου πονουσε λογω ωορρηξιας!!2 βδομαδες υπομονη και θα καταλαβεις!!
γενικα στην ωορρηξια εχεις πονακια??

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω θα σου μαγειρευω και εσυ θα μου κανεις τις δουλειες του σπιτιου

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι εχω αρκετους πονους κυριως στην πιο γονιμη μερα

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marianna50 έγραψε:
lucky25 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
lucky25 έγραψε:
Marianna50 έγραψε:
lucky25 έγραψε:αυτο το ονειρο ειδες???κι εγω το ειπα για πλακα!!!χαχαχαχα!!ειμαι σιγουρη οτι υπερβαλλεις βεβαια αλλα παντα η γυμναστικη ειναι ευεργετικη οποτε μπραβο που το αποφασισες!!σε αντιθεση μ εμενα που ενω παλια εκανα αθλητισμο τωρα βαριεμαι να περπατησω μεχρι το περιπτερο!!!
Ξέρεις τι;; Στους άλλους επειδή είμαι αδύνατη φαίνεται ότι υπερβάλλω αλλά εγώ το νιώθω έτσι.. Όταν έχεις μεγαλώσει με άθληση και πολλή σωστή διατροφή, μετά νιώθεις χάλια!! Δεν είναι ότι έχω παχύνει αλλά τρώμε όλο σκατολοίδια απ' έξω, πράγμα που εγώ συχαίνομαι!! Και το δέρμα μου έχει πλαδαρέψει, οπότε αν το αφήσω τώρα μετά πιστεύω δε θα σώζετε!! Ευτυχώς, περπατάω πολύ και αυτό με έχει κρατήσει κάπως!!  Very Happy

σε καταλαβαινω..κι εγω ημουν 48 αλλα φετος το χειμωνα πηρα 3 κιλα...εγω τα καταλαβαινω..οπως και το πλαδαρο μου δερμα αλλα οι αλλοι νομιζουν οτι υπερβαλλεις!!
Ξέρεις πόσο καιρό παλεύω να πάρω κάνα κιλό;; Όλοι με κράζουν.. Και πως έγινες έτσι και το ένα και το άλλο, αλλά με σαντουιτσ και βλακείες κάθε μέρα δε κάνεις δουλειά! Δυστυχώς, το μαγείρεμα δεν είναι το στοιχείο μου!! Αλλά πρέπει να γίνει και αυτό, πρέπει να συνηθίσω και για το μπεμπε, εε δε μπορώ να το ταΐζω σάντουιτσ...  Cool Cool  Και επίσης, για να μην παρεξηγηθώ, δε θεωρώ ότι κάθε γυναίκα πρέπει να είναι αδύνατη, αυτό που πιστεύω είναι πως ο καθένας πρέπει να είναι όπως νιώθει καλά με τον εαυτό σου, γιατί αν δεν αγαπάς τον εαυτό σου, δε μπορείς να εκπέμπεις θετική ενέργεια!!  I love you I love you 

πολυ σωστα!!τα κιλα δεν παιζουν ρολο αρκει να ειναι καποιος υγιης και να νιωθει καλα με τον εαυτο του!!!μην ανησυχεις για το μαγειρεμα..εγω πριν παντρευτω δεν ηξερα να βραζω ουτε αυγο!!κι ακομα δηλαδη μαθαινω...οταν ερθει το μπεμπε ολα θα τα μαθεις!!
Μωρέ μια χαρά μαγειρεύω.. Ό,τι θες.. Δεν είναι εκεί το θέμα μου.. Απλά, το μαγείρεμα είναι το χειρότερο μου.. Βάλε με να σου κάνω γενική το σπίτι 8 φορές!! Μη με βάλεις να μαγειρέψω... Θα πεθάνω!!

κι εγω βαριεμαι τη μαγειρικη...!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις