Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
397 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 397 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θιξατε το θεμα υπνος...εγω ημουν πολυ του υπνου...οταν ζουσα μονη μονη μ κοιμομουν σιγουρα10με12ωρες την ημερα!&ο Φιλιππος το ιδιο, δ εχω παραπονο αλλ το θεμα ειναι πως κοιμαται...ατσαλα, ασνησυχα, με καθε μια ωρα ξυπνημα...βρεθηκα σ'ενα παιδικο παρτυ το σαββατο&οι περισσοτερες μαμαδες μου ειπαν πως θα δω αλλαγη στον υπνο μετα τους 18μηνες...εχουμε ακομα!

Θαλεια σε πιον κυκλο εχεις μεινει;;;

Αναστασια μου ευχαριστω για τις ευχες!!! Σε μενα να δειτε ποσο μου λειψατε ολες τοσες μερες που ειστε εκτος!

Βιβακι μου θελκω πληροφοριες...τι θεμα ειχε ο μικρος σου με τα ποδαρακιθα του, θυμησε μου! Τι σας ειχε πει ο παιδορθοπεδικος, ποια παπουτσια πηρατε&ποσο κοστισαν??? Εχει θεμα&ο δικος μου...

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ακομα να κοιμηθει ημαρτον!!!μας κοροιδευει κανονικα το παιδι μου!!!

Μαρακι μεγεια !!!τα δουλευω στο μαγαζι τα breeze κ εχει πολυ ωραια σχεδια κ εγω της ιδιας εταιρειας ειχα παρει περσι το καλοκαιρι που ηθελα να αλλαξω αυτο που ειχα!!καλοφορετο!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ'ευχαριστω Ζωη...εχω που το χαλβαδιαζω απο αρχες της ανοιξης!!! Καλλιο αργα παρα ποτε...το καλοκαιρι τελειωνει αλλα εγω θα το βαλω&το χειμωνα....ε...ωραιο δ θα ειναι;;;;;;(πειτε μου ναι γτ με βλεπω να ξαναπαιρνω ρολοι μετα απο2-3χρονια!!!!!)

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαράκι ωραίο ρολόι μπράβο στον αντρουλη σου!
Εμείς πήγαμε για εμβόλιο σήμερα ! 10500 κ 76 πόντους! Είδε τα δόντια μας λέει  ότι πίσω ειναι πιο πρισμενα!
Θα κάνουμε πρόκληση γάλακτος θα φάω μετά απο 6 μήνες λιγο τυρακι Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 29 215994  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 29 654316 
Μακάρι να μην έχουμε πια θεμα! Φτάνει!!!
Ζωή ξεκουράσουν κ λίγο είσαι και εργαζόμενο κορίτσι!
Θαλεια έστειλα !
Πάλι ντεπόν έδωσα μα δε μπορεί να κοιμηθεί καθόλου μέσα στη μέρα στο μισάωρο ξυπνάει κ κλαίει.
Το βράδυ κάτι γίνεται με τη β#ζ#συνδεση!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου πω εκ πειρας οτι το χρωμα φοριεται ανετα κ καλοκαιρι κ χειμωνα,εχε ομως κ στο πισω μερος του μυαλου σου οτι αν για καποιο λογο το βαρεθεις μπορεις απλα να αγορασεις κ να αλλαξεις χρωμα στο λουρακι!! Wink (η εταιρεια δηλαδη εχει ανταλλακτικα λουρακια που διαθετει προς πωληση)

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καθολου κακη ιδεα Ζωη μου...σε ευχαριστω πολυ!!!!

Ειρηνη μου μπραβο στο αντρακι σου...μπαμπατσικος&αρκετα ψηλος!!! Τι παιδια βγαλαμε οι μανουλο-μανες;;;;&η φωτο τελεια...βολταρει στη παραλια;;;

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για τον ύπνο μπορώ να μιλάω ώρες!  Εχω διδακτορικό απο τη μεγάλη! Εχω δοκιμάσει τα πάντα και εχω καταλήξει πλέον ότι απλά δεν θέλει να κοιμηθεί! Αν παει σχολείο πιστεύω θα στρώσει!τωρα που μιλάμε ειναι ξύπνια στο δωμάτιο της κ παίζει! Ευτυχώς δεν ξύπνα τη νύχτα! Ξύπνησε 9 το πρωί κ ακόμα παίζει!12 τα μεσάνυχτα!!! Το έχετε δει αυτό κάπου....? 20 μηνων κοιμήθηκε σερί!
Ο μικρός. Ξυπνάει μεν αλλά θα κοιμηθεί 10 με 8' δεν περιμένω να κοιμηθεί σερί ακόμα αυτό θα ήταν αν όνειρο! Μαράκι εσένα τι θεμα έχει στον ύπνο?

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρηνη μου πολυ γελασα με τη β#ζ#συνδεση !χαχαχαχα!!!!μπραβο στο αγορι σου,καλε πως μεγαλωνουν ετσι,κανονικο αντρακι!!!

Ειμαι περιεργη κ εγω την αλλη εβδομαδα να δω ποσο εχει παει εχουμε δυο μηνες να τη μετρησουμε!

Απο δω το πηγαμε απο κει το πηγαμε παλι μαζι της στο κρεβατι κατεληξα!!ηθελα να ξερα τι πινει πια τοση ωρα!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι να'ξερα...ποτε του δ κοιμηθηκε σερι, ειχε φτιαξει κπ στιγμη, ξυπνουσε δλδ μονο1-2φορες το βραδυ, αλλα τον τελευταιο μηνα(μην πω&τον προηγουμενο)εχει χαλασει εντελως! Ξυπναει τουλαχιστον 4φορες&κπ βραδια γκρινιαζει τοσο που δ ηρεμει με τπτ...ουτε&αν τον παρω να κοιμηθει μαζι μου δ ηρεμει, φαντασου! Αποψε για παραδειγμα κοιμηθηκε γυρω στις 11με πολυ γκρινια, θα ξυπνησει σιγουρα μετα απο κανα2ωρο&παει λεγοντας...αφου την μιση νυχτα κοιμαμαι στο κρεβατι μου&την υπολοιπη στο παιδικο!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλα κανείς ζωή κ την έχεις δίπλα έτσι θα κοιμηθείτε όλοι καλύτερα ! Τα ίδια κανω κ γω δε γίνεται αλλιώς τα πήγαινε έλα μόνο κούραση κ νεύρα θα φέρουν την άλλη μέρα! Θα μεγαλώσουν και δε θα τα θυμόμαστε!
πως μεγαλώνουν! Παιδάκια έγιναν ! Σε λίγο θα τα κυνηγάμε!

Irene14

Irene14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαράκι Το κακό ειναι ότι συνηθίζουν κ εξακολουθούν να ξυπνάνε κ ας μην έχουν θεμα! Τον καταλαβαίνω οταν πονάει αλλά κάποιες μέρες ξύπνα απο συνήθεια την ίδια ώρα λες κ τον εχω προγραμματίσει!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρηνη μου ειναι η μονη λυση πια για να κοιμηθει....αλλα το βραδυ με τσακιζει ,δε μπορω πια να ξυπναει τοσες φορες κ για να ξανακοινηθει η μονη λυση κ οχι παντα φυσικα να ειναι το στηθος!!

Δηλαδη οταν σταματησω τι θηλασμο τι θα γινει θα μας ακουνε στο αλλο τετραγωνο?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο ακριβως...λες&εισαι στο παιδικο μας...πως φαινεται η παλια!!! Εγω σας καληνυχτιζω...ονειρα γλυκα κουκλες! Φιλακια....

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνυχτα κοριτσακια μου κ απο μενα!!λεω να προσπαθησω κ εγω να κοιμηθω λιγο μιας κ κοιμηθηκε στο πενταλεπτο η μικρη(ενω τοση ωρα που ετρωγε κ μετα ηταν στα χερια ,μας δουλευε κανονικα)τωρα στο κρεβατι μου απλωθηκε η δεσποινιδα κ κοιμαται!!αν το ηξερα πιο πριν τα λεφτα που δωσαμε στην κουνια θα τα εδινα για να παρω ενα king size κρεβατι για το δωματιο μου!!η κουνια μαλλον αχρηστη μας ειναι!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερουδια φιλες! Το συνολο στα ξυπνηματα 5 affraid ...βεβαια ειδα&αποειδα μες στη νυχτα με τα περα δωθε&κοιμηθηκα παλι στο παιδικο! Αυτο ομως δ τον εμποδισε να ξυπνησει... Σημερα θα παω για καφεδακι με μια φιλη που το παιδακι της ειναι σχεδον2μηνες μεγαλυτερο απο τον Φιλιππο!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!! Μαρακι καλοφορετο το δωρακι σου, πολυ ομορφο! το χρωμα φοριεται κ χειμωνα κατ εμε, αλλα αυτο που σου προτεινε η Ζωη πολυ εξυπνη, δεν θα το βαρεθεις για καιρο. κ εγω θελω ενα ρολογακι εδω που τα λεμε... Α ρε κοριτσια τα ιδια κ εγω με τον υπνο, ξυπναει λες κ τον εχουν προγραμματισει... σημερα ειχαμε δυσκολο βραδυ, ξυπνησε 5-6 φορες,προσπαθουσε να βοευτει, δεν τα καταφερνε κ τον επαιρνα αγκαλια να τον νανουρισω(ορθια παρακαλω) αλλιως κλαιει! Mad Mad Mad 
Ειρηνη, ο μικρος παντως πιο ευκολος στον υπνο ε? σε παιδεψε η μεγαλη σου.
Αναστασια καλως ηρθες βρε κοριτσακι μ, που σε χασαμε? Λοιπον, τωρα που καταλαγιαζουν κ οι ζεστες εναν καφε θα τον πιουμε οι Θεσσαλονικιες κ οποιες θελετε κ μπορεσετε να ερθετε ( cc Μαρακι 27)!!!


Βρε κοριτσια, για θυμηστε μου, ειχαμε καποια κοπελα απο Κρητη?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι να μπορεσω...θα ειναι σουπερ!!!! Εμενα παλι δ ειναι καθολου αγκαλιτσας...οποτε παω να τον παρω με σπρωχνει περα Crying or Very sad ! Στον υπνο οταν δ βολευεται απλα του χαιδευω την πλατη...δ μ'αφηνει περισσοτερα!!! Ροξαν καμια δ ειναι απο κρητη, απο τις τωρινες τουλαχιστον! Πως σου ηρθε;;;;

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις τελείωσα το  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 29 517142 2 πλυντηρίων, περιμένω να βγεί άλλο ενα για ν'απλώσω, κοιμήθηκε&ο μικρός οπότε ευκαιρία για χαλάρωση!!!!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!!

δεν αντεχεται αλλο βρε κοριτσια αυτη η κατασταση!αλλο ενα πρωινο που εχω ξυπνησει με πονοκεφαλο κ δεν εχει περασει ακομα κ με εχει πιασει κ γκρινιαααα!!!εμ!πως να μη με πιασει?λετε για νουμερα στα ξυπνηματα κ εχω να σας πω ενα πραγμα.......εχω χασει το μετρημα!! affraid affraid ενω νυσταζει για καποιο λογο δε μπορει να την παρει ο υπνος!ωρες ωρες ανησυχω μηπως εχει τιποτε αλλο το παιδι (παθολογικο ενω κ δενμπορει να μεινει κοιμησμενη πανω απο 2,5 με 3 ωρες)κ δεν το εχω παρει χαμπαρι???

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα....!!!

Μαρακι μου με γεια το ρολογακι σου...

Εμεις εχουμε ραιβοποδια φορεσαμε για 4 μηνες σχεδον παππουτσακια ορθοπεδικα bebax το προβλημα διορθωθηκε κατα 90% αλλα ακομα παραμενει...σταματησαμε την θεραπεια λογγω καλοκαιριου ιατι τα παπουτσια αυτα ειναι μποτακια και σκαει ο κακομοιρης και θα τον παω παλι απο σεπτεμβρη...Επειση ομως αυτα τα παπουτσακια εχουν 400 ευρω μου ειπε η γιατρος να μην μπουμε στην διαδικασια να παρουμε και αλλο ζευγαρι αλλα να του φτιαξουμε αναστροφα κανονικα παππουτσια...

Εγω δεν δικαιουμε να μιλαω για τον υπνο ιατι εχω ενα τοσο τελειο παιδακι....Αλλα στεναχωριεμαι που ταλαιπωρηστε ετσι γιατι σαν τον βραδυνο υπνο τιποτα....Μια μερα να ξενυχτησω και μετα ειμαι κοτοπουλο...

Και εω γενικα ημουν και ειμαι πολυ του υπνου....Οταν δεν δουλευα σηκωνομουν κατα τις 11....τι ωραιες μερες...

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα κούκλες και όμορφα μπεμπινια!!!

Σας παράτησα λιγάκι, είχα την Κυριακή ένα τραπέζι και ασχολήθηκα με αυτό, ε κ χθες είπαμε να χαλαρώσουμε και λείπαμε όλη μέρα, γυρισαμε στη 1 τη νυχτα! Περάσαμε ζάχαρη, μπανάκι στην θάλασσα και μετά καθησαμε και παραγγείλαμε μακαρονάδες κ πίτσες, βγάλαμε ένα τραπεζάκι και καρεκλες και φάγαμε στα βοτσαλα. Η μπέμπα χοροπήδαγε ως τις 10+, αλλά μετά έπεσε ξερή στο καρότσι και δεν μου ξυπνησε ούτε όταν την εβαλα στο αυτοκόνητο, ούτε όταν την έβγαλα, ουτε όταν την ανεβασα σπίτι, ούτε όταν την ακούμπησα στο κρεβάτι και της έβγαλα και την ζακετουλα. Αυτό δεν έχει ξανασυμβει, είχε πέσει σε λήθαργο το παιδί, μάλλον επειδή είχε μια ωραία δροσιά στην παραλια! Και μου ξυπνησε και στις 9 κατευθειαν, δηλαδή πόσο πιο τέλεια;;;; Βεβαια όοοοοοοοοοοοοολη μέρα είχε κοιμηθεί μισή ώρα, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα δικά μας πια!

Ρε κορίτσια, πώς μεγαλώνουν ετσι τα μπεμπινια? Είδα τις φωτο σας στα προφίλ, κοτζα παιδάκια, ψηλά και τροφαντά! Η δικιά μου μικροδείχνει μου φαίνεται, κι εγώ ανυπομονώ να παμε παιδιατρο την άλλη εβδομαδα να δω πόσο έχει φτάσει το κοριτσάκι μου!

μαράκι με γεια το ρολογάκι σου, όμορφο που είναι!!!! Ευχομαι να σου δείχνει την ώρα μόνο την μέρα, το βράδυ να πεφτεις ξερή για υπνο και να ξυπνας πάλι με την αυγούλα! Ο Φιλιππάκος είναι σούπερ προσωπικότητα, τρελαίνομαι δηλαδή με αυτο το παιδί!!!! Ακου δεν θέλει αγκαλιές! Θα ξαναστρώσει λίγο ο ύπνος του που θα πάει, κάνε ένα κουραγιο.

Κορίτσια, αλήθεια, όσες ξυπνανε τα μπεμπίνια σας πολλές φορές μέσα στην νυχτα, σας σκέφτομαι πολύ, πώς αντεχετε.... Εμένα μια φορά να ξυπνησει, το άγχος που τραβαω και τα νευρα που μου έκοψε τον ύπνο... δεν περιγράφονται. Τι να τολμησω όμως να πω, που συνηθως μου κοιμάται σερί;

Ροξανακι, είχαμε μια κοπέλα στις εγκυουλες, την Μαρια Ηράκλειο, αλλά τώρα όχι.

Ζωή, Θάλεια, Ειρήνη, Αναστασία Βιβήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη, την καλημέρα μας!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nafs τι καλα που περασατε...μπραβο κοριτσακι μου!!!φτου φτου στο κοριτσι σου..αυτα ειναι!!!εμενα ετσι σε ληθαργο που λες το εχει παθει πολυ λιγες φορες μετρημενες στα δαχτυλα κ μονο μερα...νυχτα ΠΟΤΕ!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια. Μαρακι τελειο το ρολογακι ωραια ευχη σου εδωσε η Ναφς εγω παντως θα το φοραγα και χειμωνα. Στο grey s exv meinei ston kyklo poy teleivse ton Μαιο.

Ναφς εμενα μια φορα μου εχει ξεραθει ετσι στην αγκαλια μου αυτο που λεμε κοιμήθηκε ορθιο και του εδινα και ψωμι και κοιμηθηκε με το ψωμι στο στομα χαχαχαχα!!!!!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρηνη δεν μου εχει ερθει καποιο e mail

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!

εγω ρε κοριτσια σερι δεν εχω κοιμηθει τουλαχιστον 4 χρονια οσο δηλ ειναι η μικρη.με την μεγαλη κοιμομουν μπορω να πω.η μικρη ξυπανε και 10 φορες το βραδυ!!με κλαμμα με παραμιλητο.με κουραζει απιστευτα.
ο μικρος εχει ξεκινησει κ αυτος να ξυπναει,αλλα οπως ειπε κ η ειρηνη αρχιζει η βυζοσυνδεση και τον παιρνει ο υπνος!!!

αυτο που τροχιζει τα δοντια στο πατωμα δεν μπορω να το καταλαβω!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις