Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
454 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 454 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:κοριτσια χαθηκα γιατι οι αναγουλες γινονται ολο και πιο εντονες!!! Twisted Evil Twisted Evil αλλα ειναι για ιερο σκοπο οποτε τσιμουδια!!!λιλλυ μου χρονια σας πολλα!!!!!! I love you 


Εγκυούλα μου όμορφη!Για καλό για καλό!Κάτι μου λέει για να σε παιδεύει κόρη είναι!


εισαι η πρωτη που λεει κορη..ειχα μπερδεψει λιγο την λιλλυ αλλα καταληξε στο γιος!!!


Κάτι μου λέει θα είναι κόρη από μέσα μου!



δεν με χαλαει καθολου!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 328109 


Γερό να είναι γερό παιδάκι και ότι να ναι!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον κοριτσια ειδικα για σενα λιλλυ  Laughing  εχω παθερο ιστορια!!!!!!ο αντρας μου εχει αλλα 2 αδερφια ειναι ο μικροτερος και παντρευτηκε πρωτος..ο μεγαλος ειναι 1.5 αρραβωνιασμενος και περιμενει ενα αγορακι τον νοεμβριο..ο μεσαιος ειναι μοναχουλης..η πεθερα ποτε δεν μας ρωτησε για εγγονι με το που εμαθε ομως οτι ο μεγαλος περιμενει παιδι αρχισε σιγα σιγα να λεει..ειδικα τον απριλιο με το που γυρισε ο αντρας απο το νησι και ειμασταν μαζι..ολο τον ελεγε τον δικο μου την κανεις την δουλεια σου???ελεος δλδ!!!και μενα με ρωτησε 2-3 φορες ειρηνη ποτε θα κανει παιδι???οτι να ναι!!!πριν ενα μηνα περιπου που εμαθε οτι το εγγονι ειναι αγορι της ηρθε κεραμιδα!!!τα ειχε πλεξει ολο ροζ..με 3 μαντραχαλαδες το εχει αχτι το θυληκο εδω να σημειωσω οτι πριν τον μεγαλο τηςειχε γεννησει νεκρο κοριτσακι και μαλλον της εχει μεινει απο εκει η λατρεια για ροζ..εμεις ακομα δεν της εχουμε πει τπτ για την εγκυμοσυνη γυρω στην αυχενικη με το καλο θελω να το πω..αυτη συνεχιζει το κλασσικο της ρεπερτοριο και το τι γελιο ριχνω δε λεγεται...α ζει στο εξωτερικο οποτε απο μακρια και αγαπημενες!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:λοιπον κοριτσια ειδικα για σενα λιλλυ  Laughing  εχω παθερο ιστορια!!!!!!ο αντρας μου εχει αλλα 2 αδερφια ειναι ο μικροτερος και παντρευτηκε πρωτος..ο μεγαλος ειναι 1.5 αρραβωνιασμενος και περιμενει ενα αγορακι τον νοεμβριο..ο μεσαιος ειναι μοναχουλης..η πεθερα ποτε δεν μας ρωτησε για εγγονι με το που εμαθα ομως οτι ο μεγαλος περιμενει παιδι αρχισε σιγα σιγα να λεει..ειδικα τον απριλιο με το που γυρισε οαντρας απο το νησι και ειμασταν μαζι..ολο τον ελεγε τον δικο μου την κανεις την δουλεια σου???ελεος δλδ!!!και μενα με ρωτησε 2-3 φορες ειρηνη ποτε θα κανει παιδι???οτι να ναι!!!πριν ενα μηνα περιπου που εμαθε οτι το εγγονι ειναι αγορι της ηρθε κεραμιδα!!!τα ειχε πλεξει ολο ροζ..με 3 μαντραχαλαδες το εχει αχτι το θυλικο εδω να σημειωσω οτι πριν τον μεγαλο τηςειχε γεννησει νεκρο κοριτσακι και μαλλον της εχει μεινει απο εκει η λατρεια για ροζ..εμεις ακομα δεν της εχουμε πει τπτ για την εγκυμοσυνη γυρω στην αυχενικη με το καλο θελω να το πω..αυτη συνεχιζει το κλασσικο της ρεπερτοριο και το τι γελιο ριχνω δε λεγεται...α ζει στο εξωτερικο οποτε απο μακρια και αγαπημενες!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 


Δηλαδή είναι light περίπτωση και εξ αποστάσεως!Μια χαρά φιλενάδα!Όσο για το εγγόνι όποτε θέλει αυτό έρχεται πες της και όχι όποτε το θέλουμε εμείς!Η δική μου άρχισε πριν καιρό να το ψιλορωτάει αλλά της το κόψαμε αγρίεψα δηλαδή και ευτυχώς για αυτήν το έκοψε νωρίς

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα αυτο που μου την εδωσε ειναι οτι αρχισε την μουρμουρα με το που εμαθε για το εγγονι!!δεν της φτανει ενα για αρχη?ασε που τον αγχωνε τον δικο μου που καθε μερα τον ρωτουσε αν κανει την δουλεια του!!τροχονομο στο κρεβατι μας αποκτησαμε!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:λοιπον κοριτσια ειδικα για σενα λιλλυ  Laughing  εχω παθερο ιστορια!!!!!!ο αντρας μου εχει αλλα 2 αδερφια ειναι ο μικροτερος και παντρευτηκε πρωτος..ο μεγαλος ειναι 1.5 αρραβωνιασμενος και περιμενει ενα αγορακι τον νοεμβριο..ο μεσαιος ειναι μοναχουλης..η πεθερα ποτε δεν μας ρωτησε για εγγονι με το που εμαθε ομως οτι ο μεγαλος περιμενει παιδι αρχισε σιγα σιγα να λεει..ειδικα τον απριλιο με το που γυρισε ο αντρας απο το νησι και ειμασταν μαζι..ολο τον ελεγε τον δικο μου την κανεις την δουλεια σου???ελεος δλδ!!!και μενα με ρωτησε 2-3 φορες ειρηνη ποτε θα κανει παιδι???οτι να ναι!!!πριν ενα μηνα περιπου που εμαθε οτι το εγγονι ειναι αγορι της ηρθε κεραμιδα!!!τα ειχε πλεξει ολο ροζ..με 3 μαντραχαλαδες το εχει αχτι το θυληκο εδω να σημειωσω οτι πριν τον μεγαλο τηςειχε γεννησει νεκρο κοριτσακι και μαλλον της εχει μεινει απο εκει η λατρεια για ροζ..εμεις ακομα δεν της εχουμε πει τπτ για την εγκυμοσυνη γυρω στην αυχενικη με το καλο θελω να το πω..αυτη συνεχιζει το κλασσικο της ρεπερτοριο και το τι γελιο ριχνω δε λεγεται...α ζει στο εξωτερικο οποτε απο μακρια και αγαπημενες!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


Αχ αυτα τα κολληματα με το φυλο....Και δε μπορω να πω οτι εχει το δικιο της επειδη εχασε ενα κοριτσακι..Ισα ισα, μετα απο αυτο θα επρεπε να μην την νοιαζει καθολου...
Οι δικοι μου πεθεροι ηθελαν αγορι, οταν ημουν στην κορη μου..Αλλα τελικα κατεληξαν να την αγαπησουν και να συμβιβαστουν αφου χασαμε το αγορακι μας...Εκει μαλλον καταλαβαν οτι σημασια δεν εχει το φυλο, αλλα το να ειναι ενα γερο παιδι..
σημ.. Και ο δικος μου ειναι 3 αδελφια..! Very Happy 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:εμενα αυτο που μου την εδωσε ειναι οτι αρχισε την μουρμουρα με το που εμαθε για το εγγονι!!δεν της φτανει ενα για αρχη?ασε που τον αγχωνε τον δικο μου που καθε μερα τον ρωτουσε αν κανει την δουλεια του!!τροχονομο στο κρεβατι μας αποκτησαμε!!!!


Α καλά δεν το ήξερες!Εδώ η δικιά μου την μάνα μου έπαιρνε και έλεγε άιντε οι δικοί μας τι κάνουν δεν θα κάνουν?

elila

elila
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Xaxaxaaxa!!! Plaka kaneis Eirini!!!! Laughing Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την elila στις Κυρ Ιουλ 06, 2014 8:07 am, 1 φορά

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α η δικια σου δεν χορτασε αντριλα???? Laughing Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:λοιπον κοριτσια ειδικα για σενα λιλλυ  Laughing  εχω παθερο ιστορια!!!!!!ο αντρας μου εχει αλλα 2 αδερφια ειναι ο μικροτερος και παντρευτηκε πρωτος..ο μεγαλος ειναι 1.5 αρραβωνιασμενος και περιμενει ενα αγορακι τον νοεμβριο..ο μεσαιος ειναι μοναχουλης..η πεθερα ποτε δεν μας ρωτησε για εγγονι με το που εμαθε ομως οτι ο μεγαλος περιμενει παιδι αρχισε σιγα σιγα να λεει..ειδικα τον απριλιο με το που γυρισε ο αντρας απο το νησι και ειμασταν μαζι..ολο τον ελεγε τον δικο μου την κανεις την δουλεια σου???ελεος δλδ!!!και μενα με ρωτησε 2-3 φορες ειρηνη ποτε θα κανει παιδι???οτι να ναι!!!πριν ενα μηνα περιπου που εμαθε οτι το εγγονι ειναι αγορι της ηρθε κεραμιδα!!!τα ειχε πλεξει ολο ροζ..με 3 μαντραχαλαδες το εχει αχτι το θυληκο εδω να σημειωσω οτι πριν τον μεγαλο τηςειχε γεννησει νεκρο κοριτσακι και μαλλον της εχει μεινει απο εκει η λατρεια για ροζ..εμεις ακομα δεν της εχουμε πει τπτ για την εγκυμοσυνη γυρω στην αυχενικη με το καλο θελω να το πω..αυτη συνεχιζει το κλασσικο της ρεπερτοριο και το τι γελιο ριχνω δε λεγεται...α ζει στο εξωτερικο οποτε απο μακρια και αγαπημενες!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


Αχ αυτα τα κολληματα με το φυλο....Και δε μπορω να πω οτι εχει το δικιο της επειδη εχασε ενα κοριτσακι..Ισα ισα, μετα απο αυτο θα επρεπε να μην την νοιαζει καθολου...
Οι δικοι μου πεθεροι ηθελαν αγορι, οταν ημουν στην κορη μου..Αλλα τελικα κατεληξαν να την αγαπησουν και να συμβιβαστουν αφου χασαμε το αγορακι μας...Εκει μαλλον καταλαβαν οτι σημασια δεν εχει το φυλο, αλλα το να ειναι ενα γερο παιδι..
σημ.. Και ο δικος μου ειναι 3 αδελφια..! Very Happy 


Έτσι!Εμένα είναι 2 αδέρφια και έχασε 2 παιδάκια η πεθερά μου αλλά το φαρμάκι φαρμάκι

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:εμενα αυτο που μου την εδωσε ειναι οτι αρχισε την μουρμουρα με το που εμαθε για το εγγονι!!δεν της φτανει ενα για αρχη?ασε που τον αγχωνε τον δικο μου που καθε μερα τον ρωτουσε αν κανει την δουλεια του!!τροχονομο στο κρεβατι μας αποκτησαμε!!!!


Α καλά δεν το ήξερες!Εδώ η δικιά μου την μάνα μου έπαιρνε και έλεγε άιντε οι δικοί μας τι κάνουν δεν θα κάνουν?


πεθαινω να δω τα μουτρα της μολις με ξαναρωτησει ποτε θα κανω παιδι και θα της πω τον φεβρουαριο!!!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elila έγραψε:Xaxaxaaxa!!! Plaka kaneis Eirini!!!! Laughing Laughing Laughing


Καθόλου!Μιλάω πολύ σοβαρά!Αλλά τώρα σαν ξένη κάθεται κ ούτε μιλάει!Η εγώ θα ήμουν ράκος ή θα άρπαζα κ θα είχα την ησυχία μου..Φυσικά και επέλεξα το δεύτερο!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:εμενα αυτο που μου την εδωσε ειναι οτι αρχισε την μουρμουρα με το που εμαθε για το εγγονι!!δεν της φτανει ενα για αρχη?ασε που τον αγχωνε τον δικο μου που καθε μερα τον ρωτουσε αν κανει την δουλεια του!!τροχονομο στο κρεβατι μας αποκτησαμε!!!!


Α καλά δεν το ήξερες!Εδώ η δικιά μου την μάνα μου έπαιρνε και έλεγε άιντε οι δικοί μας τι κάνουν δεν θα κάνουν?


πεθαινω να δω τα μουτρα της μολις με ξαναρωτησει ποτε θα κανω παιδι και θα της πω τον φεβρουαριο!!!!!
χαχαχα σοκ και δεος!!
Πες την το ρε στην γεννα εχεις κατι καλυτερο ?

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μ'αρεσει που παντα πιστευα οτι οι γυναικες που εχουν βιωσει την απωλεια ειναι πιο ευαισθητοποιημενες!!!!λετε και εμεις να γινουμε ετσι????απαπαπαπα με τπτ!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:α η δικια σου δεν χορτασε αντριλα???? Laughing Laughing Laughing 


Επειδη ο δικος μου ειναι ο πρωτος το φανταζοταν σαν διαδοχο το δικο μας αγορι..Δηλαδη πχ οπως ειναι ο παππους Κωνσταντινος του Ανδρεα, ετσι να ειναι και ο εγγονος...Λεει οτι οσα αγορια να κανουν οι αλλοι 2 δεν θα ειναι του Ανδρεα...χαχαχαχαχαχα Ο,τι του φανει του Λωλοστεφανη.........

Παλια κι εμενα με ψιλορωτουσε για την σεξουαλικη μας ζωη..Σαν να ανησυχουσε ενα πραμα μην τυχον και ο γιος της δεεεννν.... Laughing Laughing Laughing Laughing 
Αλλα κι εγω της το εκοψα αποτομα...

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:μ'αρεσει που παντα πιστευα οτι οι γυναικες που εχουν βιωσει την απωλεια ειναι πιο ευαισθητοποιημενες!!!!λετε και εμεις να γινουμε ετσι????απαπαπαπα με τπτ!!!


Θέλω να πιστεύω πως όχι..Βιώνω την προσπάθεια του να κάνεις ένα παιδί δεν θα ήθελα να το περάσει καμία άλλη στον κόσμο

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:α η δικια σου δεν χορτασε αντριλα???? Laughing Laughing Laughing 


Επειδη ο δικος μου ειναι ο πρωτος το φανταζοταν σαν διαδοχο το δικο μας αγορι..Δηλαδη πχ οπως ειναι ο παππους Κωνσταντινος του Ανδρεα, ετσι να ειναι και ο εγγονος...Λεει οτι οσα αγορια να κανουν οι αλλοι 2 δεν θα ειναι του Ανδρεα...χαχαχαχαχαχα Ο,τι του φανει του Λωλοστεφανη.........

Παλια κι εμενα με ψιλορωτουσε για την σεξουαλικη μας ζωη..Σαν να ανησυχουσε ενα πραμα μην τυχον και ο γιος της δεεεννν.... Laughing Laughing Laughing Laughing 
Αλλα κι εγω της το εκοψα αποτομα...


 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 311356 Έλεος με τα ονόματα!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:εμενα αυτο που μου την εδωσε ειναι οτι αρχισε την μουρμουρα με το που εμαθε για το εγγονι!!δεν της φτανει ενα για αρχη?ασε που τον αγχωνε τον δικο μου που καθε μερα τον ρωτουσε αν κανει την δουλεια του!!τροχονομο στο κρεβατι μας αποκτησαμε!!!!


Α καλά δεν το ήξερες!Εδώ η δικιά μου την μάνα μου έπαιρνε και έλεγε άιντε οι δικοί μας τι κάνουν δεν θα κάνουν?


πεθαινω να δω τα μουτρα της μολις με ξαναρωτησει ποτε θα κανω παιδι και θα της πω τον φεβρουαριο!!!!!
χαχαχα σοκ και δεος!!
Πες την το ρε στην γεννα εχεις κατι καλυτερο ?


χαχαχα θα της λεω οτι η κοιλια ειναι ανεμογκαστρι

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:πεθαινω να δω τα μουτρα της μολις με ξαναρωτησει ποτε θα κανω παιδι και θα της πω τον φεβρουαριο!!!!!


χαχαχαχαχαχααχαχαχαχα ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ομως!!!! Πες της και ακριβη ημερομηνια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 654316 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:εμενα αυτο που μου την εδωσε ειναι οτι αρχισε την μουρμουρα με το που εμαθε για το εγγονι!!δεν της φτανει ενα για αρχη?ασε που τον αγχωνε τον δικο μου που καθε μερα τον ρωτουσε αν κανει την δουλεια του!!τροχονομο στο κρεβατι μας αποκτησαμε!!!!


Α καλά δεν το ήξερες!Εδώ η δικιά μου την μάνα μου έπαιρνε και έλεγε άιντε οι δικοί μας τι κάνουν δεν θα κάνουν?


πεθαινω να δω τα μουτρα της μολις με ξαναρωτησει ποτε θα κανω παιδι και θα της πω τον φεβρουαριο!!!!!
χαχαχα σοκ και δεος!!
Πες την το ρε στην γεννα εχεις κατι καλυτερο ?


χαχαχα θα της λεω οτι η κοιλια ειναι ανεμογκαστρι


Ε μα πια τέτοια τους χρειάζονται για να το βουλώνουν..Αλλά έχω μια απορία ο άντρας σου πως κρατιέται και δεν το είπε στους δικούς του?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:χαχαχα σοκ και δεος!!
Πες την το ρε στην γεννα εχεις κατι καλυτερο ?


ΜΗΤΕΡΑ: Ειρηνη ποτε θα κανεις παιδι;;
Ειρηνη: Στις 12 παρα τεταρτο μητερα..σημερα!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε: Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 311356 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι! #137 - Σελίδα 33 311356 Έλεος με τα ονόματα!!!


χαχαααχα που να ηξερε οτι το αγορακι που χασαμε το ειχαμε ταμενο σε Αγιο..........

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω της επιφυλασσω γερο εγκεφαλικο!!!οταν παντρευτηκαμε υπογραψαμε χαρτι να παρουν τα παιδια μας το δικο μου επιθετο γιατι στον αντρα μου δεν αρεσει καθολου το δικο του!!!
εκει θα την βγαλω νοκ αουτ..οσο για τα ονοματα εμεις θα παμε με βαση στο τι αρεσει σε μας και οχι παραδοσιακα

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:μ'αρεσει που παντα πιστευα οτι οι γυναικες που εχουν βιωσει την απωλεια ειναι πιο ευαισθητοποιημενες!!!!λετε και εμεις να γινουμε ετσι????απαπαπαπα με τπτ!!!


Οχι ρε τι λες τωρα;;;;Εκτος κι αν παθω ανοια η Alzheimer.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
vasoula1 έγραψε:χαχαχα σοκ και δεος!!
Πες την το ρε στην γεννα εχεις κατι καλυτερο ?


ΜΗΤΕΡΑ: Ειρηνη ποτε θα κανεις παιδι;;
Ειρηνη: Στις 12 παρα τεταρτο μητερα..σημερα!


Θα το χει να το λέει όμως θα της μείνει!!Ενώ ένα ξερό είμαι έγκυος τι να κλάσει!! Very Happy Very Happy 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
irene-_- έγραψε:εμενα αυτο που μου την εδωσε ειναι οτι αρχισε την μουρμουρα με το που εμαθε για το εγγονι!!δεν της φτανει ενα για αρχη?ασε που τον αγχωνε τον δικο μου που καθε μερα τον ρωτουσε αν κανει την δουλεια του!!τροχονομο στο κρεβατι μας αποκτησαμε!!!!


Α καλά δεν το ήξερες!Εδώ η δικιά μου την μάνα μου έπαιρνε και έλεγε άιντε οι δικοί μας τι κάνουν δεν θα κάνουν?


πεθαινω να δω τα μουτρα της μολις με ξαναρωτησει ποτε θα κανω παιδι και θα της πω τον φεβρουαριο!!!!!
χαχαχα σοκ και δεος!!
Πες την το ρε στην γεννα εχεις κατι καλυτερο ?


χαχαχα θα της λεω οτι η κοιλια ειναι ανεμογκαστρι


Ε μα πια τέτοια τους χρειάζονται για να το βουλώνουν..Αλλά έχω μια απορία ο άντρας σου πως κρατιέται και δεν το είπε στους δικούς του?


ο αντρας μου ηταν αυτος που μου ειπε να το κρατησουμε κρυφο τις πρωτες εβδομαδες αλλα τωρα δε τον βλεπω να κρατιεται για πολυ ακομα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις