Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
373 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 373 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!

ωχ βρε ναφς τι ηταν κ αυτο που επαθες??μη χειροτερα!!!!

λοιπον!!!!εχω να σας πω!!!εχω προβλημα!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 534787 η μικρη ρε κοριτσια δεν φευγει με τιποτα απο το κρεβατι μου!!θελω να κοιμηθω με την ησυχια μου κ δεν μπορω με την αθανασια!και ενω η αριαδνη δεν εχει προβλημα να κοιμαται μονη της στο κρεβατι της βλεποντας τη μικρη που ερχετε σε εμενα μεσημερι-βραδυ θελει κ αυτη,αλλα και ενω καποιες φορες με καταλαβαινει κ λεει"μαμα κοιμησου με την αθανασια θα παω στο κρεβατι μου εγω να κοιμηθεις ησυχα"την λυπαμαι κ την κραταω κ αυτη.μετα μεσα στη νυχτα ο μικρος θα θηλασει στο κρεβατι μου,εε ποσοι πια να χωρεσουμε?καποιες φορες την παιρνει ο δημητρης κ κοιμουντε μαζι στο κρεβατι της αλλα κοιμαται παρα πολυ βαρυα κ οταν η μικρη μ,ες στο βραδυ κλαιει(καθε βραδυ) δεν την ακουει,οποτε η μπαλα πεφτει παλι σε εμενα.
χθες το βραδυ την αφησα στο κρεβατι της με κλαμμα.κοιμηθικε με κλαμματα.αλλα δεν παει αλλο νομιζω!3-4 φορες που ξυπνησε κλαιγοντας πηγα τη σκεπασα την ηρεμισα αλλα στο κρεβατι μου δεν την πηρα!αλλα ολο αυτο πια με εχει κουρασει.και δεν ειναι μονο αυτο.φοραει ακομα πιπιλα!και το βραδυ παμπερς και δεν γινετε να τα βαλω στη θεση τους ολα μαζι.δηλ και να μαθει να κοπιματε μονη και κοψιμο ππλας κ παμπερς,και λεω μπας κ σταδιακα τα καταφερουμε ολα!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σας κοριτσι μου....!!!!

Τι μου κανετε???

Αχ βρε ναφς το επαθα και εγω αυτο αλλα ευτυχως δεν εχασα τις παντοφλες μου...χαχαχα

Μαρακι μου καλα να περασετε....Να ανανεωθειτε να κανετε μπανακια κ να χαρειτε τον Φιλιππακο σας...

Αχ βρε ντεμυ μου τι τραβας...ειναι δυσκολο να τα κοψεις ολα μαζι πιστευω οτι ρωτα να ξεκινισεις απο τον υπνο και ταυτοχρονα τα παμπερς κ ασε την πιπιλα τελευταια...
Αν εβαζες τα κοριτσια να κοιμηθουν μαζι για να εχει ασφαλεια κ καποιον μαζι της...Η να καθεσαι στο κρεβατι της να της διαβαζεις παραμυθια να την παρει ο υπνος κ μετα να φευγεις...

Επισης κατι παλια κολα που μας κανανε οι γονεις μας με τον νυχτια κ τον μεσημερα επιαναν...εγω θυμαμαι με το που μου το λεγαν εφευγα τρεχοντας για υπνο...

Εγω κοριτσια εριξα τον υπνο της ζωης μου...Ηρθαν εχτες οι γονεις μου και πηραν τον Γιαννακη πηγαν στο χωριο κ κοιμηθηκα σαν πουλακι πριν μιση ωρα ξυπνησα...και βουρ στο σιδερο....
Προχτες ειχαμε βγει με τον αντρα μου γυρισαμε στις 5 το πρωι σημερα παλι θα παμε στον Πλουταρχο κ την δευτερα ετοιμαζω ρομαντικο δειπνο σε ιταλικο εστιατοριο με τουρτα γιατι εχουμε επετειο γαμου κλεινουμε 2 χρονια...Κ τριτη πρωι θα παω να παρω τον Γιαννη...

Ο Γιαννης μου δεν παιζετε....Ειναι κινητη καταστροφη...τον βαζω σην στρατα και διαλυει το σπιτι...Πηγε προχτες και ξεριζωσε ενα φυτο που ειχα μεσα στο σπιτι ....το πηρα στο χερι και μου το εφερε δωρο στην κουζινα που ημουν....εγκεφαλικο ολο το σπιτι γεματο χωματα παει κ το λουλουδι...

Τα φιλια μου σε ολες.... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιβη για αρχη ετσι προσπαθησα να ενωσω τα κρεβατια κ να τις εχω μαζι.αλλα η μεγαλη δεν ηθελε με τιποτα.θελει την ησυχια της κ ηταν αδικο να της την στερω οποτε εβαλα τα κρεβατια στην θεση τους.αυτο μετο παραμυθι το εκανα αλλα μετα το παραμυθι παλι στο κρεβατι μου ερχοταν. Rolling Eyes Rolling Eyes 
και εγω πιστευω πως πρωτα πρεπει να μαθει τον υπνο μονη της κ μετα τα αλλα.
τι κολπα σας καναν κ κοιμοσασταν??

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντεμακι αυτα κολπα τα εκαναν παλια για παραδειγμα αν δεν κοιμηθεις μονο σου θα ερθει να σε παρει ο νυχτας , η γυφτισσα , ο λυκος κλπ ειναι αδικο να φοβίσεις ετσι το κοριτσακι σου και να γεμίσεις την ψυχουλα του με φοβιες που μπορει να της μεινουν και αργοτερα. την μανουλα του θελει μωρε και δεν καταλαβαινει οτι εσυ εισαι κουρασμενη σκεψου οτι θελει την μυρωδια σου να σε αγγιζει για να σε θελει τοσο πολυ σε λατρευει. θα βρεις εναν τροπο για να την κανεις να κοιμαται μονη της αρχισε απο το μεσημερι μηπως το παιδι εχει φοβιες σου εχει αναφερει τιποτα;

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβακι, πρωτον να περνατε παντα ετσι ομορφα κ δευτερον με το καλο η επετειος σας! κ εμεις το αλλο Σαββατο κλεινουμε εναν χρονο γαμου! Very Happy Ο Γιαννακης εκτος απο σουπερ κ ιπποτης! κ αν κρινω απο την φωτο κ μποντυ μπιλντερας!!!

Ντεμακι....δυσκολα τα πραγματα για εσενα... απο που να πρωτοπιαστεις ε? λοιπον, εμενα μου διαβαζαν παραμυθια κ μου χαιδευαν την πλατη (αυτα πληρωνει τωρα ο κακομοιρης ο αντρας μου κ δεν τον αφηνω σε ησυχια, η χαδιαρα). Επισης εγω θα ελεγα να αρχισεις απο τα ευκολα, πχ πιπιλα, μετα παμπερς (ετσι θα σου ειναι πιο ευκολο να την ελεγχεις οσο θα ειναι στο κρεβατι σου) κ μετα να την στειλεις στο κρεβατι της. Κ παντα να της εξηγεις, να της λες για ποιον λογο κλπ.

Ναφσακι πολυ γελασα με την σαγιοναρα! παλι καλα που βρηκες δανεικες, γτ εμενα μου σκιστηκε στην παραλια κ γυρισα σπιτι ξυπολυτη!

Ετοιμαζω μπιφτεκια μοσχου-λαχανικων για τον μικρο μου, στο φουρνο, για να δουμε?

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θαλεια φοβαται,εχει κ νυχτερινους τρομους!φταιω κ εγω σε αυτο γιατι την φοβησα.εχω σταματησει να το κανω εδω κ κοντα χρονο!αλα ο φοβος εκει! Sad 

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τοτε Ντεμακι πρεπει να κοιμαται μαζι σου μεχρι να το ξεπερασει γιατι μπορει να ειναι μεγαλη και να μιλαει αλλα δεν μπορει να εκφρασει αυτο που νιωθει οταν ξυπναει και δεν σε βλεπει διπλα της. Μια ψυχολογος ειχε πει στην αδερφη μου που εχει το ιδιο θεμα οτι οι φοβιες συνδεονται με μαθησιακες δυσκολιες αργοτερα οποτε πηγαινε με τα νερα της κοψε τα υπολοιπα πρωτα πανα και πιπιλα.

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε ευχαριστουμε ροξαν μου....με το καλο να γιορτασεις και εσυ την επετειο σου...ναι το παιδι μου ενα τριανταφυλλο αρκουσε δεν χρειαζοταν να μου φερει ολο το λουλουδι με την ριζα....Επισης το παιδι μου ειναι τραμπουκος...οποιο παιδακι τον πλησιαζει το ξεμαλλιαζει και το τσιμπαει....δεν τον πλησιαζουν τα παιδακια...πω πω να δεις ξυλο που τρωω εγω...εχω μια μελανια πανω απο το ματι με κοπανισε με την κουδουνιστρα ακομα ποναω..

Θαλεια μου πιστεψε με δεν νομιζω να φοβηθει με τετοια...αθωες παιδικες ιστοριουλες ειναι που τωρα τις θυμαμαι και γελαω...ουτε τοτε με φοβιαν με την κακη εννοια....Βεβαια το πιο σωστο ντεμυ μου ειναι να ρωτησεις εναν παιδοψυχολογο και να την πας την μικρη να δεις τι ειναι αυτο που την φοβιζει να κοιμηθει μονη της...

με τον Διανελλακο δεν ζηλευει να τον πας και αυτον στο δωματιο τους??για να καταλαβει οτι ολα τα παιδια μικρα μεγαλα πρεπει να κοιμουντε στο δωματιο τους...

Στο λεω γιατι και η κουνιαδα μου ειε το ιδιο θεμα με εσενα με την διαφορα οτι ο γιος της κοιμοταν μονο στο κρεβατι τους δεν ηθελε καν να ξαπλωσει στο δικο του και της ειπε η παιδοψυχολογος να παει την μπεμπα με την κουνια της στο δωματιο του....Και απο τοτε σιγ σιγα αρχισε και ζηλευε που η μπεμπα κοιμοταν στο δωματιο του και ετσι κοιματε πλεον και αυτος εκει χωρις να πηαγιανει στην μανα του...μονο καμια φορα θελει να ξαπλωσουν μαζι κ καθετε μαζι του κοιματε και μετα φευγει αλλα το βραδυ δεν ξυπναει να παει στην μανα του...

Μην σου λεω και βλακειες ομως το καθε παιδι ειναι διαφορετικο και θελει διαφορετικη αντιμετωπιση απλα ιδεες σου δινω..

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και απο εμας, χθες το βραδυ  ήταν λίγο καλύτερα τα πράγματα για μας, κοιμηθηκε στο καροτσι παλι , , χωρίς να θέλει στηθος και χτυπιοταν συνέχεια.  Παρόλα υτα ξυπνησε μετα κατα τις 6  θηλασε για λίγο και ξανακοιμηθηκε. 

Να σας ρωτησω κορίτσια εσείς πιυ δεν θηλάζετε,  οταν ξυπνανε τη νύχτα,  πως τα ηρεμειτε??? Την αλλη εβδομάδα κανει bachelor  η αδερφή μου και σκέφτομαι να την αφησω στη μαμα μου, αλλά οταν ξυπνησρι τι να την κανει? Για πειτε μου να πσιρνω ιδεες γιατί εγω μόνο στήθος ξέρω να δίνω! !!! Very Happy 

Χθες ππήγαμε παιδιατρο ειμαστε 10.500 γρ και 74 ποντους, μας είπε ακόμα οχι γιαουρτι γιατί το ασβεστιο έτσι κι αλλιώς το παίρνει απτο μητρικό! !!



Thali alex πολυ μπροστα ο μικρος σου, ακου ν ανεβει στη λεκανη!!!!! Χαχαχαχαχα

μαρακι, καλα να περασετε, να ξεκιυραστειτε και να ερθετε ανανεωμενοι!!!!

Ναφς τι επαθες?????? ΕΕίναι πολυ επικινδυνη η θάλασσα,  αφου δεν χτυπησατε παλι καλα...η μικρη εκλαιγε??? Πανε και οι παντοφλες...ατιμη θάλασσα! !!

Ντεμακι εέχεις δικιο, πολυ κουραστική ολη αυτη η κατάσταση.  Ας ναθει πρωτα να κοιμαται στο δωμάτιο της κσι μετα ολα τα υπολοιπα... μηπως να της εδινες ενα ρουχο δικο σου να σε μυτιζει οταν κοιμαται...αχ τι να πω...δυσκολος ο ρολος της μανας τελικα!!!! Laughing 

βιβακι πολλες εξοδους βλεπω, μπραβο σας να βγαινετε να ηρεμειτε!!!!χρονια σας πολλα και για την δευτερα, να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!! Στρατα σας αφησε ο παπαιδίατρος να τον βαλετε τον μικρό,  γιατί εμας ήταν εντελώς κατηγορηματικη. 

Ροξαν τι λαχανικα εβαλες στα μπιφτεκια??? Πες μας να παιρνουμε ιδεες, εμεις οταν ημασταν στο νησι ταραξαμε το κουνελάκι,  της αρεσε πολυ!!!!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γκρινιαρουλα μου εγω οταν ξυπνησει καμια φορρα το βραδυ του δινω νερακι πινει οσο θελει μετα του βαζω την πιπιλα και τον κραταω αγκαλιτσα και του τραγουδαω ψιθυριστα κ τον ξαναπαιρνει αμεσως ο υπνος..αλλα ομως δεν του μιλαω καθολου γιατι αν κανω τον λαθος μετα ξυπναει...τιποτα καθολου κιχ δεν βγαζω μονο το μμμμμμ και οοοοοο...

Απο βολτες ναι μου εχουν λειψει αρκετα γιατι ολα αυτα τα χρονια που ειμαστε μαζι βγαιναμε παρα πολυ τουλαχιστον 4 φορες την εβδομαδα οποτε απο οταν γεννησα το ξεχασαμε το σπορ...

Επισης ξεχασα να σας πω οτι εχθες τον ειχα στο μπαλκονι πιανοταν στα καγκελα και πηγαινε περα δωθε το μπαλκονι και σε καποια φαση εβαλε τα ποδια πανω στο μαρμαρο και σκαρφαλωσε...την δευτερα παω να παρω διχτυ να βαλω...ελεγα απο του χρονου αλλα ο ταλιμπανακος μου δεν κρατιεται

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γκρινιαρουλα, τι κοριτσαρος η Κατερινα? φτου φτου σκορδα!! κουκλα μουουου! για τα μπιφτεκια σε μισο κιλο κιμα μοσχ. εβαλα 1 πατατα, 1 κρεμμυδι, 1 καροτο, ολα μετρια κ περασμενα στον τριφτη. Εβαλα θυμαρι κ δυοσμο που εχω φρεσκα κ 2 κ.σ βρωμη για να σφιξουν. εγιναν πολυ ωραια (αφησα 2 μπιφτεκακια για μας, με αλατι πλασμενα, να δοκιμασω Embarassed ), τα εψησα σε λαδοκολλα στο φουρνο. Τα εφαγε ο Γιαννης, μπαμ μπαμ. μου εχει λυσει τα χερια το οτι τρωει κομματια πλεον κ οχι μονο αλεσμενα. κουνελακι κ εγω θελω να παρω, αλλα τα βλεπω κ τα λυπαμαι....τ να πεις??

Οσο για τη νυχτα, οπως τα ειπε η Βιβη, με καλυψε απολυτα, νερακι, αγκαλιτσα, νανουρισματακι.

Ποσο σας ζηλευω δεεεεεεν λεγεται, θελω τοσο πολυ να βγω με τον αντρα μου, μονοι μας, λιγο πιο ρομαντικα...αλλα δεν μενει με κανεναν, ειναι τραγικο, απορω ποτε θα τα καταφερουμε ξανα να μεινουμε για λιιιγο οι 2 μας?

για ξυλο ποια ειπε? κ εγω τρωω, μιλαμε πολυ πραμα, επισης εχω μεινει χωρις μαλλια κ ειδικα φυτρες....! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 534787 affraid Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 654655 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βιβή σκέφτομαι αυτο να κανω.να μεταφέρω την κούνια στο δωμάτιο των κοριτσιών μέχρι να μάθει η μικρή να κοιμάται εκεί μη Α ηαπλωνω μαζί της κ ύστερα να φευυγω ώσπου να μάθει κ να τον πάνω στο δικό του δωμάτιο τον μικρό για τον χειμώνα.κορίτσια τα το επιχειρήσω απο βδομάδα κ βλέπουνε.αλλα λυπάμαι τον.μικρό γιατί τον ήθελα στο δωμάτιο μου.λείπει κ ο Δημήτρης τα βραδιά κ θέλω παρέα!ουφ!!

Ροξαν ξεκίνησε να τρώει απο Ολα ο μικρός Ε;μπράβο!εγω σήμερα του εδωσα 5-6 μπορμπολια απο την φακή.

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσαρες!!!!οι πρωτες μερες ξανα στη  δουλεια δυσκολες!!!!ολη μερα εξω κ η μικρη σπιτι να γκρινιαζει κ με το νονο της πια.....ουφφφ affraid  δε μπορω να καταλαβω γιατι το κανει!!!!ειναι δυο ανθρωποι(ο μπαμπας μου ο δευτερος)που τη λατρευουν κ εκεινη δε ξερω τι εχει παθει,γενικα παει σε ολους!!!!
ο υπνος μας μια απο τα ιδια....δε σας ξανα λεω γι αυτο  πια μονο αν αλλαξει κατι!!ουφφφφφ!!!!!!

Τη δευτερα εχουμε κ εμεις γιατρο!!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 328109 αντε να δουμε ποσο μεγαλωσε η σταλιτσα!!!

Δε θυμαμαι ολα οσα διαβασα... scratch !

μαρακι καλες διακοπες να περασετε σουπερ κ μη μας ξεχασεις! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 

ντεμακι ξεκινα σιγα σιγα οπως λες κ καλο κουραγιο!!!!τι τραβας βρε κοπελακι κ εσυ!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 
Εμεις φακες ξεκινησαμε πριν ενα μηνα κ της αρεσουν πολυ!!!!
συμπεθεραααααααα!!καλα ο Αλεξακος δε πιανετε πια!να του δωσεις ενα τερααααααστιι φιλι απο μας!!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 

Griniaroula με ξεχασες????  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 

Vivaki ,roxanne,anastasie ,ειρηνη,nafs  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 
(Ξεχασα καποια? scratch )

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Που ειστε ομορφες??? Very Happy 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουφ...έκανα τόοοοοοοοοοσα πολλά σήμερα, κουράστηκα αλλα&μόνο που φεύγουμε αύριο όλα ξεχάστηκαν! Τι παρλαπίαση είναι αυτή που σας έπιασε σήμερα???? Αν ξεχάσω καμία ας με συγχωρέσει...Αρχίζω: εγώ που λέτε ειμαι κατά του εκ φοβισμού στο παιδί, γενικά του τύπου : αν δ φας θα σε δώσω στους γύφτους ή αν δ κοιμηθείς θα έρθει ο νυχτιάς (ή λύκος ανάλογα με την περιοχή)! Δ ξέρουμε πως θα το πάρει κάθε παιδί, είναι διαφορετικά&μπορεί το μόνο που θα καταφέρουμε να είναι τα αντίθετα!

Ναφσάκι τι έπαθες κορίτσι μου???? Δ λες καλά που δ χτυπήσατε ούτε εσύ ούτε η μικρή, να'χετε&άλλα! Όσο για τις σαγιονάρες...ευκαιρία να πάρεις καινούριες! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 

Ντεμάκι&η δικιά μου άποψη είναι να ξεκινήσεις με τον ύπνο που θέλει πιο πολύ δουλειά&στην πορεία κόβεις&τα υπόλοιπα! Πραγματικά πάντως είσαι ήρωας! Σε  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 θαυμάζω!!!!!

Ροξάν απο την ώρα που διάβασα για τα μπιφτέκια μόσχου-λαχανικών, μου έχουν πέσει τα σάλια!!! Μπράβο σου!!!!

Βιβάκι χρόνια πολλά για την επέτειο σας! Είναι είστε πάντα αγαπημένοι&ευτυχισμένοι!

Γκρινιαρούλα πήρα τις φωτό αλλά δ έχω χρόνο να σου στείλω δικές μας, την άλλη βδομάδα! Σχολιάζω: καλέ τι ματάρες έχεις???? &η μικρή κούκλα! Τέλειες&οι δύο! Για το βράδυ που λές, εγώ μόνο τον χαϊδεύω την πλατούλα, το μέτωπο&του λέω νανουρίσματα(απο τα δικά μου, μην νομίζεις)!

Ζωή μου της λείπεις της μικρής σου, ε??? Ξεσυνήθισε τόσες μέρες&της κακοφαίνεται τώρα!

Το πρωί φεύγουμε&με την πρώτη ευκαιρία θα σας στείλω!!! Να προσέχετε&να ξέρετε πως θα μου λείψετε!!!!! Καλό βράδυ φίλες μου! Φιλάκια!!!!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 417472 

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέ κοίτα να περάσετε τέλεια με τους άντρες σου, κ μην ανησυχείς, εμείς εδώ είμαστε!!! Καλό ταξίδι, να προσέχετε, να ξεδωσετε,να ξεκουραστειτε.

Θα τον φάω τον σκατουλη, έρχεται στα πόδια μου, με φιλάει και λέει μμμμα! Κ μαμά λέει και μαμ για το φαγητό του, που μόλις το βλέπει παθαίνει αμοκ....

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια μου μολις μπηκαμε σπιτι και το κατερινσκι κοιμηθηκε ευκολα, προσευχηθειτε ολες να μην ξυπνησει...Χαχαχαχα

Ζωη μου εχεις δικιο σε ξεχασα...Χίλια συγνώμη. Δυσκολες οι πρωτες μερες στη δουλειά ε??? Αχ ελπίζω να καλυτερεψουν τα  πράγματα. ?.που θα παρι! Φιλιά τους συνηθισει και τους αντρες!!!!

Βιβακι μενετε σε όροφο? ?? Πολυ εξελιγμενος ο μικρος, ακου εκεί ανεβαίνει στα κάγκελα. ... Very Happy 

ροξαν θα τα φτιαξω κι εγω τα μπιφτεκακια... αχ κι εγω τα ιδια σκεφτομαι, να  παω μια βολτουλα με τον αντρουλη μου χωρις να εχουμε αγχος για τιποτα!!!!


μσρακι σ ευχαριστουμε για τα κοπλιμεντα, να περασετε καλα και να χαλαρωσετε!!!

σας καληνυχτιζω!!!!!! Φιλ

Mama40

Mama40
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας μανουλες !! Γυρισαμε Αθηνα για λιγο κ τη Δευτερα φευγουμε για 4 μερουλες ακομα..
Νιωθω οτι εχω χασει επεισοδια απο τα κατορθωματα των μικρων σας .. Θα προσπαθησω να σας διαβασω (ολοκληρο βιβλιο γραψατε βλεπω) ..

Ο μικρουλης μου στεκεται στα ποδια του κ εχει ξεφυγει τελειως .. Ζωηρεψε αρκετα.. Ειναι πολυ αγαπητος στους φιλους μας κ αρκετα κοινωνικος..
Κ τρομερος κολυμβητης Smile
Θα ηθελα πολυ να δω φωτος με τα μικρα σας .. Να σας καμαρωσω .. Οςες δεν εχετε
facebook ξερετε πμ κ mail ..
Κ ελπιζω εμεις οι αθηναιες τωρα το φθινοπωρο να τα πουμε κ απο κοντα.. Να γνωριστουν τα ταρζανακια μας .. Σας φιλω!!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mama40 καλωσορισατε!!! Περασατε ωραια ε??? Ο μικρουλης ολόκληρο παιδακι εγινε ... μπράβο στο δελφινακι μας!!! 

Οσο για τον καφε πρέπει να τον οργανωσουμε οπωσδήποτε! !!

Καλημέρα σε ολες, σας το είπα? ???? 9 ωρες συνεχομενου υπνου καναμε...επιτέλους! !!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα τι κενετε;

Ροξαν με ειχες ρωτησει ποτε θα γυρισουμε μετα τις 20 Σεπτεμβρη επιστρεφουμε στην βαση μας επισης τελεια ιδεα για τα μπιφτεκια θα την δοκιμασω εχει αρχισει και εμενα και τρωει κομματακια!!!!

Ζωη ειδες ο γαμπρουλης σας χαχααχαχα!!!!

Μαμα 40 καλως μας ηρθες θα σου στειλω καμια φωτο στο fb παντως ο δικος σου ειναι τρελη φατσουλα.

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!! θα σας πω κάτι που αν με είχατε διπλα σας θα έτρωγα φάπα!
Λοιπόν χθες πήγαμε για φαγητο κ μετα κράτησε η πειερα μου τα κορίτσια.εεε λοιπόν απο τον πολύ υπνο που έριξα κ δεν σηκωθικα όλο το βράδυ πονάει η μέση μου!!αλλλλααααα το ευχαριστιθικα!μέχρι τώρα κοιμόμασταν με Ρον διανελλακο κ τον ξύπνησα εγω για να φαει.κ ξυπνησε κ δυο φπρεες το βράδυ να θηλάζει.αλλα ξαπλα!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεραααα!! Sleep Sleep 

Mama 40 καλως ηρθατε!!!!!!τι καλα κ αλλο ζουζουνι ζωηρο!!!!του αρεσαν τα μπανακια ε?

αντε οταν επιστρεψει κ η Θαλεια να βρεθουμε γιατι δε ξερω αν σας το ειπα χωρις το γαμπρο μου δε παω πουθεναααα......χαχαχαχαχα!!!!!!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι ειναι ντεμακι αν εχεις ξεχασει πως ειναι να κοιμασαι σαν ανθρωπος ολο το βραδυ μετα σηκωνεσαι κομματια!!!!!αλλα δε πειραζει αφου το ευχαριστηθηκες ,ολα τελεια!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 328109 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 33 328109 
τι πραγμα κ αυτο να κοιμαται καλα το μωρο κ οι σουσουραδες οι μεγαλες να μη σ αφηνουνε!!!
τωρα η μπουμπου στη πεθερα σου με ποιον κοιμηθηκε??με την αδελφη της ή ολοι μαζι? scratch 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όλοι μαζι φυσικά γιατί θέλει κ η μεγάλη να κοιμάται με την γιαγια!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!μαμα 40 καλως ορισατε με τον μικρο σου σταρ! μπαινω κ εγω fb να σας δω! οχι βιβλιο, το παπυρους λαρους γραψαμε....

Ντεμακι κ Γκρινιαρουλα προκαλειτε, σας το λεω! οκ κ εμεις σημερα κοιμηθηκαμε καλουτσικα, αν εξαιρεσεις οτι ξυπνησε 3 φορες για νερο(ευτυχως ξανακοιμαται μονος του), κ για πρωι σηκωθηκε στις 7.30.... μα τι στο καλο, ξυπνητηρι εχει? τι παντζουρια εκλεισα σμρ, τι παραθυρα να μην περασει κανενας καρπουζας, εκει αυτος..

Ζωη, το εδωσες το κοριτσι ε? χα χα χα, για να δουμε τα υπολοιπα συνοικεσια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις