Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!
Ρε γαμωτο το ματιασα το παιδάκι μου.όσο πάει ξυπνάει κ νωρίτερα κ ο ύπνος ο μεσημεριανός πια κρατάει πολύ λίγο.σήμερα ξυπνησε 6μιση θηκασε κ 7μιση είχε όρεξη για χορούς κ πανηγυρια!!κ λεει κ άντε!θα τον φαω!!

Αλλα είμαι παρά πολυ χαρούμενη γιατί η κουμπάρα μου είναι έγκυος!!Πριν 2μιση χρόνια είχε κανει μια αποβολή γιατί είχε ενδομητριωση κ δεν το ήξερε.έκανε επέμβαση πέρυσι που έμαθε τι είχε κ απο τοτε αγωγή.κ πριν λίγους μηνες ξεμπερδέψει κ επιτέλους θα γίνει μανούλα!ρε κορίτσια χάρακα παρά πολύ για την κουμπάρα μου σαν να είναι αδερφή μου!!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πολυ ησυχία έπεσε!!!!
Ντεμί μπράβο στην κουμπαράς με το καλό το σπορακι της!
Αχ κ μεις έχουμε γκρίνια κ ανορεξία αχ αυτά τα δόντακια μας! Αφού λέω άντε να βγάλει κι αλλα να τελειώνουν!
Κορίτσια μετά το έτος θα δούμε διάφορα στον ύπνο ,θα ξυπνάνε μεν αλλά πλέον λιγότερο
Μην απογοητευομαστε λίγο έμεινε!θα περπατάνε θα κουράζονται θα χουν κι αλλά ενδιαφέροντα ,μπορεί τωρα που το λέω να λέτε με τίποτα! Αλλα πιστέψτε με θα αλλάξουν ! Υπομονή!!αξίζει η ταλεπορια μας για αυτά τα αγγελουδια!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας κι απο εμας... σας λειψαμε??? Επιστρεψαμε μετά από ενα μήνα διακοπων!!!

Διαβαζω πολλά νεα σας ...

Μαρακι με γεια το ρολοι, τελειο σχέδιο και τελειο χρωμα!!! Όλα τα παιδάκια εχουν αναιτια γκρίνια καποια στιγμη, μην κάνεις τετοιες σκεψεις γιατί ξέρεις οτι δεν ισχυουν απλά παιρνε βαθιες, βαθιές ανάσες! !!!

Irene μια χαρα το αντρακι σου, ψηλο και μπαμπατσικο!!! Very Happy 

Ζωη και εμενα μια απο τα ιδια, ξυπναρι συγκεκριμενες ωρες το ββράδυ λες κι έχει ξυπνητήρι,  απλά την βαζω στο στήθος για 10 λεπτα και αυτο ηταν, αποτι διαβασα θελουν να μας νιωθουν κοντα τους γι αυτό ξυπνανε. ΕΕμένα πάντως στο κρεβάτι μας δεν έχει κοιμηθει ποτε, δεν το θέλει ή στη κούνια της ή στο καροτσι!!! 


Ναφς βλεπω Τελεια περνστε, μου φφαίνεται θα καθιερωσεις τον υπνο στην παραλία! !!! ! Χαχαχαχα

Ντεμακι 4 χχρόνια? ??? affraid  μην μας τα λες αυτα καθολου!!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Griniaroula καλως ηρθατε στο σπιτακι σας!!τι καλα που περασατε ομορφα!!μας λειψατε βρε κοριτσια!!!αντε για πες λεπτομερεις!!!η μπουμπου εκανε τα μπανακια της πως της φανηκε?για πες κατορθωματα! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 31 328109 

Σου στελνω πμ!!φιλια!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 31 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 31 417472 

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπόν. ?.το πρωτο βράδυ των διακοπών μας ηταν εφιαλτικό,  η μικρή να κοιτάει δεξιά αριστερά και όλο το βράδυ να κλαίει με λυγμους, αυτο ηταν ομως μετά προσαρμοστηκε και όλα καλά.  Με την θάλασσα ξετρελλαθηκε, να χτυπάει ποδαρακια και χεράκια και να κάνει σαν παλαβό,  την βάλαμε και στην άμμο αλλά μόλις άρχισε να τρώει τα πετραδάκια την πήραμε αμέσως! !!! ! Χαχαχαχα ακόμα δεν μπουσουλαμε με ένα μαγικό ομως τροπο ενω την αφήνεις σε ενα σημείο μετά από μερικά λεπτά θα την βρεις 2 μέτρα μακρυά! !! Κάνουμε παλαμακια, δείχνουμε τον αριθμό 1 δτην ερώτηση ποσα παιδακια έχει η μαμά και τωρα προσπαθούμε να στείλουμε και φιλάκι. 
Τα βράδια στσνταρ θα ξυπνήσει 2 φορες, θα την βάλω στο στηθος για 10 λεπτά και μετά ξανά ύπνος! !! Αυτά. ..
Εμαθα γνωριζοσαστε και πιο καλά μεσω μειλ, στειλτε μου και εμένα τα μριλ σας να σας στειλω φωτο  δικες μας!!!

Σας φιλωωωω...

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!!griniaroula μπραβο στο Κατερινακι σου...μεγαλο κοριτσι πια.....χαχαχα!πολυ μου αρεσε που απανταει κ σε ερωτησεις!!!! Very Happy 

εμεις σημερα κοιμηθηκαμε λιγο καλυτερα!ξυπνησε βεβαια 5-6φορες αλλα κοιμοταν σχεδον αμεσως!!!
της ειχα πει βεβαια απο το βραδυ οτι η μανουλα το πρωι πρεπει να παει για δουλεια κ ετσι πρεπει να κοιμηθουμε ολοι για να ξεκουραστουμε.....τωρα το τι καταλαβε ειναι αλλο θεμα...χαχαχα!!

καλημερα κ παλι!φιλια σε ολες! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 31 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 31 417472 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέραααααααααααααααα!

Καλώς ηρθατε γκρινιαρούλα! Καλέ τι εξελιγμένο μοντελο το κατερινάκι!!!! Μπραβο μπραβο!!!!

Ντεμάκι, με το καλό η κουμπάρα σου, τι χαρά ειναι να φουσκώνουν οι κοιλίτσες!


Ειρηνη, όσο θέλουμε να μεγαλώσουν να ανεξαρτητοποιηθουν λίγο, άλλο τόσο θέλουμε να μεινουν για πάντα αυτα τα τρυφερα μωρακια...

Ζωη μου, καλή δουλίτσα!!!!

Η Μαρία έφυγε, πάει μας εγκατέλειψε ή ετοιμάζεται;;;;

Εμείς ησυχα, περνάει καλή φαση η μικρή, μετα τα 3 δοντια που βγηκαν μαζεμενα. Εχει αρχισει να καθεται να παιζει και λίγο μονη της, να φανταστείετ χθες με αφησε να πλυνω το καροτσι! Ρε αιδια εχουμε το trilogy, ενω υποτιθεται βγαινουν τα καλλυματα, η ψυχή μας βγηκε και τελικά δεν τα βγαλαμε. Οπότε έβγαλα όλο το καροτσι στο μπαλκονι και το έκανα με λάστιχο και σφουγγαρακι. Ε μαααααααααααααα, παρα το σεντονάκι που βαζω απο κατω σε σημεία είχε καταβρωμισει. Τωρα θέλω να πάρω ενα κάλλυμα σαν κι αυτο http://www.mariaevita.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=30949, μου φαινεται πολύ χρησιμο. Εσεις τι χρησιμοποιειται για να ην ιδρωνει το μωρο και να ην βρωμιζει και το καρότσι;;;

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα ο μικρος ξυπνησε κατα τις 1 και δεν ξερω τι ωρα κοιμηθηκε επαιζε ξενερωνε οταν εκλεινα το φως και εγω να βριζω απο μεσα μου και σημερα σηκώθηκε και νωρις.

Γκρινιαρουλα εσυ εχεις απο τα πιο ησυχα μωρακια μπραβο στο κοριτσακι σου που κανει πολλα πραγματακια σου στελνω πμ to email!!!!!!!

Εμενα Ναφς εδω στην εξοχη το καροτσι μας εχει γινει χαλια οταν παω Αθηνα θα το στειλω για βιολογικο σιγουρα αλλα θα παω να αγορασω και ενα τυπου ομπρελα για τις κοντινες αποστασεις, Τελικα τζαμπα τα λεφτα που εδωσα για 1 χρονο που το χρησιμοποιω με την ψωναρα τον αντρα μου δωσαμε ενα σκασμο χρηματα!!!!!!

Να δηλωσω κιολας οτι νυσταζωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θαλεια ποιο εχετε? Εμενα με βολεψε να σ πω, δεν νομιζω να παρω καλοκαιρινο καροτσι

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Ειχα παει στον εοπυυ για τα φαρμακα, κτ αλλες εξωτερικες&τωρα κανω πεντικιουρ...μην φυγω οπως-οπως για διακοπες!!! Εγω εχω αυτο το καροτσι http://anatello.gr/cart/images/P/Trio-Symbio-moon2011.jpg &παροτι πιανει αρκετο χωρο στο αμαξι, δ το αλλαζω με τπτ γτ ειναι ελαφρη&ανετο στην οδηγηση...απανω που λετε βαζω μια πανα αφου πλεον τον δενω μονο μεση για να γυριζει ανετα!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχουμε παρει το foppapedretti το οποιο ειναι πολυμορφικο γυριζει 360 μοιρες ειναι πολυ ευκίνητο σκεψου το πας με το ενα χερι αλλα δεν εχει καθολου αποθηκευτικο χωρο και τα κουβαλω ολα!!!!!!!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γκρινιαρουλα καλως ηρθες! το Κατερινακι μας σουπερ! να της φιλησεις τα ζουμερα μπουτακια!

Μαρακι, καλα να περασεις! ευχομαι να βοηθησει κ ο Φιλιππος κ να ξεκουραστειτε.

Ναφς εγω δεν βαζω τιποτα, περιστεσιακα ομως το καθαριζω με ενα νωπο πανακι με μικροινες κ γινεται καινουριο. Πηρα καλυμμα αλλα γινοταν σαν πατσαβουρα κατω απο το μωρο, οποτε το εφαγε η ντουλαπα.

Θαλεια την πιο σωστη κουβεντα ειπες, το εχω σκεφτει απειτες φορες! Καλο το καροτσι, δεν λεω, αλλα πολυ βαρυ, δεν αξιζε τα λεφτα του. Κ εγω σκεφτομαι για απλο, αν παρεις πες μου γνωμη γτ ακομα δεν εχω κοιταξει τιποτα.

Ντεμακι με το καλο η κουμπαρουλα σου, αντε κ αλλο ενα νινακι στην μεγαλη παρεα σας!

Ζωη, πες πες, κατι θα γινει!

εμεις ξυπνησαμε κλασικα στις 7 παιξαμε κ μετα ξεκινησα φασινα. ο μικρος μεσα στα ποδια μου, αλλα αφου δεν γκρινιαζε μια χαρα. κοιμηθηκε, προλαβα να μαγειρεψω κ εκανα το ιδιο φαι κ για τους δυο μας σε ξεχωριστα σκευη (εγω αναλατο δεν μπορω να φαω Razz ), φασολακια με μοσχαρακι κ πατατα, γιαμ γιαμ.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτοιμη! Μερικώς ανανεωμένη, με τον Φίλιππο να κοιμάται&το φαγητό να γίνεται, έχω χρόνο να κουβεντιάσω μαζί σας! Νωρίτερα ήμουν με το κινητό &δ μπορούσα να γράψω για την Γκρινιαρούλα... Καλώς ήρθατε! Καλό χειμώνα σας εύχομαι!!!! Μπράβο στο Κατερινάκι σου! Έχεις απο τα πιο ήσυχα&βολικά μωρά της ομάδας...μην μιλάς καθόλου!!!!

Ντεμάκι με το καλό το σποράκι της κουμπάρας σου!!!! Να'χει μια καλή εγκυμοσύνη Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 31 990599 

Ζωή καλή επιστροφή εύχομαι σήμερα στη δουλίτσα σου!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!
Σήμερα ήρθε νωρίς ο άντρας μου κ τους εχωσα όλους για υπνο!!

Εγω έχω το carello m5 νταξ μωρέ καλό είναι.στην αρχή το είχε στο πορτ μπεμπε το έβγαλα απο 3-4 μηνών κ έβαλα το καιησμα του καροτσιού.Ε καλά γίνετε κ@λος με τον μικρό αλλα αλλάζω συνέχεια σεντονακια.κ εγω με λάστιχο το πλενο σφουγγάρι κ το απορυπαντικο.απο οοοσα καρότσια αλλαξαε είχε βολέψει το πρώτο που είχα στην Αριάδνη κ το καρότσι της αθανασίας.καλά της αθανασίας είναι ακόμα αθάνατο αλλα έλα που είναι ροζ.
Το.καλλημα εμενα ναφς δεν θα ως βόλευε γιατί τι να λεει αφού δεν πιάνει κ τα πλαϊνά!εκεί μου το βρωμοζει περισσότερο όταν δεν θέλει την.κουταλια κ γυρνάει το γεμάτο στόμα εκει!μπλιαααχ!αλλα θα βόλευε πολύ για να γίνει πιο μαλακό το καρότσι.καλά εμενα πια με το ζωρι κάθεται στο καρότσι.αγανακτώ.ε την περπατουρα πια την βγάζουμε την μερα.κόβει βόλτες τραβάει καρέ.
Μαράκι καλά να περασετε!!
Γκρινιαρουλα αυτό το έκανε κ η Αριάδνη μου!θα γίνει έξυπνη να δεις!!εμενα ο μικρός πέρα απο το άντε άντε κ να βγάζει τη γλώσσα κ να φτύνει τίποτα δεν λεει.Α ειπε μπαμπά,τι να το κανω;;;αφού δεν ειπε μαμά να χαρώ!βασικά ειπε κ μαμά αλλα μια δύο φορές.

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου τι κανετε;;; που ειστε;; εγω ειχα επισκεψεις το απογευμα, ενα θειο του αντρα μ, τους τρελανε στο παιχνιδι ο μικρος&ξεραθηκε απο τις 9:30! Εκανα ντους&αραξα...

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας κορίτσια,  μόλις μπήκα σπίτι,  απο το πρωί ήμουν στη μαμά μου. Βλεπετεκ 1 ολόκληρο μήνα είχαν να δουν το κατερινακι οπότε τους την αφησα και πήγα να κάνω τις δουλειές μου. Ουφ 4 πλυντήρια  εβαλα...να δω πότε θα ξεκινησω το Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 31 517142 



Μαρσκι αρα το μυστικο ειναι οι πολλες επισκεψεις ωστε να πεφτουν ξερα τα ζουζουνια μας ε???


ντεμακι εξυπνα τα κοριτσια μας!!! Χαχαχα


Ροξαν ωωραίο φαγητακι είχατε σήμερα,  το έφαγε ο μικρός? ?



Ναφς εεμείς έχουμε Το streety της bebe ccomfort και είμαι πολύ ευχαριστημενη, τα καλυμματα τα βγαζω και τα πλενω στο πλυντήριο. 

Ζωη μπραβο στο κοριτσι σου, ειδες πως σε καταλαβαινει ???

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αααα και για να μην ξεχνιόμαστε περιμένω τα mail σας να ανταλλαξουμε φωτο...θαλεια σ ευχαριστω!!!! Περιμενω και τα άλλα κοριτσια να στείλω σε ολες μια και καλη!!!

Αχ  ελπίζω  να έχουμε μια τέλεια νυχτα!!!! Τι λετε να κοιμηθουμε, να ανοιξουμε τα μάτια μας και να είναι 11 το πρωι και τα μπεμπακια μας να κοιμουνται ακομα?????? κοριτσια ενταξει μην βαρατε ονειρα μπορουμε να κανουμε κι ας είμαστε ξυπνιες!!!!! ! Χαχαχαχα

Σας φιλωωωω

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποιες 11 No ...δ αντεξε ουτε3ωρες ησυχου υπνου!!! Το ψυχακι μ ξυπνησε αποτομα με σπαραχτικα δακρυα!επι5λεπτα να κλαει...τον κουνησα, ανοιξα το φως, του μιλησα, του τραγουδισα...κοριτσια, πραγματικα σκιστηκε η ψυχη μ ακουγωντας τον ετσι pale !!!!Τωρα τον εχω διπλα μ, χαζοκοιμαται&ειναι πολυ ανσυχος! Ή κτ τον τρομαξε στον υπνο ή κτ τον πονεσε!!!! Αντε να με παρει ο υπνος τωρα εμενα...

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Sleep

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Μαρακι τι κανει ο Φιλιππακος? κοιμηθηκατε καθολου?

γκρινιαρουλα κ ο μικρος φασολακια εφαγε, εντωμεταξυ πυ ειχα μεριδα κ για σημερα, αλλα δεν χοταινε με τιποτα κ του αλεσα κ το σημερινο... Shocked  Τρωει σαν πυθωνας, ωρες ωρες απορω! μονο το γαλα δεν του αρεσει... σημερα φακες κοκκινες θα φαει σημερα, μεσογειακη διατροφη λεμε!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ροξάν! Καλά είναι, απλά ταλαιπωρημένος&κουρασμένος...κατέληξε να ηρεμήσει&να σταματήσει να κουνιέται στον ύπνο του γύρω στις 4! Εγώ κοιμήθηκα 5 παρά&είμαι ψιλοκομμάτια να το πω, ερείπιο να το πω...άστα να πάνε θα το πω!!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εμεις ανησυχο υπνο καναμε με αποτελεσμα να ξυπνησω με πονοκεφαλο. ματι τους φταιει, δεν καταλαβαινω... λετε κανενα δοντι? πφφφφ.......
ποτε φευγετε?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κυριακη πρωι...τωρα θα πιαστω να  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 31 517142 για να φτιαξω βαλιτσα αυριο! Δ ξερω τι τα πιανει, παντως συγχρονιζονται! Μην μεινει καμια με παραπονο!!!!

Σημειωση: φτιαχνω τη λιστα με ολα οσα πρεπει να παρω&ο αντρας μου μονο που την ειδε τον επιασ πονοκεφαλος affraid !!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα μπηκα να σας πω οτι ειδα το Μαρακι και εγω ειναι πολυ ομορφη οπως ειπε και η ροξαν και ο φιλιππακος ενα κουκλι πιο ωραιο απο τις φωτο σκεφτομαι οτι απο κοντα θα ειναι ακομα πιο ομορφος!!!!!!!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εεεεεε με κανετε&κοκκινιζω Embarassed  Embarassed  Embarassed ! Ενω εσυ με τον Αλεξ πατε πισω...ή η Ροξαν με τον Γιαννη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις