Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
371 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 371 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!ροξαν αυτη ειναι η ευκολη λυση,να τις παω στη γιαγια.αλλα!!!η μαμα μου δεν προθημοποιητε,η πεθερα μου που παντα με βοηθαει ειναι και αυτη αρρωστη,αλλα και παλι μετα απο εναν καβγα με την αριαδνη ειπαμε με τον αντρα μου τελος οι γιαγιαδες,αραια και που γιατι εχουν ξεθαρεψει και γιναν κακομαθημενες!

τον μικρο τον πηγα για εξετασεις γιατι νομιζα πως ειχε ουρολοιμοξη,αλλα εντελη δεν εχει ουτε ιωση,απο τις εξετασεις που καναμε απλα απο τα δοντια του ειναι ετσι κ ανεβαζει δεκατα.κοριτσια μου εφυγε ενα βαρος,σαν να ξελαφρωσα!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε demaki τι τραβας κ εσυ κοριτσι μου ,μια το ενα μια το αλλο ...χαρα στο κουραγιο σου!!!
τι καλοκαιρι κ αυτο ?οι κοκονες σου...πιο ατιθασες δεν υπαρχουν,ε???κοριτσια σου λεει μετα,υποτιθεται οτι ειναι πιο ησυχα αλλα......!!!!κουραγιο εδω ειμαστε να τα λες να ξαλαφρωνεις λιγο!!εσυ ολα καλα?ξανα ειχες ενοχληση???

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξεχασα να πω.....Roxanne σωστο αντρακι,τι ωραια φωτο!!κ εσυ ομως mama40 δε πας πισω κουκλα πρεπει να εισαι φτου,φτου κ ο μπεμπακος σου κουκλος!!!ποσο ηταν στη φωτο το μικρακι?

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε που χαθηκατε ολες σημερα που εχω ρεπο???? Rolling Eyes 

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κ απο μας!
Ο μικρόύλης μου κοιμάται,μόλις !τωρα παιδευομαι να πίσω τη μεγάλη να κοιμηθεί!
Απο μωρο αυπνο αυτό το κορίτσι,μη χάσει κανένα επεισόδιο!
Ζωή μου πως ήταν τελικά η πρώτη μέρα!
Σήμερα ρεπό κ αύριο πάλι?
8 ώρες πας?ειναι κοντά στο σπίτι τουλάχιστον η δουλειά?

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το διαλυσαμε μου φαινεται!!! που σκορπιστηκατε ωρε? Οι αντρες μου κοιμουνται, βρηκα ευκαιρια κ ξαναγινα γυναικα! Χερια, ποδια, μαλλια...Καποτε μου επαιρνε 3 ωρες να ετοιμαστω, τωρα 3 τεταρτα! Shocked 

Περιμενω να ξυπνησουν, θα μας βγαλει ο αντρουλης μου για φαγητο Razz 

Ζωη δυσκολα την πρωτη μερα ε? υπομονη, ολες θα τα περασουμε αργα η γρηγορα...

ειρηνη δεν λες καλα που ο μικρος σου κοιμαται? φαντασου να εμοιαζε στην μεγαλη..

Ντεμακι ευκολη λυση δεν υπαρχει οταν εχεις τρια παιδια! Απλα οταν εχεις φτασει σε σημειο να απηυδησεις κ να τεντωσουν τα νευρα σου, καλυτερα να κανεις κατι δραστικο, να ηρεμησεις 1-2 μερες κ να γεμισεις μπαταριες για οσα ερχονται. Αυτη ειναι η γνωμη μου, κ εγω αν κ οταν το χρειαστω, αυτο θα κανω. Ειμαστε γονεις, αλλα ειμαστε κ ανθρωποι, κοινως εχουμε ορια που καλο ειναι να μην εξαντλουμε.

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Irene μου κατι μου λεει οτι η Ζωη θα ειναι οπως η κορη σου τωρα...μη της ξεφυγει τιποτα,μη τυχει κ ακουσει κατι κ δε γυρισει να το δει!!!

οπως ειπε κ πιο πανω η πρωτη μερα ΔΥΣΚΟΛΗ!!!!
ειναι ωραριο καταστηματος,σπαστο δηλαδη,ευτυχως ειναι κοντα!

θα δυσκολευτει να συνηθησει η μικρη,σημερα αν τυχει κ δεν ασχοληθω μαζι της πεντε λεπτα την πιανει το παραπονο!κατεβαζει τα χειλακια κ απλωνει χερια για αγκαλια!!
Κ τωρα ξυπνησαμε κ καθομαστε στον καναπε αγκαλια κ προσπαθω να γραψω στο κινητο!!!

Roxanne μου βολτουλα?????μπραβο σας!!να περασετε πολυ ομορφα!!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!!
Δεν έχω καταλάβει γιατί τρέχω αυτες τις μερες πιο πολύ από πριν τον γάμο;!!
Ζωή όλο στο μυαλό μου σε είχα που ξεκινησες κα πως είναι το κοριτσακι σου!!
Ναφς σούπερ οι μπομπο! καλλιτεχνήσες!!

Μαρακι τι έγινε με τόυς γιατρους;

Ροξαν να περάσετε πολύ όμορφα με τόυς αντρες σου!!



Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ζωη13 ευχαριστω!
Ο μικρος στη φωτο ειναι περιπου 10 ημερων ..

Ευχομαι να προσαρμοστεις γρηγορα κι εσυ και το κοριτσακι σου τωρα που γυρισες στη δουλεια..
Καπου ειχα διαβασει οτι οταν οι γονεις πρεπει να λειψουν απο το παιδι τους.. (Ακομη κ για 1 ωρα) δεν πρεπει την ωρα που φευγουν απο το σπιτι να παρατεινουν την στιγμη του αποχωρισμου με φιλια κλπ ..
Ετσι ειναι πιο ευκολο για το παιδι..

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωη όχι ακόμα δεν έφυγε η φλεγμονή!τζάμπα η ναρκωση!τωρα λείπει ο γυναικολόγος μου οπότε απο βδομάδα που θα έρθει πάλι δεν θα τη γλυτώσω!
Ομικρος μιλάμε μόλις τον ακούμπησα στο καρότσι ξεραθικε στον υπνο!τι ευτυχία θεέ μου!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα στα κοριτσια μου! Χτες γυρισαμε αργα&μεχρι να συμμαζεψω τον μιμρο, να κω&μπανακι επεσα ξερη! Μετα το γιατρο εκανα ερευνα αγορας στη Λαρισα, θα σας πω στη συνεχεια! Ευτυχως τη γλυτωσα την επεμβαση...ναι μεν υπαρχει μια ελαφρα σκολιωση στη μυτη αλλα δ χρηζει χειρουργειου Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 328109 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 328109 δ ξερετε τι βαρος μου εφυγε! Που λετε για την ερευνα, παντρευω την κολλητη το Σεπτεμβρη&ψαχνω ρουχο...κτ βρηκα αλλα ειμαι σε διλημμα:κτ πιο απλο να το ξαναβαλω ή κτ πιο εντυπωσιακο που ταιριαζει για κουμπαρα αλλα θα κλειστει πιο ευκολα;;;

Ζωη μου σε σκεφτομουν για το πως πηγε η πρωτη η μερα...θα συνηθισετε, δυστυχως...αναποφευκτο κακο!

Ροξαν πως περασατε χτες;;;; οικογενειακως βγηκατε;;;

Αναστασια οι εξετασεις του συζυγου καλες βγηκαν, ο ωριλας οκ, τωρα μενει ν'αδιαθετησω μεχτρι την αλλη βδομαδα αλλιως... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 534787 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 534787 

Σε ιγο θα βγω για κτ δουλιτσες&μετα θα γυρισω για οικιες δουλιτσες...
Καλημερα, ειπα;;;; ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

237Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Τετ Ιουλ 23, 2014 10:31 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι απο μένα, πολύ χαίρομαι που σας άρεσαν οι καλλιτεχνίες μου! Όταν προλάβω θα βγαλω φωτο και όλα τα υπολοιπα να σας τα δείξω. Εγώ χθες έφτιαξα νυχια, ήρθε η κολητη μου και δοκιμάσαμε ένα χτένιασμα και το βάψιμο για την βάπτιση, πλακωθηκαμε 800 φορες, και όλα μια χαρά, χιχιχιχι!

Το παιδί μπυ χθες ηταν το καλύτερο, εμ το παρατησα δεξια κ ριστερα να τελειωσω διαφορες δουλειες, εμ το βραδυ κοιμηθηκε σε ένα τέταρτο με αγκλίτσες, στήθος και μουσικούλα. Τωρα έχουν μείνει κατι τελευταια και έτοιμοι!

Ζωη ταραξε την μικρη στις αγκαλιες όσο είσαι σπιτι και μια χαρα θα είναι το παιδί.

Μαράκι τη γλίτωσες? μπράβο! Όσο για φόρεμα εγώ προτείνω κάτι πιο απλο, δεν είναι καιροι για να κλείνεις ρουχα στην ντουλάπα. Εγω πέρσι που παντρεψα και ημουν κ εγκυος είχα βάλει αυτό https://www.facebook.com/185512641936/photos/a.10151370527166937.1073741826.185512641936/10151370535351937/?type=3&theater και μια χαρά το ξαναφορεσα. Βεβαια τώρα ου το σκέφτομαι εξαρταται απο ολα το στυλ της κολλητης σου και του γαμου. Αν δηλαδή όλοι ντυνονται σουπερ εντυπωσιακά, μάλλον θα πρέπει να ακολουθησεις λίγο.

Ντεμάκι, κουράγιοοοοοοοοοοοοοοο!

Αναστασία αλλάζεις δωρα;;;;

Ροξανακια, Ειρήνη, μαμα40, την καλημέρα μου!

Βιβηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ακόμα αχαλίνωτο κάνεις παιδί μου;;; Μαζεψου!!!!!

238Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Τετ Ιουλ 23, 2014 11:31 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!
πως βάζετε φώτο;

όχι δεν αλλάζω δώρα, δεν μου αρέσει πολύ να αλλάζω τα δώρα, αλλά θα αλλάξω μερικά λόγω νούμερου.αλλά από βδομάδα!!

Έχω χάσει επεισόδια μαρακι, τι σκολίωση; πως το.καταλαβες; αφού το γλίτωσες πάλι καλά!!

Είχα τραπέζι τόυς κουμπαρους χθες μαζί με το ξελαδωμα οπότε θα ηρεμήσω τώρα!! μαλλον...

Λοιπόν τα νεύρα μου τσατάλια από την αδερφή του γαμπρού. Τι είναι κουνιάδα, δεν τα ξέρω κα αυτά.
τεσπα το πρώτο είναι ότι την ώρα που ξέντυνα το μωρό ήρθε κα του έβαλε μια κορδέλα στο χέρι χωρις να μου έχει πεί κάτι.της λέω «τι είναι αυτό;»
κα μου λέει έτσι βάλτο στην κολυμπήθρα.τα παίρνω λέω στην θεία μου «βγαλτο» κ έρχεται κ μου λέει «άστο, άστο είναι του πατέρα του!» της λέω αγριοκοιτωντας την «σε παρακαλώ πολύ».άντε κα το έχουν έθιμο δεν έπρεπε να με ενημερώσουν; άσερ που το μωρό πρεπει να μπορεί γυμνό στην κολυμπήθρα.
Θύμωσε κιολας μετά!!
Έπειτα η πεθερά μου από όλα τα χρώματα επέλεξε να βάλει λευκό! μα τόσο χαζομάρα...
Επισης δεν μου πήραν τίποτα για δώρο!! πρέπει να είναι παγκόσμια πρωτοτυπία!!
Κ τελος πάλι η αδερφη του την ώρα που φίλοι μου μάζευαν τι καντυ μπαρ πήγε κ μάζευε με τις σακουλες πράγματα για να πάρει!! είχαμε συννενοηθει άλλα βέβαια αλλά ποιος νοιάζεται; πήρε όλα τα γλειφυτζουρια που περίσσεψαν (μιλάω για μίση κούτα) κα δεν μου άφησε ένα για ενθύμιο! εγώ τα έκανα όλα μπόλικα για να μην λείψουν.τους ζήτησα 100 φορες να μου πουν πόσα θα χρειαστούν για το χωριό.μου είπαν όριο είναι όλοι συνταξιούχοι κα θέλουν 7! κα γιατί ρε πηρες 30 κομμάτια;;;
Ολος o κοσμος με ρώτησέ γιατί τα έπαιρνε με τις σακουλες, λες κα δεν υπήρχε αυριο!! μέχρι κα τα ρεσω από τα φαναράκια πήρε!! ελεος!!
Φυσικά ήταν το τελευταίο της!!
Κα φυσικά τα έβαλα με τον άντρα μου! του είπα ότι όλους τόυς έχει
λάσκα κα δεν τον υπολογίζουν! τον ρώτησα αν ήξερε για το κρεμαστό στο χέρι μου είπε όριο της είπε να με ρωτήσει κα αν την αφήσω να τo βάλει!

Τελος η τσούπρα πήγε στην μαμά μου κα την ρώτησέ πως θα φωνάζουμε το μωρό.η μαμά μου της ειπε κωνσταντίνο, έτσι θέλουν τα παιδιά.κα της λέει εμένα δεν μ αρέσει, μάλλον θέλει να το φωνάζει οπως τον πατέρα της.ε, πια!!

Σορυ για το σεντόνι αλλά τοσες μερες περιμένω να βρω χρόνο να σας τα πω!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφς σ'ευχαριστω...ημουν στο τσακ να παρω την αποφαση για το πιο απλο&την πηρα...κοιτωντας το διαπιστωσα πως αν θελω αργοτερα το κοντενω κιολας!!!! Θα κοιταξω να σας βαλω φωτο...

Αναστασακι εχω στραβη μυτη χροοοοοοοοοοοονια τωρα&καταλαβαινω πως εχω&μια ελαφρια δυσκολια στην αναπνοη...ηταν μια ευκαιρια να το κοιταξω&αφου δ ηταν κτ, τελος καλο ολα καλα!!!! Οσο για το σοι, ξεκιναω...λευκο η πεθερα;;;; affraid affraid υποκλινομαι...αν ειναι δυνατον, που ακουστηκε;;; οσο για το δωρο, σε καταλαβαινω...το μονο που εχω απο την πεθερα μ ειναι1βραχιολι απλο οταν δωσαμε λογο&ενα σετ λαιμο-χερι οταν γεννησα με το λογοτυπο "mama"! Οσο για την κουνιαδα επρεπε να σε ρωτησει για το κρεμαστο&γενικα πολυ γυφτια να τα παρει χωρις να σε ρωτησει...δυσκολες οι σχεσεις μερικες φορες...εγω εκει που τα ειχα καλα με τις νυφες μου στο παρελθον ξαφνικα εχω γινει"ξενες"...αφηστε τα! Κοιτα να τα'χεις καλα με το αντρουλη σου&μην επιτρεπεις σε τριτους να σας δηλητιριαζουν τη σχεση!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω...ξεχασα πως βαζουμε φωτο...το αλτσχαιμερ μου μεσα Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 679259 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 679259 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 679259 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 679259 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 10 679259 
Βοηθεια!!!!!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μαρακι27 στις Πεμ Ιουλ 24, 2014 6:12 am, 1 φορά

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι το πορτοκάλo κόκκινο.το άλλο θεωρώ ότι σε μεγαλώνει!!
Πως εβαλες φώτο;

Έχω θέματα μαζί της.ότι αλληλογραφία του άντρα μου πάει στο παλιό το σπίτι, ερχεται ανοιγμένη.θέλει να ξέρει τα πάντα, περνάει τον αδερφό της από ανάκριση.άστα!! αλλά κα από το χωριό έρχονται όλα τα δώρα ανοιγμένα από την manoyλa! η διακριτικότητα τους είναι άγνωστη λέξη!!
Τον είπα τον άντρα ότι αν δεν εκτιμούσα τόσο πολύ τον πατέρα του θα άλλαζα γνώμη για το όνομα!! τόσο ξενέρωσα με τα θηλυκά της οικογένειας!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έκανα λογαριασμό στο https://imageshack.com/, ανεβάζεις εκεί τις φωτό, αντιγράφεις το λινκ για forum&το κάνεις επικόλληση στο χώρο που κάνουμε ανάρτηση δημοσίευσης...

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!αναστασια με συγχωρεις αλλα γελασα πολυυυ!!!τι σοι θεε μου!!!μα να παρει ολα τα γλυφιτζουρια??εμενα δοξα το θεο δεν εχουν τετοια.ισι ισα ενα σωρο δωρα μου κανει η πεθερα μου και η κουνιδα σουπερ!!αλλα το θεμα διακριτικοτητας το εχουμε κ εμεις!!δηλ επειδη πριν μεινουμε εμεις εδω μεναν αυτοι εχουν κλειδια,εεε μπουκαρουν οτι ωρα τους καπνισει!!πολυ ενοχλητικο!!!και φυσικα κ εμενα ολα τα δωρα του γαμου μου τα δειναν ανοιχτα και τα δωρα απο τις βαφτησεις!!!πολυ σπαστικο!!ενω η μανα μου σε αυτα ειναι διακριτικη και ποτε δεν ανοιγει την πορτα να μπουκαρει.συνηθως για να ερθει θα με παρει τηλ αλλα και να μην παρει πντα θα χτυπησει πορτα κ η επισκεψη της ειναι για λιγη ωρα!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαριωωωω δεν μπορω να δω τις φωτο!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια κουκλα μου.......ορια κ παλι ορια!οσο για την πεθερα σου....ε τι να πω? παντα ετσι ητανε???

Μαρακι ουτε εγω βλεπω τις φωτο...

Ντεμακι, πως πας κοριτσι μ?

Ειχαμε λιγο γκρινια σημερα κ δεν εχω κουνησει ρουπι μακρια του.... Rolling Eyes 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για πηγαίντε πάνω στη δημοσίευση μου...τωρα φαίνονται?

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
oxi mαρακι δεν τις βλεπω!!
ροξαν απο υγεια καλα!!! Razz Razz σημερα που τα κοριτσια κ ο μικρος ειναι καλα λεω να παω στην αδερφη μου να παιξουν κ αυτα λιγο.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τωρα??????

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γελα ντεμη για γέλια είμαστε!!
Όρια ροξαν τι ειπες!! τα λατρεύω, έχω σε ολους κα o αντρας μου δεν καταλαβαίνει καν για τι πράγμα μιλαω!! δεν ξέρω αν ήταν πάντα έτσι, νομίζω έτσι ήταν γιατί είναι ότι να ναι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις