Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θαλεια μου πως ειναι ο Αλεξακος?δε ξανα εκανε πυρετο ετσι?Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 417472 

ντεμακι εσεις ολοι καλα?? Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 417472 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ζωη μου για την ωρα ολα καλα!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το αλεξακη μια χαρα ειναι ζωντανεψε ο Λαζαρος και ειναι παλι ζωηρος και για νεες περιπέτειες.

Μαράκι μου ποτε φευγεις θα εχεις ιντερνετ εκει;

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δ πηγα για καφε τελικα Crying or Very sad ειχαν θεμα στον εοπυυ με το φαρμακο του αντρα μ&ετρεχα μεσα στον ηλιο με τον μικροTwisted Evil  την γραφειοκρατια μου μεσα Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 654655  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 654655 !!!!

Θαλεια εχω την εντυπωση πως το μαιο τελειωσε ο 8ος&ειναι αλλοι2ακομα! Σου στελνω το λινκ με πμ! Φευγουμε την κυριακη θαλασσα για4μερες&μετα ορεστιαδα αλλες 3...φανταζομαι θα'χω ιντερνετ να σας στελνω απο λιγο!!!!

Ναφς δ μας φερνεις κατα δω την μικρη σου να κανει κανα μαθημα στον δικο μ! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 417472 

Ντεμακι τετοια λεγε μας να μην παρουμε τα πανω μας ποτε!!!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αστα Μαρακι κ εγω αυτο που εγραψε η ντεμυ διαβασα κ μου επεσε το σαγονι.....!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 606100 αν ειναι να περιμενω μεχρι τα 4 κ ακομα τιποτα...κλαψτε με απο τωρα!!

nafs στειλτη κ απο δω μια βολτα!!!

Αντε Μαρακι μου να ξεκουραστειτε κ εσεις λιγο!!


Μπραβο Θαλεια ειδες ο Αλεξακος φορτισε μπαταριες!!

Επιτελους κοιμηθηκε για μεσημερι παω κ εγω να ξαπλωσω λιγο γιατι το κεφαλι μου θα εκραγει!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 911307 

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κι από μας!εμεις ειχαμε ένα σερί μέχρι τις 5.30 κ ύστερα 2-3 φορές εώς τις 8. Καλά είναι δε μπορώ να πω!
Θαλεια κοιτά σε άλλο φάκελο πχ junk μήπως το πέταξε εκεί.
Nags τι ωραία περάςατε κ η μικρή σου κυρία δε σας ενόχλησε καθολου!
Ζωή μην απογοητεύεται όλες στα ίδια είμαστε,φυσικά κ δεν έχει κάτι το παιδι!
Μαράκι καλά να περάσετε στις διακοπές σας,να ξεκουραστειτε και να γεμίσετε μπαταρίες!
Roxanne άντε να κανονίσουμε καφεδάκι εμείς οι βόρειες!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι καμια εδω;;; κοριτσια δ ειμαι καλα...τα νευρα μου...λιγες μερες πριν την περιοδο&χτυπαω  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 679259  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 679259 κοκκινο ωρες-ωρες! Να σας ρωτησω:τα παιδακια σας εχουν σπαστικη γκρινια;;; απο αυτη που ξερεςι οτι ειναι χωρις λογο;;; μονο&μονο για να σου σπασουν τα νευρα...απο αυτη που κανεις ασχημες σκεψεις...απο αυτη που παιρνεις βαθιες ανασες για να ηρεμησεις...απο αυτη που μολις ηρεμεις αναρωτιεσαι ποσο κακη μανα εισαι...πφφφφ... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 667478

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι εισαι καλα,ηρεμησες καθολου!!τοσο πολυ οσο το περιγραφεις οχι,αλλα απο γκρινα καλα παμε!εμενα διεκδικει πολυ αυτο που θελει ειτε ειναι παιχνιδι ειτε αγκαλια ειτε απλα προσοχη!οταν το κερδισει ειναι οκ!!ενταξει υπαρχουν κ μερες που δεν την ευχαριστει τιποτα αλλα μια βολτα παντα δινει τη λυση!!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαράκι από τη γκρίνια που περιγράφεις ευτυχώς δεν έχουμε ειναι κ εμένα όπως περιγράφει η ζωή διεκδικεί κάτι κ μόλις το πάρει ήρεμει ειναι καλό παιδάκι,βολικό! Γκρίνια απο τη μεγάλη όσο θες κ τώρα ακόμα γκρινιάζει για το παραμικρό!
Ο δικός σου μωρε κάτι τον ενοχλεί τον καημένο αυτές τις μέρες δεν ειναι τέτοιο παιδάκι θα ηρεμήσει λίγο υπομονή!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενταξει ειμαι τωρα...εκανα&ντουσακι&ηρεμησα!Καθε βραδυ πριν το φαγητο&τον υπνο δ τον ευχαριστει τπτ...τον εχει ο αντρας μ αγκαλια για να ετοιμασω το γαλα&γκρινιαζει για να τον παρω, ελα ομως που ακομα&οταν τον παιρνω συνεχιζει! &οχι την απλη γκρινια...μιλαμε για τσιριγμα&κλαμα! Δ εχει καθολου υπομονη σα παιδι...απο μωρο το ειχα αυτο το θεμα μαζι του!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ένταξη τωρα κοιμήθηκε ο Φιλιππάκος σου ?ο δικός μου δεν άντεξε άλλο 10.20 παραδόθηκε !ξύπνησε 8.20 έκανε ένα 10λεπτο ύπνο στις 11 ,ένα 40 λεπτό στις 4 ,που να αντέξει ο καημένος. Ελπίζουμε σε μια ήρεμη νύχτα!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιμηθηκε μολις ηπιε το γαλα του...σημερα ηταν ξυπνιος απο τις5το απογευμα, &κοιμθηκε το μεσημερι περιπου1,5ωρα&καμια ωρα το πρωι γυρω στις10!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxax μαρακι μου ελα να πιαστουμε χερι χερι!!!!! Laughing Laughing αυτη την γκρινια που λες την εχω ολημερης-οληνυχτης με την αθανασια!!!!πολυ κακομαθημενο παιδι.κλαιει για να ερθει στο κρεβατι μου κλαιει για να ειναι κολλημενη σαν βεντουζα πανω μου στον υπνο,κλαιει γιατι καθοντε στον καναπε κ η μεγαλη την ακουμπαει κλαιει γιατι δεν θελει αυτα τα ρουχα αλλα το φουσταααανι!!!γενικα κλαιει!!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 654655 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 654655 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 654655 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 654655 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 911307 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 911307 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 911307 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 911307 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 585182 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 585182 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 585182 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 585182 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 186566 

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ Μαρακι αυτο δεν ελεγα την προηγουμενη βδομαδα σημερα ομως μου ανεβασαν το ηθικο 2 ζευγαρια απο το συγκροτημα ειδαν το Αλεξακι και μου ειπαν οτι με χαίρονται που του τραγουδαω συνεχεια και απαντησα οτι δεν θυμαμαι να τραγουδαω ολη την ωρα προφανως το κανω ασυναίσθητα!!!!

Εμενα εχει φαει κολλημα με την τζαμαρια σημερα καταλαβα οτι το κανει επιτηδες για να μου τραβηξει την προσοχη και αν δεν του δωσω σημασια χτυπαει τα τζαμια περισσοτερο ρε κοριτσια και ειναι μονο 10 μηνων πολυ πεισματαρης κατι τετοιες ωρες νευριαζω και εγω πολυ!!!!

Η αληθεια ειναι οτι η γκρινια δεν παλευεται σιγουρα κατι διεκδικούν εκεινη την ωρα δεν ειναι δυνατον παντα να τους το δινεις ομως.

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία μου μη στενοχωριεσαι. Λογικό είναι να φτάνεις στα όρια σου,10 μήνες τώρα σ έχει βγει το λάδι. Όλα τα μπεμπινια έχουν τέτοιες γκρίνιες,αλλά ο δικός σου από την αρχή ήταν πιο δύσκολος.

Ντεμακι, τι αστεία που περιεγραψςς τη μικρή χαχα!

Θάλεια το έριξες στο τραγούδι??? Άντε κ στο χε που ξέρεις μπορεί να είναι η αρχή μιας νέας καριέρας!

Εμείς είχαμε μια καλή μέρα με μπόλικες βόλτες,μπάνιο στη θάλασσα κ μετά έπεσα εύκολα το πουλάκι μου για ύπνο. Την πέφτω κι εγώ σας καληνυχτω!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δε την παλευω αλλο!!!!!μου ερχεται να μη της ξαναδωσω στηθος κ να το σταματησουμε "μαχαιρι"!!!!δε γινετε αλλο ουτε με αυτο κοιμαται εχει ορεξη για παιχνιδια παρολο το οτι κουτουλαει!!!3ο βραδυ σερι που κανει ιδιο πραγμα!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Απο τις λιγες μερες που ξυπνησα στο κρεβατι μου! Οχι δ το πηρε σερι αλλα κοιμηθηκε καλυτερα σε αντιθεση με μενα που ολο το βραδυ εβλεπα ασχημα ονειρα με το παιδι! Μ'επηρεασε πολυ ετσι οπως ενιωσα χτες... Crying or Very sad 

Ζωη δ ξερω τι να σου πω...οσο εδινα στηθος δεν ειχα τετοια προβλματα, κοιμοταν κατευθειαν οποτε δ εχω κπ συμβουλη να σου δωσω! Κανε υπομονη&οποια αποφαση &αν παρεις, πρωτα να ηρεμει εσενα...γτ οπως λενε τα παιδια μας θελουν ηρεμες μαμαδες για να ειναι&αυτα ηρεμα!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα τσουπρες! Μαρακι, εμενα αυτο μου ακουγεται σαν νυστα. Γενικα αυτα για να γκρινιαζουν κατι θελουν, ακομα κ αν δεν ξερουν τι ειναι αυτο! Παντως κ εγω ωρες ωρες φτανω στα ορια μου, αλλα κακη μανα δεν νιωθω κ ειμαι σιγουρη πως κ εσυ εισαι η καλυτερη για τον Φιλιππακο! Ολη μερα μαζι τους ειμαστε, χωρις βοηθεια, χωρις να ξελαμπικαρουμε λιγο, αλοιμονο αν ειναι καλα τα νευρα μας, δεν ειμαστε φυτα! Παρεπιπτοντως κοριτσια, η Μαρια ειναι πολυ ομορφη, οχι μονο στις φωτο! Razz 

Ζωη κοριτσι μου τι κανατε τετοια ωρα ξυπνιες? προτεινω να παρεις δραστικα μετρα, δεν ξερω τι, αλλα τωρα που θα επιστρεψεις στη δουλεια για τα καλα πρεπει τουλαχιστον να κοιμασαι.

Θαλεια, καινουριο το Αλεξακι προς τη δοξα τραβαει? Ειναι σκετος γλυκας παντως!!!! δεν παιζεται!  afro μουτρο!

Ντεμακι κλαιω! Ναφσακι φιλια στην υπεροχη μικρη σου!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!νυσταζώωωωωωωωω!!!!


Ηταν ξυπνια απο τις 3 μεχρι τις 6 affraid !νυσταζε τριβοταν αλλα απο υπνο τιποτα ουτε το βυζι τη νανουριζε ουτε η αγκαλι!ε!απο τις 6 λοιπον εχει ξυπνησει αλλες δυο φορες  affraid !!δε ξερω τι να πω πια κ κυριως τι να κανω!!!προσπαθω οταν ξυπναει να το δω πολυ ηρεμα,να τη παρω αγκαλια ,να της μιλαω γλυκα ,να της εξηγω αλλα εκεινη καθετε χαλαρη με το ματι γαριδα πεφτει επανω μας,χωνεται στην αγκαλια μας(ποτε τη δικη μου κ ποτε του πατερα της)μπουσουλαει σε ολο το κρεβατι κ δεν εχει ξυπνησει κ ο πατερας της τον πειραζει μεχρι να το καταφερει!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roxanne87 έγραψε:Καλημερα τσουπρες! Μαρακι, εμενα αυτο μου ακουγεται σαν νυστα.
&εγώ την ίδια υποψία έχω αλλά τι να κάνω...αν τον τον βάλω απο τις 9 θα μου ξυπνήσει απο τις 6...αν τον βάλω να κοιμηθεί το απόγευμα θ κοιμηθεί στις 12-1 το βράδυ...μπρος γκρεμός&πίσω ρέμα!!!!!! Επιπλέον σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...&φαντάσου με πέτυχες με μαλλί μαζεμένο&κουρασμένη! Αλλά&εσύ δ πάς πίσω... πανέμορφη&κορμί λαμπάδα Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 30 417472 

Ζωή το έχεις κουβεντιάσει με την παιδίατρο??? Μήπως σου δώσει κπ συμβουλή...επίσης θα μπορούσες να συμβουλευτείς κπ βιβλίο!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι τα περισσοτερα βιβλια σου λενε να αφησεις το μωρο να κλαιει!!εγω απο τη μια δε μπορω να την αφησω να κλαιει,δε μου παει, κ απο την αλλη κ να μπορουσα θα μας ακουσει ολο το τετραγωνο,μη σου πω οτι θα μας στειλουν κ την προνοια οτι κατι του κανουμε του παιδιου!!! Rolling Eyes 

ειναι αυτο που λες κ εσυ μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα κ στην περιπτωση μας μπρος ξενυχτι(κ β#ζι)κ πισω ΚΛΑΜΑ!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα τι κανετε; Ζωη υπομονη και εμενα το εχει κανει μερικες φορες να ξυπναει και να θελει να παιξει και δεν πιανει ουτε βυζι ουτε τιποτα καποια στιγμη θα κοιμούνται ολο το βραδυ.

Ναφς ειμαι πολυ παραφωνη απορω πως αρεσει στον Αλεξ.

Καλε που συναντηθηκατε εσεις;

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θαλεια μου καλημερα! Δ συναντηθηκαμε ακριβως...βιντεοκληση καναμε στο skype! Οταν μπορεσεις&εσυ πες μου να σε παρωWink

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελα μπορεις;;;;;;;;;;

Anastasie

Anastasie
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!! χθες όλη μερα έγραφα κα δεν τα έστελνε το κινητό!! ότι να ναι!!
Βλέπω πάλι για ύπνο συζητάμε!! εμεις τα ίδια! ξυπνάει πέφτει πάνω μου, ψιλοτρωει τσιρίζει να σηκωθεί!!
Μάρια τέλειο το ρολόι, μεγεια!! αν θες να πας πιο νωρθς την ώρα ύπνου είχα διαβάσει ότι κοιμιζεις το μωρό κάθε 3-4 μερες ένα τέταρτο νωρίτερα για να μην αλλάξει το πρωινό ξύπνημα.

Άρχισαν οι τηλεδιασκεψεις, ε;; τι ωραία!!

Εμένα ρε κορίτσια τι μπάνιο τι όλη μετά στο πόδι κα έξω, δεν έχει ξεραθεί ποτέ! ένα τέταρτο o βάθυς υπνος!!

μαρακι να διώχνεις τις κακες σκεψεις όταν σου έρχονται!!μην αφηνεις να σε επηρεάζουν , ανθρωπος είσαι!!
O δικος μου δεν είναι καθόλου γκρινιαρης μόνο όταν τον ενοχλεί κάτι αλλά κα αυτες τις φορες δεν παλεύεται το γκιρ, γκιρ!!

Ειρήνη τέλεια η φώτο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις