Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
186 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 186 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πριν το παιδι κανεις δ μπορει να ξερει πως εναι τα πραγματα! Ολοι εχουν αποψη για ολα...πως το κακομαθαινεις οταν κοιμασαι μαζι του, οτι δ πρεπει ν'αφηνεις τον αντρα για να κοιμασαι με το παιδι, οτι πρεπει να κανεις φασαρια οταν το παιδι κοιμαται για να μαθαινει....και αλλα τετοια που στην πραξη δ γινονται!!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εκεί που ήσουν ήμουνα κι εδω που είμαι θα έρθεις, που λεει και η παροιμια. Μωρε θα τους κάνω έεεεεεεεεεενα χουνερι όταν έρθει η ώρααααααααααααα, πρώτα ο Θεος και κάνουν παιδιά!

Αφού έκανα παιδί πάντως πήγα και ζήτησα συγνωμη απο την μονη φίλη που είχε παιδι πριν από μενα, για όλες εκεινες τις φορές που δεν την καταλαβα. Όχι ότι της είχα πει ποτέ τιποτα, αλλά και μόνο που τα είχα σκεφτεί τώρα ντρέπομαι!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι αυτα τα εχω ακουσει κ απο ανθρωπους που εχουν παιδια......τη κακομαθαινεις στο κρεβατι.....εσεις τη μαθατε στα χερια....εσεις το ενα.....εσεις το αλλο!!!λες κ εγω ηθελα κ θελω να ξενυχταω ,αφου ετσι ειναι το παιδακι τι να κανω να το αφησω απο ημερων να τσιριζει για να "μαθει"υποτιθεται???εν τω μεταξυ κ αυτοι τα ιδια κ χειροτερα εχουν κανει!!

Ο καθενας κανει οτι θεωρει καλο κ σωστο για τα παιδια του!!!τωρα γιατι καποιοι θελουν να επεμβαινουν κ στο μεγαλωμα των ξενων παιδιων ειναι αλλο θεμα!!!

Γεια σας κοριτσακια μου!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!!
Εγω πάλι που μόνο πλέον στον υπνο του ευχαριστιεμαι που θηλάζει θαμε πείτε τρελή;;;
Απο χθες δεν του δίνω πιπίλα κ έχω βαλθεί να τον θηλάζω συνέχεια.όσο κάθετε δηλ κ αυτος!!
Το πρόγραμμα του κ εγω δεν του το χαλάω,αλλα εγω έτσι κ αλλιώς έχω προσαρμοστεί ήδη απο τα κορίτσια σε πρόγραμμα παιδιών.τις βόλτες θα τις παμε αλλα όταν είναι για να κοιμηθεί θα μπει στο καρότσι και θα κοιμηθεί.
Έχω κουφαθει καλέ.νομίζω πως δεν ακούω καλα με την.ίωση.
Η μικρή μόνο λίγο βηχαλακι(προς το παρόν ΕWink

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demaki88 έγραψε:Καλησπερα!!
Εγω πάλι που μόνο πλέον στον υπνο του ευχαριστιεμαι που θηλάζει θαμε πείτε τρελή;;;
Απο χθες δεν του δίνω πιπίλα κ έχω βαλθεί να τον θηλάζω συνέχεια.όσο κάθετε δηλ κ αυτος!!
Το πρόγραμμα του κ εγω δεν του το χαλάω,αλλα εγω έτσι κ αλλιώς έχω προσαρμοστεί ήδη απο τα κορίτσια σε πρόγραμμα παιδιών.τις βόλτες θα τις παμε αλλα όταν είναι για να κοιμηθεί θα μπει στο καρότσι και θα κοιμηθεί.
Έχω κουφαθει καλέ.νομίζω πως δεν ακούω καλα με την.ίωση.
Η μικρή μόνο λίγο βηχαλακι(προς το παρόν ΕWink

Αν τον θηλάζεις συνέχεια θα σκάσει το παιδί.Τόσο γάλα βγάζεις ρε παιδί μου ;

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα τι τρως όλη μέρα ; Χόρτο ;
Ούτε μοσχάρι να ήσουν που βόσκει 15 ώρες την ημέρα στο Κάμπο !

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Χτες αφησαμε τον μικρο στη μαμα μ&βγηκαμε να γιορτασουμε τα γενεθλια μου! Βρηκαμε ενα φιλικο ζευγαρι&για σκεφτειται τι αρχισαν να λενε.....μμμμ.....δ κουβεντιαζαμε κτ αλλο;;;; Για την ανατροφη του παιδιου, να μην το κακομαθω κ.α τετοια!&οταν τους ειπαμε οτι θελουμε&δευτερο γυρισε η φιλη μου&μου ειπε:τα τραβαει ο οργανισμος σου, μην σε ακουσω να παραπονιεσαι ξανα για κουραση&τετοια!!!! Τουλαχιστον εγω(γυρισα&της ειπα)μπορει να κουραζομαι αλλα μολις μου χαμογελασει ο μικρος ξεχνιουνται ολα...εσενα τι σου χαμογελανε, το taekwondo ή τα μεταπτυχιακα;;; Σημειωτεον τα παιδια ειναι ανυπαντρα, μενουν&δουλευουν στο εξωτερικο&η κοπελα ασχολειται με τα παραπανω...ουτε λογος για παιδι...μονο να το παρουν ετοιμο(κουβεντες δικες της)! Ειχαν δ ειχαν με τσιτωσαν Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 24 654655  βραδιατικα!!!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και απο εμας Μαρακι εγω παντως λεω οτι τι σημαντικοτερο που εχω κανει ειναι το παιδι μου και πτυχιο εχω και καλη δουλεια σχετικα ειχα που γουσταρα αλλα ολα αυτα ξεχαστηκαν μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος. Και οπως ειπατε οτι δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!!!!!! Αν σκεφτεται ετσι μπορει να γινει απο τους γονεις που παρκαρουν το παιδι οπου βρουν αν και πιστευω οτι μολις την αγγιξει η μητροτητα ολα θα αλλαξουν

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω περα απο την δουλεια μου, δ εχω κτ να κοκορευομαι στην ζωη μου...αλλα το παιδακι κου, ο αντρας μου&οσα ακομα αποκτησω ειναι πανω απ'ολα τα επαγγελματα, πτυχια, χομπι&οτι αλλο μπορει να σκεφτει κανεις! &εγω το πιστευω πως ΟΤΑΝ με το καλο ερθει ενα μωρακι, θ'αλλαξουν ολα στο μυαλο της! Το θεμα ειναι γτ εκφερεις αποψη σε θεμα που δ ξερεις ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ! Η ανατροφη ενος παιδιου στην πραξη διαφερει παααααρα πολυ απο την θεωρια&απο αυτα που διαβαζουμε!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι πλέον μου φαίνονται πολύ αστείοι όλοι αυτοί που χωρίς να ξέρουν έχουν γνώμη... Αλλά σας λέω βρε κορίτσια, κ εγώ έτσι ήμουν.... Ας την με τα πτυχία της, θα τα βλεπει,θα τα ξαναβλέπει, θα τους χαμογελάει κ ανταπόκριση δεν θα παίρνει! Κ εγώ είχα πτυχίο, κοινωνική ζωή, ασχολιες κ από όλα. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία από το μουτράκι μου.... Α στο καλό σου,με συγχυσες κ άρχισα να λέω κ εγώ!!!

Ο μικρός έχει τρελάνει τους πάντες, εντωμεταξυ,είναι ένα κοριτσάκι γεννημένο την ίδια μέρα με μας,όλη μέρα το έχουν οι γιαγιάδες του κ οι γονείς ντολτσε βιτα...να. Ζηλεψω??? Ο δικός μας πολύ μπροστά λέμε!!! σήμερα θα φάμε κ ψαράκι πρώτη φορά, μαγιατικο πήρα, για να
να δω. Επίσης επιτέλους κοιμήθηκε μέχρι τις 8!!!! Πάρτι θα κάνω!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!
Τι κάνετε όμορφες;
Εμείς πηγαμε για το καφεδάκι μας γυρίσαμε φάγαμε κ τώρα κοιμήθηκαν!το απόγευμα θα παμε για μπανιο.

Μαράκι κ εμενα τα ίδια μου λένε ότι δεν πάωκαλα,με ρωτάνε αν θέλω κ άλλο κ επειδή τους λέω Ππως δεν έχω πρόβλημα να κανω κ άλλο αρκεί να αργήσει να έρθει με κοιταν σαν εξωγήινο.μια θεία του άντρα μου μάλιστα όταν έμαθε πως είμαι έγκυος στον μικρό μου λεει εκείνη την μερα"εσενα θα σου τα πω άλλη φορα"εννοοντας ότι θα μου τα ψαλει,κ την ρώτησα αν εννοεί για την εγκυμοσύνη κ μου λεει ναι.και της απαντάω "ποιο είναι το πρόβλημα σου;να μου τα μεγαλώσεις σου ζήτησα;δεν ήξερα ναψσε ρωτήσω πριν παντρευτώ ποσά μου επιτρέπεις να κανω!τημ επόμενη θα περημενω την άδεια σου"άκου εκεί!

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demaki88 έγραψε:Καλησπέρα!!
Τι κάνετε όμορφες;
Εμείς πηγαμε για το καφεδάκι μας γυρίσαμε φάγαμε κ τώρα κοιμήθηκαν!το απόγευμα θα παμε για μπανιο.

Μαράκι κ εμενα τα ίδια μου λένε ότι δεν πάωκαλα,με ρωτάνε αν θέλω κ άλλο κ επειδή τους λέω Ππως δεν έχω πρόβλημα να κανω κ άλλο αρκεί να αργήσει να έρθει με κοιταν σαν εξωγήινο.μια θεία του άντρα μου μάλιστα όταν έμαθε πως είμαι έγκυος στον μικρό μου λεει εκείνη την μερα"εσενα θα σου τα πω άλλη φορα"εννοοντας ότι θα μου τα ψαλει,κ την ρώτησα αν εννοεί για την εγκυμοσύνη κ μου λεει ναι.και της απαντάω "ποιο είναι το πρόβλημα σου;να μου τα μεγαλώσεις σου ζήτησα;δεν ήξερα ναψσε ρωτήσω πριν παντρευτώ ποσά μου επιτρέπεις να κανω!τημ επόμενη θα περημενω την άδεια σου"άκου εκεί!

Καλά , δεν είσαι και η μόνη με πολλά παιδιά.
Και άλλες έχουνε και έχουμε και έχω πολλά παιδιά αλλά δεν το κάνουμε βούκινο.Μπράβο, κάνε και άλλο και άλλα, πάρτε και επίδομα ΟΓΑ και στήριξης τέκνων περισσότερο, τι μας λες τι σου είπε η Θεία του άντρα σου ; Καλά σου είπε και στο είπε μάλλον για το κουράγιο που έχεις να μεγαλώνεις πολλά παιδιά και όχι να τη "θάβεις" και αυτή.
Έχεις χάσει το σεβασμό σου μάλλον επειδή νομίζεις ότι ως μαμά πρέπει να σε σέβονται όλοι οι άλλοι !
Πηγαίνεις και για καφεδάκι ,που βρίσκεις τον καιρό είναι το θέμα.
Μάλλον και εκεί,στο καφεδάκι "θάβεις" κόσμο,συγχωριανούς σου, συγγενείς....κ.α.

Πολύ άνετη μας το παίζεις τόσο καιρό ρε παιδί μου !

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που είστε καλέ όλες οι τσουπρες;
Εγω γύρισα απο το μπανιο.λοιπόν κρατάω μούτρα τον άντρα μου!(όχι δεν τον θαβω,λέω τα προβλήματα μου στις φιλες μου).μου την έχει δωσει!κανονισαμε ότι Θ; βγαίναμε όταν γυρνούσα απο το μπανιο.κανω μπανιο τα παιδιά και του λέω κρατά τον μικρό να μπω για μπανιο (ώστε ν; κανω γρήγορα για να ετοιμαστω)και μου πετάει"άντε κάνε γρήγορα γιατί θέλω να φύγω"κάτσε ρε τι να φύγεις;σε παρακακαω να ερθεθς να παμε για μπανιο βαριέσαι μέρες τώρα,χθες ήταν να βγούμε βαρεθικε κ αυτος κ εγω.όταν στις 12 τον πηρεωενας φίλος του δεν βαριόταν να πάει,αλλα δεν πήγε γιατι ο φιλις του ήθελε να.πάνε πιο αργά κ ο δικθς μου κοιμηθικς όταν τον ξαναπήρε τηλ .μια άλλη πάλι κανόνισε με τον ξάδερφο του και την κιπελα του και μου λεει εγω θα πάω για ποτό.Ε κάτσε ρε εγω τι είμαι;κανονιζεις με όλους κ εμενα δεν με Ρωτάς καν αν θέλω να ερθω;ήταν να φεύγαμε σαββατοκύριακο και επειδή ο γνωστός του που θα ερχόταν και αυτός δεν θα ερχόταν δεν πήρε εμάς να παμε.βαρέθηκε.λες και δεν έχει οικογένεια ρε κορίτσια.Ολα για την πάρτη του.

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ήμουν λίγο υπερβολική με σένα Demaki88.
Για την επιπλέον υπερβολή σου ζητώ συγνώμη,ελπίζω να την δεχτείς.

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!

Ντεμάκι μην συγχίζεσαι! Την άλλη φορά κανόνισε εσύ και βαλτον να κρατήσει τα παιδιά, χεχε!

Μαράκι, κι εσύ μην συγχιζεσαι, έχει δικιο το ροξανακι, κι εμείς πριν τα παιδιά, ακόμα και αν δεν λέγαμε τίποτα, μια αποψη την είχαμε! Εντάξει, αν δεν έχεις παιδιά είναι πολύ πιθανόν να μην μπορείς να αξιολογησεις τι σημαινει να έχεις. Εσύ τώρα που έχεις πλέον την γνωση, μην ακούς τιποτα, όταν σου λενε τέτοια, απλά χαμογέλα. Προφανώς όλα είναι σημαντικά σε αυτη τη ζωή, και τα πτυχια, και τα χόμπυ και όλα όσα μας δίνουν χαρά. Αλλά δεν θα αποδείξεις εσύ τώρα ότι δεν είσαι ελέφαντας που λένε, επειδή παίρνεις χαρά από το παιδι σου και θες κι άλλο. Ο καθένας ας πράξει ότι νομιζει καλύτερο για τον εαυτο του.

Εδώ κοριτσια ενώ πιστευα ότι είχαμε κάνει βηματα ώστε το μωρό να σταματησει να χρειαζεται το στηθος για να κοιμηθει, μάλλον κακώς το πιστευα. 2 βραδια τωρα πλανταζειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Τι αγκαλιά την έχω, τη την χαιδεύω, τίποτααααααααααα! Πού στενοχωριέμαι, κ ανησυχώ αν κανω κάτι λάθος. Δεν θέλω να τυραννιέται το παιδι αν εγώ δεν είμαι σπίτι την ώρα του υπνου και να μην μπορεί με τιποτα να κοιμηθει.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συλβια,εδώ είμαστε για να μιλάνε με τις ιντερνετικες μας φιλες να λέμε τα προβλήματα τις χαρές μας!σε άλλες φαινόμαστε υπερβολικές,κακιες,ότι θαβουμε κ.α.εγω εδώ το βλέπω "σαν ημερολόγιο"ένα πράγμα.μπαίνω γράφω πως παιρναει η μερα,σε ένα ημερολόγιο που έχεις τη δυνατότητα και να συζητήσεις.εεε λογικό είναι να μην αρέσουν Ολα τα γραφωμενα σε όλες όσες τα διαβάζουν!βέβαια υπάρχει και η επιλογή του ότι δεν σου αρεσει να μην το διαβάζεις,αλλα και αμ το διάβασες και αν έγραψες την κριτική σου πάλι δεν πειραζει!καλή καρδια!δεν υπάρχει λοιπόν λόγος για να ζητάς συγνωμη!είπες την γνώμη σου είτε μου αρέσει είτε οχι!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και ξέχασα να σαςπω πως και την πέμπτη θα πάω με τα παιδιά στο χωριό της γιαγιας μου μίνι διακοπές.!εεε βαριεταιιιιιι να ερθει!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα βρε κορίτσια μου,που ειστε ? Ο μικρός μου συγκαηκε άσχημα, σπαράζει όταν πάω να τον πλένω, δεν κάθεται στον πωπο του κ μπουσουλαει περίεργα, με τα πόδια ανοιχτά. Έχει κ ευκοιλια,όχι διάρροια, αλλά πάει αρκετά συχνά. Σκέφτομαι μήπως οφείλεται στα δόντια ? Η κρυωσε η κοιλίτσα του? Άλλαξα κ μωρομαντηλα,μήπως συντελεσε κ αυτό  ? Αααααααααχ.... Σήμερα είναι κάπως καλύτερα, ξέρετε καμμια θαυματουργή κρέμα συγκαματων? Sudocream του έχω βάλει όταν ήταν πιο μικρός, δεν ξετρελάθηκα κιόλας, λίγα μας έκανε. Για πείτε καμμια ιδέα.


Ντεμακι,  πολύ ψύχραιμη σε βρίσκω, μπράβο για την υπομονή!!!  Εγώ θα έκανα αυτό που λέει η Ναφς, θα γινόμουν κούκλα κ θα κανονιζα χωρίς αυτόν, όχι μία φορά, αλλά αρκετές, μέχρι να αντιληφθεί ότι κάτι δεν πάει καλά. Επίσης θα ήμουν τόσο εύθυμη κ ευχάριστη, χωρίς γκρίνια κλπ που θα τον εσκαγα!!!

Ερημωσε το θεματακι μας..... Crying or Very sad

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι απο μένα!

Ροξανακι, τι επαθε ο Γιαννικος σας??? Εγω sudocream εχω και την έχω χρησιμοποιησει ελάχιστα στις αρχές, αλλά ήμουν πολύ ευχαριστημενη. Περαστικά σας.

Αλήθεια μονο η δικιά μου δεν μπουσουλάει; Όταν θέλει να φτάσει κάπου κάνει βαρελάκια! Εμείς ξυνησαμε στις 6 σημερα χωρίς λόγο. Και με ππιλάτευε ως τις 8.30, οπότε την έχωσα στον μαρσιπο και την πηρε ο ύπνος. ίσα που προλαβα να κοιμηθω κι εγω ενα μισαωράκι, και μετά φώναζα στον καλό μου να σηκωθεί, αλλά δεν με ακουγε, μέχρι που τελικά ξύπνησα εγώ. Γκρρρρρρρρρρρ!

Τωρα η μικρή χαζολογά στο πάτωμα και θα ετοιμαστούμε για τσάρκα!

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΠΛΟ ΤΑΛΚ .

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!
Κορίτσια δεν ειμαι άνθρωπος που θα κανω αντιποινα!οποτε δεν θα στολιζομουν να βγω μόνη μου για σπάσιμο!με τις φίλες μου βγαίνω ούτος η άλλος οπότε θελω(οταν μπορούν να μου κρατήσουν τα παιδιά)αλλα ενώ πιο παλιά τα έδινα συνέχεια για να βγω η μόνη η με τον Δημήτρη απο τον μπέμπη κ μετα έχω αναθεωρισει πολύ!οπότε κ εγω χθες ντυθικα στολιστικα και πήγα εκεί που ηταν.μου λεει"ηρθες;"ε και εγω είπα ότι τα παιδιά θέλαν να κατέβουμε βόλτα!και αυτό όντως έχει μια μεγάλη δόση αλήθειας,περημεναν τα καημένα να κάνουμε μπανιο για να βγούμε κ εγω τα έβαλα πιτζάμες!με κατεβασμένα μούτρα ήταν
Για πείτε;είδατε χθες κανένα αστέρι να πέφτει;εγω 2!
Ροξαν και εγω την soudocream εβαζα και πλέον δεν έκανε τίποτα!και μου έδωσε δείγμα η παιδίατρος απο την chicco pasta lenitiva και όντως έκανε δουλεια οπότε πήγα κ πηρα το βαζάκι και μια χαρά το νινι μου!τώρα για τα μωρομαντιλα δεν πιστεύω απο αυτό να σου κανει ευκοιλιες!το αποκλείω μη σου πω!!
Τα δόντια όμως πολλές φορές προκαλούμε ευκοιλια,εμετό όμως δεν ξέρω!μπορεί να παιρναει και ίωση ομως!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι βρε, για το συγγαμα λέω πως ευθύνονται.

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας βρε κοριτσια...μου λειψατε...

Εμεις χαθηκαμε εδω και ενα μηνα...Δεν εχω διαβασει τιποτα δεν προλαβαινα ουτε να φαω... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 24 667478  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 24 667478 
Απο την 1 Ιουλιου ειχα εδω την θεια μου με τις νονες του Γιαννακη μου και τους γονεις μου...Δουλειες με φουντες...μπομπονιερες προσκλητηρια στολισμος ρουχα...Τον υπολογιστη τον ξεχασα...

Τα νεα μας τωρα: Ο Γιαννακης μου εχει μεγαλωσει εχει γινει αλητακος μεγαλος...Μας δουλευει ολους...Μππουσουλαει και δεν τον προλαβαινουμε...Αγαπημενη του συνηθεια ειναι να παιζει κουτουλιες με το τραπεζακι καθως και να βαζει τα δαχτυλα στις πριζες που φτανει...Δοντια δεν εχουμε ουτε ενα ακομα...Ελπιζω μεχρι να παει σχολειο να εχει βγαλει κανενα...Απο την θαλασσα δεν βγαινει και δεν θελει και σωσιβιο θελει μονος του να κουναει χερια κ ποδια το ψαρακι μου..

Τοο Σαββατο ειχα τα γενεθλια μου τα οποια γγιορτασαμε στην βαφτιση...Ολα ηταν τελεια...Ευτυχως δεν ειχαμε παρατραγουδα..Μονο ο αδερφος μου ο μεγαλος επεσε με το μηχανακι κ εσπασε το χερι του οποτε ηταν με γυψο ο κακομοιρης και δεν το πολυχαρηκε μιας και δεν μπορουσε να παρει αγκαλια τον μπεμπη...Ο Γιαννης ηταν αψογος δεν εκλαψε καθολου παρα μονο οταν τον εβγαλε ο παπας απο την κολυμπηθρα..ηθελε και αλλες βουτιες ο κυριος...να σας πω εδω οτι στην θαλασσα κανει βουτιες...σκυβει μονος του και βουταει το κεφαλι μεσα στο νερο το βγαζει και γελαει...Τελειωσε η βαφτιση πηγαμε στο τραπεζι σβησαμε την τουρτα μου κοιμηθηκε και ξυπνησε την αλλη μερα στις 10...

Αυτα λιο πολυ τα νεα μας...Θα προσπαθησω να επανελθω δρυμυτερη..Απο την παρασκευη θα ειμαι παλι μονη μου οποτε θα μιλαμε συχνα....

Φιλακια σε ολες σας και στα ζουζουνια σας... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 24 417472  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 24 417472  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 24 417472 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που εισαι βρε βιβακι;;;; Εχουμε κανει απιστευτα σεναρια για την απουσια σου...ετσι κανει ο κοσμος;;;; θα σε μαλωσουμε!!!! Καλοφωτιστος ο γιαννακης σου&να εχει παντα υγεια!!! Επισης πολυχρονη βρε κοριτσι.. Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 24 860530  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 24 860530 ...να σε χαιρονται οι αντρες σου! Αντε σε περιμενουμε...απο βδομαδα γυρνανε&οι λουομενες!!!

Εμεις κατατ'αλλα χτες ειχαμε μαυρη νυχτα...ομως την μερα ημαστε ολο βολτες!

Ροξαν εγω βαζω sudocream γενικα&ειμαι ευχαριστημενη...μια φορα που συγκαηκε πολυ εβαλα βαμα&σε μια μερα επανηλθε το δερματακι του!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλοφωτιστος βιβη!!να σου ζησει!!
Βουτιές Ε;χθεςπου ήμουν στη θάλασσα ρε κορίτσια επαθα πλάκα με ένα κοριτσάκι 22 μηνών κολυμπούσε μόνο του καίμε μακροβουτια όχι αστεία χωρίς μπρατσακια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις