Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Sporaki και elife δεν εχουμε ξαναμιλησει..Καλως ηρθατε!!



kalws sas vrhkame Very Happy Lillybell an thes bale k emena 10/7 perimenw pou na mhn swsei na erthei Razz Razz

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimimi82 έγραψε:Καλημέρα Λίλλυ!!!!! Είδα που έγραφες για εγκυμοσύνες, αλλά δεν κατάλαβα, έχεις παιδάκι; Συγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτη ή χτυπάω ευαίσθητη χορδή!


Καθολου αδιακριτη! Εδω ειπαμε, τα λεμε (σχεδον) ολα πιο ανετα..
Εχω μεινει 4 φορες εγκυος αλλα εχω μονο ενα παιδακι..Το πρωτο..Το δευτερο το εχασα στον 8ο μηνα γιατι ειχε καποιο προβλημα και κατεληξε και τα αλλα δυο μετα σε πολυ αρχικο σταδιο...Δυσκολα, αλλα οκ..Εδω ειμαστε και το παλευουμε! Very Happy Very Happy Very Happy 

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimimi82 έγραψε:
Sporaki! έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Sporaki! έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Sporaki! έγραψε:
dimimi82 έγραψε:
Sporaki! έγραψε:Kalhmera kai apo emena Very Happy na sas rwthsw kati ta suptwmata ths egkumosunhs me auta ths periodou moiazoun polu etsi den einai??? :S

Ναι μοιάζουν. Μπορεί να είναι βέβαια κ η ιδέα μας τα συμπτώματα.. ξέρεις, ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 328109   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 328109   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 328109 

Πότε περιμένεις, θύμησέ μου!



xaxaxaax asta na pane psaxnw kathe mera kai ENA suptwma an kai Auto pou me anushxei einai oti oloi lene oti logo ths hlikias m tha eprepe n eixa hdh piasei ENA sporaki... tha s pw tis 4 teleutaies periodoun m gia n ktlbeis Razz
19/3  19/4   17/5   12/6   ante pes m esu tra pote perimenw pou mia o kuklos m einai 31 mia 26 k mia 28  :s


Eγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι όσο ψάχνουμε , βρίσκουμε συμπτώματα εγκυμοσύνης κ όταν μας έρθει περίοδος απογοητευόμαστε.

Κ ποιός ορίζει ότ βάσει ηλικίας θα έπρεπε να έχεις κάνει παιδί;;;;;; Πόσο χρονών είσαι;

Νομίζω ότι γύρω στις 9-10/7 περίμενέ την, που εύχομαι να μην έρθει!!!

21 alla oso to suzhtaw me diaforous m lene oti exw provlhma mexri k oti den mporw nkanw paidi m eipan k n t koitaksw k n treksw s giatrous vevaia egw den phga pouthena efoson ta test pap p exw kanei k oti alles eksetaseis p exoun vgei fusiologikes den thelw n trexw se giatrous gia ola auta pou leei o kathenas...  apo merous mou ta suptwmata as poume pou exw einai periodou to mono pou den exw akoma einai ponos sthn koilia opws exw kathe fora to mono p exw diaforetiko einai kati ponakia sthn salpigga m deksia oxi omws opws ths periodou kata t alla prhsmeno stithos exw kai kati zalades pws opws mou eixes pei k esu isws einai k apo thn zesth pou einai mallon pi8ano ara prepei n perimenw mallon k n mn akouw t m lene!!! sorry gia to pelwrio m mhnuma ^_^


εεεεεεε ρε κάτι μυαλά! σόρυ κιόλας αλλά τα συμπεράσματα ότι δεν μπορείς να κάνεις παιδί από που τα βγάζουν;;;;;
Αν δεν προσπαθείς πάνω από χρόνο, τότε μην πάρεις σβάρνα τους γιατρούς. Και είσαι πολύ νέα, μην αγχώνεσαι τόσο πολύ!! Χαλάρωσε κ απόλαυσε τις όμοργες στιγμές με τον αντρούλη σου! Και εφοδιάσου με μπόλικη υπομονή μέχρι να έχεις καθυστέρηση!!

ta vgalane sto oti eimai mikrh k eprepe hdh na eixa piasei vevaia logo ths douleias m vriskomai monimws sto agxos kai pisteuw oti twra pou exw adeia ENA mish mhna kai tha xalarwsw logika ekei tha to tsakwsoume Razz xaaxxaxaxa ti na sou pw exw akousei polla egw omws t niwthw oti eimai kala kai oti apla akoma den etuxe otan einai tha erthei pou tha paei Very Happy


Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να κλείσεις να αυτιά σου και να απολάυσεις την όλη διαδικασία χωρίς άγχος!! Σου εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου να το σκαρώσετε ΑΜΕΣΑ!!!!!!

Auto prepei na kanw gt oso tous akouw toso xeirtra ginomai kai skeftomai oti na nai makari dimimi kai s esena euxomai to suntomotero Smile  Smile 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sporaki! έγραψε:
Lillybell έγραψε:Sporaki και elife δεν εχουμε ξαναμιλησει..Καλως ηρθατε!!



kalws sas vrhkame Very Happy Lillybell an thes bale k emena 10/7 perimenw pou na mhn swsei na erthei Razz Razz


Ουφ! Ναι, να μη σωσει να ερθει καλοκαιριατικα.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 654655 

Sporaki!

Sporaki!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
Sporaki! έγραψε:
Lillybell έγραψε:Sporaki και elife δεν εχουμε ξαναμιλησει..Καλως ηρθατε!!



kalws sas vrhkame Very Happy Lillybell an thes bale k emena 10/7 perimenw pou na mhn swsei na erthei Razz Razz


Ουφ! Ναι, να μη σωσει να ερθει καλοκαιριατικα.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 654655 

xaxaxaxaaxxa makaari den antexetai ka8olouuu kai eidika me tetoiaa zesthhh!!!!

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
dimimi82 έγραψε:Καλημέρα Λίλλυ!!!!! Είδα που έγραφες για εγκυμοσύνες, αλλά δεν κατάλαβα, έχεις παιδάκι; Συγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτη ή χτυπάω ευαίσθητη χορδή!


Καθολου αδιακριτη! Εδω ειπαμε, τα λεμε (σχεδον) ολα πιο ανετα..
Εχω μεινει 4 φορες εγκυος αλλα εχω μονο ενα παιδακι..Το πρωτο..Το δευτερο το εχασα στον 8ο μηνα γιατι ειχε καποιο προβλημα και κατεληξε και τα αλλα δυο μετα σε πολυ αρχικο σταδιο...Δυσκολα, αλλα οκ..Εδω ειμαστε και το παλευουμε! Very Happy Very Happy Very Happy 



τί να πω.... εύχομαι να σου έρθει γρήγορα κ να είναι όλα καλά!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimimi82 έγραψε:τί να πω.... εύχομαι να σου έρθει γρήγορα κ να είναι όλα καλά!!


Μακαρι να ερθει γρηγορα σε ολες μας αν ειναι αυτο δυνατο..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 386913 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 337404 

elife


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μακάρι κορίτσια να αρχίσουμε μία μία να κατεβαίνουμε στην άλλη λίστα. Βλέπω μόνο μια κοπέλα. Σίγουρα θα θέλει παρέα..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον, girls βγαινω και θα ξαναμπω το μεσημερακι...Τα λεμεεε!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elife έγραψε:Μακάρι κορίτσια να αρχίσουμε μία μία να κατεβαίνουμε στην άλλη λίστα. Βλέπω μόνο μια κοπέλα. Σίγουρα θα θέλει παρέα..


εγω ειμαι αυτη η κοπελα και θελω σιγουρα παρεα!!!!με εχουν αφησει εδω και 2 εβδομαδες μονη μου οι κακουργες!!!! Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Λοιπον, girls βγαινω και θα ξαναμπω το μεσημερακι...Τα λεμεεε!!


δε σε προλαβα...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 4 417472 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι Ειρηνάκι να ερθουμε ολες παρεούλα σου!  Smile 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino έγραψε:Μακάρι Ειρηνάκι να ερθουμε ολες παρεούλα σου!  Smile 
σας το ευχομαι ολοψυχα κοριτσια μου!!! I love you I love you I love you I love you I love you 

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κι απο μενα κοριτσια!!!!!!!!!!!!τι κανετε????

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσατες φυσικα κ δν θα το κανω σημερα γιατι ειναι πολυ νωρις κ δευτερον δουλευω μεχρι αργα οποτε δεν προλαβαινω..αρα λεω να το κανω παρασκευη ..εσεις τι λευε??

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Κοριτσατες φυσικα κ δν θα το κανω σημερα γιατι ειναι πολυ νωρις κ δευτερον δουλευω μεχρι αργα οποτε δεν προλαβαινω..αρα λεω να το κανω παρασκευη ..εσεις τι λευε??


αν κρατιεσαι μια χαρα..σου ευχομαι να δεις  Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! !!!!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lucky25 έγραψε:καλησπερα κι απο μενα κοριτσια!!!!!!!!!!!!τι κανετε????


καλησπερα lucky μου!!!!εγω ειμαι καλυτερα σημερα...εσυ?

zanna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
irene-_- έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσατες φυσικα κ δν θα το κανω σημερα γιατι ειναι πολυ νωρις κ δευτερον δουλευω μεχρι αργα οποτε δεν προλαβαινω..αρα λεω να το κανω παρασκευη ..εσεις τι λευε??


αν κρατιεσαι μια χαρα..σου ευχομαι να δεις  Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! !!!!!!!
Καλύτερα perperouna την Παρασκευή δυο μερούλες ακόμα υπομονή!!!Εμένα αν μεχρι Σάββατο βράδυ δεν έχει έρθει , θα το τολμήσω και ότι γίνει...

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
perperouna έγραψε:Κοριτσατες φυσικα κ δν θα το κανω σημερα γιατι ειναι πολυ νωρις κ δευτερον δουλευω μεχρι αργα οποτε δεν προλαβαινω..αρα λεω να το κανω παρασκευη ..εσεις τι λευε??
παρασκευη μια χαρα μου φαινεται!!!νομιζω θα ειναι θετικο!!!!!!!

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
irene-_- έγραψε:
lucky25 έγραψε:καλησπερα κι απο μενα κοριτσια!!!!!!!!!!!!τι κανετε????


καλησπερα lucky μου!!!!εγω ειμαι καλυτερα σημερα...εσυ?

χαιρομαι που εισαι καλυτερα ειρηνακι...να μην κουραζεσαι και να μην ταραζεσαι για τιποτα!!!
εγω μια χαρα...ανυπομονω να περασουν οι μερες..!!

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
zanna έγραψε:
irene-_- έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσατες φυσικα κ δν θα το κανω σημερα γιατι ειναι πολυ νωρις κ δευτερον δουλευω μεχρι αργα οποτε δεν προλαβαινω..αρα λεω να το κανω παρασκευη ..εσεις τι λευε??


αν κρατιεσαι μια χαρα..σου ευχομαι να δεις  Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! !!!!!!!
Καλύτερα perperouna την Παρασκευή δυο μερούλες ακόμα υπομονή!!!Εμένα αν μεχρι Σάββατο βράδυ δεν έχει έρθει , θα το τολμήσω και ότι γίνει...

καλησπερα zanna!!θυμησε μου ποτε περιμενεις..??

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Perperouna μου εγω λεω την Παρασκευη τουλαχιστον για να μην σου οω την Δευτερα το λεω για να μην απογοητευτεις καλυτερα να περιμενεις την καθυστερηση την εχω πατησει πολλες φορες

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lucky25 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
lucky25 έγραψε:καλησπερα κι απο μενα κοριτσια!!!!!!!!!!!!τι κανετε????


καλησπερα lucky μου!!!!εγω ειμαι καλυτερα σημερα...εσυ?

χαιρομαι που εισαι καλυτερα ειρηνακι...να μην κουραζεσαι και να μην ταραζεσαι για τιποτα!!!
εγω μια χαρα...ανυπομονω να περασουν οι μερες..!!


απο την ωρα που θυμηθηκα να ξυπνησω(ελιωσα στον υπνο) δεν εχω κανει τπτ..αραλικι στον καναπε..σε λιγο θα βαλω ενα μπουτακι στον φουρνο με 2 πατατουλες και θα ειμαι κομπλε..αχ αυτη η αναμονη σκοτωνει!!!!!ευχομαι τουλαχιστον να εχει στο τελος θετικα αποτελεσματα  Very Happy Very Happy 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ δεν ξερω τι να κανω .θα δω..οπως μου κατσει...δεν θα το πολυσκεφτομαι..μακαρι να εχω θετικο τεστακι να χαρουμε λιγο με τοσα που ακουμε...παντως κοριτσια μου δν νιωθω κ πολλα .λιγο η κοιλια μου λιγο το στηθος ...κ ειχαμε συστηματικη επαφη αυτο το μηνα..

lucky25

lucky25
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
irene-_- έγραψε:
lucky25 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
lucky25 έγραψε:καλησπερα κι απο μενα κοριτσια!!!!!!!!!!!!τι κανετε????


καλησπερα lucky μου!!!!εγω ειμαι καλυτερα σημερα...εσυ?

χαιρομαι που εισαι καλυτερα ειρηνακι...να μην κουραζεσαι και να μην ταραζεσαι για τιποτα!!!
εγω μια χαρα...ανυπομονω να περασουν οι μερες..!!


απο την ωρα που θυμηθηκα να ξυπνησω(ελιωσα στον υπνο) δεν εχω κανει τπτ..αραλικι στον καναπε..σε λιγο θα βαλω ενα μπουτακι στον φουρνο με 2 πατατουλες και θα ειμαι κομπλε..αχ αυτη η αναμονη σκοτωνει!!!!!ευχομαι τουλαχιστον να εχει στο τελος θετικα αποτελεσματα  Very Happy Very Happy 

μια χαρα ειρηνη!!!εγω εχω φαγητακι απο χθες οποτε..σουπερ!!δουλεψα το πρωι και ξανα το απογευμα πάλι οποτε κανω λιγες δουλιτσες στο σπιτι μεχρι να ρθει ο..αφεντης!!!ειρηνη μου εσυ δουλευεις???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις