Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαμα40 τελεια φωτο, κουκλος ο μπεμπης κ εσυ ωραιο σαγονι!!χαχαχα Λοιπον, προσωπικα το πορτοκαλι δεν το συμπαθω, αλλα αν σου ναρεσει κανε εναν ιδιαιτερο συνδυασμο, οπως λεει η Ναφς, θα μου αρεσε με σταχτι πιστευω.

Ναφς, εσυ τι δουλεια ειπαμε κανεις??? αυτην την ιδεα με τις κορνιζες την ειχα σκεφτει κ εγω, 2-3 κορνιζες στο κεντρο του τραπεζιου, αλλα με φωτο δικες μας διαφορες, να τριγυρνανε οι καλεσμενοι στα τραπεζια κ να χαζευουν.

Θαλεια περαστικα στο αγορι σου, Τι επαθε, αλλα συμπτωματα?

Παιδια, ο γιος μου περναει κριση ταυτοτητας... γρυλιζει......! κ δαγκωνει το χερι του.... εχει γεμισει σημαδια απο 2 δοντια ο μπαγκς.... Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 534787  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 534787  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 534787  No  No  No  pale  pale  pale 

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Roxanne μη μου πεις οτι στεκεται ο μικρος??
Κανει βηματακια απο τωρα?? θεος!!!!

Τις φωτο στα τραπεζια ( που ειναι πολυ ωραια ιδεα) θα τις προτιμουσα οχι σε κορνιζα ( λιγο μνημοσυνο θυμιζει) αλλα κρεμασμενες ισως απο τα μπαλονια ..
Το εκανε μια φιλη μου σε παρτυ γενεθλιων .. Ειχε επιτυχια.

203Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Δευ Ιουλ 21, 2014 10:47 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα μπαλόνια τέλεια ιδέα!!! Ελαααααα όχι κ μνημόσυνο , χα χα χα, πιο εναλλακτικά!!!

Το παιδάκι μου είναι ζωηρό πολύ, σηκώνεται εδω κ ένα μήνα. Τώρα αφήνει κ το χέρι ο μάγκας να δει αν μπορείς να σταθεί! Βηματακια καβούριου κανει αλλά λίγα, συνήθως μπούσουλαει να πάει εκεί που θέλει. Που είστε καλεεεεεε?

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!! τι κάνετε;
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχες σας!!
Λοιπόν! περάσαμε πολύ ωραία!! τα μυστήρια μου άρεσαν πολύ, τα ευχαριστήθηκα, o παπας διάβασε ολες τις ευχες, εξηγούσε την ώρα των μυστηρίων κ συμμετείχαμε ακόμα κα στη βάφτιση πολύ!!
O στολισμος ήταν τελειος, το candy bar που ετοιμασα για το μωρό έκανε θραύση κ η δεξίωση πήγε πολύ καλά! βγήκαμε φώτο στην εκκλησία, οπότε δεν καθυστερήσαμε πολύ κ είχαμε όλο τον χρόνο για να δούμε φιλους κα συγγενεις!

Το μωρό κοιτούσε τα πάντα, επιανε το μικρόφωνο, είχε πολύ γέλιο! έκλαψε μόνο όταν τον πίεσε o παπάς να κάτσει κα μουλάρωσε κ τελικά αναγκάστηκε o παπας, να τον ρίξει νέρο με το χέρι!!

Τα καλως κείμενα ήταν αυτά, τα κακως, κείμενα
αυριο!!

Μαμά 40 πολύ όμορφη φώτο!!
Ναφς φτανουν οι μερες σας!!

Ζωή πως πήγε η πρώτη μέρα;
Που είστε ολες σήμερα;


Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κα εμένα το πορτοκάλι αν κα δεν είναι από τα αγαπημένα μου,δεν μου φαίνεται κοριτσίστικο!! θα μου άρεσε με μπρχ της άμμου ή με ραφ!!

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αναστασια ευχαριστω..

Περιμενουμε κ αλλες λεπτομερειες απο τη μεγαλη μερα!!

Εκλαψε καθολου το μωρο σου??
Εσυ??

Εγω προβλεπω πολυ κλαμα απο τον δικο μου .. Δεν συμπαθει τους μουσατους παπαδες.. Αφου σκεφτομαι απο τωρα ολοι στο σπιτι να κυκλοφορουμε με ψευτικα μουσια για να συνηθιζει..
Κοντσιτα θα ειναι το θεμα της βαφτισης  Razz 

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έκλαψε όταν τον πίεζε o παπας.όχι δεν έκλαψα,τον εβλεπα που περιεργαζόταν τα πάντα κα τον απολάμβανα!! επισης έγινε ένα σκηνικό (από τα κακως κείμενα) που μου ανέβασε το αίμα στο κεφάλι!! τόσο που όχι κλάμα δεν θα έβγαινε αλλά το πως γλίτωσε κάποια το να την αρπάξω από το μαλλί κα να την πετάξω έξω ενας θεος ξέρει!!

Ποια είναι η κοντσιτα;

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πρεπει να εκανε κατι πολυ χοντρο αυτη για να σε εκνευρισει τετοια μερα..

Κοντσιτα ειναι αυτος - αυτη που κερδισε στη γιουροβιζιον φετος .. Αν το ειδες θα θυμασαι αυτη με τα μουσια

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άστο, αυριο αυτά!
Ναι, κάτι πήρε το μάτι μου! θα την βαλεις σε προσκλητήρια κ τέτοια;

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καληνυχτα ...
Αν κ σε βλεπω με αυτη την γλυκια υπερενταση .. μετα απο τοσο εντονη μερα ..να κοιμασαι πολυ λιγο..

Να χαιρεσαι κ παλι τον Κων/νο σου ..
Παντα ευτυχισμενοι!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κα πάλι ευχαριστώ!!
έτσι ακριβως! είμαι που είμαι νυχτοπούλι...τώρα κα με την υπερένταση...

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαμα40 πολυ ωραία φωτογραφία! !!! ! Μπράβο και στους 2 σας!!! Το πορτοκαλί είναι πολύ χαρουμενο χρώμα, μπορείς να το συνδυασεις και με γαλάζιο και με κιτρινο!!! Οσο αναφορα το κεντρο των τραπεζιων για πες μου καταρχας τι θέμα θα έχει η βαπτιση? ??

Ροξαν το λαγουδακι σοτ δαγκψνει τα παντα?? Very Happy Very Happy 

Αναστασία μπράβο, να ζήσετε και να σας ζησει ο μικρουλης, καλε πες μας κανένα παρατραγοτδο να γελάσουμε! !!! Laughing Laughing  επισης σε βρισκω πολυ ανενημερωτη!!!! Να μην ξέρεις ποια είναι η κονσιτα??????? ? Χαχαχαχα

Φιλάκια σ2 ολες σας!!!!

213Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Δευ Ιουλ 21, 2014 10:49 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!
Γκρινιαρουλα πολύ πρωινή!!
είναι που δεν βλέπω τηλεόραση μάλλον!!
Από χθες ανεβαίνει πάνω στον καναπέ η μαϊμού μου!! πολύ γέλιο!!

214Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Τρι Ιουλ 22, 2014 12:40 am

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!
Αναστασία μου να ζήσετε! Να χαίρεσαι κ το αγοράκι σου! Να στε ευτυχισμένοι κοπέλα μου!
Πες καμία λεπτομέρεια! Ήσουν ωραία νύφη?
Το νινι σου?
Εμείς γυρίσαμε από Χαλκιδική χτες.
Ειμαι πτώμα! Αντί να ξεκουράζομαι Γίνομαι χειρότερα! Δεν έχω κουράγιο να κάνω τιποτα!
Η μικρή ακόμα κοιμάται!
Roxanne τέλειος ο μικρός σου!
Ας κάνουν λίγο παρέα κ μένα τα ίδια μου κάνει!
Μαμα40 ωραία φότο πόσο είναι στη φοτο;

215Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Τρι Ιουλ 22, 2014 12:44 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Σπίτι έτοιμο, φαγητό έτοιμο, Φίλιππος κοιμάται, έχω&την μαμά μου που μου σιδερώνει για να μην ξανακυλήσω απο την μέση&τώρα μπορώ να χαλαρώσω για λίγο!

Αναστασία χαίρομαι που απόλαυσες&τα δύο μυστήρια!!!! Εγώ στο γάμο μου με πήραν τα ζουμιά...κάθε φορά που σκέφτομαι την στιγμή, συγκινούμαι!!!! περιμένουμε&τα κακώς κείμενα...αυτά έχουν το ζουμί!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια, να ζησετε! παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι! Αντε και τριπλοι!!! Περιμενουμε ντε! Μας πετας την βομβα κ φευγεις! ποια κακως κειμενα? ποιο μαλλι? λεγεεεε!

Ειρηνη αντε κ του χρονου! πως περασατε κ που πηγατε? ο αντρας μου εχει σπιτι στην Χανιωτη, εκει θα παμε σε 2 εβδομαδες (κ μετραω αντιστροφα!!!) Ετσι κανει???? πφφφφ κ εγω νομιζα χαζεψε το μικρο μου!

Μαρακι αυτα ειναι, απολαυσε τα! Εγω παρολλο που ειχα κοσμο, ολα μονη μ τα εκανα μιας και ειχανε εξωτερικες δουλειες να κανουνε..... Μονο λιγη παρεα απολαυσα.
Καλε γτ σε πηραν τα ζουμια? να σας πω ενα μυστικο, αλλα μην με κοροιδεψετε, οκ? μετα απο τις ιδιαιτερες στιγμες με τον αντρα μ.... ε συγκινουμαι κ κλαιω κ εγω, κ αυτο οχι τωρα, απο παλια....ελεος!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια, τρέχουμε με τα τελευταία της βάπτισης και σας διάβασα στα πεταχτά!

Αναστασία, λέγεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Χαχαχαχαχαχα, Μαμα40, καλό αυτ με τα μουσια

Κορίτσια, εγώ όσο πιο συγκινητική και σημαντική είναι η στιγμή, τόσο πιο αναίσθητη είμαι. Στον γάμο μου παραλίγο να βάλω τα κλάματα μόνο όταν με πηγαινε το αυτοκινητο στην εκκλησια, κ αυτο επειδή έμεινα λίγο μόνη μου και συνειδητοποίησα τι γίνεται. Καλά, για το παιδί, στη γεννα ουτε δακρυ. Έκλαιγα όμως 3 μέρες μετα που το πήγαμε με ικτερο στην κλινικη κ δεν θα έμενε στο σπίτι κι εγώ σκεφτόμουν τι θα κάνω όταν πάει 3ημερη με το σχολείο και δεν θα θέλω να φύγει ποτέ απο το σπίτι. Τωρα ποια είναι η βλαμμενη, αυτη που συγκινείται στις κατάλληλες στιγμές ή εγω που κλαίω στα άσχτα και για τα ασχετα?

Για να προσπαθησω να σας ανεβασω και τις μπομπο, τις παιδικές με την σβουρα και το βαζάκι ρεσώ για τους μεγάλους.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Roxanne κ μενα ο αντρας μου εχει σπιτι στο πευκοχωρι! Κοντοχωριανοι ειμαστε ,εμεις παμε μονο τα σκ για να μεινουμε θα παμε τον αυγουστο!
Ερχομαστε συχνα για βολτα χανιωτη μας αρεσει η βολτα, ο παιδοτοπος, κ η μοναδικη παιδικη χαρα της χαλκιδικης!
Nafs τελειες οι μπομπο ! Πολυ πρωτοτυπο το ρεσο!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για μπανιο παμε κουρσαρο! Τελεια για τη μικρη μου η θαλασσα κ για τον μικρο επιςης πολυ ζεστη !

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!
απο χθες εχω αρρωστη και την αθανασια και σημερα ανεβασε δεκατα και ο μπεμπης!!! Mad Mad 

θα γκρινιαξω!!!!ρε κοριτσια αν με πιασουν απο την μυτη θα σκασω,απο τα νευρα,απο την κουραση δεν ξερω απο τι!!!αελλα θα σκασω!!!κουραστικα να ακουω την γκρινιατων κοριτσιων!!!!χθες αφησα την αθανασια μια ωρα.και η μεγαλη να θελει σωνι και καλα να φαει παγακια!!!!στον θεο σας!!!!!εγινε χαμος!!!!
και κουραστικα να εχω απο το πρωι μεχρι το βραδυ αγκαλια τον διανελλο!!!ποναει πια ο καρπος μου.και γενικα οολο το χερι αλλα ο καρπος ωρες ωρες τοσο που αναρωτιεμαι αν τον εχω σπασει,αλλα δεν τον εχω χτυπησει αρα ψδεν εχει σπασει!!
ουφ!!σας επριξα αλλα καπου τα ειπα!!

221Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Τρι Ιουλ 22, 2014 12:48 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι&εγω...ο μικρος ειχε πολυ γκρινια το απογευμα&τωρα το βραδυ εκανε εμετο το γαλα του...τον πηρα στο κρεβατι μαζι μου γιασ υπνο! Στεναχωρηθηκα γτ αν δ επεμενα στο γαλα δ θα το ειχε βγαλει...αλλα νομιιζα οτι πεινουσε...πφφφ...ποσο δυσκολο να καταλαβαινεις τι θελουν, οσο δ μιλανε!

Ναφς τελειες οι μπομπο...ποσο σε χαιρομαι ρε κοριτσι για το μερακι σου, την δημιουργηκοτητα σου&το ταλεντο σου...ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Ντεμακι τι εχει ο μικρος σου&δ ξεκολλαει απο πανω σου;;; οσογια τα κοριτσια σου, το εχω πει&θα το ξαναπω...εισαι ηρωας που κουμανταρεις3παιδια μονη σου, ποσο ν'αντεξεις;;;

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Demaki αν καταλαβα καλα εισαι μανουλα 3 παιδιων και χωρις βοηθεια .. Χιλια μπραβο!! Κρατα γερα !!
Nafs super οι μπομπονιερες!
Κουραση σημερα κοριτσια .. Χχχ

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφσακι πολυ ομορφη δουλεια, πιανουν τα χερια σου!

Μαρακι, το εχω παθει κ εγω αυτο... Αλλα τελικα αυτα ξερουν καλυτερα ποτε πεινανε η οχι! πλεον προσφερω 2-3 φορες, αν δεν το παρει με ορεξη, το αποσυρω.

Ντεμακι, λεω να στειλεις τις μικρες τρομοκρατισσες στις γιαγιαδες, κ να εχεις ολο το χρονο να απασχολεις τον μικρο, εχοντας τον κατω, οχι αγκαλια. Μπας κ καταφερεις να ξεκουραστεις. Για το χερι σε καταλαβαινω απολυτα γτ πασχω απο τενοντιτιδα, ποναει οικτρα πολυ!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου καλημεραααα!!! sunny 

σας ελειψα???λοιπον αφου πλανταξα ολο το βραδυ της κυριακης κ αφου η Ζωη με ξυπναγε καθε μια ωρα τη δευτερα πηγα στο γυναικολογο που σας ελεγα,καλος μου φανηκε ευγενικος κ προθυμος να απαντησει σε ολα!! επεστρεψα μετα κ στη δουλεια....ενα θα σας πω.....ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!!!!το μυαλο μου ηταν συνεχεια στο σπιτι!!!!!γκρινιαζε αρκετα!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 534787 
το απογευμα ηταν ενα αλλο παιδι απλα υπερχη!!!!τα ξημερωματα τς τριτης με ειχε απο τις 6:00 στο ποδι κ καταφερα να την κοιμησω πριν φυγω!!μου ειπε ο μπαμπας μου οτι οταν ξυπνησε που την αφησε κατω μπουσουλησε σε ολα τα δωματια του σπιτιου κ με εψαχνε κλαιγοντας το ψυχακι μου!!!το μεσημερι που γυρισα εκλεγε με τοσο δυνατα κ με τετοιο παραπονο το μικρακι μου ηθελε αγκαλια,ουτε ρουχα δε προλαβα να αλλαξω μονο να πλυθω!σημερα δε το συζητω ξυπνησε με τετοια χαρα κ χαμογελο......αλλο πραγμα!!!!!δε με αφηνει βεβαια να κανω βημα μονη μου ολο απλωνει χερια για αγκαλια....η παραπονιαρα μου!!!ουφ!αυτα απο εμας!!!σας τα ειπα αναλυτικα !!! Laughing 

Anastasie που ειναι καλε οι λεπτομερεις που περιμενουμε ολες με τοση αγωνια??????

Φιλια κ στις υπολοιπες!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 417472 

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου καλημεραααα!!! sunny 

σας ελειψα???λοιπον αφου πλανταξα ολο το βραδυ της κυριακης κ αφου η Ζωη με ξυπναγε καθε μια ωρα τη δευτερα πηγα στο γυναικολογο που σας ελεγα,καλος μου φανηκε ευγενικος κ προθυμος να απαντησει σε ολα!! επεστρεψα μετα κ στη δουλεια....ενα θα σας πω.....ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!!!!το μυαλο μου ηταν συνεχεια στο σπιτι!!!!!γκρινιαζε αρκετα!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 534787 
το απογευμα ηταν ενα αλλο παιδι απλα υπερχη!!!!τα ξημερωματα τς τριτης με ειχε απο τις 6:00 στο ποδι κ καταφερα να την κοιμησω πριν φυγω!!μου ειπε ο μπαμπας μου οτι οταν ξυπνησε που την αφησε κατω μπουσουλησε σε ολα τα δωματια του σπιτιου κ με εψαχνε κλαιγοντας το ψυχακι μου!!!το μεσημερι που γυρισα εκλεγε  με τοσο δυνατα κ με τετοιο  παραπονο το μικρακι μου ηθελε αγκαλια,ουτε ρουχα δε προλαβα να αλλαξω μονο να πλυθω!σημερα δε το συζητω ξυπνησε με τετοια χαρα κ χαμογελο......αλλο πραγμα!!!!!δε με αφηνει βεβαια να κανω βημα μονη μου ολο απλωνει χερια για αγκαλια....η παραπονιαρα μου!!!ουφ!αυτα απο εμας!!!σας τα ειπα αναλυτικα !!! Laughing 

Anastasie που ειναι καλε οι λεπτομερεις που περιμενουμε ολες με τοση αγωνια??????

Φιλια κ στις υπολοιπες!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 9 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις