Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Καλή εβδομάδα να έχουμε...Πότε θα κοιμηθεί σερί, οέο?????? Δ αντέχω άλλο...δ κοιμάται που δ κοιμάται, ξυπνάει&απο τα άγρια χαράματα!!!!!
Θάλειαχτες ανακάλυψα&εγώ ότι ο Φίλιππος άρχισε να σκαρφαλώνει καθώς μου έχει ξηλώσει όλα τα σκοινιά απο τις γωνίες της μπάντας απο το πάτημα!!!!
Μαμά 40θα χαρώ πολύ αν έρθετε Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 22 215994  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 22 215994 ...εμείς πάντως4μέρες εκεί θα ήμαστε!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα καλη βδομαδα να εχουμε Μαρακι μπλεξαμε εχω να πω!!!!

Μαμα 40 και εμενα μου εχει τυχει να ψαρευω το μωρο απο το πατωμα μεσα στο βραδυ και αυτος να κοιμαται.

Οποιος αλλος θελει e mail μου λεει γιατι εχτες σας διαβασα αλλα δεν θυμαμαι ποια αλλη ζητησε. Φιλακια.

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια! Τι ζέστη αυτη σημερα!!! Κατεβηκα για κατι τελευταιες αλλαγες απο την βαπτιση, η ψυχή μου βγηκεεεεεεεεεεεε!

Σκάνε δοντάκια!!!!! Το πάνω αριστερα το έπιασε αλλά φαίνονται ξεκάθαρα και το δίπλα και ο δεξιός πάνω κυνόδοντας. Νόμιζα ότι βγαίνουν πρώτα οι κάτω κυνόδοντες, λάθος κάνω; Μηπως δεν σκάσει ακόμα;

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφς, εμας σκασανε πρωτα τα πανω πλαινα... οποτε, ολα σχετικα ειναι!

Που ειστε κοριτσαρες? τι κανετε? Μαρακι αμην κ ποτε... δεν μπορω να πω, δεν με ξυπναει παντα, αλλα τελευταια μας τα εχει χαλασει!

Μαμα 49 καλα να περασετε!

Θαλεια, τι γλυκιαααααααα!!!! Razz Razz Razz 

Παμε για μερικα ψωνακια ενοψει διακοπων κ το βραδυ σας χαιρετω! τελικα οκ με τα πραγματα, πιο ευκολο να τα μαζευεις παρα να το σκεφτεσαι! δεν ηξερα απο που να αρχισω, μολις αρχισα ομως....πατησα κ μια γενικη στα ντουλαπια και της ντουλαπας κ της κουζινας!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σασ κ απο μασ! διακοπεσ κ παλι διακοπεσ!
εχει μια ζεστη δε λεγεται!απο κοσμο χαμοσ!roxanne σε περιμενουμε!!!
ναφσ και εμασ τα επανω σκασανε!
η μικρη εχτεσ ηταν ξυπνια απο τισ 8 εωσ τισ 11!!!σερι!!!τι θα κανω μ αυτο το παιδι!ουτε η θαλασσα δε την κουραζει!!!
ο μικροσ δεν εχω παραπονο τον αγαπα τον υπνο!
θαλεια στειλε μου μαιλ!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!!
Τι κάνετε κοριτσαρες κ μπεμπινια;
Λοιπονεγω αρρώστησα.με κόλλησε ο μικρός.
Ομικρις είναι καλύτερα πυρρετο δεν έκανε ούτε χθες ούτε σήμερα κτοσαββατο δέκατα.σήμερα έχει μυξουλα.
Εγω έκανα το λάθος κχθες πήγα τομεσημερι για μπανιο.πέθανα στον γυρισμο!μετα έπεσα ξερή για υπνο με τα παιδιά.σαν τις γριές νοιώθω τελευταία.
Σήμερα είχα γενική κ είμαι κ χάλια μαύρα.οι μικρές δαγκωνοντε.

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια κα μπεμπινια!!
Εμεις στο εξοχικό ακόμα, λέω να κάτσουμε!! O σύζυγος έχει δουλειά αλλά λεω να, κάνει μπανακια το μωρό!!

O μικρος τρελλαινεται με την θάλασσα! δεν βγαίνει!! τον έκανα βουτιά κα δεν έκανε κιχ.πολύ γέλιο!!
Ροξαν καλά να περάσετε !!
Θάλεια κα γω θέλω!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nτεμακι περαστικουλια σου παλι καλα το μωρο ειναι καλυτερα!!!!
Ο Αλεξ τις τελευταιες μερες εχει αρχισει και οταν του λεμε κου κου λεει αυτος το ΤΑ και σημερα επαιρνε το μαξιλαρι και το νανουριζε και κουνιοταν μπρος πισω ποτε μεγαλωσε μωρε το αγορακι μου;;;;;;;

Ροξανακι καλο ταξιδι να εχεις και καλα να περασετε και οντως η μικρη με εχει τρελανει συνεχεια μου λεει οτι ειμαι η καλυτερη θεια του κοσμου και η καλυτερη μαμα για τον ξαδερφουλη της.

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασια μου θα βγαλω νεες φωτο και θα τραβηξω και βιντεο που νανουριζει το μαξιλαρι να σου στειλω. Αυτο δεν εννοεις;;;;
Κατσε στο εξοχικο μια χαρα για τον μικρο

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κσλημερα κοριτσαρες!!!

η σταλιτσα μου ηταν μια κυρια στο ταξιδι την πιο πολυ ωρα κοιμοταν κ οταν ηταν ξυπνια παρακολουθουσε τα ΠΑΝΤΑ!!

εσεις ολες καλα?
θαλεια θελω κ εγωωωωωω νεες φωτο με εσενα κ το ζουζουνι σου! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 22 328109 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 22 328109 

εμεις μαλλον σημερα δε θα παμε για μπανακι γιατι εχει αρκετο αερα!!! Crying or Very sad 

πειτε κανενα νεο......!!!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα&απο μενα...χτες ειχαμε παιδιατρο&διαπιστωσαμε οτι ο μικρος εχει στραβο το αριστερο ποδαρακι&θα παμε σε παιδορθοπεδικο αρχες σεπτεμβρη! Λιγο αγχωθηκα αλλα μας ειπε να μην ανησυχουμε&πως τα περισδοτερα παιδακια ετσι ειναι αλλα στρωνει μετα...κατατ'αλλα εφτασε τα 9700&τους78 ποντουυς!&εγω θελω κανουριες φωτο...εχω&εγω,θα σας στειλω!
Ροξαν, Ζωη&Αναστασια καλα να περασετε&καντε καμια βουτια&για μενα που ταλαιπωρουμε στη ζεστη!
 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 22 417472 στις υπολοιπες!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!!
Ο μικρός υποτροπιασε κ χθες το βράδυ ανέβασε πάλι πυρετό.τον πήγα παιδίατρο κ εχει βρογχιολιτιδα κ ωτίτιδα.ξεκίνησε μάσκες αντιβιωση σταγόνες για τη μύτη σταγόνες απο το στόμα κ ο θεός βοηθός.κου-ρα-στι-κα!!κ γκρίνια κ αφαγεια.ευτυχώς τώρα έφαγε.το πρωι τίποτα ούτε φρούτα ούτε κρέμα ήθελε.αλλα όλο το βράδυ θηλαζε.
Αυτά για τον μικρο.εγω με πονοκέφαλο κ συνάχι.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πωπω βρε Ντεμάκι...φέτος δ σε ήθελε καθόλου!!!! Περαστικά στον βενιαμίν σου&υπομονή σε σένα!!!!! Που κρύωσε το ψυχάκι σου????

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικά σας Ντεμάκι!

Κορίτσια καλές διακοπές!!! Καλό δρόμο να έχετε!

Εμείς βγάλαμε κι αλλο δοντάκι!!!! Επισης τις τελευταιες μέρες μάλλον έχει ανακαλύψει ότι μπορεί να ελέγχει τους μύες της και όλη μερα κάνει γκριμάτσες, σφίγγει χέρια, πόδια, έχει πάρα πολλή πλάκα!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναφς τις ειδα τις φωτο σου!!!!!πολυ πολυ ομορφη κ εσυ κ η κορακλα σου!!!!!! I love you :hear σου εστειλα κ εγω!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια! Τι κάνετε;

Εμείς είχαμε λίγο δύσκολη νυχτα χθες, αυτα τα δοντακια πονανε πολύ, σπαρταρούσε το σκατουλι μου. Προσπάθησα να αποφυγω το ντεπον γιατι της ειχα δώσει προχθες, αλλά το λυπάμαι που το βλέπω να υποφερει κιολας.

Σημερα εχει μερα στη θάλασσα πάλι, τέλεια!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο εδω!!!κ εμεις ειχαμε μια πολυ δυσκολη νυχτα!
περα απο τα ξυπνηματα για τα φαρμακα μεσα στη νυχτα ειχαμε και τα ξυπνηματα απο την γκρινια.
ποιια θαλασσα???εμενα δεν με βασταν τα ποδια μου ουτε τουαλετα να παω!!! Laughing Laughing 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα&απο εδώ...Πήγαμε εκκλησία σήμερα στο χωριό μου γτ γιόρταζε η εκκλησία&ήμασταν πολύ καλά παιδάκια! Ευτυχώς έπεσε η θερμοκρασία&δρόσισε γτ δ την παλεύω άλλο τόοοοοοοση ζέστη χωρίς μπάνια!!!!!

Ναφς μην το σκέφτεσαι το ντεπον...να του το δίνεις...ο κολλητός του άντρα μου είναι γιατρός&όταν τον είχα ρωτήσει για το παιδικό, αποβάλλεται τις πρώτες 12-14 ώρες απο τον οργανισμό με τα ούρα!

Ντεμάκι όσο κουράγιο να σου πω είναι λίγο!!!!!Κοίτα να ξεκουράζεσαι για να τα βγάζεις πέρα!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου τι κάνετε ? Ναφσακι κ Ντεμυ περαστικά στα μικρά σας... Όσες είστε σε διακοπές, καλά να περνάτε! Εμείς είμαστε ξεγνοιαστα,όσο για τα υπόλοιπα,όταν επιστρέψουμε. Φιλάκια πολλά '!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα καλε που ειστε ολες;;;;;

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θαλεια εδω ειμαστεεεεεεε!!!!

Καλημερααααα!!!!τι κανετε κοριτσαρες?????τι ερημια ειναι αυτη????

Εμεις καλα ,περναμε ομορφα ,η σταλιτσα εχει χορτασει αγκαλιες μιας κ ειναι κ ο παππους εδω κ γυναικα του!!το παιδακι μου ειναι πολυ κοινωνικο(δε ξερω απο που εχει παρει)γελαει σε ολους,οπου παμε γινετε η μασκοτ,η χαχανουλα μου!!σημερα εκανε κ δυο καινουργιες φιλες,δυο μεγαλυτερα κοριτσακια που επαιζαν εδω πιο πανω στη γειτονια!!χαχαχα!!!πολυ γελιο!!!!

Σημερα λεμε μπας κ καταφερουμε να παμε για μπανακι!!!τη δευτερα ειμασταν κουρασμενοι απο το ταξιδι,τη τριτη ξυπνησε αργα το απογευμα κ χτες εβρεχε παρα πολυ κ εριξε κ παρα πολυ χαλαζι!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

εσεις πως περνατε!καμια δεν εχει internet στις διακοπες οεο???πειτε κανενα νεο!!!

Ντεμακι ειστε καλυτερα????τι εγινε βρε κοριτσακι μου,πως σας εχει παει ετσι φετος το καλοκαιρι!!!!

Nafs πως πανε οι πονοι???ποσα δοντακια εχετε τωρα???

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα&απο μενα...εδω ειμαι&εγω! Αφου λειπετε ολες ειπα ν'αφησω&το θεματακι μας να κανει διακοπες&αυτο! Εμεις εδω καλα, δροσια εχουμε&ειναι πολυ ωραια...ελπιζω οταν παμε διακοπες να φτιαξει καοως γτ μας βλεπω να τα μαζευουμε αρον-αρον!

Ντεμακι πως ειστε;;;

Ζωη φτου-φτου στ κοριτσι...μωρε τι καλη που ειναι!!!

Ναφς πως πανε τα δοντακια&τα ξενυχτια;;;

Θαλεια ανιψια&γιος σε βγαλανε off???

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η αληθεια ειναι οτι τα εχουμε παιξει και εγω και η αδερφή μου ο ενας κόβει η αλλη ράβει!!!! Την κυνηγάει ολη την ωρα ο μικρός σαν σκυλάκι!!!! Μαρακι πολυ μεγάλωσε το μωρο σου καλα λεω εγω ο ψηλός της παρέας!!!!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας όμορφες!!!!

Κακοπερνάτε βλέπω όλες, Θάλεια, Ζωή, Ροξανάκι χάαααααααααααααλια! Μπράβο κορίτσια, τα μωράκια μας κλέβουν παντού την παράσταση!!!

Μαρία μου ξεμείναμε ε? Κι εδω έχει ωραία δροσια αν και δεν έβρεξε, ελάχιστα ψιχάλισε χθες. Η θάλασσα αυτες τις μερες είναι όνειρο με την συννεφιά. Λάδι θάλασσα, καθαρή, χωρίς πολύ κόσμο, μια ζωγραφιά!

Εμεις κορίτσια μαλλιά μπορεί να μην έχουμε αλλά δόντι βγαζουμε ένα καθε μερα!!! Έβγαλε 3 σε 3 μερες!!!! Σύνολο 5 δηλαδή! Εβγαλε τα 3 πάνω μαζεμένα, ελπίζω να τα έχω δει ολα γιατί ουτε να της τα τριψω δεν με αφηνει. Το βραδυ έχουμε ξυπνημα απαραιτητως με ουρλιαχτά, δεν ξερω τι θα έκανα αν δεν την θηλαζα, μονο αυτο την παρηγορει. Και ντεπον που της έδωσα πριν κοιμηθει χθες μπας και ηρεμησει, δεν βλέπω να έκανε και πολλά!

Αυτα απο μας, σημερα θα έρθει η κολλητη μου να με τριψει διότι έχω μερικές μέρες που πονάει όλη η αριστερη πλευρα. Νόμιζα ότι ήταν γυναικολογικό με το ινομυωμα, πήγα γα υπέρηχο και μου είπε η γυναικολογος ότι μάλλον είναι μυοσκελετικός ο πόνος, δεν σχετιζεται με τα δικά της. Πήγα λοιπόν στην κολλητη μου που ειναι φυσιοκοθεραπευτρια και της λέω για πιάσει μπας και είναι καμιά μέση. Και απεφανθη ότι έχω δεθεί κόμπος και πρέπει να έρθει να με τρίψει. Μην ζηλεύετε, δεν είναι καθόλου ευχάριστο. Θα με ακούσει όλο το τετράγωνο.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σα να μην εφταναν τα καψωνια του Φιλιπου να με κραταει ξυπνια μες τη μαυρη νυχτα για να παιξει, εχω&ενα παλιοκουνουπι που μ'εχει ξεσκισει! Δ αντεχω αλλο(οχι το κουνουπι)...εκτος του οτι θελω να κοιμηθω σερι, θελω να κοιμηθω-ξυπνησω διπλα στον αντρα μου...τι κακο&αυτο!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις