Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγορασα χθες εναν πολυ καλο υπνοσακο. Ειναι σαν φορμακι μονο που ειναι απο το υλικο του υπνοσακου, σαν παπλωμα δηλαδη. Τα ποδια ειναι ξεχωριστα το καθε ενα και τα πελματακια βγαινουν εξω, οποτε της φοραω καλτσουλες. Δεν περιοριζει την κινηση και τα χερια ειναι κι αυτα μεσα γιατι μεχρι προχθες τα εβγαζε εξω και το πρωι ηταν σαν ξυλο απο το κρυο. Ζεσταθηκε το κοκκαλακι της επιτελους!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο μικρούλης μου ειναι 28 ημερών, του φοράω ζιπουνάκι απο μεσα και απεξω την ημέρα χονδρό φορμάκι και την νύχτα λεπτό, κανω καλά; Η παιδιατρος μου είπε θερμοκρασία 20 με 22 και πάνω στο καλοριφέρ να βάζω ή βρεγμενες πετσέτες ή ενα μπολάκι με νερό, εντωμεταξύ μου βρέχεται και συνέχεια, γεννήθηκε πρόωρο ενα μήνα και η πάνα είναι μεγάλη φοβάμαι μη μου κρυώσει κιόλας!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια η κορουλα μου ειναι σχεδον 2 μηνων...απο αυτα που διαβαζω στο θεμα νομιζω πως την ντυνω υπερβολικα...για βοηθηστε με....της φοραω κορμακι-εσωρουχο λεπτουλι απο μεσα και καλτσουλες κι απο πανω φορμακι υπνου βαμβακερο και την σκεπαζω με το παπλωματακι της κι ενα σεντονακι απο μεσα...ειναι πολλα λετε...??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:κοριτσια η κορουλα μου ειναι σχεδον 2 μηνων...απο αυτα που διαβαζω στο θεμα νομιζω πως την ντυνω υπερβολικα...για βοηθηστε με....της φοραω κορμακι-εσωρουχο λεπτουλι απο μεσα και καλτσουλες κι απο πανω φορμακι υπνου βαμβακερο και την σκεπαζω με το παπλωματακι της κι ενα σεντονακι απο μεσα...ειναι πολλα λετε...??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου.Είναι μια γλύκα! Εγώ της βάζω πάντα κορμάκι-εσώρουχο μακρυμάνικο και μια πιτζαμούλα από κάτω, αλλιώς της φοράω απλά ενα σετάκι βαμβακερές πιτζάμες λεπτές με ένα αμάνικο κορμάκι από μέσα χωρίς καλτσάκια και τη σκεπάζω με ένα παπλωματάκι και κουβερτούλα..

Στην ηλικία της κόρης σου, την εντυνα όπως εσύ με εξαίρεση της καλτσούλες. Η αλήθεια είναι ότι στον ύπνο τα μωρά πρέπει να είναι ελαφρά ντυμένα, μπορείς απλά να την βάζεις σε έναν υπνόσακο να μην ξεσκεπάζεται...

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy12585 έγραψε:
spapastamou έγραψε:κοριτσια η κορουλα μου ειναι σχεδον 2 μηνων...απο αυτα που διαβαζω στο θεμα νομιζω πως την ντυνω υπερβολικα...για βοηθηστε με....της φοραω κορμακι-εσωρουχο λεπτουλι απο μεσα και καλτσουλες κι απο πανω φορμακι υπνου βαμβακερο και την σκεπαζω με το παπλωματακι της κι ενα σεντονακι απο μεσα...ειναι πολλα λετε...??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου.Είναι μια γλύκα! Εγώ της βάζω πάντα κορμάκι-εσώρουχο μακρυμάνικο και μια πιτζαμούλα από κάτω, αλλιώς της φοράω απλά ενα σετάκι βαμβακερές πιτζάμες λεπτές με ένα αμάνικο κορμάκι από μέσα χωρίς καλτσάκια και τη σκεπάζω με ένα παπλωματάκι και κουβερτούλα..

Στην ηλικία της κόρης σου, την εντυνα όπως εσύ με εξαίρεση της καλτσούλες. Η αλήθεια είναι ότι στον ύπνο τα μωρά πρέπει να είναι ελαφρά ντυμένα, μπορείς απλά να την βάζεις σε έναν υπνόσακο να μην ξεσκεπάζεται...

σ'ευχαριστω πολυ που μου απαντησες και για τις ευχες σου για την μπουμπου μου...κι εσυ να χαιρεσαι την κορουλα σου ειναι κουκλιτσα...!!!αρα αν εξαιρεσουμε τις καλτσουλες την ντυνω καλα,ε...???ειναι στον υπνο σαν εμενα κι ολο ξεσκεπαζεται και φοβαμαι μην μου κρυωσει γι'αυτο....αλλα κι ο υπνοσακος ακουγεται καλη λυση...σ'ευχαριστω και παλι για τις συμβουλες σου... Very Happy

candycandy

candycandy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΤΥΝΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ Ή ΑΜΑΝΙΚΟ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙ,ΛΕΠΤΟ ΟΛΟΣΩΜΟ ΦΟΡΜΑΚΙ,ΟΧΙ ΚΑΛΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΛΕΠΤΟ ΑΜΑΝΙΚΟ ΥΠΝΟΣΑΚΟ...ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ 23-24 ΒΑΘΜΟΥΣ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ, ΕΝΑ ΦΟΡΜΑΚΙ ΛΕΠΤΟ Η ΠΙΖΑΜΟΥΛΕΣ ΛΕΠΤΕΣ. ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΕ ΑΜΑΝΙΚΟ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΟ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΡΥΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ. ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?? ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΦΟΡΜΑΚΙ ΒΕΛΟΥΤΕ, ΕΔΩ ΣΤΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΡΥΟ.

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eμένα ο γιος μου είναι τριών, αλλά σαν μωρό ειχαμε καταευχαριστηθει τα ζιπουνακια και να φορμακια.Στον υπνο και στον ξύπνιο του.Μέχρι να περπατήσει ποτέ δεν του είχα βάλει κανονικό παντελόνι ή μπλούζα ή πουκάμισο.Θεωρώ ότι δεν είναι άνετα ρούχα για ένα μωρό.Ακόμα και τώρα με φούτερ και φόρμες τη βγάζει.Τα τζιν ειδικα δεν τα θέλω καθόλου.Και το δεύτερο με το καλό, αυτο έχω σκοπό να κάνω.

...katerina...

...katerina...
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω του φοραω κοντομανικο ζιπουνακι με καλτσακια κ απο πανω ενα πυτζαμοφορμακι ολοσωμο.Τον σκεπαζω με μια κουβερτουλα κ ενα σεντονακι απο μεσα.Ειναι 3,5 μηνων.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kastallia έγραψε:Eμένα ο γιος μου είναι τριών, αλλά σαν μωρό ειχαμε καταευχαριστηθει τα ζιπουνακια και να φορμακια.Στον υπνο και στον ξύπνιο του.Μέχρι να περπατήσει ποτέ δεν του είχα βάλει κανονικό παντελόνι ή μπλούζα ή πουκάμισο.Θεωρώ ότι δεν είναι άνετα ρούχα για ένα μωρό.Ακόμα και τώρα με φούτερ και φόρμες τη βγάζει.Τα τζιν ειδικα δεν τα θέλω καθόλου.Και το δεύτερο με το καλό, αυτο έχω σκοπό να κάνω.

Το πρόβλημα μ τα ολόσωμα φορμάκια είναι ότι μεγαλώνει γρήγορα το μωρό και δε τους κάνουν..Εγώ της τα φορούσα κανένα μήνα το πολύ και μετά δε της έκαναν. Πάντως είναι πολύ βολικά απλά πρέπει να αγοράζεις μεγαλύτερα συνέχεια...

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο παιιδατρος μου, μου ειπε ετσι πως νιωθεις εσυ νιωθουν και τα βρεφη απο θεμα θερμοκρασιας συνηθως τιν εβαζα μακο πυτσαμακι σαν φορμουλα στον υπνο τις το βραδυ και μια κουβερτουλα απο πανω το παπλωμα μας το ειχε απαγορυσει μεχρι 8 μηνων Very Happy

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:κοριτσια η κορουλα μου ειναι σχεδον 2 μηνων...απο αυτα που διαβαζω στο θεμα νομιζω πως την ντυνω υπερβολικα...για βοηθηστε με....της φοραω κορμακι-εσωρουχο λεπτουλι απο μεσα και καλτσουλες κι απο πανω φορμακι υπνου βαμβακερο και την σκεπαζω με το παπλωματακι της κι ενα σεντονακι απο μεσα...ειναι πολλα λετε...??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


κ εγω αγχοθηκα τωρα...
εγω βαζω παντα φανελακι,κορμακι αλλες φορες βαμβακερο αλλες βελουτε,καλτσακια, κουβερτα ισπανικη με σεντονακι κ τωρα κανα 2με 3 μερες η μαμα μου την τυλιγει κ με μια μικρη λεπτη κουβερτουλα γιατι ξεσκεπαζεται η μιση πολλες φορεσ....
θερμοκρασια εχω 23βαθμους

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νομιζω οτι το ντυνεις πολυ βαρια...για βραδακυ καλα κανεις και βαζεις φανελακι και καλατσακια αλλα φορμακι βελουτε ειναι ζεστα για υπνο ..και ενα παραπανω που το σκεπαζεις με κουβερτουλα ,εσυ πως θα ενιωθες εαν σε εντυναν μεσα στο σπιτι ετσι?ετσι εκανα και εγω και εβγαζα ρουχα..φανελακι καλτσακια και ενα βαμβακερο μακο φορμακι κια μια λεπτη κουβερτουλα νομιζω οτι ειναι καλα Wink

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalhmera ego toy forao to kormaki toy apo mesa pitzamoules kai kaltsakia ...kai to skepazo me kouvertoula!!! Razz

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμείς φοράμε φανελάκι (αυτό που φοράμε όλη μέρα) κορμάκι με μακρύ μανίκι αλλά με τα μπούτια έξω, καλτσάκια, υπνόσακο φλις από το ΙΚΕΑ και την σκεπάζω και με ένα φλις κουβερτάκι. Όταν κοιμόμαστε έχουμε 20 βαθμούς θερμοκρασία. Όλα αυτά μου τα είπε η παιδίατρος, ειδικά αυτό με τα μπούτια έξω μου έκανε εντύπωση αλλά το πρωί που την ανοίγω για να την ντύσω... τρελαίνομαι να φιλάω τα γυμνά και ζεστά της μπουτάκια που τα έχω σε άμεση πρόσβαση!!! Πως ντύνετε το βρεφάκι σας για ύπνο; - Σελίδα 3 875502 Πως ντύνετε το βρεφάκι σας για ύπνο; - Σελίδα 3 875502 Πως ντύνετε το βρεφάκι σας για ύπνο; - Σελίδα 3 875502 Πως ντύνετε το βρεφάκι σας για ύπνο; - Σελίδα 3 875502

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
a an einai na filas tosa laxtarista mpoytakia na to bazeis to konto formaki..

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:νομιζω οτι το ντυνεις πολυ βαρια...για βραδακυ καλα κανεις και βαζεις φανελακι και καλατσακια αλλα φορμακι βελουτε ειναι ζεστα για υπνο ..και ενα παραπανω που το σκεπαζεις με κουβερτουλα ,εσυ πως θα ενιωθες εαν σε εντυναν μεσα στο σπιτι ετσι?ετσι εκανα και εγω και εβγαζα ρουχα..φανελακι καλτσακια και ενα βαμβακερο μακο φορμακι κια μια λεπτη κουβερτουλα νομιζω οτι ειναι καλα Wink

ναι ετσι νομιζω κ εγω,απλα με αγχωσε η μαμα μου οτι κρυωνει η μικρη στον υπνο και απο οταν αρχισε να την τυλιγει και με 1 πανουλα οτι κοιμαται περισσοτερο...!!! ασε που ενα βραδυ ξυπνησε πηγα να την ταισω κ δεν μπορουσε με τιποτα κ δωστου κλαμα κ ρουθουνισμα, ηταν συναχομενη μαλλον, δεν ειδα μυξουλες αλλα με το που της εριξα λιγο ορο ηρεμησε εφαγε κ μετα κοιμηθηκε...
και εκει αγχωθηκα πιο πολυ μηπως κρυωσε στον υπνο...

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
OXI RE MHN AGXWNESE...AFOY STO SPITI EXEI ZESTH DEN XRIAZETAI TO MWRO NA TO NTYNEIS TOSO BARIA,EMEIS DEN FORAME PYTSAMES KAI FANELA TO IDIO UA NTYNEIS KAI AYTO KAI FYSIKA KALTSAKIA.FILAKIA POLLA,NA ZERESE TO ZOYZOYNI SOY Laughing

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:OXI RE MHN AGXWNESE...AFOY STO SPITI EXEI ZESTH DEN XRIAZETAI TO MWRO NA TO NTYNEIS TOSO BARIA,EMEIS DEN FORAME PYTSAMES KAI FANELA TO IDIO UA NTYNEIS KAI AYTO KAI FYSIKA KALTSAKIA.FILAKIA POLLA,NA ZERESE TO ZOYZOYNI SOY Laughing

σε ευχαριστω πολυ...
πιο πολυ με αγχωνουν οι αλλοι που μου ΄λενε τι να κανω, ο καθενας τα δικα του κ εκει μπερδευομαι...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ο παιιδατρος μου, μου ειπε ετσι πως νιωθεις εσυ νιωθουν και τα βρεφη απο θεμα θερμοκρασιας

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
minubaki έγραψε:
zoyzoynitsa moy έγραψε:OXI RE MHN AGXWNESE...AFOY STO SPITI EXEI ZESTH DEN XRIAZETAI TO MWRO NA TO NTYNEIS TOSO BARIA,EMEIS DEN FORAME PYTSAMES KAI FANELA TO IDIO UA NTYNEIS KAI AYTO KAI FYSIKA KALTSAKIA.FILAKIA POLLA,NA ZERESE TO ZOYZOYNI SOY Laughing

σε ευχαριστω πολυ...
πιο πολυ με αγχωνουν οι αλλοι που μου ΄λενε τι να κανω, ο καθενας τα δικα του κ εκει μπερδευομαι...

Να μην ακους τι λενε οι αλλοι...Ο καθενας να κοιτα τα δικα του,εσυ τωρα μαθαινεις πως θα μεγαλωσεις το παιδι σου κι εσυ θα μαθεις τις αναγκες του...Ασε που θα το αρρωστησεις αμα το ντυνεις σα κρεμμυδι,και να το βγαζεις εξω...

supermama έγραψε:
zoyzoynitsa moy έγραψε:ο παιιδατρος μου, μου ειπε ετσι πως νιωθεις εσυ νιωθουν και τα βρεφη απο θεμα θερμοκρασιας

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

Κιεγω συμφωνω..Θα ντυνεις το μωρο οπως ντυνεσαι εσυ μου εχει πει...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΑΠ ΕΞΩ ΦΟΡΜΑΚΙ Κ ΣΤΗ ΣΚΕΠΑΖΩ ΜΕ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ Κ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ..ΤΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΑΦΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ ΜΕ ΖΕΣΤΑΙΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα επειδη ξεσκεπαζεται πια,του βαζω ζιπουνακι μακρυμανικο με εξω τα μπουτακια,ενα πιτζαμακι απο κατω κι εναν υπνοσακο που μου εχουν φερει απο το εξωτερικο που ειναι σακουλι και μακρυμανικο...εχει κ ζεστη στο σπιτι οποτε κοιμαται μια χαρα...

antzelinino

antzelinino
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω τον φοραω ενα φανελακι απο κατω, απο πανω ενα μακο ολοσωμο και τον σκεπαζω με ισπανικη κουβερτουλα... ολα αυτα για τον μικρο που ακομα δεν ξεσκεπαζεται... τον μεγαλο τον φοραω ολοσωμο σαν παπλωματακι γιατι ολο το βραδυ ειναι ξεσκεπαστος... το κουκλακι της michelin οπως τον λεει και ο αντρας μου... α και φυσικα μονο εσωρουχα απο κατω...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ οταν τα χερακια κ τα ποδορακια μας ειναι κρυα????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις