Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
454 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 454 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 42]

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσια τι κανετε???εγω ακομα τα ιδια.. καφε λιγο πιο εντονο αλλα αιμα πουθενα..απο ποτε να υπολογιζω για την επομενη λιλλυ???φυσικα δεν εχω καμια ελπιδα πια..


perperouna επομενη περιοδο να υπολογιζεις μονο απο τη στιγμη που θα ερθει κοκκινο αιμα....Οποτε προς το παρον, ΜΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ!!!!!

Μα 26 μερα????δν μπορω να το χωνεψω βρε παιδι μου!!τι ανωμαλιες ειναι αυτες??


κανονικα ποτε σου ερχεται;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Μα 26 μερα????δν μπορω να το χωνεψω βρε παιδι μου!!τι ανωμαλιες ειναι αυτες??



Κατσε βρε πουλακι μ να δουμε αν θα ερθει κοκκινο αιμα και μετα σκας! Θα σκασουμε κι εμεις, μη νομιζεις.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elila έγραψε:Geia sas kai apo mena!!!! Molis gurisa apo super market me karpouzi, peponi kai damaskina.  Wink 

Τι μου κανεις τωρα;και δουλευει και ο αντρας μου

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elila έγραψε:Geia sas kai apo mena!!!! Molis gurisa apo super market me karpouzi, peponi kai damaskina.  Wink 


σλουρπ!

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:παλι καλα που μενει μακρια και την βλεπω μονο μια φορα την εβδομαδα



Ελα μαρια...κανε μι αναλυση να συζητησουμε

Τι αναλυση ειναι τελειως στον κοσμο της με πηρε τηλεφωνο να κλεισω μια δουλεια για σημερα στις 20:00 περνω τηλεφωνο την κλεινω και περνω τηλεφωνο την πεθερα μου 19:45 να δω που ειναι και τι μου λεει αχ κοιμαμαι ε θα κατεβω σε λιγο να παμε καλα καλα μου την χαλασε την μερα γιατι αλλιως την ειχα φτιαξει με τον αντρα μου και αυτη τι μου ειπε κοιμομουνα ελεος

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσια τι κανετε???εγω ακομα τα ιδια.. καφε λιγο πιο εντονο αλλα αιμα πουθενα..απο ποτε να υπολογιζω για την επομενη λιλλυ???φυσικα δεν εχω καμια ελπιδα πια..

perperouna μην απογοητευεσαι και εγω σε καποια φαση ειχα απογοητευτει αλλα δεν πρεπει πρωτον γιατι δεν κανεις καλο στον εαυτο σου

Θα ερθει και το μωρακι σου συντομα και να δεις που τοτε θα τα εχεις ολα αυτα μια αναμνηση

Το ξερω βρε μαρια μου εχεις δικιο...αλλα ειναι αδικο ενω κανεις συστηματικες προσπαθειες να ερχεται η καταραμενη αλεκα..τι αλλο θελει πια!!!θα μου περασει βεβαια σε λιγες μερες κ θα ξαναπροσπαθησω παλι..θα παω κ σε καινουριο γιατρο να δουμε τι θα μου πει..εσυ ποσο καιρο προσπαθεις αν επιτρεπεται..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφαγα την σουπιτσα μου και ηρεμησα..σε μιση ωριτσα βεβαια θα αρχισει να γουργουριζει το στομαχι μου παλι αλλα θα κλεισω τα αυτακια μου  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaGeorge έγραψε:Τι αναλυση ειναι τελειως στον κοσμο της με πηρε τηλεφωνο να κλεισω μια δουλεια για σημερα στις 20:00 περνω τηλεφωνο την κλεινω και περνω τηλεφωνο την πεθερα μου 19:45 να δω που ειναι και τι μου λεει αχ κοιμαμαι ε θα κατεβω σε λιγο να παμε καλα καλα μου την χαλασε την μερα γιατι αλλιως την ειχα φτιαξει με τον αντρα μου και αυτη τι μου ειπε κοιμομουνα ελεος


Μπας και παιζει καμια αρχομενη ανοια;;; Λεω εγω τωρα.............

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
perperouna έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσια τι κανετε???εγω ακομα τα ιδια.. καφε λιγο πιο εντονο αλλα αιμα πουθενα..απο ποτε να υπολογιζω για την επομενη λιλλυ???φυσικα δεν εχω καμια ελπιδα πια..

perperouna μην απογοητευεσαι και εγω σε καποια φαση ειχα απογοητευτει αλλα δεν πρεπει πρωτον γιατι δεν κανεις καλο στον εαυτο σου

Θα ερθει και το μωρακι σου συντομα και να δεις που τοτε θα τα εχεις ολα αυτα μια αναμνηση

Το ξερω βρε μαρια μου εχεις δικιο...αλλα ειναι αδικο ενω κανεις συστηματικες προσπαθειες να ερχεται η καταραμενη αλεκα..τι αλλο θελει πια!!!θα μου περασει βεβαια σε λιγες μερες κ θα ξαναπροσπαθησω παλι..θα παω κ σε καινουριο γιατρο να δουμε τι θα μου πει..εσυ ποσο καιρο προσπαθεις αν επιτρεπεται..

5 μηνες προσπαθουμε αλλα δεν το βαζω κατι πιστευω οτι αυτος θα ειναι ο μηνας μας

βγαλτο λιγο απο το μυαλο σου και να δεις θα ερθει

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:εφαγα την σουπιτσα μου και ηρεμησα..σε μιση ωριτσα βεβαια θα αρχισει να γουργουριζει το στομαχι μου παλι αλλα θα κλεισω τα αυτακια μου  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


Καλα, μιλαμε εσυ με εχεις κανει να λυσσαξω για κοτοσουπιτσα.......................

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:
perperouna έγραψε:
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσια τι κανετε???εγω ακομα τα ιδια.. καφε λιγο πιο εντονο αλλα αιμα πουθενα..απο ποτε να υπολογιζω για την επομενη λιλλυ???φυσικα δεν εχω καμια ελπιδα πια..


perperouna επομενη περιοδο να υπολογιζεις μονο απο τη στιγμη που θα ερθει κοκκινο αιμα....Οποτε προς το παρον, ΜΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ!!!!!

Μα 26 μερα????δν μπορω να το χωνεψω βρε παιδι μου!!τι ανωμαλιες ειναι αυτες??


κανονικα ποτε σου ερχεται;

Μεσο ορο εχω 28-29 ημερες...τον προηγουμενο βεβαια ειχα 31....ανωμαλιες παιδι μου τι να πεις..

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:Τι αναλυση ειναι τελειως στον κοσμο της με πηρε τηλεφωνο να κλεισω μια δουλεια για σημερα στις 20:00 περνω τηλεφωνο την κλεινω και περνω τηλεφωνο την πεθερα μου 19:45 να δω που ειναι και τι μου λεει αχ κοιμαμαι ε θα κατεβω σε λιγο να παμε καλα καλα μου την χαλασε την μερα γιατι αλλιως την ειχα φτιαξει με τον αντρα μου και αυτη τι μου ειπε κοιμομουνα ελεος


Μπας και παιζει καμια αρχομενη ανοια;;; Λεω εγω τωρα.............

θα ελεγα τωρα τι παιζει απλα εγω το λεω αναισθησια αυτο μην πω τιποτα αλλο

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaGeorge έγραψε:
elila έγραψε:Geia sas kai apo mena!!!! Molis gurisa apo super market me karpouzi, peponi kai damaskina.  Wink 

Τι μου κανεις τωρα;και δουλευει και ο αντρας μου


O dikos mou pantws kovei to karpouzi!!!!  Very Happy Very Happy Very Happy
3ereis zesti, ponakia xwris periodo kai PMS, me pigainei ligo laou laou....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaGeorge έγραψε:
Lillybell έγραψε:Μπας και παιζει καμια αρχομενη ανοια;;; Λεω εγω τωρα.............

θα ελεγα τωρα τι παιζει απλα εγω το λεω αναισθησια αυτο μην πω τιποτα αλλο



Μην το αποκλειεις παντως...Ποσων χρονων ειναι;

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:εφαγα την σουπιτσα μου και ηρεμησα..σε μιση ωριτσα βεβαια θα αρχισει να γουργουριζει το στομαχι μου παλι αλλα θα κλεισω τα αυτακια μου  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


Καλα, μιλαμε εσυ με εχεις κανει να λυσσαξω για κοτοσουπιτσα.......................


εκανα για ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΤΑΤΟΠΕΔΟ!!!στειλε γιουβαρλακια και στελνω κοτοσουπα!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elila έγραψε:O dikos mou pantws kovei to karpouzi!!!!  Very Happy Very Happy Very Happy
3ereis zesti, ponakia xwris periodo kai PMS, me pigainei ligo laou laou....


Εχει φοβηθει το ματι του;;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaGeorge έγραψε:
perperouna έγραψε:
MariaGeorge έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσια τι κανετε???εγω ακομα τα ιδια.. καφε λιγο πιο εντονο αλλα αιμα πουθενα..απο ποτε να υπολογιζω για την επομενη λιλλυ???φυσικα δεν εχω καμια ελπιδα πια..

perperouna μην απογοητευεσαι και εγω σε καποια φαση ειχα απογοητευτει αλλα δεν πρεπει πρωτον γιατι δεν κανεις καλο στον εαυτο σου

Θα ερθει και το μωρακι σου συντομα και να δεις που τοτε θα τα εχεις ολα αυτα μια αναμνηση

Το ξερω βρε μαρια μου εχεις δικιο...αλλα ειναι αδικο ενω κανεις συστηματικες προσπαθειες να ερχεται η καταραμενη αλεκα..τι αλλο θελει πια!!!θα μου περασει βεβαια σε λιγες μερες κ θα ξαναπροσπαθησω παλι..θα παω κ σε καινουριο γιατρο να δουμε τι θα μου πει..εσυ ποσο καιρο προσπαθεις αν επιτρεπεται..

5 μηνες προσπαθουμε αλλα δεν το βαζω κατι πιστευω οτι αυτος θα ειναι ο μηνας μας

βγαλτο λιγο απο το μυαλο σου και να δεις θα ερθει

Μακαρι κοπελα μου στο ευχομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου..εμεις παμε για τον 7 μηνα..

MariaGeorge

MariaGeorge
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια σας αφηνω τα λεμε πιο μετα

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελευθερια μου πανε το πρωι κανε μια χοριακη αν δεν εχεις αιμα να ξεκαθαρισει το θεμα γιατι βασανιζεσαι και που ξερεις μπορει αυτο που αποκλειεις αυτο να συμβαινει!!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Καλημερα, καλημερα, καλημερα! Τι κανετε κοριτσια;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 19 564595  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 19 564595  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 19 564595 

Titino σε εβαλα...Και οποιο αλλο κοριτσι θελει ας πει να την προσθεσω..




ΕΔΩ ΚΟΜΗΤΗΣ ΧΑΛΕΪ!!!

Βαλε κοπελια 14/7 !!!

Παω να διαβασω τις υπολοιπες 287 σελιδες που ερχεται γραψει κι επανερχομαι. Υπολογιζω σε κανενα δεκαημερο να εχω τελειωσει

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
Lillybell έγραψε:Καλημερα, καλημερα, καλημερα! Τι κανετε κοριτσια;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 19 564595  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 19 564595  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 19 564595 

Titino σε εβαλα...Και οποιο αλλο κοριτσι θελει ας πει να την προσθεσω..




ΕΔΩ ΚΟΜΗΤΗΣ ΧΑΛΕΪ!!!

Βαλε κοπελια 14/7 !!!

Παω να διαβασω τις υπολοιπες 287 σελιδες που ερχεται γραψει κι επανερχομαι. Υπολογιζω σε κανενα δεκαημερο να εχω τελειωσει


ααα εχει μπολικο τρολαρισμα...παρε προφυλαξεις! Laughing Laughing Laughing Laughing 

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
elila έγραψε:O dikos mou pantws kovei to karpouzi!!!!  Very Happy Very Happy Very Happy
3ereis zesti, ponakia xwris periodo kai PMS, me pigainei ligo laou laou....


Εχει φοβηθει το ματι του;;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



E, oxi akoma, alla einai se polu kalo dromo!!!  Wink Wink Wink 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:ελευθερια μου πανε το πρωι κανε μια χοριακη αν δεν εχεις αιμα να ξεκαθαρισει το θεμα γιατι βασανιζεσαι και που ξερεις μπορει αυτο που αποκλειεις αυτο να συμβαινει!!!

Θα μου φερει η κουμπαρα μου το self clear να κανω αυριο αο περιεργεια κ μονο..αν δω οτι δεν κατεβαινει μεχρι τη δευτερα θα παω για χοριακη..μου εχει χαλαστει η διαθεση παρα πολυ ειρηνακι μου..θα σκασω στο τελος..το σπορακι μας τι κανει???

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΙΑΜ1 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ.ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ.ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

δικια μου εισαι εσυ! εγω εχω 5 στην καταψυξη αλλα εμβρυομεταφορα θα κανω τον χειμωνα.
σου ευχομαι καλη επιτυχια!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:
irene-_- έγραψε:ελευθερια μου πανε το πρωι κανε μια χοριακη αν δεν εχεις αιμα να ξεκαθαρισει το θεμα γιατι βασανιζεσαι και που ξερεις μπορει αυτο που αποκλειεις αυτο να συμβαινει!!!

Θα μου φερει η κουμπαρα μου το self clear να κανω αυριο αο περιεργεια κ μονο..αν δω οτι δεν κατεβαινει μεχρι τη δευτερα θα παω για χοριακη..μου εχει χαλαστει η διαθεση παρα πολυ ειρηνακι μου..θα σκασω στο τελος..το σπορακι μας τι κανει???


να το κανεις με πρωινα ουρα!το σπορακι θελει παρεουλα..καλα ειναι βασανιζει την μανουλα του αλλα ειναι γλυκο βασανιστηριο  Very Happy ε ρε και να μπεις το πρωι και να μας πεις οτι ειναι θετικο!!!!!!θα πεσει παντοφλα  Laughing Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις