Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
558 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 558 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 42]

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:
Lillybell έγραψε:Ποσο καιρο ειχες να πας στο γυναικολογο;;

Απο τον ιανουαριο που εκανα παπ κ κολπικο υπερηχο..κ ηταν ολα καλα..αλλα πριν απο μια βδομαδα που πηγα στον γιατρο που παω χρονια για να κανω υπερηχο για να δω πως παμε απο ωορρηξια μονο που δεν με εδιωξε απο το γραφειο του κ ετσι αποφασισα να βρω καινουριο..να μου λυσει κ ολες μου τις αποριες κ γιατι οχι μηπως μου προτεινει να κανω καποιες εξςτασεις.

Αααααα!!!! Δεν το πιστευω αυτο που διαβαζω!!! Τι θα πει 'μονο που δε σε εδιωξε";;;;;;;;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 


Φυσικα και μην ξαναπατησεις εκει ΠΟΤΕ!!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:
Lillybell έγραψε:Ποσο καιρο ειχες να πας στο γυναικολογο;;

Απο τον ιανουαριο που εκανα παπ κ κολπικο υπερηχο..κ ηταν ολα καλα..αλλα πριν απο μια βδομαδα που πηγα στον γιατρο που παω χρονια για να κανω υπερηχο για να δω πως παμε απο ωορρηξια μονο που δεν με εδιωξε απο το γραφειο του κ ετσι αποφασισα να βρω καινουριο..να μου λυσει κ ολες μου τις αποριες κ γιατι οχι μηπως μου προτεινει να κανω καποιες εξςτασεις.

Αααααα!!!! Δεν το πιστευω αυτο που διαβαζω!!! Τι θα πει 'μονο που δε σε εδιωξε";;;;;;;;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 679259 


Φυσικα και μην ξαναπατησεις εκει ΠΟΤΕ!!!



Ηταν πολυ αποτομος κ καθετος λες κ του ελεγα περιεργα κ υπερβολικα πραγματα..απλα του ειπαμε οτι ειμαστε λιγο αγχωμενοι μς το θεμα του παιδιου κ οτι θα ηθελα να κανω εναν υπερηχο για να δω πως παει η ωορρηξια μου..εχω δεν εχω??ασε λιλυ στεναχωρηθηκα παρα πολυ γιατι δεν εχει ξαναφερθει ετσι ηταν παντα πολυ ευγενικος κ προθυμος να μου απαντησει σε ολα.τωρα τι επαθε δν ξερω..μαλλον γερναει..κ ετσι εκλεισα σε αλλον γιατρο..εσυ πως πας??κανα νεο απο την αλεκα???αντε ρε κοριτσακια μου να ακουσω κανα καλο νεο να χαρω λιγακι...



Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Ηταν πολυ αποτομος κ καθετος λες κ του ελεγα περιεργα κ υπερβολικα πραγματα..απλα του ειπαμε οτι ειμαστε λιγο αγχωμενοι μς το θεμα του παιδιου κ οτι θα ηθελα να κανω εναν υπερηχο για να δω πως παει η ωορρηξια μου..εχω δεν εχω??ασε λιλυ στεναχωρηθηκα παρα πολυ γιατι δεν εχει ξαναφερθει ετσι ηταν παντα πολυ ευγενικος κ προθυμος να μου απαντησει σε ολα.τωρα τι επαθε δν ξερω..μαλλον γερναει..κ ετσι εκλεισα σε αλλον γιατρο..εσυ πως πας??κανα νεο απο την αλεκα???αντε ρε κοριτσακια μου να ακουσω κανα καλο νεο να χαρω λιγακι...





Αααα αν περιμενεις απο μενα να ακουσεις καλο νεο...καηκες..εχω ηδη τα προεορτια..Αφου ξερω τον εαυτο μου παιδι μου..Και ως γυναικα και ως επαγγελμα... Laughing Laughing Laughing 
Εκτος κι αν χαρεις που εφοσον τελειωσω απο την αλεκα δηλαδη στο τελος της αλλης εβδομαδας θα φυγουμε διακοπες για 10 μερες οποτε θα κανω πολλα μπανια! Κατι που δεν θα εκανα αν δεν ερχοταν η αλεκα, γιατι θα ημουν τρομερα προσεκτικη με ολα...
Ας το δουμε ετσι και μια χαρα!! Laughing Laughing Laughing Laughing 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στη θεση σου, δεν θα εκλεινα εντελως την πορτα σε εναν γιατρο, που οπως λες, ειναι παλιος και αριστος επιστημονας..Μπορει να σου χρειαστουν οι γνωσεις του στο μελλον, σε μια εγκυμοσυνη..Ποτε δεν ξερεις..Διπλωματια χρειαζεται!
Πολυ καλα θα κανεις να πας σε εναν αλλον που να ασχολειται ενεργα με το θεμα της ωορρηξιας κλπ,ειδκα οι νεοτεροι γιατροι το ψαχνουν πολυ αυτο το θεμα καθως και την υπογονιμοτητα, κατι που οι παλιοι περνουσαν στο ντουκου, αλλα οταν μεινεις εγκυος η συμβουλη και συμβολη ενος παλαιοτερου ειναι σημαντικη..οποτε, εχεις και τους δυο, χωρις να γνωριζει ο ενας για τον αλλο... Wink Wink Wink

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια μου!Τι μου κάνετε?Αχ εγώ είχα βαφτιση και έτσι το έχασα το μπανάκι για σήμερα!Και έχει πιάσει μια ζέστη!!Ειρηνούλα μουυυυ είδες που όλα καλά?Άκουσες και το σπορίνι!1 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 328109 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δικοπες?????δεκα μερες????τυχερηηηηηηηηηη!!εγω εχω ακομα τρεις εβδομαδες για την αδεια μου!!αντε με το καλο να πας να ξεκουραστεις να χαλαρωσεις κ να απολαυσεις τη κορουλα σου..κ που ξερεις μπορει να επιστρεψεις με κανα φασολακι!!!!
Οσον αφορα το γιατρο τωρα το σκεφτομουν κ εγω να μη κλεισω καμια πορτα αλλα αν μεινω πολυ ευχαριστημενη απο τον καινουριο γιατρο θα εχω τον παλιο μου για καμια συμβουλη σαν δευτερη επιλογη ας πουμε..παντως θελω ο γιατρος μου να μου εμπνεει εμπιστοσυνη κ οχι να φοβαμαι να τον ρωτησω φυσιολογικα πραγματα για να μη με βρισει..αυριο μεθαυριο δηλαδη αν ειμαι εγκυος κ μου συμβει κατι??χτυπα ξυλο.θα δυσκολευτω πολυ να τον παρω..ε οχι δεν το θελω αυτο!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου!Τι μου κάνετε?Αχ εγώ είχα βαφτιση και έτσι το έχασα το μπανάκι για σήμερα!Και έχει πιάσει μια ζέστη!!Ειρηνούλα μουυυυ είδες που όλα καλά?Άκουσες και το σπορίνι!1 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 328109 


Βασουλινι ομορφο!!! Πως το εβαλαν το παιδακι;;; Λατρευω τις βαπτισεις!!!!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου!Τι μου κάνετε?Αχ εγώ είχα βαφτιση και έτσι το έχασα το μπανάκι για σήμερα!Και έχει πιάσει μια ζέστη!!Ειρηνούλα μουυυυ είδες που όλα καλά?Άκουσες και το σπορίνι!1 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 328109 


Βασουλινι ομορφο!!! Πως το εβαλαν το παιδακι;;; Λατρευω τις βαπτισεις!!!!!!


Ελένη την έβαλαν!Ήταν πολύ καλή με μπόλικο μαλάκι!Αλλά βρε παιδί μου 12 η ώρα?Μας καθάρισε!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Δικοπες?????δεκα μερες????τυχερηηηηηηηηηη!!εγω εχω ακομα τρεις εβδομαδες για την αδεια μου!!αντε με το καλο να πας να ξεκουραστεις να χαλαρωσεις κ να απολαυσεις τη κορουλα σου..κ που ξερεις μπορει να επιστρεψεις με κανα φασολακι!!!!
Οσον αφορα το γιατρο τωρα το σκεφτομουν κ εγω να μη κλεισω καμια πορτα αλλα αν μεινω πολυ ευχαριστημενη απο τον καινουριο γιατρο θα εχω τον παλιο μου για καμια συμβουλη σαν δευτερη επιλογη ας πουμε..παντως θελω ο γιατρος μου να μου εμπνεει εμπιστοσυνη κ οχι να φοβαμαι να τον ρωτησω φυσιολογικα πραγματα για να μη με βρισει..αυριο μεθαυριο δηλαδη αν ειμαι εγκυος κ μου συμβει κατι??χτυπα ξυλο.θα δυσκολευτω πολυ να τον παρω..ε οχι δεν το θελω αυτο!!!

Ετσι ακριβως..Ας τον εχεις και τον αλλο καβαντζα..δεν ειναι κακο..Σιγουρα ο γιατρος πρεπει να ειναι εκει οποτε τον χρειαζομαστε ο,τι ωρα κι αν ειναι αυτη, φυσικα αν συμβαινει κατι σοβαρο....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Βασουλινι ομορφο!!! Πως το εβαλαν το παιδακι;;; Λατρευω τις βαπτισεις!!!!!!


Ελένη την έβαλαν!Ήταν πολύ καλή με μπόλικο μαλάκι!Αλλά βρε παιδί μου 12 η ώρα?Μας καθάρισε![/quote]


Υπερρρρρρροχο ονομα!!!! Γερη και ευλογημενη η νεοφωτιστη Ελενη!!
Εμ οι βαπτισεις πρεπει να γινονται με το φως της ημερας...

Εγω σαν εχθες παντρευτηκα 5 Ιουλιου στις 12 το μεσημερι!! Καλο ε;;;;;Εκει να δεις ιδρωτας...............................

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως τη βασουλα!!!λιλλυ μου χρονια πολλα για εχθες!!!ποσα χρονια κλεισατε???το αλλο σκ κοριτσια ολες για μπανακι!!!!να χαλαρωσουμε!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστουμε για τις ευχες!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια χαθηκα γιατι οι αναγουλες γινονται ολο και πιο εντονες!!! Twisted Evil Twisted Evil αλλα ειναι για ιερο σκοπο οποτε τσιμουδια!!!λιλλυ μου χρονια σας πολλα!!!!!! I love you 

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalo apogeuma kai apo mena koritsia!!!  cheers cheers cheers 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσια χαθηκα γιατι οι αναγουλες γινονται ολο και πιο εντονες!!! Twisted Evil Twisted Evil αλλα ειναι για ιερο σκοπο οποτε τσιμουδια!!!λιλλυ μου χρονια σας πολλα!!!!!! I love you 

Ευχαριστουμε Ρηνακι! Υπομονηηη.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 35468 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια χαθηκα γιατι οι αναγουλες γινονται ολο και πιο εντονες!!! Twisted Evil Twisted Evil αλλα ειναι για ιερο σκοπο οποτε τσιμουδια!!!λιλλυ μου χρονια σας πολλα!!!!!! I love you 

Ευχαριστουμε Ρηνακι! Υπομονηηη.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 35468 


 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 379767 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Βασουλινι ομορφο!!! Πως το εβαλαν το παιδακι;;; Λατρευω τις βαπτισεις!!!!!!


Ελένη την έβαλαν!Ήταν πολύ καλή με μπόλικο μαλάκι!Αλλά βρε παιδί μου 12 η ώρα?Μας καθάρισε!


Υπερρρρρρροχο ονομα!!!! Γερη και ευλογημενη η νεοφωτιστη Ελενη!!
Εμ οι βαπτισεις πρεπει να γινονται με το φως της ημερας...

Εγω σαν εχθες παντρευτηκα 5 Ιουλιου στις 12 το μεσημερι!! Καλο ε;;;;;Εκει να δεις ιδρωτας...............................[/quote]


Αχ να ζήσετε πουλακι μου να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι!!Αλλά μέρα μεσημέρι βρε παιδάκι μου?Σε φαντάζομαι!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Καλως τη βασουλα!!!λιλλυ μου χρονια πολλα για εχθες!!!ποσα χρονια κλεισατε???το αλλο σκ κοριτσια ολες για μπανακι!!!!να χαλαρωσουμε!!!


Γεια σου χρύσα μου!Αυτό ξαναπέστο έσκασα η γυναίκα!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:κοριτσια χαθηκα γιατι οι αναγουλες γινονται ολο και πιο εντονες!!! Twisted Evil Twisted Evil αλλα ειναι για ιερο σκοπο οποτε τσιμουδια!!!λιλλυ μου χρονια σας πολλα!!!!!! I love you 


Εγκυούλα μου όμορφη!Για καλό για καλό!Κάτι μου λέει για να σε παιδεύει κόρη είναι!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elila έγραψε:Kalo apogeuma kai apo mena koritsia!!!  cheers cheers cheers 


Καλησπέρα κούκλα!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια χαθηκα γιατι οι αναγουλες γινονται ολο και πιο εντονες!!! Twisted Evil Twisted Evil αλλα ειναι για ιερο σκοπο οποτε τσιμουδια!!!λιλλυ μου χρονια σας πολλα!!!!!! I love you 


Εγκυούλα μου όμορφη!Για καλό για καλό!Κάτι μου λέει για να σε παιδεύει κόρη είναι!


εισαι η πρωτη που λεει κορη..ειχα μπερδεψει λιγο την λιλλυ αλλα καταληξε στο γιος!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Αχ να ζήσετε πουλακι μου να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι!!Αλλά μέρα μεσημέρι βρε παιδάκι μου?Σε φαντάζομαι!


Ευχαριστουμε Βασουλα μου..Ηταν πολυ ομορφα..Επιτηδες το καναμε μεσημερι..Υπηρχαν λογοι..ΚΑι μετα φωτογραφηθηκαμε σε εξωτερικους χωρους και εχω πολυ ομορφες φωτογραφιες γαμου....Αλλα...η ζεστη ζεστη...

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια χαθηκα γιατι οι αναγουλες γινονται ολο και πιο εντονες!!! Twisted Evil Twisted Evil αλλα ειναι για ιερο σκοπο οποτε τσιμουδια!!!λιλλυ μου χρονια σας πολλα!!!!!! I love you 


Εγκυούλα μου όμορφη!Για καλό για καλό!Κάτι μου λέει για να σε παιδεύει κόρη είναι!


εισαι η πρωτη που λεει κορη..ειχα μπερδεψει λιγο την λιλλυ αλλα καταληξε στο γιος!!!


Κάτι μου λέει θα είναι κόρη από μέσα μου!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Αχ να ζήσετε πουλακι μου να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι!!Αλλά μέρα μεσημέρι βρε παιδάκι μου?Σε φαντάζομαι!


Ευχαριστουμε Βασουλα μου..Ηταν πολυ ομορφα..Επιτηδες το καναμε μεσημερι..Υπηρχαν λογοι..ΚΑι μετα φωτογραφηθηκαμε σε εξωτερικους χωρους και εχω πολυ ομορφες φωτογραφιες γαμου....Αλλα...η ζεστη ζεστη...


Αφού το ευχαριστηθήκατε αυτό έχει σημασία!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια χαθηκα γιατι οι αναγουλες γινονται ολο και πιο εντονες!!! Twisted Evil Twisted Evil αλλα ειναι για ιερο σκοπο οποτε τσιμουδια!!!λιλλυ μου χρονια σας πολλα!!!!!! I love you 


Εγκυούλα μου όμορφη!Για καλό για καλό!Κάτι μου λέει για να σε παιδεύει κόρη είναι!


εισαι η πρωτη που λεει κορη..ειχα μπερδεψει λιγο την λιλλυ αλλα καταληξε στο γιος!!!


Κάτι μου λέει θα είναι κόρη από μέσα μου!



δεν με χαλαει καθολου!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 32 328109 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις