Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
333 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 333 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι, προκομμενο μου κοριτσι!!!

Μαμα 40 εχεις απολυτο δικιο, αν κ στην πλειοψηφια, αντρες -γυναικες ειναι αναισθητοι.... μη σου πω κ παιδια!

Ντεμακι ηρεμησες καθολου?

Θαλεια κουραγιο, ειναι πολυ δυσκολο, σε καταλαβαινω.... την εχω πατησει πολλες φορες ετσι.

εμεις γκρινια κ παλι γκρινια, δεν κοιμαται με τιποτα.....

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοιμήθηκε επιτελους και ειμαι απο τωρα κομματια εγω μονο σιδερο εκανα και το φαι του αλεξ .
Θα ερθει και η αδερφη μου και θα με αποτελειωσει μετα χαχαχαχα.

Δεν λεω χαιρομαι που εχω κοσμο αλλα αποσυντονιζομαστε οικογενειακως γιατι δεν θελω να χαλαω και πολυ το προγραμμα του μωρου αυτες τις μερες τον εφερα 2 φορες με κλαματα γοερα απο την χωρα το βραδυ που πηγαμε για φαι, αφου εχτες μου την ειπε ο αντρας μου οτι δεν θελει να τον ξανα ακουσει να κλαει ετσι επειδη πειναει και νυσταζει και υπευθυνη ειμαι εγω γι αυτο!!!!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιμηθηκε ο μικρος μολις&αραξα στον καναπε να χαλαρωσω!!

Ροξαν που την ειδες την προκοπη;;;2δουλειες εκανα&κουραστηκα...πρεπει να βαλω πλυντηρια&να καθαρισω το μισο σπιτι, μιας&το αλλο μισο το περναω σχεδον καθε μερα μιας&μπουσουλαει ο μικρος! Αλλα δ θα τα κανω σημερα...οι δουλειες δ τελειωνουν ποτε, οποτε...αραγμα...ροξαν θα μου στειλειςτο email σου να σε ψαξω στο skype;;;

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θαλεια "σου την ειπε...";;; confused  τι ακριβως σου ειπε&γτ εισαι υπευθυνη εσυ που γκρινιαζει ο μικρος;;;; δ το καταλαβαινω....μην με φουρκιζε γτ τις τελευταιες μερες δ θελω&πολυ...
Επισης, σου εστειλα mail....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μαρακι27 στις Δευ Ιουλ 28, 2014 2:44 am, 1 φορά

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα!!!κ εγω δουλεις εξωτερικες ειχα γυρισα για κααριοτητα ολο το σπιτι πλυντιριο εφτιαξα κ μουσακα κ το φαι του μπεμπη!οι κορες ακομα δεν ηρθαν κ εχω ηρεμισει αρκετα,αν κ ο μικρος στα χερια!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΜA 40 περημενουμε περιφραφη!!! Razz 

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θαλεια, ταυτιζομαι.... κ εμενα δεν μ αρεσει να βγαινει απο το προγραμμα αλλα δυστυχως το καλοκαιρι ειναι αναποφευκτο. Λιγο η θαλασσα, λιγο οι γυρες...τι να κανεις ομως? εγω παντα εχω μαζι μου φαγητο, απο γαλα-φρουτο-μπισκοτο μεχρι κ κυριως καμμια φορα. Γτ να γυρισετε σπιτι, καβαντζωσου σε καμμια γωνιτσα κ θηλασε τον.

Μαρακι τελικα εκανα τις εξετασεις κ ειμαι οκ, νομιζω δλδ, δεν πηγα να μου τις αναλυσει η ενδοκρινολογος ακομα, αλλα ολα ειναι μεσα στα ορια. Χαμηλος αιματοκριτης κ υψηλη....χοληστερινη, ελεος? μα τι τρωω η σαβουροφαγη? ε να, γι αυτο προσπαθω να βαλω στον ισιο δρομο τον μικρο, μην τρωει σαν το μπαμπα του, που παρασερνει κ εμενα (αλλο που δεν θελω Razz Razz Razz )

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επειδη ο μικρος εχει συνδυάσει το βραδυ στηθος και νανι αν τον ταισω εξω και κοιμηθει την εκατσα την βαρκα 15 λεπτα υπνου του Αλεξ ειναι 3 ωριτσες απλα το απογευμα του δινω το μεσημεριανο του που τον κραταει περισσοτερο και βγαινω μεχρι τις 11 μην φανταστεις.

Μαρακι αυτο ακριβως μου ειπε και βεβαια δεν του μιλαω απο τοτε δεν θα μπω στη διαδικασια να τσακωθω οταν 10 μηνες τωρα δεν εχει ξυπνησει ουτε για να αλλαξει πλευρο οταν ο μικρος θελει να φαει, θελει αγκαλια ή απλα την μαμα του και γενικα τη φροντιδα του την εχω εγω!!!!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρακι σου εστειλα τον ΑΛΕΞ σε φωτο!!!!!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θάλεια τώρα διάβασα αυτά που γραφεις.

Εγω απο το πρόγραμμα δεν με νοιάζει να βγω.έχω αποφασίσει μέσα σε 5 λεπτά να πάρω δύο ρουχα τα παιδιά με την κοιλιά τουρλα να πάω Αθήνα με τον άντρα μου.έτσι σε 5 λεπτα!

Τι θα πει να μην τον ξαναακουσει να φωνάζει;ανά δεν μπορεί να τον ακούει γιατί δεν τον παίρνει ο ίδιος μια αγκαλιά;
Ο δικός μου ευτυχώς κάποιες φορές που είμαστε έξω κ βλεπει ότι ξεκινάω κ χάνω την υπομονή μου τον παίρνει λίγο μετα πάλι εγω,θα τον ξαναπάρει.Ε συνήθως αφού παίξει κκουραστεί τον θηλάζω κ κοιματε.α κκορίτσια εμενα με ενοχλούν κ δεν μεψαφηνουν να χαλαρώσω!
Λοιπόν σας αφήνω να κοιμηθω!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!
Θα συμφωνήσω κα γω ότι ελαφρως πιο ευαισθητοποιημένοι είναι οι αντρες!!αλλά είμαστε λίγο οι γυναικες...πόσο συχνά δίνουμε προτεραιότητα με τo αυτοκίνητο;;
Θάλεια συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για το πρόγραμμα αλλά προτιμώ να είναι μαζί μου κα ας ταλαιπωρηθεί λίγο που κα που (σε φυσιολογικά πλαίσια) πάρα να τον πασάρω για να μην βγει από.το πρόγραμμα!! Εμένα μου την σπάει που κάνω κάτι στην κουζίνα κα προσέχει το μωρό δίπλα στο σαλόνι.ακούω το μωρό να γκρινιάζει.ρωτάω γιατί γκρινιάζει κα παίρνω την απάντηση εσένα θέλει! λέω παρ τον αγκαλιά, τι περιμενεις;
Μαρακι φορτωμένη σε ακούω!!σου στέλνω μειλ.

Ντεμη είσαι πολύ έξω καρδιά!! πολύ σε χαίρομαι!!



thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασια και εγω μαζι μου τον θελω χαχαχαχα βεβαια δεν εχει τυχει να πρεπει να παω σε γαμο πχ η αλλη υποχρεωση και να μην μπορω να τον παρω. Οταν λεω να τον βγαλω απο το προγραμμα εννοω οτι δεν μπορω να βγαινω καθε βραδυ εξω αφου ξερω οτι στις 9 και μιση κοιμαται θα το κανω το πολυ μια φορα την βδομαδα. Ντεμακι μπραβο σου που εισαι εξω καρδια εγω το παραδεχομαι ειμαι λιγο βαριοκ...λα και σπιτογατος τα τελευταια χρονια

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επισης μου ηρθε περιοδος μετα απο 19 μηνες!!!!!! ξενερα

Και ο αντρουλης μου σημερα ειναι μεσα στι γλυκιες αλλα κραταω ακομα μουτρα ασε που του ειπα οτι αδιαθετησα και ηρθε στο μπανιο τρεχοντας για να δει λες και του ειπα οτι σφαχτικα του εχει μεινει φοβια απο την εγκυμοσυνη που τις πρωτες βδομαδες ειχα δει κατι καφε

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έγω πάλι είμαι πολυυυ του έξω απλά τώρα με τι μωρό έχω κόψει τα βραδυνα! αλλά θεωρώ, λόγω απειρίας!! πιστεύω είναι οπως τα μαθεις τα παιδιά + ότι είναι πολυυυ μικρουλια για πολλά πολλά!!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωχ κα αυτή!! ΕΛΠΊΖΩ να με ξεχάσει οπως την, ξέχασα!είναι ομως να μην κάνουν την βλακεία! μετά βούτυρο!! εμένα μετά πάντα κάνει δουλειες ή αγγαρείες που βαριόταν!!

341Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Δευ Ιουλ 28, 2014 12:35 pm

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλέ που είστε ολες;
λοιπόν σήμερα o μικρος ανέβηκε την εσωτερική σκάλα του σπιτιού μονος του (έγινε μούσκεμα από την προσπάθεια) μπήκε στο μπάνιο, σηκώθηκε ορθιος στην μπανιέρα, σήκωσε τα χεράκια του για αγκαλιά κα μολις τον πήρα έσκυψε στην μπανιέρα!! ήθελε μπανακι το ζουζούνι μου!!

342Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Δευ Ιουλ 28, 2014 12:49 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι&εγω...πηγαμε λαρισα το απογευμα για το φορεμα&ειμαι κομματια με αυτη τη παλιοζεστη! Εβαλα τους ασντρες για υπνο&ειπα να δω τι κανετε....

Θαλεια, τι μαγουλα ειναι αυτα, τι μπουτακια, τι φατσακι ομορφο!!!!!! Τρελαινομαι!!!!! Τα υπολοπα...κατ'οιδιαν!!!!!Οσο για το αλλο σα να περιγραφεις εμενα&τον αντρα μου...ο μικρος εχει μαθει να τρωει&να κοιαται με μενα...ε, αμα προσπαθησει ο αντρας μου στη πρωτη γκρινια νευριαζει&τον παραταει...ενταξει το καταλαβαινω πως εμαθε αλλα πρπει να προσπαθησεις ρε γ@μωτο! Γι'αυτο ειμαι στη μπριζα τελευταια&με την παραμικρη αφορμη... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 14 311356 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 14 311356 

Αναστασια τι ψυχακι εχεις μωρε;;; εμενα εμαθα τωρα που ειναι η μπανιερα&αμα τον αφησεις μπορει να ξεροσταλιασει περιμενοντας το μπανιο!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θάλεια κα γω θέλω!!μπουτακια ακούω!!
Μαρακι εγώ το έχω αποκλείσει να τον κοιμησει o αντρας μου τουλάχιστον σε αυτήν την ηλικία!! κα έχω ηρεμήσει!!αλλά μπάνιο, πανά κ παιχνίδια δεν έχω παραπονο!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπα...μονο παιχνιδι με τον μπαμπα του...για τα δυσκολα, η μανα! Σας αφηνω&εγω σιγα-σιγα...αναστασια αυριο θα σου στειλω απο το λαπτοπ! Φιλια...καληνυχτα!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περιμένω!! φιλιά καληνύχτα

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα...αυτο το 7:15με7:30 πρωινό εγερτήριο δεν πρόκειται να το συνηθίσω ποτέ!!!!! Πως είστε μάνες??? πως ήταν η νύχτα σας???? Εμάς μία απο τα ίδια χάλια!!!!!

347Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Δευ Ιουλ 28, 2014 10:34 pm

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα εχτες κοιμηθηκε ολοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο το βραδυ απο τις 11 μεχρι το πρωι!!!!!!!Θαυμα σας λεω θαυμα χαχαχαχαχα!!!!!

Εγω οταν ειναι η ωρα για μπανιο του δειχνω την μπανιερα του και τρεχει και με περιμενει εξω απο το μπανιο να τον ξεντυσω εσεις ομως Αναστασια μας ξεπερασατε ακου να ανεβει τις σκαλες.

Εχτες ακουω το κινητο μου να χτυπαει παω να δω ποιος ειναι και βλεπω οτι ειναι ο αντρας μου που ηταν μεσα του λεω καλα χαζος εισαι παιδι μου; και κανω παραδιπλα ειχε παρει ο Αλεξ το κινητο του το ξεκλειδωσε και με ειχε παρει αυτος τηλ παλι καλα που δεν πηρα αμερικη χαχαχαχαχαχα!!!!!!!

348Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Δευ Ιουλ 28, 2014 10:40 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ Θάλεια, πολύ high tech είναι το παιδί σας...κοίτα μόνο μην σου βγεί ο κούκος αηδόνι με το κινητό στο χέρι!!!!χαχα...σου έστειλα mail

349Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Δευ Ιουλ 28, 2014 10:52 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!

τι κανετε κοριτσια?σημερα ελπιζω να καταφερω να σιδερωσω!!!

δειτε το βιντεο.για πολυ κλαμμα πρωινιατικο!http://daddycool2403.blogspot.gr/2014/07/blog-post_28.html?spref=fb

350Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! Δευ Ιουλ 28, 2014 11:16 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντεμάκι στα μισά το έκλεισα...μ'έπιασε το στομάχι πρωί-πρωί...έλεος!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις