Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νυσταζω Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 850933 , σερνομαι Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 911307 , καταρρεω Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 585182 σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τον ταξω καπου...πραγματικα δ παλευεται αλλο!!!!
Καλημερα... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 417472 

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλές οι διακοπές κορίτσια, αλλά τούτος ο έρημος έχει βγει από το πρόγραμμα του.... Εχθές όλη μέρα αλωνίζε,κοιμήθηκε στις 6 το απόγευμα κ το πήρε σερί μέχρι τις 12... Κ μετά τίποτα, το μάτι γαρίδα! εγώ να κοιμάμαι όρθια, ο άντρας μου επίσης.. Εφιαλτική νύχτα έχω να πω! Σήμερα αυστηρά, στο πρόγραμμα του, τέρμα οι ατασθαλίες, όσο κάναμε κάναμε..
Εμείς έχουμε 6 δοντάκια κ πιο πολύ ταλαιπωρηθηκαμε στο τελευταίο.
Τι κάνετε, πως είστε ?? Ντεμακι ? Μαρακι σε καταλαβαίνω δεν φαντάζεσαι πόσο, μου έχει λείψει ο αντραςμου... Όσο για τον ύπνο, κ εμείς δεν τρελαινομαστε!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για αρχη να πω καλημερα??
Καλημερα λοιπον!!!με εχει ξυπνα απο τις 5:15...
.με εχει στραγγιξει κ το ματι γαριδα!!!οσο για μας μια απο τα ιδια ροξαν....ΚΟΥΤΟΥΛΑΜΕ!!!!!
απ οταν ηρθαμε ξυπναει με τις κοτες !!!!δε θα τα παμε καλαααααααα!!!!!

Μαρακι μην ακουω για κουνουπια,μην ακουω για κουνουπια ..........απο την ωρα που ηρθαμε με εχουνε ΚΕΝΤΗΣΕΙ τα σκασμενα!!!!!!!!!!!!εχω γεμισει καντηλες!!!!

α!σας ειπα κ εγω νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε Μαρακι ειχες γεννεθλια χτες??τωρα το ειδα!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 130627 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 130627 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 130627 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 130627 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 783141 
πολυχρονη κοριτσακι μου να σε χαιρεται η οικογενεια σου,να εισαι παντα γερη κ χαρουμενη με το Φιλιππακο σου!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 417472 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαράκι μου πολύχρονη! Γερή και δυνατή να είσαι να προσέχεις τους άντρες σου!

Κι εμείς πρωι πρωί σήμερα, τουλάχιστον δεν ξυπνησε το βραδυ. 3 μερες μας ταραξε και τελικά κι εγώ αδιαθέτησα κι εγώ 1 εβδομάδα νωρίτερα. Κι αναρωτιέμαι: είναι τυχαίο που κάθε φορά πριν αδιαετησω έχουμε 3ημερο εορταστικων εκδηλώσεων με το μπεμπί; Βεβαια έβγαλε και 3 δοντια, αλλά μου έχει κανεις εντυπωση. Τωρα την κοιμισε (μάλλον κατα λάθος) ο πατέρας της. Περιμενω να ξυπνησει να την παω βολτουλα!

Ροξανακι ποιο ήταν το τελευταιο δοντακι που βγαλατε?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωη&Ναφς ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!

Ναφς πιστευω πως α τεκνα μας, μας κααλαβαινουν απο χιλιομετρα...ειδικα την μανα, οποτε φυσιολογικο το βρισκω τις μερες που ειναι ν'αδιαθετησεις' να'ναι ανησυχη&η μικρη!

Σημερα ο μικρος εχει πολυ γκρινια...αυτα εχουν τα ξενυχτια γιε μου!!!!

Ροξαν&εγω ειμαι υπερ του προγραμματος του μικρου&εκνευριζομαι οταν οι περιστασεις τον βγαζουν εκτος...&οταν μου λενε:" ε μια φορα δ εγινε&τπτ" μου την δινει ακομα περισσοτερο Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 654655 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 654655 !!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και εγω στο κλαμπ των αυπνων μαναδων ξυπνησε στις 4 και χορευε δεν ξερω τι ωρα κοιμηθηκε παλι τα νευρα μου τσαταλια σας λεω!!!!!!! Και εμεις 6 δοντακια εχουμε 4 πανω και 2 κατω.

Μαρακι μου χρονια πολλα κοριτσακι μου να σε χαιρομαστε και εμεις και οι αντρες σου και σου ευχομαι να εχεις ολοκληρες νυχτες με τον μεγαλο σου αντρα!!!!!!

Εγω για τα κουνουπια εχω μεσα στο δωματιο ταμπλετα και του βαζω και κριλεν γιατι δεν παλεύονται τα τσιμπιματα τους.

Φιλακια σε ολες

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω...μόνο εμείς μείναμε με τα2δοντάκια ακόμα????? Τι με περιμένει παναγία μου Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 534787  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 534787 

Θάλεια μου ευχαριστώ για τις ευχές σου...απο το στόμα σου &στου θεού τ'αυτί!!!! Εγώ έχω υγρό στο δωμάτιο του παιδιού αλλά χτες με διέλυσε το άτιμο!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μου να τα εκατοστήσεις κορίτσι μου! Να σε χαίρονται οι άντρες σου! Πω πω κ εγω τσατιζομαι...οκ δεν είπα να κλειστουμε μέσα,αλλά πρώτα η δική του βολή κ μετά η δική μας διασκέδαση!

Σας φιλω!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφσακι βγάλαμε το πανω μεσαίο δεξιά, όμως επειδή το πλαϊνό δεξί κ το μεσαίο αριστερό είχαν. Βγει τον ζορισε αυτό αρκετά. Τα άλλα τρία επάνω ούτε που κατάλαβα πως βηηκαν. Βρε κορίτσια η Βιβή που χάθηκε ?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευτυχως κοιμαται μεσημερι&παιρνω μια ανασα μαζι του..αλλα σαν τον βραδινο υπνο, δ εχει...δ αναπληρωνεται με τπτ!!!! Κοιμαται ακομα αλλα μολις ξυπνησει θα φαει&θα παμε για το δωρο μου μνε τοκν αντρα μ...δ ερω τι, αλλα εχω μια υποψια Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 328109  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 23 328109 ! Η Βιβη Ροξαν θελω να πιστευω 2πραγματα...ή οτι μπορει να χαλασε το ιντερνετ&δ μπορει να επικοινωνησει ή οτι απλα μας ξεχασε!!! Ελπιζω&ευχομαι να μην συμβαινει τπτ σοβαρο!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις κοιμηθικε ο πρίγκιπας μου!
Αααααχχχχ!!ποσα χτυπήματα να αντέξω η γυναίκα;;

Μπήκα χθες ήθελα να σας γράψω αλλα δεν κατάφερα.θα σας τα πω ένα ένα.

Πρώτα απ ολ; Μαράκι χρόνια πολλά,αν κ καθυστερημένα!!
Και για συμπαράσταση σου λεω πως κ εμείς 2 δόντια έχουμε κ η γκρίνια δεν υποφέρετε.και έβγαλε μια κύστη στο ουλο απο πάνω.

Δευτερο!ο μικρός χθες κ προχθές είχε μια γκρινια άλλο πράγμα!ρε αγκαλιά,τίποτα αυτός,βόλτα τίποτα πάλι.πηρα τηλ την παιδίατρο κ εντελη έκανε παρενέργεια το αερολιν.άλλαξα φάρμακο κ σήμερα είναι άλλο παιδί!

Τρίτο!ο θηλασμός!κανει απεργία-αφαγεια!την πιπίλα την γουστάρει.βρε έλα καλό μου στο βυζι τίποτα!απο το απόγευμα κ μετα έκανα πέρα την πιπιλα κ τωρα θηλ;σε μια χαρά,στην αρχή έκανε κάτι νούμερα αλλα εντελη τον κατάφερα με το μαλακο!κ κοιμήθηκε κ χωρίς πιπιλα!

Αυτά εν ολιγης!

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας κορίτσια!
Μαρακι χρόνια πόλλα να τα εκατοστήσεις!! να χαίρεσαι την οικογένεια σου κα να σε χαίρονται οι αντρες σου!!

Συγχρονισμένα είναι τα μωρά μας, δεν υπάρχει περίπτωση!! γκρίνια αϋπνία, ξύπνημα από το ξημέρωμα κα όλη την ώρα θέλει να είναι κάτω!! μπουσουλάει σηκώνεται κα εγώ καθαρίζω αβέρτα!! έχουμε κ αυλες εδώ κα νομίζω θα κλατάρω!! το βράδυ ξυπνάει άνα 30-45'.δεν αντέχω άλλο!!


δόντια μόνο δύο αλλά τα πάντα στο στόμα!! από άμμο μέχρι χόρτα!!έχω φρικαρει!!




μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφου μας αποτελειωσε&τους2ολο το απογευμα ο μικρος απο την γκρινια, κοιμηθηκε απο τις9:30&καταφερα να κανω μπανιο&να χαλαρωσω στηtv! Αναστασθα&Ντεμακι ευχαριστω για τις ευχες...να'στε καλα! Οσο για τα μωρα μας εγω το'χω ποει οτι ειναι συγχρονισμενα, συνδεονται με bluetooth&εχουν απομακρυσμενη συνδεση...δ εξηγειται αλλιως! Πωπω ολες ημαστε μες στην ενεργεια&τα κεφια...τι τραβαμε οι μανες!

Ντεμακι εισαι καλυτερα εσυ;;; ο μικρος οκ τωρα;;;

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο μικρός σήμερα απο την γκρίνια έχει ησυχάσει πααααρα πολύ,η ίωση ακόμα βέβαια καλά κρατεί αν η υξα εέφυγε,έχει το βηχαλακι κ το ξύπνημα για τα φάρμακα ακόμα θα το εχουμε για μέρες!
Εγω θέλω να κοιμηθώ εεεενα βράδυ μόνη μου αλλα τα κορίτσια έχουν πια κανει το κρεβάτι μου κ δικό τους.χθες το βράδυ αφού τις πήρε ο ύπνος τις σηκωσα κ τις πήγα στο κρεβάτι(μέχρι να ξυπνήσουν πάλι κ να έρθουν)κ ένα δυωρο κοιμηθικα μόνη.όταν ξύπνησα κατα τις 3 νομίζω ένοιωθα ότι κοιμηθικα πολύ βαρυα.

Ααα η μικτμρη νομίζω πάει κ αυτή για ίωση.βηχει.που να βαρεσω το κεφάλι μου.οεο;;;;;θα το ωαρεσω σίγουρα.θέλω να πέσω σε καταστολή κ όταν ξυπνήσω να έχουν γίνει 18 χρόνων!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα να πω ??? Τα νεύρα μου... Έχει ξεφύγει εντελώς ο μικρός μου, κάνει αταξίες, δεν ακούει στα μη κ κακό, τον κυνηγάω όλη μα όλη μέρα! Με έχει κουράσει. Από την μία χαίρομαι που είναι ζωντανό παιδί, αλλά ώρες ώρες νομίζω πως είναι υπερηχητικός!δεν μου φτάνει η ενέργεια! Τις νύχτες φέρνει σβούρες οοοοολο το κρεβάτι κ ξυπνάει διαρκώς. Τον μαλωνω κ μου φωνάζει.... Τι διακοπές κ αυτές θεέ μου ? Σπίτι τουλάχιστον είχαμε τη ρέγουλα μας..... Είμαι πτώμα!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα να πω ??? Τα νεύρα μου... Έχει ξεφύγει εντελώς ο μικρός μου, κάνει αταξίες, δεν ακούει στα μη κ κακό, τον κυνηγάω όλη μα όλη μέρα!  Με έχει κουράσει. Από την μία χαίρομαι που είναι ζωντανό παιδί, αλλά ώρες ώρες νομίζω πως είναι υπερηχητικός!δεν μου φτάνει η ενέργεια!  Τις νύχτες φέρνει σβούρες οοοοολο το κρεβάτι κ ξυπνάει διαρκώς. Τον μαλωνω κ μου φωνάζει.... Τι διακοπές κ αυτές θεέ μου ? Σπίτι τουλάχιστον είχαμε τη ρέγουλα μας..... Είμαι πτώμα!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα! Περναμε δυσκολες μερες βλέπω. Υπομονη! Ροξανακι, ειναι κ η αλλαγή περιβάλλοντος φανταζομαι, θα στρώσουν τα πράγματα.

Ντεμυ, πιστεύω δεν χρειάζεται να περιμενεις μεχρι τα 18, ίσως στα 13 τους τα πιασει η εφηβεια κ σε αφησουν να κοιμηθεις! Σου δινω κουράγιο τωρα.

Αναστασια σβουριζει και ο δικος σου? Μαρία πώς κοιμηθηκατε?

Η δικιά μου ήταν πτώμα μετά από τις πονεμενες νυχτες και κοιμαται ακόμα. Εγώ ξύπνησα να απολαυσω με την ησυχιά μου το γαλα μου. ΠΟναει και η μεση μου σημερα, πάω για αποσυρση.

Αχ και ηθελα να σχολιασω αυτο που λέγατε χθες περι προγρ'αμματος, νομιζα ότι ήμυν εγώ υπερβολική, αλλά ναι δεν θέλω να την βγαζω απο το πρόγραμμα της. Κάποιοι φίλοι (που ακόμα δεν έχουν παιδιά) μας λένε εμμέσως υπερβολικούς και ότι το παιδι πρέπει να ακολουθεί το δικό μας πρόγραμμα , ε και αν κλάψει, δεν πειράζει παιδι είναι. Και κάπου εκει το Ναφσακι βγαζει καπνους απο τα αυτια διότι βεβαια την χαμαλοδουλειά θα την φάω μόνη μου στο σπίτι, δεν έρχεται κανενας α μου την ησυχάσει και να την κοιμισει αν τελικά το παιδί "ακολουθησει το δικό μας πρόγραμμα!!!"""" Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα&απο μένα! Χτες του έδωσα ντεπόν&μέχρι τις 4 κοιμήθηκε καλά, ξυπνώντας μόνο μία φορά! Μετά τον έπιασε η όρεξη για παιχνίδι&μέχρι τις 5παρά φώναζε: ντα-τα&μάλωνε με το κουνέλι του! Παρόλ'αυτά 7 η ώρα το μάτι γαρίδα...πριν λίγο έπεσε για ύπνο&έτσι βρήκα χρόνο να χαλαρώσω! Μετά θα πάμε για καφέ με ένα φιλικό ζευγάρι!

Ροξάν θα συμφωνήσω με την Ναφς...η αλλαγή περιβάλλοντος τον επηρέασε&όταν γυρίσετε όλα θα έρθουν στους κανονικούς ρυθμούς! Πότε επιστρέφετε????

Ναφς εμένα με πονούσε ο καρπός μου3 μέρες&ήμουν με περικάρπιο! Θα μας ξεκάνουν τα σκατούλικα!!!!!

Ντεμάκι τώρα έχεις την μικρή??? Αν είναι δυνατόν ρε κορίτσι, ποιος σε έχει μουτζώσει φέτος?????

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια εγω εχτες τον πηρα στο κρεββατι και οταν σαλευε του εδινα στηθος το ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα ηθελα να ΚΟΙΜΗΘΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! ξυπνησε στις 7 πηγε στην οικοδομη και κατα τις 8 ξανα νανι μεχρι τις 10!!!!

Οσο για το προγραμμα δεν του το χαλαω με τιποτα μονο μια φορα στο τοσο οπως σημερα που θελουμε να κατεβουμε στη χωρα για φαγητο να δω λιγο κοσμο ρε παιδι μου. Και οσοι μου λενε δεν πειραζει ας κλαψει δεν δινω καμια σημασια γιατι εμενα μου βγαινει μετα ξυνό και στην τελικη ετσι γουσταρω ρε αδερφε αλλος ενας χρονος ειναι θα περασει που θα παει!!!!!!

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thali-alex έγραψε:Καλημερα κοριτσακια εγω εχτες τον πηρα στο κρεββατι και οταν σαλευε του εδινα στηθος το ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα ηθελα να ΚΟΙΜΗΘΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! ξυπνησε στις 7 πηγε στην οικοδομη και κατα τις 8 ξανα νανι μεχρι τις 10!!!!

Οσο για το προγραμμα δεν του το χαλαω με τιποτα μονο μια φορα στο τοσο οπως σημερα που θελουμε να κατεβουμε στη χωρα για φαγητο να δω λιγο κοσμο ρε παιδι μου. Και οσοι μου λενε δεν πειραζει ας κλαψει δεν δινω καμια σημασια γιατι εμενα μου βγαινει μετα ξυνό και στην τελικη ετσι γουσταρω ρε αδερφε αλλος ενας χρονος ειναι θα περασει που θα παει!!!!!!


????????

ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΣ Ή ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ;

ΣΤΙΣ 7 ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΞΑΝΑ ΝΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10 ???

ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΑΛΛΟΝ !!!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θαλεια μπραβο στο γαμπρουλη μου,εργατικο παιδι...αντε θα ξυπνανε παρεα!!!εμενα με ειχε ξυπνια απο τη 1μεχρι τις 3γιατι εκανα το λαθος κ μετα απο μιση ωρα που χαζοεπινε της ειπα τελος!!!πφφφφφ!!!!
Μη νοιωθεις ασχημα κ εγω αυτο κανω δε βγαινει αλλιως θα ειχα βρυκολακιασει τοσους μηνες!!!!

Οσο για το προγραμμα δε το συζητω......λενε,λενε αλλα δεν ειδα ποτε κανεναν τους να ερθει να βοηθησει το βραδυ που ξυπναει 100 φορες!!!αντιθετα πανε στα σπιτακια τους κ κανουν εναν υπεροχο υπνο ενω εμεις...........!!!
οποτε κ εγω ακολουθω το παιδακι μου κ ο θεος βοηθος!!!! Wink 

φιλιαααα!!!

Σύλβια

Σύλβια
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σύλβια έγραψε:
thali-alex έγραψε:Καλημερα κοριτσακια εγω εχτες τον πηρα στο κρεββατι και οταν σαλευε του εδινα στηθος το ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα ηθελα να ΚΟΙΜΗΘΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! ξυπνησε στις 7 πηγε στην οικοδομη και κατα τις 8 ξανα νανι μεχρι τις 10!!!!
thali-alex έγραψε:
Οσο για το προγραμμα δεν του το χαλαω με τιποτα μονο μια φορα στο τοσο οπως σημερα που θελουμε να κατεβουμε στη χωρα για φαγητο να δω λιγο κοσμο ρε παιδι μου. Και οσοι μου λενε δεν πειραζει ας κλαψει δεν δινω καμια σημασια γιατι εμενα μου βγαινει μετα ξυνό και στην τελικη ετσι γουσταρω ρε αδερφε αλλος ενας χρονος ειναι θα περασει που θα παει!!!!!!


????????

ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΣ Ή ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ  ;

ΣΤΙΣ 7 ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΞΑΝΑ ΝΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10 ???

ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΑΛΛΟΝ  !!!!!




[quote="Σύλβια"]
thali-alex έγραψε:Καλημερα κοριτσακια εγω εχτες τον πηρα στο κρεββατι και οταν σαλευε του εδινα στηθος το ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα ηθελα να ΚΟΙΜΗΘΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!! ξυπνησε στις 7 πηγε στην οικοδομη και κατα τις 8 ξανα νανι μεχρι τις 10!!!!
[quote="thali-alex"]



ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΤΙ ;
ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΗΘΟΣ , ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΣΤΙΣ 7 ;
ΜΠΕΤΑΤΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ;

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δ το καταλαβαινει κανεις οτι το προγραμμα στο παιδι ειναι βασικο...αλλα οπως υποστηριξαμε ολες, κανεις δ ειναι διπλα μας οταν μετα την μη τηρηση του προγραμματος αυτα γκρινιαζουν&εχουν χασει την σειρα τους! Εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λενε!!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α καλά, Ναφσακι κ εγώ τα ίδια έλεγα, ακόμα κ όταν ήμουν εγγυος, αναθεώρησα!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις